New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 131 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 116 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alastair Carver
tollából
Ma 17:40-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 16:56-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 16:37-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:31-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Dalton & Renee || Ünnepélyesen esküszöm, hogy rosszban sántikálok.
TémanyitásDalton & Renee || Ünnepélyesen esküszöm, hogy rosszban sántikálok.
Dalton & Renee || Ünnepélyesen esküszöm, hogy rosszban sántikálok. EmptyKedd Aug. 27 2019, 13:19
Vivian
Borzasztóan erős, hasogató fejfájással ébredtem. Narancs színben pompázó takaró borította testemet, alatta végtagjaim izzadságban tocsogtak. Meleg volt, de mégis remegtem. Nem tartom magam függőnek, így képtelen vagyok az elvonási tüneteknek betudni mindezt a jelenséget. Mellettem az izmos barna még az igazak álmát aludta. Hassal feküdt az ágyon, háta kilógott a takaró alól, gyöngyözött gerincvonalán a veríték.
A fekvőhelyünk alig emelkedett ki padlózatból, mellettünk a földön üres üvegek, használt fiolák, törött tűk tucatjai hevert. Jó buli lehetett, bár semmire sem emlékszem.
A testem a mozgásra úgy reagált mintha izomláza lenne, végtagjaimmal alig tudtam magamat megszabadítani a vastag takaró fogságától. Egy egészen röpke pillanatig azt hittem, hogy talán ez lesz itt a magamnak ’megásott' verem.
Az elmém egészen addig tisztának mondható volt, míg meg nem találtam egy kis doboznyi oxit. Vodkával öblítettem le. Ezután nemsokkal hirtelen minden súlytalanná vált és egy lágy dallam csendült fel, amely szinte orgazmust okozott a dobhártyámnak. Eleinte a hang halk volt, én pedig türelmetlen, majd ahogy lépteimet sokszorozva elhagytam pihenőhelyemet, talán még metróhálózatokat is érintettem, szabálytalanul léptem le forgalmi utakra, az zene szó egyre élénkebbé vált.
Mennem kellett valahova. Fogalmam sincs hova, miért, csak azt tudtam, hogy a léptem könnyű, súlytalan, a napfénye kellemesen melegítette arcomat, a szaglásom ébernek nevezhető volt, bár minden édeskésen füstösnek hatott. A kezemmel tapogatóztam. Kezdetben a receptoraim számára minden hidegen fémízűnek hatott, majd a tenyerem idővel fatörzsek durva, nedves felületeit érte.
Tekintetem ködös volt, sejtettem, hogy nem csak egy fajta szer játszik cirkuszosat a szervezetemben. Nem láttam tisztán, mégis a lombkoronákat képes voltam beazonosítani. Alattam a föld nedves volt, a cipőmre rátapadt a sár. A zene itt már fülsiketítően hangos volt elmém legeldugottabb bugyraiban. Hangzásába belefájdult a fejem. Meg a létezésem, meg a gondolkodásom.
- Elég! Elég legyen a picsába is! – fogalmam sincs, hogy vajon ezt csak suttoghattam, vagy üvölthettem. Nem tudtam eldönteni. Ahogy azt sem, hogy kihez beszélek.
Hiszen abban teljesen biztos voltam, hogy egymagam voltam.
megjegyzés: elnézést a silány minőségért, még vissza kell szoknom (:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dalton & Renee || Ünnepélyesen esküszöm, hogy rosszban sántikálok.
Dalton & Renee || Ünnepélyesen esküszöm, hogy rosszban sántikálok. EmptyCsüt. Aug. 29 2019, 16:21

Vivian and Dalt
Riders on the storm

Az ember néha tulajdonképpen olyan, mint egy gép, legalábbis az én fajtám biztosan az. Olaj folyik végig az ereimben, a motor a lelkem, a gépzaj pedig nem más, mint a saját szívverésem: egy ütemre hörren-lüktet, amikor fut alattam a két kerék, végig az országúton, bele a végtelen ismeretlenbe. Olyannyira lételememmé vált már ez az életstílus, a szabadság felülmúlhatatlan érzése, hogy vésővel sem lehetne elválasztani tőle. Kissé hasonlít ez a szerelemhez, amely ledönt a lábadról, mert örökké a részed lesz, és ha elmúlna, csak a hiánya maradna, és a tudat, hogy az élet valahogyan sekélyesebb, és szegényebb lett nélküle.
Most mégis, csönd vesz körül, a nagyváros össze zaja elenyészett, és beleveszett a távolba. Vadon, az is csak olyan vadon, mint amelyben jelenleg ücsörgök, csak éppen az a vadon zsúfolt, és nyomasztó. A természet fia, igazi fia az asztaltban gyökeret igazán soha nem tud verni, mert a föld édes illatot, míg az aszfalt fojtó bűzt lehel. A földnek, a természetnek van szíve, lelke, az aszfaltnak sem szíve, sem lelke nincs. A természet fia csalódhat a föld fiaiban, nem csalódhat a földben. A vérem ilyenkor lecsendesül, megbékél, mintha kivetné, kimosná magából mindazt a mocskot és förtelmet, amelyet a munkám koszol a lelkemre. Olyan szükségem van erre a magányra az erdő mélyén, mint a szomjazónak a vízre, vagy az éhezőnek az ételre.
A motor zaja, mióta leszálltam a nyeregből, már elcsitult, lassan visszaszállnak a fákra a madarak, amelyeket a berregés elijesztett. A napfény villogó sávot fest az előttem fekvő apró, eldugott tavacska tiszta vizére, látom a elsikló halak ezüstös testét, ahogy a mélyben elcikáznak. Elálmosít a meleg, és a fölém terülő lombok között átvillogó nyár, dzsekimet a puha fűbe terítve, kényelmesen hanyatt dőlök, és fejem alá tett kézzel figyelem az eget.
Persze, ha belegondolok, most nem kéne ennyire kényelmesen éreznem magam, sőt ha teljesen őszinte akarok lenni, akár le is köphetném a saját tükörképemet. De nyilván mindenki kerül élete során olyan helyzetbe, mikor úgy érzi, ha nem kap azonnal friss levegőt, akkor belehal, egyszerűen úgy, mintha futóhomokba lépett volna: érzi, hogy lassan süllyed alatta a talaj, először csak térdig merül el, majd derékig, aztán mellkasát fogja satuba a szorítás, mígnem a segítségért kiáltó szája is megtelik földdel, majd végleg eltűnik a felszín alatt. A rendőri munka olyan, mint a bűzölgő mocsár, előbb-utóbb lehúz a mélybe - nem akarok így járni, nem akarom feláldozni a lelkemet a törvény oltárán, így hát az egyetlen eszközhöz folyamodtam: beteget jelentettem, és kis időre kihúztam magam a forgalomból. Részben ennek köszönhető, hogy a mai napot, és az elkövetkezendőket is az erdőben akarom tölteni, vagy épp a hegyek között, és a motorom nyergében. Jobb, ha minél kevesebben látnak a városban, ahol a falnak is füle van, jelen esetben pedig szeme. Ha a főnököm rájönne, hogy minden ok nélkül lógok munkából, alighanem keresztben nyelne le. Még vagy az előtt, vagy az után, hogy kéjes örömmel kitekerte a nyakamat.
Hihetetlen ez a béke, és ez a nyugalom, ami körülvesz. A napfény olyan, mintha mézzel kenegetnék az arcomat, a szemem lassan lecsukódik, feloldódva a nirvánában. Épp ezért ér váratlanul, amikor hirtelen egy kiáltás harsan fel, nem messze tőlem. A rendőrként belém táplált óvatosság és készenlét azonnal aktivizálódik minden porcikámban, talpra ugrok, kezem automatikusan a fegyveremet keresi az oldalamon, persze hiába. Pillantásom ugrásra készen fürkészi a bokrok néhol átláthatatlan szövevényét, mígnem az ágak mozogni kezdenek, és a tisztára csörtet egy lány - úgy tűnik fel a semmiből, mint az ír mondavilág tündérei, szinte várom, hogy egy kobold kövesse, és a legkevésbé sem lennék meglepve ha ez meg is történne.
- Üdv - dünnyögöm röviden, és nem is elragadtatva. Őrjítő, hogy az ember már egy erdő mélyi tisztáson sem lehet egyedül. Választ viszont nem kapok. Csak egy kába, kósza pillantást, bár annak ellenére, hogy a lány éppen felém néz, van egy olyan érzésem, hogy nem igazán lát, vagy fogja fel, hogy csakugyan ott vagyok.
- Hölgyem... minden rendben? - kérdezem összehúzott szemöldökkel, és lassan közelíteni kezdek hozzá. Krisztusom mondd, hogy nem kell még az isten háta mögött is valami jókora adag ganéba tenyerelnem!
~ Megjegyzés ~ Szószám ~zenecím ~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dalton & Renee || Ünnepélyesen esküszöm, hogy rosszban sántikálok.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Renee V. Martin
» Egyszer úgy is megtalállak! | Renee & Aicha
» Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
» Clarissa & Cillian - Jó hogy újra látlak?
» Noel & Stacie | Hogy van a kutya kínaiul?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: