New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 10:13 pm-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:05 pm-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 10:00 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 9:05 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 8:57 pm-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 8:26 pm-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 7:15 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 7:04 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 6:41 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Blayze Yim
TémanyitásBlayze Yim
Blayze Yim EmptySzer. Dec. 04, 2019 8:18 am
Yim Min Ki "Blayze"

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Blayze Yim // Yim Min Ki
Becenevek:
Min Ki, Lay
Születési hely, idő:
Sydney, Ausztrália 2001. december 04.
Kor:
18
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
reménytelen eset?!
Csoport:
diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Stuyvesant High School
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
élősködök
Hobbi:
videojátékok, tánc, bajbakeverni magát
Play by:
Han Jisung

Jellem
Introvertált vs. extrovertált
Valahol a kettő között állhat, azaz alapvetően nem fél az idegenektől akkor, ha már nem idegenek. Lényegében a haverokkal csapatás fogalmát nem ismeri, mert világ életében áldott jó gyerek volt és nagyon hallgatott a szüleire. Elsőre talán egy kicsit félénknek tűnhet főleg azért, mert nehezen kezeli a furcsa helyzeteket, de ha valakivel össze tud barátkozni, azzal szívesen megy el ide oda... Emberi időben. Nem nevezhető éjjeli bagolynak, kivéve ha lol meccsekről van szó, mert akkor képes egész nap fent lenni, ha arról van szó.

Sárga személyiségjegyek vs. piros személyiségjegyek
Totálisan befolyásolható. Első osztályban pedig azért kapott feketepontot, mert képtelen volt egy felszólító mondatot rendesen elmondani. Mondhatni egészen birkalelkű fiú, aki mindenkinek segíteni akar, folyton mosolyog és próbál másokon segíteni. Emellett nagyon ragaszkodó típus és emocionális ember, akit könnyen elragadnak az érzelmei. Mindezt ő maga nagyon negatív tulajdonságnak tartja, szóval igyekszik mindig a racionális gondolkodásra törekedni, ami miatt elég kockafejnek tűnhet elsőre.

Zöld személyiségjegyek vs. Kék személyiségjegyek
Totálisan zöld első pillanatban... Azaz próbál behúzódni a kis csigaházába, és nehéz közel kerülni hozzá. Beletörődő jellem, és elég konfliktuskerülő. Nem tud kimondottan kiállni magáért, mert mindig attól tart, hogy ez a jó viszony rovására mehet, ezért elviszi a balhét mások helyett. Illetve szeretne kék lenni, azaz, betartani a szabályokat, de nem igazán mennek ezek neki. Ő saját magát minden esetben balszerencsemágnesnek titulálja, mert a dolgok nagy része sosem úgy történik, ahogyan azt eltervezi. A legtöbben bajkeverőnek hiszik, pedig igazából csak mindig rosszkor van rossz helyen, emiatt pedig rengeteg beírást sikerült begyűjtenie a tanáraitól az évek során.

Egyéb érdekességek:
→ Egyáltalán nem hízik, bármit eszik... Legalábbis a testére nem. A felesleges nagy része mindig az arcára megy, ami miatt úgy néz ki az esetek nagy részében, mint egy mókus. Amikor hat éves korában ezt az apja közölte vele, és a kezébe nyomott egy műanyag mókust, akkor nemes egyszerűséggel elbőgte magát, és órákon keresztül verte a seggét a földhöz, mert az általa legjobban gyűlölt állatok halmazába tartozott a mókus is, amiért soha egyet sem tudott befogni háziállatnak.

→ Kíváncsi természete van... Mindig mindent tudni akar, amiért általában el is kapják érte. Ebből kifolyólag nem tud mindig tapintatosan viselkedni. Jellemző rá, hogy olyan dolgokba üti bele az orrát, amibe nagyon nem kéne és részben ezért is keveredik sokszor bajba.

→ Elég vékony fiúnak számít, ami miatt az eddig leélt éveinek legalább a felét kórházban töltötte annak ellenére, hogy egészséges, mint a makk. Ez csupán a saját hibája, mivel ritkán múlasztja el a kötelességeit, és ha valami oknál fogva mégis megteszi, akkor az emberek általában rosszalló pillantásokat vetnek rá, ő pedig mindig azzal jön, hogy „nem érezte jól magát”. Emiatt a családja, a barátai, meg sokan mások mindig arra jutottak, hogy biztos van valami baja, amiért „úgy néz ki, mint aki jóideje nem evett”. Holott kifejezetten sokat be tud burkolni az ételekből.

→ Ovis kora óta ugyanabba a lányba szerelmes. Ami miatt képtelen másokra nézni, és mindenféle tapasztalat híján, tökéletesen tiszta lélekkel rendelkezik. Ő a maga részéről túlságosan önbizalomhiányos és „töketlen” ahhoz, hogy ezt meg merje mondani

→ Borzalmas hazudozó, ellenben ha valami történik, sosem meri megmondani az igazat. Mindig attól tart, hogy ha ezt teszi, akkor azzal még jobban magára haragít másokat, és már ezerszer lefutotta mindenkivel ezeket a köröket, ettől függetlenül sem tud leszokni a dologról.

→ Hajlamos a tapadásra. Ha valakit szeret, azt nagyon, szóval lényegében ő az ember a baráti körödben, akit nehezen vakarsz le magadról. Ez persze egyáltalán nem kóros nála, inkább abból van gond, hogy ha valakin látja, hogy valami baja van, akkor hajlamos azzal szekálni, hogy tálaljon ki neki. Illetve, ha azt érzi, hogy valakinek szüksége van rá, akkor mindenképp segíteni akar attól függetlenül, hogy az illető igényt tart-e a dologra.

→ IT zseni, ami miatt elég sokan mondták neki, hogy tökéletes informatikus válhatna belőle, de ő ennek ellenére sem tudja, hogy mit akar kezdeni az életével. Jól tanul, de emellett csak sodródik az árral abban bízva, hogy majd a sors mindent elrendez.

→ Nem sír mások előtt, mert úgy érzi, hogy azzal a saját negatív érzéseit ragasztja rá a másikra. Illetve ha valaki valamiért őt okolja, automatikusan magát érzi hibásnak a helyzetben, ilyenkor pedig igyekszik mindig elkerülni a sírást, hogy ne befolyásolja a másik érzéseit.

→ Leveleket ír a halott szüleinek. Ezzel tudja megőrizni a hétköznapokban is a gondtalanságát és próbálja azt mutatni másoknak, hogy rendben van, de ez nincs így. Szimplán csak nem akarja szánalmasnak érezni magát a sok részvétnyilvánítás miatt, így az emberek többségének nem mondja el, hogy meghaltak a szülei.

Múlt
Emlékszem az esetre... A csattanást hallva, teljesen elveszítettem annak idején a fejem, holott nem velem történt a baleset. Pont a bátyámmal készültünk arra, hogy felépítjük a világ legmagasabb homokvárát – ami sokkal inkább volt az én tervem, mint az övé – amikor tőlünk pár méterre ütötte meg a fülemet a hang. Rögtön fel is kaptam a fejem rá, ahogyan a testvérem is körbenézett, aki időközben igen belejött a homokozásba, pedig nem is kifejezetten akart résztvenni benne. Figyeltem, ahogyan megáll a kis piros vödör a kezében, de aztán amikor nyugtázta, hogy mi történt, csak rántott egyet a vállán.
- Akarsz építeni még egy bástyát, Lay? – kérdezte tőlem, én pedig bólintottam aztán ráböktem a helyre, ahol szívesen viszont láttam volna a homokbástyát. Viszont én magam folyamatosan a kis rózsaszín ruhába bújtatott test felé néztem, ami egyre hangosabban kezdett el bömbölni. A bátyám már rég a „lányok undorítóak” korszakában járt én viszont alig három és fél évesen csak annyit realizáltam, hogy valaki megsérült... És nekem is fájni szokott az is, ha csak megbotlok a házunk lépcsőjében és elesek. Ugyanilyen keservesen szoktam sírni, pedig a hintából még sosem estem ki, nem én! Sőt kifejezetten utáltam hintázni, mert túl gyors és félelmetes volt egy magamfajta gyerek számára, aki rendszerint a szülei lábai mögött bújkált, és onnan leste az idegeneket. Pont ezért is kellett pár pillanat, amíg a pici lábaimat elkezdtem gyorsabban szedni a hinta felé, és lassan megtorpantam a lány felett, aki megállás nélkül sírt.
- Gyere, állj fel – nyújtottam felé a kezem, de túl bátortalan volt ahhoz a hangom, hogy meghallhasson, pont ezért ragadtam meg végül a karját, amire már felnézett. némi próbálkozás után sikerült is talpra rántanom őt. Mosolyogva töröltem le az arcáról a könnycseppeket, otthagyva az apró kis homokszemeket vele a kezemről, majd megveregettem a rám csatolt, túlméretezett övtáskát, ami akkoriban a kedvenc divatkiegészítőmnek számított. Lassan elhúzva a cipzárt, diadalittasan emeltem magasba az abban tárolt, piros színű, dinós raktapaszaimat, amiket igen nagy becsben tartottam. Soha nem adtam belőle senkinek, sőt még magamra is sajnáltam elhasználni, mert az oviban ez a fajta csak nekem volt és a többiek szemében emiatt népszerűnek számítottam... Én magam pedig azt hittem, hogy ha elfogynak a raktapaszok, akkor többé nem lesznek barátaim.
- Hogy hívnak? – kérdeztem tőle, miközben lassan kiügyeskedtem egyet a dobozából, majd gyorsan vissza is zártam azt és ráhúztam a táskám cipzárját, miközben az apró, fehér papírdarabokat lazítgattam meg a tapaszon éppen úgy, ahogyan apa szokta, miközben doktorosat játszunk.
- Alice – válaszolta nekem, én pedig elmosolyodtam, miközben leguggoltam, hogy a le tudjam ragasztani a horzsolását.
- Lay, ha öt percen belül nem jössz vissza várat építeni, akkor itthagylak – hallottam magam mögül a fenyegetést, és csak ekkor jutott eszembe, hogy lényegében a nálam valamivel idősebb bátyám, aki már sokkal inkább szeretett volna kint focizni a barátaival, egyedül ül a homokozó közepén. Én pedig fittyet hányva a lányundorára, kézenfogtam a kiscsajt, és magam után húztam a homokozóba... Aminek következtében elfertőződött a térdén a seb.

***

Lényegében nem emlékszem, hogy miként zajlott a dolog. Az egész túl gyorsan történt ahhoz, hogy fel tudjam fogni az eseményeket és képtelen legyek bármit visszaidézni a balesetből. Én a magam részéről úgy gondoltam, hogy mindez talán a szerencse műve... Azért alakultak így a dolgok, hogy folytatni tudjam az életemet, vagy legalábbis egy kósza kísérletet tehessek rá. Egyelőre számomra mindez elképzelhetetlen volt, mert bár annak ellenére, hogy nem rémlik pontosan az, hogy miféle események zajlottak le abban a fél, vagy egy órában, amikor az életem egyik legmeghatározóbb esete történt.
A rendőrség szerint baleset volt. Én sokkal inkább hívnám gyilkosságnak a dolgot. Hogy lehetne balesetnek titulálni valamit, ami egy részeg sofőr hibájából történt? Mert apám szabályosan vezetett.. Világ életében azzal cikiztük, hogy az autopályán is hajlamos lassabban menni, ami miatt nem egyszer dudáltak ránk.
- Nem Lay – mondta délután az apám, miközben a már túlságosan is hosszúra nőtt tincseim közé fúrta az ujjait, ahogyan megcirógatta a fejem – Te még nem vezethetsz autópályán. Tapasztalatlan vagy hozzá, és túl sok kamion közlekedik ilyenkor.
Én magam megértettem a döntését, de valahol szomorúvá is tett a dolog. Lényegében a vezetés volt az én szabadságom, amiben valamiért a kezdetektől fogva jó voltam... Persze lefullasztottam az autót az első tíz alkalommal, de a többivel nem volt probléma. Annak tudtam be, hogy az otthoni gépemhez már nem szimplán kormányok és pedálok, hanem egy digitális sebességváltó is volt. Lényegében már azelőtt szinte tudtam vezetni, hogy jogsim lett volna... Nem beszélve a VR headsetről, amit a születésnapomra kaptam. Fél napig csak autós játékokkal játszottam, és nem egyszer jöttek át a szobámba hajnalban amiért ordítoztam, mert éppenséggel felborultam az autóval.
Élesben átélni viszont teljesen más. Ötször annyira félelmetes, hiszen az ember ténylegesen a kocsiban ül, és nincs mentés vagy kilépés gomb. Nem tudom kikapcsolni, nem tudok kilépni a szituációból. Ha esetlegesen megpróbálnék kiugrani a kocsiból lehet, hogy nagyobb kárt tennék magamban.
Gyerekként vicces volt ezekben a játékokban forgalommal szemben menni... Majd figyelni, ahogyan az autók sorra borulnak fel miattam... Mert meggondolatlanul vezetek. Élőben már sokkal kevésbé volt élvezetes a frontális ütközés, amit pár hete éltem át a családommal. A másik sofőr valószínűleg képtelen volt arra, hogy felmérje a helyzetet. Mellettünk sorra húztak el az autók, a másik pedig csak közeledett... És úgy tűnt, hogy kísérletet sem akar tenni arra, hogy lefékezzen. Így az apám döntéshelyzetbe kényszerült. Nekünk mindegy volt... Elkerülhetetlennek tűnt az ütközés. Ha félrekapja a kormányt valószínűleg más is megsérül a szembejövő sávban, így lényegében hagyta, hogy belénk ütközzön a miénknél valamivel nagyobb autó. Aminek hatására a kocsi a korláthoz lökődött a bátyám oldalánál... Azaz én viszonylag könnyen megúsztam, karcolásokkal. Ellenben mindent láttam, mégsem emlékszem semmire. Nem tudom mennyi időt töltöttünk a mentőre várva, hogy mikor jöttek oda hozzánk. Az egyetlen, amire emlékszem az annyi, hogy a bátyám keze után nyúltam, amennyire tudtam, és folyamatosan próbáltam rászorítani neki minden alkalommal, amikor úgy vettem észre, hogy nincs magánál. A könnyeim végigfolytak az arcomon, ahogyan figyeltem a családomat, és lényegében azt sem vettem észre, ahogy a tűzoltók kivágtak a kocsiból.
- Hogy hívnak? – jött felém a kérdés, de túlságosan sokkos állapotban lehettem ahhoz, hogy a hozzám beszélő férfinak válaszolni tudjak. Le sem tudtam venni a szemem bátyámról. Mondani akartam neki, hogy őt mentsék ki először onnan, de egyszerűen nem találtam a hangom.
- Fel tudsz állni? – jött a következő kérdés, amire megint nem tudtam reagálni, így végül képtelenek voltak kihúzni a kocsiból, én pedig attól rettegtem, hogy mire kinyitom a szemem, mindenki halott lesz a családomból.



I like the view right now
Floating on the blowing leaves, in the blue sky, clouds like a submarine swim, and I keep seeing them in front of my eyes, am I dreaming? It's that beautiful, I was absolutely speechless, I couldn't move, I feel so refreshed, yesterday felt so stuck, but today, I feel comfortable without those frustrating feelings

Min Ye Bin, Alice S. Chwe and Archie D. Yim imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Blayze M. Yim
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Blayze Yim AaFISx7
Blayze Yim 1vPqi4u
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Like that streetlight
In the middle of a lonely night, I just look bright, after the end of a lonely day, and you’re gonna stand there, in the middle of a lonely night, and try to smile brightly
★ családi állapot ★ :
Blayze Yim Nzmh3Yh
If I look at your eyes
I bloom inside you, hands that hold each other, at the end of the cold winter, you who’s waiting for me, everytime I walk with you, my winter is beyond time, now I meet you, who’s like spring one by one, I fill up with you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Blayze Yim Qtrn06o
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, gyakornok
★ play by ★ :
Han Jisung
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Blayze Yim NmWhNcH
TémanyitásRe: Blayze Yim
Blayze Yim EmptyCsüt. Dec. 05, 2019 10:21 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Lay!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy nagyon édes kis csodabogarat hoztál el nekünk. Blayze Yim 690269075  Már amikor megláttam a jellemleírásod felépítését elmosolyodtam. Blayze Yim 560292900  Hihetetlenül egyedi és eredeti, én magam pedig kifejezetten kedvelem a szinte soha nem látott megoldásokat. Olyan kis összetett személyiség lapul az egyszerű és átlagosnak tűnő fiú maszkja mögött. Egyszerre kíváncsi a világra és egyszerre zárkózna be a saját kis kuckójába. Egyszerre befolyásolható, és egyszerre van kialakult elképzelése a világról, benne a saját kis világáról. Blayze Yim 2624752903

A mókusos részen mosolyogtam, mert ez világosan megmutatta, hogy bár már félig a felnőtt élet küszöbén állsz, nagyon is gyerek vagy még. Legalábbis az én elméletem szerint csak az igazi gyermeklelkűek tudnak ilyen részletesen visszaemlékezni apró dolgokra a távoli múltban. Blayze Yim 1159569709  Hogy egyetlen lányba legyél szerelmes egész hátralévő életedbe, azt talán hihetetlennek tartom a magam részéről, de nézd el nekem, mert valahogyan soha nem mertem hinni ezekben a dolgokban. Rolling Eyes  Viszont arra megtanít hogyan szeress önzetlenül. Legalábbis szerintem. A kíváncsiságod abszolút érthető, meg is lepődnék ha nem lenne az alaptulajdonságaid között, hékás! De az utolsó volt számomra a legdöbbenetesebb és egyben a legbizarrabb is….mert ez olyan számomra, mintha még mindig gyászolnál, és mintha nem nagyon tudnád hogyan hagyd magad mögött ezt a komor érzést. Pedig egy ilyen, alapvetően vidám fiúnak a pozitív dolgok felé kellene fordulnia. Blayze Yim 2081954265

A történet részed, főleg az első bekezdés…jajj istenkém, annyira cukorfalat volt. Blayze Yim 1404455205  Ahogyan nem érdekel a homokvár, hogy a bátyád csak miattad akarta építeni, te inkább, igazi kis apró lovagként segítesz egy bajbajutott kislányon. A gyerekekről azt mondják, hogy ők a legkegyetlenebbek a világon, mert gyilkos módon őszinték. De szerintem náluk jobban szeretni és önzetlennek lenni sem tud lenni senki.
A második rész, ahol a balesetről írsz, ott annyira átjönnek a benyomások, meg az érzések, amik akkor jellemzőek voltak rád. Blayze Yim 2451935670  Ahogyan akkor láttad a helyzetet. Kis felvillanások, mintha értetlenül állnál az egész előtt. Mert a te apukád tudott vezetni, jól vezetett, mégis hogy történhetett meg mégis mindez?Tudod igazad van. Az élet nem egy videójáték. Itt nincs mentés és nincs visszatöltés sem. Pedig néha jó lenne. Blayze Yim 2122324058  Akkor talán a hozzád hasonló gyerekek nem veszítenék el a családjukat. Remélem, hogy bármi is történt veled, azért az életed mégis egyenesbe jön majd.

A Tara-Plecsnit egy kis homokozólapáttal egyetemben adom most át neked. Színt admin ad majd.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Blayze Yim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blayze & Archie
» yong ge; Yebi & Blayze
» ◤ a brand new day ◥ Alice & Blayze

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: