New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 88 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 07:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Marco Furey
TémanyitásMarco Furey
Marco Furey EmptySzomb. Jún. 03 2017, 15:35

Marco Furey


Teljes név: Marco Furey
Play by: Nicholas Gonzalez
Születési hely: New York
Kor:  37
Lakhely: rád bízom
Szexuális beállítottság: hetero (!)
Családi állapot: elvált
Csoport: Üzlet, Bűnüldözés
Te és én. Két éve. Egy bár mosdójában. Gondolom nem kell tovább részletezzem, hamar összeáll a kép, hogy miként is indult a viszonyunk. Egyéjszakásnak indult a viszonyunk, de helyette hét éjszakába torkollott. Addig folytatódott, míg ki nem derült rólad, hogy házas vagy. Igaz, magyarázkodtál, hogy válófélben van a kapcsolatod, de semmit sem értél el mindezzel nálam, mert minden kapcsolatot megszakítottam veled azt az napot követően.
Nagyon óvatosnak kellett lennem, mert nem hagyhattam, hogy bárki is tudomást szerezzen erről a viszonyomról, pláne a fiam jövője miatt, az emberek nem ítélhetik el őt miattam.  
Azt követően nagyon sokáig nem láttuk egymást. Nekem személy szerint két hónap kellett, míg teljesen meg tudtam győzni magam arról, hogy ami történt megtörtént, nem az én hibám volt és igenis ki tudom törölni a fejemből a képedet örökre. Mikor nem az iskolában tanítottam, akkor a fiam nevelésére koncentráltam, így egy idő után valóban sikerült teljesen elfelejtenem rád gondolni.  Míg három nappal ezelőtt ismét fel nem tűntél a küszöbömön. Nem tudom, hogy bukkanhattál rám, mert soha nem adtam meg neked a lakcímemet, nem beszélve arról, hogy a közeli ismerőseimen és az iskolán kívül ahol tanítok, nem is tudott senki arról, hogy hol lakom.. de te mégis kiderítetted valahogyan. Bár, New Yorkról beszélünk, itt semmi sem lehetetlen sajnos..
A lényeg a lényeg. Mikor felbukkantál elmondtad, hogy egy ideje (ezt az userre bízom) elváltál a feleségedtől és újra szeretnél adni egy esélyt kettőnknek, mert azóta is gyakran eszedbe jutok. Akkor ott a szavam is elállt, nem hogy választ tudjak adni neked, de addig beszéltél, hogy lyukat beszéltél a fejembe, minek következtében belementem a dologba, vagyis legalábbis abba, hogy elmenjek veled egyet kávézni. (Ezt a találkozást is ki szeretném majd játszani a leendő megalkotóval  Marco Furey 3874598021  :Marco Furey 1471401822: )

Kb ezekre gondoltam, remélem megtetszik a plot ötlet valakinek Marco Furey 4146035580  :22: Gyere, gyere, nagyon várlak, szépfiú!  :pls:


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Marco Furey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marco Furey
» Marco Right
» Marco & Amara
» Marco & Audrey
» When i see you again. Marco & Daisy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: