New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 90 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 08:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 08:18-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 07:36-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 07:10-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 07:04-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Tatia U. O'Hara, az ikerhúgom
TémanyitásTatia U. O'Hara, az ikerhúgom
Tatia U. O'Hara, az ikerhúgom EmptySzomb. Márc. 23 2019, 16:50
Tatia Ursula O'Hara


Play by:
Nina Dobrev
Születési hely:
New Orleans
Kor:
23
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero/biszex
Családi állapot:
Elvált, vagy még házas
Csoport:
Törvényszegők
Történetünk:

A múltunk:

Ikretestvére kvagyunk, te vagy a fiatalabb. Gyerekkorunkban nagyon "össze voltunk nőve", folyton kerestük egymás társaságát, pedig teljesen mások vagyunk. Ez elő is jött a középiskolai éveink alatt. Egyre jobban eltávolodtunk egymástól, aztán mikor megismerkedtél jelenlegi kedves férjeddel, közöttünk végleg megszakadt a kapcsolat.

Jelenünk
Gyakorlatilag évek óta nem beszélünk. Nem hívtál meg az esküvődre sem, és nem voltál mellettem, amikor próbáltam leküzdeni a rákot. Egyszer sem látogattál meg, fel sem hívtál. Fél év küzdelem után, mikor tünetmentesen elhagyhattam a korházat akkor találkoztunk újra, véletlenül. Egy buszmegállóban ültél, az arcod péppé volt verve, és csak azt hajtogattad, hogy nem Ruben hibája. Elrángattalak a kórházba, és kihívtam a kollégáimat. Kiderült, hogy Ruben nem először emelt rád kezet, és az is, hogy a drága férjed kábítószerrel kereskedik. Bár nem tettél vallomást a bíróságon, őt elítélték, 8-tól 15 évig terjedő börtönt kapott, te pedig úgy tettél, mintha én meghaltam volna a számodra.

Jövőnk:
Azóta sem beszélünk. Én tervezem az esküvőmet, te pedig azt, hogy hogyan nyúlhatnád le az életem.


[PLOT: én arra gondoltam, hogy Tatia erabolja Arielle-t, és a helyére lép. Aztán Elle persze kiszabadul valahogy, és ebből sok jó játék lehetne, szerintem. Hogy együtt maradtál-e a férjeddel, vagy elváltatok, azt meghagyom neked, hisz' gyakrolatilag nem tudok rólad semmit. Kérlek gyere, mert szükségem van rád!  Tatia U. O'Hara, az ikerhúgom 3874598021 Az ET-m elolvasása nagyon ajánlott, mert majdnem az egész Tatiról és Elle-ről szól, a néz változtatható, a pb nem.  Tatia U. O'Hara, az ikerhúgom 2624752903 Ha itt vagy, írj egy üzit kérlek.  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Tatia U. O'Hara, az ikerhúgom
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tatia & Keith ▲ what the f*ck are you doin'?
» Dave & Tatia - Az alku
» Dave & Tatia ~ Bloody meeting ~
» Tatia & Keith ღEgy karrier áraღ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: