New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 119 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 108 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Nico Rossi
TémanyitásNico Rossi
Nico Rossi EmptyCsüt. Jún. 06 2019, 15:04
Domenico „Nico” Rossi


Play by:
Milo Ventimiglia
Születési hely:
New York, USA
Kor:
32+
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Mondd meg te!
Csoport:
Bűnüldözés (és elhárítás)
Történetünk:

Szeretett Bátyám!

Tudnod kell, hogy a mi családunk már-már idilli. Igazi olaszok vagyunk; hangosak, temperamentumosak, és nagyon öntudatosak. Mi már itt születtünk az Államokban, de a vér nem válik vízzé, igaz? Ami ott van bennünk, az bizony ott is marad, hiába vagyunk távol a Csizmától.
Úgy képzelem, hogy mindig számíthattam rád, igazán jó testvérek vagyunk. Azok a fajták, akik kiállnak egymásért, te meg nem vagy rest védeni engem, akár az életed árán is. Én is bárkit megvernék miattad, teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő az illető. Ha bántják azokat, akiket szeretek, azt nem bírom elviselni. Akkor is kiálltam érted, amikor tűzoltó akartál lenni ahelyett, hogy a családi vállalkozásban vetted volna ki a részed.
Ebből kifolyólag meg sem fordul a fejemben, hogy hatalmas titkot cipelsz már évek óta. At hittem, hogy mindent megosztunk egymással, de erre te képtelen vagy a jelenlegi helyzetben. Őszintén? Valahol meg is érteném a nehéz helyzeted, ha nem rólam lenne szó, és nem én lennék a másik oldalon. Valószínűleg egyre nehezebben viseled, hogy nem mondhatod el nekem. Nem tudod, hogyan tedd, hogyan valld be, hogy te tetted tönkre a boldogságom.
Azon a napon, amikor Billy – az évek óta kómában fekvő vőlegényem, és a te legjobb barátod – végzetesen megsérült mentés közben, a te feladatod lett volna, hogy ellenőrizd a felszerelést. Valamiért azonban – átmulatott éjszaka, szakítás, ezt csak te tudhatod – nem tetted meg, és ez okozta a vesztét. Cipeled ezt a terhet minimum három éve már, ha nem négy, és egyre többször kísért mostanában, egyre nehezebb úgy tenned előttem, mintha minden rendben lenne. Őrülten mardos a bűntudat, de annyira azért nem, hogy az italhoz nyúlj, ugye?

// Igazából a családi állapot, a pb, de még a név is szabadon alakítható, ha előállsz egy jobb ötlettel, vagy csak ez tart vissza az alkotástól! : ) Aktív usert várnék, lélekboncolgatós játékokkal. Én nagyon örülnék neked, izgatottan várlak! Ráadásul már a húgunk, Julie is megérkezett a játékos karakterek közé és nagyobb szüksége lesz ránk, mint valaha! Gyere, ne hagyj cserben vele egyedül! Smile
A magánéleted részleteit rád bíznám, én egyedül a kapcsolatunkhoz ragaszkodnék, meg a családi háttérhez. Siess, dobj meg egy pm-mel! Nico Rossi 2624752903 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Nico Rossi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» enola rossi
» Brisea Rossi
» Brisea Rossi
» Francesca C. Rossi
» Mateo Domenico Rossi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: