New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 9:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 6:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 0:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 0:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Yvonne & Dae Won
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyCsüt. 2 Május - 14:46

DaeWon
Még jó, hogy a kinder negyed annyiba se kerül mint az én kívánságom Razz szóval jó alku  Yvonne & Dae Won 560292900  Yvonne & Dae Won 560292900
már csak egy kérdésem van... miért is tervezgetünk?  Shocked

Soha nem mondtam, hogy a kislány mellett nem egy szörnyeteg lapul Razz  Yvonne & Dae Won 560292900  Twisted Evil

Tudom hát Wink na majd....

Pedig elhihetnéd :bajod:





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyCsüt. 2 Május - 14:36


2:19Friday, April 19th

slide to unlock
Yvie


Jó, én felszerelkezek mindezzel -már ha ki tudom silabizálni, hogy pontosan milyet is akarsz tőlem-, de ennek fejében néha meg kell lepned
valamilyen kinder termékkel. Tudod, hogy nekem az a kerékkötőm Razz
Na de kérem! :fhuuu: Én csak egy ártalmatlan corndogról beszéltem, erre te...
Én aztán nem mondok- de jobb, hogyha a center felé kutakodsz Razz Tudod, minél inkább a város szívében, annál jobb Wink
Nos, te meg azért ne haragudj, mert én meg ezt nem hiszem el Very Happy

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyCsüt. 2 Május - 14:26

DaeWon
Úgy-úgy! Fehérkaramellásétsimamogyorós, minden féle jöhet és akkor boldogok leszünk. Én azért mert csokit eszek, te meg azért mert nem ártok neked  Yvonne & Dae Won 1261330843  Yvonne & Dae Won 1159569709

Na jó, remélem nem haragszol meg ha kicsit tovább gondoltam a dolgot  Yvonne & Dae Won 560292900  Yvonne & Dae Won 2588409867

Vigyázz, mert talán meglepődsz! Utcaszámot, körzetet és miegyebet ne merj mondani...!

Aha, elmúltak azok az idők. Látnod kéne legrosszabb pillanataimban. Megmernék esküdni, hogy felsírnál álmodban ha megjelennék.





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyVas. 21 Ápr. - 21:19


2:15Friday, April 19th

slide to unlock
Yvie


Ezt jó tudni Razz Majd akkor morcos pillanataidban ildomos fedezékbe vonulni, és távolról Lindt golyókkal dobálni, amíg el nem ül a veszély? Yvonne & Dae Won 3673325056
Nem is értem miért gondoltad jó ötletnek a corndogot.. soha nem vetemednék arra, hogy bárkitől is elfogadjak egy pálcikára húzott, bundás virslit Yvonne & Dae Won 3719483937
Hogy merre van az arra? Nos, hogyha látsz New York látképében egy kimagasló, azonban még nem burkolt, csupasz betonépítményt lefóliázott ablakrésekkel, akkor kezdj el gyanakodni, hogy jó helyen jársz Razz
Tudod, hogy mit mondtam neked még egyszer, régen: vászonzsákban és lábadira kötött zacskóval, madárfészekkel a hajadban is Yvonne & Dae Won 87422597

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyVas. 21 Ápr. - 19:43

DaeWon
Tudod jól, hogy valahol mindigélni fog bennem az a kislány... Rolling Eyes  Yvonne & Dae Won 2624752903  Yvonne & Dae Won 1404455205 kellenek a mesék az életembe  Yvonne & Dae Won 690269075 És a csoki!!! ahw

Tudom, tudom. De azért azok a bundás virslik mustárral egészen finomak. Bár tény, hogy nem az én kis úrinő gyomromhoz lettek kitalálva. Két napi hányást és kiszáradást követően úgy döntöttem, hogy soha többet  :bajod:

Ne mondj ilyeneket, mert a végén megszánlak és elbambázok hozzád egy zöld hölggyel  :édi: na nem mintha tudnám merre van az rra, de megoldanám X3
Jól van, jól van. Akkor tessék intézkedni! Én meg elő intézek magamnak addigra valami flancos göncöt, nehogy a frászt hozzam rád  Yvonne & Dae Won 793122874





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyVas. 21 Ápr. - 18:23


2:09Friday, April 19th

slide to unlock
Yvie


Csokigyárba, mi? Azt hittem, hogy a "Charlie és a csokigyár" jellegű dolgok már jó néhány éve kimentek a divatból, de látom, hogy tévedtem Razz
Tudod, vannak azok a rossz arcú egyedek, akiktől jobb, ha az ember nem fogad el kaját. Ennek egy következő fokozat a cukros bácsi effektus.
Az én leghőbb vágyam most? Kérlek szépen, ebben a pillanatban egy jó erős americano mogyoró sziruppal, de hát olyan szélsebesen vágtázok, hogy időm sincs betérni egy kósza Starbucksba, holott minden második kapualjban kacsintgat rám a zöld hölgyemény a logóról.
De tudod mit? Akkor maradjunk a Momofuko-nál Razz Csak el ne felejtsek intézkedni, hogy semmissé tegyük azt a bizonyos "harminc napos várólistát" Very Happy

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyVas. 21 Ápr. - 18:10

DaeWon
Yvonne & Dae Won 690269075 Csokoládé most nekem is jöhetne úgy... marék számra. És még több. Egy jó kis belga trüffel, vagy Lindt? Yvonne & Dae Won 3874598021 ehmnajó... Very Happy vigyél csokigyárba  Yvonne & Dae Won 2624752903

Örömmel hallom... olvasom.

Bélcsavarós? Very Happy Köszönöm akkor inkább kihagyom. És igen, legyen csak a magabiztosságod a fő szempont szóval válassz csak, Kedves! Kíváncsi vagyok, hogy mi a szíved leghőbb vágya most Yvonne & Dae Won 2451935670  Yvonne & Dae Won 3673325056




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyVas. 21 Ápr. - 17:52


2:06Friday, April 19th

slide to unlock
Yvie


Hjajj ne is mondd! Épp, hogy nem kell kinyitni nekem az ajtó mindkét szárnyát, hogy beférjek! Tudod, hogy a kávé mellett ráadásul meglehetősen nagy szenvedélyem a csoki, és soha nem voltam szégyenlős, ha a hasamról volt szó Razz
Igen, jól van, köszönöm a kérdést.
Egy jó kis manhattani, utcasarki, bélcsavaró taco-t, mi? Razz Hát figyelj, hogyha neked újonnan ez a perverziód, hogy ilyen kajákkal mérgezed magad, hát én állok elébe.. csak előtte vegyünk savlekötőt, görcsoldót.. Yvonne & Dae Won 3673325056
Tudom, hogy magabiztosságról árulkodik, hogyha a férfi választja ki a helyszínt, de nem sokkal nagylelkűbb gesztus, ha a hölgy ízléséhez igazodunk? Very Happy

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyVas. 21 Ápr. - 17:45

DaeWon
Az hát! Nem is akarom tudni, hogy mekkora aljzatot növesztettél magadnak ez idő alatt  Shocked kockák úszógumivá lettek, már Drágám?  Yvonne & Dae Won 2588409867

És...Mrs. Choi jól van?

Úgyis rég ettem tacot. Egészen megkívántam  Yvonne & Dae Won 3544759797
Válassz egyet, én oda megyek  Yvonne & Dae Won 1159569709




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyVas. 21 Ápr. - 17:27


2:02Friday, April 19th

slide to unlock
Yvie


Egészen szégyenteljes, mi? Mondhatni hírből se ismerem a munkát, folyton tíz órákat alszok, fél napokat töltök egy-egy étteremben a különféle fogások elfogyasztásával, aztán lemeózom, hogy mi történ nap közben amottan... Na de ha most rám kötnének egy hazugságvizsgálót, élből kiakadna Yvonne & Dae Won 530746732
Szavadon foglak
Igen... Mrs. Choi.. (:
Hotdog? Az túl bourjois, én sokkal inkább gondoltam valami tacosra Razz
Én már többször próbáltam a Momofuko Ko japán éttermet, és kifejezetten meg voltam elégedve vele. De többen ajánlották már a Jean Georges-t, viszont tradicionális francia ízekért ott van a Daniel Very Happy

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptySzomb. 20 Ápr. - 7:43

DaeWon
Látod milyen vagy? Dolgoztatod és hajtod őket, te meg csak ücsörögsz és állandóan a nullákat lesed az összegek végén. Ilyet  Shocked  Yvonne & Dae Won 1556694851

Nem telefontéma, DaeWon. Majd személyesen.

Ohh, Mrs. Choi  Yvonne & Dae Won 4146035580  

Rendben, akkor legyen holnap  Yvonne & Dae Won 560292900 ötlet? Cél? Hogy öltözzek? Tramplin, mert egy utcai hotdogosnál lesz a "randi" vagy...?
 




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyPént. 19 Ápr. - 22:43


1:59Friday, April 19th

slide to unlock
Yvie


Most, hogy mondod, nincs is annál izgalmasabb, mint amikor a nagy semmitevésedben és két ásítás között azt nézed, hogy hogy szökik fel a számládon lévő összeg a szorgos hangyáid munkája végett... Very Happy
Neked valahogy mindig minden mindegy Yvonne & Dae Won 1556694851
Ugyan, csak "Mrs. Choi" személyére kívántam utalni ezzel.. Wink
Hát egészen megtisztelő Razz A mai napom teljesen be van táblázva, fogadnunk kell a vízvezeték szerelőket, de azt hiszem a holnapi nap könnyebb lesz, talán a függönyöket nélkülem is ki tudja válogatni egy-két szépérzékkel rendelkező munkatárs Very Happy Tehát célozzuk be a holnap estét Wink

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyPént. 19 Ápr. - 22:32

DaeWon
Te lökdösnéd?...hmm... hogy is mondják sokan? A fejeseknek amúgy sincs semmi programjuk és dolguk, csak ücsörögnek a székben és nézelődnek? Nem izgalmas? Razz

Mindegy Very Happy

Ejj... nem akarom tudni, gondolom.
Ma este, holnap délelőtt vagy holnap este. Látod, még válogathatsz is Razz




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyPént. 19 Ápr. - 22:28


1:55Friday, April 19th

slide to unlock
Yvie


Nekem akarod megmagyarázni a karrierista életvitel, Kedves? Razz Ha nem lennék egy az egyben apám fia, most valószínűleg nem lett volna helyzet, amiből kipattant volna a beszélgetés, mert az egy szem párizsi hotelomban lökdösném magam a székben jobbról balra Very Happy
Mert?..
Haha! Yvonne & Dae Won 530746732 Playboy, mi? Van otthon valaki, aki meglehetősen fennakadna ezen a kikiáltáson...
Na és mikor tervezed nekem ajándékozni pár órádat? Wink

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyPént. 19 Ápr. - 22:22

DaeWon
Karrierista... karrierista. Nagyon is átérzem az életvitelét és hidd el, egyáltalán nem olyan kellemes, mint azt sokan gondolják Razz csak más kérdés, hogy ki mit lát? Dollár jeleket vagy a sikert? Új lehetőségeket? hmmm.... Wink

Majd meglátjuk, hogy velem mit tesz. Remélem tényleg jót, mert...

Ohh, hogy a fenébe ne örülnének neked? Egy playboy ólálkodik a nagyvárosban!  Yvonne & Dae Won 1261330843

Van, akinek bármikor tudok időt adni a sűrű beosztásom ellenére is Razz  szemöldök





mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyPént. 19 Ápr. - 22:16


1:53Friday, April 19th

slide to unlock
Yvie


Már hogy is tudná? Az egész életét végigdolgozta az öreg, álmában se pihen... bár, csináljon csak ő is valamit, ne egyedül minket güriztessen Very Happy
kilépsz a sznob franciák életviteléből, mi? Very Happy nehéz lenne elhinni Razz De tudod... sokszor jót tesz a változás.
Egyelőre úgy néz ki, hogy a beindítást követő pár hónapban maradunk, de lássuk be, még maga az épület sincs kész, ergo sokáig örülhet nekem a manhattani közönség Yvonne & Dae Won 2170533746
Bárhogy is, nyélbe üthetnénk majd egy találkozót, feltéve, hogyha az elfoglalt üzletvezető asszonynak van rám felesleges egy-két órája Razz

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyPént. 19 Ápr. - 15:15

DaeWon
Apuka a mai napig nem tudja, hogy kellene lassítani nem igaz? El kellene küldeni őt pihenni, nem gondolod?  Yvonne & Dae Won 3624854829

Nem különösebben vagyok még biztos semmiben. Ha beindul, maradok egy ideig, hogy itt is egyenesbe tudjak hozni mindent. Hogy aztán?... ki tudja? Talán kilépek a sznob franciák életviteléből és megszeretem ezt is.
Hát te? Csak jöttél, hogy munkálkodj a kezdeti fázisban, vagy itt is maradsz?




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyPént. 19 Ápr. - 15:13


1:47Friday, April 19th

slide to unlock
Yvie


Azt hiszem ehhez kétség se fér. Apám úgy hajtja a szekeret, hogy idő kérdése és már a Marsra is kitelepszik a Cherry Blossom Yvonne & Dae Won 1556694851
Nem is értem, hogy miért tápláltam halvány reményt afelé, hogy esetleg csak egy kicsit el akarsz szakadni a teendőktől.
És mit takar ez a jövőre nézve? Beizzítod a gépezetet és mész is vissza, vagy huzamosabb időre tervezel? Yvonne & Dae Won 1556694851

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyPént. 19 Ápr. - 14:32

DaeWon
Egy pillanatig se kételkedek abban, hogy be fog jönni Very Happy tíz éven belül Hotel nagyhatalom lesztek itt Wink
Munka ügyben, természetesen superhero
Át akarom hozni ide is a Lotust, eddig jól haladok, szóval valószínűleg maradok egy ideig. Úgysincs mi otthon tartson.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyPént. 19 Ápr. - 13:54


1:40Friday, April 19th

slide to unlock
Yvie


hogy ne tudnám.. Rolling Eyes de tudod, nem feltétlen rossz, ha tovább látsz az orrodnál.
terjeszkedünk bizony. tudod, ha már Párizsban bevált, hát miért ne próbálnánk itt is szerencsét? a keret megvan hozzá Yvonne & Dae Won 2170533746
és te? Yvonne & Dae Won 1556694851 nem is tudtam, hogy errefelé is húz a hazaszerető, francia szíved Razz

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyPént. 19 Ápr. - 13:48

DaeWon
Mi járatban erre? Csak nem terjeszkedünk? Razz
Két hete érkeztem.
Amúgy meg... sietek, tudod mint általában... késésben vagyok  :fél:




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyPént. 19 Ápr. - 13:46


1:36Friday, April 19th

slide to unlock
Yvie


lassan három hónapja Yvonne & Dae Won 3673325056

bár nem csoda, hogy nem tűnt fel... ennyire célirányosan menni, oda se figyelve a környezetedre Yvonne & Dae Won 1907820310

azért legalább hálát adhatok, hogy egy kocsi alá nem sétáltál ki a nagy sietségedben

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyPént. 19 Ápr. - 13:42

DaeWon
Mi...Te NY-ban vagy?  Yvonne & Dae Won 1556694851




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásYvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won EmptyPént. 19 Ápr. - 13:29


1:30Friday, April 19th

slide to unlock
Yvie


szia! Smile

mondd, az előbb nem téged láttalak a Times Square-en? :???:

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yvonne & Dae Won
Yvonne & Dae Won Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Yvonne & Dae Won
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yvonne DuPont
» DaeWon and Yvonne
» Yvonne & Cassie
» Yvonne & Marion
» yvonne duval

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: