New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jayda Winters
tollából
Ma 10:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:16-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:12-kor
Nataael Norton
tollából
Ma 9:27-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 7:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 7:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 6:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 1:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

cinnamon and other things ~
Témanyitáscinnamon and other things ~
cinnamon and other things ~ EmptySzomb. 12 Okt. - 5:40
szláv nevecske

Play by:
Herman Tømmeraas
Születési hely:
Moszkva, Oroszország
Kor:
21-22
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero/Bi
Családi állapot:
rád bízom
Csoport:
diákok/munkások
Történetünk:

Az életünkben minden mélypont a testvéredhez köt. Én szerettem volna igaz barátod lenni, de ez mondhatni már a megismerkedésünk pillanatában el volt cseszve. Lényegében talán nyolc éves fazon lehettem, amikor összeverekedtünk, mert lelöktem a húgodat a suli lépcsőjén, amiért nem engedett előre a sorban. Utána persze együtt kerültünk az igazgatóiba, és együtt kaptunk egy több hetes büntetőfeladatot, amit eleinte nehéz volt együtt csinálnunk, de ahogy telt az idő, egyre közelebb kerültünk egymáshoz... Végül talán kijelenthettem azt, hogy a legjobb barátommá avanzsálódtál, és az egyetlen emberré, aki hajlandó volt megérteni engem. Ha bármi baj volt otthon, lényegében hozzád mindig mehettem, te pedig vodkával vártál, és végighallgattad a problémáim. Persze a fiatalságunkból adódóan értelmes tanácsot nem tudtál adni a piáláson kívül, de talán lényegében neked köszönhetem, amiért nem volt annyira elbaszott az életem. Soha nem érdekelt, hogy mennyire vagy jó srác, vagy nem, mert számomra mindig az voltál...

Aztán egy nyáron olyat tettem, amit nem lett volna szabad. Mondhatnám azt, hogy túl sokat itttam, de nem igazán lenne mentség a dologra. Ha pedig rávágnám, hogy "bocsi, túl jó nő lett az a kis vörös", akkor minden bizonnyal bevernéd a képem... szóval... Igen, pontosan az történt, amire gondolsz. Egy gyenge és részeg pillanatban megdugtam a húgod. Soha nem kértél tőlem semmit lényegében csak azt, hogy számomra legyen tabu az a lány. Nem akartam megtenni, mondhatnám azt is, hogy gyenge pillanat volt, de nem kifejezetten lenne mentség a dolgokra, ugye?

Te erről az egészről nem tudsz semmit. Lényegében pont két éve, a Manhattanbe költözésem előtt történt a dolog, így fokozatosan lemorzsolódtam rólad. Amúgy hiányzol nekem, és én is neked... De magamtól soha nem keresnélek fel éppen azért, mert túlságosan bűntudatom van a dologgal kapcsolatban. Te azt hiszed, hogy a családomtól való távollét miatt csinálom ezt, és új életet akarok kezdeni.

Pont ezért is vetted végül kezedbe az irányítást, és tűntél fel egyszer csak a kanapénkon, ami elég rendesen meglepett engem. Egyrészt pont azért, mert nem a reggeli kelésekről vagyok híres, másrészt pedig, mert örültem volna annak, ha elfelejtesz. Mert ugye majdnem 12 év barátságot annyira könnyű elfelejteni... Te csak vigyorogtál rám, míg én igyekeztem nem elsüllyedni a föld alá - illetve belelépni a törött kávéscsészém darabjaiba, amit miattad ejtettem el - viszont magyarázatot a dologra még mindig nem adtam neked... Mert önző vagyok, és nem akarom elveszíteni a legjobb barátomat. Hogy a későbbiek során kiderül-e a kis titkom, és milyen hatással lesz a kapcsolatunkra az lényegében a jövő zenéje, bár nem állítom, hogy könnyű a szemedbe nézni... De napról napra egyre könnyebb.

// Igazából ennyi lenne a kis karakter, nem kifejezetten szeretnék megszabni semmit a támpontokon kívül. cinnamon and other things ~ 4146035580 A pb csak egy javaslat, annak szerintem elég jó, de persze változtatható, a kor az szeretném, ha maradna. Ezen kívül csak annyit írnék ide, hogy nagyon várlak, és remélem mihamarabb érkezel. *_*
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cinnamon and other things ~
cinnamon and other things ~ EmptySzomb. 12 Okt. - 5:52
szláv nevecske 2.0

Play by:
Luca Hollestelle
Születési hely:
Moszkva, Oroszország
Kor:
18-19
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero/Bi
Családi állapot:
rád bízom
Csoport:
diákok/munkások
Történetünk:


Soha nem néztem rád nőként. Világ életemben olyan voltál számomra, mint egy idegesítő kishúg, a pedáns padtársam, aki stréberkedett, ezért könnyedén le tudtam másolni róla a házit, vagy épp az órai anyagot, aki túl kedves és tündéri volt ahhoz, hogy ne súgja le nekem a feleleteimnél a jó válaszokat, és aki készségesen hagyta, hogy egy-két jó választ lemásoljak róla az órákon. Én magam ennél többet a dologba sosem gondoltam és azt hittem, hogy mindezzel te is így vagy... Ami az igazságot illeti, nos máig nem tudom, hogy mi a helyzet veled. Soha nem adtad jelét annak, hogy érdeklődnél irántam, engem pedig nem érdekeltél nőként. Te magad is tudtad, hogy ilyen téren nem vagyok egyszerű eset, szóval ha tápláltál is irántam gyengéd érzelmeket, hamar elengedted azokat.

Kiskorunkban nem is volt ezzel a dologgal probléma, mivel folyamatosan szekáltalak a hajadat húztam - nem, amúgy nem tetszettél nekem, kis béka voltál még akkoriban - és a bátyáddal válogatott csínyeket követtünk el ellened, miután sikerült "megbeszélni" a nézeteltérésünket. Te vörös fejjel ordítottál és rontottál rá anyátokra mondván, hogy "a fiúk piszkálnak", ő pedig helyretett minket. Tulajdonképpen általatok lehettem részese egy normális családnak, ami valahogy nem az a tradicionális, szigorú orosz família mintáját követte. Ti mások voltatok, a fény az életemben... Egészen addig az éjszakáig.

Nem tudom mi történt akkor. Ha szerelmes vagy belém, akkor igen el kell, hogy keserítselek, mert én az érzelmeidet sosem viszonoztam. Mondhatnám azt, hogy az egész a pia hatására történt úgy ahogy, de... Akkor talán hazudnék, mert mindebben én sem vagyok biztos. Lényegében lehetek életed legnagyobb csalódása, vagy csak egy kaland a számodra is, de egy biztos... A bátyád elől el kell titkolnunk ezt az egészet, mert összetörnénk a szívét, ha megtudná a dolgot.

Nem tudom, hogy miért jöttél vele. Ha utánam akartál kóslatni, akkor abból csúnya veszekedéseink lehetnek... Ha tényleg csak világot szerettél volna látni, akkor sincs rendben a dolog. Nem tartózkodhatunk egy helyen, mert akkor veszélyben van a titkunk. Pont ezért kéne neked hazamenned, én pedig az első pillanattól fogva erről akarlak meggyőzni, ami miatt nem túl rózsás a viszonyunk, a testvéred pedig gyanakodni kezdett...

// Ugyanaz a helyzet itt is, mint a fiúnál, a leírtakhoz ragaszkodnék, bár némileg finomíthatunk az elképzeléseken, de ezen túl minden a kedves megalkotóra van bízva. cinnamon and other things ~ 2624752903 A pb szintén csak egy elég jó javaslat, ha a te repertoárodban van jobb, akkor ne tartsd azt magadban - a vöröshöz sem kifejezetten ragaszkodom, amint te érkezel először, és semmi sem épül erre a szálra - ha itt vagy, akkor csak egy pm-mel dobj meg a hirdetéssel kapcsolatban, vagy jelezz a kischaten. cinnamon and other things ~ 2624752903 A látszat ellenére téged is nagyon várlak ám. Razz



Ha hoznád, akkor már elkelt a kari, csupán csak azért nem lett átdobva, mert a bátyussal együtt fogom majd intézni a dolgot. cinnamon and other things ~ 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cinnamon and other things ~
cinnamon and other things ~ EmptyVas. 13 Okt. - 17:32
szláv keresztnevecske Ustinov

Play by:
Herman Tømmeraas
Születési hely:
Moszkva, Oroszország
Kor:
21-22
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero/Bi
Családi állapot:
rád bízom
Csoport:
diákok/munkások
Történetünk:

Apánk Leonid Ustinov, híres orosz balettművész és koreográfus. Az én nevemet ő választotta, szerintem a tiedet anyánk. Jó testvérek vagyunk, mindig megvédsz mindentől és mindenkitől. Szerinted még mindig rád bízom minden titkomat, ám ez pár éve már nincsen így.
Veled jöttem NY-ba, ahogyan veled járok bulikba is mind a mai napig (te járhatsz persze nélkülem is, de én legtöbbször csak oda megyek, ahová te is) - Oroszországban így volt, de New York lehet más világ. Nem állítom, hogy nem szoktunk egymás idegeire menni, de nagyon szeretlek és szerintem te is szeretsz engem. Bár néha a fejedhez vágok csúnyaságokat, attól még nálad jobb bátyám nem is lehetne. Várlak nagyon Pavellel együtt (az ő hirdetése és a több, lényegibb információ a karakteredről itt található), érkezz hamar, játsszunk sokat!  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cinnamon and other things ~
cinnamon and other things ~ EmptyPént. 25 Okt. - 16:12
szláv nevecske

Play by:
Herman Tømmeraas
Születési hely:
Moszkva, Oroszország
Kor:
21-22
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero/Bi
Családi állapot:
rád bízom
Csoport:
diákok/munkások
Történetünk:

Én nem ismerlek téged, ahogy te sem ismersz engem.
Ennek ellenére találkoztunk már, annyira nem is régen. Hazautaztam a téli szünetben Moszkvába, ahogy Pavel is és hát ti szépen elhatároztátok, hogy menjünk el egy nagyobb társasággal kiegészülve Little Big koncertre. Az eredeti tervek szerint nálatok találkoztunk volna és ott alapozunk, de Pavel ennek keresztbe tett, így mi ketten csak később csatlakoztunk hozzátok, már a koncert helyszínén. Már az első pillanatban meg tudtam mondani, hogy te vagy a társaság fő mozgatója, mintha mindenkit a te jelenléted kapcsolt volna össze. Rólam tudni kell, hogy elég félénk tudok lenni sok idegen társaságában, ezért is volt, hogy egy szavas válaszokat adtam és a legtöbb dolgon csak mosolyogtam, amit mondtál. Tipikus jófej, vicces srácnak tűntél. Aznap este viszont elnyelt engem a tömeg és azt hittem sosem látlak viszont. Ezért is lepett meg, amikor nemrégiben Pavelnél jártam és te nyitottál nekem ajtót a srác helyett. Nem jutottam szóhoz, mert nem tudtam, hogy most már te is Manhattanben élsz, ahogyan arra sem számítottam, hogy fogunk még valaha találkozni. Hiába vagyok olyan karót nyelt a közeledben, mégsem adod fel és folyamatosan próbálsz közeledni, ami kicsit feszélyez. De hát ki vagyok én, hogy leállítsalak? Pavel legjobb barátja vagy, talán az egyetlen igazi barátja, mivel a többieknek eszükbe sem jutott utána jönni. Hálás vagyok ezért neked és még emiatt képes vagyok eltekinteni attól az apró ténytől, hogy valószínűleg teljesen különbözünk egymástól és hiába próbálkozunk, nem fogjuk megtalálni a közös hangot. Habár csodák még létezhetnek...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: cinnamon and other things ~
cinnamon and other things ~ Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
cinnamon and other things ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» you know what things
» Sam & Dae - Just ex things
» some things never change / Bia&&Max
» some things never change
» hewson things

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: