New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Partner in cri- bromance
TémanyitásPartner in cri- bromance
Partner in cri- bromance EmptyCsüt. Jan. 24 2019, 17:15
Carlos Herrera - Regisztrált


Play by:
Jon Seda
Születési hely:
Szabadon választható
Kor:
48
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
Hetero/Bi
Családi állapot:
Szabadon választható
Csoport:
Bűnüldözés (és elhárítás)
Történetünk:

Te vagy a gyilkossági nyomozók egyik legjobbja, de ha beépülésről van szó, akkor sem kell a szomszédba menned. Számos ügyön dolgoztunk már együtt, mióta New Yorkban állást kaptam, szóval tisztában vagyok a képességeiddel. Ahogyan azzal is, hogy megrekedtél. Az egységedben már nem tudsz előre lépni, az őrmestered bebástyázta magát mindhalálig, viszont állítod, hogy szeretsz még ott lenni. Én máshogy látom, ráadásul terveim vannak veled, így minden követ megmozgatnék annak érdekében, hogy az újonnan alakuló egységemhez csábítsalak, oda, ahol az igazán nagy játékosok mozognak. Tudom, hogy nagyobb akciókra, izgalmakra vágysz, és a drogügyletek témakörében is otthonosan mozogsz, miért ne csatlakoznál a DEA-hoz? ; )

//A jelenlegi plot igazából ez lenne, viszont szeretném, ha végül az egységbe kerülne Carlos, és Fred amolyan bizalmasává válna. Tehát hosszú távon is vannak elképzeléseim, mielőtt még belefásulnánk a macska-egér játékba Very Happy Erre jó alap lehet a már meglévő ismeretségük/barátságuk  Partner in cri- bromance 560292900 Természetesen benne vagyok bármilyen történeti változtatásba, nekem az sem gond, ha már egy egységben szolgálunk a DEA-nál, de talán némi előkészülettel izgalmasabb a dolog Wink
Barátság tekintetében tényleg szeretnék egy mélyebb köteléket, bromancet, hogy egy népszerű kifejezéssel éljek (ennél többtől sem zárkózom el, jó bonyodalmas történeti szálat vonzana magával, de semmiképpen sem tenném kötelezővé), szóval nem egy egymást hátba-szúrós fajtát. A hullámzó kedélyek, és néhány fej-leordítás persze beleférnek :DD

A PB-hez ragaszkodnék a szááámtalan közös gif és Jon Seda mindenkit leboxolós stílusa miatt Very Happy

So... come at me bro  Cool
Partner in cri- bromance Tumblr_ox438uNjG31vm91xzo1_500
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Partner in cri- bromance
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My partner in "crime"
» Richard - a partner
» My partner's ex is dead
» ___ Greene | My Partner
» My partner in "crime"

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: