New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 6:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 3:00 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 2:41 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 2:39 pm-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 1:50 pm-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 1:49 pm-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 1:49 pm-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 1:48 pm-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 1:45 pm-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 12:49 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Chase Winkler
TémanyitásChase Winkler
Chase Winkler EmptyVas. Márc. 11, 2018 2:32 pm

Chase Winkler

Ide jön az idézet


Karakter típusa: keresett félig saját
Teljes név: Chase Winkler
Becenevek: Chase
Születési hely, idő: 1983. szeptember 17.
Kor: 34
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Biszexuális
Családi állapot: foglalt
Csoport: Oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Testnevelési Egyetem, tanári szakon.
Ha dolgozik//Munkabeosztás: tesitanár
Ha dolgozik// Munkahely: Manhattan Gimi
Hobbi: minden ami sport

Pozitív tulajdonságok:
- kalandkedvelő
- barátságos
- megbízható
- segítőkész
- bátorító
- türelmes
- igényes
- szerény
- nyitott
- érett
- laza
- tehetséges
- jókedvű

Negatív tulajdonságok:
- titkolózós
- bolondos
- féltékeny
- félrelépő
- önző

Hobbik:
- Minden, ami sport (főként foci, futás, kosár, otthoni edzés)
- Sörözés a haverokkal
- Focimeccsekre járni (mint néző)
- Újítani a lakáson, barkácsolni

Dolgok, amiket szeret:
- Minden, ami sport
- Lányok,fiúk
- Tanítás
- Önállóság
- Segíteni másoknak
- Tetoválások

Dolgok, amiket nem szeret:
- Ha megmondják, mit csináljon
- Lusta emberek
- Egészségtelen kaják
- Ha kevés időt fordítanak rá

Meghatározó pillanatok az életéből:
- Megkapta az első focilabdát karácsonyra
- Beköltözött a szomszédba az új lány
- Húg érkezése
- Iskolai sportkör tagja
- Első edzőtermi bérlet
- Első szerelem
- Első tetoválás
- Tanári egyetem

Kedvenc helyszínek:
- otthon (régen, most már nem annyira)
- stadion
- iskola
- edzőterem
- kocsma

Amire büszke:
- amit eddig elért
- segítőkészsége
- tetoválásai

Amire nem büszke:
- A fiúkat is szereti (főleg a fiatalabbakat)
- Megcsalta a barátnőjét



"Amikor nem muszáj szaladni, de az embernek lehetősége van csak úgy szaladni, akkor az egész egyfajta bizarr luxussá válik."


Biciklivel mentem hazafelé. Már nem száguldoztam, mert elég fáradt voltam. Egy nagyon hosszú edzésünk volt az iskolai sportkörös srácokkal és teljesen kimerültem. Nagyon szerettem sportolni, de már vártam, hogy hazaérjek és ledőljek az ágyamba. Már világítottak az utcai lámpák és ez azt jelentette, hogy már otthon kéne lennem. Máskor kikaptam volna, de nemrég született meg a kishúgom, Sarah, szóval mindenki vele volt elfoglalva. Ez engem nem zavart, sőt örültem is neki. Szerettem a kis csajt, bár elég nagy korkülönbség volt köztünk. Közben végre megérkeztem. A kertbe leraktam a biciklit és már fel is rohantam az emeletre, ahol a szobám volt. Rögtön az ágy felé vettem az irány, de az ablakomnál megragadtam. Pont a szomszédházra nézett és beláttam a szomszédlány szobájába. Nem csak, hogy beláttam, de ha nyitva volt mindkettőnk ablaka, akkor hallottam is mindent. Ezen az estén is így volt. Hallottam a hangos veszekedést, ami tőlük jött. A lány csak sírt, de egy pár perc múlva észrevett, ahogy bámészkodok. Kérlelő tekintettel nézett rám. Már sokszor beszéltünk és nagyon jól kijöttünk egymással, de neki nem volt olyan jó családja, mint nekem. Én intettem neki, hogy nyugodtan jöjjön át. Ő így is tett. Amíg a szüleim nem figyeltek, beengedtem őt és felrohantunk a szobámba. Késő estig beszélgettünk. Nagyon élveztem a társaságát. Minél jobban megismertem, annál jobban kezdtem mást is érezni iránta. Aztán egy óvatlan pillanatban megcsókoltam. Ő ezt viszonozta és itt még nem álltunk meg. Hosszú volt még az este.
Másnap reggel egymás mellett ébredtünk. Nagyon jó érzés volt. Addig nem nagyon volt barátnőm. Sose voltam nagy mestere a csajozásnak, de végre lett egy barátnőm, akivel minden tökéletes volt.

Teltek az évek és egyre idősebbek lettünk, de még mindig együtt voltunk. Mindent együtt csináltunk. Együtt jártunk edzeni, mindketten tanárok lettünk és össze is költöztünk. Minden nap kajával várt haza és rengeteg hétvégi programot csináltunk magunknak. De mindkettőnknek megvolt a magán szférája is, mert én eljártam a haverokkal meccsekre ő meg a barátnőivel ment vásárolgatni. Az együttléteink is egyre jobbak lettek. Mindenki azt mondta, hogy mi vagyunk a tökéletes pár.

Viszont pár hónapja minden megváltozott. Kaptam saját osztályt szeptembertől, ő meg elkezdett magánórákat tartani. Mindketten egyre később estünk haza. Nagyon fáradt és éhes voltam, mikor hazaértem. Kimentem a konyhába és szomorúan vettem tudomásul, hogy semmi kaja nincs otthon.
- Nem főztél? - néztem a barátnőmre, aki ásítozva bújt elő a szobából.
- Nem volt erőm hozzá. - Nyilván nem örültem a válasznak, de érthető volt. De olyan szexin nézett ki az én pólómban, amit otthon hordott, hogy már nem csak kaját kívántam. A derekánál fogva magamhoz húztam és elkezdtem csókolgatni a nyakát.
- Talán tudsz kárpótolni - suttogtam két csók között, de eltolta magától.
- Ehhez sincs most kedvem. - mondta és vissza tért a szobába. Lehajtott fejjel mentem utána. Befeküdtünk az ágyba és bekapcsoltam a tévét.
- Kapcsold már ki! Fáj a fejem. - nem volt időm reagálni, már ki is kapta a kezemből a távirányítót és kinyomta. Pár percig csak feküdtünk ott, de aztán kaptam egy hívást.
- Megyek a haverokkal bulizni. - már ki is pattantam az ágyból.
- Nem mehetsz! - jelentette ki határozottan.
- Mi az, hogy nem mehetek? Nem fogok itt unatkozni, amiért neked nincs kedved semmihez! - ezzel le is zártam és elhagytam a lakást.
A buli hatalmas volt. Egyik haverom intézett be minket valakinek a születésnapi házibulijára. Már kicsit idős voltam az ilyenekhez, de még mindig élveztem. Egymás után lettek üresek az előttem lévő poharak és szinte már azt se tudtam, hogy hol vagyok. Csak másnap reggel döbbentem rá, hogy mit is tettem.
- Basszus - Ez volt az első szó, ami kijött a torkomon, mikor megláttam a mellettem meztelenül fekvő idegen srácot.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chase Winkler
Chase Winkler EmptyPént. Márc. 16, 2018 9:55 pm

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Chase! Very Happy
Szokták mondani, hogy ne ítélj könyvet borító alapján. Milyen igaz ez néha az emberekre is! Ennyi tetoválással a testeden nem vártam tőled, hogy tanári pályán dolgozol, meglepett rendesen, de a jellemedet olvasva biztosítottál afelől, hogy milyen jó kezekben vannak nálad a diákok, nyugodtak lehetnek a szüleik Chase Winkler 2624752903
Mindig szeretem, ha plusz kis infókat olvashatunk a jellemleírásokban, ezeknek nálad is örültem. Az például nem lepett meg, hogy tesitanárként a szabadidőd nagy részét töltöd edzéssel. Véleményem szerint fontos, hogy jó kondiban legyen valaki, ha ez a munkája. Az már mellékes, hogy anno az én gimimben ez nem történt így... Rolling Eyes Chase Winkler 3673325056
Kíváncsian olvastam a lapod második részét, érdekelt, hogy választ kapunk-e a dolgokra, amikre nem vagy büszke. Aranyos, hogy a szomszédlánnyal jöttél végül össze és az, hogy ilyen sokáig együtt voltatok olyan szép és romantikus Chase Winkler 1404455205 Szomorúan olvastam emiatt az utolsó részt a veszekedéssel és az ezt követő megcsalással. Mi lesz most? Hogyan tovább? El mered majd neki mondani, hogy mi történt vagy inkább magadnak is tagadod majd? És a fiú? vele mi lesz? Chase Winkler 2624752903
Kíváncsian várom a fejleményeket, játékba kezdés előtt viszont még mindenképp intézd el a foglalókat! Chase Winkler 1640380074


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Chase Winkler
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chase in Chase Bank
» Chase ___
» Oliver & Chase
» Chase Ginsberg
» Noel&Chase

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: