New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Owen Grady
tollából
Ma 14:13-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 14:10-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 13:51-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 12:43-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:32-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 12:19-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:48-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

the good, the pretty, & the bad
Témanyitásthe good, the pretty, & the bad
the good, the pretty, & the bad EmptyHétf. 2 Szept. - 23:24
Anja Schneider


Play by:
Eliza Taylor (Britt Robertson, Alycia Debnam-Carey, Léa Seydoux, Halston Sage, Gabriella Wilde...)
Születési hely:
Washington DC
Kor:
24-26
Lakhely:
Manhattan/Queens/Brooklyn
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
diákok/hivatal
Történetünk:

Váratlanul pottyantál közénk, és nem szégyen vagy ferdítés azt állítani, hogy legalább annyira neveltél minket, mint mi téged anyáddal. Utóbbi persze még most is próbál nevelni téged, te pedig állítod, hogy az Engem érintő nevelés nem ért véget, de ezen úgysem fogunk összeveszni.
Sőt, igazából semmi máson sem, annak ellenére, hogy majd' minden lehetséges ponton különbözünk. Kezdve ott, hogy én nagyon is kereskedelmi szinten, a profitért és ambícióktól hajtva léptem az ügyvédi pályára, te pedig eszméktől és értékrendektől. Államügyész akarsz lenni, ki tudja, talán bíró is; mert hiszed, hogy van megoldás, hogy mindent lehet csinálni a törvények szerint. Azt hiszem, kicsiként még büszke voltál rám, mert azt hitted, a "bűn" ellen harcolok, de aztán Te is erre a pályára léptél, kiismerted a fogásokat... Csalódtál bennem? Nem ez lenne az első.
Ennek ellenére sem hiszem, hogy rossz volna a kapcsolatunk. De lehet, hogy csak én vagyok vak; az meg, hogy a legkisebb, és még nálad is kevésbé tervezett testvéred ügyéhez hogy fogsz állni, hogy mennyi időbe telik kiszedned belőlem a valóságot, miszerint nem csak szívességet teszek, hanem genetikusan is közöm van a gyerekhez... Hát, gondolom az majd kiderül.

//A legidősebb gyerekként felelősségteljes, pesztráló, túlzottan is beleszólogató típus, aki nagyon sokban hajaz az anyjukra. Néha úgy érzi, az egész családja őrült, és totálisan inkompetens, meg hogy az egész világ súlya az ő vállait nyomja, és senki még csak nem is értékeli azt, amit tesz értük.
Kicsit talán fásultnak is tudnám elképzelni, karót nyeltnek, aki csak hajt és hajt az egyetemen (valószínűleg az utolsó éveit tapossa, és Mark cégénél gyakornok, elvégre, "családi biznisz"), de lehet, hogy majd rá kell ébrednie, nem is ez a neki való szakma, csak azt hitte, így kell lennie. És ha valaki azt mondja, így kell lennie, akkor Ő követi is őket.
Ezt csak megjegyzésként szúrom hozzá, de tökre el tudnám képzelni, hogy talál maga mellé valami totál flúgos srácot (vagy lányt, nekem aztán mindegy), aki kirángatja a kis komfortzónájából.  the good, the pretty, & the bad 3673325056
A lényeg, hogy a PB egyébiránt változtatható, és részleteken is lehet módosítani, csak érkezzen meg a játékos, és majd beszélünk üzenetben! the good, the pretty, & the bad 4146035580//


Nicole Schneider


Play by:
Dove Cameron (Freya Mavor, Nicola Peltz, Indiana Evans, Saoirse Ronan...)
Születési hely:
Washington DC
Kor:
21-23
Lakhely:
Manhattan/Brooklyn/Queens
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
diákok
Történetünk:

Vannak azok, akik büszkék a hülyeségükre; aztán ott vannak az olyanok, mint te, aki gyakran észre sem veszi, mekkora ostobaságot mondott, csak mikor mindenki úgy néz rád. A legtöbben azt hiszik, nem zavar, hogy szőke nős viccekkel traktálnak, hogy nem zavar, a tanáraid mindig a testvéreidet emelték ki (még a húgodat is inkább), mintsem téged. Valójában nagyon is zavar, hogy ennyivel butább vagy náluk. Csúnya ilyet mondani a saját lányomra? Meglehet. De az az igazság, hogy az ész nem minden.
És annak ellenére, amit hiszel, a külső sem.
Persze, nem fogok vitatkozni vele, hogy a Te Instagrammod sokkal kedveltebb, mint a testvéreidé. Szeretsz a világ előtt lenni, szereted odatenni magad, selfie-zni, posztolni, megosztani. Nem fogom azt hazudni, hogy ne lennék büszke a mindig csinos és mindig vidám lányomra, akivel olyan egyszerű kijönni, és olyan egyszerű lenyűgözni; mindig elfogadod az ajándékot, mindig örülsz neki. Anja mindig elutasítja, ha venni akarok nektek valamit, de Neked aztán semmi gondod azzal, hogy elmenjünk "shoppingolni", és az a szerencséd, hogy ilyen aranyos vagy, mert még anyáddal sem ültem ennyit soha a próbafülkék előtt.
Azt viszont nem tudom mondani, hogy anyád nem ültette el a fülemben a bogarat, miszerint oda kellene figyelnünk rád, mert már annyira szem előtt vagy, hogy eltűnsz.

//Nicole-t kifejezetten "Queen Bee" karakternek képzelem, olyannak, akinek millió barátnője van, a fiúk loholnak, hogy a kedvében járhassanak, imádja az életet és a bulizást, de a kérdés persze ott van: vajon nem-e épp a lelke valami sötét zugát igyekszik eltűntetni a sok reflektorfénnyel? Az önbizalma bizonyára szoros kapcsolatban áll azzal, hány bókot kap, hogy látják őt mások, és ha erről a piedesztálról, ahová emeltette magát, leesik, hajlamos duzzogni, elveszni, hisztizni. Valószínűleg nem jönnek ki túl jól a nővérével, akivel egymás tökéletes ellentétei... A másik két tesó (alább Jo, meg a frissen érkezett baba-öcsi) viszont a megalkotóra van bízva hozzáállás tekintetében. Bár valószínűleg Nicole lesz az, aki még két év múlva is csak kérdezi, hogy most tényleg jól értette-e, és Connor az öccse... Laughing
Nagyon imádnám a leányzót, szeretném, ha valami tingli-tangli főiskolai szakon tanulna, mondjuk drámát vagy ilyesmit... És ha mihamarabb megérkezne.  the good, the pretty, & the bad 2624752903 //


Johanna "Jo" Schneider - elkelt!


Play by:
Maddie Hasson(Kaya Scodelario, India Eisley, Emily Rudd, Odeya Rush...)
Születési hely:
Washington, New York
Kor:
16-18
Lakhely:
Manhattan/Brooklyn/Queens
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
diákok
Történetünk:

Az alma, amelyik messze esett a fájától, legalábbis anyád rosszmájú barátnői mindig ezt mondogatják a háta mögött. Tény, ami tény: az utóbbi évek elég durván alakultak közted és anyád között, és azt sem mondhatom feltétlenül, hogy Én teljes bizalmadat élvezném. Néha eljössz, de kezdek gyanakodni, hogy csak a kutyámat akarod, amit az anyád sosem engedett meg. Lázadsz, és nem zárnám ki, hogy drogozol is... De majd pont én tartok erről szentbeszédet, nem?
Anyád high-class barátnői simán fekete báránynak írnak le, akinek nincs sok sütnivalója, és el fog kallódni az életben. Én viszont tudom, hogy nagyon is okos vagy, csak nem látod, mi a fenére kéne ezt a nagy tudást fordítanod.
Majdnem biztos vagyok benne, hogy te leszel az első, aki átlát a hazugságon, amit Connorról fabrikálok; hogy szívességből van nálam, egy ismerősömnek nem volt más választása. Mindig tudod, mikor hazudnak az emberek, van rá valami hatodik érzéked; talán ezért vagy ennyire cinikus és nagyszájú.
Ha nem lenne annyira ellenedre, hogy a "tökéletes kis nővérkéd" árnyékában lépdelj, valószínűleg nem állna távol tőled az, hogy a nyomdokaimba lépj; így viszont csak keresed a helyed a világban, ebben a városban, és egyre inkább úgy érzed, hogy ezt ezen a cirkusznak is beillő családon kívül kell keresned.

//A három leányzó közül a legkisebb, de a legmakrancosabb is. Mind a két nővérével sokat veszekszik, és az anyjával sincsenek túl jóban. Ennek több oka is lehet; az egyik, hogy egyszerűen túl soknak ítéli a parancsolgatást, fullasztja és magával rántja. Azt érzi, az anyja belőle akarja a tökéletes kis mását faragni. A másik, hogy minden bizonnyal egyedüliként (bár Nicole is sejti) tudja az anyja titkát: hogy annak ellenére, nem akart elválni Marktól, igazából két éve szeretője van titokban.
Igazi lázadó tinédzser, tomboy, a milleniumi, nagyvárosi kölykök minden negatív meg pozitív velejárójával. Az archoz nem ragaszkodom, úgyhogy ha találsz mást, jobbat, majd egyeztetünk.  the good, the pretty, & the bad 4007189020 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
the good, the pretty, & the bad
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» PRETTY WHEN YOU CRY
» Mira & Hai ~ Welcome back, pretty girl
» ella & warren // pretty little gangsters
» pretty face, dark soul
» Courteney & Silas ~ pretty woman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: