New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 12:24-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:06-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 11:38-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Primrose A. Whole
TémanyitásPrimrose A. Whole
Primrose A. Whole EmptyHétf. Aug. 20 2018, 15:39
Primrose A. Whole


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Primrose A. Whole
Becenevek:
Prim
Születési hely, idő:
Manhattan, 1997.02.05.
Kor:
21
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Hajadon
Csoport:
Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Institute of Fine Arts, New York University, még tanul
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Kiállításokon segédkezik
Ha dolgozik//Munkahely:
Pratt Manhattan Gallery
Hobbi:
Festés
Play by:
Scarlett Leithold

Jellem

Vannak dolgok, amiket kifejezetten rühellek. Teszem azt, amikor arra kérnek pár jellemvonással írjam le magam. A terapeutám, aki már csak volt, neki volt ez a vesszőparipája.
Tudtad például, hogy az ember sokkal több rossz tulajdonságot tud magáról mondani, mint jót? Mert azt várjuk, hogy rácáfolnak. Nem, nem vagy te kicsit sem beképzelt, pedig...
Milyen vagyok én? Céltudatos, magabiztos, ez egy megfelelően jó álarc, de kell, mert művész lélek vagyok, igaz kerek betűs festő. Leszek. Akinek a képeit majd kalapács alá vetik, remélem még élni fogok. Nagyravágyó terveim vannak, híres szeretnék lenni, az, akinek majd a neve fennmarad örökre és mindez a keze műve. Álmok, és akkor egy újabb jellemrajz rólam. Két lábbal a föld felett. Naiv. Jön ez. Hiszek a barátaimban, az emberekben kell, hogy jó legyen a földön, muszáj, különben nincs értelme semminek.
Jöjjenek a rosszak. Türelmetlen. Most, de azonnal, tegnap. Az is késő. Sosem tudom mikor kell hallgatni. Túlgondoló. Te azt mondod egyszer egy, én már veszem is elő  a szorzótáblát, hogy biztosra menjek és megközelítem hat irányból.
Hiszéken. Hiszek az egy istenben... na jó csak viccelte vagy nem?
Család centrikus. Egyelőre csak a nemzőmé. Van anyám és apám, boldog házasság, blablabla. Mind erre vágyunk, szeretni és szeretve lenni.
Örök hallgatóság. Gyere és sírj a vállamon, aztán a másikon, végül ne törődj vele, hogy én cipelem haza és otthon belerokkanok.  Pedig nem is tanultam pszichológiát. Apa szerette volna, vagy jogot és vagy per, az is jó lett volna. Helyette művészetire járok, elvont vagyok és tudom, hogy ha ebből akarok megélni, akkor kell valami pénzkereső állás is. Amíg mondjuk otthonról támogatnak, addig csak pingálok.

Múlt

Fogalmam sincs, hogy mi történt az elmúlt tíz percben. Nem azért, mert hülye lennék, hanem olyan irányba halad a délután, amit nem értek. Apám megint programot szervezett, naná, hogy én csináljam meg, neki más dolga van. Ezzel nincs is baj, vagyis nem volt, egészen addig, míg ez a néhány baromarcú ide nem jött irreális és hihetetlen dolgokat állítva.
Az elején azt hittem, félreértés, de hiába röhögtem ki őket, senki nem nevetett velem, nem kiáltották el magukat, hogy bedőltem a poénnak, de béna vagyok. Még csak el sem mosolyodnak, komolyan állnak, engem pedig kezd magával ragadni a pánik. A bogár csücsül a fülemben, lehet, hogy igazuk van, hogy tényleg apám ad át nekik, azért küldött ide, de nem akarom elhinni.
Csak állok közöttük, és bizonygatom egyre kétségbe esetten, hogy tévednek, nincs igazuk, és biztos, hogy félreértés van a dologban. Tekintetemmel keresek valami kiutat, de nincs időm nekiiramodni, mert az egyik hozzám lép, a hajamba markol és hátra húzza a fejem. A keze után kapok, a csuklóját markolom, a szívem pedig olyan gyors ütemet diktál, félek, hogy elájulok. Nyitnám a szám, hogy tiltakozzak, de belém fojtja a még ki nem mondott szavakat. Belenézek az idegen férfi arcába, hallgatom, amit mond, de minden szava késszúrásként mar belém. Valami mégis van benne, ami miatt nem vergődöm, nem próbálok mindenáron szabadulni, most nem. Tekintetem kétségbe esve ugrál, egyre kevésbé azért fogom a csuklóját, hogy ne húzza a hajam, sokkal inkább azért, hogy össze ne essek.
Alig kapok levegőt, és ezen nem segít az sem, hogy a másik férfi kibiztosítja a fegyverét. Hallottam már a hangot, tudom, hogy mit jelent. Segítségkérőn nézek az előttem álló szemébe, a félelem a gerincemen kúszik végig, nincs választásom, így bólintok. Jó leszek, rohadjatok meg!
Abban a pillanatban, hogy újra szabad vagyok, kiszakad a levegő a tüdőmből, vele együtt a zokogás is feltör a torkomon. A tehetetlen düh és harag nem fér már el a testemben, mégis próbálom vissza fojtani. Ha azt csinálom, amit akarnak, nem fognak figyelni, akkor pedig minden esélyem meg lesz, hogy lelépjek. Rettegek, borzalmasan félek, fogalmam sincs, hogy mi lesz, mi fog történni. A férfi mellé lépek, míg a másik elsiet. Hideg árad a testéből, most kéne elszaladnom. A kijáratot nézem, mégsem mozdulnak a lábaim, mire pedig rávenném őket, kocsi kanyarodik elénk.
Egy utolsó pillantást vetek a kapu felé, olyan messzinek tűnik, mintha egy másik világban lenne. Nehezmre esik megmozdulni, a testem nem akar engedelmeskedni, végül mégis sikerül magamtól beszállni az autóba. A túloldali ajtónak simulok, amint emberek közé érünk menet közben fogom kinyitni az ajtót, és kiugrani rajta, ha nyitva van. Remeg a kezem, nem merem megnézni, hogy működik-e a kilincs, vagy körültekintők, és be van kapcsolva a hátsó zár.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Primrose A. Whole
Primrose A. Whole EmptySzer. Szept. 05 2018, 15:59
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Primrose!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Igazán sajnálatos, szomorú, ijesztő és dühítő, ami veled történt. Senki sem érdemli meg, hogy így bánjanak vele, pláne azt nem, hogy a saját családja, az édesapja árulja így el, akinek épp hogy elsődleges dolga az lenne, hogy megvédjen. A példád ugyan rövidke volt, de tökéletesen tükrözte, mi minden is játszódik le valakiben hasonló helyzetben, a kétkedés, a félelem, a harag, a kétségbeesés, ahogy minden pillanatban a kiutat keresed. Kívánom, hogy mielőbb meg is találd azt, és szabad lehess újra, aztán remélhetőleg módod lesz felelősségre is vonni azokat, akik ezt tették veled...  Rolling Eyes  Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Primrose A. Whole Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Primrose A. Whole Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Primrose A. Whole Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Primrose A. Whole Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Primrose A. Whole
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Primrose Stuart
» Dmitri & Primrose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: