New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 17:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 17:44-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:27-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:27-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 17:00-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 15:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Max Keaton
TémanyitásMax Keaton
Max Keaton EmptyCsüt. Jún. 20 2019, 18:26
Maxwell Robert Keaton


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Maxwell Robert Keaton
Becenevek:
Max
Születési hely, idő:
1990. 8. 5., New York
Kor:
29
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
üzlet
Egyetem:
Columbia University + Commerce and Marketing + már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Résztulajdonos, cégvezető
Ha dolgozik//Munkahely:
K&G Reklámügynökség
Hobbi:
Vitorlázás, repülés, ejtőernyőzés, vadvizi evezés, céllövészet, úszás, futás, edzés, golf, utazás, és természetesen a nők...
Play by:
Barış Arduç

Jellem

M – Magabiztos – Mindig tudom, hogy mit akarok, tisztában vagyok a saját pozitív képességeimmel. Mindig megszerzem, amit akarok.
A – Akaratos – Nem hagyom magam, hogy egy vitában alul maradjuk, az én akaratom kell, hogy
      érvényesüljön.
X – Xenia -  Hülye betűk vannak a nevemben. Xenia, ő volt a nagy szerelmem. Na, jól van, igazából nem hiszek a szerelemben, de biztos volt már egy Xenia, aki járt az ágyamban.
W – Whisky – Egy igazi férfi, ha iszik, akkor csakis whisky-t iszik.
E – Eszes – Ehhez nem kell sokat hozzáfűznöm. Az egyetemi éveim alatt is kitűntem, mint ahogy jelenleg is a cégvezetésben. Az a cégvezető vagyok, aki ért is ahhoz, amit csinál: fejlesztem a céget, profitot termelek, a munka és az üzlet mindig első helyen van.
L – Legjobb – Részletezzem? A legkiválóbb diák, legjobb sportoló, ma pedig már újságok címlapján a legsikeresebb üzletemberek mellett tüntetnek fel. Fontos számomra a siker és az elismerés. Ezáltal gyakran önző vagyok.
L – Lelkes – Ha valamit csinálok, akkor abba mindent beleadok. Ha kreatív és lelkiismeretes emberek motiválnak, együtt mindenre képesek vagyunk.
R – Rizikó – Nem félek kockáztatni. Képes vagyok innovatív lépéseket tenni, újszerű döntéseket hozni a lehetséges nagyobb profit érdekében.
O – Objektív – Mindig az eszemre hallgatok az érzelmeim helyett. A racionális dolgokat részesítem előtérbe minden helyzetben.
B – Bátor/Bunkó? – A magánéletben sem vagyok egy beszari alak, szeretem az extrém sportokat is. Bunkó? Ezt majd a feleségem megmondja, hogy mennyire igaz…
E – Extrovertált – Szeretek a középpontban lenni, bírom, ha engem ünnepelnek. A kívülálló gyakran a milliárdos playboyt látják, akarom mondani látták bennem, amíg meg nem nősöltem.
R – Rátarti – Többre tartom magam az egyszerű átlagembereknél, mert több is vagyok.
T – Törtető – Mindenre képes vagyok a cég és az üzlet érdekében.
K – Kényszerházasság – Ritkán apám utasításait kell követnem, a házasságom ezen balszerencsés esetek közé tartozik. Egyébként nem állt szándékomban nősülni.
E – Elit – Olyan dolgokat érek el, olyan dolgokkal rendelkezem, amikről a legtöbb ember még csak nem is álmodik. Piszkosul gazdag vagyok, és nem szégyellem.
A – Autoritás – Tekintély és befolyás – ezekre vágyom és az évek során minél többet kapok belőlük.
T – Test – Fontosnak tartom a külsőségeket.
O – Obstináció -  Makacs, önfejű, megátalkodott. Talán kissé hímsoviniszta is.
N – Nőcsábász – Ehhez azt hiszem, nem kell kiegészítés. Azért van olyan sok gyönyörű nő, hogy minél többet kipróbáljak belőlük. Sajnos ezzel kapcsolatban van egy bökkenő, mégpedig, hogy nős vagyok.


Múlt
- Milyen érzés egy ekkora céget vezetni? Tudni, hogy emberek ezrei lesik minden szavadat, mozdulatodat? Hogy emberek milliói ismernek téged?
- Mit is mondhatnék? Lehetnék szerény és mondhatnám, hogy csodálatos meg minden, hogy meg sem érdemlem, de az az igazság az, hogy egyszerűen csak természetes. Erre születtem.
Első gyerekként láttam, fiúként meg a napvilágot a Keaton családban, nem volt kérdéses, hogy egyszer ezt az egész reklámbirodalmat én magam fogom irányítani. Persze, a család többi tagja is jócskán kiveszi a részét, és az apám ül még mindig a „trónon”, de mindenki tudja, hogy igazából én irányítok.
- Habár csak a cég fele a miénk, mint tudod, legalább is egyelőre… – sanda vigyor jelenik meg az arcomon miközben a fölém magasodó szőke ciklon szemébe nézek, ő pedig ugyanúgy vissza mosolyográm.
Igen, mindig is tudtam, hogy mi vár rám felnőttkoromban, már gyerekként is arra nevetlek, afelé irányítottak, hogy egy szép napon én veszem át apámtól a cég irányítását.
Apám, a nagyhatalmú Robert E. Keaton, multimilliomos és anyám Patricia Herbert-Keaton, politikus sarj gyerekeként nem volt túl nehéz az élet. A húgommal, Michelle-lel egyetemben mindenünk megvolt, amiről más még csak álmodni sem mert. Pénz, luxus, tekintély, a legjobb magániskolák, utazások, barátok. Minden megvolt ahhoz, hogy ez a magabiztos, ám öntelt, sikeres és egyben önző szemétláda legyen belőlem, aki mára már érett férfi. Persze, azért félreértés ne essék, nem csak kaptam ezt, mint szamár a fölét, keményen megdolgoztam azért, hogy most egy céget vezethessek. Már a középiskolai és egyetemei éveim alatt is ambiciózus voltam és nem nyugodtam, amíg évfolyam első nem lettem az Üzleti Egyetemen, aztán a céggel kapcsolatban is mertem újítani, nagyokat álmodni, hogy megérdemelten vezessen azt apám helyett. Apám névleges nyugdíjba vonulása után pedig teljesen szabad lett előttem a pálya.
- Bizonyára minden nő odavan érted és könyörögnek azért, hogy ágyba vidd őket. – hajol felém a szőkeség, becsületes nevén Olivia, majd pár szenvedélyes csókváltás közben megszabadít az ingemtől és felsőtestemmel kezd el foglalatoskodni.
- Ja, de ezt te is tudod, saját tapasztalatból. Nem hiába néztél ki magadnak. - nézek rá csibészes tekintettel, majd felhajtom égszínkék ruháját, ami alatt – nem meglepő számomra – nincsen alsónemű. Felizgat a tudat, hogy ennyire odavan értem, és hogy pont olyan kis szexmániás, mint jómagam.
Nem is teketóriázok sokáig, így lerúgom magamról a nadrágot és az alsógatyát, azután egy határozott mozdulattal már benne is vagyok. Kéjes nyögések hagyják el ajkait, ahogyan erőteljesen döfködni kezdem odalent, de aztán átveszi az irányítás és lovaglópózban mozgatni kezdi csodás csípőjét rajtam. Érti a dolgát, az egyszer már biztos.
Nem panaszkodhatom, ami a nőket és New York női felhozatalát illeti, hiszen igaza van Liv-nek, bárkit megkapok, még azt is, akit nem akarok. Így volt ez mindig, s csak a beképzelt önmagam nem gondolja az, hogy ez az életemmel járó kiváltások és a pozíció miatt van.
- Tudom. De nem adlak ám nekik! – mondja lihegve, de aztán egyeik kezemet finoman a szájára tapasztom, hogy ne a beszédre koncentráljon.
Begyorsít, miközben átveszem ritmusos mozgását, taktikus lihegések és érzéki nyögések hangzanak fel a vitorlásom fedélzetén, mely az Atlanti-óceán egyik eldugott öblében parkol éppen, majd tudom, hogy hamarosan bekövetkezik a vég. Hangos sikolyok közt élvez el rajtam a lány, majd pár másodperc múlva követem, és megfeszült testtel élem át az orgazmus kielégítő varázsát.
- Cicám, az a helyzet, hogy nem találkozhatunk többet. – mondom neki hirtelen lihegve, miután lemászott rólam és éppen felsőtestemen játszadozik izgató ujjaival.
- Hogy mondod, Max? – kérdezi hitetlenkedve mialatt játszadozó ujjai egyszer csak megállnak mozgásukban.
- Megnősülök. – jegyzem meg koránt sem lelkesen, de komoly és határozott arccal. Lássa rajtam, hogy nem viccelek! Ilyennel amúgy sem lenne kedvem viccelődni.
- Ne szórakozz velem, Keaton. Mi az, hogy megnősülsz? Azt hittem, együtt vagyunk. – kezd bele ijedten a lány, de mielőtt még nekiállna hisztizni, gyorsan felülök, leveszem kezét mahamról és felé fordulok.
- Igen, együtt voltunk, de sose ígértem neked többet ennél a mindkettőnket kielégítő kapcsolatnál. – jegyzem meg szemrebbenés nélkül. Remélem, nem hitte, hogy majd elveszem feleségül vagy hasonlók, csak egy modell.
Igaz, ami igaz, Olivia kibaszott jó nő és különlegesen jó az ágyban. Igazság szerint még sokáig elszórakoztam volna vele, de hát első a cég és az üzlet.
- El kell vennem Garnerék lányát. Ez ellen nem tehetsz semmit és én sem. – folytatom komoran, hiszen más esetben eszem ágában nem lett volna megnősülni.
Viszont ezzel a lépéssel többségi tulajdonosok leszünk a családdal a cégben, ami számomra egy kihagyhatatlan ajánlat.
- Mint tudod, Andrew Garner nagyon beteg, de mint utólag kiderült, teljesen eladósodott. A szerencsétlen eljátszotta minden vagyonukat. És ki lesz a megmentőjük, ki fogja tisztázni a nevét és az adósságukat? Hát én és a családom. Persze, nem ingyen, hanem bizonyos mennyiségű részvényt átveszünk tőlük. Azonban ez csak úgy lehetéses, ha elveszem a lányukat. – húzom el a számat miközben oldalara döntöm a fejemet.
- Hogy is hívják? Constance? – kérdi idegesen és sértettel tekintettel a már mellettem ülő bombázó. Igazából ismerhetik egymást, hiszen egy cégnél dolgoznak mindketten.
- De én szeretlek, Max! – nyavalyog egy utolsó próbálkozást megkísérelve, de mindhiába.
- Ugyan, te azt szereted, ami, és AKI vagyok. – célzok itt arra, hogy tisztában vagyok vele, hogy sok nő a pénzemre hajtana, ha hagynám.
- Ez van, nem találkozhatunk többet. Legalább is egy ideig nem, amíg megmutatom a külvilágnak és a Garner családnak, hogy milyen tökéletes férj vagyok. És persze, míg meg nem kapom azokat a részvényeket. – kacsintok a lányra, majd egy utolsó csókot nyomok a feje búbjára, azzal nekiállok felöltözni.
Liv végül is, azt hiszem, megértette, hogy köztünk véget értek a szenvedélyes együttlétek, én pedig biztos vagyok benne, hogy talál majd egy pénzes majmot, akit magába bolondít. Ezekkel a testi adottságokkal, a manipulatív képességeivel kizárt, hogy ne így legyen.
Én magam pedig elveszek egy lányt, akit valójában nem is ismerek, és akit más esetben eszem ágában sem lett volna feleségül venni.
Biztos vagyok benne, hogy csak elkényeztettet, unalmas gazdag lány, mint az általában lenni szokott. Ráadásul valamiért érezhetően nem csíp engem. Nem is kell, hogy csípjen, csak viselkedjen jó feleséghez illően és tegye azt, amit mondok neki. Az üzlet pedig mindenkor az első.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Max Keaton
Max Keaton EmptyHétf. Júl. 01 2019, 11:30
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves(?) Maxwell!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nos, azt hiszem, azt nyugodtan elmondhatjuk, hogy nem vagy a kedvesség és szerénység mintapéldája.  Max Keaton 3673325056 De a munka és a családi vállalkozás iránti elkötelezettséged legalább dicséretes, szenvedéllyel, teljes odaadással teszed a dolgod, szóval azt nem mondhatjuk, hogy egyáltalán ne volna mire felvágnod. A házasságod azonban egyértelmű, hogy nem az égben köttetett. Két ennyire különböző ember, akiket csak a közös érdek köt össze, vajon képes lesz valaha igazán közelebb kerülni egymáshoz? Talán még érnek benneteket meglepetések, és jó hatással lesztek egymásra.  Smile
Az mindenesetre egyértelmű, hogy nagyon jól hozod ezt a nagyképű, gazdag "úriembert", és a vitorlázós, erősen korhatáros kis kalandja is jól mutatja, milyen élvezeteket habzsoló életet is él. Very Happy Nagyon kíváncsi vagyok ám a folytatásra...   Max Keaton 3398899094 Max Keaton 690269075

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Max Keaton Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Max Keaton Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Max Keaton Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Max Keaton Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Max Keaton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tansy Keaton
» Geraldine Keaton
» Alastair Keaton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: