New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Chase Ginsberg
TémanyitásChase Ginsberg
Chase Ginsberg EmptyHétf. Júl. 16 2018, 15:44
Chase Ginsberg


Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Chase Ginsberg
Becenevek:
Chase
Születési hely, idő:
USA, Seattle, 1995. Február 11.
Kor:
24
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Biszexuális
Családi állapot:
Szingli
Csoport:
Diákok
Egyetem:
Columbián hallgatok bölcsészetet
Hobbi:
Írás, lövészet
Play by:
Tom Hughes

Jellem

- Utolsó évet csinálja az egyetemet
- Világ életében a lányokhoz vonzódott, de az egyetem alatt összeismerkedett egy fiúval és kicsit túlmentek a barátság fogalmán
- Nem szeret a múltjáról beszélni
- Mindenkivel próbál kedves lenni
- Az írással menekül el a valóságtól
- Nem szereti, ha sajnálják
- Nagyon sokat füvezik mostanában
Múlt

Nos, bármennyire is meglepő, még az egyetemen se álltak le a teljesen fölösleges feladatokkal. Itt egy jó példa: Írj egy esszét az „Életem” címmel, és csak ennyi. Nincs semmilyen kikötés, ami szörnyen szokatlan.  Ezt kaptuk a karácsonyi szünetre. Egy kicsit ki kell elemeznem jómagam. Bepillantást kell adjak a múltamba, amit valljuk be mindenkinek nehéz megtenni, hisz mindenkinek van valami szégyellni valója. Egy részeg éjszaka, vagy csak egy elhamarkodott szerelmi vallomás, esetleg valakinek az interneten keresztül elmondott őszinte véleményünk, amit már a küldés után rögtön megbántunk. Igen, ilyen dolga már a középiskolára mindenkinek volt, aztán egyetemre kerülve egy kicsit komolyodott a helyzet. A részeg éjszaka kínos emléke nem azt takarja, hogy lehánytál egy szőnyeget a nappaliban, hanem inkább azt, hogy hány sráccal csináltad, jobb esetbe külön-külön, rosszabb esetben egyszerre. Igen, inkább az egyetemen az ilyen sztorik lesznek híresek. A srácoknak ez csak egy pacsi a haverral és másnap egy levakarhatatlan mosoly az arcról, míg a lányoknak pár hónapnyi szégyenérzett, rosszabb esetben egy nem kívánt terhesség. Nos, az utóbbi történt meg anyámmal is 1994 nyarán. Ő még nem volt egyetemista, csak egy 18 éves lány, aki bulizással töltötte a nyarat, az érettségi után, és egy ilyen nagyobb szabású buliban megismerte Ryan-t, aki maga volt a szőke herceg fehér lovon, vagy mégsem. Csak 2 hónapot töltött Seattle-be, ez idő alatt anya beleszeretett és teherbe esett, de mikorra ez a második dolog kiderült, már nem volt az államban.  Édesanyám megírta neki, de ő nem igazán volt kész magára vállalni az apa szerepet és havi kevéske tartásdíjjal úgy érezte le rendezi a dolgokat. Nos, nem ez az én életem nagy törése, nem haragszom rá amiatt, hogy lelépet. Amiatt nem.
Édesanyám egy keresztény családban élt, és alap volt, hogy megtartott. Szeretett, egész életében szeretett. Nagyszüleim segítettek nekik mindenben, egy házban éltünk, nagypapámnak minden szombaton felkellett olvasnom, a könyvet mindig én választhattam. Nagymamámmal pedig vasárnaponként a templomban ültem. Próbálták lekötni a figyelmem arról, hogy anyának minden hétvégén dolgoznia kellett.
Édesanyám késői gyerek volt, nagyim 73 éves korában hunyt el, akkor voltam 16, papám pár hónappal rá. Csak én maradtam anyának és Dan, a nevelőapám. Ő 4 éves koromban lépett be az életembe. Mindig is Dan-nek szólítottam, nem is várt el mást.
Anyám harminc nyolc éves volt. Jól nézett ki, már hosszú évek óta vegetáriánusként élt. A kertet körömvirággal ültette be, rovarirtó szerek helyett ezzel védekezett a kártevők ellen. Ha megfáztam, nyers fokhagymát kezdett velem etetni. Az anyámhoz hasonló embereknek nem lesz rákja. Hisz mit tudnak a körzeti klinikán azok az orvosok, akik azt mondják a szóban forgó harmincnyolc éves, jórészt vegetáriánus, fokhagymafogyasztó, csakis természetes gyógymódot követő nemdohányzónak, hogy végstádiumú tüdőrákja volna. Még mit nem!
Ekkor csak tizennyolc éves voltam, pont annyi idő, mint ő volt, amikor terhes lett velem. Átvillant az agyamon, hogy ugyanannyi idősen lép ki az életemből, mint ahány akkor volt, amikor én beléptem az övébe. Halála napjára még ma is színtisztán emlékszem.
Nem élt egy évet, nem élte meg az októbert, amit jósoltak neki, de még az augusztust és a májust sem. Negyvenkilenc napig élt azután, hogy az első orvos kimondta, hogy rákja van. Ryan nem jött el meglátogatni anyát, de Den mindennap ott volt vele és az egész családja támogatta ebben. A húga, anyával egyidős Lucy főzött rám és saját fiaként tekintett rám ebben az időben. Az utolsó nap amikor a kórház folyosóján anya szobájához értem, egy tábla volt rajta, ami arra szólított fel engem, hogy mielőtt belépnénk beszéljek egy ápolóval. Ez új dolog volt, de azt hittem egyszerűen valami új kórházi szokás. íde ahogy az ápolók pultya felé tartottam szembe jött velem egy ápolónő és mielőtt bármit is kérdezhettem volna, csak így szólt:
- A szemére jeget tettünk, szeretett volna donor lenni, ezért szükséges volt….
- Hogy mi? – fröccsentem rá olyan indulattal, hogy szinte ugrott egyet tőle és rohantam vissza anyám szobájához. Bent Den ült és rögtön jött oda hozzám és a karjába zárt. Én pedig csak álltam és anyám testét néztem, már nem voltak benne csövek és már nem csipogtak mellette gépek, a feje nem látszott mivel egy nagy zacskó jég volt rajta. Én meg csak öleltem Den-t és zokogtam.
Ő lett a gyámom, anyám végrendelete szerint. A temetést Den családja szervezte le. És engem Lucy nénihez költöztettek, amit egyáltalán nem bántam. Nem tudtam volna visszamenni nagymamám házába,amit később el is adtunk. Abból vettem Brooklyn-ban egy panellakást, egy szoba semmi több. És elkezdtem a tanulmányaimat. Az első két évben megismerkedtem a füvezés fogalmával. Ami egy kicsit elterelte a figyelmem a mindennapi egyedülléttől. Dan és családja ott voltak nekem, minden ünnepen, de a hétköznapok mások.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chase Ginsberg
Chase Ginsberg EmptyKedd Júl. 17 2018, 15:07
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Chase!

Üdvözöllek az oldalon! Chase Ginsberg 4146035580

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Igazán nehéz évek állnak mögötted, nagyon sajnálom mindazt a tragédiát, amelyen keresztül kellett menned. Az viszont igencsak pozitív, hogy a nevelőapád és az ő családja sosem feledkeztek meg rólad, melletted álltak, támogattak, és gondoskodtak rólad, amikor szükséged volt rájuk. Így legalább nem kell teljesen egyedül lenned ebben a világban. A füvezéssel azért vigyázz! Szerintem ők is ezt mondanák! :]
Nagyon tetszik a play by választásod, (Albert herceg Very Happy ) én a színészt eddig még nem láttam máshol senkinél, de a szomorkás, komoly tekintete szerintem tökéletesen illik ehhez a karakterhez. Chase Ginsberg 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Chase Ginsberg Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Chase Ginsberg Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Chase Ginsberg Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Chase Ginsberg Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Chase Ginsberg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chase in Chase Bank
» Chase ___
» Chase Harrington
» Chase Winkler
» Oliver & Chase

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: