New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 60 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Russell & Millie - one step at a time
TémanyitásRussell & Millie - one step at a time
Russell & Millie - one step at a time EmptySzer. Ápr. 24 2019, 20:38


Russell & Millie
One step at a time, there's no need to rush, it's like learning to fly.


Meglepő mód nem hagytam abba ezt a terápiásdit az első alkalom után. Párszor megfordult a fejemben, hogy többet be sem teszem ide a lábam, de végül adtam még egy esélyt neki. Úgy döntöttem, veszíteni valóm nem igazán van, szóval miért is ne. Azóta már nem is számolom, hanyadik terápián veszek részt. Kicsit kiszakít a mindennapokból, olyan emberek között lehetek, akiknek szintén van valamilyen problémájuk, kicsit „otthon” érzem magam. Már nem idegenkedem annyira, ha meg kell szólalnom a csoportban, néha-néha még beszélgetni is hajlandó vagyok másokkal. Az első alkalommal mellettem ülő Jade nevű, nálam nem sokkal idősebb nővel egyszer a csoporton kívül is találkoztam. Kávéztunk, aztán sétáltunk egy nagyot, közben pedig végig beszélgettünk. Be nem állt a szája, de meglepő módon nekem sem. Egész sok dolgot megtudtam róla; ő is házas volt, de elhagyta a férjét, mert kiderült róla, hogy egy hűtlen görény. Régebben általános iskolai matematikatanár volt, aztán létszámleépítés miatt elküldték. Azóta egy elektronikai üzletben eladó, néha pedig egy kávézóban dolgozik. A zord külső – fekete haj, több piercing, tetoválások, fekete ruhák, bakancsok – egy nagyon kedves belsőt rejt. Megtudtam, hogy egy fia is van, Arthur, aki volt férjével él a kokainfüggősége miatt. Csak néha látogathatja, akkor is felügyelet mellett. Elvileg, ha fél évig tiszta marad, akkor kettesben is elmehetnek már valahova egy-egy délutánra. Azt is megtudtam, hogy imádja a macskáka, de allergiás a szőrükre, úgyhogy nincs háziállata. Szfinx macskát tarthatna, de azok nem tetszenek neki. Kiderült, hogy a közös kedvenc ételünk a pizza, mielőtt még elindultunk a lejtőn, mindketten sokat olvastunk és Grace Klinikát néztünk. Meg is beszéltük, hogy ha úgy adódik, együtt nézzük újra az összes évadot az elejétől kezdve.
Az utóbbi néhány alkalmat egészen kikapcsolódásként éltem meg, amit ebben a teremben töltöttem. Ennél nagyobb kikapcsolódást már csak az jelent, ha kiszabadulok a mindennapi kerékvágásból. Amit tőlem egy kicsit ironikus, tekintve, hogy nincs olyan sok tennivalóm. Mégis itt vagyok ebben az óriási városban, az emberek pörögnek körülöttem, szinte meg sem állnak. Már csak figyelni őket is fárasztó. Azt hittem, New York jobb lesz, mint New London. Jobbnak nem jobb, viszont más. Az egy nyomasztó kisváros, ez pedig egy folyamatosan pörgő nagyváros. Úgy tűnhet, mindennel elégedetlen vagyok, pedig csak én magam sem tudom, mire lenne szükségem. Egy ideje fontolgatom, hogy ellátogatok egy régi, ismerős helyre, de még nem tudtam rávenni magam. Néhány hete fogant meg először bennem a gondolat, de egyből el is vetettem. Aztán ismét eszembe jutott, hogy jó lenne elmenni West Hempstead-be. Közel van, ráadásul tényleg rám férne egy kis gondolatelterelés. Azon kívül, hogy nem tudtam magam rávenni a kis látogatásra lelkileg, a másik akadályozó tényező, ami felmerült bennem, az volt, hogy egyedül sem akartam menni. Az embernek néha szüksége van egy kis „alone time”-ra, de West Hempstead nem az a hely, ahol erre időt kell szánni. Talán azért gondolom ezt, mert sosem voltam ott még egyedül. Ki tudja... Némi agyalás után a legmegfelelőbb partnernek egy olyan valaki jutott eszembe, akitől bevallottan távol áll mindenféle lovas dolog, mert egyszer gyerekként esett. Nem ült vissza, ami tényleg elég nagy hiba volt, de pont itt az ideje bepótolni. Persze, nem árultam el neki, hova megyünk, mert attól tartottam, egyből nemet mondana. Így egy kis nyomas helyeződik majd rá; ha már ott leszünk, csak nem fordul vissza, ha pedig mégis ellenállást tanusítana, egy kis noszogatás hatására csak beadja derekát. Nagyjából egy óra zötykölődés és további öt perc séta után érünk oda. A majdnem üres parkoló fogad minket. Ha csak ezt vesszük alapul, akkor még bárhol is lehetnénk, de a a bejárat mellett ágaskodó, nagyjából három méter magas szobor, ami lovat és lovasát ábrázolja, elég árulkodó lehet. Kíváncsian pillantok Russell arcára, próbálok valamilyen érzelmet leolvasni róla. Eleinte nem számítok semmi pozitívra a lovakhoz való viszonyát alapul véve.
- Ne sértsen meg, hogy be sem jön – közlöm vele egyszerűen, majd elindulok a bejárat felé. – A nagyapám árgus szemekkel figyeli, mit csinál – bökök menet közben a szobor felé, aminek aljára a Cedric Lockhart & Apollo’s Chariot szöveg van vésve. Nem ő hozta létre ezt a helyet, nem ő volt az alapító, hanem még az ő apja, mégis nagyapám volt az, aki felfutatta. Neki köszönhetően tart ott az Equestrian Center, ahol tart.


credit • megjegyzés • szószám



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Russell & Millie - one step at a time Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Russell & Millie - one step at a time Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Russell & Millie - one step at a time D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Russell & Millie - one step at a time Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Russell & Millie - one step at a time
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Russell & Millie - how to move forward
» One step....two step... three... st...wrong step... - Chaol & Quinn
» Long time since the last time - Levi & JJ
» First step - [Layla & Nathaniel]
» Angel & Charlie | Step Up

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: