New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Dorian & Nora | bonding time
TémanyitásDorian & Nora | bonding time
Dorian & Nora | bonding time EmptyCsüt. Feb. 28 2019, 22:26

Dorian and Nora
It's bonding time, little bro'




Egyenként bekukucskálok a lánykákra, hogy alszanak-e már, mielőtt a tervek szerint egy könyvvel én is visszavonulnék egy kicsit. Hosszú volt ez a nap, az este meg még inkább mozgalmasan telt. Már korábban sejtettem, hogy ma nem egy, hanem két gyerkőcöm is lesz a nap második felére, miután Dorian telefonált, és egy érdekes szívességet kért tőlem. Azóta sem igen állt össze bennem a kép, hogy ki is az az Alejandro, akit a kapcsolataim által be kellett juttatnom a médiás bulira, de olyan izgatottnak tűnt a hangja, hogy úgy döntöttem, nem fokozom az idegességét, inkább kifaggatom őt később, ha alkalmam adódik rá. Aztán be is toppant Hannah-val, ahogy arra számítani lehetett, de olyan piszkosul elegánsan, amilyennek még sosem láttam. Persze az úgy nem nehéz, hogy eleve nem rég óta ismerem, de eddig nem néztem volna ki belőle, hogy gyakran járna bárhová öltönyben. Na, most vagy egy lány vagy a dologban... vagy ki tudja, talán egy Alejandro nevű férfi... mindenesetre igencsak kíváncsi lettem. Ám akkor sem tűnt alkalmasnak az idő, hogy kérdéseket tegyek fel, egyébként is elég hamar tovább is állt. A lányok pedig igazából egy-kettőre elterelték a figyelmemet a témáról. Úgy döntöttem, vacsorára sajtos makarónit készítek nekik. Azzal nemigen tudok hibázni, és mindketten szeretik. Charlotte-nak régóta az az egyik kedvence, Hannah viszont kicsit még mindig csak a kóstolgatós korszakát éli, de a tésztával megbirkózik egyedül is, kézzel, és ahogy észrevettem, imádja, ha lehetőséget kap kicsit önállóan eszegetni. Míg én a kaját állítottam össze, Charlie egy ideig a leckéjét írta a közelemben a pultnál, a kicsi pedig lefoglalta magát a színes kockákkal, amiket épp a napokban vettem neki. Az új játékok mindig annyira lenyűgözik, hogy öröm nézni is. Aztán a lányom, amint végzett, úgy döntött, zenét indít nekünk, és segíteni akart, ami abból állt, hogy táncikálva nekifogott megteríteni. Na, Hannah-nak sem kellett több, két percen belül talpon volt, és a kis hátsóját rázta, és pörgött-forgott ő is. Imádni valóak voltak, és pillanatok alatt feldobták a kedvemet, aztán én sem bírtam magammal. Az lett a vége, hogy libasorban körbe táncikáltuk a konyhát és az ebédlőt párszor, nagy nevetések és kuncogások közepette. Ezek azok a pillanatok, amelyek igazán meg tudják melengetni egy anya szívét, és úgy érzed, az életednek értelme van, a világod a helyére kerül. És egyre jobban várom, hogy a pocaklakóm is megszülessen, és még egy apró csodával gazdagodjon az életünk, aki ilyen boldogságot jelenthet majd. Olykor úgy érzem, azt sem bánnám, ha még kettő-hárommal többen lennének. Hannahra is mindig szívesen vigyázok, amikor az időm engedi, és épp energiám is jut rá, mert azért a terhesség előrehaladtával néha már valóban egyre kevesebb és kevesebb erőm van, vagy épp több pihenésre van szükségem. De Hannah egy kis angyal, igaz, egyre elevenebb és huncutabb, de azért egyelőre cseppet sem érzem megerőltetőnek, hogy vele is foglalkozzam. Charlie is szereti őt. És valójában úgy gondolom, szüksége van, legalább ilyenkor, neki is egy női példára az életében. Főleg, hogy az anyukája már nem lehet vele. A részleteket nem tudom, Jake épp csak megemlítette, hogy Olive már nincs közöttük, de ez érezhetően elég érzékeny téma, ezért sem tőle, sem Jasontől nem akartam erről többet faggatózni. Majd beszélnek róla, ha alkalmas lesz. Az öcsémmel még egyébként is csak próbálom megtalálni a közös hangot – több-kevesebb sikerrel. Mióta Jake meglátogatott a kórházban, úgy érzem, vele sikerült kicsit közelebb kerülnünk egymáshoz, de Dor... Ő keményebb diónak bizonyul. Valószínűleg csak azért látom így, mert elég különbözőek vagyunk. Vagy csak zárkózottabb mindazok miatt, amiken keresztülment. Remélem azért, idővel ez is változni fog. Tényleg szeretnék jó kapcsolatot kialakítani a testvéreimmel.
Megigazgatom Hannah takaróját, mert álmában annyit izgett-mozgott, hogy teljesen lecsúszott róla.  A másik szobában Charlie is édesen alszik már. Ebben a nagy házban legalább van lehetőség külön altatni őket. A kicsi néha előfordulhat, hogy felsír éjszakánként, és jobb így, ha nem ébreszti fel a nagyobbat is. Aztán leoltom a villanyt a folyosón, és éppen visszavonulnék az üresen kongó hálónkba – Chris ma este is későig dolgozik valahol sajnos – amikor megszólal a csengő. Sejtem, hogy Dorian lehet az, bár kicsit meglep, hogy ilyen hamar visszatért. Teljesen abban a hitben voltam, hogy hajnaltól előbb nem jelentkezik, de azt is elképzelhetőnek tartottam, hogy csak reggel vagy délelőtt jön majd a lányáért.
- Szia, öcsi – nyitok neki ajtót mosolyogva, de elég egy pillantás az arcára, hogy feltűnjön, valami nincs rendben, és azonnal elkomolyodom. - Mi történt? Jól vagy? - tekintek végig rajta aggodalmasan, majd szélesebbre tárom az ajtót, és egy mozdulattal beljebb invitálom.






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Dorian & Nora | bonding time
Dorian & Nora | bonding time EmptyVas. Márc. 03 2019, 16:14

nora&dorian

A franc se tudja már mennyiszer kerültem meg autóval ugyanazt az utcát vagy hányszor állítottam le az autót, hogy koncentrációmmal visszakanyarodhassak az út figyelésére, de úgy tűnik egyik melléktevékenységem sem képes elfeledtetni velem a ma estét és annak váratlan történéseit. Még szerencse, hogy Ashton a másnapot szavazta meg arra az időpontra, amikor vissza kell neki szolgáltatnom az autót, mert másképpen most eléggé nagy bajban lennék. Veszek egy mély levegőt, és magamban morogva elszívok még egy szál cigit, miközben párszor megismételve a mozdulatot ökölbe szorítom a kezemet és újra elképzelem milyen érzés volt Raelyn férjének képébe vágni azt, majd letörölni azt az értelmetlen arckifejezést róla. A férje...pontosabban ex-férje, de számít ez egyáltalán bármit is? A tény, hogy jelenleg máshoz tartozik olyan, mintha kegyetlenül elszakítottak volna tőlem valamit, ami lényegében sosem volt az enyém. Mintha csak egy pillanatig élvezhettem volna a közös percek hatásait, de egy bizonyos idő lejártával le kell mondanom róla. Elég szegényes hasonlat ez, de a bennem és a mellkasom környékén lezajló érzések hada pont ezt érezteti velem. Valamit, amit szavakban talán sosem tudnék őszintén megmagyarázni, de éppen elég ahhoz, hogy tropára vágja a hangulatomat az idegrendszeremmel együtt.
Még egy felesleges kört teszek és kikapcsolom a rádiót is, hogy magával ragadjon a bent rekedt csend minden mellékhatása, hogy mikor megérkezek a nővéremhez, nyoma se legyen mindannak, ami bennem zajlik le. Bármihez kedvem van, kivéve ahhoz mennyire cefetül érzem magamat csak azért, mert ismételten közel engedtem magamat valakihez.
A mostanra ismerőssé vált környék után már csak Noráék háza előtt állítom le az autót, de még hagyok magamnak pár percet a kiszállás előtt. Sok minden történt az elmúlt időszakban, amelyet egy átlagos, épeszű ember sose lenne képes kezelni, anélkül, hogy ne hülyülne bele teljesen. Szerencse, hogy a mi családunk egyénenként is romlott, együtt azonban mondjuk úgy csodákra vagyunk képesek. Mégis úgy érzem, hogy nélkülük sehol se lennék, és bár a folyamatosan előkerülő titkok és új családtagok érkezése felemészti az ember minden tartalék energiáját is, ennek ellenére hálás vagyok minden egyes személyért, aki betoppant az életünkbe, mert hozzáadtak egy pluszt mindahhoz a világhoz, amely eddig számomra meglehetősen kilátástalannak tűnt.
A fejemet a kormányra hajtom és behunyom a szemeimet, de nem moccanok, attól tartva, hogy esetleg megnyomom a dudát, majd felébresztek vele mindenkit a környéken. Az én problémám maradjon csak itt az autón belül, nem kell, hogy még egy egész utca szenvedjen miatta, mégis úgy érzem, hogy meghülyülök, ha továbbra is megoldást keresek az Adam problémára vagy Raelynre gondolok és a mai beszélgetésünkre. Megszerezve a kocsikulcsot pofozom meg párszor magamat gondolatban, hogy végre valahára észhez térjek, majd csak ezután szállok ki az autóból, némiképpen józanabb gondolatokkal vegyítve azt a káoszt, ami uralkodóan irányítja a tetteimet. Nem szeretném még ezzel is terhelni Norát, hiszen így is hatalmas terhet rakok rá azzal, hogy váratlan pillanatokban lepasszolom hozzá Hannaht. Az már biztos, hogy nem fogom megkapni az Év Apukája címet, de legalább a kislányom normális példát lát maga előtt és nem csak az apját, meg a sorozatosan meghozott rossz döntéseit. Jól tudom, hogy amíg élek, nem leszek képes olyan dolgot felmutatni Norának, amivel meghálálhatnám neki azt, hogy ilyen szinten elvisel engem a szeszélyességeimmel együtt, és vigyáz Hannahra annak ellenére is, hogy neki is megvan a saját élete és a problémái egyaránt anélkül is, hogy én is átadnék neki a sajátjaimból.
Megnyomom a csengőt és a várakozásom alatt elcsitítom a gondolataimat, de úgy tűnik csúfosan elbuktam, mert Norának egyből lejön, hogy nincs minden rendben.
- Szia Nó. - mindezek ellenére viszonozom a mosolyát és még egy puszit is nyomok az arcára, mielőtt elhaladnék mellette és úgy tekinthetnék körbe figyelemelterelően a házon, mintha nem jártam volna még itt sosem. Kérdésére viszont csak ezután válaszolok. - Pocsékul, de majd kialszom. Tudod, hogy megy ez. - veszem lazábbra a figurát, mert nem vagyok hozzászokva, hogy az érzéseimről csevegjek. Az a fajta vagyok inkább, aki addig tart magában minden gondolatot és érzést, amíg fel nem robban és muszáj találnia valakit, akin levezetheti. - A hercegnők alszanak? Milyen napotok volt? - terelem el gyorsan magamról a témát, hátha elkerülhető a további magyarázatadás, noha nem hinném, hogy a szűkszavú válaszom elegendő lett volna. Mégis most úgy érzem szívesebben hallgatnám végig a három lány napját, minthogy felidézzem az este történéseit.
- Hannah jól viselkedett? - mosolyodok el egyből, mert az érzés, ami a mellkasom környékén keletkezik, amikor a lányomra gondolok valami olyan, ami mindig nyugodtságot és biztonságot nyújt számomra. Mostanra már biztos alszik, amiért baromira tudom őt irigyelni, mert legszívesebben én is aludnék amíg el nem múlik ez a kegyetlen rossz érzés.

   Dorian & Nora | bonding time 1471401822  





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Nora | bonding time A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dorian & Nora | bonding time D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dorian & Nora | bonding time 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Dorian & Nora | bonding time
Dorian & Nora | bonding time EmptySzer. Márc. 06 2019, 18:49

Dorian and Nora
It's bonding time, little bro'




Szemet szúr, hogy nincs valami teljesen rendben, már abban a pillanatban, ahogy kitárom az ajtót, és megpillantom az öcsémet. Van valami elveszettség a tekintetében, amit nem tudok figyelmen kívül hagyni, mert bár még mindig csak az ismerkedős szakaszban vagyunk a családom Lester felével, azért időnként már kezdek egész jól olvasni róluk. Főleg Dorianről. Talán nem tudja olyan jól elrejteni az érzéseit, mint hiszi vagy szeretné, de az is lehet, hogy ez részemről valahogyan ösztönösen jön, a gének, a hasonlóságok, vagy ki tudja. Mindenesetre érdekel, hogy mi van vele, és ha tudnék, szívesen segítenék is, hiszen a testvérem. És amikor beljebb lép, és úgy bámészkodik jobbra-balra, mintha keresné a helyét, ez az érzés csak tovább erősödik bennem. Aztán szorosan összezárt ajkakkal veszek mély levegőt, és sóhajtok, amikor két mondattal le is ráz. Pasik! Csak tudnám, miért ennyire zárkózott mindegyik körülöttem! Állandó jelleggel harapófogót kellene tartanom magamnál.
- Alszanak a kis Csipkerózsikák – bólintok végül elmosolyodva. A lánykák témája látszólag a Dorianben dúló feszültséget is oldja. - Jól éreztük magunkat. Vacsora előtt tartottunk egy kisebb táncműsort. Aztán Charlotte ragaszkodott hozzá, hogy jégvarázsosat játsszunk, és ő akart lenni Anna, Hannah pedig volt Elsa. Szerintem nem sokat fogott fel belőle, de határozottan élvezte – nevetem el magam. - Lefekvés előtt pedig háromszor fel kellett olvasnom ugyanazt a mesét, a kicsi imádta az illusztrációs képeket a könyvben... de végre elaludtak – sóhajtok. Az, hogy kellemesen telt az este, még nem jelenti azt, hogy nem lettem nagyon is kimerült a gyerkőcök mellett. Imádom Hannaht, de már eleve egy totyogó mellett sem túl egyszerű az élet... Két percig nem tudnak a fenekükön maradni. Kivéve talán ha olyan elfoglaltságot találnak, ami nagyon nincs rendben, mert mondjuk épp ki sem látszanak egy zsák lisztből, vagy a kézkrémet kóstolgatják, esetleg apró cafatokra tépkednek valamilyen fontos dokumentumot, amit csak az ég tudja, hogyan szereztek meg... és így tovább. De egy kilenc évessel sem sokkal könnyebb, csak velük már más jellegűek a problémák. És mégis, összességében mit sem érne az élet nélkülük.
- Ha szeretnéd, kukkants be rá. Az imént igazítottam rá újra a takarót, de nem kizárt, hogy azóta ismét letornázta magáról álmában. Charlie-val is ez volt, amikor ilyen idős volt. Csak miután már mélyebben elaludt, és nem forgolódott annyit, akkor aludhattam el nyugodtan én is, hogy már nem fog megfázni... - ingatom a fejem az emléken somolyogva.
- De amint meglested, várlak a konyhában, rendben? Csinálok magunknak egy-egy teát – vagy lehet van sör is itthon, ha te azt szeretnél, nem is tudom... esetleg valamilyen gyümölcslé... - Hónapok óta nem ihatok alkoholt, és Chrisnek sem szokása itthon iszogatni, úgyhogy most kicsit bizonytalan vagyok. – És aztán elmesélheted nekem, ki is az az Alejandro, és kinek a kedvéért vagy ilyen elegánsan öltözve? - pillantok rá ellentmondást nem tűrő ábrázattal, de a hangom is legalább ennyire határozott. Nem tudom, milyen nagytesós ösztönök éledeznek bennem, vagy ez részemről csak a szokásos anyai gondoskodás, ami nem lenne meglepő, tekintve, hogy mennyire el van anyátlanodva az öcsikém, de a lényeg, hogy még nem adtam fel, hogy komolyabban is beszélgessek vele egy kicsit. Mielőtt továbbindulnánk a konyha, vagy az emeleti hálók irányába, egyszer csak Herceg, a border collie tűnik fel, akire néhány hónapja Chrisszel egy benzinkútnál akadtunk rá, és később befogadtunk. Hamar körbeszaglássza Doriant, aztán az én lábam mellett állapodik meg farokcsóválva.
- Helló, nagyfiú – hajolok le, hogy kicsit megpaskoljam az oldalát. - Jössz velem teát készíteni? - kérdezem, és persze választ nem kapok, de Hercegnek olyan okos nézése van, hogy sokszor az az érzésem, mintha minden szavamat értené.






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Dorian & Nora | bonding time
Dorian & Nora | bonding time EmptyVas. Márc. 10 2019, 16:36

nora&dorian

Ugyan Norával való ismeretségünk nem nyúlik évekre vissza, abban biztos voltam, hogyha valaki kiszúrja látványos szenvedésemet, akkor az ő lesz az. Hiába igyekeztem elkendőzni a látható jeleket és úgy tenni, mintha azok nem léteznének, tudtam, hogy átlát a pillanatok előtt felöltött álarcomon, így bár magamat belelöktem a naivitás mocsarába, mélyen belül tisztában voltam azzal, hogy nem úszom meg pusztán ennyivel. Szűkszavúságom ellenére azonban valami megmagyarázhatatlan nyugalmat hoz magával a nővérem látványa, és a gondolat, hogy Hannah is a közelben van ezt még inkább megerősíti.
Alig észrevehető mosollyal reagálom le a kérdésemre kapott választ, de ezután igyekszem visszafogni önmagamat és befogni a számat, amíg a napjukról történő beszámolót hallgatom. Tudom jól, hogy most ez fog menni a legjobban, mert valahogy bármennyire is ott motoszkál bennem a késztetés, hogy kiadjam mindazt, ami lezajlik a fejemben, mégis ragaszkodva eredeti énemhez próbálok minél kevesebb információt kiadni magamról. Mintha tartanék attól, hogy ezek a vallomások bajba kevernének vagy éppenséggel gyengének címkéznének fel beszélgetőpartnerem előtt és okot adnának a másiknak arra, hogy kegyetlenül kihasználjon. Tudom jól, Nora nem ilyen, de a régóta berögződött szokásokat nehéz levetkőzni magunkról, hogyha az tetoválásként simul a bőrünkre.
- Nem csalódtam. - még én is megengedek magamnak egy szélesebben ívelt mosolyt, mert a tény, hogy jól érezték magukat valahogy nekem is megkönnyebbülést okoz. - Hannah figyelmét könnyen el lehet csábítani a színes képekkel, ezt már én is tapasztaltam. - egyszer valahol a szekrény mélyén rábukkantam egy ocsmány, minden színekből álló felsőre és jobb híján gyorsan magamra kaptam. Onnantól kezdve alig mozdulhattam a lányom mellől, mert ő minden egyes részletét imádta a számomra előnytelennek talált felsőnek. - Nézd a jó oldalát..negyedik nekifutásra már kívülről ismerted volna a könyvet. - próbálom pozitívan megragadni ennek az oldalát, mégis magamat ismerve egy újságcikk végigolvasása is olyankor külön lelkiállapotot igényel, mert a figyelmem meglehetősen gyorsan elterelhető. Talán máskor nekem is el kellene töltenem egy kis időt Norával és a gyerekekkel, hogy jó példát tanuljak, hiszen sosem késő tanulni, nemde?
Ajánlatára kezdetben egy apró bólintással reagálok, hiszen valójában sokat segítene, ha láthatnám Hannaht. Mielőtt azonban bármerre is mozdulhatnék, még választ adok gyorsan a kérdésére is. - A tea teljesen jó lesz és mindjárt csatlakozok is hozzád. - biztosítom őt afelől, hogy nem áll szándékomban megszökni, habár egy részem úgymond hazavágyik a hosszú és zavaros nap után. Óvatosan nyitok csak be a szobába, nehogy felébresszem Hannaht is, mert Nó valószínű kitekerné a nyakamat. Ugyanezen a gondolatmeneten maradva lépek közelebb a békésen szunyókáló szépségemhez, és takarom be őt én is, mert abban Nora nem tévedett, hogy úgyis megválik tőle, mihelyst lehetősége nyílik rá. Meglehet az elején minden másodpercet úgy töltöttem el, hogy bizonytalanul álltam az apasághoz, a tényhez, hogy egy másik emberért feleljek, de minél többet tudhatom őt a közelemben, annál biztosabb vagyok abban, hogy nélküle nem lenne ugyanolyan az életem. Noha ez nem helyettesíti azokat a kételyeket, melyeket az teszi ennyire baromira nehézzé, hogy fogalmam sincsen mikor teszek jót vagy éppenséggel rontok a kislány helyzetén. Távol állt tőlem mindig is az apafigura személye, de az elmúlt időszakban igyekeztem úgy alakítani a dolgaimat, hogy Hannahnak mindene meglegyen, közöttük az a családja is, amit az édesanyja nem tudott megadni számára.
Némiképp kitisztultabbnak érzem a gondolataimat, ahogyan elhagyom a szobát és egy pillanatra hátrahagyom vele együtt azokat a történéseket is, melyek miatt most lesz bőven mit megmagyaráznom. Már csak azért is, mert ő nélküle az esemény közelébe se sikerült volna jutnunk, nemhogy részt vennünk rajta. Le is teszem magamat az egyik székre szótlanságomnak tovább adózva, és az asztal lapján kezdek el értelmetlen motívumokat rajzolni melléktevékenységként.
- Piszkosul nem úgy alakult ez az este, ahogy terveztem. - sóhajtok egyet és a tarkómon fűzöm össze a kezeimet, mintha arra készülnék, hogy vallomást teszek miért is vagyok ennyire..szép szavakban nem kifejezhető állapotban. - Hogy a kérdésedre válaszoljak, Alejandro én lennék személyesen. Az öcsikéd mellékállásban testőröset játszik. Ez olyan második személyiség, mint Bruce Wayne-nek Batman. - elmosolyodok, és végül az előbbi pozíciómon változtatva most ujjaimat magam előtt fűzöm össze. Mintha nem tudnék megülni a seggemen egy másodpercig sem. Említettem már, hogy mostanában időt szánok filmek megnézésére, hátha valamit hozzá tudok köhögni, ha olyan témával akadunk össze Raelynnel? Mert még önmagamat is megleptem. - És egy olyan személy számára öltöztem ki, aki fenekestül felforgatta az életemet, és aki miatt jelenleg baromi de nagy bajba vagyok magammal. De nincs akkora vész, mint gondolnád csak aludnom kell rá egy két órát..napot. - fintorodok el mérlegelve magamban a történéseket.


   Dorian & Nora | bonding time 1471401822  





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Nora | bonding time A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dorian & Nora | bonding time D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dorian & Nora | bonding time 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Dorian & Nora | bonding time
Dorian & Nora | bonding time EmptyCsüt. Márc. 28 2019, 00:30

Dorian and Nora
It's bonding time, little bro'




Azóta, hogy Dorian ma este belépett a házunk ajtaján, a lányokkal töltött programunkról mesélve most először látok az arcán őszinte mosolyt, ez pedig arra ösztönöz, hogy további részleteket osszak meg vele. Egyrészt persze kíváncsi vagyok, hogy mi minden is zajlik az öcsém életében, és valóban nagyon szeretnék végre egy kicsivel közelebb kerülni hozzá is, ezért magamban megfogadom, hogy egy tea mellett majd még megpróbálkozom kideríteni a rosszkedvének okát, másfelől viszont egyelőre megelégszem annyival, hogy végre valamelyest feloldódni látom.
- Igen, ez az ő korában teljesen normális. Színes képek, játékok, bármi, ami villog vagy hangot ad ki, főképp ha zenél... az ilyesmi természetesen felkelti az érdeklődését... - mosolygok és bólogatok. Ha pedig egy totyogót valamivel sikeresen le tudunk kötni, az egyben jó lehetőség arra, hogy tanuljon, fejlődjenek a különböző készségei.
- Na, és neked melyik meséket vagy dalocskákat sikerült eddig kívülről is megjegyezned? – kérdezem kissé csipkelődve. Az öcsémben szerintem minden adva van, hogy jó apa legyen, ugyanakkor egyértelműen van még mit tanulnia. Vagyis hát... mind tanulunk valami újat nap mint nap, így én is. Senkiből sem lesz instant tökéletes szülő. De mondjuk úgy, hogy Doriannek néha nem árt az ösztönzés, vagy esetenként néhány – kéretlen – jó tanács. És az a sejtésem, mostanában nem sok időt töltött esti mesék felolvasásával... aztán persze lehet, hogy tévedek. Viszont a youtube tele van olyan dalocskákkal, amelyeket a kicsik imádnak, némelyik még egészen fülbemászó is, vagy legalábbis néhány lejátszás után kitörölhetetlenül megragadnak az emberben, hogy később valószínűleg még álmunkban is azt dúdoljuk. Ehhez túl sok erőfeszítést sem kell tennünk. Az Old MacDonald had a farm kezdetű bölcsődal például végérvényesen az agytekervényeim között rekedt még abban az időszakban, amikor Charlie volt kisbaba.
- Rendben, akkor várlak a konyhában – bólogatok, mielőtt Dor az emelet felé venné az irányt, én pedig Herceggel a nyomomban megindulok az említett helyiség felé. Mielőtt előkészíteném a teás bögréket, és odatenném a tűzre a teavizet, előbb megtöltöm a kutya itatótálját is, hátha szomjas. Mire az öcskös csatlakozik hozzánk, már el is készülök mindennel, és épp az asztalra helyezem a teáinkat. Az egyik szekrényből kerítek egy kis kekszet is hozzá, amelyet szintén elénk teszek, és miközben végre magam is helyet foglalok – keresve a megfelelő pózt, amiben épp kényelmesen elférünk én, meg az egyre növekvő pocakom – Dorian tekintetét fürkészem, aki a lányokhoz tett kitérője ellenére is elég gondterheltnek tűnik, szótlanságában is. A hasonlatára elmosolyodom magam is, egy kicsit még fel is nevetek, de a tréfálkozás után végre egy nem várt vallomás következik, amire már sokat sejtő ábrázattal kezdem őt méregetni.
- Tehát egy lányról van szó... - Jegyzem meg, és bár nagyon szeretném, nem tudom elrejteni a mosolyom. Istenem, hát ez az első alkalom, hogy ilyen témáról beszélhetek a testvérkémmel! Most már, mint kutya a csontot, nem eresztem a témát, amíg többet nem tudok. Nem lehettem ott, amikor a fivéreim először, majd másodszor lettek szerelmesek, amint a lányok hajának húzgálása helyett újabb udvarlási szokásokat vettek fel... Bár Jake múltkor beavatott engem a szüzessége elvesztésének kacifántos történetébe, de most Dorianen a sor, hogy meséljen, nekem pedig végre alkalmam van mint a nővére, részt venni ebben a cselekménysorozatban. - Nem tetszett neki a hely, ahová randizni vitted? Pedig azt hallottam, arról a tetőről elképesztő a kilátás... - morfondírozok félhangosan. Tavaly ugyanezt a médiás bulit még egészen máshol tartották, ezért személyesen nem láthattam a helyet. Idén meg ugye kismama lévén, és mivel már nem is modellkedem, nem sok keresnivalóm lett volna ott... de valójában nem is a parti körülményei az, ami igazán érdekel. Csak valahol el kell kezdenem a faggatózást, és bár, úgy sejtem, mellélőttem a tippemmel, nem is akarnék első körben konkrétabb kérdésekkel jönni, mert Dor még begubózna, mint egy süni, és akkor valóban véget is ér ez a társalgás, mielőtt elkezdődne.
- Vagy összevesztetek valamin? – puhatolózom tovább. – Gondolom, nagyon különleges személy lehet, ha már képes volt ennyire felforgatni az életedet.... - teszek egy újabb megjegyzést, pusztán az ő szavait idézve.






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Dorian & Nora | bonding time
Dorian & Nora | bonding time EmptySzomb. Május 11 2019, 23:24

nora&dorian

Megmagyarázhatatlan nyugalmat érzek azzal kapcsolatban, hogy a programjaikról hallok történteket és emiatt kevésbé érzem magamat annyira ramatyul, mint ideérkezésemkor. Sok minden változott az elmúlt időszakban és ez még csak a kezdet, ezzel jómagam is tisztában vagyok, belejönni mindebbe azonban olykor nehezebbnek bizonyul, mint ahogyan azt kezdetben elgondolom. Valahogy sose volt lehetőségem eljátszani a gondolattal, hogy egyszer apaként tartsanak számon vagy valakiért felelősséggel tartozzak, mint szülő. Az utóbbi évek tapasztalatából ítélve néha még magamat is nehezen szedtem össze vagy viselkedtem úgy, mint ahogyan egy rendes felnőtthöz méltó volt, így nem meglepő, hogy annyi aggodalom és kérdés merül fel bennem azzal kapcsolatban, ami most már az első helyet foglalja el, amire egyszerűen úgy érzem nincs elegendő időm, hogy válaszokat is kapjak. Hannah egy szerető családot, egy rendes otthont érdemel, amit az édesanyjától nem kaphat meg, én pedig sokszor úgy érzem rettenetesen kevés és felkészületlen vagyok ehhez. Mindezek ellenére az az érzés, ami azt szimbolizálja milyen könnyedén vált Hannah az egész világommá azzal, hogy az életembe lépett egyre inkább növekszik, így bármennyire is aggasztóak az életemben lévő körülmények, ez túlságosan is ösztönzően hat rám ahhoz, hogy egy percig se fújjak visszavonulót. Tisztában vagyok azzal is, hogy a környezetemnek alkalmatlannak talál erre a feladatra, de úgy érzem még van lehetőségem megmutatni nekik egy olyan oldalamat, amit még magam sem ismerek igazán.
Nora kérdésére azt hiszem a fejemben az összes létező dalocska egyszerre mixelődik össze, amire eddig Hannah felkapta a fejét és hirtelen választani sem tudok közülük. - Még keresi az igazit. - engedek meg magamnak egy mosolyt, mert bár akkor kezdődik csak az igazi őrület, hogyha egy megtetszik neki és azon kívül nem hajlandó mást hallgatni.
Amíg No a konyha felé veszi az irányt, én Hannahra vetek egy pillantást, aki ritka békés időszakainak egyikét éli. Nem hittem volna, hogy bárki is képes lesz ennyire kegyetlen módon elrabolni a szívemet, de ő megtette és azóta is tőle függök. Azt sosem ígérhetem neki, hogy kiváló apa leszek, azt viszont igen, hogy bármit megteszek érte. Pár hónappal ezelőtt egy aranyhalat nem bíztam volna magamra és most itt tartunk. Az élet olykor produkál vicces és egyben olyan dolgokat, ami képes teljesen felforgatni az ember életét, és mindazt, amit eddig normálisnak vagy éppen megszokottnak hitt. Én is olykor beleszédülök ebbe a körforgásba, de amíg visszatalálok az eredeti beállításaimhoz, addig nagy probléma nem lehet belőle.
Nem sokáig időzök el nála, mert nem szeretném felébreszteni, így óvatosan behajtom magam mögött az ajtót és már csak ezután válok társaságává a nővéremnek. Még mindig valahol fura ezzel szembesülni, hogy Jake mellett egy másik testvér is az életünk részévé vált. Kedveltem No-t, azonban rengeteg bepótolni valónk van a kihagyott évek miatt, de nem hinném, hogy ne lennénk képesek idővel kitalálni hogyan oldjuk is meg ezt és ehhez kezdetnek talán megteszi, ha beavatom őt ebbe az érzelmi hullámvasutazásba, ha már az elején csúfosan lebuktam előtte. Eléggé szegényes emlékeim vannak arról miképpen osszam meg másokkal az érzéseimet vagy foglaljam őket értelmes mondatba anélkül, hogy beszélgetőpartneremet csak értetlen pislogásokkal és háttérben megbújó tücsökciripelésekkel ajándékozzam meg. Még számomra is újdonságnak hat, hogy valaki ilyen szinten megfog, mint ahogyan Raelyn tette. Jól érzem magamat a közelében, ugyanakkor tartok is attól, hogy belerángassam az életemnek nevezett örvénybe, ez a kettősség pedig olykor megerőltetni a gondolkozásomat. Szeretném, ha az életem részese lenne és igen, megkedveltem őt, ezt már kár lenne tagadni. Elhülyülünk egymással, beszélgetünk és ha arra van szükség, komolyak is vagyunk, mindezek ellenére pedig olyan pluszt hozott az életembe, ami nélkül már nem hinném, hogy képes lennék normálisan funkcionálni. De ez az este..a történtek rámutattak arra, hogy a valóság mindig ott van a háttérben és csak arra vár, hogy lecsapjon a legváratlanabb pillanatokban, mint ahogyan most is tette. Bármennyre is szeretnék ezen könnyedén túllendülni vagy éppenséggel kevesebb jelentőséget adni neki, mint ahogyan azt Raelyn próbálta kimagyarázni, egyszerűen nem megy, mert az a pasas attól még létezik, ahogyan a papírok is és ami egyszerűnek tűnik, az köztudottan sosem az.
- A hely főnyeremény volt és az este is úgy alakult kezdetben. - vágok közbe egy pillanatra, hiszen baromi hálás vagyok neki amiért olyan emberek közé juttatott be, akikkel normális esetben még lehetőségem se lenne egy levegőt szívni, nemhogy úgymond közéjük tartozni. - Eléggé komplikált a dolog, ami azt illeti. - veszek egy nagy sóhajt, és végül folytatom is. - Megjelent a férje..exférje, akiről a mai napig azt sem tudtam, hogy egyáltalán létezik. Elvileg válófélben vannak, gyakorlatilag nálam ez fejben vészjelzőként jelez, hogy: haver, attól még a csávó benne van a képben, és ez az ami baromira nem mindegy. - magyarázom el a történteket. - No, komolyan oda vagyok a csajért, de ezt így egyelőre képtelen vagyok elfogadni és nem lehet, hogy csak én fújom fel ennyire ezt, ugye? - pillantok rá tanácstalanul, mert már annyira benne vagyok nyakig a nyuszinak abban a bizonyos üregében, hogy ebből a látószögből lehetetlen objektíven nyilatkozni.

   Dorian & Nora | bonding time 1471401822  





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Nora | bonding time A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dorian & Nora | bonding time D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dorian & Nora | bonding time 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Dorian & Nora | bonding time
Dorian & Nora | bonding time EmptyKedd Jún. 11 2019, 12:12

Dorian and Nora
It's bonding time, little bro'




Megmosolygom az öcsém válaszát. Érthető. A bőség zavara. És ez több mindenre igaz, ha gyereknevelésről van szó, nem csak az éppen aktuális kedvenc mesére vagy altatódalra. Szülőnek lenni az egyik legcsodásabb, és egyben a legnehezebb feladat a világon. Mind jól akarjuk csinálni, de annyiféleképpen lehet jól csinálni. És rosszul is. Erre nem létezik egyféle jól bevált recept, vagy szabálykönyv, hisz minden gyerek más, mi is mások vagyunk, a körülmények sem egyeznek mindenhol, és akármennyire is igyekszünk, időnként mind hibázunk. Csak abban reménykedhetünk, hogy a hibáink nem lesznek kihatással a csemeténk egész életére. Szeretnénk, hogy egészségesek, szépek, okosak legyenek, és szeretnénk ehhez alapot biztosítani, amennyire ez lehetséges, és ha az élet adta lehetőségeink és korlátaink ebben gátolnak bennünket, azt gyakran élhetjük meg kudarcnak. Érezhetjük úgy, hogy nem vagyunk elég jók. De végső soron csak az számít, hogy boldogok legyenek, ehhez pedig általában elég, ha szeretjük őket, és ezt ki is tudjuk mutatni. Egy ölelés például gyakran csodákat ér, ez tapasztalat. Hiszem azt, hogy Doriannek is hamar meglesznek az efféle tapasztalatai. Biztos már vannak is. És szerintem igazából már most is jó apa, mert jó apa akar lenni. Látni abból, ahogy a lányára néz, ahogy róla beszél, hogy mennyire szereti, rajong érte, és hajlandó változni érte. Helyrehozni a hibáit. Szerintem ez a legfontosabb.
Bár most a figyelme egyértelműen megoszlani látszik, ahogy a szívében kiadott helyek is, hála ennek az új lánynak, aki az életébe lépett. Ez igazából nem baj. Mármint hogy létezik más is a gyerekén kívül. Ellenkezőleg, ez szerintem jó dolog. Azzal is példát mutat Hannahnak, ha többeket is beenged az életébe, ha körülveszi magát olyanokkal, akiket szeret, akikkel jól érzi magát. Persze most nem a legjobb velük a helyzet, de minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. Remélem, itt is csupán erről van szó, mert Dor megérdemelné, hogy boldog legyen valakivel.
Faggatni kezdem, hogy többet is megtudjak, mert az hamar kiderül, hogy a randin valami eléggé félresiklott, de először annyira zárkózottan reagál. Látszik, hogy nem szívesen nyílik meg bárkinek. Én azonban a nővére vagyok – még ha ez viszonylag új infó is –, ez azért csak jelent valamit, a vér kötelez, és szeretném tudni, hogy mi bántja, ezért nem adom fel könnyen. Az legalább jó hír, hogy a hely tetszett, és hogy nem volt az egész este kudarc. Bár a végeredményt tekintve ez, gondolom, nem sokat számít már.
- Hogy micsoda? Házas?! - kerekednek ki nagyra a szemeim meglepettségemben, és eltátom a számat is, amikor kimondja a férj szót. Aztán igyekszem a továbbiakban csendben maradni, és nem kotyogni közbe, hogy nyugodtan végigmondhassa a mondandóját. Ez a fejlemény azonban eléggé megdöbbentő volt számomra is. Mi tagadás, tényleg aggasztó a helyzet, ezt el kell ismerni. Ha pozitívan akarjuk szemlélni a helyzetet, mondhatnám, hogy végül is válófélben vannak, de az egyáltalán nincs rendben, hogy erről előzőleg semmit nem mondott Doriannek. És hát tulajdonképpen még házas. Ami szintén nem mindegy. Így első hangzásra nem igazán kedvelem a leányzót, nem tetszik, hogy így megvezette az öcsémet. De végül mégis elnéző mosoly rajzolódik az arcomra, amikor elárulja, hogy „oda van a csajért”. Éppen ezért, az ő kedvéért, igyekszem nem negatívan hozzáállni a kérdéshez.
- Nem, szerintem nem fújod fel – ingatom a fejem. - El kellett volna mondania neked az igazat, már az elején. Ez nem kis dolog. - Adok neki igazat először is, hisz egyetértek vele. Aztán néhány pillanatnyi tűnődés után újra megszólalok. - És a lány... mi is a neve? Ő mit mondott erről végül? Hogy kezelte, amikor felbukkant a férje? Hogy viselkedett? – kérdezősködöm tovább, mert valójában ezek is sokat számítanak. Nem mindegy, hogy lelépett a férjével, és úgy tett, mintha Doriant nem is ismerné, vagy mellette maradt, és megpróbálta megmagyarázni, jóvátenni... Nem is tudom. Azt hiszem, én néha egyébként is túl elnéző vagyok az emberekkel, folyton próbálnám a jót keresni a másikban. Függetlenül attól is, hogy most milyen ellenszenvet érzek. De ezt csak Dor tudhatja, hogy hogyan tovább. Hogy hajlandó-e ezek után is találkozni még a lánnyal.






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Dorian & Nora | bonding time
Dorian & Nora | bonding time EmptyVas. Jún. 23 2019, 03:44

nora&dorian

Bármennyi perccel is kerülök messzebb a ma este történt eseményektől, a bennem kialakult feszültség egyáltalán nem akar csillapodni. És bár Hannah látványa segít némiképpen tisztábban látni, mégsem tűnik el teljesen az a rossz érzés, ami folyamatosan azt suttogja a fülembe: mekkora barom is vagyok valójában. Mármint az ember érzi, ha valami túl jó…ha valaki túlságosan is jó hozzá. Olyankor bekapcsol valami vészjelző, amit szeretünk figyelmen kívül hagyni, mert túlságosan is élvezzük azt a hatást, amit a jelen hozott az utunkba. Pedig az a villogó jelzés továbbra is ott van és a háttérben ordibálja, hogy figyelj már oda rám, mert próbállak megvédeni egy újabb hibától, de amikor nyakig benne vagyunk a közepében, akkor képtelenek vagyunk hallgatni rá. Annyi szarság történik az életben, hogy egyszerűen, ha valami jó keresztezi az utunkat, akkor olyan kétségbeesetten kapaszkodunk, amennyire csak tőlünk telik. És valahogy Raelynnel kapcsolatban sincsen ez másképp. Jól megvoltunk, aztán jött a valóság, mert annak a rohadéknak folyamatosan be kell jönnie a képbe és emlékeztetni, hogy mi szerencsétlen halandók csak megízlelhetjük a boldogságot, de teljesen nem birtokolhatjuk azt.
Sosem voltam az a pasas, aki leült a másikkal szemben és kiadta az érzéseit. Egyrészt mert magam sem tudtam összefoglalni mi zajlik le bennem, másrészt pedig senki orrára nem kötöttem az életemet, mert voltak olyan részei, amelyeket jobb volt önmagamnak megtartani. Olyanok, amik akkor létszükségnek számítottak, mára már szégyellnivalónak hatottak. Amiket eltörölnél, de rájössz, hogy ez sosem ennyire egyszerű, így próbálod a legjobbat kihozni magadból. Egyenlíteni a számlát és tripla annyi jót tenni, mint amennyi rosszat tettél, de tudod jól, hogy életed végéig teperhetnél, akkor sem érnél a nyomába. Nem akartam az lenni, aki lelki szemetesnek használja a másikat, de nem olyan régóta tartó ismeretségünk alatt rá kellett jönnöm, hogy Nora nem az a személy, aki előtt képes vagyok pókerarcot ölteni, mert képessége van ahhoz, hogy átlásson rajtam. Így amikor az első körben rákérdez, már akkor tudom, hogy nem úszom meg egy jó kiadós beszélgetés nélkül vagy legyinthetek egyet és mondhatom: semmiség az egész. Márpedig mennyire jó lenne ezt így kezelni.
A konyhában ücsörgünk, kitárgyalunk egy-két dolgot, végül csak bevallom azt ami a szívemet nyomja. Ugyan szegényes próbálkozásnak hat első körben ez a részemről, végül csak belelendülök a dolgokba, amiket még magamnak is olykor alig merek kimondani. Megkedvelni valakit? Beengedni az életembe, amikor inkább azzal kellene törődni, hogy kizárjam őket onnan a saját érdekükben? Értelmes döntéseknek nem nevezném, de mégis szükségem van rájuk. Ezt pedig nem hagyhatom csak úgy figyelmen kívül.
- Kellett volna, persze, de ez olyan hipokrita kijelentés lenne a részemről. Elvégre én sem szóltam neki egy szót sem a lányomról. – a fejemet csóválom és még egy sóhajt is hallatok mellé. – Így nem is értem mennyire jogos tőlem, hogy kiakadjak, hiszen mindketten egy nagy titkot fogtunk vissza egymás elől. Sőt én még mindig tartom. Csúcs. – majdnem elmosolygom magamat, bár közel sem őszinte megnyilvánulás lenne ez a részemről.  – Raelyn. – válaszolok a kérdésére, majd még egyszer felidézem az este történteket. – Nem repesett az örömtől. Folyamatosan hangoztatta, hogy már nem jelent semmit ez számára, csak mégis azért benned van a gondolat, hogy basszus, máshoz tartozik még. – fűzöm hozzá a saját gondolataimat is, miközben melléktevékenységként az asztal lapján dobolgatok egy értelmetlen ritmust. – Nem voltunk egyenesek egymással. Tisztáznunk kellett volna ezt az elején, ahogyan nekem is Hannaht. – jövök rá egyik nagy hibánkra, majd Norára vezetem a tekintetemet. – Az a baj, hogy fontossá vált a számomra és biztos vagyok benne, hogy abban a pillanatban mihelyst kiderül az igazság, ő egyszerűen lelép. – gondolkozok el, és persze, nem tudhatom, amíg nem mondom el, de ki kezelné jól mindezt? Van egy lányom, basszus. Ez mégse olyan kijelentés, mintha egyszerűen csak az időjárásról csevegnénk. Mit mondhatnék Hannah anyukájáról? Akkor ebben az esetben nekem is megértőbbnek kellene lennem Adammel kapcsolatban, hiszen hivatalosan semmi közöm az anyukához leszámítva azt az estét, amikor megtörténtek a dolgok. Ezen kívül az ajtóm előtt hagyott egy gyereket, így gondolom a továbbiakban nem kíváncsi arra mi a fene is történik kettőnkkel. Roppant elcseszett helyzet ez a maga könnyedsége ellenére is.

   Dorian & Nora | bonding time 1471401822  





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Nora | bonding time A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dorian & Nora | bonding time D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dorian & Nora | bonding time 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Dorian & Nora | bonding time
Dorian & Nora | bonding time EmptySzomb. Jún. 29 2019, 19:12

Dorian and Nora
It's bonding time, little bro'




Bár mondhatnám, hogy ez is a ritka pillanatok egyike, amikor egy testvéremmel így kettecskén ücsörögve őszinte beszélgetést folytatunk, de nem így van, koránt sem. Doriannel valójában ez az első alkalom, hogy úgy érzem, próbál bízni bennem, megnyílni felém, és ez egyrészt nagyon jól esik, és nagyon is értékelem, illetve egyben látom azt is, hogy ez egy igazán ritka lehetőség, mert sem ő, sem Jake nem épp a beszédes fajták. Ugyanakkor éppen azért, mert ez még annyira új helyzet, kicsit bennem van a félsz, hogy véletlenül se mondjak vagy tegyek semmi butaságot, amivel elrontanám ezt, és az esélyeket arra, hogy ez ugyanígy máskor is megtörténhessen. Pontosan ezért is nem mondom ki nyíltan az első gondolatokat, amelyek megfordulnak a fejemben, hogy ez a kibontakozó kapcsolat közte és a barátnője között – vagy még nem barátnője, ezt nem is tudom – szerintem máris halálra van ítélve, és amúgy sem tetszik egyáltalán, amerre ez a dolog megindult. Egy házas nő, aki ráadásul hazudott is, legalábbis nem mondta el az igazat, és az öcsémnek épp így kellett megtudnia, a felbőszült férjtől, a randi közepén. Vagyis azt konkrétan nem említette, hogy a pasi dühös volt-e, de Jason ingerültségéből már eleve arra következtetek, hogy nem egy békés bemutatkozás volt. Mindenesetre, ha finoman is, de végül megfogalmazom a véleményemet, mire az öcskös felelete nem csak meglep, de kicsit meg is botránkoztat.
- Hogy mi van? Na, de Dorian! - csóválom a fejem rosszallóan. - De ezt mégis hogyan képzelted? Elég lesz bemutatnod őket egymásnak, ha Hannah már lediplomázott, vagy férjhez ment? - kerekednek el a szemeim, és hitetlenkedve meredek rá.
- Ez nem így működik, ne viccelj! Ha amiatt lelép, mert gyereked van, akkor nem voltál neki elég fontos. De ha túl sokáig vársz, akkor tényleg okot adsz neki erre. És mi van, ha mástól tudja meg? Ha meglát valahol a lányoddal, vagy valaki közli vele? Erre gondoltál már? Szerinted akkor hogyan fog érezni? Gondolom nagyjából úgy, mint te ma... - Uhh, férfiak! El sem hiszem, hogy ezt így el kell neki magyaráznom. - Persze egy kicsit megértem az aggodalmadat. - Teszem aztán hozzá néhány pillanatnyi csendes töprengés után, immár nyugodtabban és együttérzőbben. - Nekem sem volt könnyű összeegyeztetni a randizgatást azzal, hogy mi is a legjobb Charlotte-nak. És persze, nyilván nem azzal indítasz, hogy Dorian vagyok, és van egy lányom, de azért, érted... Ennek előbb-utóbb szóba kell kerülnie. Hogy tudsz őszintén mesélni neki egy napodról anélkül, hogy akárcsak véletlenül megemlítenéd, hogy reggel bölcsibe vitted a kicsit, vagy este mesét olvastál neki, vagy hogy a gyerek ismét kipakolt minden fiókot a konyhában és hasonlók? - tárom szét a karomat, mert ez számomra kicsit felfoghatatlan is. Ismét elfog a kétkedés, hogy ez a kapcsolat közöttük egyáltalán vezet-e valahová, ha még ennyit sem tudnak megosztani egymással. Persze azt is megértem, ha éppen amiatt maradtak ezek a dolgok titokban, mert annyira fontosak egymásnak, csak hát... a folytonos titkolózás akkor sem vezet sehová szerintem.
- Mióta is randizgatsz ezzel a Raelynnel? Szép neve van egyébként – jegyzem meg halványan elmosolyodva, hogy valami kedveset is mondjak, közben felkelek a székről, majd a pulthoz sétálok, és sorra nyitogatom a szekrényajtókat. Megéheztem. Pontosabban csak ennék valamit, de még magam sem tudom, mit is kívánok. Csak annyi biztos, hogy nem a korábban kitett kekszet. Végül némi kutakodás árán felfedezem, hogy egy üveg bontatlan Nutella pihen az egyik felső polcon. Ó, tökéletes! Nyújtózkodom is érte, de a pocaktól nem sikerül rendesen hozzáférnem, és sehogy sem érem el...






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Dorian & Nora | bonding time
Dorian & Nora | bonding time EmptyVas. Aug. 04 2019, 12:22

nora&dorian

Fura érzések kavarognak bennem amiatt, hogy most itt ülök és a saját problémáimról beszélek egy másik emberrel. Másoknak ez a megszokott, természetes folyamatnak tudható be, bennem viszont többnyire csak kellemetlenségeket hagy hátra és feszélyezettséget amiatt, hogy ennyire nyíltan kiadom magamból a gondolataimat. Nora nem olyan régóta vált az életünk részesévé és bár rengeteg mindent kell még bepótolnunk, ettől függetlenül úgy érzem megbízhatok benne, máskülönben Hannaht sem bíznám rá ennyiszer. Szegénynek így is akad elég problémája és tennivalója és a hangyás kistestvére sem könnyíti meg ezt neki azzal, hogy rásózza a lányát. Megígérhetném neki, hogy rendbe szedem magamat, de egyelőre én sem tudom mikor haladok ténylegesen előre és mikor teszek lépéseket hátra ha az életemet veszem figyelembe.
Kibuktam, és ennél szebben meg se lehetne fogalmazni mindazt, ami bennem zajlik le Adam létezése miatt. Noha a későbbiekben belátom, hogy én sem vagyok szent ebben a helyzetben, hiszen legnagyobb titkomat kincsként őrzöm előtte, de mégis valahol jogosnak érzem mérgelődő viselkedésemet. Ebben viszont annyira nem vagyok biztos, hogy inkább kikérem Nora véleményét helyzetemmel kapcsolatban.
- Hannah nem fog férjhez menni, mert egyetlen szerencsétlen sem érdemli meg őt. De a diplomázás már jobban bejön. – gondolkozok el, hiszen mennyire egyszerű lenne ennyi ideig nem szólni egy szót sem, de tudom jól, hogy ez baromság. A titkok úgyis kiderülnek és a statisztika szerint jobb, hogyha maga az illető vallja be bűneit, mintsem mások veszik kézbe az irányítást.
- Az a helyzet, hogy értem én mit mondasz és fel is fogok mindent. Ez a normális menete az egésznek, de valahogy ezzel kapcsolatban sose remekeltem. – sóhajtok egyet, aztán folytatom is. – Olyan kettősnek tűnik ez. Mármint akarod, hogy ez működjön, mégis fejben olyan, mintha az egyik kizárná a másikat és hiába tudom mi a helyes döntés, egyszerűen kussolok, mert túlságosan is kényelmes a hátsómnak ez a helyzet, ahol minden békés meg egyszerű. – magyarázom meg neki azt a kusza gondolatmenetemet. – Nem várhatom el tőle No, hogy ekkora terhet a nyakába vegyen. Én sem vagyok egyszerű eset, de még adjunk hozzám egy kislányt és máris kész a katasztrófa. Még csak pár hete ismerem őt és ez túl kevés ahhoz, hogy valaki ekkora változást engedjen az életébe úgy, hogy lényegében semmilyen köze sincs hozzá. Az a baj, hogy 100%-osan megérteném, ha búcsút intene nekem emiatt, mégsem akarom, hogy ez megtörténjen. – dilemmázok itt tovább Nora konyhájában életem nagy drámai fordulatairól, amelyek még mindig nem lettek világosabbak. – Beszélnem kell vele, a többi meg majd nem is tudom…alakul. – pillantok Norára, aki most éppen az édességért nyújtózkodik, ezért veszem a fáradtságot és átszelve a köztünk lévő távolságot emelem le neki a Nutellát. – Ülj le, majd én intézkedem. – mosolygok le rá és bár rákérdezhetnék merre találok kanalakat, logikusabbnak tűnik átkutatni a fiókokat, habár végül sikerrel járok.
- Nálad miképpen ment ez? Hogy fogadták, miután beszéltél Charlotteról? – érdeklődök tovább, miközben kibontom a mogyorókrémet és leteszem Nora elé a kanállal együtt. – Más nem kell hozzá? – kérdezek rá még gyorsan mielőtt letehetném a hátsómat előbbi helyemre. Bevallom, meglepően jól esik most kiadni a saját idiótaságaimat, ahogyan az is, hogy ilyen dolgokról beszélünk. Nem vagyok ez a pletykacica fajta és órákat sem ülök sztorizgatva a haverokkal, de lényegében igaza volt a nagyokosoknak arról, hogy ha kiadjuk magunkból, ami zavar, akkor könnyebb lesz minden. Noha a probléma nem oldódik meg varázsütésre, mert azért nekünk is kell tennünk valamit, de hátha egy egészen más perspektíva olyan dologra világít rá, amire elfogultságunk miatt nem is gondoltunk.
- Gondolod végképp elvágnám az esélyeimet nála vagy feleslegesen túráztatom az idegrendszeremet? – rákérdezek azért az engem foglalkoztató kérdésre, hátha valami pozitív kimenetelű válaszra azért számíthatok.


   Dorian & Nora | bonding time 1471401822  





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Nora | bonding time A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dorian & Nora | bonding time D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dorian & Nora | bonding time 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Dorian & Nora | bonding time
Dorian & Nora | bonding time EmptyKedd Szept. 03 2019, 23:48

Dorian and Nora
It's bonding time, little bro'




Halkan nevetek Dorian nagyon komoly elhatározásán. Kétlem, hogy ezt ő dönthetné el, hogy a lánya férjhez megy-e, vagy sem. Ha a gyerekek elérnek abba a bizonyos korba, már nem kérdezik meg a szüleiket, hogy ezt vagy azt megtehetik-e, legjobb esetben is csak tanácsot kérnek, a szülő áldását, aztán követik a szívüket. Néha gondolkodás nélkül élnek bele a nagyvilágba, esetleg alkohol befolyásoltsága alatt cselekednek, ahogyan azt mi is tettük az öcsémmel, aztán ennek gyümölcsei odafenn szunyókálnak békésen. Persze a főiskolát és a diplomát én is maradéktalanul támogatom. De ez is olyan távoli még mindkettőnknek, addig még rengeteg víz lefolyik a Hudson folyón.
- Én nem gondolom, hogy olyan reménytelen eset lennél, mint amilyennek te leírod magad – ingatom a fejem, mert bár nem mondja ki így nyíltan, de eléggé úgy tűnik, mintha erre célozni. – Szerintem ezt is – bizonyos fokig – tanulni és gyakorolni kell. A kapcsolatokat, hogy hogyan viszonyulj másokhoz, a hozzád közelálló személyekhez. Ugyanúgy, ahogy az apaságot is. Ha hosszú éveken át nem volt előtted követendő példa... - értem ez alatt, hogy a szüleit – apánkat – fiatalon elveszítette, aztán a bátyánk is egy időre eltűnt az életéből. - Szóval érthető, ha bizonytalan vagy, esetleg nehezebben megy a kötődés. És ha jól sejtem, a múltad miatt sem egyszerű ez. De jó úton jársz, ha a szívedre hallgatsz. És ha a szíved azt súgja, hogy még ne beszélj Hannahról, ki tudja, talán igazad van. Raelyn, ha fontos vagy neki, szerintem meg fogja érteni. Csak ne várj túl sokáig – zárom a gondolataimat egy biztató mosollyal. Kicsit még furcsa, szokatlan ez a helyzet, hogy párkapcsolati tanácsokat osztogatok az öcsémnek, hogy kioktatom szívügyekben, majdnem mintha tizenévesek lennénk, hiszen én magamat sem tartom túl tapasztaltnak a témában. És nem is igazán tudom, Dorian hogyan érez ezzel kapcsolatban, hogy a jótanácsaimmal tágítom a buksiját, miközben még mindig csak próbáljuk jobban megismerni egymást, és egyre közelebb kerülni, de talán ez is épp egy ilyen jó alkalom a kötelék megerősítésére.
- Mindenesetre ha valóban így érzel, hogy nem szeretnél búcsút venni tőle, és elengedni őt, akkor semmiképpen se add fel az első bukkanónál. A kapcsolatokért néha küzdeni kell, mindkét félnek, de annál értékesebb lesz az, ami köztetek van. - Tudom, hogy Dor ma rossz szájízzel érkezett hozzánk, de úgy látom, hogy ez nem olyasmi, amin ne tudná túltenni magát, és összességében örülök neki, hogy jól alakul az élete. Hogy van valakije, aki fontos neki, aki mellett esetleg boldog lehet, aki miatt talán megkérdőjelezi az életében hozott döntéseket, és most próbál helyesen cselekedni. Meg persze nyilvánvalóan Hannah miatt is, de jó, ha van az életben egy társa.
- Köszi – foglalok helyet a felszólításra, és hálásan pillantok rá, miután elém teszi a megkívánt édességet. - Nem, ez így tökéletes – veszem át a kanalat is, majd a várandósok különleges étvágyával kóstolok bele az imént kibontott mogyorókrémbe.
- Tudod, az én oldalamról ez egy kicsit más: a férfiak nagy része ösztönösen menekülőre fogja, amint a gyerek szóba kerül. Vagy csak nekem volt ilyen szerencsém. Persze én sem azzal kezdtem a bemutatkozást, hogy Nora vagyok, és van egy lányom, de általában az első randin azért már megemlítettem. Nem akartam olyannal kezdeni, aki emiatt reflexből hátat fordítana. De nem is mutattam be Charliet túl hamar senkinek. Egyedül Sam-nek, az egykori vőlegényemnek volt lehetősége közelebbről megismernie, és közelebb kerülnie hozzá. Aztán miután szakítottunk, ezt is bántam kicsit, mert sokáig hiányzott Charlotte-nak. Persze ő már akkor is volt 5-6 éves. Abban a korban kezd ez komplikáltabbá válni, azt hiszem – vonok vállat, hogy ezzel is éreztessem az öcsémmel, hogy egyáltalán nem kell semmiben követnie a példámat, vagy emiatt visszakoznia. Ahogy mondtam: szerintem az a legjobb, ha a szívét követi. Mellette pedig szerintem megvan a magához való esze, hogy okosan tudjon dönteni.
- Te kérsz? - tolom felé kicsit a mogyoróvajas üveget, mikor eszembe jut, hogy eddig, udvariatlan módon meg sem kínáltam őt. Engem nem zavar, ha fog egy kanalat, és ő is beledézsmál.






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Dorian & Nora | bonding time Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Dorian & Nora | bonding time
Dorian & Nora | bonding time Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Dorian & Nora | bonding time
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dorian & Nora | just be honest
» Nora x Dorian x Jake - The new Lester
» Nora & Becks - Once upon a time
» Long time since the last time - Levi & JJ
» Nora & Ben - How far would you go?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: