New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 105 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Liam Welhaven
TémanyitásLiam Welhaven
Liam Welhaven EmptyKedd Jan. 22 2019, 23:22
Liam Welhaven


Play by:
Michael Cudlitz
Születési hely:
New York
Kor:
50-54
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
elvált
Csoport:
Hivatal
Történetünk:

Részlet az előtörténetemből:
"Szeretem az édesapámat, ezt a tömött bajszú, magas és szálegyenes embert, akinek dörmögő hangja megnyugtató lágysággal ringatott álomba gyerekkoromban."

Mindössze kilenc éves voltam, amikor anya elhagyott bennünket.Már évek óta küzdött alkoholproblémákkal, nem vetette meg a gyengébb nyugtatókat és mellé még egy közepes méretű paranoia is társult.
Mióta csak vissza tudtam emlékezni dolgokra, mindig apu volt velem. Ő hozott és vitt óvodába, később iskolába, megható türelemmel fésülte és olajozta a hajamat, mesét olvasott, vacsorát főzött és megfürdetett. Anya mindeközben önmagát kereste valami olcsó lebujban, de azt hiszem soha nem találta meg.
Apa az önkormányzat építési osztályán dolgozik mint egyszerű hivatalnok, de tisztességesen megfizetik, és a lakást is olcsóbban bérelhetjük emiatt.Még mindig vele élek.
Átlagos, de probléma mentes életet próbált nekem biztosítani,és nem az ő hibája, hogy az engem ért tengernyi traumát képtelen voltam feldolgozni.
Mindig attól rettegek, hogy egy napon majd őt is elveszítem, azt pedig nem tudnám elviselni. Az egyetemi évek alatt kezdődött viharos kapcsolatom Drew-val, amit soha nem nézett jó szemmel, de nem is avatkozott bele. Még akkor is sem, amikor már látható volt, hogy nagy a baj. Hamar a lejtőre kerültem, és éppen úgy mint az anyám az alkoholban kerestem megnyugvást a magam számára. Amikor apa tudomást szerzett róla megpróbált összeszedni, de én hevesen tiltakoztam, nem voltam hajlandó beismerni, hogy idáig süllyedtem. Drew és én akkor már vagy ezredszer szakítottunk és jöttünk össze. Mindig akkor hagyott magamra, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá.
Az első elvonóra apa miatt mentem el. Ő volt az egyetlen aki miatt bármit végigcsináltam volna, aki miatt meg akartam javulni, aki miatt újra a régi mosolygós és kedves kislány akartam lenni.
Nem költöztem el tőle, igaz próbálom számára biztosítani a személyes életteret, hogy neki is meglegyen a magánélete. Soha nem nősült újra, bár voltak nők az életében, talán most is van valakije. Nem tudom.
Munkám lett, biztosan épülő egzisztenciám, és Drew-al is rendeződött valamennyire a kapcsolatom.Úgy tűnt az elvonó után magamhoz térek, ám nemrégiben történt valami ami ismét felborította a törékeny egyensúlyomat, és az alkoholba menekültem megint. Egy páciens a pszichiátriai klinikán, ahol dolgozom, megpróbált megölni engem. A sikertelen merényletet követően azonban eluralkodott rajtam a sötétség és a kétségbeesés. Drew, ahogy inni kezdtem, ismét elhagyott. Apa volt az egyetlen aki továbbra is kitartó türelemmel próbál összeszedni, darabja hullott kis lelkemet egymásba ragasztgatni ismét...én pedig csak miatta akarom végigcsinálni megint a kezeléseket, a terápiát. Abba akarom hagyni az önpusztítást, mert nem akarom, hogy újra azt kelljen mellettem is végigélnie, amit anya mellett már egyszer megtapasztalt.
/Apu neve nem változtatható. A választott avatárhoz azért szeretnék ragaszkodni, mert a leírás alapján szerintem ő illik hozzá a legjobban, de ha van megfelelőbb ajánlatod, úgy szívesen fogadom.Életkorban 50 alá nem szeretnék menni, a realitás talaján maradva. Az, hogy anyával miképpen ismerkedtek meg, hogy milyen a magánélete és hasonlók, a megalkotónak ebben szabad kezet adok. A lényeg: a lányod vagyok, és te vagy az egyetlen mentsváram, téged imádlak a világon mindenkinél jobban, és egyetlen pasas sem fog soha a nyomodba érni. Liam Welhaven 3874598021  Várom az én imádott apukámat.  Liam Welhaven 1471401822  /
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Liam Welhaven
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leika Welhaven
» Miranda Welhaven
» liam callister
» Liam & Noreen - sms
» Liam Burt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: