New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:01-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 13:48-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 13:26-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Ivory & Aaron - Egy új kezdet, avagy a szövetségiek kontra drogelhárítás
TémanyitásIvory & Aaron - Egy új kezdet, avagy a szövetségiek kontra drogelhárítás
Ivory & Aaron - Egy új kezdet, avagy a szövetségiek kontra drogelhárítás EmptySzer. Márc. 14 2018, 15:14


IVORY AND AARON


Owen egy másik projekten dolgozik, és nekem jutott az a megtiszteltetés, hogy együttműködjek egy újonccal, aki történetesen pár napja lett felavatva, mint ügynök. A híre már megelőzte, ő lenne a „szőke Barbie baba”, aki a szépsége ellenére nagyon leleményes, és okos is, mert több nyelven beszél. Ivoryról csak az aktáját olvastam, hiszen hozzáférést kaptam a felettesemtől, ha már a következő esetnél a társam lesz, akkor nem árt felkészülni a munkatársakból. Mondani szokás, hogy tartsd közel magadhoz a barátokat, de még közelebb az ellenséget. Nem feltétlenül a negatív értelemben használtam volna ezt a szót, de nem ismerhettem a személyiségét, és a szavak csak szavak maradnak a papíron, melyből több nem derül ki. Vajon milyen a valóságban, mivel lehet kihozni a sodrából, mihez ért a legjobban? A két részleg utálta egymást, ment a köpködés, ha elmentünk egymás mellett a folyosón, és az is csodaszámba ment, ha a parancsnokok nem fújtak az ottani tagokra. A drogelhárítás egy külön osztag, a frissen kinevezett barátom, aki egyben már a főnököm is megérdemelte a feljebb jutást, de másoknak ez nem igazán tetszett. A hír gyorsan terjedt, és páran le is adták a szolgálatot, miután kiderült az átszervezés. Owen nem tökölt, ha valakivel nem jött ki, akkor szabad utat engedett neki, hogy átmenjen, nem szerette az átjáró házat, de még mindig könnyebben boldogult így az antiszociális beosztottakkal, mintha belebonyolódott volna a felesleges vitákba. Nem kívánta szítani a tüzet, és lényegre törően magyarázott. Én kedveltem a kis tapló stílusával együtt, de az igaz, hogy meg kellett szokni. Osztályvezető helyettesként a jobb kezeként működtem, be voltam avatva a kényes ügyekbe is, és ha jelenteni mentünk, akkor ott álltam az oldalán. Az elmúlt hetekben rám hárult a legtöbb papírmunka, mert ő valami titkos feladattal lett megbízva, így végre megcsillogtathattam a képességeimet is. Nem véletlen, hogy kooperálásba kezdtem, és így leltem rá a kis gyöngyszemre.

A mai nap borongós, és kicseszettül rossz. Az égen fekete viharfelhők gyülekeznek, és két másik emberemmel ülök az egyik tárgyalóban. Az ablakon nézelődöm ki, és azon kattog az agyam, hogyan kapjuk el Carlost, és a hülye informátorát. Noel a sarokban ül a maga kis kockafejével. A szemüvegét igazgatja, mert állandóan lecsúszik az orrnyergére, miközben fura hangokat ad ki, és egy szerencsétlen, nyüszítő malacra emlékeztet. A szövetségiek helyezték ki, azt mondják az egyik legjobb elemző, de nem ért kínaiul. A kandzsik meg a mandarin a gyengéje, ezért a telefonos beszélgetésekre szorítkozik, és azokból próbál valami értelmes következtetést levonni a következő napokban esedékes találkozóról. Nagyon fontos, hogy fel tudjuk venni a fonalat, mert egy nagyobb szállítmányt várnak Kolumbiából, és ebben nemcsak drog, hanem fegyver is van bőven. Az ügy roppant kényes, és komplikált is, mert nem sikerült téglát behoznunk a történetbe. Mennyivel másabb lenne a felállás, ha egy beépített ügynökkel kellene diskurálnom, és kódnyelveken beszélnem, de hát az én munkámban is vannak hullámvölgyek. Néha értekezem Owennel mobilon is, de ezek a diskurzusok nem tartanak tovább, mint egy perc. A biztonságra, és a tömörségre koncentrálunk, nem pedig arra, hogy lebuktassuk saját magunkat. Több beosztottunk is rá van állítva a kikötő megfigyelésére, de eddig semmilyen gyanús nem történt. Mondanám nekik, hogy barmok, ha azt hiszik, hogy az orrunk előtt fogják csinálni a témát, de nem szóltam be a gyengeelméjűeknek. A karomra erősített órámra pillantok. Még két perce van a kisasszonynak, hogy megérkezzen. Szürke V kivágású póló van rajtam, meg egy fekete farmer. A civil ruházat sokkal kényelmesebb is, mint a kötelező „fegyverzet”. Az óra elüti a hármat, és pont ekkor nyílik ki az ajtó. A kékjeimet felvezetem rá, és ellépek az ablak mellől karba tett kézzel.
- Időben érkezett. Ha nem tévedek maga lesz a kis tolmácsunk. Bennett, a sarokban Noel..ő lenne az elemző, és Jack…ő velem van. – elé lépek, és a kezemet nyújtom egy erős kézfogásra. A szakmabeliek nem kedvelik, ha különbséget teszünk a nők és a férfiak között, így megadom neki a kellő tiszteletet is.

Mit tudsz kislány?

mind álarcot viselünk
Aaron Bennett
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Ivory & Aaron - Egy új kezdet, avagy a szövetségiek kontra drogelhárítás 79cb29bdf20e902711b4132e36cc9b91
Ivory & Aaron - Egy új kezdet, avagy a szövetségiek kontra drogelhárítás Tumblr_nzzjyyqlRK1sieb4qo3_r1_400
★ kor ★ :
39
★ családi állapot ★ :
{ All you do is let me down you pick me up
and drag me around like a rag doll

Ivory & Aaron - Egy új kezdet, avagy a szövetségiek kontra drogelhárítás Ed1bf2d9fc502cad53bd21d38e52c0a37fdacf30
I sew myself together again
But for some reason I can't help myself
no I just can't help myself
}
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Ivory & Aaron - Egy új kezdet, avagy a szövetségiek kontra drogelhárítás 046f3528ae2f2e8d360c99457a49838bec7916c4
★ idézet ★ :
Oh brother, we'll go deeper than the ink Beneath the skin of our tattoos Though we share the same blood You're my brother and I love you that's the truth..
★ foglalkozás ★ :
"szabadúszó" nyomozó, volt DEA ügynök
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Ivory & Aaron - Egy új kezdet, avagy a szövetségiek kontra drogelhárítás 602f8ada122f8ccdde1540b0b7b1b50a9330a391
 
Ivory & Aaron - Egy új kezdet, avagy a szövetségiek kontra drogelhárítás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Új kezdet - Erick & Pola
» Ivory Braxton
» Javier&Ivory - Into the wild
» Újra a pályán! - avagy munkamegbeszélés
» I'm Alone ~ Avagy Iszonyú Viszonyaim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: