New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 129 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 113 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 16:56-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 16:37-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:31-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Bluebelle Hanson
TémanyitásBluebelle Hanson
Bluebelle Hanson EmptyVas. Márc. 19 2017, 01:21

Bluebelle Hanson

Ide jön az idézet


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Bluebelle Billie Hanson
Becenevek: Egyszerűen csak Blue
Születési hely, idő: A Nagy alma, 1995.12.07.
Kor: 22
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: biszexuális
Családi állapot: szingli
Csoport: Hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: New York university School of Law - Állam- és Jogtudományi Kar - Jogász
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Jogi gyakornok
Ha dolgozik// Munkahely: Édesanya mellett
Hobbi: későig aludni, finomakat enni, nagyokat sétálni, óriásiakat álmodni
Kupis,
kreatív, barátságos,
Latte függ☕, alváshiány☽s,
szétszórt
Mindenevő•••ᗤ, sütiimád♡,
Megér웃ő, előítélet-mentes,
Hétköznapi, könyvஐoly, sorozatfüggő
örökm☺s☺lygó
Naiv, cseppet éretlen, salátakirálynő
Fél a magánytól,
néha vágyik rá
laktózérzékeny, lisztérzékeny
Töretlen, töré k    eny,
zene♭olond, álm☆d☆zó, ⚤,
♐ csillagjegyű, p⊙p⊙szemű, humoros
s∅sem szegi meg a szabályokat,
kissé beha│árol│ a szülei által,
od∞dó, állatbarát,
≫cica ♥ gazda≪,
Úszásmániás, szere☂i az esőt,
u✈azómajom, lelkiismeretes,
l☢bbanékony, békeszeret☮,
bőbeszédű,
összesen egy kapcsolata volt,
hisz a nagy Őben,
objektív,
kötelességtudó, igazságos,
szereti a gyerekeket,
e®edeti,
egyik kedvenc szabadidős tevékenysége a futás,
imádja a disney meséket ,
nagy álma volt, hogy egy nap anya legyen,
meddő.


Ide jön az idézet

A valószínűségszámítás a matematikának az a csodálatos ága, amivel az ember kész boszorkányságokra képes. Na jó, igazából nem, nehogy rögtön elhidd minden szavam, bár ha tekintettel vagyunk arra, hogy jogásznak készülök, így azt is bemagyarázom neked, hogy édesanyád tulajdonképpen egy alakváltó, és ezért nem tudtál róla, mert nem volt akkora mázlid, hogy örököld a mutáns génjeit… érthető, ha mégis komolyan veszed, amit mondok. Én csak élek a lehetőséggel, hogy emlékeztesselek, nem minden igaz, ami hírlik. És mielőtt még folytatnám, halkan megjegyzem, hogy annyit tudok beszélni – a huszonegyedik századi, irreális tini nyálregényektől kezdve (te is ismered azt a forgó tumblr-s kakast, ami a saját tengelye körül forog és azt állítja, i have no regret, ugye? Na, most figyelj… *pörög, pörög, pörög* igen, nyálas, vámpírdrámás kamaszkorom is volt, na), a membrán szó jelentésén keresztül (és most inkább a sejtmembránra gondolok, nem pedig arra, amire Csokonai is), a csillagászaton át (de csak ha nagyon ragaszkodsz hozzá, viszont akkor te regélsz, én meg ámulok és bámulok), a római jogokig bármiről -  hogy te, igen te, aki most szenveded végig ezeket a sorokat, valószínűleg az elkövetkezendő pár másodpercben szépen legörgetsz és megkeresed az életem jelentősebb pillanatait, mielőtt lehetőségem nyílna jól elfárasztani ha ez eddig nem történt meg. De nem baj, így van ez rendjén… azt hiszem. De ha mégsem, akkor hadd térjek vissza a valószínűségszámításhoz kapcsolódó gondolatomra, mielőtt teljesen elkalandozom és elfelejtem, mit is akartam.

Noha szarevő ügyvédnek készülök, megesik, hogy olyan ganajt is le kell nyelnem, amiért nem fizetnek, ilyen az élet, nemde? Ezeket az eseteket más szóval akár hibáknak is lehet nevezni, de ez a szó olyan bántó és klisés, szinte üvölt attól, hogy rajtam múlott a végbemenet, és én csesztem el, mert rosszul döntöttem, maradjunk a másik verziónál. Ha apám, A bíró hallaná, hogy eltitkolnám az igazságot…


Család HA-k:

Amikor a bátyám focistának ment, az emberek két dolgot feltételeztek róla: imádni fogja a férfizuhanyzót, vagy hiányolni fogja onnan az utána kóricáló fruskákat. A közhely, ugyebár. Nos, míg én szarevőnek készülök, addig bátyám szaretetővé vált… gondolom, nem kell magyaráznom, hogy melyik opciót választotta.
HA… nem surrantam volna be apám irodájába, hogy elrejtsem a határidőnaplójába az apák napjára vett képeslapot, valószínűleg sosem tudtam volna meg, hogy szeretőt tart.
HA… apám nem lenne egyszerre szarevő és szaretető, lehet a bátyám is más jellemű lenne.
HA… anyám nem lenne áldozat, valószínűleg a húgom sem tárná szét… a szívébe vezető kaput minden második fiú előtt.
HA… a családom hímnemű egyedei nem lennének akkora f@szarcok, a nők pedig ennyire élettelenek, lehet, jobb döntéseket hoznék. És ha kevesebb hibáikkal rendelkeznének, bizonyára ugyanennyire szeretném őket, mint most.


Én HA-k:

HA… ki tudnám zárni azt a kislányos bizonytalanságot, ami mindennapi társam, feltehetőleg tarolnék, de mindenképp magabiztosabbnak tűnnék.
HA… az arcom idősebbnek festene, minden bizonnyal kevésbé viccesebb lenne, ha káromkodás csúszna ki a számon. Cilla szerint olyan érzéseket ébreszthet az emberekben, mintha egy tíz éves srác tüzet kérne, hogy meggyújtsa a cigarettáját. Nevetséges, nem?
HA… édesanyám nem lenne a legjobb ember a világon, valószínűleg apuci kicsi lánya lennék. Előbb, mint anyucié.
HA… a sors nem úgy kívánta volna, meggyőződésem, hogy nem áztam volna el pont az nap, hogy pont abba a pubba térjek be.


Random HA-k:

HA… létezne a természetes szelekció az embereknél is, a világ egy boldogabb hely lenne.
HA… mindenkinek egyenlő esélyei lennének, nem léteznének ekkora különbségek a társadalmi rétegek között.
HA… az eper zöld lenne, akkor az alma piros.
HA… korán kelsz, fáradságot lelsz, nem pedig aranyat.
HA… elhitted, hogy a valószínűségszámítás a HA-król szól, kimaradtál párszor matekóráról.
Semmi gáz, én is.

A "ha" egyébként nem egy rossz dolog... Hahaha.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bluebelle Hanson
Bluebelle Hanson EmptyKedd Ápr. 04 2017, 19:17

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Bluebelle Smile
Elég érdekesen tártad elénk a jellemedet és egészen ötletes és tetszetős. Smile Sok mindent megtudhattunk rólad és ez elég jó dolog, bár talán írhattál volna több mindent is. Kifejezetten tetszettek azok a szimbólumok és hatások, melyekkel feldobtad és nyomatékosítottad az aktuális jellemzőt. Elég kellemes és rendes embernek tűnsz, emellett Blue biztosan odalesz majd érted. Smile Szóval igen, elmondtam most mindent, ami az eszembe jutott, pedig nincs nagy agykapacitásom ma. Very Happy Szóval igen, teljesen rendben vagy, mint ember, nagyon is jófej vagy és vicces. Smile
Hűha, te tényleg sokat tudsz beszélni, de ezzel igazából semmi baj sincsen, mert kell a munkádhoz. Smile Lehet nem jött át nekem most pontosan, de ezek szerint a tesód meleg lett? Vagy...? Na mindegy, erre úgysem tudsz válaszolni, de az apád.. hát elég szar alaknak tűnik és sajnálom az édesanyádat. Sad Sajnálom, hogy a húgod ilyen és így viselkedik, talán el kéne vele beszélgetned, el kéne neki mondanod, hogy mit tegyen és mit ne tegyen. Smile Néha a testvér segíthet a másikon a legtöbbet. És nem is tudom, elég sovány elfogadó lett, de tényleg minden rendben volt, nagyon tetszik a stílusod és jól írsz.
Most már csak el kell menned lefoglalni mindent és boldogítani Meowot mindenhol, megérdemli a szeretetet. Bluebelle Hanson 4146035580 Üdv itt!


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Bluebelle Hanson 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Bluebelle Hanson Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Bluebelle Hanson Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Bluebelle Hanson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Owen Hanson
» Hanson - Owen & Sarah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: