New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

the other one;; my beautiful sister
Témanyitásthe other one;; my beautiful sister
the other one;; my beautiful sister EmptyKedd Márc. 10 2020, 12:00
Evimer Foster

Play by:
Liza Soberano
Születési hely:
New York?
Kor:
24
Lakhely:
rád bízva, de semmiképpen sem Manhattan
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
avass be
Csoport:
nem fogunk összeveszni rajta
Történetünk:

Apánk vérszerinti, és egyetlen lánya vagy. Édesanyád meghalt, én már nem is ismertem őt, hiszen jóval később kerültem a családhoz. Jómagam nem emlékszem az esetre, de te tisztában vagy azzal a ténnyel, hogy lényegében egy túszdráma következtében vesztettem el mind a két szülőmet. Apukád - aki már az enyém is - vett így magához és nevelte fel sajátjaként a munkatársa lányát. Soha nem volt titok az, hogy lényegében örökbe lettem fogadva, de mivel nagyon pici voltam akkor, amikor ez történt, csak annyit mondtatok el nekem, hogy a szüleim meghaltak. Jó volt a kapcsolatunk sokáig annak ellenére is, hogy határozottan féltékeny voltam rád úgy... Mindig és minden körülmények között. Irigyeltem a magasságod, az alakod azt, hogy a korodból kifolyólag mindig csinosabb ruhákat hordhattál. Míg magam egy átlagos szőke lánynak láttam, addig te különlegesnek tűntél. Nagyon sokáig jó volt a kapcsolatunk, ám az utóbbi pár évben ez egy kicsit megváltozott. Te elköltöztél, néha hazajársz, de nem tudok rólad túl sokat. Nem tudom hogyan élsz, hogy miért mentél el... Talán egyszerűen csak túl kötöttnek érezted a helyzetet.
Már régóta megszoktam azt, hogy egyedül vagyok sokszor, de ettől függetlenül hiányzol nekem. Viszont amiért kevés időt töltünk együtt, én magam sem tudom pontosan hogyan kezeljem a szituációt, viszont az biztos, hogy ha most beállítanál az életembe, akkor minden bizonnyal hamar megoldódna közöttünk a feszültség.

// ezen kívül lényegében semmit sem szeretnék megszabni. ^^ Nem egy drámázós plotot szeretnék kialakítani, szimplán csak az eddigi történések alapján így tudom beilleszteni a testvért Jade életébe. Szeretném ha harmonikusan jó viszony lenne közöttük, de hát ezt lényegében úgyis az idő alakítja majd. Very Happy PB-nek mindenképpen valami egzotikusat tudok elképzelni, nem ragaszkodok Lizához, tudunk egyeztetni. Bár szerintem gyönyörű és tökéletes ajánlat Jelentkezni pm-ben lehet, és nagyon várlak  the other one;; my beautiful sister 1471401822


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
the other one;; my beautiful sister Px9jziS
the other one;; my beautiful sister YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
the other one;; my beautiful sister JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
the other one;; my beautiful sister KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
the other one;; my beautiful sister 3RK91XH
 
the other one;; my beautiful sister
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» sister, sister, all i hear is traitor // Brie & Ophelia
» *Can I save You, Beautiful?*
» Darkness could be beautiful
» Jayda & Lennox - What a beautiful day!
» Keira & Sebastian - Beautiful Lie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: