New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:02-kor
Evan Russel
tollából
Tegnap 22:51-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 22:42-kor
Jocelyn Duval
tollából
Tegnap 22:35-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Tegnap 22:29-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:05-kor
Evan Russel
tollából
Tegnap 22:02-kor
Felix J. Bianchi
tollából
Tegnap 21:47-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 21:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
TémanyitásRe: the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena EmptyHétf. Aug. 12 2024, 10:50


Lorenzo and Serena

somethings new
Még a kisugárzásomból is igyekeztem azt sugallni, hogy nem vagyok olyan, mint bármelyik másik magamfajta lány. Van közöm hozzájuk hidegvérrel bármit megteszem annak, aki eléggé felkelti az érdeklődésem. Lorenzo pedig látja, hogy érdekel ez az egész. Vonzó férfi, és van benne valami ami kicsit többé teszi, mint az összes többi Férfit, akik csak azt látják bennem, amit az ágyban tudok adni, de nem tudom kivenni a tekintetéből mit is szeretne tőlem, márpedig valami többet, valami mást, talán csak a munkán belül, talán azon kívül is. Nem tudom akarom e, hogy többet akarjon, a megbecsülést érzem, hallom és felfogtam.
Nem hagyom szó nélkül a női megkülönböztetést, de értem, de mindenképpen azt érzem, hogy szóvá kell tennem, még ha nem is kerítek neki nagy dolgot. Bennem van az a fajta feminista Énem, aki igazából akarja, hogy a Nők szeme is rajta legyen miközben egyenlő esélyt akarok enkik az ilyen helyeken is, tudva, hogy Én magam mennyire tudom élvezni az ilyen műsort.
Már láttam amit kell, hallottam, amit akartam ideje volt, hogy a gyaorlati része a munkának is fizikailag megmiutatkozzon. A szám már elmondta, amit akart, amikor utalt a minden téren részre, csak pimaszul mosolyogtam rá. Azt hiszem kezd kirajzolódni, miért is viszi olyan jól ezt az egészet. Ha Ő maga próbálja ki elsőnek a lányokat, akkor nem lőhet félre, ha valaki nem teljestít jól, akkor nem is kell ide, mindenki nyer, kivéve, akinek mennie kell.
Az öltöző felé veszem az irányt, hogy átvegyem a szettem, amit nagy gondossággal választottam ki ide. Nem a legkihívóbb, de nem is visszafogott, a magassarkú szinte kötelező elem, és tudom, hogy a legtöbb pasi szinte olvadásig van érte, így most sem marad el, de nem csicsázom azt sem túl. Tudom, hogy fontos a megjelenés, de nem minden és nem csak azzal akarom levenni a lábáról.
Közel sem vagyok biztos benne, hogy Lorenzo minden igényét én leszek, aki ma kielégíti, tudom húzni Őt ameddig szeretné, és biztos vagyok benne, hogy kielégülten fog távozni, de ezt érintés nélkül is meg tudom tenni. Talán Ő nem erre kíváncsi, de nem vagyok olyan könnyen kapható, és ha átadnám magam akkor a szavam mit sem érne, hitelességem veszteném és oda lenne az aki vagyok.
Amikor kész vagyok, benyitok a megfelelő szobába, pontosan abba, ahol ma a csoda történni fog. Mert tetszeni fog neki, bár biztosan látott már hasonlót, és nem én leszek, aki majd újat mutat neki, néha a megszokások azok, amik különleges köntösbe öltöztetve jobban tudják stimulálni az agyat, vagy ez esetben mást.
-Kedvesem, tudom, hogy a boldogságot várják, azok a férfiak, aki itt a helyeden fognak ülni. És nem bocsátanám meg magamnak ha nem kapnák meg, de mondtam, hogy nem mindenkivel fogok tudni szót érteni minden értelemben, mindezek ellenére, a véremben van, hogy mindenkinek megfeleljek.- közelebb lépek hozzá, egészen közel, lehajolok hozzá, hogy belátást nyerjen mindenhova, de elég messze vagyok, hogy ne tudjon hozzámérni. Ő mondta, itt mindenki addig mehet el ameddig Mi engedjük, letesztelem ez a Főnökre is igaz e. Lehet ez lesz a veszte a munkámnak, de a játék mindig is jobban vonzott, akárcsak most, akármennyire is tudtam, hogy veszélyes játék ha egyszer olyan kezébe kerülök, aki nem tolerálja, de nekem túlzottan bejött.
A rúdhoz sétálok, mint aki felméri körbesétálom, nem veszek tudomást arról, hogy nem egyedül vagyok. Mintha itt sem lenne, ismerkedek az új környezettel, ami lehet egy ideig az egyik otthonom lesz.
-Zene?- nézek végül rá, remélve, hogy nem a néma csendre kell tennem, amit elvárnak Tőlem.


mind álarcot viselünk
Serena Blye
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena 5a0854608506ab3f2b17c3bc45c83340

the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena Ccfed6a76f63ab21b6b9b20b32975ccd
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena 982cf652783efcf6e3fe5e18872c015a
★ play by ★ :
Holland Roden
★ hozzászólások száma ★ :
41
TémanyitásRe: the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena EmptyPént. Aug. 09 2024, 14:37
To Serena  Blye
Yankee girls,   you just can't be beat



- Valóban nem és ezt jó érzékkel tetted még ha nem is sértődtem volna meg egyébként. De megnyugodhatsz, teljes mértékben érdemes tárgyalnunk. - mosolygok Serena-ra finoman de jelzés értékűen mert valóban nem voltam szűkmarkú, ha valaki a tudásával ezt kiérdemelte. Azt is érezhette, hogy egyébként megbecsülésre számíthatott tőlem, nem vetettem meg és nem néztem le, tárgynak sem tekintettem, hanem egyfajta művésznek egy bizonyos szempontból. Másrészt pedig azt is érezhette azért a szavaimban vagy mögöttük, hogy ennek a helynek megvan a maga varázsa és esetleg olyan előnyei is, amikről még nem tud. Kínálhattam még számára dolgokat s a zöld szempárt elnézve a vágyakozó kíváncsiságra nem feltétlenül volt rossz apellálni érzésem szerint.
- Igen, de nem ok nélkül. Mondjuk abban biztos vagyok, hogy megérted miért. Másrészt aki kíváncsian és nem balhés szándékkal érkezik a szebbik nemből azt tárt karokkal fogadjuk és általában megbecsült bánásmódban részesülhetnek. - diszkriminatív volt a dolog kétségtelenül de ez nem rosszindulat vagy valamiféle nemi ellenérzés okán volt így. Praktikus oka volt mindennek és aki kicsit is józan volt beláthatta, hogy nem ideális ha barátnők és feleségek itt verik ki a balhét mindenki estéjét elrontva. Neki táncosként sem hinném, hogy szüksége volt ilyen jelenetekre vagy hogy valaki őt próbálja megrángatni olyanért amiről nem is ő tehet.
- Miután csak ketten vagyunk én azt mondanám, hogy az egyik extravagánsabb privát szobát érdemes erre a célra választanunk. Adott a színpad és a rúd de nem annyira rideg mintha a nagy teremben csak egyedül néznélek és meg tudod mutatni a tudásod mindkét területen ami ehhez a munkához szükséges: hogyan boldogulsz a színpadon és hogyan egy vendéggel amikor csak övé kell, hogy legyen a figyelmed. - adom meg a választ huncut pillantására. Ha már közel húzódik finoman megcirógatom porcelán pofiját is egyszerre gyengéd de határozott érintéssel éreztetve vele, hogy a kedvemre van nagyon is attól függetlenül, hogy itt éppen munkáról van szó. Nem feltétlen szavakkal, inkább érintésekkel kommunikáltam most, pontosan tudva hogy szavakból kap ő eleget alapjáraton s ha arra lesz majd szükség hát tőlem is de egy-egy simítás vagy érintés most többet mondott a sallangoknál.
- Használd az öltözőt nyugodtan, legalább ismerkedsz kicsit a tereppel. Ha készen vagy akkor az öltözővel szemben lévő ajtó. - cirógató kezem végighúzom játékos érzékiséggel állacskája alatt majd én vagyok az, aki ellép tőle és magára hagyom, hogy átmenjek a szemben lévő privát szobában és ott foglaljak helyet a kanapén. Az a szoba szinte teljesen ugyan olyan volt mint amit korábban mutattam a túra során, csupán a színvilágát nem a vörös és társai határozták meg, hanem egy kékes-türkizes árnyalat. Szándékos választás volt, úgy éreztem Serena vörös fürtjeit és az egész megjelenését ez a szín még jobban ki tudja emelni. Kellemes várakozással tekintettem a dolog elé, kedveltem ezt a finom izgalmat.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
TémanyitásRe: the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena EmptyPént. Aug. 09 2024, 08:01


Lorenzo and Serena

somethings new
Ha ügyes vagy kifejezése, megüti a fülem, tudom, hogy általánosságban beszél, de a hiúságomat ez ilyenkor karmolássza, de nem ismer, még jogosan ejti ki ezeket a szavakat. Nem akarom, hogy a vesémig lásson, most sem és később sem, mert ez nem az a kapcsolat, ahol majd kilelkizzük magunkat és néha azt érzem nekem igazából nincs is lelkem, csak valami, amivel tökéletesen olyan életet adok magamnak, amiben nagyon boldog vagyok.
-Illik és ha nem olyan a bér, akkor talán nem is kéne tárgyalnunk, de mégsem mentem rá arra először.- sejtelmesen nézek rá nagy szemeimmel. Nem minden a pénz, de az dominál, a jó érzés talán előbbre való, van mit a tejbe aprítanom, de szeretem ha minél többet tudok ebből is megtenni. Már kielemeztem magamban, hogy ez az egész helym nagyon jól tejel. Lorenzo egészen biztos stabil lábakon tartja a szavaiból ítélve. A belseje ízléses, minden korosztálynak megfelel, akik it megfordulnak, nem túl retro és nem túl modern a kettő közötti arany középút van jelen minden egyes helységben. Kimutatom tetszésem, halkan bólogatok mellette és kémlelem a hely minden részletét ahova belátást enged. De nem vagyok túl kíváncsi, de feltűnik, hogy sok szoba rejtély marad, talán direkt, de nem fogom szóvá tenni, mert igazából nem is annyira érdekel mi lapul mögötte, szeretem ha valami előttem is titok marad és nem csak én titkolózhatok.
-Azaz a Nőkkel máshogy bántok, mint a férfi vendégekkel.- állapítom meg halkan, nem számonkérőn, mert egyrészt értem, hogy miért kell ezt tenniük, elkerülve a féltékeny feleségeket, de közben meg Nőként egy ilyen helyre betérve nem feltétlen a kezdeti ellenőrzésre van ráizgulva az ember.
Minden a helyén volt végtéren, a hely is, a tulaj is, az emberek, akik itt megfordultak egészen szimpatikusnak tűntek, ami mellékes, de nekem mégis egy apró szempont.
A gyakorlati rész említésekor egy huncut mosolyt villantok felé, a fogaim alá húzva az ajkaimat. Ez egy munka és ebben a munkában a fizikai munka is fontos, amit meg kell mutatni ha el akarom adni magam. Készültem, hoztam magammal felszerelést, ha nagyon a nagy pillanatokra kíváncsi a férfi. Szerettem megmutatni mit tudok, de nem mindent, hogy legyen meglepetés is.
-Hol szeretnéd megnézni mit tudok?- búgom neki egészen közel az arcához, de nem annyira, hogy utána ne tudjak könnyedén eltávolodni. Lehet van benne egy érzés, hogy ebből ma több lehet, de pontosan tudom, hogy a munkán kívül maximum izzó tekintetek maradhatnak és nem felforrósodott erotika.

mind álarcot viselünk
Serena Blye
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena 5a0854608506ab3f2b17c3bc45c83340

the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena Ccfed6a76f63ab21b6b9b20b32975ccd
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena 982cf652783efcf6e3fe5e18872c015a
★ play by ★ :
Holland Roden
★ hozzászólások száma ★ :
41
TémanyitásRe: the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena EmptyCsüt. Aug. 08 2024, 11:58
To Serena  Blye
Yankee girls,   you just can't be beat



A túl sok kérdés nem volt mindig egészséges és a bizonyos dolgokra történő utalgatás rosszul is elsülhetett. Azt már tudtam, hogy ennek a lánynak nagy a szája és ez persze azt is megszabta, hogy mibe lehet és mibe nem lehet beavatni. Persze elképzelhető volt, hogy a későbbiekben tesz arról majd valamiféle tanúbizonyságot, hogy több bizalomra is érdemes de azért meg kellett dolgozni és nekem pedig meg kellett arról győződnöm, hogy a későbbiekben nem jár el a szája. Amiért kár lett volna mert az ilyesmi felettébb sajnálatos és fájdalmas, meglehetősen végleges következményekkel járt. A jónak megvolt a jutalma a bűnösnek pedig a büntetése a klub képezte kis univerzumban is. A "baj" csak az volt, hogy itt én döntöttem el mi az erény és mi a bűn.
- Szerintem elhinném és fantáziám is van hozzá. Az éjszaka remek tanítómester. - sejtelmes mosolyt villantva simítok végig szabad kezemmel most én álla alatt egy futó játékos érintéssel. Megvolt a lényegre törő professzionalitás is köztünk de attól még az ember nem volt fából és egyébként is egy kis cicázás nem árthatott. Nem tudtuk még mi lesz a megbeszélés kimenetele ennél fogva sok lehetőség állt nyitva.
- Kell egy egyensúly ehhez amit nem mindig könnyű eltalálni. De ha ügyes vagy, akkor valóban jól lehet vele szakítani. Amellett, hogy egyébként nem éhbért kapnál egyébként sem tőlem. A tudást illik megfizetni. - nem ragoztam túl a dolgot, egyébként is nyilvánvaló volt, hogy a pénz mint a megélhetés alapja szerepet kellett, hogy játsszon az egészben. Tudtam, hogy Serena nem puszta hobbiból fedné fel a bájait a színpadon bár igyekeztem egyébként olyan lányokat felvenni, akik ha ebből is éltek azért szenvedéllyel dolgoztak és leltek benne élvezetet. Nem volt könnyű ilyeneket válogatni annyi szent és ez valahol Serena irányába is még egy nyitott kihívás volt de egyelőre még nem erre kellett megfelelnie. Előbb járt a körtúra a klubban. Derekát finoman de határozottan érintve kezdtem körbe kísérni s a gesztusnak több rétege is volt: egyrészt tereltem másrészt egyfajta bizalmasság is harmadrészt pedig nem esett rosszul érinteni és hát tenyere ennek hála kicsit perzselte is a ruhán át. Nyilvánvaló volt, hogy tetszett mint nő viszont nem is tolakodtam és nem rajongtam körbe csupán hagytam a feszültséget a levegőben lógni kellő magabiztossággal.
- Örülök, ha tetszik. Akadnak olykor hölgyek is, bár nyilván ritkább vendégek és azért őket kicsit szűrni is kell, hogy elkerüljük a jeleneteket. - mondom míg az öltöző ajtaját nyitom majd hagyom, hogy Serena itt is körbe nézhessen, hiszen ez egy fontos terület ha itt szeretne dolgozni. Itt is rendezett, eleganciával megtoldott viszonyokkal szembesülhet amin látszott, hogy az itt dolgozók valóban meg vannak becsülve.
- Nos azt hiszem főbb vonalakban láttad és megismerted a helyet. Ha van kérdésed arra szívesen válaszolok persze. Ha pedig ezzel megvagyunk és elégedett vagy azzal, amit eddig láttál úgy a felvételi gyakorlati részére is átléphetünk.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
TémanyitásRe: the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena EmptyCsüt. Aug. 08 2024, 08:45


Lorenzo and Serena

somethings new
Még nem ismerte, de hallott rólam dolgokat, elképzelt biztosan milyen lehetek abból, amit kapott de ez nem volt minden. Ennek ellenére, hagytam egy két dolgot benne, nem kellett azonnal lelepleznem magam előtte, de pontosan olyan voltam a parketten, amilyennek akart a nézőm. Ott nem voltam ennyire makacs, nem voltam önző, de csakis azért mert szerettem csinálni. Annak ellenére is, hogy tudtam van ennek egy két veszélye, még ha a Lorenzo-hoz hasonló tulajok próbálják is kiszűrni, a diszkréció és védelem akármennyire is pontos, vannak veszélyei és ezt Ő is tudja, bár nem egészen ezt adja elő, ami érthető, hiszen munkaerőt akar és nem elrettenteni. Tudom, hogy nem vagyok átlagos, sokan megtennének bármit csak, hogy egy vörös lány legyen, aki a lábuk előtt hever mégha nem is érhet hozzá, de pont ez volt az én fegyverem és tökéletesen használtam.
Minden titokzatosság jelen van ami egy ilyen helyhez illik, amitől még jobban izgalomba jön a lelkem, hogy akár itt is lehetek majd valamelyik este. De ezt nem fogom leleplezni, sejtelmesen méregetem továbbra is hallgatva Őt, mert tényleg mindent tudni szeretnék.
-Nem ingem ebbe beleszólni, csupán egy megállapítás volt, 30 éves vagyok, nem hinnéd el, hogy mennyi mindent láttam már, de ehhez nekem nincsen semmi közöm,és igazán nem is akarok belefolyni.- mosolyodom el bizalmasan, de komolyan nem izgat, csupán csak szeretem megállapítani ami nyilvánvaló. A szavai bizonygatást akarnak nyerni, de nekem nincsen ilyesfajtára szükségem, de nem lombozom le, mosolyogva bólintok, kicsit elfogadva amit mond, közben tudva, hogy ez a férfi nem ebben lett ennyire vagyonos. Túlságosan is vonzanak a rosszfiúk, ez lesz egyszer a vesztem, na meg a nagy szám.
-Ami ezek szerint nekem is jó, ha nem vagyok könnyen kapható, jól dől a pénz. De remélem sejted, hogy nem ez az egy indíttatásom van a válogatásra. Szimplán ilyen vagyok, és ha ezt még kamatoztatni is tudom, akkor mindenki nyer vele, de főleg én.- az énközpontúságom már szinte sikít, amikor megjelenik, de ez nem csak negatív formában jó, mert ha magamnak jót akarok, akkor annak is jó, aki vele vagy akinek dolgozok. Jól felépített életforma ez, amiről mindig megbizonyosodok, amikor egy ilyen beszélgetésre kerül sor.
Nem húznám annyira az időt, érdekel, amit mond, a férfi is érdekes számomra, de a munka része nem csak beszédből áll, mi több sokkal jobban izgat mégis milyen körülmények között kellene helytállnom itt. Leszállok a pultról egy kis ínycselkedést követően.
Már a belső tér felé fordulok, amikor megérzem a kezét a derekamon, nem nézek rá, szinte természetesen hat, még nem dolgozok, de elnézem, ha tényleg olyan jó ez az egész, mint ahogy elmondja. És nincs annyira ellenemre ez a férfi, egyáltalán nem, pedig tény, hogy nem fogom vele összeszűrni a levet, pedig ha nem lenne a főnököm…
Menet közben benézek egy egy szobába, ami egészen elegáns, van bennük valami ami nem a Night Club érzést adják, hiszen nem csak ez a céljuk, hanem, hogy szinte otthon érezzék magukat a vendégek egy kicsit vadabb állapotban.
-Nagyon elegáns, értem miért vonz ide több pénzes embert. Nők milyen gyakran fordulnak meg itt, mint vendég?- olykor sokkal jobban vonz egy olyan személy, aki nem az erősebbik nemből való, mégha mindkettő ugyanannyira vonz, de néha érdekesebb egy nő, mint két férfi.

mind álarcot viselünk
Serena Blye
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena 5a0854608506ab3f2b17c3bc45c83340

the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena Ccfed6a76f63ab21b6b9b20b32975ccd
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena 982cf652783efcf6e3fe5e18872c015a
★ play by ★ :
Holland Roden
★ hozzászólások száma ★ :
41
TémanyitásRe: the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena EmptySzer. Aug. 07 2024, 16:08
To Serena  Blye
Yankee girls,   you just can't be beat



- A jó táncos munkában mindig ura a helyzetnek. Azzal is, ha elengedi magát. - bólogatok egy finom mosollyal a szám sarkában mintha kicsit cukkolnám is hogy vajon ő tényleg az? S a szavakban végső soron munkáról volt szó szándékoltan mintha máshol épp eltérő dolog lenne kívánatos de ez csak egy leheletnyi kétértelmű játék volt talán fel se vette.
- De az tény, hogy a klubunk egy olyan kis közösség, ahol azért figyelünk egymásra és én nem szeretem, ha bárkinek is baja esik mondjuk. Életigenlésről és a pillanat megünnepléséről szól ez a hely. - felelem mert végső soron így is gondoltam bár a sajátos gondolatmenetembe illeszkedett ez is és egyszerre tudtam atyai lenézéssel valamint szeretettel viszonyulni ehhez a világhoz. Nem voltak erkölcsi skrupulusaim különösebben sem lelkiismereti problémáim ami azt illeti.
- A figyelem mindig alakul és az ilyen klubok valahol nyílt titoknak számítanak működésüknél fogva. De van, ahol az átlagos homlokzat alatt más is rejlik. Mi azért helyezünk hangsúlyt a diszkrécióra, mert a vendégkör egy része prominens figurákból áll össze és nekik kijár ez a bánásmód, a háborítatlan nyugalom. - mindent nem mondhattam el és nem is akartam volna elmondani egyébként sem, mert a tudásért meg kellett dolgozni, ki kellett érdemelni. Nyilván tapogatózott a vöröske, hogy mire is bukkanhat itt de a kelleténél többet nem árultam el. Mellesleg ez válasz volt arra is, hogy miért komoly a kevés de fontos szabály és miért is figyelünk annak a kínos betartására. Egy picit azért hunyorítottam arra, hogy szerinte nem ebből tartom fenn magam.
- Miért is ne tarthatnám fenn? Komoly összegek forognak itt egy este de te is pontosan tudod mint az éjszakában dolgozó, hogy ez milyen lehetőségeket hordoz. Ti lányok táncoltok, ezzel már eleve termelve bevételt hiszen a ti előadásotok díjazzák. Viszont a műsor hatására az alkoholra is igen nagy az igény: van, aki így űz el magától dolgokat, van aki bátorságot gyűjt vele például, vagy az ügyes csinos pincérlányok hatására néznek a pohár fenekére. Pontosan tudod, hogy ez az egyik jelentős haszonforrás és akkor még hol van az, hogy ha valaki legénybúcsút akar itt tartani vagy éppenséggel a privát szobák bevétele. Ha kellően vagyonos embereknek kínálsz kellően magas szintű élményt, az jól működik. - magyarázom türelmesen de határozottan mert igazság szerint a klub bőven megállt anyagilag a saját lábán még az extra dolgok nélkül is, amikről nem beszélhettem. Más kérdés, hogy remek lehetőség volt a pénz tisztára mosására is...
- És itt jössz képbe Te is például: ha nem a bárhol látható átlagos lányokat és az ő műsorukat kínálom, valamint nem is feltétlen könnyen elérhetők, az a piacilag előnyös kínálat részemről. - foglalom össze a dolgot. Megjegyzem magamnak, hogy egy szókimondó, alapvetően őszintébb alkat a leányzó bár nem volt kétségem afelől, hogy ha a munkájáról volt szó el tudott adni olyan magatartást is, aminek nem volt ekkora őszinteség fedezete. Másrészt olyan dolgokat feszegetett, amit finoman szólva sem lett volna érdemes a nózijára kötni még ha ösztönösen ki is szagolta. Maradjon meg csak egy kis titokzatosság, hogy ki is voltam én pontosan... A folytatásra viszont felnevetek ahogy ahatározott "kényeskedőt" adja a maga módján mellé azért bókolva is. Volt valami fura bája ennek a leányzónak ami odaragasztotta a halvány félmosolyt a szám sarkába.
- Nincs azzal baj, ha olyan helyen akarsz munkát vállalni, ami neked is tetszik, olyan főnök alatt dolgozni, aki ínyedre van. - ha már közel hajolt játszadozni az apró kacsintásra válaszként emelve a tétet akkor én a szóhasználatban viszonoztam ezt míg hideg, mélyre ható tekintetemmel állom az ő pillantását.
- Legyen, egy idegenvezetést már megszolgáltál! - bólintok, majd én is kiürítem a poharam s felállok a helyemről miután Serena már talpon volt. Ha hagyja és nem zavarja akkor erős tenyerem dereka közepére fektetve kezdem el beljebb vezetni. Nem tolakodó ez az érintés de azért volt benne némi határozottság is.
-Ahogy láttad van egy előterünk ruhatárral, bárpulttal ahol kicsit lehet alapozni az estére, felvenni a rezgést vagy csak beszélgetni. - van ott egy ajtó is, amiről direkt nem ejtek szót persze... de folytatom is.
- Mint látod ez a központi termünk a nagy színpaddal. Műsor függő, hogy egy rúd vagy több van a színpadon mert vannak ideiglenesen felállíthatók is, ha csoportos attrakció lenne. A fő műsorok itt szoktak menni alapvetően. - közben a termen áthaladva, majd a bal oldali folyosóra mentünk tovább.
- Ezen a folyosón kaptak helyet a kisebb-nagyobb privát szobák-fülkék. Árkategóriához szabva persze. - volt egyszerű függönyös ksiebb fülke és ajtóval záródó szobák is. Az egyiket kinyitottam s  Serena bepillanthatott a szobába némi időre, aztán mentünk is tovább.
- A másik folyosón vannak más termek is, van ami nyitott, van ami rendezvény terem. Az ötöző pedig ennek a folyosónak a végén van, ezért is ezt mutattam meg. - összegzem a dolgot kinyitva a folyosó végén jobbra nyíló öltöző ajtót egy zsebemből kihalászott belépő kártyával. Ezt az ajtót nyitva hagytam, hogy ha Serena akart, jobban körül is nézhessen. Egyelőre a helyről adtam neki egy kis körtúrát, hogy kérdezni is legyen lehetősége mert az, hogy mit és hogyan is kérdez pont annyira része volt a megbeszélésnek mint a puszta válaszok. Ez is hozzájárult az összképhez
livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
TémanyitásRe: the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena EmptySzer. Aug. 07 2024, 15:20


Lorenzo and Serena

somethings new
Ő olyan férfinak tűnt, ahogy beszélt, aki pontosan tudja mi kell neki, mit akar az élettől és el is ér mindent amire vágyik. Nem tudom mennyire leszek erős ahhoz, hogy mindent elkérjek tőle, amire szükségem van és ez nem feltétlen tárgyilagosan értem. Van bennem határozottság, de én is nőből vagyok, a gyengédség olykor nálam is előtör néha még a legrosszabb időkben is, de most még ehhez nem vagyok közel, csak ha Lorenzo elég ügyesen játszik a szavakkal, de erre figyelni fogok.
Az ital illata megcsap, fogyasztok alkoholt, szinte minden nap amikor dolgozok, de tudom meddig tudok vele menni és a rövidek semmiképpen nem voltak a kedvenceim, de mosollyal köszönöm meg mielőtt koccintunk és nekiállunk a lényegi résznek.
-Értem, ez tetszik, szeretem ha a magam ura lehetek, még akkor is ha a vendég nem ezt érzi. Tudom, hogy kell kezelni azokat akik a nemet nehezen fogadják el, de ha itt ennyire becsben vannak tartva a táncosok, akkor még lehet kecsegtető és kifizetődő lesz egy kicsit belsőbb berkekben is dolgozni.- utalok az általa mondott privát részre. Nem vagyok ennek a híve, persze van amikor jól esik, de a legtöbb esetben az pezsdíti fel a vérem, hogy a férfiak végig mérnek, néznek és látom a szemükben az izgalmat, ami én okozok nekik. Bár tudom, hogy a privát szobában is ott van a diszkréció, hiszen mondta, azt azért nem mondom, hogy az előbukkanó férfiasság, ami kizárólag a férfi kezében táncol még belefér, mitőbb ki tud hozni a sodromból és jó értelemben.
-Nem más ez olyan sokban, mint a legtöbb valamire való Night Club és ezt ne sértésnek vedd. Szeretem ezeket a helyeket, szerintem minden ilyen helynek több figyelem kellene, de akkor hol maradna a sokak által elvárt titoktartás.- utalok a nős férfiakra, akik egész biztos itt is szép számmal jelen vannak esténként.
-Vannak szabályok, ez tetszik, szerintem pont neked nem mondok újdonságot, hogy sok hely nem foglalkozik ezzel, talán ezért is alakult ki ennyire az az énem, akinek fontos, hogy kivel és mit üzletel. Nem minden a pénz és látszik, hogy nem ez amiből fenntartod magad. Ne tarts tolakodónak, de elég nyilván kimondom mindig, ami a fejemben van.- már mondtam, tudja, és nem szabadkozok, de ez egy fajta bók, amit én nyújtani tudok neki, és tudom, hogy nincsen rá igazán szüksége, de nekem ezek szimpla dicséretek, kicsit egyéni köntösbe tekerve.
Magabiztos vagyok, nem éri meg eltusolni ezt senki előtt, amikor visszakérdez előveszem a mosolyom, ami olyan sejtelmes, mégis ott motoszkál benne egy kis pimaszság. Még kételkedik, helyes, nem is kell mindent elhinnie azonnal, amit mondok, de egy kezdeti bizalom van a hangjában, ami tetszik.
Kicsit közelebb hajolok felé a pultra támasztva a könyököm. Nem olyan szerelésben jöttem, ami segít kiemelni az idomaimat, de ennek oka van, még nem fedem fel mindenem, még ha ez lenne a lényeg.
-A lehetőségek jók és mivel nem vagyok egy kéretős Nő, azt hiszem, elmondhatom, hogy egy kis bizalmat már kaptál tőlem és a hely is. Tudom, hogy itt most Neked kellene megfelelnem, de kérlek, nézd el, hogy nekem is biztosnak kell lennem, milyen főnöknek felelek meg egy ideig.- az álla alatt óvatosan elhúzom az ujjam, majd a maradék kis italomat megiszom, és felállok.
-Ne vedd sértésnek, már most imádom, ahogy beszélsz, de kíváncsi vagyok a helyre. Mesélj közben és kápráztass el.- akkor ha Ő is, nekem is illik egy kis kacérkodás, az üzleti hangnemet, amit ebben a szakmában kell megtartanom, nem túl feszesen tartva az egész beszélgetést.

mind álarcot viselünk
Serena Blye
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena 5a0854608506ab3f2b17c3bc45c83340

the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena Ccfed6a76f63ab21b6b9b20b32975ccd
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena 982cf652783efcf6e3fe5e18872c015a
★ play by ★ :
Holland Roden
★ hozzászólások száma ★ :
41
TémanyitásRe: the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena EmptySzer. Aug. 07 2024, 12:22
To Serena  Blye
Yankee girls,   you just can't be beat



- Igen viszont egymás nevének ismerete nem zárja ki, hogy ennyi kis formaságnak áldozzunk kicsit. - mondom egyszerűen mert az ilyen apróságok is fontosak voltak. Eddig személyesen nem találkoztunk és az első benyomásokhoz ez is hozzátartozott végső soron. A leányzóban volt egyfajta tárgyilagos professzionalitás amire nem mondtam volna, hogy nem szimpatikus. Kérdés volt még persze, hogy mennyire keresem ezt ide de elképzelhető volt, hogy van a dologban fantázia. Itallal kínálom majd töltök egy-egy whisky-t a pultban, hogy aztán a másik oldalon foglaljak végül helyet koccintva a vöröskével. Mértékletesen akart fogyasztani, helyes. Az ellenkezője problémákhoz vezethetett volna és én nem igazán szerettem itt a komplikációkat. Ahhoz a klub túlságosan is fontos volt számomra.
- Tény, hogy az egy komoly tényező mit is tudsz nyújtani a vendégek számára. - bólintok. - Ami azt illeti nem kell, hogy ez aggasszon, mert a tánc a lényeg igazából. Nyilván helyt kell tudnod állni a színpadon és a privát szobában is de ami ott történik az egy olyan terep ahol nincs a lányok felé semmilyen elvárás és nem kínálunk ilyen szolgáltatást amit bárki elvárna. Ez rád van bízva. - elvégre mégsem valamiféle bordély voltunk még ha történtek is dolgok ez nem volt elvárás és egy ilyen klub inkább feszültséget és ígéreteket hordozott sokszor semmint azok valóra váltását.
- A klubban fontos a diszkréció egyébként, nem szoktuk átengedni a telefonokat beléptetésnél például. A másik, hogy a vendégek tisztelettel kell viszonyuljanak a személyzet felé ez különösen igaz a táncosokra. Ha valamire nemet mondasz az nem, szóval engedéllyel érinthet meg bárki is. Nyilván ha borravalót kínál és azt mondjuk a harisnyakötőd alá dugja az nem egy engedélyköteles érintés. - magyarázom türelmesen a házirendet és a dolgok menetét. Nem csak külcsín volt az igényes külső, tartalom is lapult mögötte. És persze titkok is de ez egy beugrósra nem biztos, hogy tartoztak. Persze lehetett annyira tehetséges és ígéretes, hogy ilyen téren is lapot érdemes neki osztani de ott még nem jártunk. Az tény volt hogy csinos kis vöröske volt és nem az a kimondott tucat jelenség így a figyelmem élvezte. Kérdés volt, hogy mennyire tudja majd fenntartani.
- Igazán? Nos, ezt majd bizonyítani is kell, de ha az sikerül akkor szerintem nincs sok akadály. Sőt, itt kifejezetten jó lehetőségek teremnek.- én viszont nem hagyom ki a kacsintást igaz túlzásba sem viszem mivel a magatartásom egyébként is egyfajta visszafogott eleganciával van fűszerezve akkor is ha egyébként kedvemre volt a másik ami eddig adott volt.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
TémanyitásRe: the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena EmptySzer. Aug. 07 2024, 11:49


Lorenzo and Serena

somethings new
Kicsit izgulnom kellene, de a normális interjú érzés helyett olyan izgalom van bennem, amit a hely eleganciája hoz fel benne. A várakozást, hogy tudom itt akarok táncolni, a hely sugall egy kis titkozatásságot, ami miatt a fizikai kontekotak lehet elkerülném itt, de még az is lehet, hogy meggyőzhető leszek. Már mondtam Lorenzonak, hogy nem lesz könnyű dolga velem, tudja mire számítson, aki átadta neki a kontaktom is jelezte neki, nem árulok zsákbamacskát, nem szeretem ha a szerény lánykát várják, vagy éppen a nagyon beképzelt picsát. A kettő között álltam meg és közben mindkettő megtalálható bennem, ami tökéletessé tesz egy ilyen munkára, mikor mire van szükség, a pasik nem mind ugyanazt szeretik ugyebár.
Nem kell sokat várnom, amíg megjelenik előttem egy egészen határozott fellépésű és nem éppen pocakos férfi. nem túl idős, de nem is az én korosztályom, pont olyan sármos, hogy kedvem legyen vele ne csak beszélgetni ami azt jelenti, hogy még egy pont a helynek és ennek a melónak. Túlságosan is rámegyek a külsőségekre, de ebben a szakmában ez teljesen normális.
-Serena Blye, de gondolom ezt már tudod.- most kellett volna mondanom, hogy én örülök, hogy itt lehetek, de ez nem a sablon szöveg helye, nem azért vagyunk itt, hogy egymásnak bájolgjunk, azt majd a vendégeinek kell, max neki, ha kíváncsi mit tudok, de azt sem most.
A pulthoz invitál és én bólintok majd vele tartok. -Jöhet, de ne sokat kérlek.- szoktam inni, melyik szakmabeli ne tenné, de ahhoz, hogy mindig észnél legyek nem mehet sok le a torkomon. Igyekszem a legszebb mosolyom elővenni, de az első találkozáskor mindig kicsit túl távolságtartó vagyok és olykor túl flegma, de ezt levetkőzöm viszonylag hamar, hogy ne az alutasítás legyen amiatt, hanem pont, hogy ez legyen az oka annak, hogy akar majd engem.
A pohárral a kezemben figyelek rá, mintha egy komoly tárgyaláson lennék, ilyenkor minden részlet számít, hogy beszél a munkásairól, a táncosairól a helyről, miként viszonyul hozzám, milyen szavakat használ. Beteges, de a részletek olyan fontosak, mint hogy mennyi az annyi, ami a végén a zsebemben landol majd.
Elmosolyodok, tudom ki volt az aki ajánlott, és nem csak a két szép szememért. Cleo maga volt a tökély, az a madame, akit sok magamfajta lány akar maga mellett tudni. Kedves volt, amikor nem volt munka, de amúgy határozott és remek vezető típus.
-Van elképzelésem miket hallhattál rólam, de talán ez mellékes jelenleg. Azt szeretnéd tudni, hogy mit tudok. A beugrós szerep abszolút nem gond nekem. Nem akarom, hogy hidegzuhanyként érjen, de elég válogatós lány vagyok, megvannak a magam kis rigolyái, így ha nem bánod, és megfelel neked eleinte a táncot helyezném előtérbe. Aztán meglátjuk milyen gyorsan gyógyul a leányzó és ha lassú felépüléssel nézünk szembe meglátjuk mennyire nyerik el a tetszésem a vendégeid.- mint mondtam nem könnyű velem, de tiszta lapokkal játszok, ugyanakkor tudom, hogy neki is lesznek feltételei és meg fogunk tudni egyezni. Nem tűnik olyan férfinek, aki ne tudna irányítani és ne tudna olyan köztes dolgot kitalálni, ami mindenkinek jó.
Belekortyolok a kapott italba és mielőtt megszólalhatna folytatom. -Ha meg tudunk egyezni nem olyan rossz velem dolgozni, és minden kényem ellenére, elég jól értek ahhoz, amihez kell.- most kellene kacsintani, de nem kuncsafttal vagyok.


mind álarcot viselünk
Serena Blye
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena 5a0854608506ab3f2b17c3bc45c83340

the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena Ccfed6a76f63ab21b6b9b20b32975ccd
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena 982cf652783efcf6e3fe5e18872c015a
★ play by ★ :
Holland Roden
★ hozzászólások száma ★ :
41
TémanyitásRe: the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena EmptySzer. Aug. 07 2024, 10:11
To Serena  Blye
Yankee girls,   you just can't be beat



Bár igyekeztem stabil felállást tartani a klubban azért némi cserélődés mégis volt. Részben azért mert az ember nyitva tartotta a szemét új tehetségek után, másrészt pedig volt olyan is, hogy egyik-másik lány új életszakaszba lépett. Én ezekért nem nehezteltem és nem is csesztem ki velük vadkapitalista módra, hiába volt ez az ország kultúrája. Egyetemista koromban jó pár évet eltöltöttem Olaszországban, kint tanultam és ezzel egy más szemléletet is elsajátítottam. A lényeg az volt, hogy többségében nyitott szemmel jártam és ha ajánlottak valakit azt fontolóra vettem. Így került hozzám Serena kontaktja is és miután az egyik táncosom egészségügyi szabadságot kért mert szabad idejében görkorcsolyázás közben megrándult a bokája meg is kerestem Serena-t, hátha érdekli elsőre egy helyettesítős munka.
Az egyeztetés során kellemesen profi és korrekt volt ami jó pontnak számított mert lássuk be sok "picsás" magatartású teremtéssel kellett szembesülni és az igazi kincseket kiválogatni. Megegyeztünk végül egy időpontban s ez az időpont érkezett el ahogy az emlékeztető felcsippant telefonomon, míg az irodámban ücsörögtem a klubban. Bezártam hát monitoromon a seattle-i utcatérképet amit eddig elmélyülten tanulmányoztam egy következő nagy balhét fontolgatva a fejemben. Távoli célpont volt de pont ez adta az erényét: az ország másik vége és nem bank volt, hanem a hecc kedvéért egy komoly ékszerüzlet.
De ezek a tervek máskorra maradtak, most új feladatom akadt így hát felálltam székemből majd lesimítottam szürke zakóm ráncait a sötétkék inget is kicsit megigazgatva, ahogy elhagytam az irodát, meg sem állva a nagy központi teremig, ahová az őr Serena-t kísérte. Miután még messze volt a nyitás a hely nyilván üres volt s én határozott, lendületes léptekkel kerültem a rám várakozó leányzó elé.
- Üdv, Lorenzo Vercotti vagyok. Örülök, hogy eljöttél. - köszöntöm egy bemutatkozással a hölgyeményt. Megnéztem magamnak bár a saját módomon. Tekintetem leginkább az ő szempárjára fókuszált viszont perifériából sok egyéb dolgot is megállapítottam. Filigrán volt, a kecses irányvonalat képviselte nem egy klisés látványt adva ami nem volt rossz pont. Vöröses hajkorona szintén plusz pont.
- Szerintem első körben üljünk le a bárpulthoz kezdetnek. - invitáltam egy intéssel s ha ő helyet foglalt a pultnál addig én kicsit mögé léptem egy-egy poharat a pultra téve. - Egy italt esetleg? - ha kért akkor a megfelelő üveg után nyúltam, ha nem akkor csak elhagytam a pult másik oldalát, hogy én is helyet foglaljak a pultnál vele szembe fordulva.
- Nos ahogy korábban mondtam a telefonba az egyik lányom bokarándulás miatt kiesett pár hétre és jobb lenne, ha lenne egy beugrós a helyére. Téged nagyon ajánlottak én pedig nyitott vagyok ennek egy esélyt adni. - kezdek is bele a dologba még leginkább összegezve ennek az egésznek az apropóját de kíváncsi voltam, hogy erre is miként reagál, hogyan viselkedik. Aztán haladhatunk tovább.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
167
Témanyitásthe start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena EmptySzer. Aug. 07 2024, 08:05


Lorenzo and Serena

somethings new
Nem mondom, hogy mindig felvet a pénz, de nagyon jól élek, és ez az oka annak, hogy ennyire hagyom magamat válogatni. Amikor meg voltam szorulva is ez volt a fő cél, nekem jó legyen. Mit sem érdekel, hogy éppen mennyire nem telik valamire amit nagyon meg akartam venni. Valahogy az önzőségem ezen része mindig is előtérbe rekedt.
Kaptam egy üzenetet pár napja, egy számomra idegen személytől, de munkát ajánlott, amivel én mindig élek, meghallgatom legalábbis aztán utána tudok mérlegelni. Megbeszéltük a mai napra a személyes találkozót. Egy Night Club Manhattan egyik részén, nem hangzik rosszul, de mégis annyi hiba jöhet elő, ami miatt talán futva menekülök vagy én vagy a tulaj, akivel a találkám lesz. Nem voltam annyira vészesen izgulós fajta, túlságosan sok mindent éltem meg a 30 évem alatt, ami miatt nem tudtak már újat mutatni nekem. Amikor a helyhez értem, szemben találtam magam a biztonságiakkal, egy plusz pont a helynek, mert minden jött ment így jóformán nem jöhet be. Szeretem, amikor a munkaerő meg van becsülve annyira, hogy megválogatják a népséget, akiket rájuk engednek, legyen szó a pultosokról vagy a táncosokról.
-Lorenzo Vercotti-hoz jöttem, nagyjából 15 perc múlva lesz egy találkozónk, odabent.- mutatok kedvesen befelé, mire a srác bólint, és elindul előttem befelé. Nem hagynak egyedül, szinte már királyi bánásmódban részesülök.
-Itt várj, nemsokára jön.- milyen mogorva itt el is vesztette a varázsát a srác, és a maga udvarias bánásmódja. Leülök a selymes borítású kanapéra és nem vagyok rest körbelesni. Egy pillanatra megakad a szemem a rúdon, odaképzelem az este egyik pillanatát, és tetszik, amit látok. Persze bármi lehet ebből, még vissza lehet fordítani, ami megjelent bennem, ha megjelenik a tulaj és egy pocakos vénember, aki arra vágyik, hogy a sok pénzén kiélhesse a vágyát egy saját klubbal. Benne van a pakliban, találkoztam már ilyennel, nos akkor is van megfontolandó az egészben, de már nem lenne annyira kecsegtető. Kell, hogy a munkáltatóm, még ha ideiglenes is, olyan legyen akit tudnék kedvelni, még ha nincs is annyi időm vele, hogy ez megtörténjen.


mind álarcot viselünk
Serena Blye
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena 5a0854608506ab3f2b17c3bc45c83340

the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena Ccfed6a76f63ab21b6b9b20b32975ccd
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena 982cf652783efcf6e3fe5e18872c015a
★ play by ★ :
Holland Roden
★ hozzászólások száma ★ :
41
TémanyitásRe: the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
the start of a new "partnership" - Lorenzo and Serena
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» partnership
» is it just a partnership?
» Serena Blye
» burn me or not - Dolores & Serena
» The Lost Art of Murder / Lorenzo & Dolores

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: