New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Stormie & Roger - Moziest
TémanyitásStormie & Roger - Moziest
Stormie & Roger - Moziest EmptyCsüt. Márc. 16 2017, 17:48
Még magam sem tudom, hogy mit kezdjek ezzel az egész dologgal köztem és Armin között, olyan.. fura és ijesztő dolog az, ami most van, hogy inkább nem is foglalkoznék vele, ezért is kértem meg Stormit. hogy töltse velem az estét, ő pedig belement. Jelenleg úgy érzem, hogy ő az egyetlen barátom, ő az egyetlen, akire számíthatok, aki mellettem van és aki szeret, de hát.. tudom, hogy van még egy ember, de ő máshogy szeret, mint ahogyan kéne szeretnie. Nem tudom, hogy mi legyen, kéne kezdenem magammal valamit, de hogy mit? Még nem most lesz este, talán sosem jön el, amikor találkozok vele, ezért ki kell találnom valamit, talán egy séta, talán egy jó kis fürdő vagy futás, annyi a lehetőség és én nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek, végül eldöntöttem, hogy mit teszek.. Elmegyek futni, felveszem a futó cuccomat és már útnak is indultam, bedugtam a fülest és a legpörgősebb zenét raktam be és futottam az ütemére. Szeretem, ha dolgoznak az izmaim, ha jól lefáradok és belemerülök a futásba, jó dolog a futás.
Egy órával később már a zuhany alatt állok és hagyom, hogy lemossa rólam az izzadságot, majd mikor végzek elindulok a szobámba, hogy elkészüljek. Felkaptam egy fekete farmert, egy fekete pólót és egy fekete bőrdzsekit, majd leintettem egy taxit és bemondtam a címet, majd vártam, hogy megérkezzek, már egy hete nem láttam őt és hiányzott, nagyon hiányzott. Nagyon lassan érkeztem meg, de végre meg is érkeztem és már mentem is fel hozzá, majd bekopogtam és doboltam a lábammal, míg ki nem nyitotta az ajtót. - Stormiiii! - mondom ki hangosan, majd ölelem is magamhoz és nem is akarom elengedni. Tényleg nagyon hiányzott és annyira jó, hogy megint egymás mellett lehetünk, kár hogy ilyen szar hetem volt. - Nagyon hiányoztál már. - mondom neki őszintén.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Stormie & Roger - Moziest
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Min-Ji & Roger
» Roger & Armin
» Hey Boss ~ Dale & Stormie
» ↳ Roger & Armin ~ Első felvonás
»  I'm his and he's mine ~ Stormie & James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: