New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 6:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 3:00 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 2:41 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 2:39 pm-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 1:50 pm-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 1:49 pm-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 1:49 pm-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 1:48 pm-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 1:45 pm-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 12:49 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Callum & Pola
TémanyitásCallum & Pola
Callum & Pola EmptyVas. Jan. 12, 2020 7:40 pm

to Callum

Amióta a doki kimondta a varázsszavakat valahogy kicsit másképp látom a világot és szerintem még a hozzáállásom is változott. Igaz előtte is próbáltam mindvégig pozitív maradni, de nehezebb volt, mint most.
Úgy döntöttem, hogy a mai napomat is a fotózással fogom eltölteni. Már rég em vettem a kezembe a gépet és hiányzott. A tervem szerint csak elindulok valamerre, ami szimpatikus és megfigyelek. Ha látok valami érdekeset hezitálás nélkül lefényképezem. Sokszor ilyenkor sikerülnek nekem a legjobb képek. Nem várakozom órákig elbújva, vagy szenvedek a beállításokkal. A pillanatok. Én azokat szeretem megörökíteni, hisz az sokkal többet tud elmondani, mint egy beállított kép.
Ahogy az utcán sétálok hirtelen megtorpanok, majd pár lépést hátrálok és bekukucskálok egy kevésbé forgalmas utcába. Egy pasast látok aki éppen az egyik elég csúnya ház falát szépíti ki. Egy mosoly kszik az arcomra, majd elindulok felé. Próbálok halk maradni, hogy ne zavarjam meg, mert szeretném lekapni egy kép erejére. Ahogy közelebb sétálok hozzá valamiért elfog az az érzés, hogy ismerem őt. Nem tudnám meghatározni, hogy miért, hisz az arcát nem látom, eltakarta.
De nem is megyek közelebb, leállok és készítek pár képet, amire lehet ő is felfigyel, hisz a gépnek is van hangja, meg akit sokat nézünk egy idő után felénk tekint. Remélem nem fog haragudni rám, amiért alkotás közben kapom el őt.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Callum & Pola
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Keagan & Pola
» Callum and Leanne
» Louis & Pola
» Would you be mine for a month?*Callum&Carmelia
» Let's Talk Real - Carmelia & Callum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: