New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 125 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 111 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Elena & Katherine
TémanyitásElena & Katherine
Elena & Katherine  EmptyVas. Nov. 10 2019, 16:24


Elena & Katherine
“Yours is the light by which my spirit's born: - you are my sun, my moon, and all my stars.”

Ijedten ugrok fel az ágyban, ugyan is valami nagyon hiányzik. Még hozzá az a hülye ébresztő hangja. Ugyan is én vagyok a csapat kapitány az egyetemi hajrá lányoknak. És már egy órája ott kellett volna lennem. Ijedten ugrok ki, ezzel egy időben szólal meg a telefonom.
-Tudom, Clara, de nyugi egy óra múlva ott vagyok, addig gyakoroljatok.
-Jó..de valami új csaj van a dologban?!-
jajj már megint, mindig ráéreznek, ha feltűnik valaki, nem is értem az okát, gondolom szem forgatva.
-Dehogy,- nyögöm a hazugságot könnyen a telefonba, majd rá is nyomom mielőtt újból elkezd nyomni valami baromságot. Persze,hogy új csaj van a dologban- csak, hogy anyám miatt csinálom a dolgot. Jó, nem mondom Mila gyönyörű lány, és szívesen le szaggatnám róla a bugyiját, még sem tehetem, mert elég valószínű, hogy nem a lányokhoz vonzódik. Mondjuk, sokszor észre veszem, hogy elidőzik rajtam a pillantása, és ha kétértelműen fogalmazok mindig elpirul a drágaságom. Lehet maga sem tudja mit szeretne. Mondjuk, ha így volna sokkal könnyebb dolgom volna, magamba kéne bolondítanom és akkor már kész is. Azóta elég sokat lógunk együtt voltunk már több helyen, tegnap például elrángattam egy házi buliba ahol sok teqilát ittunk. Mondjuk a sót róla kellett nyalogatnom... ezt csak nem hagyhattam ki. Anyám azóta minden egyes nap megkérdezi, hogy mennyit haladtam a dologgal kapcsolatban. Nem vagyok benne száz százalékig biztos, hogy túl törvényes dolog, de tuti, hogy nem etikus dolog a húsz éves lányodat arra használnod, hogy ez ügyeddel kapcsolatban végre infóhoz juss. Mégis felmerülhet benned a kérdés, akkor én minek egyeztem bele a dologba. Hát ez pofon egyszerű, na nem mert annyira imádom az anyámat, mert leginkább a hideg ráz tőle, olyan, mint egy hadvezér és nem egy anya. Amikor tinédzser koromban kiderült, hogy a fiúk abszolút hidegen hagynak egy éven át csak dili dokihoz hordott, ami azt illeti még most is csak elviseli a dolgot. De engem nem érdekel, ha nem tetszek így... hát így járt. De nem fogom másnak mutatni magam, mint ami vagyok, sőt sokszor még lázadozom is. Igaz még a rendőrségről sohasem kellett haza hoznia. Na az lenne csak az igazán nagy pofon G.I. Jane-nek, ha el lopnék egy csokit.... vagy nyilvánosan elégítenék ki valakit. Még eljátszom a dologgal, és lehet egyszer majd tényleg megjátszom a dolgot. Ha nagyon az agyamra fog menni. A második ok, amiért ebbe a hülyeségbe bele mentem az az fog, hogy anyám úgy se hagy békén, és nem mellesleg egy irtó gyönyörű és dögös csajról van szó, akinek szívesen megmutatom mennyire királyabb a szerelem egy csajjal....
De most inkább gyorsan elszaladok tusolni, negyed óra múlva vizes hajjal mászok ki a fürdőből. Gyorsan magamra rángatom a karmazsin vörös- királykék színű edző ruhám, ami egy rövid sortból, és egy kissé laza trikóból áll. Felkapom a táskám a vállamra, a ház egész csöndes. Gondolom a szüleim már elmentek, vagy nem tudom... mielőtt még ez a helyzet nem változik az a tervem, hogy lelépjek otthonról. A konyhában még gyorsan töltök egy nagy bögre kávét, és a szekrényből keresek egy kis bagettet, amit elrágcsálok útközben. Közben a telefonon pötyögök egy sms-t a vörös királynőmnek, hogy este ráér-e valami klassz programot találtam ki a számára.
De ekkor szólal meg az a fránya csengő, a csajok nem lehetnek... hiszen gyakorolnak éppen, amit nekem is kéne tennem. Gyorsan lecsapom a pultra a bögrém, lenyelem az utolsó falat kiflit és röppenek is ajtót nyitni.
-Óh, hello,- köszönök Elenának, anyám egyik kollégájának, vagyis nőjének, ami azt illeti, a francba, most biztos nem hívom be, már így is késésben vagyok.
-Bocsi, de anya sajna nincs itthon, és nem is tudom hol van, esetleg, üzensz valamit?- pillantok rá. Így nem vagyok annyira bunkó, de ha annak tart se izgat igazán, és hamarabb lerázhatom... remélem.
~ Elég béna kezdő. Elena & Katherine  1199779969 ~ 600 word ~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Elena & Katherine
Elena & Katherine  EmptySzomb. Nov. 16 2019, 21:01



Katherine&& Elena



A hozzászólás némiképp obszcén szavakat tartalmaz
Ne már. Megint. Ez nem lehet igaz. Ilyen is csak velem fordulhat elő. Nem elég, hogy kurvára ideges vagyok, még ez a cseszett kávéfőző sem működik. Ha nem kapok rögtön egy csésze kávét felrobbanok. Utána meg menekülhet mindenki amerre lát. Nincs az az Isten, hogy én bárkit is megkíméljek ilyenkor.
Kávét akarok! De rögtön. Dühös pillantások közepette megyek ki az irodámból egyenesen az egyik kolléga felé. Azt hiszem már mindenki látja rajtam, hogy valami brutál nagy baj van, úgy állnak félre mintha ufót láttak volna minimum.
- Mi a jó büdös franc van ezzel a kávéfőzővel?! - rivallok rá kollégámra mérgesen. Szerencsétlen pechje van, hogy pont őt szemeltem ki dühöm levezetésére. De ezt már megszokhatták. Ha nincs kávé, akkor kijön belőlem az állat szó szerint.
Szinte szóhoz sem hagyom jutni áldozatomat már nyomom feléje a következő mondatomat, vagy mondataimat. De mindeközben, hogy ne csak ő érezze magát rosszul a többiek felé is vetek egy pillantást. - Nem értem, hogy nem lehet egy kávéfőzőt megjavítani! Akkora nagy feladat ez. Itt van egy csomó ember, aki jóformán nem csinál semmit. Vagy leszakad a kezük ha elviszik netán egy szerelőhöz?! HM?! - teszem fel a költői kérdést, amire szinte nem is várok választ. - Vagy leszakadna a kezem ha netán megpróbálná megcsinálni? - teszem hozzá, majd mérgemben inkább az asztalhoz vágom az éppen kezemben levő aktát és elhagyom az őrsöt. Amúgy is éppen lejárt  a munkaidőm. Szóval kirúgni nem tudnának ha akarnának se.
Egy néhány órát csatangolok a városban, majd azon kapom magam, hogy az egyik kollégám ajtaja előtt álok. Fogalmam sincs mit keresek itt, mit is karok tőle.  Csak azt tudom, hogy azonnal beszélnem kell vele. Becsengetek.
-Óh, hello,- tudtam, hogy csak a lánya van itthon. Nem baj. Így is jó.
- Szia. - köszönök vissza neki egy mosolyt erőltetve arcomra.
-Bocsi, de anya sajna nincs itthon, és nem is tudom hol van, esetleg, üzensz valamit?- mondja gyorsan. Úgy érzem hangneméből, hogy valahová igencsak siet. Még csak be se invitál. Pedig időközben eszembe jutott, hogy kérhetnék tőle egy kis segítséget a legújabb ügyemhez.
- Igazából veled is volna némi megbeszélni valóm. - mondom gyorsan mielőtt még oromra is csukná az ajtót. - Van esetleg egy kis időd? - teszem hozzá nem is kérdő inkább amolyan enyhe parancsolós hangnemben.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Elena & Katherine
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elena Toledo
» Elena Sydney Beckett
» Elena & Cillian - Mi történik itt?
» Dominic&Elena - Save me darling
» Elena & Cillian - Tudna segíteni, kérem?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: