New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Tegnap 23:44-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:18-kor
Caspian E. Lincoln
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Caspian E. Lincoln
tollából
Tegnap 22:21-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Tegnap 21:29-kor
Lisandro Mendez
tollából
Tegnap 21:22-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 21:05-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Tegnap 21:05-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
45
30
Egészségügy
26
14
Hivatal
7
11
Média
42
30
Munkások
32
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
12
36
Üzlet
25
23
Összesen
211
198

Detective Iglesias
TémanyitásDetective Iglesias
Detective Iglesias EmptyPént. Jún. 28 2024, 19:42
Detective Iglesias
Szabad Stoppolt Foglalt

   
Play by
Raza Jaffrey
(Nem alkuképes)
Születési hely
Valami mediterrán táj
Kor
30-40 között
Lakhely
New Yorkban valahol.
Valami gazdag környék.
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Rád bízom
Csoport
Bűnüldözés
(Hadnagy, őrmester, stb.)
Nálam alacsonyabb rangon vagy, bizonyos esetek alkalmával együtt dolgozunk.
Történetünk
Egy mediterrán tájról származó gyilkossági nyomozó vagy, aki csak nem rég cseppent be az életembe. Pont jó passzomban csípsz el, ugyanis nemrég kerültem ki a pszichiátriáról, ahol agyba-főbe gyógyszerezett egy elmebeteg pszichiáter. Koholt vádakkal ítéltek el, de sikerült bizonyítanom az ártatlanságom, így az igazi gyilkos került végre elzárására és tisztáztam a nevem.
Sajnos épp magánéleti válságom van, így a szakítás szélén állok párommal. Lassan az életem szépen összeomlik, egyedül a munka az, ami biztos pont maradt az életemben.  Munkamániás vagyok, kicsit autista és nárcisztikus, szóval elég nehéz mellettem, de van, aki elvisel és van, aki szeret is, szóval talán jól ki fogunk jönni.
A szakma csúcsán állok, bár még nekem is van hová fejlődnöm. Te is nagyon tehetséges vagy, de mégis csak másabb, mint én. Én a tények embere vagyok, aki a tudományra támaszkodik, a logikára, a következtető képességemre, kevés érzelemmel, szenvtelenséggel. Nem igazán vagyok tekintettel mások érzéseire. Nem sok empátia szorult belém.
Te is jó nyomozó vagy, de téged jobban vezetnek az érzelmeid, mint a nyers logika, nyers tények. Szíveden viseled az áldozatok és a hozzátartozók sorsát, ami miatt nem egyszer volt már vitánk, mert nehezményezed a ridegségem. Jól következtetsz, jól taktikázol. Sokkal emberségesebb vagy nálam és bár fizikailag nem vagy olyan jó kondiban, mint én, de sokkal harcisabb és keményebb vagy nálam. Hirtelen haragú vagy, érzelem orientált és ha kell még velem is szembe mész, pedig rangban feletted állok, de nem félsz ordibálni velem. Lényegében jó helyzetben vagy, mert nem szokott következménye lenni. Igazából lepereg rólam. Mások esetében nem, de te kivételes vagy, mert sokra tartalak és szakmailag kifogástalannak is, szóval neked elnézem, ha leszeded a fejem.
Te szépen kezded megszokni a rigolyáim, kényszereim, bogaraim, én pedig elfogadtam a temperamentumod. Jó csapat vagyunk és jól össze is tudunk dolgozni, szépen kiegészítjük egymást. Néha mások a nézőpontjaink, de mindig megoldjuk az ügyeket. Kicsit olyanok vagyunk, mint egy idős házaspár, vagy valami furcsa testvérpár. Szépen összeszoktunk.
Te vagy a kemény, de érzelmes zsaru, én pedig a rideg, "tudós detektív"  Detective Iglesias 4146035580
Nem kizárt, hogy egyre több időt töltünk együtt munkán kívül is, vagy épp támogatni próbáljuk egymást a magánéletben is. Smile
Nincsen sok megkötésem a karakter kapcsán, rád bízom mit alkotsz és milyen múlttal, csak érezd jól magad a bőrében, de persze azért hozd nekem a fentebb említett feelinget  Detective Iglesias 2624752903
A PB-hez ragaszkodom, de a nevéhez nem feltétlen.
A Spooks c. sorozatnak hála rengeteg jó kép és gif áll rendelkezésünkre, hogy a játékainkat ki tudjuk egészíteni velük Detective Iglesias 2624752903
1-2-3, stb...

Én várlak nagyon Detective Iglesias 3874598021
Nem kizárt, hogy általam ismerheted a másik gyakori kollégámat, a profilozóként munkámat segítő Valentine-t. Detective Iglesias 4146035580

   
livin' in new york

   


Detective
You sit alone by choice, dismiss any attention sent your way... You're someone who is hard to get close to because trust isn't something you share too often. It keeps you from being hurt by people but it also keeps you from having anyone in your life... You're detached by necessity, most likely a painful past that pushed you into this direction... Maybe pushed into solitude by life and staying there by choice?
mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Detective Iglesias 8930b99a853ecab972779aaec8a6938ad050cd41
Detective Iglesias Fc294c4f088e82d96b6cae20ec8fe5f0d0dee3cc
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
My name is Horatio Sinclair
Detective Iglesias 41864858c6376c4a16ffe11d8d97f460dc23cfe3
It is my business to know
what other people do not know.
♫ :
I don't wanna live
To waste another day
Underneath the shadow

Of mistakes I've made
★ családi állapot ★ :
When you find your path, you must not be afraid.
You need to have sufficient courage to make mistakes.

Detective Iglesias A23a25a908a8d6ac39e443dcd6fb07e3cc26762b
Disappointment, defeat, and despair
are the tools God uses to show us the way
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Detective Iglesias F24e74c4066f43ca342d5d92ba95d300f717bf57
Life with OCD

Compulsive cleanliness obsession
Detective Iglesias 5ba2808186a092cc5e7d0f8537fe1c7fd254346e
★ idézet ★ :
Quiet people always know more than they seem.
Although very normal, their inner world is by default fronted mysterious and therefore assumed weird.
Never underestimate the social awareness and sense of reality in a quiet person;
they are some of the most observant, absorbent persons of all.
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági nyomozó
★ play by ★ :
Rupert Penry-Jones
★ szükségem van rád ★ :
Detective Iglesias Cad3341699793810c2999805a89d073d064946ce
★ hozzászólások száma ★ :
254
★ :
Hope: the high point - Dread: the bottom
Detective Iglesias Cc83adaffecc48b4662146962814455fbdab3235
I think life is somewhere in between
 
Detective Iglesias
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miss detective partner (bff)
» Jennifer & Killian - Little detective
» snitches get stitches || detective squad

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: