New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Emanuel × Noel
TémanyitásEmanuel × Noel
Emanuel × Noel  EmptySzomb. Júl. 07 2018, 19:56


Emanuel & Noel


-Jude, gyere le a szobádból, Allie van itt.
- Én most Emanuelhez jöttem Mr. Bartlett.

Elkezdtem naplót írni és már számtalan bejegyzésnél szerepel az alábbi idézet. Bosszant, Allie talált magának egy új legjobb barátot, vagy a fene tudja mit, hiszen teljesen bele habarodott Emanuelbe és ez valószínűleg visszafelé is igaz. Még nem kaptam ugyan semmi erre vonatkozó bizonyítékot, mégis érzem, hogy ez így van éppen ezért az utóbbi időben nagyon sok programot szerveztem magamnak. Segítek anyának a tanításban, van egy kis gyermekekből álló kezdő hegedű órája amit gyakorlatilag teljesen átvettem tőle, ami nagyon sok gyakorlást és felkészülést igényel a részemről, valamint apu irodájában is rengeteget dolgozok és még ott van az iskola is, ahova folyamatosan készülni kell. Nappal szinte semennyit sem vagyok otthon, ha meg mégis akkor azt is gyakorlással töltöm, éjszakánként pedig… Piszok nehéz.
Úgy teszek, mintha aludnék mikor hallom, hogy bejön a szobámba és előveszi a rajz füzetét. Nem akarom, hogy ébren találjon, hogy beszélgetni akarjon velem, hiszen minek is tenné? Ott van neki Allie, biztosan azért rajzol le még mindig engem, mert a lány, még nem engedte meg neki ugyan ezt, és hozzá kissé nehézkesebb lenne bejutnia éjszaka, mint hozzám.
Az egész „hogyan tegyük magam elérhetetlenné” két hete kezdődött, mikor Allie berontott a szobámba és megmutatta a kis szobrot, amint Emanuel csinált neki. Hát nem csodás? Egy nagyon pontosan és tökéletesen kivitelezett mókus volt, mert állítólag Allie egy mókusra emlékeztetni Em-et.
Gyűlölöm a mókusokat.
A legrosszabb az egészben az, hogy Allie minden egyes alkalommal, miután meglátogatta Emanuelt, elmeséli, hogy mi volt, bár gyanítom nem mindent, hiszen testi érintkezésről nem volt szó. Még, ki tudja, hogy mikor kerül rá sor.
Végig pörgetem a füzet lapokat az ujjaim között és megszámolom hányszor szerepel ez a két sor benne. Huszonhatszor. Jóval korábban kezdődött minden, mint ahogy gondoltam volna.
Gyűlölöm Alliet.
Gyűlölöm Emanuelt.
És még mindig baromira gyűlölöm a mókusokat.
Bedobom a füzetet az ágyam alá, a helyére, majd a konyhába indulok kávét főzni. Direkt nem azt a kávéfőzőt használom, amit ő vett, hanem a mi régi készülékünket. Nekem ez is tökéletesen megfelel.



Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Emanuel × Noel
Emanuel × Noel  EmptyVas. Júl. 08 2018, 23:32
Allie halálosan lefáraszt. Nem tudom, minek jön át, ha Noel egész nap nincs itthon. Hetek óta elkerüljük egymást. Vagy ő jár gyerekeket oktatni, vagy én megyek a második illetve harmadik munkahelyemre. Az iskola mellett nem sok szabadidőm van, de annak érdekében, hogy minél előbb el tudjak innen költözni, muszáj minél több pénzt gyűjtenem. És muszáj minél előbb elég pénzt gyűjtenem, mert Noel ennél egyértelműbben nem is tudná a tudtomra adni, hogy húzzak már a fenébe. Nem szól hozzám, ha találkozunk, akkor is mogorva képpel bámul, nem eszi meg a főztömet, és éjjelente sem reagál, ha ébresztgetem. Elég egyértelmű, hogy kamuzza az alvást, de mit tehetnék? Már be se megyek az utóbbi időkben. Emiatt az egész miatt én is rosszkedvű vagyok és ingerlékeny. Josh és Janet persze továbbra is nagyon kedvesek. Sőt, Janet olykor kicsit túl kedves is, néha az az érzésem, hogy szeretné, ha udvarolnék neki, mármint: kicsit intenzívebben, mint ahogy amúgy is teszem, hiszen minden nap elmondom neki, emnnyire jól néz ki, milyen fiatalos és csinos. Én vagyok az első, aki észreveszi az új frizuráját vagy egy új ruhát. Josh-t ez cseppet sem zavarja, ettől függetlenül ugyanúgy szexelnek minden éjjel, vagy ha azt nem is, valami maszatolás tuti van a paplan alatt, a hangokból ítélve.
Szóval itt mindenki pokoli jól elvan, nekem meg itt maradt a nyakamon a kislány, aki egy hónappal ezelőttig Noel legjobb barátja volt, most meg én pesztrálom egyfeszt. Az egészen biztos, hogy a kislány rám van gerjedve, de egész eddig nem tett semmi olyat, amivel ezta nyilvánvalónál egyértelműbbé tette volna. Vagyis nem akart megcsókolni, nem nyúlt hozzám, nem dobta le a ruháit vagy ilyesmi. Most azonban...
Sírva rohan ki a műhelyből, és én hiába sietek utána, már csak azt látom, hogy bevágja az ajtót az orrom előtt. Elgondolkozom, hogy utána menjek-e, de hát a fene se akar egy kamasz lányt végigkergetni az utcán, a végén még mindenki félreértené a helyzetet.
Ácsorgok kicsit az előszobában, majd nincs más ötletem, úgyhogy bemegyek a konyhába, hogy igyak egy kávét. Na és nicsak, kit látnak szemeim! Ez a meglepetés jelenleg csak annyit jelent, hogy Noel páholyból, premier plánban nézte végig az iménti kis jelenetet. De nem csinálok ebből ügyet. Épp elégszer ignorált már ahhoz, hogy meg se próbáljak barátságos kontaktot létesíteni vele. Bekapcsolom és megtöltöm a kávéfőzőt, amelyiket mindenki más használja a családból, és közben mogorván odaszólok neki:
- Féken tarthatnád a kis barátnődet. Kezd vele elszállni a ló - fejezem ki magam kissé pontatlan angolsággal, keverve a két közmondást.
Ha esetleg még mindig itt lenne, míg lefő a kávém, ránézek. Annyira pokolian gyönyörű! Róla egészen biztos nem mókust mintáznék, ha végre modellt állna nekem. Hanem szeráfot, vagy talán inkább egy incubust, amilyen vad gondolataim vannak miatta minden éjjel. Kis pokolfajzat!
Annyi mindent szeretnék mondani neki! De egészen biztosan semmi se érdekli, amivel előrukkolnék. Úgyhogy frusztráltságomban végül csak ennyit tudok kérdezni:
- Elárulnád végre, mi bajod van? Miért ignorálsz, nézel semminek, és miért nézel úgy rám, mint aki meg akar ölni a szemeivel?
Tessék, kimondtam. Ezt eddig sose kérdeztem meg, de a mai nap már úgyis olyan csodás, akkor essünk túl mindenen azonnal. Sokkal szarabb nem lehet.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Emanuel × Noel
Emanuel × Noel  EmptyHétf. Aug. 20 2018, 00:42


Emanuel & Noel


Nem tudom most miért vagyok itthon. El kellene húznom a fenébe, mert ez így nem lesz jó. Találkozni fogok vele, pedig nem akarok, mert minden egyes alkalommal amikor meglátom őt a szívem egy újabb darabkája törik össze. Már így is csak egy marék por az egész, lassan nem marad belőle semmi sem.
Hallom, hogy Allie itt van, biztos megint jól érzik magukat, de hogy mit csinálnak a zárt ajtók mögött azt nem tudhatom, pedig próbáltam már kideríteni! Az ajtóra tapasztottam a fülem, a kulcslyukon leskelődtem, majd egy üveg poharat tettem az ajtóhoz, hátha azon keresztül hallok majd valamit, mint ahogy a filmekben szokták, de semmi.
Ajtó csapódásra kapom föl a fejemet, majd nézem ahogy Allie sírva elrohan. Remek, biztos amint hazaér majd hív is telefonon, hogy elmesélje, hogy mi is történt… igaz örülhetnék, hogy csak a telefont fogja most használni, mert azt szépen félre rakhatom és csinálhatok közben mást… de nem, nem tenném meg, mert túlságosan is kíváncsi vagyok, minden egyes részletre kíváncsi vagyok, talán Emanuel megpróbált rámászni, de ő még ezt nem akarta? Simán el tudom képzelni, de azt már nem, hogy Emanuel annyira akarta volna a dolgot, hogy emiatt Allie sírva rohanjon el.
Nyílik a konyha ajtó, és álmaim férfija lép be rajta, bár az elmúlt időszakban csak rémálmokat köszönhetek neki, a rózsaszín köd messziről elkerül. Ő és Allie ahogy kézen fogva sétálnak. Ő és Allie ahogy csókolóznak. Ő és az a pincér csaj a kávézóból, miközben szeretkeznek. Nem csoda tehát, ha minden reggel mérgesen és frusztráltan kelek fel.
Ő a te barátnőd nem az enyém, és azt csinálsz vele, amit csak akarsz. Rám nem hallgat. - Két hete először szólok Emanuelhez. Fáj, hogy itt van,fáj hogy rá kell néznem, hogy éreznem kell az illatát és még jobban fáj, hogy nem érhetek hozzá.
- Nem akarlak megölni a szemeimmel, én egy roppant kedves ember vagyok. - Hazugság, de még mekkora. Vele az utóbbi időben egy pillanatig sem voltam kedves.
- Az a bajom, hogy elvetted a legjobb barátomat és nem beszél rajtad kívül semmi másról. Egész végig csak azt hallgatom, hogy Emanuel így megy úgy, miközben azon jár az eszem, hogy miért nem velem foglalkozol inkább? Nyílván meguntál és most találtál magadnak egy jobb elfoglaltságot. Alliet. - Mérges vagyok és csalódott, de ekkor elkezd fütyülni a kávéfőző, ami azt jelenti, hogy elkészült a mérgezőn erős kávé. Kiöntöm a kedvenc pingvines bögrémbe, majd bele is kortyolok. A kedvenc bögrémen táncoló mókusok voltak, de egy szép délután egészen véletlenül kihajítottam a bögrét a szobám ablakából és miután egy emeletet zuhant ripityára tört.



Zene
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Emanuel × Noel
Emanuel × Noel  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Emanuel × Noel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emanuel × Noel × Nice to meet you
» Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
» Noel&Chase
» a way to you again ☐ Lana & Noel
» Noel & Lena - Are you... ?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: