New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásSecrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptySzer. Ápr. 25 2018, 13:36
Noel & Emanuel


Nagyjából egy hónapja vagyok itt. A bőröndöm megérkezett, Noel segítségével sikeresen beiratkoztam az iskolába, hogy rendben legyen a vízumom, amit szintén segített elintézni. Voltunk városnézésen is, megmutatott pár szép helyet, például a Central Parkot, ahol volt egy viszonylag romantikus délutánunk. Nélküle egy lépést se tudnék tenni, ugyanis részletesen beszámolt a vezetési stílusomról a szüleinek, így a kocsit azóta nem vezethettem. Ugyan állítólag a new yorkiak többnyire taxiznak, az én anyagi forrásaim azonban végesek, így ez nem opció. Épp azt tervezem, hogy spórolok egy kis robogóra, elvégre otthon is főleg azzal furikáztunk, de attól tartok, az ebben a városban életveszélyes vállalkozás lenne. Így hát néha kölcsön veszem Noel biciklijét, mikor nem visz el, de lassan kezdem kiismerni a tömegközlekedést is.
Változatlanul hiányzik az otthonom, bár a reggeli kávé kérdése már kezd megoldódni, ugyanis vettünk Noellel egy régiségboltban egy pont olyan kávéfőzőt, mint amilyen otthon van. Addig bütyköltem, míg működőképessé nem vált, és azzal a kávé egyszerűen mennyei. A házigazdáim is megtanulták a használatát, és mindenki rászokott. Remekül kijövök Josh-sal és Jane-nel, sokat beszélgetünk, főleg a művészetekről. Nagyon érdekli őket a munkám, engem meg az övék, úgyhogy Jane megtanította a kedvenc dalát elgitározni, Josh meg csak beszél olykor az üzletről. Mióta itt vagyok, elvégzek kisebb-nagyobb munkákat a ház körül hálából, ehhez ugyanis elég jól értek. Például megszereltem az ezer éve nem működő garázskapu motorját, a villanyt a terasznál, a csengőt, meg a villámhárítót, és a törött WC-tartályt. Rászoktam, hogy éjszakánként felmászom a tetőre, elszívok egy-két cigarettát, és nézelődöm.
Rászoktam arra is, hogy éjjelente benyitok Noel szobájába, és őt nézem. Néha skicceket készítek róla, miközben különböző pózokban alszik. Egyre inkább úgy érzem, hogy kezdem megtalálni a múzsám, bár ki tudja, miért, ez egész más, mint amit eddig a többieknél éreztem. Noel ártatlan. A többiek mind vadak voltak és szenvedélyesek.
Ez a város engem is megváltoztat. Elkezdtem dolgozni a caféban, ahol első nap reggeliztünk. Az iskolában nem sok órát vettem fel, hiszen csak a vízum miatt járok oda, de azért el szoktam járni az órákra. Mindenki nagyon kedves, beszédes, érdekődő és befogadó. Nagyon kevesen tesznek megjegyzést, azok is inkább a tetoválásaim, mint a származásom miatt. Talán helyinek tűnök, ami nem csoda, mert a metrón például általában több a színesbőrű, mint a fehér, és ez nagyon tetszik nekem. A suliban is így van.
A munkatársammal, Cathyvel, aki beajánlott, elmentünk egy-két randevúra, lefeküdtünk, de úgy döntöttünk, jobb, ha nem erőltetjük. Azt mondta, még túlságosan máshol vagyok, és neki több figyelem kell. Nemigen osztanak be minket azóta egy műszakba, de engem ez nem is nagyon foglalkoztat. Noelt valahogy annál inkább. Néha bejön egy kávéra, mikor reggeliztetek, elkészítem neki a kedvencét, és beszélgetünk, míg többnyire rá nem jön, hogy már megint elkésett az órájáról. Édes kölyök, nagyon okos, szellemes, kíváncsi, és nagyon kedvelem.
Mivel a kávézóban 4 órában vagyok, az iskolában meg naponta 2-3 óránál nem töltök többet, van időm alkotni, és felfedezni a helyi művészközösségeket. A közlekedéssel rengeteg időm fecsérelem el, de ezzel egyszerűen nem lehet mit kezdeni. Ez egy óriási város.
Kicsivel korábban érek ma haza, mivel az utolsó órám elmaradt. Nem hsizem, hogy bárki is itthon lesz, de azért a szokásos módon elkiáltom magam, hogy "megjöttem", amikor belépek, mert volt már, hogy egymáson találtam a szülőket véletlenül a nappaliban, hiányos öltözetben, és hát, azt a kellemetlenséget nem szívesen élném át újra, de szerintem ők sem. Hangosan becsukom az ajtót, aztán lassan indulok el fel a szobába, ahol kit látnak szemeim, Noelt.
A kezében azzal a fekete vázlatfüzettel, amit éjszaka szoktam magammal vinni a szobájába. Hát... Azt hiszem, ezt mondják angolul úgy, hogy 'lebuktam'. Igyekszem úgy tenni, mintha semmiség lenne az egész.
- Hello - köszönök neki, és leteszem a táskám a padlóra, aztán megállok és ránézek. Úgyis lesz mondanivalója, hát megvárom.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptySzer. Május 02 2018, 23:02

Emanuel & Noel

Megszoktam… nagyjából megszoktam, azt, hogy amikor hazajövök akkor a kisebbik szobába kell mennem. Nagyjából már berendezkedtem, de még mindig baromi idegesítő, hogy nem férek el benne úgy, mint a régiben. Nincs hely az összes hangszeremnek, a dobom még mindig a régi szobámban van, mert az újban csak akkor férne el, ha kivinnénk innen az ágyamat, ahhoz pedig ragaszkodom.
Megszoktam, hogy már nem csak hárman lakunk a házban, hanem már négyen, de azt még nem szoktam meg, hogy ez a negyedik ember Emanuel. Nem tudom mi van velem, ha rá gondolok olyan mintha elment volna az eszem és kicserélték volna egy buta kislányéra, aki ábrándozik és szívecskéket rajzol a füzetébe. Azt a füzetet végül darabokra téptem és egy jó messzi kukába dobtam ki az egyik buszmegállóba, nehogy véletlenül valaki megtalálja. Mondjuk Ő, mert akkor elsüllyedtem volna szégyenemben, bár lehet ráfogtam volna Allie-ra, hogy ő rajzolgatta nem pedig én. Allie a legeslegjobb barátom és mostanában feltűnően sokat lóg nálunk, még annál is többet, mint régen… tudom, hogy odavan Emanuelért, és tetszik ahogy rajong érte. Legalább láthatom, hogy milyen az amikor valaki tényleg „szerelmes” és megkönnyebbülten állapítom meg ilyenkor mindig, hogy én teljesen normális vagyok, mert amikor Emanuellel beszélek nem leszek vörös, nem kezdek el hebegve-habogva beszélni, hanem képes vagyok vele intelligensen és elmélyülten beszélgetni egy egy témáról. Néha annyira elmerülten, hogy az iskolába is elfelejtettem menni, és csak egy bő félórával később vettem észre, hogy nekem már régóta a padban kéne ülnöm és a tanáraim szavain csüngeni. Apuékat nem érdeklik a hiányzásaim egészen addig amíg az átlagom az általuk elvártnak megfelel, ami majdnem kitűnő, csak a készségtárgyakból lehet rosszabb osztályzatom, de hát az meg senkit sem érdekel. (Kivéve az ének, mert anyu kitekerné a nyakamat, ha abból rontanék).
Kezd beállni egy napi ritmus, amit mindenki követ. Reggelente megvan, hogy ki készíti a kávét, Emanuellel milyen sorrendben használjuk a fürdőszobát és hogyha apunak nem kell a kocsi akkor reggel elviszem dolgozni, aztán ott ragadok. Volt azonban egy kis mosolyszünet a viszonyunkban (mondhatom egyáltalán ezt így? ) Emanuellel. Ki volt egy kicsit szívva a nyaka és a szennyestartóban talált ingen rúzsnyomok voltak. Az előző este pedig nem jött haza, vagy csak olyan későn, hogy én nem vettem észre.
Mérges voltam és csalódott és talán ez vezetett rá arra, hogy onnantól kezdve besurranjak a szobájába és felpróbáljam a ruháit, vagy ellopjam, hogy abban aludjak. Egészen pontosan az alsógatyáit kezdtem el lopkodni, amik kivétel nélkül mind nagyok voltak rám, ezért előfordult, hogy mire felkeltem az a bokámnál volt vagy valahol a szoba másik felében. Fogalmam sincs, hogy kerülhetett oda, talán álmomban karatézni szoktam?. A szex estén viselt ruhája pedig meglepő módon eltűnt. Fogalmam sincs, hol lehet, de az biztos, hogy nincs a hátsókert sarkába elásva.
Utána még többet jártam hozzá a kávézóba és figyeltem Cathy-t, de nem úgy, tűnt, mint aki bármelyik pillanatban rá akarna mászni Emanuelre, bár lehet, hogy csak színészkedett és… nincs és.
Megkértem Emanuelt, hogy írja ki valahova, hogy mikor dolgozik, hogy tudjam, mikor kell bemenni egy egy ingyen muffinért. Igaz azt még sohasem kaptam, de igyekszem mindig annyit beszélgetni vele, hogy a végén elfelejtse kihozni a számlát. Sohasem sikerül ennyire elterelnem a figyelmét! Nem tudom, hogy csinálja… vagy talán mégis, hisz egészen biztos, hogy Őt én teljesen hidegen hagyom és ebbe majd belepusztulok. Nem tudom, hogy mit is szeretnék tőle pontosan, csak abban vagyok biztos, hogy akarom, ráadásul minél hamarabb.
Talán adhatna egy puszit, mondjuk a számra, vagy a nyakamba vagy a….
A gondolat sort nem fejezem be, hanem felkelek az ágyamról, félreteszem a hegedűt, amin eddig folyamatosan, megállás nélkül játszottam és átmegyek Emanuel szobájába. Mára még nincs pizsama felsőm, vagyis egy újabb pólóját kell ellopnom. Ahogy a szobájában kutakodok, a kezembe akad egy füzet amit korábban még nem láttam, fellapozva pedig beletelik pár másodpercbe amíg feldolgozom a látottakat. Én vagyok. Lapozok és ott is csak magamat látom, majd gyorsan végig pörgetem a lapokat és valamennyi rajz engem ábrázol, miközben alszom. Általában egy szál alsónadrágban szoktam aludni, csak ma jött az ötlet, hogy vegyek felülre is valamit. Vajon a képzelete szüleménye ezek a rajzok vagy… várjunk csak? Az utolsó rajz pozíciójában aludtam el két nappal ezelőtt. A mellkasomon egy könyvvel, a fülemben pedig a fülhallgató… Ezek igaziak.
Teljesen belemerülök a rajzok tanulmányozásába, és csak arra rezzenek össze amikor a táskája a padlót éri.
- Mik ezek? - Kérdezem köszönés nélkül. Tudni akarom, hogy miért csinálta!
- Tudom, hogy nem csak képzelted, hanem besurrantál, mert pont a napokban aludtam el így! - mutatom felé az imént tanulmányozott rajzot.
- Te… mindig ezt csinálod? Mióta nézel éjszakánként? Miért nem kérdezted meg, hogy egyáltalán lehet –e? -  kezdek túlpörögni, az agyam tele van kérdésekkel és ki akarja mondani mindet , de én próbálok szelektálni közülük.
- Ezt lehet, hogy nálatok Olaszországban nem ítélik el, sőt egyenesen bevett szokás, de itt Amerikában az alvás nagyon személyes dolog, nem illik kukkolni!



Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyCsüt. Május 03 2018, 23:14
Noel & Emanuel


Először is, fogalmam sincs, mit keres a szobámban. Jó, igaz, hogy ez az ő szobája volt régen, néha átjárkált eleinte, hogy kell neki ez vagy az, és néha itt találom, amint gyakorol. De most nem ezért jött, látszik a fején, ráadásul a kezében ott van a vázlatfüzetem. Szóval több, mint gyanús.
Na jó, igazából tudom, hogy loöpködja a ruháimat. Hiszen minden éjjel látom. Néha, bevallom, le is húzom róla a takarót. Először azért csináltam, mert látni akartam, hogy van-e rajta pizsamaalsó, vagy csak alsó, netán meztelenül alszik? Akkor volt rajta alsó, mégpedig az enyém, bár kissé félrecsúszva. Nem igazítottam meg, helyette inkább hosszasan néztem a félig kikandikáló szépséget a lábai közt. Utána szintén ez volt a helyzet, bár sajnos hason aludt, így csak a fenekét láttam, mint ahogy meg is van örökítve az egyik rajzon. De van olyan rajz is, amin teljesen pucér, mert akkor épp totál le volt róla csúszva az alsó is, meg a takaró is. Részletesen lerajzoltam az alsó felét. Akor este még egy csókot is kapott rá, és majdnem fel is ébredt, de aztán szerencsére nem nyitotta ki a szemét.
Most meg itt állunk egymással szemben, ő meg szembesít vele, hogy mennyire elképesztően perverz vagyok. Mert ez tényleg perverzség, nincs rá magyarázatom. Kiakad, és teljes joggal. Nem tudom, mit feleljek.
Végül úgy döntök, hogy a legjobb védekezés a támadás.
- Érdekes. Ezen a képen az is látszik, miben aludtál. Nézd csak meg! - mutatok a rajzra, amit előttem lobogtat. Armani feliratos alsó van rajta, ami az enyém, egyérteműen. Otthon mindenki ilyeneket visel, mert Armani olasz.
Mondjuk, engem ez nem zavar. Szerintem édes és hízelgő, és egy kicsit szexi. De az, hogy ő ennyire kibukik pár rajzon, az nevetséges.
- Minden éjjel bemegyek hozzád, és nézlek, miközben alszol. Azóta, hogy duzzogni kezdtél a kiszívott nyakam miatt. Nem érdekel, hogy engedélyt adsz-e rá.
Kezdek talán kicsit messzire menni. Hiszen mi lesz, ha fogja magát, elmondja a szüleinek, és kihajítanak az utcára? Csomagolhatok, és mehetek haza, és akkor csúfos véget érne az amerikai kiruccanás, amire mindent feltettem.
- Miért lopod el a ruháimat? - szegezem neki a kérdést, csak hogy visszavághassak. Valahogy el kell érnem, hogy ne akarjon árulkodni.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyPént. Május 04 2018, 21:19

Emanuel & Noel

Nem szabad megtudnia, hogy miért jöttem be ma ide. Kell valami alibi, hogy amúgy mi a fenét kutakodtam a szobájába, mikor nekem itt már tényleg semmi keresnivalóm. Mondhatnám, hogy dobolni jöttem, de nem venné be, mert akkor nem néztem volna meg a füzetet, hanem csak leültem volna játszani. Az sem valami hihető már, hogy itt hagytam egy cuccomat, mert az az első pár hétben már számtalanszor eljátszottam, és az égvilágon senkinek nincs annyi cucca, mint amennyi nekem kéne indoknak.
Nem értem miért készítette el a rajzokat, miért leselkedik? Egészen biztos, hogy van olyan órája amin pucér embereket rajzolhat, vagy ott volt Cathy… te jó ég, nagyon remélem, hogy őt nem rajzolta le. Bár teljesen mindegy, elmentek randizni, tudja, hogy milyen Emanuel amikor aranyos és flörtöl és ők le is feküdtek. Gyűlölöm Cathy-t, pedig erre semmi okom sincs, nekem semmi közöm Emanuelhez azon kívül, hogy a szomszédom és lakótársam. Talán egy kicsit a barátom is, de ezt annyira azért nem tartom valószínűnek, inkább azt, hogy csak egy pisisként tekint rám.
Lehet órai feladata volt, hogy ilyen képeket készítsen? De akkor is megkérdezhette volna.
- Az… egészen biztos, hogy véletlen volt, mert anyu a tiedet hozta be hozzám, miután kimosta az alsódat, én pedig csak későn vettem észre, hogy nem az enyém van rajtam. - Jó tudom, hogy ez nagyon vacak és harmatgyenge magyarázat, ráadásul több sebből vérzik is, de hátha beveszi…. á nem fogja, Emanuel nagyon okos.
- Duzzogni? Ez alatt mégis mit értesz? - Tudom én is, hogy megváltozott a viselkedésem miután hazajött a szexrandiról. Az is lehet, hogy utána véletlenül beleolvastam a telefonjába, hogy kiderítsem, hogy mi is a helyzet a lánnyal.
- Minden éjjel? - Esik le, hogy mit is mondott a mondata elején. Minden éjjel. Te jó ég! Mi van ha akkor jött be amikor pucér voltam? Éjjelente többször is feláll… mi van ha azt is látta? érzem ahogy az arcom egyre forróbb lesz, tuti, hogy már az egész fejem tiszta vörös amiatt.
- Jó… el szoktam venni, de nem lopom el! Minden egyes darabot vissza szoktam rakni a helyére! Nem vádolhatsz lopással, maximum ideiglenes eltulajdonítással, de az nem olyan nagy bűn! Te is kölcsön vetted apu ruháját az elején. Akkor te is elloptad őket? - Kérdezek vissza. Lehet hogy totál idiótának néz most, amit meg is tudok érteni, mert száz százalékig annak érzem magam.
Belelapozok még egyszer a füzetbe és megakad a szemem egy rajzon. Teljesen meztelen vagyok rajta.
- Ezt mégis miért csináltad? Igazán betakarhattál volna előtte. -



Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptySzomb. Május 05 2018, 11:51
Noel & Emanuel


Felvont szemöldökkel nézek rá.
- Teljesen hülyének nézel? - érdeklődöm, hiszen ez a mese arról, hogy nem vette észre, hogy kié is az alsó, amit visel, totálisan nevetséges. Hát az ember, ha észreveszi, hogy nem jó rá a ruha, amit felvett, akkor leveszi, nem? - Most is az én alsóm van rajtad?
Odanyúlok a hasához, beleakasztom az ujjam az övébe, de persze tudom, hogy nem fogok tudni belekukkantani így a nadrágjába, de legalább kicsit megijesztem. És közelebb húzom. Nagyon szeretném, ha közelebb jönne most, mindig, általában. De utálja, ha megérintem, ezt már elég világossá tette korábban, mikor megpaskoltam a hátát, megfogtam a vállát, vagy csak megpróbáltam kimasszírozni a nyakát, miután egyszer panaszkodott, hogy elfeküdte. Mindig kisiklott a kezeimből.
Emlékszem, utána egy fél napig nem találtam a telefonom, hogy hazajöttem Cathy-től, ahol együtt töltöttünk egy szuper éjszakát. Csinált közös szelfit is és elküldte, amin mindketten pucérak vagyunk, szex után. Utána kezdődött az, amiről beszélek. A duzzogás lehet, hogy nem a jó szó, de aztán átgondolom, és de.
- Kimész a szobából, amikor én bemegyek, nem szólsz hozzám, folyton a telefonod pötyögteted, ha ott vagyok. Menekülsz előlem és rondán nézel - sorolom a tüneteit annak, hogy valmai egész biztosan nincs rendben.
Kezd elvörösödni, amiről nem tudom eldönteni, hogy a düh vagy a zavar jele az arcán. Szerintem előbbi, mert tovább veszekszik velem. Az a helyzet, hogy másokkal ilyenkor mindig inkább elkezdek csókolózni vagy szexelni, de Noel túl fiatal ehhez, ráadásul a házigazdám fia, szóval nem tudom, mit csináljak, emiatt csak én is felidegesítem magamat.
- Én se csinálok semmi rosszat azzal, hogy bemegyek hozzád éjjelente, és lerajzollak, ebben mi olyan nagy bűn? Nem tehetek róla, hogy pucéran alszol! Csak azt rajzolom le, amit látok, és ami tetszik, és ebbe a farkad is beletartozik! De tessék, ha ennyire zavar...
Kirántom a kezéből a vázlatfüzetet, és elkezdem kitépni belőle a lapokat, majd összeszaggatni őket, és közben olaszul káromkodok tehetetlen mérgemben, mert én tényleg nem értem ezt a fiút, hát miért nem képes ezt mondani, hogy akarlak, mégis minek lopkodja a ruháimat és alszik bennük, ha azután felháborodik a rajzokon? Hát miért nem érti meg, hogy legszívesebben most azonnal az ágyra dobnám, és szeretkeznék vele?!
Ezt persze nem mondhatom ki, úgyhogy amint végzek a pusztítással, a kezébe nyomom a széttépett füzetet, és szaporán kapkodva a levegőt, közelebb lépek hozzá.
- Tessék, most már nyoma sincs. Megnyugodhatsz.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptySzomb. Május 05 2018, 13:38

Emanuel & Noel

Gondoltam, hogy nem fogja bevenni a mesémet, de meg kellett próbálnom, hátha… nem akartam lebukni előtte, nem akartam, hogy valaha is tudomást szerezzen erről, vagy talán mégis? Nem, azt vártam, hogy majd ha végzett  a tanulással és a munkáival itt, akkor szépen hazamegy, nekem pedig megszakad a szívem, de nem baj, mert akkor talán tudok majd olyan számokat szerezni amik esetleg befuthatnak. Most is van már pár dalszöveg kezdeményem és a hangszerelés is megvan hozzá, de nem fogom megmutatni senkinek sem. Még anyunak sem, mert akkor rájönne, mindenre rájönne…
- Mit csinálsz?- Próbálom ellökni a kezét a nadrágomtól, de nem igazán sikerül, erősebb nálam és sikerül közelebb húznia magához, de szerencsére az övem elég szorosra van húzva ahhoz, hogy ne láthasson be az alsógatyámig. Pontosabban az Ő alsógatyájáig, mert hogy igaza van, már megint az övé van rajtam. Nem kényelmesebb, mint az enyém, és folyton lecsúszik, mégis nagyon tetszik a gondolat, hogy az ő ruhája van rajtam. Beteges, tudom, hogy ez a viselkedés az, de nem tehetek róla, ha már máshogy nem lehet az enyém legalább így legyen az. A ruhája legalábbis.
- Nem igaz, hogy nem szólok hozzád, most is beszélünk! - Igaz, ha tehetném akkor most is elfutnék előle, mert nem akarom, hogy esetleg elmondja milyen is volt a lánnyal. Elég volt látni azt a fotót, amit mellesleg átvarázsoltam az én telefonomra és ha nagyon magam alatt vagyok akkor azt nézegetem, a lány helyére pedig magamat képzelem, vagy ha nem akkor pedig felhúzom magam rajta, pedig nem lenne rá semmi okom sem. Féltékeny vagyok, pedig semmi sincs közöttünk és a lány és közte sincs már. Szerencsére.
- A barátaimmal szoktam beszélgetni a telefonon, tudod Allie, és a többiek… - Magyarázkodom pedig fölösleges, hiszen nagyon is jól látja a helyzetet.
Zavaromat igyekszem átvezetni dühvé de nem mindig sikerül, de most sikerülnie kell! Mert nem láthat engem pucéran, nem látott még senki sem a szüleimen kívül pucéran senki sem és ők is legutóbb akkor amikor még csak két éves voltam, azóta pedig senki.
- Nem alszom pucéran, te is láthattad, hogy mindig van rajtam alsó, csak lecsúszik, mert neked nagyobb a feneked mint az enyém. - Nem fogom tovább tagadni azt, hogy az ő gatyáiban alszom. - Nem jöhetsz csak úgy be esténként! Nem engedtem! Nem egyeztem bele, hogy én legyek a modelled. - Nagyon zavar, hogy meglesett, pedig nem lett volna neki szabad, az pedig még jobban zavar hogy ha este bejött és lerajzolt utána miért nem keltett fel, vagy miért nem csókolt meg azokkal a csókra termett ajkaival? Biztos nagyon finomak és puhák, pont olyanok, mint amit zuhanyzás közben már számtalanszor elképzeltem.
Elveszi a füzetet és elkezdi darabokra tépni a rajzokat, egyszerre örülök is neki és csalódott is vagyok, mert tényleg nagyon szépen sikerült mindegyik, de az is jó, hogy így legalább nem fogja látni őket majd senki sem. Amint vissza kapom a fecnikre tépett rajzokat felnézek rá. Már egészen közel áll hozzám, elég lenne egy kicsit előre dőlnöm és lábujjhegyre állnom, hogy megcsókolhassam, de nem fogom. Szerettem volna ellopni a rajzokat is, de ő megsemmisítette őket.
- Cseszd meg Emanuel! - mondom és hozzá vágom a fecniket, amik össze vissza szálnak, beterítik szépen lassan az egész szobát.
- Ha pucéran akarsz látni annak nem ez a módja. Mindent elrontasz! - Nem tudom pontosan mi mindent… illetve igen. Azt, hogy továbbra is távolról rajonghassak érte.




Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptySzomb. Május 05 2018, 20:47
Noel & Emanuel

Nem szeretem, mikor valaki hülyének néz, legjobban ez idegesít fel szerintem minden közül. Egyszerűen nem tudok eligazodni ezen a fiún. Azt hittem, kedvel, és őszintén szólva én nagyon megkedveltem. Azt hittem, szórakoztatja a könnyed, laza flört, ami köztünk van, de nem értem, miért nem veszi már a lapot úgy, mint rég. Nem jövök rá, mi változott, egyszerűen semmi másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy felidegesítettem valamivel, vagy megbántottam, vagy egyszerűen csak elege van abból, hogy itt vagyok. Végül is foglalom a szobáját, ellopom tőle a szüleit, meg kell osztania velem a fürdőt, csupa kellemetlenség. Az is lehet, hogy az a baja, hogy a kis barátnője, Allie fülig belém esett, pedig Noel össze akart vele jönni. Nem tudom, egyszerűen nem tudom megfejteni, de unom ezt a kitalálósdit, meg azt is, hogy folyton csak magyarázkodik, de az egésznek se füle, se farka.
Úghogy mindkettőnknek jobb, hogyha széttépem a rajzokat, pedig amúgy egyszer meg akartam neki én magam is mutatni őket, de még nem most. Túl korai lett volna, és most is az, mert hiszen itt veszekszünk miatta negyed órája. A végén a fejemhez vágja, hogy mindent elrontok, hát kösz, ezzel egyébként is tisztában voltam. A padlót nézem, meg a repkedő papírdarabkákat, aztán őt.
Hátrébb lépek, és felteszem a kezem.
- Remek. Jobb, ha elmegyek. Úgyis ezt akartad, vagy nem? Non posso crederci... - mormolom a bajszom alatt, és felkapom a hátizsákot, amit az imént ledobtam, majd sarkon fordulok, és kicsörtetek a házból. Elmenekülök, muszáj, mert attól félek, hogy ha nem teszem, akkor megragadom a csípőjét, a falnak nyomom, és addig csókolom, míg ki nem fulladunk mind a ketten.
Ettől eltekintve baromi dühös vagyok. Egyszerűen nem értem a viselkedését, tényleg nem! De ha utál, akkor úgyis b fog köpni a szüleinek, ráadásul én barom ott is hagytam minden bizonyítékot. De ez már mindegy. Lakást kell találnom mielőbb, lehetőleg olyat, ami egyben műterem is, mert el kell kezdenem a munkát, nem halogathatom tovább.
Az egész délutánt és az egész estét ezzel töltöm. Nem megyek haza vacsorára, és még utána se. Persze a végén már csak céltalanul bolyongok manhattan utcáin, várva, hogy szembe jöjjön a megoldás, de persze nem jön semmi. A végén már teljesen kimerülök. Eszembe jut, hogy felhívjam Cathy-t, hogy alhatnék-e nála, de aztán rádöbbenek, hogy semmi kedvem hozzá. Ki akarok békülni Noellel, én nem tudom elviselni ezt az állapotot.
Hazasétálok az isten háta mögül, és mire halkan az emeletre érek, már elmúlt éjfél. Kicsivel. Lepakolok a szobámban, lezuhanyzom, felveszem az alvós boxerem, meg a pólót. Habozok és húzom az időt, pedig már akkor tudtam, mit fogok tenni, amikor elindultam hazafelé, órákkal ezelőtt.
Csendben benyitok Noel szobájába, és megállok a küszöbön. Nem tudom, hogy alszik-e, de ha igen, akkor igyekszem nem felkelteni. Akárhogy is, odamegyek, és óvatosan leülök az ágya szélére. Ezt eddig sose csináltam. Nem mondok és nem teszek semmit, csak nézem őt. Ugyanis úgy tűnik, a szavaink csak eltávolítanak egymástól minket, bármennyire is szerettem vele régen beszélgetni.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptySzomb. Május 05 2018, 22:11

Emanuel & Noel

Kimegy az ajtón és én nem csinálok semmit sem, hogy megállítsam. Hallom, ahogy csukódik a bejárati ajtó de én továbbra sem mozdulok. Mérges vagyok rá, hogy tehetett ilyet? Miért nem volt képes egyszerűen bocsánatot kérni tőlem? Aztán én is bocsánatot kértem volna és minden rendben lenne, legalábbis nagyjából, mert én továbbra is menekülnék előle. Hamarosan új barátnője lenne, ki tudja, talán pár hónap múlva már el is költözne innen a lányhoz, amit nagyon nem szeretnék. Tetszett, az, hogy itt van, hogy hallom ahogy molyol a másik szobában, az is jó volt, hogy minden egyes alkalommal amikor hazajött elkiáltotta magát. Figyelnem kellett volna ma, és vissza tenni a füzetet a helyére… de nem. Akkor is baromira zavar még mindig, hogy képes volt meglesni.
Látott pucéran, igaz én is láttam őt, de arról tudott! Hisz már az első nap sem zavartatta magát, de én mindig magamra kaptam valamit ha esetleg akkor jött volna be hozzám amikor éppen öltöztem.
Elment, és várom, hogy vissza jöjjön, egy helyben állva, majd mikor elfáradtnak a lábaim akkor leülök és úgy várom tovább, de nem jön, nem hallom a hangját és a jellegzetes dobogását, amikor feljön az emeletre. Elzsibbadnak a lábaim felkelek és elkezdek rendet tenni, össze szedem a cetliket amiket szétszórtam, majd vissza hozom az összes ellopott ruháját és szépen az ágyára teszem őket össze hajtogatva. Nem tudom mi ütött belém amikor kölcsön vettem őket… ez nem igaz, mert pontosan tudtam, szerettem volna, ha legalább így egymáshoz érünk ha már máshogyan nem lehet.
Szépen elrendezgetek mindent a szobájában, majd mikor rájövök, hogy talán nem jön majd többet vissza mérges leszek és átmegyek a saját szobámba. Próbálom kitalálni azt, hogy hol ülhetett amikor lerajzolt engem, mert szinte az összes rajz ugyan abból a szögből készült. Talán a székemben ült, vagy felült az asztalra? Nem tudom és már nem is fogom megtudni.
Vacsoránál nem jelentkezik és később sem, pedig általában kilenc óráig haza szokott érni, ha nem akkor pedig be szokta jelenteni, de most semmi. Gyors tusolás után a szekrényemhez lépek és megnézem a pizsi alsóimat. Egyiket sem venném fel szívesen, de végül csak megfogom a legfelsőt és bele bújok, hogy aztán lefeküdjek aludni.
Nem jön vissza. Elüldöztem…
Álom nélkül alszom, mégis nyugtalanul és felszínesen, ezért könnyedén felébredek a matrac mozgására. Nem akarom kinyitni a szemem, lehet, hogy csak képzelődtem, de azért kinyújtom a kezemet, hogy tapogatózzak egy kicsit. Mikor határozottan hozzá érek valamihez ami nem én vagyok kinyílnak a szemeim és Emanuelt látom magam előtt. Magamra rántom a takarót és felülök, miközben megdörzsölöm a szemeimet.
- Mit keresel itt? Te… elmentél.




Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyVas. Május 06 2018, 12:44
Noel & Emanuel

Itt ülök a szobájában, mint egy hülye, és magam sem tudom, mit akarok valójában. De azt nem, hogy duzzogjon, ignoráljon, és ne szóljon hozzám. Igazából teljesen mindegynek kellene lennie nekem. Ő csupán a házigazdám fia. Mégis ő volt aki mindenben segített és én hálás vagyok ezért. Ezen kívül nagyon okos, vicces, és jó vele beszélgetni, és megőrjít, hogy mindezt megvonta tőlem csak úgy, minden magyarázat nélkül. Nem én vagyok, akinek itt bocsánatot kellene kérnie szerintem, mert ez irracionális és kegyetlen, de mindegy.
A múzsák ilyenek.
Mélyet lélegzem, és benn tartom a levegőt feszülten. Látom, ahogy ébred, annyira gyönyörű! Felém nyújtja a kezét, én pedig először bizonytalanul odadugom a kezem, de aztán már tudom, mit kell tennem. Összekulcsolom az ujjainkat egymással, és hezitálás nélkül nézek álmos macskaszemeibe.
Persze, amint rájön, hogy a perverz kukkolóval van dolga, magára rántja a takarót, és elhúzódik. Ez teljesen természetes reakció tőle, nem is várhatok mást, elvégre én szúrtam az egészet el. De azért megjelenik egy szomorú kis kunkor a szám szegletében.
- Kiszellőztettem a fejem. Nézd... - kezdek bele, de rögtön megakadok. - Nem akartalak megijeszteni. Megengeded, hogy néha lerajzoljalak? - kérdezem, és közben igyekszem nem végignézni rajta, de nem megy. Sajnos úgy legeltetem a szemem rajta, mint egy éhes farkas Piroskán. Épp csak nem nyalom meg a számat. Azt sajnos nem látom, milyen alsó van rajta, pedig nagyon örülnék, ha az enyém lenne.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyVas. Május 06 2018, 13:05

Emanuel & Noel

Fogalmam sincs, hogy hogy sikerült elaludnom, egy csomó ideig csak éberen forgolódtam, aztán… aztán csak az rémlik, hogy felébredek. Nem hiszem el, hogy itt van, annyira hihetetlen ez az egész. Szemeim gyorsan hozzá szoknak a sötéthez és látom a körvonalait, a vonásait is, bár nem olyan tisztán. Olyan érzésem van, mintha megfogta volna a kezemet amikor hozzá nyúltam, még most is érzem ujjait az enyémek körül… de ezt biztos csak képzelődtem. Ő sohasem tenne ilyet.
Nagyon sokszor ért már hozzám azalatt az egy hónap alatt mióta itt van, de én mindig szinte azonnal elhúzódtam tőle, féltem, hogy annyira tetszeni fog az érintése, hogy a testem önálló életre kell és akkor mindenki látni fogja, hogy nekem mennyire tetszik az, hogy hozzám ér a nagy és erős kezeivel.
Hallgatom a szavait és elmosolyodok. Csak kiszellőztette a fejét, vagyis nem áll szándékában elmenni, legalábbis egyelőre, aminek én már nagyon, nagyon örülök.
- Én… - Ahogy ő megakadt az előbb énis ezt teszem. Nem tudom, hogy mit mondhatnék neki. Szeretném ha lerajzolna, szeretném ha hozzám érne, szeretném ha megcsókolna. Mindent szeretnék, de ezt így nem mondhatom meg neki.
– Úgy mint korábban? Titokban, miközben én alszom? - Nem tudom, hogy örülnöm kellene-e ennek vagy inkább megijednem? Talán egyszerre mind a kettőt.
- Pucéran? - szólalok meg ismét és egy nagyot nyelek, ahogy elképzelem a jelenetet. Talán a legjobb tényleg az lenne ha közben aludnék.
- Hozzám akarsz érni? Addig rendezgetni amíg nem tetszik ahogy fekszem? Vagy ezt is csináltad? Hozzám értél? - próbálom a szemeit nézni, de sötét van, túlságosan is sötét ezért most nem tudok belőlük olvasni, pedig jó lenne. Közelebb húzódok hozzá, hogy jobban láthassam a vonásait, hátha akkor okosabb leszek valamivel.
- Én… vissza vittem a ruháidat a szobádba, nem lett volna szabad ellopnom őket, sem pedig kölcsön vennem. De… tudod, sohasem aludtam még olyan jól, mint amikor a te alsódban aludtam. -




Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyVas. Május 06 2018, 13:25
Noel & Emanuel

Válaszol, beszélni kezd hozzám, és én már ennek is baromira örülök. Mivel a kinti gyér fény épp őrá süt, én tökéletesen látom őt, ő engem viszont nem annyira, mert én a sötétben vagyok. Látom, meresztgeti a csodaszép szemeit, nagyon édes, cirógatni való kismacska. Kicsit elgondolkozom, mit is mondjak, de azt hiszem, most már úgyis lehullt a lepel, és tudja, miféle perverz alak vagyok. Tehát akár őszinte is lehetek vele, hiszen nincs mit veszítenem. Vagy megengedi, vagy nem, nekem pedig tiszteletben kell tartanom a döntését. Esetleg később újra próbálkozni. Az igazság persze az, hogy ígyis-úgyis őt fogom rajzolgatni, míg meg nem érik a kép egy szoborra, amin aztán hetekig dolgozhatok, mint egy mániákus.
- Úgy is. De nem csak úgy. És... Igen. Pucéran vagy a legszebb. - Meg kell mondanom neki az igazat, különben sosem fog nekem modellt állni. Talán ha őszinte vagyok, ő is újra őszinte lesz velem.
Nyelek egyet. Kemény kérdései vannak. A tekintetem visszavándorol a szemeire. Mindjárt felnyársal velük. És közelebb is kúszik hozzám. Krisztusom, olyan gyönyörű, hogy mindjárt elsírom magam. Hazudhatnék-e neki egyáltalán? Bármikor a jövőben?
- Csak egyszer értem hozzád álmodban. - Kezdek én magam is elvörösödni, pedig nem szokásom pironkodni, ha ilyesmiről van szó. Most azonban mintha vákuumot teremtett volna maga körül, én is közelebb hajolok. Annyira akarom! - De legszívesebben állandóan azt tenném.
A szemeim tele vannak vággyal és feszültséggel, ami abból fakad, hogy féken tartom ezt a vágyat. Pedig már a nadrágom is dudorodik a közelségétől, az illatától, és attól, ahogy néz rám.
- Kösznöm - felelem arra, hogy visszahozta a ruháimat. Nehéz tisztán gondolkodnom. - Egyáltalán nem zavart, hogy kölcsön vetted őket. De az kár, hogy azért csináltad, hogy jobban aludj. Én...
Megint elakadok. Nyelek. Megnedvesítem a szám.
- Hozzád érhetek? - teszem fel végül a kérdést küszködve. Az engedélye nélkül most már inkább nem teszem, pedig erővel kell visszatartanom a kezem.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyVas. Május 06 2018, 14:20

Emanuel & Noel

Le akar rajzolni, nem csak alvás közben hanem máskor is és ha lehet akkor pucéran is. Úgy vagyok a legszebb. Arcomat pír önti el, még szerencse, hogy nem láthat jól. Vagy mégis? Nem az nem lehet, ezért az, hogy zavarba jöttem rejtve marad előtte, legalábbis egészen addig amíg nem kapcsolunk fel egy lámpát. De nem fogunk, nagyon jó ez a sötétség, így talán szabadabba, könnyebben tudok vele beszélni, mint eddig korábban bármikor.
Nem tudom kiverni a fejemből ezt az egy mondatot, folyamatosan újra és újra hallom, de legszívesebben azt kérném tőle, hogy mondja ki, ismételje meg még vagy ezerszer, vagy még többször.
- Mikor? Hol? Vagy jobb ha nem tudom? Nem baj ha nem árulod el. – bár rettenetesen kíváncsi vagyok, és ha nem mondja el most akkor egészen biztos, hogy valamikor ki fogom belőle szedni, de erre nem most lesz itt az idő.
- - Miért? - Hogy nekem mindent tudnom kell, hihetetlen, de csak azért, mert nem tudom elhinni amit mondd. Semmi értelme, mégis miért akar folyton hozzám érni? Miért ment el és szexelt Cathyvel, ha hozzám akar érni és nem hozzá? Lehet, hogy hozzám nem is így akar érni, hanem csak azért, hogy leellenőrizhesse a hajlataimat, hogy aztán még inkább élethűen tudja vissza adni azokat a rajzlapokon. Igen, ennek sokkal több értelme van, biztos csak ezért akar hozzám érni, talán megtalálta a múzsáját ideiglenesen, de majd egyszer csak rám fog unni és keresni fog mást.
- Én… nem azért csináltam. Ez csak egy kellemes velejárója volt, tudod nagyon jó érzés volt az a tudat, hogy az a te ruhád és fölvehetem még akkor is ha csak titokban. - Tekintetemmel követem azt, ahogy megnyalja a száját. Annyira szépen csinálta és annyira sajnálom, hogy nem tehettem én meg ezt vele.
Kérdése hallatán az én szám is kiszárad, de nem fogom megnedvesíteni, nem akarom hogy ennyire nyilvánvaló legyen az, hogy mennyire vágyom rá. A tekintetemből így is pontosan le tudja olvasni. Nem szólalok meg, de bólintok, ezzel megadom neki az engedélyt ahhoz, hogy hozzám érjen, én nem mozdulok, nem merek semmit sem csinálni.
Ha lenne hozzá merszem akkor én mozdulnék és érinteném meg őt, de nincs és talán soha nem is lesz hozzá elég bátorságom.




Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyVas. Május 06 2018, 14:42
Noel & Emanuel


Mennyi kérdés, te jó ég! De legalább kérdez, érdeklődik, és kíváncsi rám. Meg persze arra, hogy vajon mennyire is vagyok belezúgva. De hé, erre én is kíváncsi vagyok!
Egy kicsit ledöbbenek azon, hogy visszakérdez, hogy hol érintettem meg. Nagyon jó érzékkel tapint rá a legkényesebb dolgokra. Be merjem vallani neki?
Valójában nagyon szívesen látnám a reakcióját, mikor közlöm vele, mit is csináltam. Úgyhogy elárulom neki.
- Első alkalommal, amikor félre volt csúszva az alsód, nem tudtam ellenállni, és végignyaltam a farkadon.
Na, most vagy kihajít az ablakon, vagy neki is épp annyira szűk lesz az alsója, mint most nekem. De az a baj, hogy míg ő be van takarózva, addig én nem, és az enyém teljesen látszik. Igaza van, hogy mindent tönkreteszek, hiszen amennyire tudom, az volt az első szexuális élménye, én pedig elloptam tőle azzal, hogy még csak nem is volt ébren. Ennyi erővel meg is erőszakolhattam volna. Azt már nem teszem hozzá, hogy ettől aztán gyönyörűen felállt neki, én pedig egészen közelről néztem. Még nyöszörgött is hozzá egy kicsit és sóhajtozott. Annyira szép volt! Hogy érthetné meg ezt? Vágytam az ártatlanságára, a látványára, és úgy szívtam magamba, mint valami rémes pióca.
Meglepetten pislogok. Miért akarok hozzá érni? Ez mégis miféle kérdés? De azt hiszem, már csak azért teszi fel ezeket a kérdéseket, hogy hallhassa töredelmes vallomásaimat. Úgyhogy megkapja.
- Mert gyönyörű vagy, és vonzódom hozzád. Volt, hogy annyira felizgattál, hogy keresnem kellett valakit, akivel lefekhettem, mert veled nem lehetett.
Biztosan nem emlékszik, hogy mit csináltunk aznap, mikor én utána elmentem, és Cathy-nél aludtam. Hát, én igen. Sajgott a farkam akkor is, épp mint most. Érzem, hogy kezd elegem lenni a beszédből, ezért is kérem meg, hogy hadd érjek hozzá. Persze amit mond a ruháimról, nem újdonság. Én is hordanám a cuccait, ha beleférnék, vagy csak egyszerűen maszturbálnék az alsójával, ha nem az anyja mosná a szennyest.
Végül már nem mond semmit, csak bólint, én pedig úgy érzem magam, mint egy kanos kutya, akiről végre levették a pórázt. De ha most magam alá teperem, megrémül. Óvatosnak kell lennem, de alig bírok magammal.
Felemelem a kezem, és megérintem az arcát. Aztán nagyon lassan végigsimítom az ajkát, majd a nyakát és a mellkasát, miközben végig a szemébe nézek. Fogalma sincs róla, mennyire gyönyörű. Épp ez teszi annyira csodálatosan ártatlanná. Végül a kezem eléri a pontot, ameddig elér a takaró, és félretolom. A kezem végigsimít rajta a takaró alatt, mire érzékelem, hogy van rajta pizsama. De alatta? Vajon hatottak rá bárhogyan a szavaim? Bárcsak állva találnám odalent! Az mindent annyira egyértelművé tenne!




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyVas. Május 06 2018, 15:11

16+
Emanuel & Noel

Elakad a lélegzetem, egyszerűen nem kapok levegőt, csak a száját nézem és elképzelem azt amit mondott. A farkam eddig is folyamatosan keményedett, de erre szinte teljesen vigyázz állásba vágja magát, vágyik az érintésére, a kezére, a szájára mindenére, csak érjen már hozzám! De nem lehet, nem teheti, ahogy én sem tehetek semmit sem. Az ölemhez kapom a kezemet, és megnyugszom amint érzem, a takaró még mindig takar, nem láthatja azt, hogy mi is történik alatta.
- Ezt nem lett volna szabad! Nem tehetted meg, mondd, hogy nem igaz. - kérem és nagyon remélem, hogy viccel, mert az nem lehet, hogy először értek ott lent hozzám én meg szépen lemaradok az egészről. - csak egyszer csináltad? - felizgat és egyben kissé dühössé is tesz ez az egész. Egyáltalán ez előfordulhat? Vágyom rá, nagyon, de egyben meg dühös is vagyok. Ez biztos valami kezdődő elmebaj jele.
Tekintetem lesiklik az ajkairól egészen az öléig, és csak meresztgetem a szemeimet. Jól látom? Ez az alsó nem szokott rajta ennyire szűken állni,  szinte mindent látok így. Tekintetemet nem tudom elszakítani onnan, csak akkor tudok újra az arcára fókuszálni amikor megszólal. Van vajon arról fogalma, hogy mennyire tetszik amit látok? Hogy mennyire örülök annak, hogy végre nem csak én vagyok odáig érte, hanem én is érdeklem őt valamilyen szinten? Nem tudom, hogy ez mégis mennyire komoly, lehet csak alkalmi fellángolás is
- Nagyon mérges voltam rád amikor hazajöttél. Elloptam a ruhádat és elástam a kertben, hátha így semmissé tehetem a dolgot, de nem. Ugyan úgy lefeküdtél Cathyvel. - Lehet most fog bolondnak nevezni de nem érdekel, tudnia kell, hogy milyen baromi féltékeny voltam akkor.
Megengedem neki, hogy megérintsen és ő meg is teszi, a tenyerébe simítom az arcom, majd ajkaim kissé elválnak egymástól, mikor ott simít végig ujjaival. Kicsit ki is dugom a nyelvem, hogy megnyalhassam. Azt hittem meg fog csókolni, nagyon szeretném, hogy végre megcsókoljon, de nem, ő csak a kezével simít végig rajtam egyre lejjebb és lejjebb egészen a takaró alá, a szemeim hatalmasra nyílnak, nem lehet, hogy ott is megérintsen… elpirulnék ha lenne még pár csepp szabad vérem ami nem a farkamba vándorolt volna. Felszisszenek, majd felnyögök amikor végre megérzem a kezét magamon a csípőm pedig kissé előre lendül. Ez máris sokkal jobb érzés, mint amikor én értem magamhoz ott lent.




Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyVas. Május 06 2018, 16:21
Noel & Emanuel

18+


A teste azt üzeni, nagyon is tetszik neki, vagy legalábbis izgatja, amit mondok neki, de a szavai mintha pofon ütnének. Nem fogom azt mondani, hogy ez nem igaz, szóval nem mondok semmit. És arra is csak bólintok, hogy csak egyszer vagy többször csináltam-e, mert csak egyszer, akkor.
- Bár legszívesebben minden éjjel ezt csináltam volna.
Végre-valahára észreveszi, hogy mi a helyzet nálam. Látom, hogy le se tudja róla venni a szemét, és ez nagyon tetszik. Nézegesse csak. Felőlem meg is foghatná, de egyelőre úgy látom, nem akarja. Vagy nem meri. Majd segítek ezen. Kicsit elvigyorodom azon, hogy elásta a ruháimat. Mégis miféle pogány vallást követnek Bartlették New Yorkban?
- Aznap füvet nyírtál, és mikor le akartam venni rólad a pólót, hogy ne legyen meleged, ellöktél, és inkább megnyitottad a kerti csapot hogy lelocsold magad vízzel. Utána engem is lelocsoltál és bírkóztunk a vízért.
Ezért kellett végül is elmennem Cathy-hez. Mert nekem már akkor is felállt, és a hideg víz semmit se segített a dolgon. Utána jobb volt, kivéve, hogy Noel ignorált. De most már látom a szemében, hogy soha többé nem fog tudni ignorálni se engem, se azt, ami épp most történik. Azt akarom, hogy örökre emlékezzen rá.
Úgy bújik a kezemhez, mintha mindig is erre lett volna teremtve ő is és a kéz is. Megnyalja az ujjam, én pedig enyhén az ajkai közé tolom, hogy harapjon rá, szívja meg, vagy csináljon, amit csak akar.
Amint elérem odalent, felnyög, és én életemben nem hallottam még ilyen édes nyögést. A takarót félrehúzom, és feltárul előttem a látványa is annak, amit kitapinthattam. Elmosolyodom boldogan, és felsóhajtok.
- Gyönyörű!
A kezembe löki magát, amit én egyértelmű jelnek érzékelek. Erre már nem kérek engedélyt, egyszerűen csak csinálom. Lehúzom róla az alsót, és amint feltárul előttem pucér bőre odalent is, lehajolok hozzá. Kidugom a nyelvem, és alulról fölfelé végignyalom lassan a tagját, miközben felnézek rá. Éppen úgy, mint akkor éjjel tettem, amiről már beszéltem neki. Egy kicsit hagyom, hogy ezt kiélvezze, aztán egy másodperc várakozás után az ajkaim közé csúsztatom, és elkezdem szépen, lassan, cseppet sem sietve, életében először, alaposan leszopni.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyVas. Május 06 2018, 17:26

18+
Emanuel & Noel

Próbálok vissza emlékezni arra a napra, de nem megy, csak arra emlékszem, hogy elmegy, és másnap meg úgy jön haza. Biztos voltam abban, hogy össze jön Cathyvel teljesen és mindig egymáson fognak lógni, majd össze költöznek, megházasodnak és gyönyörű gyerekeik születnek. Erre most kiderül, hogy ha hagyom levenni magamról azt a hülye pólót és nem kezdem el húzni az agyát a vizes slaggal akkor nem történik semmi sem, és továbbra is jó lett volna a viszonyunk.
- Már akkor is vetkőztetni akartál. Folyton fogdostál. - felelem és halványan azért kezdenek rémleni annak a napnak a részletei. Jó volt vele hülyéskedni, jó nap lehetett volna ha nem lép le estére. Vártam, hogy akkor haza jöjjön, hogy csukódjon az ajtó és halljam feljönni az emeletre, de semmi, amíg el nem aludtam teljesen csöndes volt a ház, épp úgy, mint ma este is, csak most… ide jött és felébresztett.
Megnyalom az ujját, mire bedugja a számba, nem tudom mit csinálhatnék vele, ezért csak még egyszer végig húzom rajta a nyelvem, végül megszívom, óvatosan. Nem akarom megharapni, nem akarok fájdalmat okozni neki, még a végén itt hagyna és mehetnék újra a zuhany alá.
Hozzá simulok az érintéséhez, bármerre is jár a keze, úgy dörgölőzöm, mint egy idióta macska, aki csak arra vágyik, hogy még több simogatást kapjon. Én is azt akarok, minél több simit, mégis mikor elhúzza rólam a takarót legszívesebben vissza rántanám magamra. Már nyúlok is érte, de ekkor megszólal és nem csinálok semmit sem, csak nézem őt és igyekszem az emlékezetembe vésni ennek az estének minden egyes pillanatát.
A nadrág is lekerül rólam, aminek levételében segédkezem, már nem vagyok előtte szégyenlős, már mindent akarok, amit tud és hajlandó nekem adni. Hajolok felé, most már biztos hajlandó megcsókolni, de őt nem a szám érdekli, hanem egy egészen más testrészem. Miért nem tetszik neki a szám, valami baj van vele?
- Mit csiná… - Kérdezném, de nem tudom befejezni a kérdést, mert hozzám ér a nyelvével és olyan, mintha az agyamban lehúztak volna egy rolót. Teljesen kikapcsolt és csak arra tudok koncentrálni amit Emanuel tesz velem. Hátra dőlök és a takarót markolom, a levegőt kapkodva veszem a tekintetem pedig egyfolytában Emanuelen van és azon, hogy mit is csinál. Sóhajok és nyögések hagyják el ajkaim, próbálok csöndben maradni, de nem fog sikerülni, ha ez így megy tovább.
- El… - próbálom őt figyelmeztetni, de még a mondatot sem tudom végig mondani, mert a nevét nyögve élvezek el, és ha nem figyel akkor bizony a szájába.
- Nagyon… sajnálom. - mondom és eltakarom a kezemmel az arcomat, hogy ne kelljen rá néznem.



Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptySzer. Május 09 2018, 22:38
Noel & Emanuel

18+


- Ennyire zavar? - kérdezem, kicsit szomorúan, noha testének jelei most mást mutatnak. Most nagyon is tetszik neki, hogy hozzáérek, és fogdosom. De lehet, hogy csak pillanatnyi elmezavar ez nála. Mégis, ahogy az ajkai közé engedi az ujjam, megnyalja és megszívja... halkan, nagyon halkan felnyögök, és a következő már az lenne, hogy elkezdek nyüszíteni attól, hogy mindjárt szétpattan a nadrágom.
Elképesztően édes, ahogy a kezemhez törleszkedik, tényleg olyan, mint egy szépséges fehér macska, gatto bianco. Egy percre se állok le, hosszasan simogatom, és eszem ágában sincs tőle bármit is megvonni. Ma éjszaka leomlanak a falak közöttünk, lelepleződik minden titok.
Kárpótolni akarom azért a pillanatért, amikor először értek hozzá a farkához, és ő aludt. em emlékezhet rá, ezért rekonstruálom az eseményeket, sőt tovább is megyek. És a kezdeti fél szavas tiltakozását hamar felváltják a gyönyör hangjai. Kezem a férfiassága tövében marad, miközben ütemesen bólogatok az ölében. Nem akarok dicsekedni, de elég jó vagyok ebben. Cseppet sem zavar, hogy nincs csendben, a szülei majd azt gondolják, biztos éppen kiveri. Gyönyörűszép a hangja, az összes mozdulata, és az egész úgy, ahogy van. Éppen elveszti az ártatlanságát. És én veszem el tőle. Ez egy gyönyörű szobortéma...
Próbál figyelmeztetni, de engem nem kell. Mindent, amit ad nekem, elfogadok, és aztán lenyelem egyben. A szám nyalogatva tisztogatom meg őt is, majd felegyenesedem. Annyira zavarban van! Pokolian aranyos! Nem törődöm a bocsánatkérésével, megsimogatom a combját, és halkan fölé hajolok.
- Remélem, ez kárpótol az elveszett emlékért.
Visszahúzom rá az alsót, és betakarom.
- Most megyek és kiverem magamnak, ugyanis nagyon szexi voltál. Jó éjszakát, hacsak nem akarsz segíteni.
Tudom, milyen kis szende és milyen kis szűz, tehát nem erőltetek semmit, a végén még azt mondja, szexuálisan zaklattam. Ez mondjuk igaz, de eddig nem tettem olyat, amit ne akart volna, a kukkoláson kívül. A szopás szerintem kifejezetten tetszett neki. Én viszont még mindig itt állok álló árboccal, szóval valamit sürgősen tennem kell.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptySzer. Május 09 2018, 23:12

18+
Emanuel & Noel

- Épp ellenkezőleg, túlságosan is tetszett és nem szerettem volna ha ezt látod rajtam, mert bolond kölyöknek tartottál volna. - Talán még mindig annak tart, de nem baj, most elviselem, majd holnap lehet, hogy mindent bánni fogok, sőt ez nem csak lehet, hanem egészen biztos, hogy így is lesz. Majd kerülöm őt tovább vagy pár napig egy ismerősömnél alszom és akkor biztosan nem találkozunk.
Elfogynak a szavak, elfogynak ezzel egy időben az értelmes gondolataim s, mert hozzám ér és nem ereszt. Nem húzza el a kezét csak még inkább beveti őket, és nem tudom, hogy nekem mit is kéne csinálnom. Nekem is hozzá kéne nyúlnom? De hát még rajta van a nadrág, lehet nem is akarja, hogy viszonozzam ezt az egészet, bár a férfiassága határozottan áll és majd szétfeszíti az anyagot.
Nem nyúlok hozzá, még a végén elvesztené az ihletét s itt hagyna engem álló farokkal és fejezhetném be magamnak, de az nem lenne olyan, mint amit most ő csinál velem. Semmi sem ilyen jó, nem is lehet leírni szavakkal ezt az érzést. Látom és hallom is őt, és hiába próbálok csöndben maradni nem megy, nyögök és sóhajtozok, mintha csak egy pornófilm egyik főszereplője lennék.
Be kéne tiltani ezt, legalábbis Emanuelnek biztosan, mert a szájával olyan dolgokat művel velem ami határozottan függőséget okoz. Nem leszek képes ezentúl másra gondolni ha csak meglátom őket, mindig ez fog eszembe jutni. Te jó ég, hogyan fogok ezentúl anélkül beszélni vele, hogy ne állna fel azonnal?
Nem húzódik el mikor átélem életem első olyan orgazmusát amit nem magamnak okoztam, amit pedig utána csinál… azt hittem, hogy kiköpi, utána pedig elhúzódik tőlem, de nem. Már nem látom mit csinál, csak érzem, ahogy azt is, hogy hamarosan felöltöztet.
Kikukucskálok az ujjaim közül, mikor felajánlja, hogy segítsek neki.
- Szabad? - Remélem nem mondja, hogy csak viccelt. Felülök és a tekintetem az alsójára téved, és nem is tudok már másfelé nézni. Úgy még sohasem láttam, hogy felállt neki, kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet.
- Én… szóval még nem csináltam ilyet csak magamnak, de azzal mindig gyorsan megvoltam. - A kezem egyre közelebb csúsztatom hozzá, a combján felfelé simítok, egészen a hasáig, a kritikus részeket kikerülve, majd végig húzom az ujjaim a kockáin lefelé, míg le nem érek az alsója korcáig. Be akarok nyúlni alá, de még nem… először az anyagon keresztül érek hozzá, közben megharapom alsó ajkamat. Annyira tetszik ez az egész. Párszor végigsimítok rajta, a ruha anyagán át, majd becsúsztatom a kezem a nadrágjába, hogy úgy is hozzá érhessek.
- segítesz? - nézek rá, miközben kezem a farkán van. Teljesen más érzés, mint a sajátomat fogdosni. Sokkal jobb.




Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyHétf. Május 21 2018, 11:31
Noel & Emanuel

18+


Felcsillan a szemem. Nagyon örülök neki, hogy ez elmondása alapján nem kellemetlen neki az érintésem, hanem épp ellenkezőleg: nagyon is kellemes. Sőt, túlságosan az. Mondjuk most látom rajta, hogy mennyire is élvezi ezt. Mélyen az eszembe vésem az arcát, a mozdulatait, a bőrének illatát és az ízét odalent. Annyira ártatlan, hogy majdhogynem édes, ami egyébként sós. Büszkén és elégedetten nézek fel rá, mint egy igazi liliomtipró. Mikor végre elveszi a kezét az arca elől, legszívesebben felfalnám, de egyelőre csak a tekintetemmel teszem ezt.
Úgy tűnik, vonzza a farkam látványa. Szerencsére nem csak a tekintetét, hanem a kezét is. De egyelőre csak játszadozik velem, nem a lényeget fogja meg, hanem mindent körülöte csak azt nem.
- Megőrjítesz! - súgom türelmetlenül, és már majdnem felemelem a kezem, hogy megfogjam, és a megfelelő helyre irányítsam az övét, de végül türelmes maradok. Mert ez így sokkal de sokkal őszintébb, tisztább, jobb. Még akkor is, ha már nedves foltot rajzol az előváladékom a fekete alsóra.
- Ó, Jézusom! - nyögök fel, mikor végre megérinti duzzadó férfiasságom. Igaz, hogy csak az anyagon át, de akkor is, végre ott van a keze. Az ágyékom forró, és mintha önálló életet élne, ugyanis még jobban megemelkedik és szinte hozzátörleszkedik Noel kezéhez.
Elfátyolosodik a tekintetem, de a hangja visszaránt a valóságba. Kicsit felemelkedem, és leveszem magamról az alsót, ezzel úgy gondolom, máris segítettem, de további tanácsokra van szüksége. Teljesen elolvadok ettől. A végletekig meghat ez az egész.
Hátra dőlök az ágyán keresztben, a fejem az ölébe hajtom, így kényelmesen eléri a kezével azt, amit el kell. Megfogom a kezét, és határozottan a tagomra kulcsolom az ujjait. Mélyeket lélegzem és közben le se veszem az arcáról a szemem.
- Mozgasd a kezed fel és le, és közben finoman szorítsd... - súgom, csendesen, hiszen még mindig a szülei házában vagyunk, akik alszanak, remélem. Elindítom a keze mozgását, de aztán elengedem, hagyom kibontakozni, és csak élvezem, amit csinál.
Megfeszülnek az izmaim. Sajnos annyira sokáig várakoztam erre, hogy végül hiába próbálom visszatartani, nem fog menni sokáig. Elég néhány mozdulat, és tele lesz a keze velem.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyHétf. Május 21 2018, 12:51

18+

Emanuel & Noel


Nem gondolja meg magát, hagyja hogy felfedezhessem magamnak a testét, nem siettet, nem fogja meg a kezem és teszi a farkára azzal a szöveggel, hogy ne szórakozzak már, térjünk a lényegre és ez nekem nagyon tetszik. Sok mindent szeretnék vele csinálni, végig simogatni az egész testét, majd a kezeim útját ajkaimmal is bejárnám, ha hagyja nekem. Talán legközelebb, talán majd máskor… ha lesz még ilyen alkalom de az is lehet, hogy ez az este egyszeri és megismételhetetlen lesz.
Talán egyszer lesz valaki, akivel megcsinálhatok mindent, amihez kedvem támad, bár kétlem, hogy bárki olyan türelmes lenne velem.
Felnyög mikor először hozzá érek ruhán keresztül erre elmosolyodok és az arcát kezdem el nézni, igyekszem az emlékezetembe vésni mindent ami csak történik, a hangokat a látványt és az érzéseket is.
Muszáj segítséget kérnem és ez úgy tűnik kizökkenti őt egy kicsit, de nem nevet ki, pedig azt hittem, hogy egy jóízűt fog kacagni rajtam, majd közli ne szórakozzak már, aztán vagy itt hagy vagy pedig magának intézi el a dolgot, de nem. Elhelyezkedik, fejét az ölembe hajtva és ha nem pár perccel korábban élveztem volna el akkor egészen biztos hogy a farkam pillanatokon belül megint vigyáz állásba vágta volna magát, bár még lehet megtörténik. Megsimogatom szabad kezemmel az arcát és a száját, pont úgy, ahogy ő tette nem sokkal korábban velem. Az alsója lekerül róla, én pedig végre megcsodálhatom őt teljes valójában, de nem csak néznem szabad, hanem hozzá is érhetek, sőt, egyenesen Emanuel pakolja magára a kezemet, mintha már türelmetlen lenne.
Tekintetem cikázik az arca és a farka között, nem tudom melyiket nézzem, mert egyszerre mindent látni  akarok, meg akarom jegyezni, szeretném kiélvezni ezt az egészet, ezért nem mozgatom rajta valami gyorsan a kezemet, de végül így is nagyon gyorsan elsül, örülök is neki meg nem is, mert nem hagyta, hogy a számmal is hozzá érjek, neki csak a kezem kellett. Lehet nem tetszik neki a szám? Biztosan van vele valami baja, mert még meg sem csókolt, ha nem az ölemben lenne a feje akkor most egy tükörhöz szaladnék, hogy alaposan megvizsgáljam magam, de nem teszem, mert egyből kiröhögne.
A szekrény tetején van egy csomag zsebkendő, elveszek párat, és igyekszem megtörölni a kezemet, miközben nem nézek rá.
- Én… nem tetszem neked? - kérdezem és közben még mindig a kezemet törölgetem. – - Meg fogsz valamikor csókolni engem?




Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyHétf. Május 21 2018, 15:39
Noel & Emanuel

18+


Úgy érzem magam, mint egy nagy, lusta oroszlán, aki épp teljesen jóllakott és kielégült. Az ajkamon kis mosoly bujkál, ahogy nézek rá. Törölgeti a kezét, és még ezt is olyan édesen csinálja.
- Megtörölgetsz engem is? - kérdezem, miközben ügyködik, de aztán olyat mond, amire először azt hiszem, rosszul értek.
Nem tudom kitalálni, mi üthetett belé, hiszen épp most szoptam le, és épp most elégített ki, mégis miért ne tetszene nekem? Talán romantikusabb lélek, mint gondoltam? És most ettől kiábrándult?
Nem tudom, sose volt még kamasz fiú partnerem, de ha olyanok, mint a kamasz lányok, akkor csakis egy megfelelő válasz lehet jelen pillanatban számára.
- De nagyon tetszel. Gyönyörű vagy.
A tekintetét keresem, de ha nem akar rám nézni, felnyúlok és megfogom az állát, majd magam felé fordítom a fejecskéjét.
- Miért nem te csókolsz meg engem? - kérdezem játékosan, kihívóan. Megnedvesítem az ajkam, jelezve, hogy akármikor készen állok a dologra. Igaz, hogy az ölében fekszem, de még fiatal, és biztos nagyon hajlékony, ha meg nem, akkor húzzon fel.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyHétf. Május 21 2018, 16:22

18+

Emanuel & Noel


Kérésére bólintok és veszek még el pár zsepit, hogy őt is megtörölgethessem. Alapos munkát végzek, de csak azért, mert nagyon tetszik, hogy hozzá nyúlhatok és nem löki el a kezemet. Mikor végzek vele akkor a hasára teszem a kezemet és ujjaimmal finoman simogatom a kockáit. Nagyon tetszik, hogy ilyen hasa van, nagyon sok mindent szeretnék vele csinálni, de lehet hogy nem fogja engedni, talán most rontottam el mindent, hisz ilyet nem szabad kérdezni. Tudni fogja, hogy teljesen bizonytalan vagyok mindenben.
Miért csináltam ezt? Miért nem volt jó az, ahogy eddig egymással voltunk? A fenéért kellett bejönnie ide, mindent elrontott. Még akkor is ezt gondolom amikor meghallom a válaszát. Nem a kinézetemmel van a baja, de valami akkor sem jó.
Nem nézek rá, ezért felnyúl és kényszeríti, hogy rá nézzek, a tekintetem pedig követi a nyelvének útját. Irigykedve nézem, én szeretném azt csinálni, de nem, egyszerűen képtelen vagyok rá.
- Mert… nem tudom. Én… nem. - Azt tudta, valószínűleg, hogy még senkivel sem voltam, de vajon azt is tudja-e, hogy a csókkal is ez a helyzet?
- Majd te. Megvárom, ha pedig te sem… akkor így jártam. Majd más megcsókol.- Bár mivel eddig erre nem került sor lehet nem is fog… igaz a szexre is ezt hittem, erre itt vagyunk és végre nem én vertem ki magamnak.
- Itt alszol? - Kockázatos lenne, ha nem akarunk lebukni a szüleim előtt, de én örülnék ha maradna. Álmában megcsókolnám, akkor meg merném tenni.



Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyHétf. Május 21 2018, 16:44
Noel & Emanuel


Kicsit csiklandozza a hasamat, de nem vagyok kislány, hogy ettől ficánkolni kezdjek. Amúgy is, ott a hasam alján nagyon is jól esik most a lágy csiklandozó érzés. Olyan szexi és izgató, szinte máris rögtön fel tudna tőle állni megint. Ah, hát az nagyon jó lenne... Már nagyon unom minden reggel kielégíteni magam, pedig néha napjában többször is kell. Attól függően, épp mennyi időt töltöttem Noellel.
Megkérdezem, miért is nem akar ő megcsókolni engem, de erre csak szégyellősködni kezd. Elmosolyodom, mert nagyon kis félénk lehet. Azután leesik, hogy mi is lehet a probléma.
- Te még sose csókolóztál? - kérdezem fojtott hangon ugyan, de nagyon meglepetten. - Na és Annie, vagy mi a csuda a neve annak a kislánynak aki mindig itt lebzsel? Mégis mi a fenét csináltok egész nap, ha még csak nem is csókoltátok meg egymást?
Talán nem kellene így beszélnem, mert a végén még azt hiszi, hogy cikizem. Talán egy kicsit, mert hiszen csodálatosan szép fiú, akármelyik férfi vagy nő boldog lehet, ha kaphatna tőle egy csókot, de nem... Ő itt szégyellősködik nekem.
- Nem, azt nem engedem, hogy más csókoljon meg először. Megtiltom - mondom elkomolyodva.
Felülök, és odafordulok hozzá.(A meztelenségem, mint mindig, most se zavar egy cseppet sem.) Végignézek a testén, egészen az álláig, majd a szájára tapad a pillantásom. Annyira szép a szája, hogy legszívesebben egész hajnalig csak kényeztetném.
- Ne tereld el a témát - ráncolom össze a homlokom.
Közel hajolok hozzá, annyira, hogy csak egy pár centi válassza el az ajkainkat egymástól, majd halkan odasúgom:
- Csókolj meg!
Nem érek hozzá sehol sem, de ő bármikor a nyakamba kapaszkodhat, vagy hozzám simulhat, esetleg el is tolhat magától, de a legjobban annak örülnék, ha a szájával érintene meg, mégpedig a számon. Nyitott szemmel várom a csodát.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyHétf. Május 21 2018, 17:11


Emanuel & Noel


Látszik, hogy megvan arról a véleménye, hogy még nem csókolóztam. Lenéz… vagy nem is tudom, inkább nevetségesnek találhatja, pedig ez egyáltalán nem az. Ez csak így alakult, minden bizonnyal ha szerettem volna akkor már régen túl lehettem volna a dolgon, de nem, én még oviban sem csináltam semmi ilyesmit, csak megbeszéltem az egyik lánnyal, hogy mondjuk azt, hogy megtettük, mert neki sem volt hozzá különös képen kedve.
- Biztos nagyon sokan vannak még rajtam kívül akik sohasem csókolóztak, nem kell lenézni emiatt. - mondom kissé mérgesen.
- Ő a barátom és beszélgetni szoktunk, filmet nézni vagy tanulni. Nem tetszem neki, tudod jól, hogy ő beléd szerelmes. - Annie megölne ha megtudná, hogy ezt elmondtam, de hát csak a hülye nem látja rajta, hogy mennyire oda van Emanuelért. Talán jobban is, mint amennyire én… nem az nem lehetséges.
Még mindig rettenetesen zavarban vagyok emiatt az egész miatt, és legszívesebben csöndben maradnék, de most megvédem magam.
- Tessék? - Mégis mi az, hogy megtiltja? Nem tehet ilyet! Ha nem hajlandó megcsókolni akkor én megcsókolhatok mást, mondjuk Annie-t, hiába nem szeretné, legalább túl leszek rajta. Anyuék úgy is azt hiszik, hogy már csókolóztunk, lehet Emanuel is tőlük kapta ezt az információt?
Elhúzódik tőlem és máris hiányozni kezd a közelsége, de most mérges vagyok rá, nem fogom vissza húzni magamhoz. Tekintetem a z övét keresi, de ő csak a számat nézi. Meg szeretne csókolni, de valamiért azt szeretné, hogy én tegyem meg a kezdő lépést. Miért? Miért olyan fontos ez neki, és miért nem könnyíti meg inkább a dolgomat? Utálom, hogy ezt csinálja, ahogy azt is, hogy ilyen közel hajolt hozzám, szinte érzem a lélegzetét a bőrömön.
- Én… - kezdek bele egy mondatba, de a befejezésében nem vagyok biztos. Igazából már azt sem tudom, hogy mit akartam neki mondani. Közelebb hajolok hozzá, és érzem ahogy a szívem a mellkasomban eszeveszett tempóban dobog, számat pedig az övőre simítom egy rövid ideig. Apró, óvatos csók, de mégis csak az volt, de nem elég ennyi. Újra megcsókolom, és most nem húzódok el tőle azonnal, hanem barátkozom a gondolattal.



Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel EmptyHétf. Május 21 2018, 21:11
Noel & Emanuel


Pillanatok alatt felfújja magát, mint egy mérges kis pulyka.
- Nem nézlek le. Annie-t egyetlen perc alatt magadba tudnád bolondítani, ha akarnád - tárom fel előtte az univerzum titkait röviden. Az a kislány eddig is állandóan körülötte volt, most csak ürügy vagyok, hogy féltékennyé tegye őt... De nem baj, ezt már megtartom magamnak, elvégre én nem akarom, hogy hirtelen rájöjjön, hogy szerelmes belé, és nem akarom, hogy egymásra találjanak nagy hirtelenjében, épp most, mikor ennyire közel kerültünk egymáshoz Noellel.
Magabiztosan elvigyorodom. Jól meglepődik rajta, hogy megtiltok neki bármit is, éppen én, de hát az a helyzet, hogy tényleg nem akarom, hogy más érintse azt a szépséges és szűzies száját rajtam kívül. Most már nem tudnám elviselni a gondolatot.
Odahajolok, érzem a lélegzetét a bőrömön, szinte hallom a szívdobogását. Mondani akar valamit, de maga is elfelejti a folytatást. Nem hajolok közelebb, csak kicsit elmosolyodom, mikor érzékelem, hogy egy milliméterrel közelebb hajolt hozzám.
Mikor végre valahára megérint a szája, rögtön el is rebben, mint egy édes pillangó. Nem mozdulok mohón utána, pedig pokolian nehéz türtőztetnem magam. Mikor végre visszatér, hosszabban ízlelgeti a szám, és végre én is kilépek a mozdulatlanságból. Egész eddig mintha egy szobrot csókolt volna, de most a nyakára simítom a tenyerem. Megmozdítom a szám, rácsókolok az övére, majd a nyelvem hegyével végignyalom az alsó ajkát, hogy utána ez a nyelv bebocsátást kérjen a résbe is. Lassan csinálom, hogy mindent kipróbálhasson, mindent megízlelhessen és kiélvezhessen. Fokozatosan elmélyítem, míg végül egymás nyelvéhez nem érünk. Ekkor elkezdem fokozatosan hanyatt dönteni, hogy aztán fölé támaszkodva hozzá simulhassak az ágyán.
Hiszen ez az első csókja. Fantasztikusnak kell lennie.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Emanuel × Noel
» Emanuel × Noel × Nice to meet you
» Hidden Secrets ~ Rhett & Marianne
» secrets everywhere
» The secrets of salt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: