New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 11:20-kor
Jeffrey Collins
tollából
Ma 11:18-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:11-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 11:11-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:36-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:31-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:30-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Marion
TémanyitásMarion
Marion EmptyKedd 8 Okt. - 16:07
Foglalva
Marion___(ide valami francia hangzású családnév)

Play by:
Dianna Agron
Születési hely:
Párizs
Kor:
25-26 körül
Lakhely:
Párizs majd Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
menyasszony(sajna nem az enyém)
Csoport:
egészségügy
Történetünk:

Fiatalabb bátyám, Lucas menyasszonya vagy. Azt hiszem ezzel el is mondtam, hogy miért vagy számomra tabu. Ugyanakkor elég csak rád nézni, hogy az embernek mocskos gondolatai támadjanak. Talán ezért is éreztem magam kényelmetlenül azon az össznépi vacsorán amelyen bejelentettétek, hogy a rezidensi vizsgád után, valamint ha már a bátyám is megszerzi végre a nyomorult másoddiplomát, akkor összeházasodtok. Nem lehetett levenni rólad az embernek a szemét. A nagyapám észrevette ezt, és közölte, hogy ne felejtsem el, a család szentsége mindenek előtt. Na igen, tisztában is vagyok én ezzel, úgyhogy nem is volt gond amikor újra nyakamba vettem a világot, és jó távol kerültem tőled. Azonban most jön a fekete leves, mert az orvosi diplomád után ki tudja milyen indíttatásból, úgy döntöttél, hogy a gyakornoki időd végeztével, a rezidensi időszakodat New Yorkban töltöd. Milyen kis figyelmes! Csak én ebbe bele fogok dögleni. Nagyapám és persze a bátyám úgy döntött, hogy majd én fogok rád vigyázni, én leszek aki figyelni fog rád, hogy jól érezd magad itt Amerikában, és a vizsgáid végeztével majd visszatérj Párizsba, vagy oda ahol le akartok telepedni az esküvő után. Ezen nem fogok tudni változtatni, ahogyan azon sem, hogy képtelen vagyok másképp nézni rád, mint férfiként. Nem vagyok az a megállapodós fajta, én nem a jólfésült, jólelkű bátyám vagyok, hanem annak tökéletesen az ellentéte. És istenemre mondom, hogy legszívesebben a repülőtérről egyenesen az ágyamba cipelnélek.De egyrészt tiszteletben kell tartanom, hogy kihez is tartozol, másrészt meg téged is tisztellek annyira, hogy ne vegyelek egy kalap alá a többi nővel.Csiszolatlan gyémánt vagy, egy brilliáns. Szóval szépségem idejössz és felforgatod az életemet, mindezt teszed úgy, hogy ott fogsz mászkálni a lakásomban, azon a helyen ahol eddig egyedül lehettem. De ez a nagyapám és a bátyám kérése, így közelebb leszel hozzám. Hát ez az! És még csak nem is sejtesz semmit, ha rajtam múlik nem is fogsz! Kérdés mennyire tudom tartani magam ehhez.(Egy bájos, kedves, visszafogott hölgyet képzelek el Marion szerepére.Majd én elrontalak ne aggódj! Smile PB-t szeretném, és a keresztnevet is ha lehet. Marion 2081954265 )
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Marion
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marion && Nathan
» Marion Arceneaux
» Yvonne & Marion
» Marion & Chanche
» Marion & Dave | broken

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: