New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Adrian Stoltz
TémanyitásAdrian Stoltz
Adrian Stoltz EmptyCsüt. Feb. 27 2020, 22:50
Adrian Stoltz

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Adrian Stoltz
Becenevek:
-
Születési hely, idő:
Manhattan - N.Y.C. 1995. október 27.
Kor:
24 év
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Hivatal
Egyetem:
Robert F. Wagner Graduate School of Public Service / MPA in Health Policy & Management - végzett
Munkabeosztás:
Deputy Manager
Top laner
Munkahely:
Health Investment Analytical Center
Team Dignitas
Hobbi:
Esport/extrém sport/modell
Play by:
Adrien Sahores

Jellem

Első pillantásra két gondolat juthat eszedbe. Adrian, az eminens, jó tanuló, mindenkivel kedves és előzékeny, jól nevelt fiú. A másik gondolat: az a rossz fiú, aki, ha nem tetszik a fizimiskád, tesz róla, hogy másképp nézzen ki, ugyanakkor önkéntelenül bevonz, a kiállásával, magabiztosságával, a támogató erejével.
A tippelés majdnem igaz. Valahol a két véglet között létezik, az élettől kóstolt jót és rosszat is, mint mindenki más, s amire tanította mindez, az az összetartás és támogatás. Már csak ezért sem húzódik vissza a csigaházába, amit nagyon szívesen megtenne. Az érvényesüléshez viszont emberek között kell lennie, ehhez alkalmazkodott, kialakítva azt a mércét, amivel a többiekhez közeledik.
Könnyen barátkozik, mégis, csak bizonyos embereket enged a három lépésen belülre, s fogad el. Többször megégette már magát barátságokkal, kapcsolatokkal, óvatosan közelít ahhoz a fogalomhoz, hogy barátság. Akiket a köreibe fogad, kitart mellettük és támogatja.
Kíváncsi a környezetére, óvatossága miatt ezt könnyed beszélgetésekbe és humorba csomagolja, inkább tartja magát megfigyelőnek, aminek aktív sportszeretete ellentmondani látszik. Csoportosan, egyénileg, nem számít, kikapcsolódik és feltöltődik, remélve, hogy akikkel együtt van, szintén ezt érzik.
Humora az odaszúrt szavakban és mondatokban nyilvánul meg, viccet ne várjon tőle senki, rendre elneveti a végét, így nem is próbálkozik vele.
Türelme a kitartásból fakad, az előre kitűzött célt aprólékos gonddal megtervezett lépésekkel éri el, viszont sosem tervezi el a legelején az összes lépést, meghagyva a változás, változtatás lehetőségét.

És mégsem annyira türelmes, ha monotonitásról vagy emberi butaságról van szó. Ez a kettő elég hamar kihozza a sodrából, ezért is választott olyan pozíciót, ahol nem kell mások ostobaságát hallgatnia és még válaszolni is rájuk. Hogy ne járjon el hamar se a keze, se a szája, a leszarom viselkedését veszi elő, amivel reméli, hamar lekoptatja a másikat, tartsa bunkónak, annyira nem érdekli.
Depresszív napjain aktívan társaság kerülő, gyakran cseréli le a kanapét túrázásra, sziklamázásra, embermentes, természetes közegre, ahol tisztára moshatja a gondolatait, kidobva belőle a hangulatromboló érzelmeket, előhozva kalandvágyó természetét. Ez vezette az extrém sportok felé, adrenalin függését az esporton kívül ez képes kielégíteni, ebbe viszont előszeretettel rángat bele másokat is.
Szélsőséges esetben agresszív bunkó is tud lenni, kerüli a verekedéseket, mégis tört már be orrot, amit a mai napig megérdemeltnek tart.

Sport rajongását megelőzi az esport, ami elsőre magába szippantotta, azóta is eltökélt szándéka, hogy megnyerjék, ezért pedig minden tőle telhetőt megtesz a csapattagok támogatására, mentorálására.
Könyvek olvasását szinte senki sem nézné ki belőle, s azt sem, hogy igyekszik lépést tartani a fantasy és sci-fi irodalom újdonságaival.



Múlt

Kis híján a homloka tetejéig szaladnak fel a szemöldökei meglepetésében. A főnökére mered egy fél perc erejéig. Szüksége van a csöndre, máskülönben ott helyben rátolja az asztalt.
- És ez mikor lett kitalálva? - Kérdezi inkább csendesen, pár levegővétellel később.
Nem olyan régen került a mostani főnöke alá, és annyira nem igazán jönnek ki egymással. Még nem tudta eldönteni, hogy azért, mert ha csak egy kávéért megy ki a konyhába, fél percen belül megjelenik legalább három kolleganője és cseverészni kezdenek, míg a főnöke esetében inkább kámfort játszanak, még nem tudta eldönteni. Lehet, hogy nem dicsérte meg őpojáca uraságának a citromsárga nyakkendőjét? Ahogy elnézi, mind a kettő, egyben. Sóhajt egyet.
- A gépem hatkor indul - szemrebbenés nélkül hazudik, ami annyira nem is igaz, mert nem mondta, melyik hatkor. Holnap hatkor megy a gép, de ezt nem köti a főnöke orrára. - Ezért is kértem ma déltől kimenőt, amit már előre ledolgoztam. Megnézheti a nyilvántartásban - feleli nyugodtan.
- Priscilláról, úgy tudom, sokkal jobban ért a marketinges részhez, ha megkéred, szerintem még örülni is fog neki - egy szóval sem mondta, hogy nem. Ki nem csúszna a száján. Helyette inkább a megoldást adja a kezébe, méghozzá a legjobbat. Ami pech az egészben, hogy egyterű irodában dolgoznak vagy hatan, így a főnöke minden válaszát és rezdülését hallani fogja a többi munkatárs.
Látja, ha ölni lehetne tekintettel, már a földszinten úszkálna cafatokban a teste. Nyilvánvalóan nem jött be a terve. Pedig tudja, hogy Priscilla sokkal jobb abban a munkában, amit rá akart sózni. Holnapra, ami munkaszüneti nap. Priscillának viszont jól fog jönni a túlóra, mert nyaralni akar menni a férjével. Két legyet egy csapásra, vagyis inkább hármat.

Másnap reggel hatkor elégedetten néz ki a gép ablakán, ahogy az rákanyarodik a légifolyosón nyugati irányba. Bajnokság lesz, amit ki nem hagyna, a világ minden kincséért sem, a főnöke csicskáztatásáért meg végképp nem. Az esport korán berántotta magával, még akkor is, ha az elején sokáig nem igazán jutott előbbre. Egy év szenvedés után új fordulat érkezett és onnantól kezdve elég hamar ívelt felfelé a pályája, még a nagyobb törések sem ingatták meg abban, hogy neki abba kéne hagynia. Éppen ellenkezőleg: kihívásnak tekintette, saját korlátainak túl lépésén, átlépésén. És mert nagyon elemében volt minden alkalommal, ha belépett abba a világba. Ha megkérdezné valaki, miért esportol, nem kapnál teljesen kimerítő választ, csak elé ültetne, hogy ismerd meg.


- Te most komolyan aktatologató akarsz lenni, ha elvégzed az egyetemet? - Apja mered rá értetlenül. - Ennél több eszed van, sokkal többre vihetnéd.
Csak ül a székében és magában imádkozik, legyen vége ennek a beszélgetésnek. Anyja sebészként még jobban megérti, politikus apja azt remélte, hogy őt fogja követni majd.
Egyiket sem akarja, még ha sem a tű, sem a vér látványával sincs baja. A politikai élet sosem vonzotta, elég volt számára az a jó pár parti és koktél parti, amin kötelezően részt kell vennie, hamarosan ennek is vége szakad, vagy mégsem, ha elköltözik otthonról. Olyan helyet akart, ahol nyugodtan eldobhat mindent, ha esportról van szó.
- Igen - von vállat, az utóbbit hanyagolni akarta, tudta, úgysem fog apjának tetszeni a döntése. Az egyetlen reménye, vagyis inkább kettő, az volt, hogy nem ragaszkodtak annyira szülei a hagyományok folytatására, a véleményüket ugyanakkor egyenesen és kőkeményen megkapta. Valahol ezt nagyon szereti bennük, ugyankkor tette némileg flegmává, mert ez mutatta, mennyire lebecsülik, most meg aztán főleg, hogy a saját útját választotta.
- Nem, nincs. Nincs olyan jó eszem, mint nektek. Akkor meg már inkább oda megyek tanulni, amit el is tudok végezni normálisan - még akkor is, ha a maga nemében nívós volt az egyetem, kevesen akartak a köz munkásai lenni azon a területen, ha máshol többet kaszálhatnak ugyanezért a pozícióért.
Ekkor már bevallotta a szüleinek, hogy esportol. Az időzítés célzott és szándékos volt, csak akkor mondta el, mikor már elért egy szintet és keresetté vált. Ismerte őket annyira, hogy a "véleményük" elég érzékenyen érte volna, s noha nem adta volna fel, jelentősen visszavetett volna a kedvéből, amit messziről kerülni akart. A terve bevált, a család azonban a mai napig őrültnek tartja ezért. Az idén megajándékozta őket a lehetőséggel, nézzék is meg, miről is van szó...


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adrian Stoltz
Adrian Stoltz EmptyPént. Feb. 28 2020, 08:51
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Adrian!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Meg kell jegyezzem, hihetetlenül kellemes olvasmány volt számomra az előtörténeted így egy kicsit még benne a reggelben. Adrian Stoltz 690269075  Alapos, széles skálán mozgó jellembemutatás és egy nagyon összeszedett, határozott és jól felépített történet rész. Egy igazi kocka vagy ( a szó lehető legpozitívabb értelmében) aki mindent, gyakorlatilag az egész életét a hobbijának rendeli alá, és ez a vonás végig jelen van az írásodban, amit én különösen kedveltem benne. Adrian Stoltz 2451935670

A jellem részednél abszolút teljes képet kaphatunk a személyiséged kettősségéről, ami szerintem a legtöbb hozzád hasonló esportolóra jellemző, hiszen valamilyen szinten mégiscsak ketté kell osztani magad. Adrian Stoltz 2624752903  Van a valóság, amelyben élsz és egy virtuális közeg ahol igazán felszabadulhatsz. Ami leginkább feltűnt talán minden tulajdonságod közül az a türelmetlenség a monotonitást illetően. Kétféle játékos ember létezik: aki tökéletesen belesimul a monotonitásba, és az aki mindig akciót akar, mindig benne van a cselekvés. Többnyire MMORPG játékokban az előbbi a tank vagy a gyógyító, az utóbbi a warrior a berserker, a támadó a sebző vagy a csatamágus. Nem tudom, hogy nálatok te melyik lehetsz én a warrior-ra tippelnék, semmiképp sem támogató kasztra. Bocsánat, kicsit elragadott a témakör. Adrian Stoltz 2496992409 Roppant összetett és izgalmas személyiség vagy egyébként, akiben ezt valószínű csak kevesen ismerik fel. A természetjárás vagy a sziklamászás tökéletesen kontrasztban van azzal, hogy a többi időt inkább a gép előtt töltöd.

A történet részed azt hiszem tökéletesen jól mutatja, hogy a társadalom nagy része még mindig nem barátkozott meg magával az esporttal és azzal, hogy ilyen egyáltalán létezik. Különös amúgy, hogy ennyi idősen még aktívan játszol, mert ahogyan nézem sokszor huszonkettő éves korukra a legtöbben kiöregszenek, tekintve, hogy már kicsi az APM, legalábbis ami a versenyhez kell, de talán emiatt is számítasz különlegesnek a csapatban. Adrian Stoltz 1404455205  A történeti szemelvényeid amúgy abszolút teljes képként tárják elénk, hogy sem a munkahelyen sem pedig a magánéletben nem igazán elfogadott, hogy mivel foglalkozol a szabadidődben. Pedig az biztos, hogy ha egyszer valaki akár csak közvetítésként is részt vesz egy ilyen versenyen nagyon nagy fílingje van. Mondjuk ehhez minimálisan azért ismerni kell az adott játékot, hogy egyáltalán tudd mi történik a kivetítőkön. Bevallom engem nagyon megvettél ezzel az egész világgal, mert évek óta nagy rajongója vagyok. Adrian Stoltz 3874598021

Ahogyan már említettem, hihetetlenül tetszik a stílusod, ahogyan írsz. Adrian Stoltz 4142114136  A letisztult történetvezetésed, a könnyedség, amivel alkotsz. Nagyon kellemes olvasmény voltál számomra, nagyon szerettem az írásod.

A Tara-Plecsnit egy retro APM számláló kíséretében adom most át, inkább csak bútordarab, mint működőképes. Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Adrian Stoltz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» April & Adrian
» Adrian Cooldstone
» Adrian James Skyberg
» Adrian Cooldstone
» Adrian & Erin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: