New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 10:14-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 07:37-kor
Lucas Duval
tollából
Ma 06:47-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 23:46-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Tegnap 22:41-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Tegnap 22:36-kor
Saffron Jeong
tollából
Tegnap 22:31-kor
Kristopher S. Morgan
tollából
Tegnap 22:26-kor
Annabella Masseria
tollából
Tegnap 22:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
45
31
Egészségügy
26
15
Hivatal
7
12
Média
44
30
Munkások
32
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
13
36
Üzlet
25
23
Összesen
214
201

a fehér rózsás pasi
Témanyitása fehér rózsás pasi
a fehér rózsás pasi EmptyKedd Júl. 02 2024, 09:24
a fehér rózsás pasi
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Sam Claflin (nem alkuképes)
Születési hely
Rád bízom
Kor
35-40 körül
Lakhely
Rád bízom
Szexuális beállítottság
Nem lenne rossz, ha hetero ^^
Családi állapot
Hmm ezt is találd ki te
Csoport
A Te döntésed
Történetünk
Mi még nem ismerjük egymást. Vagyis… de, mert néha be szoktál jönni a boltomba, és valakinek virágot szoktál vinni. Három szál fehér rózsát viszel, de fogalmam sincs, hogy kinek. Ha jól ismerem a virágok szimbolikáját, akkor a fehér rózsát általában olyan szokta kapni, aki már nincs köztünk, de nagyon fontos szerepet töltött be az ember életében.
Sosem mertem még megkérdezni, pedig minden egyes szerdán bejössz hozzám, és viszel három szálat ezekből a virágokból. Sosem kérsz rá semmi díszítést, csak a selyempapír az, ami védelmet nyújt nekik. Igazából, ha egyszer új jönnél be, hogy „pincér, a szokásost!” akkor is tudnám, hogy mit adjak.
Egyszer úgy érkeztél, hogy telefonáltál közben, bizonyára valaki számodra kedves ember lehetett, mert végig mosolyogtál, amíg beszéltél. Gőzöm sincs, hogy miről, nem akartam kihallgatni, meg igazából teljesen lefagytam attól, amikor megláttam a tökéletes mosolyodat, de te nem vettél észre, mivel annyira jelentéktelen vagyok, hogy eszedbe sem jutna foglalkozni a virágos csajjal, meg amúgy is csak a heti szokásos virágaidért jöttél, én pedig azzal voltam elfoglalva, hogy összekészítsem neked.
Annyiszor próbáltam már összeszedni a bátorságomat, hogy beszélgetést kezdeményezzek veled, de sosem megy, úgyhogy inkább csak gyorsan megcsinálom a dolgomat, aztán hagylak távozni. Utána persze mindig esz a fene, hogy már megint elszalasztottam a lehetőséget, pedig nem lenne olyan nagy dolog… Te vajon megláttál már engem vagy olyan vagyok neked, mint a szupermarketben a pénztáros csaj? Bizonyára nem, mivel ő legalább szól hozzád két jó szót, én pedig láthatóan zavarban vagyok, ahogyan küszködök azzal, hogy lépjek, vagy ne.
Minden szerdán várom, hogy érkezz, de két hete nem láttalak, és aggódom, hogy mi lehet veled. Aggódom… nevetséges, hiszen hogyan lehet aggódni olyasvalakiért, aki nem is ismerünk, ugye?

[Ez lenne hát nagyjából, ahogy én látlak téged. Ettől jobban nem szeretném behatárolni a karaktert – nyilván, a fehér rózsa arra utal, hogy meghalt valakije, de ezt rád bízom, hogy kije. Én irtóra szeretem a bonyolult drámázós, lelkizős játékokat, így nyugodtan lehet a srác házas, vagy elvált/özvegy és gyereke van stb, vagy kitalálhatsz neki bármit, ami egy kicsit (nagyon?) nehezíti a karakterek helyzetét, és akkor együtt majd kibogozzuk. Nyilván hosszútávra keresem a srácot, szeretek mindent szépen kiépíteni, úgyhogy ha szimpi, akkor dobj egy üzit és akkor kitaláljuk közösen, hogy mi is legyen velük.  Kérlek, csak akkor vállald be, ha fixen számíthatok rád, nem szeretném, hogy két reag után eltűnj. Nagyon várlak!!  a fehér rózsás pasi 3874598021  ]

livin' in new york



I'm pretty friendly, but I haven't mastered the art of small talk
mind álarcot viselünk
Leigh Blackwood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
a fehér rózsás pasi Fb3515aaa20cadd543fe19ae9cc3bd39
a fehér rózsás pasi 62391a8e8b4750b5073175c02c9d4343
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
the story is still being written
♫ :
this is what i'm
binge listening
now
★ családi állapot ★ :
yes, i am single and you'll have to be fckin' amazing to change that
★ lakhely ★ :
NYC
★ :
a fehér rózsás pasi 0caea1bca195bec6cd02870fd2858e66
★ idézet ★ :
music is my escape from the reality
★ foglalkozás ★ :
virágkötő a saját műhelyében - Petal Paradise
★ play by ★ :
Emilia Clarke
★ szükségem van rád ★ :
a fehér rózsás pasi
a fehér rózsás pasi Tumblr_pe1myr5Cxg1qfvtsro4_400
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
a fehér rózsás pasi 1a887cd7c08257d5196650ec34260357
 
a fehér rózsás pasi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Két pasi meg egy "kicsi"

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: