New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Josette Fitzpatrick
TémanyitásJosette Fitzpatrick
Josette Fitzpatrick EmptyKedd Május 28 2019, 15:33
Josette Fitzpatrick


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Josette Fitzpatrick
Becenevek:
Josie
Születési hely, idő:
Manhattan, 2002. április 07.
Kor:
17
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Középiskola
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
Lógás a haverokkal
Play by:
Nina Dobrev

Jellem
Sosem érdekelt mások véleménye. Nem akartam úgy élni, hogy mások határozzák meg azt, ahogyan élek, vagy ahogyan nem. Hogy mit veszek fel, és mit nem. Hogy hogyan beszélek. Szabadszájú, szabadelvű nő vagyok. Tudom a határaimat, bár azok nincsenek, és a saját magam álltal állított szabályok szerint élek. Nem nézek messzire, csak a mának élek, és ez így van jól. Ez vagyok én.

Múlt
Hirtelen kerül le rólam az ing és a bugyi. Felkap. Az ölében úgy érzem, hogy megáll körülöttünk a világ, de a következő másodpercben már a tanári asztal tetején csücsül a csipketangá seggem, a hátam meg nekinyomódik a krétás táblának. Hosszú körmeim a hátába vájom, és kicsikarom, amennyire csak tudom. Ő az enyém. Az én területem.
- Hé! - szól rám, mire belekapok abba a gyönyörű, sötétbarna, gyűrű göndör hajába. A nyakamon siklik a szája, a nyelve. A borostája csikizi a bőröm. Egyik kezével a combomat, a másikkal a hátamat fogja. Úgy csókol, mintha még sosem csókolt volna. Úgy csókol, mintha most csókolna utoljára. Vadul, tüzesen, és keservesen égetően. Minden pillanatban csak őt akarom. Csak rá vágyom. Arra, hogy bennem legyen. Arra, hogy az enyém legyen. Hogy testünk ismét összeforrjon, mint a kirakós két darabja.

A teremben vagyok, végre. Eljött a tizenegyedik. Már csak két évet kell lehúzom ezen a lepratelepen, és utána oda mehetek ahova csak akarok. A tizenhetedik élet évem maga lesz a gyönyör, ezt eldöntöttem. Ki fogom élni magam. Soha nem állok meg egynél. Akit akarok, azt meg fogom kapni. Mert ez vagyok én. Ez Josette Fitzpatrick.

A barna szemébe nézek és rögvest elveszem benne. Sosem akarom elengedni. Szívni kezdi a nyakam, mire hangosan fel nyögök. Még semmit sem csinál, de már most a csúcson érzem magamat. Imádom ezt az érzést, főleg vele. Imádom, hogy mindent ennyire jól csinál. Hogy az ujja hegye nyomán felég a bőröm.

- Hallottátok, hogy elvileg új irodalom tanárunk lesz? - kérdezi Chad, az osztály balfékje. Vörös a haja, és hatalmas ragyák vannak az arcán.
- Miért, Mrs. Zordie megunta bámulni a ragyás képedet, Cikis Chadie? - kérdez vissza Ophelia, a jobb kezem, mire oldalba bököm. Rögtön elnémul. Nem szeretem, hogy ha valaki másokat bánt. Ezt csak én tehetem meg.
Hangos nyikorgás, nyílik a terem ajtaja. Oda pillantok, hogy megnézzem ki lép be rajta. A férfi magas, legalább 180 cm, gyűrű göndör, sötét haja a füle mögé van túrva, és még ingen, meg zakón keresztül is látszik, hogy mennyire fullos a teste.
- Szervusztok, gyerekek! Én leszek az új irodalom tanárotok, Mr. Fisher. A keresztnevem…



- Óh, Dylan - nyögök hangosan, ahogyan eggyé válunk. Örökre vele akarok lenni, ebben a pillanatban ragadva. Belemarkol hosszú hajamba, én pedig végig simítok férfias mellkasán - a tiéd vagyok!
- Az enyém vagy? - kérdez vissza.
- Igen… igen.. csak a tiéd…

- Mr. Fisher? - megyek oda hozzá, lassan de természetesen hátsó szándékok által vezérelve.
- Igen, Miss.. ? - néz fel a papírjaiból. Azok a hatalmas, gyönyörű, kiskutya szemei megőrjítenek.
- Josette Fitzpatrick, de mindenki Josie-nak hív. - világosítom fel.
- Oh, persze, persze Josie. Neked van egy ikertesód igaz? Bernadette, azt hiszem…
- Bianca, és képzelje egyáltalán nem hasonlítunk - vágok vissza. Nem szeretem, hogyha Biancához hasonlítgatnak.
- Persze, mit szeretnél? - kérdezi. Lehajolok és rákönyökölök az asztalra. Belenézek a gyönyörű szemeibe.
- Tudja, nem vagyok valami jó irodalomból… és arra gondoltam, hogy megkérdezem nem tartana-e magánórákat?
- De, szívesen, szólok a többieknek is, hátha lenne rá több jelentkező…
- NEM! - csattanok fel - bocsánat, de én nem tudok olyan jól teljesíteni, hogy ha érzem, hogy mások néznek… biztos tudja milyen ez.. vannak akik nem tudnak enni, hogy ha más emberek is ott vannak, én nem tudok tanulni… - mondom lesütött szemekkel.


- Mi lett volna, ha akkor megkérdezel másokat is, hogy nem akarnak-e külön órára járni? - kérdezem, miközben beleszívok a cigibe. Kihajolok az osztályterem ablakán. Nyár van, és rohadt meleg. Dylan mögöttem áll, bal kezét az egyik farpofámon pihenteti és a cigiért nyúl, miközben rám sandít.
- Valószínűleg kettes magyar átlagod - mondja.
- Jah. Neked meg tisztességes házasságod - vágok vissza. Gyűlölöm, hogy ha basztatnak.
- Már mondtam, hogy erről ne beszéljünk, igaz? - visszaadja a cigit, és csókot lehet a homlokomra - elég késő van. Fél tíz. Ideje hazamenni, kislány. Gyere, hazaviszlek.
- Nem kell, jönnek értem.
- Kicsoda?
- Matt.
- Ki az a Matt? - kérdezi. Enyhe féltékenység bujkál a hangjában.
- Tök mindegy, de erről ne beszéljünk - mondom, miközben felhúzom a farmerom és rákacsintok - na, találkozunk csütörtökön, Tanár úr, és el ne felejtsen gumit hozni a különórára - mondom, majd hátatfordítva neki kisétálok a teremből.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Josette Fitzpatrick
Josette Fitzpatrick EmptySzer. Május 29 2019, 22:52
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Josie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Te aztán nem vagy semmi. Very Happy
A jellemzésedről szívesen olvastam volna még többet, mivel igen érdekes figurának ígérkezel, de aztán a szerepjátékos példádat olvasva mégis kicsit jobban sikerült megismerni a karakteredet.
Egyértelműen az iskolában te vagy az a lány, aki ha a fejébe vesz valamit, kiszemel valakit vagy valamit, azt megkapja. Na de pont egy házas tanárt? Gondolom, nem a tárgyi tudásoddal sikerült elcsábítanod. Laughing
Nagyon tetszik, hogy a példádba beékeltél egy kis részletet a múltból is, így egy kreatív, montázsszerű történetet olvashattunk. Very Happy
Nem akarlak tovább feltartani, irány foglalózni, aztán tedd magadévá a tanárodat a játékteret.
Színt és rangot kapsz nemsokára az adminoktól.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Josette Fitzpatrick Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Josette Fitzpatrick Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Josette Fitzpatrick D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Josette Fitzpatrick Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Josette Fitzpatrick
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jonathan ✗✗ Josette
» Thunder ✗✗ Josette

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: