New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
Maurice Davidson
tollából
Tegnap 20:50-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 20:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Elena Toledo
TémanyitásElena Toledo
Elena Toledo EmptyVas. Feb. 21 2021, 17:45
Elena Toledo

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Elena Maeve Toledo
Becenevek:
...
Születési hely, idő:
1993.December 22.
Kor:
27
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Légiutas-kísérő
Ha dolgozik//Munkahely:
American Airlines
Hobbi:
Tánc, futás, jóga, boksz
Play by:
Eiza González

Jellem
Gyönyörű nő, kivételes szépség. Gyakran vált előnyére ez a vonzó külső, de ő sosem élt vissza vele. Keményen hajtott a céljai elérésért, és az eszével szerette volna ezt elérni. A nővére mindig is féltékeny volt rá ez miatt a külső miatt, holott ő sem panaszkodhat. A családja gazdag, és befolyásos, és mást vártak el tőle, minthogy légiutas kísérő legyen, de neki mindig is ez volt az álma, és hogy világot lásson. Már kislány korában megmutatkozott, hogy ő másképp látja az álmait, mint a szülei. Ez vitte előre az életben, a dac. Kedves, magabiztos nő lett, aki nem fél szembe szállni az ismeretlennel az álmai érdekében. Öt nyelven beszél folyékonyan: angolul, spanyolul, oroszul, olaszul és japánul. Ezt a karrierjében teljes mértékben kihasználja. Sokat dolgozik, de tudja, egy napon kifizetődik neki.
Egy napon azonban meglőtték, és ez kizökkenti a tökéletesen eltervezett álmaimból. Rémálmok kezdik el gyötörni, szétesik, és teljesen kifordul önmagából az elszenvedett trauma miatt. Azóta próbálja összeszedni magát, és tudja, hogy ebben csak egy valaki képes neki segíteni, mégpedig a férfi, aki megmentette az életét.
Múlt
Az éjjel izzadtan ébredek fel az álomból, ami a baleset óta kísért. Minden éjjel ugyan az, és nem tudok szabadulni a gondolattól. Meglőttek. Miért? Mert rosszkor voltam rossz helyen. Tényleg semmi közöm nem volt ahhoz, ami ott történt azon a sötét éjjelen, New York egyik kevésbé kedvelt negyedében. Én a barátnőimmel voltam szórakozni, minden olyan jól ment, jól szórakoztunk, ittunk, és vagy egy tucat pasi kérte el a számom. Párnak meg is adtam, amiért nem kérek elnézést. Éppen a szabadnapom töltöttem egy hosszú hét után. Szinte minden nap többször fordultam a New York–Barcelona, és a  New York-Róma járattal, kellett végre egy kis kikapcsolódás, valami, ami ellazít. Aludnom kellett volna? Talán, én mégsem bírtam magammal. Felhívtam a lányokat és rendesen elengedtük magunk. Úgy hajnali három felé értünk ki a klubból, és énekelve, részegen tántorogtunk az utcán. Én még egész jól éreztem magam, de a barátnőim, Robyn és Maisie alig álltak már a lábukon, így mindketten rám támaszkodtak. Ők is légiutas kísérők voltak a légitársaságnál, ahol dolgoztam.
- Mondtam már mennyire részeg vagyok? – kérdezte Robyn, mire Maisie kuncogott egyet, egy fura csuklás keretén belül.
- Igen, párszor. – válaszoltam, miközben leintettem nekik egy taxit. Ők lakótársak voltak, én pár utcával tőlük laktam egyedül.
***
Miután elköltöztem Miamiból, hogy New Yorkban tanuljak, és éljek, a szüleim ragaszkodtak ahhoz, hogy lakást vegyenek nekem. Természetesen nem éppen voltak lelkesek, hogy elköltözöm, attól meg végképp nem, hogy légiutas kísérőnek állok. Édesanyám hű katolikus spanyol révén többször is megemlíti a beszélgetéseink alatt, hogy imádkozik az életemért nap, mint nap, nehogy lezuhanjak. Mit mondhatnék, már megszoktam, másfelől jól is esik. Az apám számára szintén csalódás voltam, hiszen szerette volna, ha a családi üzletben részt veszek, akárcsak a nővérem, Raquel. Hát én más irányt vettem. Már gyerekként megmutatkozott, hogy nem éppen a családom elvárásai szerint élnék. A mérce pedig magasan állt, de én a saját utam akartam járni.
>>>Édesanyám , Daniela: Spanyol származású. Barcelonában született, és ismerkedett meg édesapámmal. Nagyon kedves, és aranyos nő, bár eléggé temperamentumos. Ügyvéd. Főleg környezetvédelmi joggal foglalkozik, valamint édesapám cégében segít be. Vallásossága ellenére, erős, független nő, akire én, és a húgom is mindig felnéztünk. Nem éppen boldog attól, hogy New Yorkban élek, távol tőle vagy, hogy légiutas kísérő, de a családból mégis ő kezeli a legjobban ezt.
>>>Édesapám – Juan: A konzervatív, szigorú apa, aki Kubából menekült el még gyerekként. Saját birodalma van, Miamiban, ami egy rum gyár. Nagyon büszke rá, hogy elérte, és ilyen sikeresen vezeti. Annak már kevésbé örül, hogy én más pályát választottam. A nővérem éppen ezért is kedvence, mert ő segít neki az üzleti ügyekben, és vele dolgozik.
>>>Nővérem – Raquel: Apa szeme fénye, a család büszkesége. Ahogyan említettem, az édesapámnak segít a céggel. Ő is erre tette fel az életét, apánkhoz hasonlóan. Kicsit feszült vele a kapcsolatom, mert szent meggyőződése, hogy a család mellett a helyem. Azonban én másképpen látom a világot, mint ő, és igen, ez miatt gyakran veszekszem vele is.
***
- Találkozunk holnap, Elena. – mondja vigyorogva Maisise, miközben beszállnak a taxiba.
- Sziasztok. - integetek nekik, miközben a taxi elhajt, majd én is igyekszem leinteni egyet, kevés sikerrel, így sétálni kezdek, hátha még sikerül. Igazán remek, itt vagyok a lakásomtól harminc percnyire, és egy taxi sem hajlandó megállni. Ezek ám az úriemberek! A metró felé vettem az irányt, emlékeztem, hogy pár utca múlva van is egy, amivel hazamehetek olyan környékre, ahol nem fog a torkomban dobogni a szívem. Nem egészen jött össze…
A következő pillanatban pedig pisztolyok dördültek el, én pedig futni kezdtem az életemért. Sajnos azonban eltalált egy golyó, egy másik pedig súrolt. Talán az adrenalin volt az oka, nem tudom, de nem estem össze, csak futottam, és futottam, egészen addig, amíg egy autót nem vettem észre. Segítségért akartam kiabálni, de nem ment. Megtorpantam a lövöldözők előtt, miközben az oldalamon ért sebet fogtam, ahonnan véreztem. Azonban mikor megálltam, mindhárman fegyvert fogtak rám, én pedig akkor estem össze, lelkileg. Térdre rogytam, és a segítségüket kértem annak ellenére, hogy biztosan nem rendőrök voltak.
- Kérem… segítsenek. – mondtam elcsukló hangon. Halványan emlékeszem arra, hogy az egyik férfi leereszti a pisztolyát, majd odajön hozzám, és megpróbál felsegíteni, én viszont annyira a sokk hatása alatt vagyok, hogy támadásnak vélem, és kapálózni kezdek a karjaiban. Ő próbál nyugtatni, de én képtelen vagyok lenyugodni. Az előbb lőttek meg, ők is fegyvert szegeztek rám. Mégis miért lennék nyugodt? A sebem… rémlik, hogy vért emleget, és, hogy nyugodjak le,  minden rendben lesz, valamit a hallgatásról is, de alig fogom fel, és aztán minden elsötétül.
Másnap ébredtem fel egy idegen lakáson. A férfi, Ő volt, akinek az arcára, és hangjára emlékszem utolsóként. Emlékszem igéző szemeire, és az erős karjaira, valamint arra, hogy meglőttek. Gyorsan felpattanok az ágyon, de meg is bánom, annyira erős fájdalom hasít az oldalamba. Magamra nézek, és be vagyok kötözve. Csak egy rövidnadrág, meg egy top van rajtam. El is pirulok zavaromba egy pillanatra, de a fájdalmam újra emlékeztet a múlt eseményeire. Meglőttek, túléltem, és nem egy kórházban vagyok, hanem annak a férfinek a lakásán, akinek talán köze lehet a sérülésemhez. Mégis megmentett.
- Ki maga? – kérdezem, de nem kapok választ.  – Hol vagyok? - A homlokom megtörli egy vizes törölközővel, majd érzem, hogy a szemeim ismét nehezednek, és álomba merülök.
Napokig voltam a vendége, miután nagy nehezen felgyógyultam. Valami csoda folytán épülhettem csak fel egy ilyen súlyos sebből. Orvoshoz viszont nem mentem, megígértem neki. Igaza is volt. Túl sok kérdést tennének fel egy lőtt sebbel kapcsolatban.
Ennek az esetnek már több hete, azóta kispadra kerültem a munkahelyen, mert valaki megtudta, hogy meglőttek, és PTSD szindróma jeleit is mutattam, ami egy légiutas kísérőnek nem éppen előnyös tulajdonsága. A barátnőimnek kikotyogtam mégis, hogy mi történt velem, hiszen mégiscsak ők voltak a legjobb barátaim, de aztán a pletyka szélsebesen terjedt. A javamat akarták, ezzel jöttek, de én nem hittem nekik, és látni sem akartam őket. Szerencsére a megmentőm nem említettem. Azt hazudtam, korházban voltam, így nem kerültem bajba. Se…Dominic, mint kiderült a neve.
Magam sem tudom miért, de azóta, hogy megmentett csak rá tudok gondolni. Biztonságban érzem magam, ha vele vagyok, és olyankor a rémálmaim sem annyira erősek, mint általában. Tudom, nem éppen örül nekem, de én szeretném meghálálni neki, amiért megmentette az életem. Ott is hagyhatott volna elvérezni, azon az estén, New York egy félreeső utcájában, mégsem ette. Segített, én pedig hálás vagyok neki, mindazok ellenére, hogy nem tisztességes ember.
A hálám pedig hiába próbáltam kifejezni, nem hagyta. Nagyon szánalmasan hangzik tudom, de igyekeztem a közelében lenni, ha akarta, ha nem. Megnyugtatott, ha vele vagyok, és igen, már az első perctől fogva vonzódtam, hozzá. Amikor megláttam a tekintetét, már akkor elvesztem, és azóta, mintha csak rá vágynék. Az pszichológusom szerint ez azért van, mert megmentett, de én másképp látom. Vonzódom hozzá, és most, mikor az életem ennyire kifordult önmagából, úgy érzem csak nála lelhetem meg azt, amire szükségem van.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Elena Toledo
Elena Toledo EmptyVas. Feb. 21 2021, 23:30
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Elena!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Sokszor különböznek a szülők és a gyerekek elképzelései az életről, álmokról, célokról, amiket a szülők gyakran zokon vesznek és mindenképp a saját elképzeléseiket szeretnék valahogy ráerőszakolni a gyerekükre. Mindezt persze "csak az ő érdekükben", meg "ők tudják, mi a jó a gyereknek". Sokféle magyarázattal, barokkos körmondatokkal, hosszú és fárasztó monológokkal végig tudják vezetni, miért is azt kéne csinálni, amit ők akarnak. Sajnos néha a szülői akarat győz, de a te eseteben szerencsére nem így történt. Kiálltál a saját céljaid és elképzeléseid mellett, és akármennyire is nem boldogok tőle a szüleid, te keményen dolgoztál, hogy elérd, amit szerettél volna.
A légiutas kísérők élete nem egyszerű. Sokan csak azt látják, hogy beutazzák a világot, pedig ez nem erről szól. Szinte nincs is idő megszokni az adott időzónát, városnézésről a legritkább esetekben van csak szó. Egyik gépről le, jó esetben egy nap kihagyás után a másikra fel. Párkapcsolatok csöndes gyilkosa ez a szakma, de esetedben úgy látom ez nem okoz problémát, hiszen egyedülálló vagy, a szórakozás részét a dolognak meg így vagy úgy, de megoldod. Laughing  
Pár szabadnap csodát tud művelni az emberrel még akkor is, ha egyébként szereti a munkáját. Végre te is kiélvezhetted kicsit a pihenést és a bulizást, amikor hirtelen minden a feje tetejére fordult. Rosszkor voltál rossz helyen? Erről nem árultál el igazán sokat, pedig jó lett volna tudni, hiszen nagy mérföldkő volt az életedben az az este. A szépszemű megmentőd kiléte is egyelőre rejtély a maga módján, de hatalmas szerencséd volt vele, amiért nem hagyott ott az utcán. New Yorkban éjszaka mászkálni nem egy életbiztosítás, de úgy gondolom, ezt nem kell elismételni neked majd.
Kíváncsi lennék, mégis milyen sötét alak az, aki az egyik pillanatban fegyvert fog rád, aztán megment, a lakásán tart, ellátja a sebed, de azt mondja, ne menj kórházba... Megmentett, de mentette a saját hátsóját is, lássuk be. Azt hiszem, ennek a szálnak a kibontakozása viszont a jövő zenéjre, úgyhogy utadra is engedlek. Smile

Színt és rangot admintól fogsz kapni, de addig is szabad előtted a pálya. Elena Toledo 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Elena Toledo Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Elena Toledo Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Elena Toledo D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Elena Toledo Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Elena Toledo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elena & Katherine
» Elena Sydney Beckett
» Elena & Cillian - Mi történik itt?
» Dominic&Elena - Save me darling
» Elena & Cillian - Tudna segíteni, kérem?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: