New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Noah Prinster
TémanyitásNoah Prinster
Noah Prinster EmptySzer. Márc. 29 2017, 15:51

Noah Prinster

ˇwho are you? moses?"


Karakter típusa: keresett
Teljes név:Noah Prinster
Becenevek: Noah
Születési hely, idő:Little Rock (USA); 1982.04.15.
Kor: harmincöt
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: biszexuális
Családi állapot: bonyolult kapcsolatban
Csoport: Kutatás és oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: University of Arkansas -> tanári szak (már végzett)
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Történelem tanár
Ha dolgozik// Munkahely: First Endeavour Middle School
Hobbi: sziklamászás, kertészkedés, videózás

Pozitív tulajdonságai:
Noah szerethető személyiség, hiszen nem nevezhető hangulatembernek, nem határozza meg mindennapjait az időjárás vagy mások viselkedése. Barátságos személy, akivel könnyű szóba elegyedni és hosszan beszélgetni. Érdeklődő, szinte éhezi az új tudást. Lehetetlen, hogy valakire ne legyen hatással. Közvetlen, már-már túl közvetlen. Kreatív, minden feladatban a kihívást látja, és ennek tudatában hajszolja azt maximálisan. Extrém, él-hal az adrenalin löketért és mindent megtesz annak érdekében, hogy ezt elérje. Sportos, köszönhetően a sziklamászásnak. Őszinte és nyílt személyiség. Harsány személyiség, és a hiedelmekkel ellentétben nem szenved feltűnési viszketegségben. Lelkes, szinte bármire rávehető. Kitartó, cél-orientált és igazságos. Gyűlöli az igazságtalanságot. Nagyon igényes, és rendszerető.

Negatív tulajdonságai:
Noah rettenő válogatós, amivel másokat könnyen az őrületbe tud kergetni. Türelmetlen, és lobbanékony. Konfliktuskereső. A vérében van a veszekedés. Lobbanékony, túl könnyű felhúzni apróságokkal. Túl nyugtalan, sokszor túlbuzgó. Gyűlöl unatkozni. Merész. Főnökösködő és féltékeny. Ami az övé, az-az övé. Harcias, és túl komolyan veszi a versenyeket. Képtelen veszíteni. Képtelen bevallani ha másnak van igaza. Túl vad, nagyon is hagyja, hogy az érzelmei irányítsák. Képtelen véka alá rejteni a gondolatait, vagy az érzéseit. Sokak számára már túl sok. Nem érzi azt, hogy mi kínos másnak és mi nem. Túl harsány, és sokak szerint feltűnési viszketegségben szenved.  

Dolgok amiket szeret:
~A diákjai. Némelyikükkel túl közeli a kapcsolata. Emiatt bocsátották már el egy másik iskolából.
~Az extrém sportokat és az adrenalint.
~Kertészkedni. Szinte megrögzött szinten.
~A csapatépítő dolgokat. Legyen az szakkör, beszélgetés vagy egy szombat esti bulizás.
~A néma filmeket. Valamiért kifejezetten szórakoztatják.
~A régi autókat. Van is egy felújított '56-os Mustangja.
~A kínait. Ha tehetné csak azt enne.
~Az idegen nyelveket. Négy nyelven beszél folyékonyan, hárman pedig nem adják el.
~A török sorozatokat, és nem ezzel nem dicsekszik.
~Énekelni. Bár nagyon pocsék hangja van.
~Mattet.

Dolgok amiket ki nem állhat:
~Az igazságtalanságot. Egyszerűen nem bírja.
~A hüllőket. Irtózik tőlük.
~Ha nagyképűnek nevezik.
~A kávét. Ő mindig is teás volt.
~Ha Tanár úrnak szólítják. Ne ezt tényleg ne. Jó lesz a Noah is.
~Ha ki akarják oktatni.
~A pollenokat. Egyszerűen allergiás rájuk.
~A fagylaltot. Mindig is jégkrémes volt.
~A rendetlenséget. Kényszert érez arra, hogy rendet tegyen.
~A számokat. Soha nem volt valami jó matekos.
~A gyömbért. Egyszerűen rosszul lesz tőle.
~Az állatbántalmazást. Mindig is a szívügye volt a dolog.
~A nagyra nőtt füvet. Olyankor mindig vesztesnek érzi magát, amiért nem sikerült időben levágnia.
~A galambokat. Nagyon retteg tőle, hogy egyszer telibe kapja egy madár...
~A szürkeséget. Az Ő élete túl színes az egyhangúsághoz.


"who are you? moses?"

A tükörből nézem ahogy a kezével ami még kissé remeg, amin a bőr olyan hirtelen felszakadt és amin a vércseppek   makacsul csorognak lefele, az övével ügyetlenkedik. Annyira nehezen talál bele a helyes lyukba - pedig még álmomból fölkeltve is meg tudnám mondani, hogy melyikbe kellene beledugnia ahhoz, hogy a csípőjére ne feszüljön rá, de ne is akarjon folyton lecsúszni a nadrágja-, hogy egy pillanatra megdermedek, és komolyan azon morfondírozom, hogy segítenem kellene neki. És persze nem csak azért, mert elviselhetetlen a bénázása, hanem mert a keze is miattam szakadt föl. Elmosolyodom, olyan igazán elégedetten, mintha arra várnék, hogy meg is dicsérnek az előbbi tetteimért. Úgy érzem magam, mint egy diák, aki a tanárral lepaktálva beárulja az éltanulót, mert  csalt. Persze mielőtt helyre lehetne hozni bármit is - a kezét, meg a köztünk történteket - a kis kampót beleakasztja a helyére, és fölnéz. Bele egyenesen a tükörbe, bele egyenesen az én lelkembe.
Persze én már akkor tudtam, hogy el kellene fordítanom a fejemet, mikor a keze még a pólója felé iramodott. Nagyon is jól tudtam, hogy mi fog következni. Túl jól ismerem. Nem sétál csak úgy ki, nem hagyja, hogy a pattanásig feszült idegeim megnyugodjanak, hogy ne kapkodjam a levegőt. Nem, az túl amatőr lenne tőle.
Nézem ahogy a homlokára ragad a haja, és képtelen vagyok nem arra gondolni, hogy milyen jól esett ahogy az öklöm az arccsontjának ütődött. Nem tudom kiverni a fejemből, hogy mennyire élveztem ahogy egy egész pillanatra én uraltam a helyzetet, hogy kettőnk közül én voltam az aki megtette az első lépést, csak hogy később visszavonulót fújva, teljesen rákoncentrálva hagyjam, hogy az Ő ökle viszonzásként találjon az államba, vagy épp a bordáim közé. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem kívántam, ha azt ismételgetném, hogy én ezt az egészet nem akartam. Nem lenne igaz, ha azt állítanám, hogy soha sem provokáltam, hogy fél órával ezelőtt nem ezért a lopott pár perc miatt álltam meg a tanári ajtajában, és a tömeget túlharsogva, külön hadjáratot indítva ellene kezdtem felborzolni az idegeit.
könnyű célpont volt. Mindig az. Vagy lehet, hogy csak én tudom már mik a gyenge pontjai?
Szeretem nézni ahogy megfeszül a válla vonala, olyankor tudom, hogy befordultunk a kanyarba és csak űznöm kell Őt a célegyenesig. Könnyű vele. Könnyű az idegein táncolni, és könnyű addig feszíteni azokat amíg mér visszafordíthatatlanná válik az egész.
És akkor olyan, mint egy hideg zuhany. Elemi erővel tör föl, és beterít. Szinte meg lehet fulladni benne. Meg lehet fulladni tőle. Mert egyszerre  már ott van mindenhol. A levegőben, a légüres térben, a részecskékben, az ajtó alatt beszűrődő fényben. Lassan kúszik, beférkőzik a bőröm alá, a húsomba vág. De akkor én már semmit sem tehetek. Nincs olyan dolog amivel ki tudnám űzni magamból, ami akár egy pillanatra is elfelejtetné velem. Pedig próbálom gyűlölni, próbálom helyettesíteni. Bárkivel, aki egy kicsit is olyan, mint Ő. Vagy akárkivel aki kicsit sem hasonlít rá. De már nem bírom. Az érintések szinte idegenek, ha más nyúl hozzám. A vadság nem tombol úgy bennem, ha más illatát érzem. Olyankor nem vagyok megveszve. Magam maradok belekényszerülve ebbe a testbe, de kívülállóként szemlélve. Talán megérdemelnek egy egynek elment címkét, hogy a süllyesztőbe kerüljenek. Gyűlölöm magamat érte. Gyűlölöm Őt ezért.
De mintha a drogom lenne. Függök tőle, mintha a tűben lenne a folyékony heroin.l Sóvárgok utána. Vérszemet kaptam. Megízleltem, és újra érezni akarom.
 

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Noah Prinster
Noah Prinster EmptySzer. Márc. 29 2017, 20:27

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Noah Smile
Na eljutottam ide is, hogy elolvassam a lapodat. Noah Prinster 4146035580 Egy kerek képet kaphattunk arról, hogy milyen is a karaktered. Mindenkinek vannak negatív és pozitív tulajdonságai, vannak olyanok, amiket az ember szeret és olyanok is, amiket nem annyira. Smile Ez ellen semmit sem tudunk tenni, sajnos mindenkinek olyannak kell elfogadniuk minket, amilyenek vagyunk és ha esetleg valakinek nem tetszik valami, akkor keressen mást, nem igaz? Wink Noah egy kellemes személyiség, persze a válogatás a finnyásság egyik alfaja, de ki nem szeret válogatni? Rolling Eyes
Érdekes egy.. na jó, eleinte azt hittem, hogy valami szex jelenetet olvasol, de aztán végül nem volt kint a figyelmeztetés, hogy plusz tizennyolc és leesett, aminek le kellett esnie. Smile Ugye milyen furcsa dolog a szerelem és mennyire betudja indítani az embert és olyan dolgokra is készteti, amilyeneket alapból nem tenne meg? Razz Hát szerintem ezt most te teljes mértékben átérzed és nincs is azzal baj, hogy ütlegelitek egymást, vannak olyan emberek, akik durván szeretik a dolgokat csinálni. Wink
Nem is tartalak fel, menj játszani és látogasd meg a foglalókat.
Üdv itt Noah Prinster 4146035580


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Noah Prinster 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Noah Prinster Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Noah Prinster Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Noah Prinster
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Noah Dupont
» Noah & Aimee
» Noah Hopkins
» Noah&Chase
» Noah & Matt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: