New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Candice Lovell
TémanyitásCandice Lovell
Candice Lovell  EmptyCsüt. Ápr. 26 2018, 00:04

Candice Lovett

Mindig az az erősebb, aki nem tombol, hanem mosolyog.


Karakter típusa: saját
Teljes név: Candice Lovett
Becenevek: Candy
Születési hely, idő: Miami, 1994.02.07.
Kor: 24
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: kapcsolatban
Csoport: diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Columbia University - Pszichológia
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Még tanul
Ha dolgozik// Munkahely: Alkalmi modellkedés
Hobbi: lovaglás, modellkedés, vásárlás, utazás
1 ~ Egyszer csaltam meg Zachet
2 ~ Kétszer szereztem komolyabb sérülést a sport kapcsán
3 ~ Három komoly kapcsolatom volt, mindháromnak én vetettem véget
4 ~ Négy aranyérmet szereztem díjugratásban
5 ~ Ötször buktam meg statisztikából. Tudja valaki, egyáltalán minek kell nekem az a pszichológiához?
6 ~ Kiváló a hatodik érzékem
7 ~ A hét a szerencseszámom
8 ~ Nyolc éves az öcsém, akivel nem igazán jövök ki jól
9 ~ Kilenc éves voltam, amikor hallottam anyámék oltári nagy veszekedését és ahol eldöntöttem, pszichológus szeretnék lenni
10 ~ Tíz alkalommal kell legalább bizonyítanod, mire rendesen a bizalmamba fogadlak

C ~ céltudatos
A ~ ambíciózus
N ~ nyitott
D ~ diszkrét
I ~ intelligens
C ~ cselszövő
E ~ elégedetlen

L ~ leleményes
O ~ optimista
V ~ válogatós
E ~ edzett
L ~ lobbanékony
L ~ lényegre törő


Mások rólad alkotott véleménye nem kell, hogy a te valóságoddá váljon!

Miami már csak halványan él az emlékeimben, mivel kilenc éves koromban döntött úgy apám, hogy anyámat hátrahagyva költözünk New Yorkba. Akkor még fogalmam sem volt, hogy mi ennek az oka, csak azt tudtam, hogy oltári nagy kiabálást hallottam a földszintről. Anyám egy jó ideje már akkor is furcsán viselkedett, nem igazán foglalkozott sem apámmal, sem velem. Napokat kimaradt, aztán hazaesett beszámíthatatlan állapotban, és ki sem mozdult a szobájából egy hétig. Egy kilenc éves mindebből nem igazán fog fel semmit, fogalma nincs róla, mi baja van az anyjának, de én segíteni akartam. Naponta legalább háromszor próbáltam meg. Volt, hogy ott ültem egész álló nap és beszéltem hozzá válasz nélkül… Aztán egyik nap apám felállt és azt mondta: Candy, elköltözünk. És anyám egy szóval sem ellenkezett. Hagyott menni egy puszi, minden nélkül. Bipoláris. Hajtogatta az apám, és ilyen kicsin, én magam jártam utána, hogy mégis mi a jó fészkes fenét jelenthet ez a szó. Rá egy hónapra kaptuk a hírt, hogy öngyilkos lett, ez olyannyira megviselte az apámat még így is, hogy inni kezdett. Aztán egyszer, amikor kezet emelt rám, másnap úgy döntött, hogy rehabra megy, 14 éve józan.
Láttam széthullani a szüleim életét, ez vezetett oda, hogy pszichológusnak tanuljak. Az utolsó évemet töltöm a Columbián, már nincs sok hátra, hogy kikerüljek a munkaerőpiacra, amit már elmondhatatlanul várok. Az egyetem kicsit vontatott számomra, nagyon jónak kell lennie a tanárnak, hogy lekösse a figyelmem. Ez nem azt jelenti, hogy nem akarok tanulni, de én már tini koromtól kezdve annyi cikket és könyvet olvastam el a témában, hogy néha jobban tudom, mint a tanárok, már nem felvágásból, csak egyszerűen kicsit túlbuzgó voltam régebben.
Így történik ez ma is, amikor reggel kómásan imbolygok be a terembe. Az este olyannyira összevesztem Zachkel, hogy elhúztam otthonról egy bárba, aztán a barátnőm felkarolt és elrángatott bulizni. Túl sokat ittam, reggel pedig egy ismeretlen arc mellett ébredtem. Olyan gyorsan pakoltam és kaptam össze magam, hogy körülbelül három percbe telhetett míg kispuriztam a lakásából, már amúgy is késésben voltam az óráról, és csak remélni mertem, hogy ezt majd el tudom sikálni valahogy anélkül, hogy Zach megtudná.
Az órára igyekszem befelé, ahol állítólag valami új tanárt kapunk, mert az előző elköltözött a világ másik felére. Nem csíptem amúgy sem, szóval nem bánom, remélhetőleg az ezt követő jobb lesz. Lehuppanok az utolsó sorba, ahol kellőképp meg tudok húzódni, mert örülök, ha ma annyira tudok koncentrálni, hogy nem hányok ide a terem közepére… Basszus, nagyon lelkiismeret furdalásom van, hogy fogom tudni ezt eltitkolni Zach elől, úgy mégis? Alig emlékszem az estére, de mivel ruha nélkül ébredtem, nem volt nehéz kitalálni, hogy lefeküdtünk egymással. Megcsörren a telefonom, a gyomrom pedig nyomban összerándul, mert csak remélni merem, hogy ő lesz az, és még mindig haragszik, mert ha nem, az csak rá fog erősíteni a lelkiismeret furdalásomra. A szám azonban ismeretlen, és ekkor ugrik be, hogy én valószínűleg haragomban, simán megadtam a számom annak az ürgének. Csak csörög és csörög, de az istenért nem akar elhallgatni, mire aztán valaki bejön az ajtón telefonnal a kezében és az enyém csöngése pont akkor hallgat el, amikor elemeli a fülétől az övét. Na nem. Nem nem. Ez nem lehet. Jajaj. A tekintetem az emberünkre siklik, aki már bele is kezd az üdvözlőbeszédébe, én pedig lejjebb és lejjebb csusszanok a széken. Jóságos ég, ez mennyire rohadt gáz. Ennél már csak az jobb, mikor Zach is megérkezik a terembe és lehuppan mellém az üres székre. Ássatok el.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Candice Lovell
Candice Lovell  EmptyVas. Ápr. 29 2018, 19:22

Gratulálok, üdv nálunk!

Candice!

Kemény egy gyerekkoron vagy túl, amit nem lehetett egyszerű feldolgozni még a mai napig sem. Vannak dolgok, amiket nem látunk előre és ez a te esetedben több szempontból is érvényes. Kezdve édesanyád viselkedésével, amely sajnálatos módon csak túl későn nyert értelmet eljutva a későbbiekben addig a félresikerült estéig, amelynek főszereplőjét a történeted végén ismerhettünk meg, még ha csak pár szóban is. Elég nehéz helyzetbe sodortad magadat az tény és valljuk be, azért ebből érdekes lesz majd kimászni. Very Happy Az viszont mindenféleképpen jó pontnak bizonyul, hogy segítő szándékod a tanulásban köszönt vissza a pszichológia világát felkarolva. Úgy vélem így támaszt nyújthatsz a későbbiekben olyan emberek számára, akik nem szívesen nyílnak meg az őket körülvevőknek, mégsem érzik magukat feltétlenül jól.
Tetszett, hogy nem egy hétköznapi sportot választottál magadnak és az is szintúgy kedvemre való volt, ahogyan a pár sorban ismertetted milyen is Candice valójában. Egyrészről az érdekesebb vonalat ragadtad meg, másrészről viszont igyekeztél a személyiségét is bővebben megmutatni nekünk. Jó megoldásnak találtam, hogy a felsoroláshoz párosítottad az események gyakoriságát is. A statisztikával kapcsolatos harcodat pedig ne add fel. Hatodikra biztos összejön. Wink
Nos, mindent összevetve valahol remélem, hogy sikerül megoldást találnod erre a közel sem kellemes szitura és olyan döntéseket hozni, amivel Zachet is megbékítheted, bár biztosan nem lesz könnyű ezt kimagyarázni. Nem is akadályozlak meg ebben. Ejtsd útba még a foglalókat, majd keress magadnak egy-két szövetségest, aki talán a segítségedre válik mindebben. Üdv itt! Very Happy







mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Candice Lovell  A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Candice Lovell  D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Candice Lovell  8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1704
 
Candice Lovell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Candice Lovell
» Orion Milo Lovell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: