New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 59 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
William Archer
tollából
Ma 09:18-kor
William Archer
tollából
Ma 09:16-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Teach me, Mistress!
TémanyitásTeach me, Mistress!
Teach me, Mistress! EmptySzomb. Jún. 08 2019, 12:18
Csendes, ritmusos zene, vörös padló, szürke falat. A legtöbb ember számára ez egy jól designolt jazz club hangulatát idézi, de ők nem nyitották még ki a szemüket. Mert itt nem székek és asztalok vannak a bárpult körül elrendezve, hanem falapok mindenféle szögben és bilincsek sora lóg le róla. Meg néhány szorító, lánc és igen, ha valaki szeretne, még személyre szóló kötelet is beszerezhet. Ez a klub nem a jó szórakozásról szól a szó eredeti értelmében, hanem a szexről. Minden és mindenki tudja, aki ide belép, az másképp távozik. Megkönnyebbülve, fáradtan és elégedetten. Persze mint mindenhol, itt is vannak fokozatok. A szex nem mindig csak a behatolást jelenti a nemi szervvel egy másik személybe, hanem annál sokkal többet is. Ez az, amit látok, de nem teljesen értem. És ha azt akarom, hogy benn maradjak a bennfentesek körében, akkor magamévá kell tennem a gondolatot. Méghozzá olyasvalaki mellett, aki már régen nyakig merült a világban és képes eligazodni mindenen.
Abigail. Egy szőke nő, akinek magabiztossága méterekről kiszúrható. Az újak nem merik megközelíteni, a régi tagok már a pillantásától térdre esnek. És tetszik, ahogy ehhez neki még csak meg sem kell szólalnia. Erő van a kezében, hatalom, amely kérlelhetetlenül elfoglalja a rendelkezésre álló helyet és felül kerekedik a többi emberen. Én pedig ugyanezt akarom, képesség akarok válni rá, hogy ne csak szavakkal és tettekkel, de a kisugárzásommal is jelezzem a férfiaknak, én nem hajtok fejet. Nem adom meg magamat és nem fogok óvatosan bánni velük. Aki itt van, nem véletlenül visel bőr maszkot. A személye nem fontos, a külvilágban betöltött szerepe nem fontos, az egyetlen, amiről tudni kell, hogy mennyire fogadja jól a parancsokat és a fájdalmat. Márpedig néhányan kifejezetten oda voltak korábban azért, hogy én osszam nekik őket. Apám korú férfiak, akik nála ugyanakkor sokkal nagyobb hatalommal és vagyonnal rendelkeznek. Meg egy csinos kis asszonykával, aki miután kiprodukált magából egy örököst és egy városi szépséget, már csak ünnepnapokon engedi magához, kizárólag misszionárius pózban. Ismerem a típust, aki szemet huny minden felett, amíg van pénz. De a kurvák és a szeretők nem kielégítőek. Ők ahhoz túl könnyen adják magukat. Nem akarnak irányítani. Így kell időről-időre valaki, aki átveszi a hatalmat. Én pedig mindennél jobban élveztem a lehetőséget rá, így kaptam meg a második felkérésemet. És az ajánlatot meg a kívánság listát. Az összeg, amelyet azért kínáltak fel nekem, hogy csipkésre verjem őket, több mint csábító. Főleg, hogy nincs senkim, aki ezt megcsalásnak veheti. Gyakorlatilag le sem kell vennem a ruháimat a bulihoz. Csak helyette meg kell tanulnom, mire jó melyik eszköz és milyen erősen használhatom. Ebben pedig nincs jobb Abigail-nél.
A ruhám az utcán feltűnő lenne, de a testre simuló bőr idebenn teljesen átlagos látvány. Ahogy az álarcok is, bár én csak egy vékony, csipke példányt viselek, ami épp annyira van kikeményítve, hogy majdnem fémnek tűnik. Egy halloween bulira szereztem meg pár éve. Gyönyörűen keretezi a világosra sminkelt arcomat, mélyvörös számat és persze a jégkék szemeimet. Amiben egy csepp behódolás sincs. Nem azt akarom megtanulni, milyen engedelmeskedni és kiismerni a játékot. Az érdekel, hogyan lehetek királynő. Ahhoz pedig az istennő segítsége kell. Így körbe érdeklődöm diszkréten, fűzöm a csaposok egyikét, amíg el nem árulja, merre találom. A hátsó boxban. Hamarosan úgy is szüksége lesz egy italra, így két pohár vodkával és az üveggel indulok el felé, majd ülök le vele szemben, kérdés nélkül. És leteszem az italokat is.
- Ebben a világban nincs nevem, de szeretnék egyet. Ide akarok tartozni, itt akarom irányítani a férfiakat, akik minden más helyzetben kidobható játékként tekintenek rám. És ehhez szükségem van egy tanárra - mégpedig rá. Felé tolom az egyik poharat, pár pillanatot hagyok, hogy eméssze a dolgokat, de nem akarom, hogy szóhoz jusson. Addig nem, amíg nem fejezem ezt be. Ha ezt akarnám, taktikáztam volna a kezdetektől. Mégis van egy olyan érzésem, ő nem értékelné. - A lelkem egy része soha nem volt képes megbékélni a világgal, a férfiakkal benne, mindegy, mit tettem. Amíg a kezembe nem adtak egy ostort, hogy használjam az egyikükön. És azóta is vágyom rá. Újra látnom kell, ahogyan elérik a határt és a parancsomra kijjebb tolják, majd megtörten könyörögnek még többért. Tanítsd meg nekem, hogyan juttathatom őket oda - mert nekem erre van szükségem. A lényemben ott van egy kis sötét zug, amely mindig is harcolt az egész világgal. És csak egyetlen egyszer volt boldog, amikor én vettem át a szerepét. Hátat fordítottam mindennek, ami erkölcsös és inkább a romlást választottam. Azt hitték, meglephetnek azzal, ha ide hoznak. Azt hitték, végre tudnak olyat mutatni, ami nekem is sok. Helyette a vágyat kaptam meg. Azt akarom, amit itt láttam. Férfiakat, akik négykézláb másznak utánam, miközben pórázuk a csuklómhoz van kötve. Vagy mint a férfi oldalt. Percek óta a lány cipőjének sarkát nyalogatja.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Teach me, Mistress!
Teach me, Mistress! EmptyPént. Jún. 28 2019, 11:34
Elisiana & Abigail


Látszólag ez az este sem más, mint az összes többi a klubban. A csendes, ritmusos zene nem könnyed táncot és bulit ígér, hanem sokkal másabb elfoglaltságot és szórakozási lehetőséget. Ez a hely, nem éppen egy klasszikus klub, de mégis a menyországot rejti annak, aki erre vágyik. Minden kapható itt, könnyed erotika, és vad menet, kegyetlen lovaglópálcás simogatások, és mindenféle játékszerek megismerése. Dominánsok és szubok épp úgy megtalálhatóak itt, mint a sötét szobák és privát kamrák. Kötelek, bilincsek, és szerkezetek.
Ezt a birodalmat egy valaki uralka. Egy fekete bőrbe öltözött szőke nő, akinek már a megjelenése is térdelésre készteti a gyenge lelkű férfiakat és nőket. Ő ennek a helynek a királynője, Abigail maga. A bárpult mellől pillant körbe a helyisében, és kék pillantását sokan kerülik. A törzsvendégek jól tudják ki ő és nem is mennek oda hozzá csak úgy, mert ő nem olyan akit csak úgy meg lehet közelíteni. Őt nem lehet választani, Ő választ mindig. Ez nem lehetőség. Abigal-el lenni kiváltság, nem jog, ezt mindenki tudja itt.

Egy órával később már a kedvenc boxában üldögél hátul egy üveg társaságába és egy dolgozóját igazítja el, akit nemrég vett fel ide. Nem ellenséges, nem kedves, egyszerűen csak tényközlő és utána amikor egyedül marad beleiszik a vodkás üvegbe. Nem számít társaságra, így meglepődik a merész húzáson. Hozzá nem ülnek le csak úgy. Nem jönnek oda csak úgy beszélgetni, kérni, vagy éppen könyörögni. Kék szemei hidegen vizsgálják a sötéthajú nőt. Merész, és egyenlőre nem tudja eldönteni hogy tetszik neki vagy éppen bosszantja ez a jellemvonás. Végül úgy dönt hogy inkább tetszik neki hiszen nem sokan jönnek oda hozzá azzal a kéréssel hogy tanítsa meg amit tud. Hízeleg hát a lelkének, és valahol nem is bánja. Végül is, sosem árt ha akad egy két keménykezű domina is.
- Ebben a világban nem olyan könnyű nevet szerezni, de nem is lehetetlen. A férfiakat irányítani és játékszerként tekinteni rájuk viszont elég összetett mert minden egyes férfi vagy éppen nő más, és más. Mások az igények és mások a bánásmódok. Kész vagy megtanulni azt is, hogy hogyan ismerd fel ezeket? - húzza fel szép ívű szemöldökét. Nem olyan könnyű ez a világ, de nem is olyan szörnyűséges.
- Nem vagy vele egyedül, sokan vannak még akik nem érzik jól magukat a szende nőies mivoltuk miatt. Miért vagy te más? Miért hajt ennyire a vágy hogy uralkodj és élvezetre, kínra késztesd a vendégeidet? Ez okoz neked örömet, ettől éred az orgazmus határát? - kérdez tovább, hiszen a szex nem tabu, egy ilyen helyen nem. Hogy is lehetne? Persze az emberek többsége nem beszél róla, nem mer vagy csak egy olyan tévképzet él bennük hogy nem lehet, mert az rossz. Hát hogy lehetne rossz élvezni egy másik ember testét és lelkét?




| Music |





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Teach me, Mistress!
Teach me, Mistress! EmptySzomb. Júl. 06 2019, 11:53
18+
Mindent egy lapra tettem fel. A személyiségem legrejtettebb zugait írtam le rá, amelyeket élő ember személyesen még nem tapasztalt meg tőlem. Benne vannak a vágyaim, a haragom és az elképzeléseim is arról, mit és hogyan szeretnék megvalósítani. És elég volt néhány megfigyelés, hogy tudjam, ki az, aki egyedül segíteni tud nekem benne. Abigail számára ez a világ az otthon, ahol imádják és félik. Merem állítani, hogy nagyon kevesen merik megközelíteni bármilyen kéréssel is. Ő itt annál több. Azt választja, akit szeretne, a többiek pedig térden állva tűrik. Ehhez hosszú évek tapasztalata kellett és rengeteg áldozat. Nekem viszont megismételni nincs sem erőm, sem pedig időm. A tanulás idő igényes, ez nem gond. De nem érzem szükségét annak, hogy áldozat szerepét is felvegyem hozzá. És ha van valaki ebben a hatalmas városban, akinek sikerülhet belőlem is kihozni a maximumot, akkor az ez a szőke démon. A pokol mélyéről, annak minden mocskával és minden hatalmával leöntve. Ezt látom, így látom én a nőt, aki velem szemben ül és cseppet sem taszít a dolog. Én sem vagyok jobb. Mikor nem törődtem magammal, olyasmiket tettem meg férfiak kedvéért, amelyeket a legtöbb kurva is csak külön pénzért vállalna. De nekem nem fizettek érte hatalmas összeget. Nem volt rá szükségem és nem is akartam. Most viszont... ez más. Szükségem van a pénzre és szükségem van a tudatra, hogy nem alázkodtam meg egy férfi előtt, hogy megkapjam. Találtam valamit, ami vonz, amit meg akarok ismerni, ki akarok próbálni és még sokan hajlandóak lennének nagy összeget áldozni rá, hogy velük tegyem meg. Nem tudom, hogyan tudnám pontosan leírni Abigailnek, hogy mit jelent ez nekem, de remélem, nem is kell. Ő annál sokkal könnyebben kiolvashatja a szemeimből az érzelmeimet. Ahogy pillantását az enyémbe fúrja, mintha a lelkemet keresné. Csak nekem nincs már hosszú ideje egy nagy és fényes dolog a testemben, mindössze egy apró, lezárt doboz, kátránnyal fedve. Az utolsó csalódás maradéka...
- A nőkkel nem lesz gond. Őket mindig is ki tudtam elégíteni, bármire vágytak. A férfiak viszont... róluk többet akarok tudni. Tanítsd meg, hogyan húzhatom ki belőlük a legrejtettebb félelmeiket és vágyaikat is. Hogyan használhatom ezeket fel a visszacsábításukra - nem csak azt akarom megtenni, amit szeretnének. Arra is kíváncsi vagyok, mi az, amitől rettegnek. Mi az, amit ha végig csinálok, akkor egyetlen pont, az én akaratom fogja csak őket fenn tartani a valóság talaján. És tudom, hogy utólag ez az érzés mennyire felejthetetlen és mennyire vágynak rá. Nem egy szado-mazo klubban, nem bilincsekkel és láncokkal, de pontosan ezt tették velem is. Gyermek voltam, magányos, esendő és iszonyúan féltem. De ez őket nem érdekelte, csak akkor kaptam cseppnyi vigaszt, amikor megadtam nekik, amit akartak. Mindenkinek más kellett... annyian voltak. A végén két hétig egy ágyban feküdtem, kimerítették a testemet és a lelkemet is. De mindkettő erősebb volt, amikor visszatértem önmagamhoz. Utána már a kortársaimnak esélye sem volt ellenem. Azt kaptam meg, amit akartam. Nem féltem és nem érdekelt, mi marad utánam, milyen romok. Majd jött ő és megpróbált kigyógyítani. Egy időre sikerült is neki. Majd összedöntötte a palotát, amit körém épített fel. Én pedig ismét felálltam. És most már nem csak magamat akarom védeni, hanem másokat is a szakadékba akarok dobni egy kötéllel. Nem tudom, mennyit mutat a szemem az érzelmeimből, de nem fordulok el Abigail pillantása előtt. Ha ki tudja belőle olvasni, hogy pontosan tudom, mivel jár a kérésem, akkor azt is, hogy nem félek tőle. Alig várom, hogy megtehessem...
- Vágyom rá, hogy én okozzam számukra a kéjt és a szenvedést. Vágyom rá, hogy úgy érjem el ezeket, hogy közben semmit nem tudnak az én izgalmamról. Nem akarom, hogy tudják, amit velük teszek, az felizgat vagy éppen teljesen közömbössé tesz. Csak adják át magukat és reméljék, tetszett annyira nekem is, hogy ismét hajlandó vagyok rá - ez fogott meg ebben a világban, a titkok. Amikor akarom, saját magamat ki tudom egyszerűen vonni az egyenletből, nekik nem lesz esélyük sem kitalálni, mi rejtőzik a pillantásomban lévő parancs mögött. Körülnézek a teremben, miközben iszom egy keveset a vondkából. Van, ami felizgat. Van, amit ki akarok próbálni, mert látom, hogy az alávetettnek minden önuralmára szüksége van, hogy folytassa. Van, amit egyből tovább gondolok, hogy mit tehetnék, amivel a saját kedvemre formálom. Lehet, hogy nem sokat tudok gyakorlatban erről a világról, de nem féltem rákeresni. Könyvek, újságok, filmek. Ami csak a kezembe akadt...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Teach me, Mistress!
Teach me, Mistress! EmptyVas. Júl. 21 2019, 15:27
Elisiana & Abigail


A vele szemben letelepedő nőt nézi. Fiatal még, nagyon is az hogy egy ilyen helyen legyen, de nem zavarja el azonnal. Ha elég bátor volt hogy ide telepedjen, akkor meghallgatja, mert nem sokan mernek a Lady asztalához ülni amikor nem kaptak rá meghívást. Sokat még csak a szemkontaktust sem merik fenntartani vele, és valahol hízeleg neki ez a dolog hiszen nem a semmiért küzdött, szenvedett és sírt éjszakákon át, amikor senki sem látta. Nem azért lett erős, hogy aztán megint a semmibe taszítsák, és azok a férfiak akik megpróbálták, nem jöttek ki jól belőle, és az első férfi kárán alapozta meg a vagyonát, és a vetette meg a lábát szilárdan ebben a vágytól és erotikától fűtött világban. Voltaképpen hálás is lehetne neki, ha nem tartaná egy egoista féregnek. Azóta a férfi is lábra állt a kisemmizettségéből, de természetesen olyan távoltartja magát Abigailtől, amennyire csak lehet.
Most ez a nő.
Nem fél tőle, és nem riad el a szürke íriszektől, és egészen üdítőn hat az elhatározása.
- A nők, azok nők. Teljesen máshogy működünk mint a férfiak, minden téren. Mutasd meg nekem, mire vagy képes egy nővel. Látni akarom, honnan ez a magabiztosság. Megtaníthatok én sok mindent, de el is tudod fogadni? Képes vagy alkalmazni ezt életed minden területén? - kérdezi ahogy odaint egy lányt magukhoz.
- Ő Tracy. Váltó. Csábítsd el - adja ki az első feladatot, hiszen a semmibe nem hajlandó belevágni és látni akarja mire is képes ez a nő. Miért érné meg neki kitanítani mistressnek. Nem utasítja el azokat akik tehetségesek, noha nem sok embernek volt eddig bátorsága ezt kérni tőle.
- Mutass meg mindent, és aztán én is megmutatom neked amit tudni akarsz. Még nincs neved, még nem vagy senki. Ki az, aki lenni akarsz? - kérdezi hiszen egy név kell, amin szólíthatja a másikat, ha érdemesnek találja. Róla mindenki tudja kicsoda, nem érzi szükségét hogy bemutatkozzon hát.




| Music |





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Teach me, Mistress!
Teach me, Mistress! Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Teach me, Mistress!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Let me teach you...
» Max & Janine ► Teach me, master

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: