New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Darkness could be beautiful
TémanyitásRe: Darkness could be beautiful
Darkness could be beautiful EmptyVas. Feb. 04 2024, 21:06

Walk into the fire, hope not to get burned
-- Tod & Ashley, 2021. 12. 02.

Észre kell vennem magamon, míg Tod lakása felé tartok, hogy mennyire idegesen markolom ujjaimmal a kormányt. Sokat nyelek útközben, a szám kiszárad és csak most tudatosul bennem, hogy az elmúlt tizenkét órában nem ittam annyi vizet, amennyit kellene, ellenben kávét és koffeindús teát annyál többet, így hát nem csoda, mennyire dehidratáltnak érzem magam. De majd, ha odaérek és leparkolok, iszok egy kortyot a táskámba rejtett flakonból, amit mindig tartok magamnál.
Viszont ahogy leállítom az autót, magam sem tudom, miért, de rendkívül sietősen kapom fel táskámat és a fordítást tartalmazó dossziét, így teljesen kimegy fejemből a szomjúság érzése. Fókuszáltan nézem végig az épületeket bélyegző számokat és egy szerencsének köszönhetően egészen a megadott lakásig tudok jutni. Meglepően simán ment az idejutás, olyannyira, hogy vennem kell pár mély levegőt, hogy összeszedjem magamat az ajtó előtt. Természetesen nem fogok hangot adni annak, hogy mennyire nehéznek éreztem ezeket a jogi fordításokat, hiszen lényegében ez volt az első olyan záródokumentum, amit le kellett nekem orosz nyelvre fordítanom egy valós jogi, bűnügyi tárgyalást követően. Talán nem is csoda, hogy a végére úgy érzem, mintha bekattantam volna a Todot övező ügy kapcsán és bár az igazságot kinyilvánították, mégis úgy gondolom, hogy nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Ezt még az apám tanította nekem. Persze ő emellett azt is mondta, hogy maradjak távol ettől a férfitől, ami minden bizonnyal így is lesz, csak egy aláírást kell tőle kérnem. Egy aláírás és vége ennek az egésznek, nem lesz baj.
Nagyon ritkán történik meg velem az, hogy lefagyok, ha valakivel találkozok, most viszont hirtelen zavarban érzem magam, miként Tod rám néz, köszön, majd egyből oldalra is áll, hogy szabad utat kapjak egyenesen a lakásába. Ez nem az a bizonyos zavar, mint amit mondjuk a nagy Ő-nél szokás érezni a filmekben, ez most az a zavarodottság, aminél nem tudom eldönteni, hogy mennyire kellene hozzá közvetlenül állnom. Végtére is, ez egy hivatalos találkozó, nekem pedig lehet nem lenne jó, ha azt mutatnám, hogy szeretnék vele még sokszor összefutni (bár nem feltételezem, hogy ő pont velem akarna ezután is időt tölteni), viszont egy részem tényleg arra vágyik, hogy hagy töltsünk még el egy kis időt egymással, legalább addig, amíg meg nem tudom az ő szavaiból is a tényleges valóságot. Végül a lábaim már-már önhatalmúan megindulnak előre, befelé a lakásba, el Tod mellett, de megállok az előtérben, mert nem szeretném a kinticipőmmel összekoszolni a lakásának járólapját. Tudom, hogy nem nagyon szokás levenni a cipőt, de egyúttal azzal is tisztában vagyok, hogy az orosz szokás ilyen tekintetben más még vendéglátáskor is.
Míg kibújok csizmámból, szemeim már a polcokon és a bútorokon kalandoznak végig, annyira leragadok az engem fogadó látképen. Annyi figurát látok, hogy mindegyikre kellene egy-egy percet szentelnem, ennek oka,
hogy nagyon szeretem az ilyen cuccokat, nekem kiskoromban a kedvenc játékom egy halom műanyag állatbábú volt és mindig állatkerteset játszottam velük, vagy megépítettem nekik a szavannát, az esőerdőt, vagy épp valamelyik mezőgazdasági farmot. Imádtam őket! Persze ezek most kissé változatosabbak, de akkor is, olyannyira lekötnek, hogy alig találom meg ujjammal, fél lábon egyensúlyozva a behajlított lábam csizmájának cipzárját. Helyreteszem magam, mielőtt kínossá válna, hogy mennyire bambulok, pláne, ha ennek vége az lenne, hogy szépen elveszítem az egyensúlyomat és eldőlök, mint a karácsonyfa.
- Ööö, rendben, köszönöm - szedem össze vállamról félik lecsúszott táskámat miután levettem sikeresen mindkét csizmámat és megindulok a konyhaasztal felé, ami a legközelebb van a bejárathoz. Nem akarok egyből a kanapéra ülni, mert az lehet már túl vendégeskedő lenne, na meg amúgy is szükségem van az aláírására, azt pedig jó asztalnál megejteni, nehogy átszakadjon a papír. Egy pillanatra elgondolkozok, hogy szóljak-e bármit is a nagyon király figurákról, de Tod szavai elterelik a gondolataimat és amúgy sem gondolnám, hogy nekem itt most illendő lenne véleményt formálnom az otthonára. Talán később majd, mondjuk távozáskor. Egyúttal nem tudok nem egy picit elmosolyodni az „ülj bárhova” kifejezésen, annyira laza, annyira… menő? Igen, azt hiszem menő, ahogy beszél. Olyan egyedi. Tőlem teljesen testidegen lenne.
Szóval akkor a zárójelentés. Leülök egy szabad székre és előveszem a dossziéból a megírt és frissen kinyomtatott dokumentumot.
- Remélem nincs benne hiba, de ha esetleg találnál benne, kérlek szólj, itt a laptopom is, gyorsan át tudom még javítani. - Még egy másodperc erejéig végigfutom a négy oldalon végigfutó cirill betűket, majd megfordítom az összetűzött lapokat és Tod elé helyezem az asztalra. - Nagyon száraz és unalmas megfogalmazás, ne haragudj érte. Még nekem is szoknom kell ezt a nyelvezetet, úgyhogy… - Istenem, miért beszélek ennyit és miért mondom el, hogy kezdő vagyok? - Szóval a lényeg, hogy elkészült időre és már mindjárt túl vagy ezen az egészen - mosolyodom el továbbra is kissé kellemetlenül, így hát picit visszapillanok a polcokon lévő figurákra, mintha tőlük várnám a segítséget. Pedig egyáltalán nem kellene ennyire feszültnek lennem. A tárgyalások vége felé már majdhogynem el is tudtam lazulni Tod társaságában és most mégis még arra is figyelnem kell, hogy ne felejtsek el levegőt venni. Nem érzem magam biztonságban, holott tudom, hogy Tod semmit sem fog velem csinálni. Egyszerűen csak tudom…
Míg a lapot nézi, tekintetem az arcát fürkészi. Talán most tudom úgy igazán először közelről végig mérni, szemügyre venni a vonásait, amit talán nem lát, bár van egy sanda gyanúm, hogy valójában nagyon is érzékeli. Mégis érzem, hogy nem tudnám elkapni tekintetemet, ha felpillant rám. Én nem vagyok jó ezekben a játékokban.
Ahogy itt ül hozzám közel, annyira természetes, már-már laza, hé, tök jó stílusa van, ez a vad frappáns jellemével, hogy kicsit sem csodálkozok azon, miért hittem azt róla bármikor, amikor beszéltem vele, hogy ő is csak egy átlagos ember. Mármint… ÚGY értve átlagos. Aztán jön bennem újra a hintázó dilemma, illetve apám vészjósló szavai. Bal vállamon megszólal az ördög: de mi van, ha tényleg gyilkos? Nem mintha tudnám, hogy ténylegesen is mi lenne akkor, ha az lenne.
- Gondolom azért jó már újra itthon aludni - próbálom megtörni a csendet, mert úgy látom, nem bújja annyira a sorokat már. Igazából annyi kérdésem lenne hozzá a börtöni élettel kapcsolatban is, csak eddig nem mertem szóbahozni, most meg már lehet el akarná felejteni. Nem akarok azért rossz érzéseket kelteni benne függetlenül attól, miket tett vagy nem tett az élete során. Mint már oly' sokszor megfogalmaztam: sem bíró, sem pedig bűnügyi végrehajtó nem vagyok.
The guilty one is not he who commits the sin,
but he who causes the darkness

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ashley Clyborne
Munkás
ranggal rendelkezem
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :

ВСЁ ХОРОШО В СВОЁ ВРЕМЯ
There is a time and a place for everything

─────────◊◊◊─────────
Darkness could be beautiful 51e29f39b61e94b6fdd25ade6a1d2f743fcdbb5d
♫ :

────────◊◊◊────────

But mama, i'm in love with a criminal
And this type of love isn't rational, it's physical
Mama, please don't cry, i will be alright
All reason aside, I just can't deny, love the guy

──────────────────

★ családi állapot ★ :

I WOULD SAY I'M SINGLE, BUT...

It would be a lie because my heart is not single

────────◊◊◊────────
Darkness could be beautiful JObPZ6N
★ lakhely ★ :
Queens
★ idézet ★ :

I FELL ASLEEP AS SLEEPING BEAUTY
but when I woke up, I had to realize I was Fiona

─────────◊◊◊─────────
Darkness could be beautiful Afe39b48f0a3939718d0b45b8124ae14ab28eb9e
★ foglalkozás ★ :
Freelance certified judiciary interpreter and translator | Russian - English
★ play by ★ :
Gabriella Wilde
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: Darkness could be beautiful
Darkness could be beautiful EmptySzer. Jan. 31 2024, 23:06
Bármikor. Csak egyetlen pillanatot haboz az ujjam a küldés gomb felett. Azt hiszem csak túl akarok esni az egészen úgy teljesen is, hogy tényleg csak egy lezárt és elfelejtett fejezet legyen az életemben. Ez pedig közel sem Ashley hibája, mert ő alig egy töredéke az egésznek. Ha valami, ő még a kellemes darab volt a képben, sokáig az egyetlen, egészen az utolsó tárgyalás végéig. A több hónapos huzavona utáni feszültség viszont nem egy olyan dolog ami ennyitől csak úgy kisétál majd az ablakon, akkor sem, ha nem ez az első, hogy egy hajszállal de megúsztam. Meddig lehet szerencséje az embernek? Talán nem sokáig, de pont ezért kell kihasználnia amíg tart, főleg, ha már felfele nem vezet neki út csak lefele.
Az egész szar végkifejletén próbáltam nem sokat aggódni, ami úgy ahogy sikerült, néha jobban máskor meg kurva szarul. Általánosan a megszokottnál is irritálhatóbb voltam amikor éppen nem díszmajomként feszengtünk a tárgyalótermek egyikében, vagy nem pont valami kurva kivételes alkalom volt. De nem lehetett, hogy lecsukjanak, akkor sem ha amúgy kurvára megérdemelnénk. És miért? Mert ebben a világban a jó fiúk szoktak veszíteni, akik a szabályok szerint játszanak, mert a szabályok kiskapukkal és föld alatti alagutakkal vannak kiépítve, olyanok, amikre ők túl finnyásak még. Ők az ajtón akarnak kirakni minket, mi meg majd az alagsoron át távozunk. Ettől még persze mindig ott az esély, hogy az érem a rossz oldalára esik le - innen is volt az irritáció, nem csak abból, hogy tököm tudja mikor volt rajtam utoljára ennyiszer öltöny, vagy legalább egy ing, mint mostanában. Talán soha; és remélem soha nem is fog kelleni újra. Most is csak valami kényelmesben vagyok, amiben még mozogni is lehet.

Ashley túl naiv ehhez az egészhez amibe csöppent. Ezt pedig közel sem úgy értem, hogy ostoba lenne, mert nagyon távol áll az ostobától - egyszerűen csak látni rajta, mennyire más világból van s most mégis ugyanazon az oldalon állunk. Egy időre, mert utána mindenki visszatér majd a megszokott életébe és elfelejti, hogy ez az egész valaha is megtörtént. Mert egyszerűen ilyen az élet, ahogyan tovább mész elfelejted a régi arcokat - az ő esetében, itt és most pedig határozottan ez a lehető legjobb ami történhet. Jobb neki távol tőlünk, azt hiszem megtudtam róla annyit, hogy így gondoljam.
Meglep a szinte azonnal érkező válasza, főleg pedig az, hogy egy óra múlva már itt is lesz. Az időre nézek, majd az üzenetre, mielőtt még egyetlen oké elküldése után eltenném a telefonomat. Most vagy egy éjszakázás után van, vagy csak túl akar esni az egészen, de igazából mindegy is melyik mert mostanra már én sem sok alvást terveztem. Mindig voltak, vannak és lesznek időszakok amikor nehezebben megy, amikor van valami lelkiismeretem vagy bűntudatom, vagy éppen az van a fejemben, hogy mi lesz ha tényleg lecsuknak. Nem mintha nem hittem volna, hogy megoldják, hogy ne tegyék, de a hajnali órákban szeretik az ilyen gondolatok megkísérteni az embereket. Ránk nézve az ítélet megszületett már, de nem mintha ettől bármi is megváltozna a jövőben, pont ugyanúgy kezdődik a fejünk felett egy visszaszámláló, mint korábban tette, csak az a kérdés, hogy mi történik előbb: meghalunk vagy eléri a nullát és elkapnak. Folyton pörögnek a számok és változnak az esélyek, megugranak és lezuhannak, de megtanulsz nem figyelni rájuk mert akkor nem tudsz koncentrálni semmi másra.
Annak ellenére, hogy meglep, nem zavar, hogy ilyen gyorsan jön, a tv előtti rothadásban egy üveggel a kezemben nem zavart volna meg. És akármilyen szánalmasnak is hathat ez a kép elsőre, valahol kurvára szimbolizálhatná a nagy amerikai szabadság képét a díszek meg a giccs mögött. A mellettem ülő Spongyabob plüssre pillantok, akit alig fél órával ez előtt még párnának használtam a nappali kanapéján, mintha csak tőle kérdezném, hogy kilakoltassam-e. De legalább ilyen gyorsan el is vetem a gondolatot, ő ott marad a díszpárnák közé ékelve - ne kérdezd azok miért vannak ott, nem én szoktam rendberakni a lakást - szóval ő marad én meg mozdulok, csak egy kicsit hangosítva a készüléken, hogy ne maradjak le sokról amíg a konyhai kupit legalább betuszkolom valahova. Nem mintha tudnám, hogy bejönne, igazából néha még mindig fogalmam sincs, hogy még mindig tart tőlem vagy már nem annyira… mert a nemet ki szoktam zárni a lehetőségek közül. Még egészen jól emlékszem, hogy hogyan állt mellettem a legelső nap - kurva nehéz lenne elfelejteni, ha naponta többen fordulnak felém pontosan olyan tekintettel, pontosan annyi ideig tartva vissza a lélegzetüket és pontosan annyi másodperc után szakítva meg a szemkontaktust velem. Nem mintha zavarna az esetek többségében. Volt időm hozzászokni és ami azt illeti, kihasználni is.

Az már nem lep meg, hogy mennyire pontosan kopog az ajtómon; volt már alkalmam megszokni tőle. Az egyetlen idegen az egészben az a hely. Amúgy a lakás most egészen összeszedett, a legtöbb dolog a helyén, ami mégsem meg nem arca ordító. Bobbyt (nem neveztem el a plüssöt...) a díszpárnák közt például egészen biztos, hogy nem szúrhatja ki a küszöb túloldaláról, mondjuk azóta el is felejtettem, hogy próbál egybeolvadni a kanapéval. A tvt kikapcsoltam már amire ajtót nyitok, a konyhapult üres, a lakás többi része pedig egészen átlagos. Kétlem, hogy annyira körbenézne, vagy maradna, hogy észrevegye a polcokon, vagy ilyen meg olyan bútorokon elszórt egy-két figurát. Némely eléggé absztrakt, mások meg akció figurák vagy mesehősök. Akármi, ami egy kicsit is megragadta a figyelmem és az utolsó adag értékes kacatjaim körét gazdagítja. Nem sok mindenhez kötődöm igazából, megszoktam, hogy a legtöbb dolog folyamatosan cserélődik az életemben, sőt, cserélődnie is kell. Az állandó dolgok, akárcsak a boldog befejezések is, nem az én fajtámnak írt történetek. Nekünk csak az jut, hogy kiélvezzük a pillanatot amíg az tart és a legfontosabb, hogy ne gondolj túl sokat a sztori végére.
- Szia. - Oroszul folytatom ahogyan ellépek az ajtótól, hogy be tudjon jönni. Szinte észre sem veszem, hogy egy ilyen apró gesztustól mennyit lazulnak az arcvonásaim. Nem sok ember van az életemben akivel ezen a nyelven beszélhetek, és még annál is kevesebb akiknek a szókincse nem merül ki abban, hogy kapásból tíz módon tud anyázni. A köszönetére, hogy ilyenkor fogadom, csak némán legyintek mikor már tovább indulok a lakásban. Fél. Hallom és látom, de őszintén nem is hibáztatom érte - ahogy már mondtam, nem egy buta nő, és azért sem az, amiért távolságot akar tartani. Ez az egész ami csöppent nem neki való, kitűnik ebből a közegből. Egyszerre idegen és ismeretlen, idegen amiért annyira más, és ismerős amiért ismerős jellegeket idéz fel. Az arcél, a hajszín, vagy éppen a ruhák amiket visel, egy-egy elem ami valami különösnek ható nosztalgiával tölt el. Olyannal, amitől egyszerre szabadulnék és amire egyszerre vagyok kíváncsi is.
Nem akarok vele az ajtóban beszélni, a szomszédok, ha egészen véletlen elkapnak valamelyik többnyire természetellenes órában, már így is megbámulnak. Persze, csak akkor amikor azt hiszik, hogy nem veszem észre - ami sokkal kevesebb alkalommal történik meg, mint gondolnák. Mondjuk letudhatnám Ashleyt azzal, hogy egy oké, hol írjam alá meg jó lesz így-el is, de mégsem csukom rá az ajtót azonnal. Pedig tudom, hogy ha a bejárat előtt fura volt látni, akkor idebent méginkább az lesz. - Ülj akárhova. - Volt ideje megszokni, hogy a modorom néha nyers, s ha mondjuk nem is alapozatlan a bizalmatlansága felém - mert azon túl, hogy nem ítéltek el, ott volt a tárgyalásokan szóval hallotta a történetet. A mesét. A mesék viszont mindig a valóság egy részét tükrözték vissza...
Amikor kiválasztja, hogy hova ül le - vagy áll ha nagyon akar, felőlem, én úgyis le fogok ülni - szóval utána várakozóan nézek rá, gondolom folytatja majd a hivatalos dolgokkal, pont ahogyan megszoktuk, annak ellenére hogy körülöttünk most éppen minden más szokatlan. Jobb, ha ezen a vonalon maradunk, mint azon a néha megcsillanó kérdőjelben a tekintetében, amikor a félelmet a háttérbe szorítja valami más. Kíváncsiág? Együttérzés? Akármi is az, jobb, ha magának tartja - ahogyan mondtam már, nem illik a mi világunkba. Ő ahhoz túl törékeny. A szép dolgok mindig azok.


all the same.

Ashley Clyborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nikolai Travnikov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Darkness could be beautiful 4f79b67d6d74c43cf78077031995e2fa10138a61
My patience is waning,
Is this entertaining?
Darkness could be beautiful Af799c558ac29205999aaba583a242fa
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
oh shit.
★ családi állapot ★ :
whatever we are
at the moment
★ lakhely ★ :
bármi ami nem Brooklyn
★ :
It's alright, it's okay, it's alright, it's okay
You're not a demon, there's a reason
You're behaving that way
Darkness could be beautiful 5018d40e7109f7dfe6f72a802f7a6755ba927df0
★ foglalkozás ★ :
drogcsempész
★ play by ★ :
Richard Harmon
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
I got this feeling, yeah, you know
Where I'm losing all control
Darkness could be beautiful 1ff66946eff1636fd0ec0d85312efca46a5b26d3
TémanyitásDarkness could be beautiful
Darkness could be beautiful EmptyVas. Dec. 03 2023, 15:16

Walk into the fire, hope not to get burned
-- Tod & Ashley, 2021. 12. 02.

A fürdő zuhanya alatt állva próbálom kidörzsölni szemeimből a fáradtságot és valahogy eltüntetni a táskákat, amik az egész éjszakás fentlét, de inkább a hosszú órákon tartó fordítói munka miatt jelentek meg szemeim alatt. Pedig bírom az éjszakázásokat, feltehetőleg most sem attól sajog a fejem, hogy nem aludtam. Kattog az agyam folyamatosan Todon és a záródokumentum megírásával, az ítélet okait összegezve volt, hogy egy órán belül győztem meg magam a férfi ártatlanságáról és annak ellentétéről is. És ez megy hónapok óta. Azt hiszem, elfáradtam.
„Ne tegyél bele több érzelmet, mint amennyit igényel ez a munkád!” Újra és újra hallom apám tanácsát és maximálisan igaza van, noha én egyik felkérésemet sem tudtam elvonatkoztatni az érzéseimtől, ugyanúgy mentálisan is átéltem egy válópert, mint most Tod ügyét. Elveszem arcom elől a kezeimet és elzárom a zuhanyt. Törülközés után veszem kezembe újra a telefont, aminek rezgését még a csobogó víz mellett is meghallottam.
Bármikor. Tod válaszára egyszerre érzem magam őrültnek és boldognak. Úgy írok vissza neki még harmatos ujjaimmal, hogy egy órán belül érkezem, mintha csak egy közeli barátom lenne. Persze őszintén szólva, nem találkoztam még bűnözővel, úgyhogy fogalmam sincs, milyennek kellene őket elképzelni, mert a démon kifejezés egyértelműen a mesés képzelet szüleménye és korántsem a valóságot tükrözi. Még megremeg kezemben a telefon, ahogy tudatosul, hogy én rövidesen újra találkozni fogok vele, mert találkoznom kell még egyszer vele, noha amint visszahelyezem a fürdőszekrény polcára a fehér iphonet, a szomorúság érzete is átjár. Mégiscsak tudom, milyen helyzeteket élt át, ez nem is kérdés se nekem, se az esküdtszéknek sem. Brutális események történtek vele, amibe én beleőrülnék. Ha nem vétkes, vagyis, ha nem egy démoni könyörtelen gyilkos, akkor szörnyű, ami vele történt és hihetetlen, hogy mindezek ellenére ennyire erős. Erre a gondolatra azonban a tükör előtt már megrázom a fejem. Ez már tényleg nem az én dolgom.
Nem rakok sok sminket magamra, hagyom a bőrömet és a szememet is természetesnek hatni. Mamám számtalanszor mondta már, hogy ne sminkeljem magam, mert azzal csak elhalványítom arcom éleit és az nem szép. Utólag megtanultam, hogy az oroszok szépségideálja valóban nem a barbie arcú stílus és én ezt kifejezetten értékeltem mindig is, főként azokután, hogy gimnazista időszakomban nagyon túlzásba tudtam vinni a babaarcomat. Összekötöm hajamat, majd meggyorsítva a készülődést szeretném tartani magam az egy órás időablakban, úgyhogy reggeli nélkül húzom csizmámat és veszem kabátomat. Utólag persze eszembe jut, hogy ha már az unokatestvéremék épp reggeliznek, lophattam volna tőlük egy-két falatot, de nem szeretném összejárkálni a padlót kinti cipővel, úgyhogy ehelyett inkább gyors léptekkel hagyom el a lakást. Szeretnék mindél gyorsabban túlesni azon az aláíráson.
Szerencsére találok parkolóhelyet a Tod által megadott cím közelében. Magamhoz veszem az anyósülésen utaztatott irattartó dossziét, majd az utcasoron megkeresem a házszámot és mivel szabad utat kapok, nem kell megtorpannom mindaddig, amíg szemben nem találom magam a leírt lakásajtóval. Mély levegőt veszek, akaratlanul is mellkasomhoz szorítom a dossziét, majd összeszedem a bátorságomat, hogy megszólaltassam ajtajának csengőjét. A szívverésem visszhangzik fülemben és a pulzusom csak még jobban egekbe szökik, amikor ajtót nyit és felfogom, hogy vele állok szemben. Vele, Toddal.
- Szia! Köszönöm, hogy ilyen korán fogadsz. - Elmosolyodom az orosz szavaim közben. Nem tudom, miért pont oroszul szólítom meg, hiszen tökéletesen beszél az anyanyelvemen, de összességében nekem is olyan az orosz, mint egy második anyanyelv. Vagy épp nagymamanyelv. Érzem, hogy hallatszik hangomon az óvatosság és ki tudja, talán még a félelem is, de igyekszem ezt az alkalmat úgy kezelni, mint egy átlagos, hivatalos protokolt. Ám ezúttal a biztonság érzete teljesen elkerül, a tudatomat szétfeszíti, hogy bár most fektetjük le az utolsó simításokat és ezzel végre teljesen magunk mögött hagyhatjuk mindketten ezt a nehéz, hosszú tárgyalásokkal teli időszakot, de közben nem tudom figyelmen kívül hagyni a körülötte forgó gyanukat és azt, hogy immáron szabadlábon van.
- Elkészítettem a fordítást. - Nehezen jönnek a szavak, úgyhogy inkább kotorászni kezdek a dossziéban az ajtó előtt állva. Nem bánom, ha esetleg nem hív be magához a lakásba, noha magam sem tudom miért, de szemei láttán ellep a kíváncsiság. Mégis ki ő?
The guilty one is not he who commits the sin,
but he who causes the darkness

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ashley Clyborne
Munkás
ranggal rendelkezem
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :

ВСЁ ХОРОШО В СВОЁ ВРЕМЯ
There is a time and a place for everything

─────────◊◊◊─────────
Darkness could be beautiful 51e29f39b61e94b6fdd25ade6a1d2f743fcdbb5d
♫ :

────────◊◊◊────────

But mama, i'm in love with a criminal
And this type of love isn't rational, it's physical
Mama, please don't cry, i will be alright
All reason aside, I just can't deny, love the guy

──────────────────

★ családi állapot ★ :

I WOULD SAY I'M SINGLE, BUT...

It would be a lie because my heart is not single

────────◊◊◊────────
Darkness could be beautiful JObPZ6N
★ lakhely ★ :
Queens
★ idézet ★ :

I FELL ASLEEP AS SLEEPING BEAUTY
but when I woke up, I had to realize I was Fiona

─────────◊◊◊─────────
Darkness could be beautiful Afe39b48f0a3939718d0b45b8124ae14ab28eb9e
★ foglalkozás ★ :
Freelance certified judiciary interpreter and translator | Russian - English
★ play by ★ :
Gabriella Wilde
★ hozzászólások száma ★ :
21
TémanyitásRe: Darkness could be beautiful
Darkness could be beautiful Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Darkness could be beautiful
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shining Darkness
» A ray of light in the darkness ⇽
» Magic of Darkness
» Angel of Darkness
» Hello darkness, my old friend - Mathieu & Maya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: