New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Carina Thornton
TémanyitásCarina Thornton
Carina Thornton EmptyKedd Márc. 17 2020, 01:42
Carina Thornton

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Carina Thornton
Becenevek:
Carina
Születési hely, idő:
1991.Augusztus 11. Queens, New York, USA
Kor:
28
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Média
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
The University of Southern California/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Színésznő
Ha dolgozik//Munkahely:
Ahová a munka visz ; )
Hobbi:
Olvasás, úszás, írás, éneklés, zongorázás
Play by:
Miranda Kerr
Jellem
C - Céltudatos - Mindig is tudta, hogy mit szeretne. Céltudatosan követte az álmait, nem számított neki, hányan nevetik ki érte.  
A – Akaratos – Avagy makacs. Igen eléggé akaratos egy teremtés, amit akar, azt véghez is viszi.  
R - Ragaszkodó - Könnyen megkedveli az embereket, és kissé ragaszkodó is lesz. Szereti az emberek társaságát, és szereti, ha lesznek közeli biztos barátai.  
I – Irányítás mániás– Szereti, ha ő irányít. Ennyi.  
N - Nagylelkű - Már kislányként elhatározta, hogy segít a családján, hogy jobb életük legyen. Ez sikerült is. Házat vett a családnak, ellátja őket pénzzel, segítséggel bőven. Ez csupán a kezdet volt, azóta számos jótékonysági alapítvány tagja, illetve tulajdonosa. Szeret segíteni másokon.  
A - Alázatos - A hírnév ellenére, sosem feledi honnan jött, megmaradt annak a régi, alázatos, istenfélő Carinának, aki régen volt. (többé kevésbé) Nem gondol túl sokat magáról, holott sok mindent elért.  
T- Tisztességes - Ez fontos alapérték számára. Mindig is igyekezett tisztességesnek megmaradnia, nem számít, miféle akadályt állított elé a sors. A mai világban ez pedig nagyon nehéz feladat.  
H- Hűséges - Egy kapcsolatban számára nem létezik olyan, hogy megcsalná a kedvesét. A hűség nála alapérték. A családja iránti hűsége viszont mindenek felett áll.  
O - Okos - Sokak számára csak egy Hollywood-i színésznő, azonban a felszín alatt, egy igen okos, intelligens nő van. Jaj annak, aki megpróbál túljárni az eszén!
R – Romantikus - Ó reménytelenül romantikus alkat, ami miatt nem egyszer összetört a szíve. Igyekszik racionálisan gondolkodni a férfiak terén, de sokszor nem tudja irányítani, és túl hamar szerelembe esik.  
N- Nyitott – Keresi az újdonságokat az életben, nem hátrál meg, nyitott.  
T- Tréfás - Eléggé szereti megtréfálni a barátait, ártatlan csínyekkel. Igazi játékos alkat, akinek bizony kellemes kikapcsolódás, ha bolondozhat kicsit.  
O – Optimista – Minden fájdalom ellenére, ami érte, mindig is igyekezett pozitívan, optimistán állni az élethez.  
N – Nyugtalan – Van az a típusú ember, aki nem bír a fenekén maradni. Na, ő ilyen, állandóan, jön-megy, pattog, és ha nem tehet valamit, akkor bizony eléggé nyugtalan lesz.    
Múlt

"A gyermekkor nem születésünktől egy bizonyos korig tart, hogy aztán ama bizonyos kor után a gyermek felnőtt legyen, s felhagyjon a gyermeteg dolgokkal. A gyermekkor az a királyság, ahol senki nem hal meg." [Edna St. Vincent Millay]

1996, Január.
Nem sokra emlékszem, még kislány voltam, amikor elveszítettem édesapám. Azt tudom, hogy hideg volt, tél közepe, és váratlanul ért minket. Az édesanyám arcát sosem feledem, ahogyan térdre rogyott, mikor megtudta a hírt. Engem a nagyszüleim azonnal a karjukba vettek, és kivittek a szobából. Azonban így is hallottam édesanyám zokogását. A plüssmacimat néztem az ágyamon ülve, miközben a plüssmacim néztem, és nem tudtam, miért sírt az édesanyám. Fel sem fogtam eleinte. Mondták, hogy az apukám nem tér többé haza, és a mennyországba került. Sírtam, igen, de egy gyermek nehezen fogja fel ezt. Az édesapám hiányát viszont annál inkább megéreztem.  
Hogyan halt meg? Balesete volt. Egy autó elütötte, mikor munkába sietett. A sofőr részeg volt, és felhajtott a járdára. Másik két ember is életét veszítette, de egy túlélte, mert édesapám félrelökte. Megmentette a kisgyerek életét, egy hős volt, ekként halt meg. A hiányát viszont a mai napig érzem, és hiányzik, nagyon.  

"A család köteléke mérhetetlen hatalommal áld meg minket. De azt is el kell fogadnunk, ami vele jár. Felelősséget nyújt, hogy feltétel nélkül szeressünk, sajnálkozás nélkül. Sosem mondhatunk le e kötelék hatalmáról, még akkor sem, ha próbára teszik. A kötelék táplál minket, erőt ad nekünk. E nélkül az erő nélkül semmink sincs." [The Originals - A sötétség kora c. film] 

1999, Június.  
Három év telt el édesapám halála óta. Azóta édesanyám is felvidult, valamennyire. Nagyon hiányzott neki, és kijelentette, soha többé nem fog senkit úgy szeretni, mint édesapám. Férjhez menni sem akart többé, mégis 1999 júniusában leült velem beszélgetni, hogy megismert valakit, és hozzá akar menni. Luigi Vercotti. Egy olasz üzletember, a Vercotti család feje. Olaszok akárcsak mi édesanyámmal, viszont több a vagyonuk, jóval. Bár ez sem volt nehéz, mert mi igen szerény életet éltünk, főleg apa elvesztése után. Apa amerikai volt, volt egy voltunk is. Ez minket mégsem mentett meg, mert évek óta veszteséges volt. Tehát a nagyszüleimhez költöztünk Queensbe és édesanyám két állásban is dolgozott, hogy legyen elég pénz. Ezért küzdöttem én is, ki akartam törni Queensből, és Manhattanben élni, ellátni a családom mihamarább. Pedig még csak gyerek voltam, mégis elhatároztam ezt. Azonban a Vercotti családdal javult a helyzetünk. Ellenkezhettem volna édesanyám házassága ellen, de minek? Kellett a pénz, ő pedig tényleg boldognak tűnt a férfivel. Azonban hőn szeretett New York-om el kellett hagynom. Fáj a szívem? Természetesen, de tudtam, jobb élet vár ránk. A mostoha apámmal pedig két mostohatestvér is jött. Lett két bátyám, akik idősebbek voltak nálam. Lorenzo nyolc évvel, Matteo, pedig hat. Matteoval, nem volt gond, egész jól kijöttünk, de Lorenzo már más tészta volt. Pedig eleinte nagyon felnéztem rá. Igaz volt köztünk korkülönbség, de én tényleg szinte istenítettem. Mindig a nyomában voltam, és így nyertem el az idegesítő húg szerepét.  
Idővel, ahogyan felnőttem, én pedig egészen másképp gondoltam rá, mint a bátyámra. Tinédzser éveiben bizony sok buja fantáziám tárgya volt Enzo, de lehet ezért hibáztatni? Meglehet, de aki végignéz rajta, megérti. Aztán felvettek a Dél-kaliforniai Egyetemre, Kaliforniába, ő New Yorkban lakott addigra, és én tovább léptem, legalábbis részben. Enzo a buja álmaimat továbbra is kísértette, ez pedig, bárkivel is voltam, nem változott.  

"Aki nappal álmodik, sok olyasmit tud, ami rejtve marad a csupán éjszaka álmodók számára. "[Edgar Allan Poe]

2020, napjainkban, Los Angeles, Hollywood
Nem volt egyszerű utam, amíg elértem a sikereim, és a jól megérdemelt helyem a hírességek között, de sikerült. Ma már Hollywood egyik leghíresebb színésznője voltam. Mindig is erről álmodtam, csak kinevettek, ahogyan a legtöbb álmodozót. Kevesen támogattak, de a családom végig mögöttem állt, és ezért hálás is voltam nekik. Nélkülük nem sikerült volna, az egyszer már biztos. Nagyokat sóhajtozva nézem a naplementét a tenger felett, a Malibui házamból. A ruháim, és a személyes holmiim, az új, New York-i lakásomba viszik, én azonban mégsem oda tartok, hanem Lorenzohoz. Régen nem láttam. Persze előtte meglátogatom édesanyámat és Luigit is Pennsylvaniában, és Matteót is. Lorenzo volt a végállomás. Hiába éltem Los Angelesben, a szívem mindig is New York felé húzott(vagy inkább Lorenzo felé?), szóval mikor a Broadway felkért, hogy szerepeljek az Operaház fantomja c. musicalben, mint Christine, én  azonnal éltem a lehetőséggel. Nem szerettem volna színházban szerepelni sosem, de ezt a lehetőséget nem szalaszthattam el. Másfelől úgy éreztem, el kell hagynom Los Angelest, és szusszanni egyet Hollywood mérgéből. Túl sok minden történt mostanság.  

“Carina Thronton, és Wallace Richfield botrányos szakítása.” szalagcím ott virít minden magazin címlapján. Megrázta, és fel is pezsdítette Hollywoodot, hogy szakítottam a vőlegényemmel. Mindenki őt sajnálta, pedig, ha tudták volna az igazságot... “Carina a szívtörő” “Az aranyifjú darabokban” és még sorolhatnám a címeket, de nem sok kedvem van hozzá. Gondolni sem akarok többé erre, sem Wallace képére, és arra, hogy képes volt megütni. Először elnéztem neki, mert részeg volt, de a második alkalomnál fogtam a dolgaim, és átköltöztem a másik házamba, őt ott hagytam. Előtte pedig hozzá vágtam a gyűrűt, amit tőle kaptam, és még pár váza és dísztárgy is repült. Azóta pedig engem támad a média, nem a nőverő szemétládát. Csak a felszínt látják az emberek, nem azt, amit kéne. Ezen nem is kéne meglepődni, mégis fáj. Próbáltam tisztázni a nevem, és egy interjúban, elmondtam, hogy mégis mire fel a szakítás, de csak még többen támadtak.  
-Indulhatunk Miss. Thornton?
- kérdezte a testőröm, Jake. Felé fordultam, majd rámosolyodtam. Irány New York! Ideje magam mögött hagyni a sok fájdalmat.  
-Igen, Jake. - mosolyodtam rá továbbra is, a magazinokat a földre dobtam, majd elindultam mellette kifelé, és búcsút vettem Malibutól, Los Angelestől és Hollywoodtól is. Legalábbis egyelőre, a szívem mélyén azonban élveztem, ez a New York- i út most más lesz, és, hogy talán sosem térek vissza.   

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Carina Thornton
Carina Thornton EmptyKedd Márc. 17 2020, 17:32
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Carina!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Sosem könnyű fiatalon elveszteni a szülőnket, nem is feltétlen azért a fájdalom végett, amit akkor és ott érzünk, hanem az az örökös hiány és űr, ami egyre csak növekszik, minél tovább él az ember. Elvégre, annyi mindennél nem lehetett ott, és vallási nézettől/hittől függetlenül, ha bele is fér a felekezeti egyetértésbe, hogy talán valahonnét máshonnan figyel – akár egy felhőcske tetején, akár a saját bolygójáról vagy Buddha lába mellől –, az ilyesmi csak ideig-óráig feledteti az ember bajait.
Úgyhogy valahol nagyon is érthető, hogy mikor édesanyád újraházasodott, élvezettel vetetted bele magad az új családba; még ha ez idővel mássá is alakult. Amire jótékonyan nem tér ki az, aki nem akar, elvégre, mindenkinek más, amit egészségesen elfogad, a többire pedig lehet nem figyelni, legalábbis egy ideig. Talán az újságírókat sem feltétlenül a szándékos csőlátás viszi félre, hanem egy olyan ellenző, amit nem is látnak. Általában egyszerűbb a nőt hibáztatni mindenért, elvégre, olyat sem igen látunk a lapokban, hogy egy-egy Y-kromoszómával bővebben áldott egyén felszedett volna két kilót, no de mi a helyzet a másik féllel? Very Happy
Sajnos színésznek, és főleg színésznőnek, sosem volt egyszerű lenni, amint megismerik a neved, az örömöt hamar csorbítja az, hogy a magánéleted megszűnik létezni, és minden lépéseden ezrek csámcsognak. Nem nehéz belátni, ilyen körülmények között miért sokallnak be egyesek. Mondjuk New York talán nem épp az a város, ahol akkora nyugalomra lel az ember, ha mást nem, a pizzát zabáló metrópatkányok rágják meg a kedvenc cipőjét, míg nem figyel, és shawarmát sem célszerű az aluljáróban venni, még ha enélkül nem is igazi a városi élmény... Mindenesetre remélem, esőkabátot és három évre elég D-vitamint hoztál magaddal a napsütéses Kaliforniából, mert abból nem sok akad. Mondjuk aki ilyen vidám személyiség, mint amiként festve lettél, talán még ebben a szürke betondzsungelben is meglátja a szépet. Carina Thornton 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Carina Thornton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoya Thornton
» Darius Thornton
» Olympia Thornton
» Little Thornton x Big Sis --> Chapter 1
» Carina De Angelis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: