New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 137 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 125 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Frederic Lester
TémanyitásFrederic Lester
Frederic Lester EmptySzer. 23 Jan. - 23:34
Frederic Lester


Karakter típusa:
Keresett
Teljes név:
Frederic Lester
Becenevek:
Fred, Főnök
Születési hely, idő:
Los Angeles, Kalifornia, 1961. 01. 10.
Kor:
58
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Házas
Csoport:
Bűnüldözés (és elhárítás)
Egyetem:
LAPD Police Academy, Saint Joseph's University - Criminal Justice
Munkabeosztás:
DEA ügynök, osztályvezető
Munkahely:
DEA New York-i Osztály
Hobbi:
Horgászat, kártyázás, olvasás, hajózás, makettezés, főzés
Play by:
Jason Beghe

Jellem
Ha Fredericet egyetlen szóval kellene jellemezni, akkor az kétség kívül az oroszlán lenne. Büszke, állhatatos, makacs, önfejű, de végtelenül türelmes, ha a prédáját be kell cserkésznie. Feltéve, ha az érdeke úgy kívánja, más esetben könnyen előfordulhat, hogy lejárati szavatosság kerül a béketűrésére. És amennyiben eljut erre a pontra? Jobb, ha senki sem kerül az útjába.
A munkáját tekintve keménykezű vezető, régi motoros, aki nem hisz a beosztottjainak pátyolgatásában teljesítményfokozás címszóval. Viszont ha valaki kivívja a tiszteletét, az olyan partnerre lel benne, aki még a kezét is tűzbe teszi, amennyiben a szükség úgy hozza.

A múltjából fakadóan nem az az ember, aki kimutatja az érzelmeit, és mások vállán sírja ki a panaszát, de kétségtelenül van lelke, ahogyan sajátos erkölcse, na meg rendkívül erős igazságérzete. Hisz az emberi kapcsolatok fontosságában és hatalmában, ami ebben az elszemélytelenedő világban óriási kincs a tarsolyában. Megint más kérdés, mikor éppen miért építi, ápolja a kötelékeit.

Mindezeken felül forrófejű, vagyis nem a szép és megnyugtató szavaival fogja elérni a célját, ha sürgeti az idő. Az ostobaságot nehezen tűri, ám mint minden nagymacskának, azért neki is van szelídíthető oldala. Valahol, mélyen eltemetve, és biztos, hogy nem elég az eléréséhez egy közepesen átsütött marhaszelet. Bár kétségtelenül jó kiinduló hozzá.

Egyébként szereti a western filmeket, sohasem beteg, whiskyből kizárólag a Jim Beam Black Labelt hajlandó meginni és nagy ritkán dohányzik, amire nem büszke.

Múlt


„Drága Fiam, drága Richard,

A levélírás nem az én műfajom, ahogyan a pszichológia és az érzelmek sem. De ezt most jól akarom csinálni, hibátlanul… Te vagy az egyetlen, akinek írhatok, és aki soha nem fogja megkapni ezt a levelet, így egyedül veled lehetek teljesen őszinte. Hogy miben? Mindenben. Állítólag az életemről kell írnom, hogy átláthassak mindent, és ha már az agyturkásznak nem vagyok hajlandó elmondani semmit sem.
Honnét is kezdhetném? Los Angelesben születtem, és van volt egy két évvel idősebb bátyám, Harvey. Forrófejű gyerek voltam, nem úgy, mint te, Richard. Sok bolondságot csináltam, míg a bátyám rád hasonlított. Nyugodt volt, felelősségteljes, a szüleink emiatt rám fektettek nagyobb hangsúlyt, hiszen engem kellett rendszabályozni és külön figyelemmel ellátni. Harv gyűlölte ezt, talán gyűlölt engem is, szóval a viszonyunk sosem volt jó. Ha lettek volna testvéreid, ezt soha nem engedtem volna veletek megtörténni, mert nem helyes, és mert rengeteg bajt, problémát megelőzött volna egy rendes családi légkör.
Például a kínos helyzetet, amikor egymásra lettünk utalva a szüleink pár hónap különbséggel bekövetkező halála miatt. Alig töltöttem be a tizenhatot, és épp a rendőr akadémiát jártam, így a költözés nem volt opció, el kellett hát viselnünk egymást. Visszagondolva Harvey akkoriban próbált megnyílni, bátyámként viselkedni, de őszintén? Nem akartam már a szüleink hibáját kompenzálni és úgy tenni, mintha minden rózsás lett volna közöttünk. Mondjuk ki, fiam, teljesen idióta voltam, és négy évvel később egy szabadon szárnyaló sas, amint állást kaptam a rendőrségnél. Ekkor jött a képbe Rachel, Harvey barátnője, és nem sokkal később menyasszonya is, így a házat rájuk hagytam, megszabadulva a kellemetlen emlékektől. Mulatságos, mit művel az idő az emberrel… Most már bármit megadnék azokért a kellemetlen emlékekért cserébe.

Azt gondolhatnád, hogy a rendőr lét nyugalomra tanít, de nem engem. Kerestem a bajt, az izgalmas eseteket, helyzeteket, meg sem tudnám számolni, mennyi fenyegetést kaptam és hány banda levesébe köptem bele. Élveztem a munkát, nem féltem semmitől és úgy gondoltam, nincsen, amit veszíthetnék. Harvey másképpen látta. Megszületett az első fia, Jake, akinek a biztonságát mindennél előbbre valónak tartotta, szóval nem akart a családja közelében tudni. Eleget tettem a kérésének, bár soha nem tévesztettem őket szem elől. Ide rossz viszony, oda gyerekkori sérelmek, a vér nem válik vízzé, fiam. Soha.
De én is éltem tovább az életemet. Huszonnyolc évesen megismertem az anyádat, Nickyt, egy évre rá feleségül vettem, és újabb egy év múlva megszülettél. Te voltál a legjobb dolog, ami történhetett az életemben, és ne hidd, hogy túlzok.
Öt évvel később viszont… Túl mélyre ástam annak a drogbandának a mocskában, aminek az ügyén akkoriban minden erőnkkel dolgoztunk, az én hibám, hogy… Sokáig haragudtam Harvra, amiért kizárt az életükből, és vele is csak ritkán beszélhettem, de abban a kórházi ágyban feküdve, egy ekkora veszteség terhével a vállaimon… Ott nem vitatkoztam és megértettem, amiért végleg megszakított velem minden kapcsolatot. Nicky sosem tudta meg az igazságot a bandáról. Gyanakodott, de sosem tudta meg, hogy minden az én lelkemen szárad. Minden.
Évekig ostoroztam magamat, még Harvey temetését is kihagytam négy évvel később, helyette Philadelphiába költöztünk az anyáddal és egyetemre mentem, hogy bekerülhessek a drogelhárító ügynökök közé. Kellett egy cél, amiben eláshattam magamat, sikeresen. Fogalmam sincs, Nicky hogyan bírta elviselni mindezt, mégsem hagyott el, sőt, követett New Yorkba, a DEA egyik kirendeltségébe, ahol állást kaptam a korom ellenére mondhatni zöldfülüként.

És itt vagyunk azóta. Sok minden történt, de tudod mire jöttem rá néhány éve? Ahogy telik, múlik az idő, az ember egyre többet gondolkodik, töpreng a múltján. Mit tehetett volna másképp, mit csinálhatott volna jobban. Én számtalan dolgot jobban csinálhattam volna, viszont a bátyámnak sem volt igaza. Nem volt joga eltiltani, kizárni, hisz mit ért el vele? Árva gyerekeket a sorsukra hagyva, olyan lejtőn indítva el őket, aminek a végén sem így, sem úgy nem fog különbözni a történetük a tiédtől. Nem vigyáztam rád, ahogyan ő sem vigyázott a sajátjaira. Rájöttem, hogy valakinek meg kell tenni, amíg még nem késő, jól mondom?
Bár lehet, hogy sohasem késő újrakezdeni.


Mint mondtam, nem vagyok jó a levélírásban, az érzelmekben és a lezárásban sem. Így végezetül csupán annyit mondanék, hogy sohasem fogunk elfelejteni, fiam. Talán újabb gyerekekre fogok koncentrálni mostantól kezdve, de nem felejtettelek el, és igazságot fogok szolgáltatni, mert ez az egyetlen, amit még megtehetek érted.

Nyugodj békében”
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Frederic Lester
Frederic Lester EmptyCsüt. 24 Jan. - 14:32
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Fred!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt hiszem a pár alkalom mellé, amikor kifejtettem mennyire örülök a jelenlétednek itt van egy bónusz is a részemről. Very Happy
Jó egy kicsit betekintést nyerni egy olyan múltba, amiről ezidáig tudomásunk sem volt, mégis minden részletében úgy érződik, mintha ezáltal valami a helyére került volna. Megismerni téged, a személyt, akinek határozott elvei vannak, melyek ösztönzően hajtják előre és nem engedik, hogy bármi vagy bárki is akadályt állítson az útjába. Megtudni miken mentél keresztül, és milyen események által jutottál el addig a pontig, amit a jelenednek mondhatsz. Kár, hogy ehhez közben a fiad elvesztését is meg kellett tapasztalnod.
Tetszett a megoldás, hogy egy levél formájában oldottad meg a történeted második részét, és ezáltal ismertetted meg velünk mi is zajlik le benned, milyen gondolatok is gyötörnek valójában, amelyeket másoknak nehezebb nyíltan kimondani, mint leírni őket. Nehéz olyan emberekre bukkanni manapság, akikkel kijátszhatod a feltétlenül őszinte kártyát, így jó ha akad egy másik megoldás az ilyen esetekre. A múltban történteken ugyan már képtelenség változtatni, de mint ahogyan azon te is elmerengtél, úgy gondolom, amíg egy ember számára az idő lehetőséget biztosít, addig esélye van arra is, hogy változtatásokat hozzon a saját jelenébe/életébe vagy mások számára is.
Ugyan az még egy hatalmas nagy kérdőjel, hogy találkozásunk miképpen alakul majd, de ezt hagyjuk meg az adott helyzet szépségének. Razz
Mindenesetre örülök, hogy itt vagy és alig várom, hogy milyen bonyodalmakat hozol majd az életünkbe!  Frederic Lester 3874598021

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Frederic Lester A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Frederic Lester D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Frederic Lester 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Frederic Lester
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Frederic Lester - A nagy hal, az őrszem
» Lester & Carlos
» Jake Lester
» Dorian J. Lester
» Nicole Adaline Lester

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: