New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 17:57-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 17:43-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 17:26-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 17:04-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 17:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 16:58-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 16:53-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Aida Lee - az én várandós nővérem
TémanyitásAida Lee - az én várandós nővérem
Aida Lee - az én várandós nővérem EmptyKedd Márc. 19 2019, 18:37
Aida (Jae Ah) Lee


Play by:
Jessica Jung van a képen, de bárki lehet, aki korban inkább viszonylag közelebb van a harminchoz és meglehetősen elegáns, nőies stílussal és nagy kifinomultsággal rendelkezik.
Születési hely:
Seoul, Dél-Korea
Kor:
28 éves
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Házasságban, gyerekkel a pocijában
Csoport:
Üzlet
Történetünk:
Egy generációk óta gazdag sznob (igencsak chaebol) családba született bele a három testvér: elsőként Aida, majd Adam és végül a kis Aiden. A gyerekek szigorú neveltetést kaptak, a legjobban kellett mindig is teljesíteniük rangos iskoláikban, míg gyakran játékokkal teli szabadidős tevékenységek helyett üzleti rendezvényekre vitték őket. Gyorsan elsajátították, mikor hogyan kell példásan viselkedni és még ha elsőre nem is látszik rajtuk, egy-két sznob gondolat is vérükben csordogál. A szigorú neveltetésnek része volt az érzelemmentesség, mely leginkább a családi cég (Kia Motors) örökösére, Adamra ragadt rá.
Aida fiatalon tudta már, hogy mire vágyik. Különösen érdekelte őt a divat, úgyhogy tizenévesen tudatta terveit szüleivel, akik rábólintottak, bár Aidanak egyedül kellett megteremtenie saját maga divatcégét, öt éve ez sikerült neki és azóta kitartóan ül az élén igazgatóként, New Yorkban.
Lassan tíz éve él Amerikában, ezalatt megismerkedett jelenlegi férjével, kivel 2017-ben tartották esküvőjüket, 2018 novemberében pedig bejelenti, hogy várandós.

Aida jó kapcsolatot ápol családtagjaival. Különösen jó érzéke van az emberekhez, sokakkal könnyedén el tudja magát fogadtatni, kedves, nőiesen érzéki és vidám természetű, de a maga módján komoly is. Egy csinos, okos nő, rengeteg érzelemmel, pontosan ez utóbbi miatt ápol jó viszont öccsével. Aida mindig ott volt Aidennek, törődött vele kiskorában, meglátogatta Párizsban, nem is egyszer, ha távol is voltak, telefonon tartották a kapcsolatot és ez nagyon sokat számított mindig is Aidennek. Aida tudja, hogy öccse csak neki tud őszintén megnyílni a családban, Aida a nő számára, ki egyszerre tölti be nála az anyai, a nővéri és a lelki társ szerepét. Nagyon szeretik egymást, segítik a másikat ahogy csak tudják, mint ahogy Aida is kisöccsének köszönheti részben, hogy a divatcége virágozni kezdett, mikor Aiden közreműködött a L'Oréalnál az érdekében.

Elég sok játékomban megemlítettem és irányítottam is, de főként a Gyémánt vacsorában, de semmi olyat nem tettem vele, ami nagyban befolyásoló tényező lenne, igazából ez is csak azt mutatja, hogy szerves részét képezi Aiden életének, sok közös és Christopherrel esetlegesen hármas játékot ki tudunk játszani, illetve egy férj is biztosan akad valahol az oldalon, én nagyon szeretném, ha így lenne. Hogy milyen pontosan a család és a két testvér kapcsolata szituációkban megtalálható az ET-ben is, nagyon kérlek olvasd el, mert Aida mindent tud, ami abban történt, mivel Aida az egyetlen, akinek Aiden ki tudja önteni a szívét.



Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aida Lee - az én várandós nővérem Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Aida Lee - az én várandós nővérem 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Aida Lee - az én várandós nővérem E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Aida Lee - az én várandós nővérem 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Aida Lee - az én várandós nővérem 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Aida Lee - az én várandós nővérem 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
 
Aida Lee - az én várandós nővérem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» szeretett nővérem
» a nővérem vőlegénye, avagy családban maradsz
» Lilian Grey ~ az eddig nem ismert nővérem
» Aida Jae-ah Na
» Aiden && Aida

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: