New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 1 rejtett és 58 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 18:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Qadir Abbar
tollából
Ma 10:50-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 10:40-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 10:36-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 10:11-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 8:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 7:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 7:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 7:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Tegnap 23:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Ben && Susan - it wasn't for you...
TémanyitásBen && Susan - it wasn't for you...
Ben && Susan - it wasn't for you... EmptyPént. 22 Márc. - 18:30

   
Ben && Susan
   
'Sorry! It wasn't for you... Are you okay?'
Mikor azt mondták a többiek, hogy csípjem ki magam rendesen, értettem a célzást. Tudtam, hogy valami menő helyet néztek ki ma estére, ahol nem csak úgy tessék-lássék módon nézik majd meg, hogy mind elmúltunk-e huszonegy. Mióta megvannak a hamis személyik, azóta sokkal kötetlenebbül járunk el mindenhova. Nem kell azon aggódnunk, hogy nem engednek be vagy éppen nem adják ki a piát, amit kérünk. Mondjuk anya ezeket ugye nem tudja, szerintem nem helyeselné, hogy ilyen dolgokat csinálok úgy, hogy neki bordélyháza van, de egyszer vagyok fiatal és  csak akkor megyek el bulizni, ha tudom, hogy nem lesz hatással a tanulmányaimra. Bármennyire is van úgy, hogy nem értünk egyet a továbbtanulással, szeretnék jó érettségivel kikerülni a gimiből, mert így bekerülhetek ahova csak szeretnék. Igazából az is megfordult a fejemben, hogy megpróbálok kétszakos hallgatónak jelentkezni a NYU-ra, úgy anya is boldog lesz meg én is. Tanulhatok valami olyan mérnöki vackot, amit szeretne és táncot, az az egyetem mindkettőt ajánlja...
Csörög a telefonom. - Mondd... Aha... Persze... Tíz perc múlva? ... Jaja, a szokásos helyen... Igen ott, szia! - teszem el a táskámba, s még egyszer lecsekkolom magam a tükörben. Mindig korán el kell mennem, ha bulizni megyünk, nehogy megint valamelyik vendég azt higgye, hogy én is a bordélyházban dolgozom. - Sziasztok, akkor holnap reggel jövök - köszönök el anyától és a lányoktól. Nem is kérdezi már, hogy kinél alszok, mert két ember jöhet szóba és mindkettejük szüleit jól ismeri már. Ma éppen Jack a soros, persze csak akkor, ha nem szed fel egy srácot az este, mert akkor borulhat a program. Előfordult már.
- Sziasztok - huppanok le a pizzériában a többiekhez a szokásos boxunkba, ők meg mondják, hogy már kikérték az óriáspizzát. Várakozás és kajcsizás közben szóba kerülnek a szokásos témák, jelenleg mind azzal vagyunk legjobban elfoglalva, hogy merre is tanuljunk tovább, de az esti helyről is szó esik, ahova a tervezett időben meg is érkezünk a kidobó embereken pedig sikeresen át is jutunk, szóval indulhat a party!
- Egy áfonyás mojitot kérnék - rendelek a pultnál ismét egy hosszabb risza után. Úgy tűnik a ma este nem nekem kedvez, Jack nagyon cuki azzal a sráccal, lehet, hogy megint Babynál alszok a végén. Remélem az anyja nem akad majd fent ezen...
- Szívesen elvinném a formás kis popódat egy körre - szólal meg a mellettem álló pasas a pultnál.
- Kösz, de inkább kihagynám - forgatom a szemem, elég vén trottyot láttam én már besétálni a bordélyházba, kösz nem vagyok kíváncsi rájuk, fúj... Mikor lesz már kész az a mojito? Mert ez a fickó csaknem hagyja abba és már közelebb is jött és fúúúúj. - Ne nyúljon hozzám! - de hát csak letapiz, nálam meg itt szakad a cérna és keverek le neki egy pofont. Vagyis kevernék... De sikeresen kitér a kezem elől, és ez a gyorsaság az ő állapotában nagyon meglepő, de nem is jut időm ezen agyalni, mert a pofon valaki más arcán csattan.
- Parancsolj, a mojito - teszi le a pultos fiú kettőnk közé a kész italt.

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ben && Susan - it wasn't for you...
Ben && Susan - it wasn't for you... EmptyPént. 22 Márc. - 19:33



to: Susan
Megérte a felturbózott reklám, úgy látszik, bejött a taktikám, a mai nappal ugyanis nem kevesebb, mint 850 Camarot adtunk el egy európai nagyvállalatnak, ez pedig – tekintve, hogy ez az első szerződés – bőven elég ok, hogy úgy döntsünk: a sikert meg kell ünnepelni. Még pedig hangos mulatsággal.
Nincs törzshelyünk, de van egy menő bár, ami viszonylag közel van a céghez és a szalonhoz is, ha a kollégákkal úgy döntünk, hogy a helyzet megérett egy kiadós ivászatra, általában ide szoktunk átugrani. Egy pár sörig rendben is vagyunk, mindenki jókedvű, versenyt ömlenek a sztorik, röpködnek a poénok, nincs nő a társaságban, szóval mint ilyenkor gyakorta megesik, a férfiember nem feszélyezi magát, a témák nagyjából a munka, nők, szex, dögös vagy éppen balfasz munkatársak, szex, idióta ügyfelek, és még egy kis munka és szex között variálnak.
Volt olyan pont – határozottan emlékszem rá –, amikor biztos voltam benne, hogy ez a nap akár még az éves best of listára is felkerülhet – tekintve, hogy január vége van, erre végül is tényleg volt reális esély –, így utólag visszagondolva, talán akkor kezdődött el valamiféle hanyatlás, mikor az egyikünk egy gyenge pillanatában rábukkant a shooter itallapra. Kezdésnek egy visszafogott, guinness-whiskey keverék érkezett, roppant eredeti módon Irish Car Bomb-nak keresztelve, ez még azt mondom, témába vágott, aztán egy vakmerő Liquid Marijuana, majd egy találóra keresztelt Mind Eraser – igen, azt hiszem, a Gorilla Fart -nál kellett volna megállnom –, de a többiek csak most kezdtek igazán belemelegedni: Shit On The Grass, Red Headed Slut, Blow Job Shot... na, ez utóbbin azért már felvontam a szemöldököm.
- Mi a szar ez, Mike? Levezetésnek hoztál egy kis kávét tejszínhabbal? – méregetem gyanút fogva az elém tolt löttyöt. Mire az említett Mike elvigyorodik, és megveregeti a vállam.
- Amilyen neurotikusan rohangáltál egész nap, szerintem nagyon is rád férne.
- Haha, röhögnek a beleim, haver. Inkább hívd meg rá azt a csajszit. – A tekintetem a pult felé téved, ahol egy szexi barna ácsorog éppen. Nekünk háttal, szóval az arcát nem látom, és az sem egyértelmű, kikkel van, de abban az állapotban, amiben most vagyunk, szerintem ez már bőven senkit nem érdekel.
- Melyiket? – hallom Mike érdeklődő megjegyzését, és vágok egy pofát.
- Tök mindegy, bazd meg, csak ne velem itasd meg – avatnám be a lényegbe, ám befejezni sem tudom, máris felkapja előlem, és megcélozza vele az említett hölgyet, fél szemmel látom, hogy beszéd közben felém mutogat, de ekkor már javában forog velem a világ, hogy ennek kellő jelentőséget tulajdonítsak. Hát még ha tudnám, hogy adja elő...
Lássuk be, Blow Job koktélt küldeni egy nőnek nem pont a legelegánsabb húzás, bár végül is attól függ, honnan nézzük. Diszkrétnek diszkrét, elég egyértelmű is, és ha van humorérzéke, akár még a poént is értékelheti. De nem, nem hiszem, hogy értékelni fogja. És kezdjük ott, hogy lényegében nem is én küldtem. Legalábbis, nem úgy...
Baszki. Nem kellett volna ennyire keverni a piát, lassan a csajt is alig veszem ki, pedig nincs olyan messze a pult. Úgy érzem, csúnya vége lesz ennek az estének. A másik viszont, amit érzek, hogy sürgősen oda kell vágtatnom, hogy tisztázhassam a helyzetet, grátiszban tényleg lehet, hogy még a csajt is befűzöm, hacsak Mike kollégám meg nem előz, de ahogy látom… már nem látom sehol.
Mire átjutok az asztalokon, és odaérek a bárhoz, megszólalni sincs időm, a csaj lendületből pofon vág, de úgy, hogy egész biztos lángolni fog az arcom. Ó, bazd meg. Köszi, Mike. Ezt majd azért még meghálálom holnap. Ám ahogy megérintem az arcom, hogy megtapogassam: megvan-e még – érezni egyelőre csak a csípős zsibbadást érzem –, rápillantok a hölgyre, és halványan azért kételkedni kezdek. Biztos, hogy ő volt? Most nem mondom százra, de nem vörös, hanem inkább barna hajú csaj rémlett. Szóval nagyokat pislogok rá, és próbálom beazonosítani a szituációt: most mégis mi a fasz van?
- Megértem, hogy mérges vagy, de nem én küldtem azt az italt, csak a kollégám szórakozott. Tudod, rengeteg Chevrolet-t adtunk ma el, és ennek nagyon megörültünk – mondom azért el, ha már egyszer idevánszorogtam miatta, és nekitámaszkodok a pultnak a lány felé fordulva, tudtomon kívül el is szeparálva ezzel a zaklatójától. Most, hogy az arcát is látom, azt kell mondjam, vakon is egész jó ízlésem van a nőválasztáshoz.
- Nem akartalak megsérteni. De ha már így alakult, kárpótlásul meghívhatlak valamire? – Az arcom mondjuk még mindig tüzel, mint a lávaköves masszázsnál használt… lávakövek.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Ben && Susan - it wasn't for you... I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Ben && Susan - it wasn't for you... EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Ben && Susan - it wasn't for you... 5RpYFSk
TémanyitásRe: Ben && Susan - it wasn't for you...
Ben && Susan - it wasn't for you... EmptyPént. 22 Márc. - 19:42

   
Ben && Susan
   
'Sorry! It wasn't for you... Are you okay?'
Vannak azok a bulik, amikor miattad indít verekedést valaki és vannak azok, amikor te "bunyózol" magadért a saját módszereiddel. Hiába jöttünk többen, hiába járunk mindig úgymond csapatostul bulizni, elég gyakran megesik, hogy szétszéledünk és csak akkor keressük meg egymást újra, ha valami irtó nagy gáz van. Na már most én Jacket nem fogom zavarni, mert inkább pont hogy örülök neki, hogy milyen jól elvan azzal a sráccal, Baby meg egyszerűen csak felszívódott szokás szerint. Lehet, hogy épp valami gazdag srácot fűz be, hogy fizesse a többi piáját, aztán meg jól faképnél hagyja... Nem is igazán zavartatom magam egyedül, elég jó zene szól és a parketten mindig találni táncpartnert, aki aztán eltűnik, ha te elhúzol piáért. És itt kerül szóba az a bizonyos "bunyózol" saját magadért, mert a többiek épp mással vannak elfoglalva, pedig Jack elég jól előszokta adni ilyen helyzetekben, hogy ő a pasim, de ő ugye most túlságosan elfoglalt és Babyt sem látom, hogy "ugyanezt" a szerepet eljátssza. Nem marad más lehetőség egy ilyen nyomulós, perverz ellen, mint a pofon. A probléma csak akkor van, ha a kezed nem annak a görénynek az arcán csattan, akiére szánod. Ezt az arcot valószínűleg fel se pofoztam volna... Ja, de, ha ugyanazzal a dumával jött volna mint a mögötte álló pasas, akkor minden bizonnyal ugyanott tartanánk mint most, de annyi különbséggel, hogy nem égne a pofám amiatt, hogy megütöttem. Na nem azt mondom, hogy olyan erősen behúztam volna neki, de még az én tenyerem is kicsit belefájdult, meglepően erősre sikeredett ez a pofon és sajnálom, hogy nem jutott el a címzettjéhez, hanem helyette más kapta.
Szavait hallgatva tanácstalan mosolyra húzom a számat - Nem tudom milyen italról beszélsz, de azt a pofont én eredetileg nem neked szántam, szóval neked nincs miért bocsánatot kérned, nem sértettél meg, szimplán csak rosszkor voltál rossz helyen - tűrök el egy tincset a fülem mögé. - Azért ugye nem fáj annyira? Tudod égne a pofám, ha holnap úgy kéne még pár Chevrolet-t eladnod, hogy közben engem átkozol.
S hozzá is tenném, hogy amúgy kábé öt perce kérhettem egy mojitot, ami talán ha jól rémlik el is készült idő közben, mikor is a pultos srác egy torokköszörülés után megszólal. - Bocs, hogy így megzavarom a beszélgetést, de kisasszony, elkészült az itala - teszi is le elém a poharat én meg mosolyogva pillantok a korábbi áldozatom felé. - Mit szólsz hozzá, ha azt mondom, hogy a következőre meghívhatsz? Egyébként pedig Susan vagyok - mutatkozom be végül, mert van egy olyan sejtésem, hogy tovább boldogítjuk mi itt egymás társaságát ma este, mint két névtelen senki. Ráadásul ő ajánlotta fel, hogy meghívna valamire, ezt viszont még azelőtt kértem ki, így nem lenne bőr a képemen azt mondani, hogy akkor erre hívjon meg, így kifizetem saját magam az áfonyás mojitomat. - És te amúgy ilyen üzletember vagy? Autókat adsz el? Az biztos tök érdekes, elsőként láthatod az új modelleket, nem? - kíváncsiskodom az italomat kavargatva, majd bele is iszom a szívószállal és oh igen, ezért szeretem én annyira az áfonyás mojitot. Amúgy meg lehet, hogy most azt hiszi, hogy kamuzom az érdeklődést, de ez nem teljesen igaz. Vannak az autóknak részei, ami még egy nő szerint is érdekesek lehetnek, engem például a lámpáik nyűgöznek le. Anyám ugye azt akarja, hogy mérnöki pályára menjek, és ha az egyetem után az autóiparban kötnék ki, én tuti, hogy csak is lámpákkal akarnék foglalkozni, de ez az újdonság is baromi érdekes lehet, a felfelé nyíló ajtók... Facebookon láttam, hogy az egyik egyetem nyílt napján lesz is előadás róla, szóval arra tuti be kéne nézni.

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ben && Susan - it wasn't for you...
Ben && Susan - it wasn't for you... EmptyPént. 22 Márc. - 20:50



to: Susan

Nem mondom, összezavar így az elején, pedig jelenleg amúgy sem állok a helyzet magaslatán. Nem kellett volna ennyire keverni, de mindig úgy gondolom, hogy á, ez nekem meg se kottyan. Aztán meg vadabbnál vadabb hülyeségeket csinálok.
Itt áll előttem a csaj, de őszintén szólva nem értem, mit nem ért. Így újra nekifutok.
- A Blow Job kok… - kezdek bele készségesen, mikor megemlíti, hogy nem tudja, melyik italról beszélek. De mielőtt végigmondanám, már dereng, hogy valami itt nagyon nem okés, és a folytatást hallgatva, hamarosan arra is rájövök, hogy mi az.
- Ó. Nem nekem? – ráncolom a homlokom. Ez így rögtön más megvilágításba helyezi a dolgokat. Megeshet csajt tévesztettem, elvégre nem sokat láttam belőle messziről. De még így a pofonnal is, talán mégis ez a szerencsésebb verzió.
- Akkor úgy tűnik, mindketten célt tévesztettünk. – És ezzel a konklúzióval így részegen egész elégedett vagyok. – Felejtsd is el, amit az előbb mondtam – húzódik apró mosolyra a szám széle, ám a mosolytól az is eszembe jut, hogy még mindig sajog a fél fejem. Azért mégsem szoktak gyakran így képen törölni, egész elszoktam tőle.
- Hát az enyém perpill tényleg ég, de szerintem túl fogom élni. Nyugtass meg, hogy a többi áldozatod is túl szokta, ugye? – pillantok rá. A tekintetem szórakozottan követi a kósza tincset, amit hátrafésül a többi közé.
Ekkor szólal meg a pultos, és jogos is a bocsánatkérés, mert tényleg olyan érzésem van, hogy határozottan megzavart valamit. Odafordulok, és látom is, hogy az italt a hölgy elé csúsztatja. Á, hogy már rendelt. Mondjuk logikus, különben minek állna itt.
- Azt, hogy élek is a lehetőséggel – mondom még Susannek, de aztán a pultosra nézek, és felmutatom a kártyám, hogy aztán odaérinthessem a megfelelő kütyühöz, és rendezzük is a dolgokat. – A hölgy a vendégem. Egész éjszaka.
Nem tudom, mi üt belém, és miért csinálom ezt, de ebben a pillanatban ellenállhatatlan késztetést érzek rá. Eszméletlen csinos, a szépség pedig igazán megérdemel néhány ingyen koktélt, nem igaz? Remélem, nem vitatkozik, de ha igen, akkor én is ringbe szállok a meggyőzés érdekében.
- És számolj hozzá még egyet, baromi sok jéggel – fűzöm még hozzá, mielőtt beírná az összeget, majd vissza is csúsztatom a kártyát a zsebembe.
- Szóval Susan. Legalább most már tudom, kit vonhatok felelősségre, ha holnap kiderül, hogy maradandó károsodás ért. Értesíteni is tudlak valahol? – kúszik egy huncut félmosoly az arcomra, mert hát, lényegében épp most kértem el a számát, vagy valami ehhez hasonlót. – Ben vagyok.
Először azért felszökik a szemöldököm a kérdések hallatán, és gyanakodva nézek rá, próbálom eldönteni, hogy komolyan érdekli, vagy csak a véremet szívja, annyira azért nem gyakori, hogy bárokban iszogató csajszikat ennyire lelkesítsen a téma. Már az a része, hogy mennyire érdekes a munkám, az autókért már valóban lelkesedni szoktak.
- Ugye azzal tisztában vagy, hogy ez a „ te ilyen üzletember vagy” kábé pont úgy hangzik a szádból, mintha egy kicsi zöld ufóról beszélnél, aki egy teljesen más bolygóról érkezett – mosolyodom el, és magam is meglepődöm, mik jutnak eszembe így éjfél tájt. Azt se tudom, mennyi lehet az idő.
- De igen, autókkal foglalkozom. Leginkább Chevikkel. Az élet pedig több, mint izgalmas a Generalsnál. – Sosem beszélek a munkámról, talán ez az oka, hogy részegen így kikívánkozik. Közben megkapom én is az áfonyás mojitomat, és magamhoz is ragadom.
- Érdekel az új Camaro? Januárban jött ki, és történetesen épp itt áll egy a bár előtt – halászom elő a zsebemből a kulcsomat. – Ha esetleg lenne kedved beülni.
Azt mondta, meghívhatom a következő italra, ebből arra következtetek, hogy egyedül van, de mivel ma este a legnagyobb jóindulattal sem érzem magam Sherlock-üzemmódban, inkább rákérdezek.
- És... ha senki nem vágja le érte a fejem – pillantok rá kérdő mosollyal, sok lenne már ma estére. De a fejem még csak hagyján, ha a kocsit törné össze valaki, azért még ennél is morcosabb lennék. – Ha nem veszed zokon, kicsit gyanús, hogy egy ilyen lány egyedül álldogáljon a pultnál.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Ben && Susan - it wasn't for you... I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Ben && Susan - it wasn't for you... EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Ben && Susan - it wasn't for you... 5RpYFSk
TémanyitásRe: Ben && Susan - it wasn't for you...
Ben && Susan - it wasn't for you... EmptySzomb. 23 Márc. - 16:48

   
Ben && Susan
   
'Sorry! It wasn't for you... Are you okay?'
Nem dereng nekem semmiféle ital, és efelől az áldozatomat is jobb ha tájékoztatom, hiszen a tömeg és a fényviszonyok simán közrejátszhatnak abban, hogy nem is hozzám akart jönni, hanem valaki mást keresett. Mindenesetre nem siet el innen, ahogy végigmondom neki, hogy azt a bizonyos pofont másnak szántam, így talán nem is igazán volt fontos vagy sürgős neki az a koktélos lány. Bár az se lepne meg, ha kiderülne, hogy Baby volt, mániája meghívatni magát egy-egy körre, aztán szépen felszívódni a táncoslábúak között. Persze én nem ítélkezem fölötte, az ő dolga, hogy mit hogyan intéz.
- Tényleg bocsánat, magamat is megleptem, nem tudtam, hogy ekkorát tudok ütni... Viszont öm... Érezd magad különlegesnek, mert nem sok áldozatom volt eddig - hát ez a lehető legbénább mentegetőző szöveg, amivel ilyenkor elő lehet rukkolni, de talán már benne is van valamekkora alkoholmennyiség ahhoz, hogy ne tűnjek tök idiótának. Na igen, ilyenkor én is képes vagyok hülyeségeket beszélni az értelmes dolgok között, szóval igazából ez tök oké megszólalás volt, nem?
Már készülnék fizetni -de tényleg! -, amikor is a következő ital helyett "áldozatom" a jelenlegit akarja állni és még hozzáteszi, hogy a többit is ma este... Szóra nyitom a szám, de megelőz azzal, hogy ő is kér egyet és ha ez nem lenne elég, még ki is hangsúlyozza a sok jeget, aminek hallatán inkább az italomra nézek, minthogy rá. Tuti, hogy fáj neki, és ezek után, még ő hív meg engem...
- Oké, Ben, erre igazán nem volt szükség - legalább a nevét már tudom, ez haladás - viszont, ha már így alakult, akkor add a mobilodat, hátha szeretnél holnap engem hibáztatni napközben - nyújtom a kezem mosolyogva és ha oda adja a telóját, akkor be is írom a számomat, és hogy ne csak egy legyen a végén a sok névjegy között, megnyitom hozzá a kamerát. - Gyere, mosolyogj - és katt, már is csatolva a számomhoz a selfie, amiről most éppen úgy érzem, hogy egész jóra sikerült, de ezzel holnap lehet, hogy képes lennék vitatkozni. - Így rögtön arcot is tudsz párosítani a számomhoz - adom is vissza a mobilt, persze tökéletesen elfelejtve azt, hogy én meg baromira nem fogom tudni, hogy ha ő fog keresni engem - már ha egyáltalán eszébe fogok jutni -, hiszen nekem nincs meg az ő száma.
Ha már így összehozott a sors minket, akkor kicsit megpróbálok érdeklődni is, hátha megtudom, érdemes-e gondolkodnom olyan tanulmányokon, amiket anya szeretne tőlem, vagy sem. - Jó, oké, ez igaz, viszont remélem tudod, hogy értettem - kínos mosolyra húzódik a szám, hiszen tényleg olyan ufósan hangzott, de már kimondtam, szóval nem lehet visszaszívni a dolgot.
Szavaiból ítélve azért kicsit büszke vagyok magamra, hogy egy ilyen fontosnak mondható emberrel sikerült tök véletlen szóba elegyednem ma este, szerintem ilyen szerencsém se volt mostanában, bár ki tudja, hogy kik fordulnak meg nálunk a földszinten egy este folyamán, mert anya néha szokott emlegetni dolgokat, de ugye inkább lakat a száján. Ergo biztos összeszedhetne nekem ott valami jóképű, befolyásos, pénzeszsákot, ha akarna vagy ha én akarnám, de mindketten tudjuk, hogy erre nincs szükségem, mint kiderült, megtalálom én magamnak így is. Mindenesetre nem tervezem amúgy Ben nyakába varrni magam, nem is ismerem, csak azt tudom, hogy milyen a bőre...
- A barátaim elfoglaltak és azt hiszem ők biztosan nem fognak úgy rád támadni, mint ahogy én tettem - mi az hogy? Baby előbb hivatná meg magát egy italra vele, minthogy kérdőre vonja, Jack pedig... Na igen, ő nagyon jól érezte magát, mielőtt idejöttem. - A Camaro meg nagyon csábítóan hangzik, viszont nem tartom jó ötletnek, hogy csak így beüljek melléd egy kocsiba, tudod még bármikor kiderülhet rólad, hogy amúgy nem is vagy olyan gentleman, mint amilyennek látszol - villantok rá egy nagy mosolyt, de az italomról sem feledkezem meg. - Amúgy is még korán van, nem? Még táncolhatunk is egyet ezután - pillantok az italaink felé, s remélem, nem fog azzal jönni, hogy "oh, de én nem táncolok".

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ben && Susan - it wasn't for you...
Ben && Susan - it wasn't for you... EmptyVas. 31 Márc. - 20:45



to: Susan

 - Máris jobban érzem magam – somolygok a válaszán, és miután lerendeztem a dolgokat a pultossal, nyúlok is a zsebembe, hogy előhalásszam a mobilomat. Átnyújtom neki, és figyelem, ahogy pötyörészik. A pillantásom akaratlanul is elidőzik rajta. Mindig is a vörösek voltak a gyengéim. Még tíz perc, és esküszöm, instant szerelmes leszek.
- Hát, ha holnap felkelek, és a tükörbe nézve, nem ismerek magamra, szerintem elég nagy lesz a kísértés, hogy valakitől kártérítést követeljek – vigyorodom el a megjegyzése hallatán. Mire feleszmélek, már meg is csinálta rólunk a képet. Mi tagadás, gyakorlott kis csaj.
- Nagyszerű – pillantok rá a képre, ahogy visszanyomja a kezembe. – Így most már az áldozatom is meglesz. – Azzal zsebre is rakom újra. A zavart mosolyán pedig elnevetem magam, ezzel is jelezve, hogy dehogy sértődtem meg. Kifejezetten kedvelem, ha valaki nem csak a sablonos dumákat löki, és nem is egy félénk kisnyulacska. Ő pedig az eddigiek alapján egész csodabogárnak tűnik. Jó értelemben.
- Nem igazán – válaszolom szándékosan provokálva egy kicsit, gyerünk, csipkelődjön csak, megadom a sanszot. De ettől függetlenül tényleg halvány fogalmam sincs, mire gondolt ezzel, szóval a kíváncsi vagyok.
Azt állítja, a barátaival van. Vagyis tényleg szingli lenne? Hazudnék, ha azt mondanám, feltétlenül elhiszem neki, értek már kellemetlen meglepetések e téren, mikor menet közben derült ki, hogy a hölgynek pillanatnyi emlékezetkiesése van. De az is igaz, hogy ez most baromia hidegen hagy.
- Ebben igazad van. Még én sem lehetek biztos benne, hogy nem az orosz maffiának dolgozol – mondom ki az első dolgot, ami eszembe jut, valószínűleg a vörös hajkoronája és a fehér bőre ihleti a tippet. – És nem azért akadtunk össze ma este, hogy az ujjad köré csavarj, és megfújd a kocsimból a vagyont érző szerződéseket. – Az oroszoknak valóban nagyon fájt rá a foguk, de sajnos nem voltak elég meggyőzőek az üzleti feltételek, így lecsúsztak a megállapodásról.
Remélem, érzi, hogy csak viccelek, de szándékosan úgy mondom, mintha akár igaz is lehetne. Visszaadva a feltételezést, amivel ő élt velem szemben. Határozottan tetszik, hogy nem csak egy naiv kislány, aki két szép szóra azonnal az ölemben terem. Bár most már talán vagyok olyan állapotban, hogy azt a verziót sem utasítanám vissza.
- Előbb meg kell győznöd róla, hogy nem követek el komplett őrültséget – fűzöm hozzá, ahogy a szemeibe nézek. – Korán van? Mihez? – vonom fel a szemöldököm, és az arcomon bujkáló mosoly játszik. Ahhoz, hogy beüljünk a kocsimba, és vadul egymásnak essünk, valóban, de egyelőre nem is voltak ilyen ambícióim. De vajon ő is erre értette?
- A táncban benne vagyok – nyúlok a koktélom után. Nem szokásom ilyesmit inni, de nem is rossz ez a lötyi. – De várj. Ha nem nekem, akkor kinek szántad ezt a pofont? – jut eszembe egy kissé megkésve, hogy ez a része még nem világos a történetnek. Körbenézek, de semmilyen gyanús alakot nem látok.
- Ha jobban belegondolok, kezd is gyanús lenni ez az orosz maffiás történet - heccelem vele, de az ütése biztos is, hogy felér egy kémnő harciasságával.


mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Ben && Susan - it wasn't for you... I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Ben && Susan - it wasn't for you... EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Ben && Susan - it wasn't for you... 5RpYFSk
TémanyitásRe: Ben && Susan - it wasn't for you...
Ben && Susan - it wasn't for you... Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Ben && Susan - it wasn't for you...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ben && Susan - it wasn't for you...
» Susan && Jonathan
» Micah && Susan
» Baby && Susan
» Alexandra & Susan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: