New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 108 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 09:51-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 09:49-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 09:44-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:37-kor
Luana Machado
tollából
Ma 09:29-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 09:12-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Emily Hayland
TémanyitásEmily Hayland
Emily Hayland EmptySzomb. Júl. 14 2018, 14:55
Emily Hayland


Karakter típusa:
saját, félig keresett
Teljes név:
Emily Hayland
Becenevek:
Emy, Em, M
Születési hely, idő:
1996. 05. 13.
Kor:
22
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Hajadon
Csoport:
Diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Újságírást tanul a Columbián
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Gyakornok a  Daily News- nál
Ha dolgozik//Munkahely:
Gyakornok a  Daily News- nál, noha nem magának köszönheti, hanem a családneve keltette hatás. Így is csak kávét főz, és kifutóskodik.
Hobbi:
Imád táncolni és ismerkedni. Teóriái vannak a emberekről.
Play by:
Amanda Seyfried

Jellem
Találékony jellem, aki tudja, hogy merre kéne haladni, hogy a jó dolgok megtörténjenek vele. Alázatos, mindannak ellenére, hogy kiskora óta azt tanítják neki, korona van a fején és ne féljen használni. Makacs, kicsit egoista, talán csöppet el van szállva magától, de empatikus éne sokat visszavesz belőle, akárha béklyó lenne, mellyel a talajhoz rögzítették, hogy ne szálljon el a lufik hátán.
Hisz a mesékben, neki eddig míg valóra váltak, így vagy úgy. Ő az a kislány, aki megkapta a pónilovat, hogy másnap elcserélje egy rollere. Az apja azzal tudta kifejezni a szeretetét, hogy mindent megadott neki, amit pénzen mérnek, ám ez nem bizonyult elégnek, hiszen ahogy teltek az évek, mint a mesékben, a lány egyre jobban tisztában lett vele, hogy a sokat érő bakjegyek vérrel fertőzöttek. Eleinte nem zavarta, sőt kifejezetten élezte, hogy minden körülötte forog.
Talán a szeretet hiány, az aranykalicka megléte tette naivvá, kiéhezetté a szeretetre, talán csak ilyen jellem és semmi sem ronthatta el. Apuci kicsi lánya azonban töretlenül hisz az emberekben, alapvetően nagyon pozitív a hozzáállása, neki mindig félig tele van a pohár és a felhők felett is ragyog az ég. Szereti elhinni, sőt mi több tudni, hogy minden rendben lesz, hiába ugrik el a tetőről, a kezét valaki mindig fogja, vagy odalent kapja el valaki. A klasszikus nehézségeit az életnek nem ismeri, nem ismeri a befizetetlen számla fogalmát, ahogy a lehetetlent sem.
Racionálisan látja a dolgokat, ám szeret szemet hunyni, esélyt adni másoknak, hogy elmondhassa; a világ mégsem olyan szar, mit annak sokan lefestik.

Múlt
Dobol a szívem, ütemes tatamok dobbannak a talpam alatta, ahogy a sötét utcában lefelé futok. Minden lépés sikolyt csalna a torkomból, ha nem félnék, ha az adrenalin nem dobott volna 21-re lapot a kártyáimra.
Odafent pöffeszkedik a kerek képű hold, egy pillanatra szeretnék vérfarkas lenni, olyan, aki erőt sugároz és, ha most visszafordul széjjel tépi a mögötte trappoló léptek behemót tulaját. Ez az opció egészen lehetetlennek rémlik, nem kéne talán annyit olvasni.
Az utcák tiszta, éjszakai szaga széttépi sajgó tüdőm, a levegő túl nehéz, túl fájdalmas, meglehetősen sünös. Ha nem loholna mögöttem a muki, ha nem lenne a kezében fegyver, ha merné használni, kicsit sok a ha és még csak nem is haha, akkor feladnám. A térdemre támaszkodva fújtatnék, és rálegyintenék, lőjön fejbe, töknyolc, hát így is úgy is kimúlok, csak így lassan végkimerültségben.
Pedig szeretek futni, addig, amíg zsibbad a vádlim, míg már nem vagyok jelen, amikor már csak a süketítő dobogás van, a vér vad száguldása, de rendszerint nem teszem mezítláb, főleg nem hálóingben, pláne nem éjszaka, és azt hiszem bugyi sincs rajtam.
Izzadság csordogál végig az arcomon, a hajtövemből indul, és tudom, hogy a szemembe fog letelepedni, és aztán már semmit sem látok.
Egyik lépés a másik után, próbálok lélegezni, ahogy azt tanultam. 2 belégzés, 2 kilégzés, marhára nem így kéne, főleg, hogy amint rálépek valamire, ami sebet ejt a talpamon már dől is a teoria és kapkodom a levegőt. Tisztában vagyok vele, hogy nem bírom már sokáig, a szívem majd kiugrik a torkomon, olyan szűk a bordaketrecem, hogy szinte kínoz.
Lángol a mellkasom, és a fifi csak jön és jön, egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy már nem is hallom jól, nem lehet, hogy egy 40-es hájfej pont olyan jól bírja, mint egy 16 éves lány, az ki van csukva. Csakhogy a valóság felrúgja a racionalitás jelképét, leszarja, hogy alig bírom, hogy apám miatt fognak megölni, ha... szerencsém van, ha nincs, akkor majd azt kívánom, hogy bár meghalnék. Hát hol jogos ez?
Feladom. Szétrobbanok, nem megy tovább, eddig hajtott az őzek riadalma. Az adrenalin már nem nyomja el a felbuggyanó fájdalmakat.
Utolsó erőmmel átlendülök egy hófehér kerítésen, pedig tudom, hogy odabent egy kutya őrzi a kertet, talán mázlim lesz, hogy kölyökkoromban mindig Ő ette meg anya szendvicséből a szalámit, esetleg nem. Még az is lehet, hogy engem néz majd húsnak.
A hálóingem felakad, ketté szakad az oldalamon, fájdalom hasít a talpamba, el sem hittem volna, hogy ez lehetséges még.
Mielőtt orra buknék, esetlegesen lekászálódnék a kerítésről, vasmarok fonódik a tarkómra, hajamra, olyan könnyedén ránt vissza, a kutya sem érné a lábam, ha valahol nem az igazak álmát szuszokálná.
Lihegünk mindketten, a férfi maga felé pördít, szájszaga túláramlik a szervezetembe, majdnem elhányom magam, jutalmul akkora pofont kapok, majdnem bagollyá válok és körbefordul a nyakamon a fejem.
Szavakat formálok, miszerint; - ne bántson, kérem! Mindezt lehetőleg sírva, az már amúgy is megvan a pofontól. Ehelyett felnyögök, elnyitom a szám és a férfi agyának egy kis része a mandulámon landol. Leomló teste mögött felrémlik apám egyik emberének az alakja, ezt a pillanatot választom arra, hogy zokogva összeomoljak, kifigyelő mellem is fokozza sírhatnék...

Ez lenne a válaszom a kérdése, amit a pszichológus tol az arcomba, de csak nem mesélhetem el neki. Indok lenne ugyan, hogy miért gyűlölöm a családom nevét, ami nemhogy kötelez, de egyenesen gúzsba köt.
Vállat rántok, csak magamnak. Ledarálok egy mesét arról, hogy a szüleim szeretik egymást, ez mondjuk igaz is, és, hogy minden álmom a Columbia volt, ez meg félig igaz, de már nem teljesen hazugság, van esély, hogy még a gép is elhinné. A gyakornoki munka? Jaj, hát az tökéletes, imádok kávét főzni és ugrálni, ahogy másik csettintgetnek az ujjaival. Cserébe egyszer majd igazi cikkeket is írhatok és még talán komoly riportot is készíthetek, addig meg, hajt a múlhatatlan bizonyítási vágy.
Nem mesélek, apám embereiről, arról, hogy megesik, hogy megfigyelnek, hogy a nyomomban járnak, hogy azért vettek fel, mert apám támogatja az egyetemet, magamtól neccesen jutottam volna be, nem lehetetlen, csak nem túl valószínű.
Nem mesélek a család ügyeiről, mert igyekszem kizárni őket, mint egy rémálmot, ami éjjel még őrülten riaszt, nappalra pedig szinte nyoma sincs.
Igen, naná, hazajárok ünnepekre és amúgy is, anya amúgy is nagyon sokat látogat. Újabb igazság, mert ez így van vele elég szoros a kapcsolatom.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Emily Hayland
Emily Hayland EmptySzomb. Júl. 14 2018, 18:38
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Emily!

Üdvözöllek az oldalon! Emily Hayland 2624752903

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Le vagyok nyűgözve az írásmódodtól, és nagyon tetszik, hogy sok hasonlatot használsz. Nem csak csodás módon színesebbé teszi az írásodat, de segít megjeleníteni magunk előtt a történteket, és profi módon kerülöd el a szóismétléseket is. Azt hiszem, ezt még tudnám fokozni, de most nem akarom húzni az időt. Emily Hayland 4146035580
A történeted megválasztása is nagyon bejön, egy rövid hajsza, ami nyilvánvaló, hogy nagyban befolyásolta a leányzó életét. Szívesen mondanám, hogy drukkolok neked, hogy jó irányba változzon az életed, de a jövőbe látó képességem azt súgja, hogy ennél már csak rosszabb lesz. Mindenesetre sok sikert! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Emily Hayland Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Emily Hayland Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Emily Hayland Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Emily Hayland Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Emily Hayland
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emily Abernathy
» Emily Dawson
» Emily Brooks
» Emily Peterson
» Victoria Emily Brown

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: