New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 4:16 pm-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 3:05 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 3:03 pm-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 2:44 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 2:14 pm-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:57 pm-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 1:04 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:59 am-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 10:48 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Orion Milo Lovell
TémanyitásOrion Milo Lovell
Orion Milo Lovell EmptyCsüt. Márc. 15, 2018 5:13 pm

Orion Milo Lovell

Not every handsome man is a fuckboy


Karakter típusa: Keresett
Teljes név: Orion Milo Lovell
Becenevek: O, Ori, Rion, Milo
Születési hely, idő: Notthingham
Kor: 23
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Biszexuális
Családi állapot: Szingli
Csoport: Művészet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: válasz ide + milyen szak + még tanul/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: szabadúszó festő
Ha dolgozik// Munkahely: Bartlett
Hobbi: Még nincs
Hát nem is tudom milyen vagyok, olyan komplex, összetett és kissé kiismerhetetlen. Nekem is van pár jó tulajdonságom és akad  nagyon sok rossz is.

Jó tulajdonságok:
◆ segítőkész
◇ alapos
◆ ambiciózus
◇ beleérző
◆ kicsit csöndes
◇ érdeklődő
◆ igényes

Rossz tulajdonságok:
◆ kiismerhetetlen
◇ vulgáris
◆ kissé makacs
◇ magányos
◆ babonás
◇ magába forduló
◆ szigorú magával
◇  lusta

Pár alapvető tény rólam:
◆ Utálom, ha megváratnak én is mindig pontos vagyok, így ezt el is várom másoktól.
◇ Utálom, hogy az emberek ítélkeznek valaki olyan felett, akit nem is ismernek.
◆ Gyűlölöm, hogy nem lehet sosem egy normális párkapcsolatom, mert mindenki egy hűtlen szarnak néz engem.
◇ Szeretek akkor festeni, amikor mélyponton vagyok, mindig átadom a fájdalmamat és a keserűségemet a kép hangulatának, így olyan, mintha megszűnne hirtelen a sok rossz érzés.
◆ Szeretnék híres festő lenni, de mostanában valamiért elhagyott az ihlet és a képeimet erőltetettnek és lelketlennek látom őket.


Sometimes the harder thing is alive the past

Sose hittem volna, hogy egyszer egy pénzes ember fel fog karolni, hogy segíteni fog a művésszé válásban. Anyám mindig csak azt hajtogatta, hogy nem fogok tudni megélni, hogy éhezni fogok, még az utolsó szavai is ezek voltak és egy darabig azt hittem, hogy igaza is van, de jött Mr. Bartlett és megváltoztatott mindent. Visszaadta az elvesztett önbizalmamat és úgy éreztem magam, hogy megint nyeregbe kerültem, mindezt két hét leforgása alatt. Bár a hozzáköltözést kicsit túlzásnak találtam, bár a pletykák, amik terjengtek azok is azok voltak, sokak szerint szeretők voltunk, mekkora marhaság... Apámként tekintettem rá, egy olyan apaként, akit sosem kaphattam meg. Bár vonakodva, de végül csak rá bólintottam, hogy odaköltözzem és talán legjobban így tudtam kifejezni a hálámat, hogy fél évig inkább támogatott, mint csesztetett azért, mert nem voltam produktív.
Gondolom, hogy a fia pikkel rám, nem is csodálom, azt mondta kiköltöztette a szobából egy másikba az én kedvemért... Próbáltam mondani, hogy semmi szükség erre, de hát csak erősködött, én meg inkább befogtam a számat és elfogadtam a döntését, mi mást tehettem volna? Bár valahogy kárpótolnom kellett a fiát, így még a beköltözés megelőző nap elkértem a számát, hogy elhívjam egy ebédre.

Szia Noelke, Orion vagyok!
Ma ráérsz?
Szia, igen, mára nem terveztem semmit sem, miért?

Meglep az azonnali válasza, sőt még el is jön velem, hát keresnem kell az államat, azt hittem, hogy utál, de ezek szerint nem is utál annyira vagy éppen jól titkolja. Nem ismerem őt, még nem is találkoztunk szerintem egyszer sem, pedig már elég régóta segít nekem az apja, fura is, hogy még a sors sose keresztezte egymással az utunkat. És rohadt ronda ez a buborék szín, nem elehet valahol máshol átállítani a színét.

Remek, akkor egy vacsora?
Benne vagyok.

Megint csak meglep, szóval nem tudom, hogy elhiggyem vagy elkezdjek gyanakodni, hogy nincs e valami hátsó szándéka. Lehet leakar lökni a lépcsőn vagy valami, de csak nem lesz ilyen.

Nyugi fizetek mindent én, már majdnem randi lesz Rolling Eyes XD

Eltelik egy perc, eltelik kettő és nem érkezik válasz. Na jó, nem írtam semmi olyat, amin megsértődhetett volna és negyed órával később pedig már pötyögném, hogy "csak vicceltem, ne vedd komolyan, mikor megérkezik a válasza és valahogyan megkönnyebbülök.

Mondd mikor és hol és ott leszek.
Four Seasons, legyél valami elegánsban este nyolckor tali a főbejárat előtt, ne késs, nem szeretem, ha megváratnak.

Írom neki és már helyet is foglalok a telefonomon. Sosem hittem volna, hogy egyszer ebben a városban fogok élni, hogy ilyen helyen fogok vacsorázni. Emlékszem, hogy először hét éves koromban mentünk el enni valahova, de az sem nagy hely volt, egy hotdog-os New Yorkban, anya ott dolgozott és csak hétvégente jött haza, addig a hétköznapokat a nagynénémmel és az unokatesóimmal töltöttem. Szóval egyszer a néném gondolt egyet és azt mondta meglepjük anyát, én nekem meg sok félrerakott pénzem volt abból, hogy idős néniknél vágtam a füvet.
Mindegy is, most arra kell koncentrálnom, hogy megbékítsem a fiút és próbáljam egy kicsit éreztetni vele, hogy nem akarom kihasználni az apját és nem a pénze miatt megyek oda... Vagyis részben igen, de tényleg bírom az öreget és tényleg apámként tekintek rá. Bár nem ismerem ezt a Noelt, de nagyon reménykedem benne, hogy nem fog azonnal ítélkezni felettem, mert azt is utálom, én sem szoktam mások felett ítélkezni, míg meg nem ismerem őket jobban, de mostanában elég elszigetelten éltem, talán ez a város majd kicsit segít rajtam, segít mindenben.
 

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Orion Milo Lovell
Orion Milo Lovell EmptyCsüt. Márc. 15, 2018 11:38 pm

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Orion! Very Happy
Először is szeretnélek köszönteni az oldalon, örülök, hogy egy keresett karaktert választottál, a hirdetés elég kapósra sikeredett, ahogy elnéztem, szóval büszke lehetsz magadra, hogy ilyen gyorsan kapcsoltál Orion Milo Lovell 2624752903
Személy szerint én kifejezetten örülök, hogy életre keltetted nekünk ezt a karaktert, én magam is elgondolkoztam anno rajta, de jobb is így, hiszen nagyszerű kezekbe került úgy érzem. Noel biztosan nagyon örül neked Orion Milo Lovell 3874598021
Szeretem a pontokba szedett jellemzéseket, s ez nálad is így volt. Lényegre törően mutattad be, milyen is a karaktered, s elhintettél egy-két plusz dolgot is a végén. Imádom, hogy művész vagy, az álmod is király, hogy híres festő legyél, én szurkolok, bár nem lesz könnyű dolgod ezt tudjuk jól, hiszen a legtöbb művész a halála után vált ismertté és... És nagyon remélem amúgy, hogy nem bolondulsz majd meg és vágod le a füled Rolling Eyes Orion Milo Lovell 2624752903
Tetszett az is, hogy ilyen színesen oldottad meg a lapod második részét. A mai világban a chat a mindennapjaink része, így számomra igazán közvetlennek hatott emiatt lapod, meg azon is jót mosolyogtam, hogy rondának állapítottad meg a beállított színt Razz
Nem tartalak fel tovább, inkább menj és firkantsd be magad a foglalókba, aztán pedig irány a műterem! Orion Milo Lovell 2624752903 Orion Milo Lovell 3673325056


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Orion Milo Lovell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Candice Lovell
» Candice Lovell
» Noel && Orion
» Milo Rinehart
» Milo Morris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: