New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Ma 18:20-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 18:15-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 18:02-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 17:22-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 17:04-kor
Alden Lindvall
tollából
Ma 16:59-kor
Alden Lindvall
tollából
Ma 16:50-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:49-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 16:43-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Jenna Summers
TémanyitásJenna Summers
Jenna Summers EmptySzer. 5 Jún. - 23:37
Jenna Summers


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Jenna Delilah Summers
Becenevek:
Jen
Születési hely, idő:
1981.07.08., Anglia
Kor:
38
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
jegyben
Csoport:
Művészek
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Londoni Zene- és Színházművészeti Akadémián végzett színész szakon
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
színésznő
Ha dolgozik//Munkahely:
Broadway
Hobbi:
művészetek
Play by:
Emma Stone

Jellem


  • nehezen kötelezi el magát
  • szeret a középpontban lenni
  • önbizalommal és rengeteg ambícióval leplezi belső bizonytalanságát és saját magában való kételyeit
  • nem szeret beszélni a problémáiról
  • képes saját magának is hazudni, csakhogy ne kelljen szembenéznie olyasmivel, amit nehéz elfogadnia
  • szeret érvekkel vitázni, imádja a szellemi csatákat
  • gyakran kérdőjelezi meg a körülötte lévők meggyőződéseit, nem kerüli a konfliktust
  • gyors az észjárása
  • őszinte és megbízható
  • időnként kicsit önző
  • empatikus, bárkinek a gondolatvilágába képes belehelyezkedni
  • szeret új dolgokat tanulni, még akkor is, ha a megszerzett tudás semmi hasznára nem válik
  • karizmatikus, ügyesen bánik a szavakkal, magabiztosságának és éleslátásának köszönhetően elbűvölő és szórakoztató beszélgetőtárs
  • ha egy téma igazán felkelti az érdeklődését, lelkesedése nem ismer határokat, képes megállás nélkül pörögni, amíg minden oldalról körbe nem járja
  • életvidám, szórakozott, jó humorú
  • pozitív, optimista, igyekszik mindenben és mindenkiben a jót keresni


  • egyke gyerek, egész életében vágyott egy testvérre
  • gyakran magányos
  • van egy cicája, akit Drámának hívnak
  • nagyon szereti a művészeteket, szívesen jár kiállításokra, hangversenyekre, múzeumokba
  • legnagyobb szenvedélye a zene, az ének és a tánc
  • játszik zongorán, gitáron és fuvolán
  • tanult balettet, szteppet és jazztáncot
  • szereti a komolyzenét, különösen a barokk kórusműveket
  • a szülei orvosok, kezdetben nem támogatták színésznői pályáját, az egyetem mellett pincérkedett, hogy el tudja tartani magát
  • Angliában a Bűnök árnyékában című sorozat hozta meg számára a sikert és az elismerést
  • gyerekkori álma teljesült azzal, hogy a Broadwayen játszhat, imádja a musicaleket
  • pár hónapja költözött New Yorkba, még nem igazán találja a helyét
  • mindenkivel barátságos, közvetlen és nyitott, de mélyebb kötődést nehezen képes kialakítani
  • vőlegénye egy informatikai cég tulajdonosa, szeretik egymást, de nincs bennük sok közös



Múlt
Felém rohant, én a nevét kiáltottam boldogan és széttárt karokkal vártam ölelését. Abban a pillanatban, hogy egymáshoz értünk, lövés dörrent, testünk egyszerre rándult. Ő térdre rogyott, én kétségbeesetten nyúltam utána, lassan ereszkedtünk a földre. Fejét az ölembe fektettem, féltve öleltem magamhoz. Mögöttünk megjelentek a többiek, riadtan vettek minket félkörbe. A combjaimon fekvő férfi erőtlenül nyúlt az arcom felé, én megszorítottam a kezét, szemeimbe könnyek gyűltek.
A fekete linóleum hideg beton volt a térdeim alatt, a reflektor szikrázó holdfény, a férfi a karjaimban pedig életem szerelme. Síri csönd telepedett az egész teremre, szinte érezni lehetett, ahogy a nézőtéren ülő több száz ember egyszerre veszi a levegőt. Ez volt a kedvenc részem.
- Nem volt elég erős a hitem… - suttogta elhaló hangon a férfi.
- A szeretet elég! - vágtam rá kétségbeesetten.
- Itt nem… Nem engedik, hogy szeressünk.
- Elmegyünk innen! - feleltem sietve, torkom összeszorult a hamis ígéret körül. Tudtam, hogy a férfi, akit szeretek, haldoklik, és ez a gondolat elég volt ahhoz, hogy a könnyek megállíthatatlanul szaladjanak végig az arcomon. A kezét szorítottam és közben mély levegőt vettem.
- Fogd a kezem, és már félúton vagyunk… Fogd a kezem, és elviszlek… - énekeltem halkan. – Valahogy… valamikor.
Hangom elcsuklott. Ismét néma csend. Magamban számoltam a másodperceket, mikor láttam szemem sarkából a mozgást, felpattantam.
- Egy lépést se! – kiáltottam rá a tömegből kiváló férfira, aki azonnal megtorpant. A gyilkoshoz léptem és a kezemet nyújtottam. Lesütött szemekkel adta át a pisztolyt. Attól a pillanattól kezdve nem létezett más, csak a remegő ujjaim közt szorított fegyver. A legfontosabb pillanat. A katarzis.
- Hogyan kell ezzel lőni? – kérdeztem halkan a pisztolyra meredve.
- Csak meghúzom ezt a kis vackot? – emeltem meg a hangom és a fegyvert a gyilkosra szegeztem, mire a fiú ijedten hátrált. - Hány golyó maradt benne Chino?
Megpördültem és a mögöttem álló tömeg felé tartottam.
- Elég nektek? És nektek? Mindnyájatoknak! Megöltétek őt! – üvöltöttem kétségbeesetten, a körülöttem állók ijedten ugrottak szét, ahogy a pisztoly útjába kerültek. Megtörten, dühösen köptem a szavakat.
- És a bátyámat… és Rifet. Nem késsel és pisztollyal… gyűlölettel.
Néhány lélegzetvételnyi szünet. A szívem szinte fülsértően dörömbölt a hirtelen támadt csendben. A következő mondatot a nézők felé fordulva mondtam el, miközben a pisztolyra meredtem. Az arcomon átfutó érzelmekre koncentráltam. Düh. Gyász. Félelem.
- Már én is tudok ölni, mert megtanultam gyűlölni.
Három szívdobbanásnyi hatásszünet és már pördültem is a gyilkos felé.
- Hány embert tudok megölni Chino? Hány embert, hogy egy golyó még nekem is maradjon? – kérdeztem fennhangon, majd a fejemhez tartottam a pisztolyt és vártam. Végigfutott tekintetem a rémült arcokon.
A fegyver végül kiesett a kezemből, én pedig zokogva rogytam a földre.
A darab véget ért, a színpad elsötétült, én pedig sietve törölgettem arcomról a műkönnyeket, hogy szikrázó mosollyal állhassak a tapsviharban. Ez volt az a néhány perc, amiért megérte ez az egész, látni az elismerő, meghatott tekinteteket, hallani az éljenzést. Semmi nem fogható ahhoz, amikor több száz ember előtt állok a reflektorfényben izzadtan, fáradtan, lihegve és remegve, abban a reményben, hogy adhattam nekik egy kicsit magamból, hogy sikerült őket megérintenem. Mégis volt bennem valami keserűség, ami ezt a pillanatot is képes volt beárnyékolni. Azon kaptam magam, hogy fürkésző tekintettel pásztázom a nézőtér sorait. Keresek valakit. Esélyem se lett volna megtalálni a reflektorok vakító fényében, a rengeteg idegen arc közt, a homályba vesző sorokban, de tudtam, éreztem, hogy nem jött el. Pedig megígérte.
Visszaérve az öltözőmbe egy csokor virág várt az asztalomon. Boglárka. A hozzákötött kártyán néhány sor állt, amiben Will gratulált a nyitóesthez és bocsánatot kért, amiért nem tudott itt lenni.
Keserű sóhajjal ültem le a tükör elé, és rutinos mozdulatokkal töröltem le az arcomról a sminket, miközben a gondolataim egészen máshol jártak. Will soha nem osztozott a színház és a művészetek iránt érzett szenvedélyemben, ez a kezdetekben sem volt titok a számomra. Most mégis kezdtem úgy érezni, hogy egyre kevésbé érdeklődik irántam. Mintha csak arra lennék jó, hogy jól mutassak az oldalán a céges partikon.
A vatta megállt a kezemben, a csokorra pillantottam, majd a kártyára rajzolt nyomott kis szivecskére és azonnal vissza is szívtam ezt a gondolatot. Tudom, hogy milyen elfoglalt, felesleges ilyesmiken megsértődnöm.
Előhúztam a fiókomba elzárt jeggyűrűt, megforgattam a csillogó követ a fényben, és öntudatlanul is mosolyra húzódott a szám, ahogy az ujjamra húztam.
Majd jövőhéten eljön.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jenna Summers
Jenna Summers EmptyPént. 14 Jún. - 22:03
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Jenna!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az ember azt hinné, hogy a csillogás és a siker, az azzal járó elismerés és a hatalmas tapsvihar, amivel a néző adózik a művésznek elég a boldogsághoz, az őszinte mosolyhoz. Te erre rácáfoltál; hiába a sok idegentől a taps, ha pont az nincs ott, akire számítasz.
Az előtörténeted eleje lassított felvételként elevenedett meg előttem, teljesen, mint egy filmben. Very Happy A többire meg csak annyit tudok mondani, hogy outstanding performance. Very Happy
A cicád neve annyira jó...  Jenna Summers 3874598021
Remélem, hamarosan már nem fogod leplezni azt, ami valójában benned rejlik, hanem megtalálod azokat, akikkel szívesen alakítasz ki szorosabb köteléket és bátran megnyílsz előttük. Jenna Summers 4146035580

Nem tartalak fel tovább, ezennel utadra engedlek.
Színt és rangot nemsokára kapsz valamelyik admintól. Jenna Summers 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jenna Summers Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jenna Summers Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jenna Summers D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Jenna Summers Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Jenna Summers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jeffrey x Jenna
» Ada Summers
» Eden Venice Summers - DM me your credit card info

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: