New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bellis Oakwood
tollából
Ma 00:27-kor
Bellis Oakwood
tollából
Ma 00:20-kor
Bellis Oakwood
tollából
Ma 00:17-kor
Millie Crawford
tollából
Ma 00:16-kor
Emma Z. Newton
tollából
Ma 00:12-kor
Manila Calabrese
tollából
Tegnap 23:40-kor
Roy McMillan
tollából
Tegnap 23:38-kor
Millie Crawford
tollából
Tegnap 23:34-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:27-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
23
Diákok
44
29
Egészségügy
26
14
Hivatal
7
11
Média
43
30
Munkások
30
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
12
34
Üzlet
24
22
Összesen
208
192

Madness and sanity
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptyCsüt. Jún. 20 2024, 20:23

Killer boat trip

   
Mit mondhatnék, nem voltam lenyűgözve, hogy valaki egy hullával tönkre vágta a kikapcsolódásom és a romantikám. Magamban elgondolkodtam rajta, hogyan kínozzam és öljem meg azt, aki mindezért felelős volt. Amúgy is, ezen a hajón én voltam a gyilkos, nem kellettek vetélytársak. Ráadásul ilyen gagyi munkát végezzen valaki. Biztos valami kezdő.
Szépen körénk gyűltek az emberek, többek közt Seby, aki Domielt kézen fogva a medencéhez kísérte, majd megjelent Travis is, akinél ezúttal nem volt alkoholos ital, ellenben volt egy pohár fagyija, amitől még a hulla láttán sem ment el a kedve.
Natere néztem, miközben nekem beszélt, majd legyintettem.
- Ugyan már, épp ez teszi izgivé. Biztos ez is a hajó út része - vigyorogtam. - Tudod, mint azoknak a gyilkos vacsorás esteknek, amikor meghívnak egy csomó egymást nem ismerő embert egy vacsorára valami kastélyba és "megölik" a házigazdát, majd bezárják a kastélyt és a vacsoravendégeknek kell kideríteni ki a tettes. Szerintem az első tiszt lesz az. Keressük meg és vallassuk ki - csaptam össze tenyereim, majd összedörzsöltem őket vigyorogva, izgatottan. - A kést már biztos bedobta a tengerbe, vagy óceánba, vagy mi ez itt - integettem a víz felé. - Folyó lenne? - tanakodtam állam simogatva. - Víz-víz - vontam meg végül az állam.
- Ki kell ábrándítsam, Mr. Braxton, ez itt nem egy nekünk szánt játék - mondta Sebastian, mire elhúztam a szám. - Ez a hulla valódi. Valaki megölte a kapitányt.
- Persze, hogy valódi. Én is látom a vért és a sebet is. Ehhez kellett ledoktorálnia? Hát nem vitte sokra. Ezt még a részeg szomszéd Jack bácsi is meg tudná állapítani két WC-be hajolás között... - kacagtam, de Sebastian arca komoly és rezzenéstelen maradt.
- Akkor mondja el, miért ne magukat kezdjem el gyanúsítani? - kérdezte unott képpel, mire horkantottam.
- Talán mert épp smaciztunk, amikor majdnem a nyakunkban kötött ki. De épp úgy, ahogy mi, maguk is lehetnek gyilkosok! - mutattam feléjük, mire vállat vont.
Travis szólt közbe.
- Uraim, ezt nem most és nem így kéne elintézni. Akárki lehet gyilkos ezen a hajón és az sem kizárt, hogy a tettes nem egyedül dolgozik. Szerintem őrizzük meg a hidegvérünket és ne hozzunk elhamarkodott döntéseket. Nem igaz? - pillantott Nate felé.
Ekkor csendült fel egy új hang is. Egy fiatal, ázsiai férfi volt az. Mezítláb, rendezetlen hajjal, elnyűtt fehér hosszú ujjúban, farmerben. Zsebre dugott kezekkel közeledett. Illetve egyik keze a zsebében volt, másikban egy tábla csoki, amit beszéd közben majszolt.
- Azt gondolom mindenkinek a szavában van némi igazság, de kár lenne, ha emiatt most egymásnak esnénk. A gyilkos fegyver már aligha van a hajó fedélzetén, de nem lennék meglepve, ha a tettes egy konyhából szerzett kést használt volna. Nem tudhatjuk hányan vannak, akiknek közük lehet a gyilkossághoz, de, amíg nem tudunk pontos tényeket, addig a hajón mindenki potenciális gyanúsított. Önök is és egyesek szemében biztos én is az vagyok. Elvégre ismeretlen lehetek itt valamennyiük számára és ennek fényében rám is lehet gyanakodni.
A halottat elnézve két lehetőség jöhet számításba
- pillantott a halott felé. - A gyilkos vagy hirtelen felindulásból ölte meg, vagy előre eltervezte. A halottat elnézve van rá esély, hogy dulakodás előzte meg a gyilkosságot, de ha más szemszögből nézem, akkor a kinyomott szemek még üzenetnek is minősülhetnek a számunkra. Vagy épp annak, akinek szánták
- Mégis mire céloz ezzel, Mr... - szólalt meg Travis.
- Hirata. Sonny Hirata - válaszolta Travis felé fordulva. - És arra céloztam, mi van, ha a tettes azt üzeni nekünk ezzel, hogy a kapitány látott valamit, amit nem kellett volna és ezért ölte meg. De az is lehet, hogy van köztünk valaki, aki látott valamit, amit nem kellett volna és ez egy neki szánt figyelmeztetés. Sőt, ha mélyebbre megyek a patológiai pszichológiában, talán arra akar figyelmeztetni a gyilkos valakit, hogy valamit nem szabad látnia a jövőben, vagy nem szabad valaminek utána járnia, szeretné felhívni annak a valakinek a figyelmét, hogy ne kutakodjon, ne nyomozzon, ne nézelődjön valami kapcsán. Elképzelhető, hogy van valaki a hajón, aki olyan dolgokba ütötte az orrát, amibe nem kéne és a gyilkos most annak a valakinek üzent.
De ez csak egy feltételezés, az is lehet, hogy dulakodás közben nyomta ki az áldozat szemét a gyilkos, de akkor miért dobta volna be a medencébe, hogy mindenki tudjon róla? A gyilkos vagy üzenni akar, vagy félelmet akar kelteni a hajón utazók között. Ha a nem ez lenne a célja, a halottat a tengerbe dobta volna, hogy megszabaduljon tőle és ne keltsen feltűnést. Tehát kijelenthetjük, hogy ez nem egy hirtelen felindulásból elkövetett emberölés. Annál ez sokkal több.

Travis és Sebastian Engem és Natet kezdett nézni, de Sebastian azért elnézett Travis és Domi felé is. Én pedig Sebastian, Domit és Travist szemléltem, majd elnéztem Sonny felé is.
- És ön ki is pontosan, hogy Sherlock Holmes-ot játszik, Mr. Hirata? - kérdezte Sebastian.
- Magánnyomozó vagyok, továbbá a New York-i rendőrség és az FBI hivatalos bűnügyi tanácsadója.

   Cale / Travis / Seby / Sonny || Zene: All Summer Long || Tag:  @Roman W. Hemlock  ||


The most delightful lunatic
Fame is not so impossible for people with charisma, passion and talent. Being famous just means you have fans, and even one or two is enough to make you someone special.
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Madness and sanity 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Madness and sanity Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Madness and sanity Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
608
★ :
Madness and sanity Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptySzer. Jún. 19 2024, 20:57

○ Homecoming ○
Cale, Roman, Shane & Nate

Nyilván volt némi előnyöm, ahhoz képest, ha esetleg teljesen ismeretlenként másznék rá, de Calet nem is volt nehéz lenyűgözni. Az megint más, hogy mennyire fogom tudni betartani, illetve, hogy ő mennyire fogja jól tűrni a kevésbé szép részeit is. Mert a kényeztetésnek meg van az az oldala is, hogy én is követelőzhetek. Nem nagy dolgokkal, de nekem is lesznek elvárásaim elé, amiket be kell tartania. Különben falka tagból könnyen prédává válik. Akkor is szeretni fogom, és magam mellett tartani, csak kevésbé kényelmes módon. Most azonban úgy tűnt nincs ellenére... és nekem se. Igazából tervezés nélkül is egész jól alakult volna az este, ha nem jelent volna meg az a kukkoló. Nem mintha szégyenlős volnék, mert nincs mit szégyellnem, és azt gondolom Cale sem jön zavarba, de azért ne nézegessék, mit művelünk egymással. Ne ilyen feltűnően. A tag viszont nem akart leszállni rólunk, így meg nem sok kedvem volt őt ott nyalni falni. Szóval gondoltam hagyjuk el a helyiséget és próbálkozzunk kint. Úgy is jó idő van, és legalább legálisan pucérkodhatunk is. De azért gáz, hogy nyugiban romantikázni sem lehet. Már csak emiatt is el kell innen húznunk.
Kint legalább nyugtunk volt tőle, mert nem követett. Akadtak már kint sétálók, dohányzók a hajó szélein, és talán egy ketten még a medencébe is, de olyan nagy volt az, hogy nem zavartuk egymást. Nem vetkőztem le teljesen pucérra, az alsót magamon hagytam, de ha Cale úgy döntött volna, hogy ő azt is ledobja, nem állok ellent, pucérkodjon csak. Jobbára őt figyeltem, ahogy úszkál, máskor el-el sandítottam a mászkálók felé, mert addig úgy sem lesz teljes nyugtom, míg Shane meg nem hal és el nem húzunk a picsába. De talán még utána sem. Mindegy. Azon viszont jót mosolyogtam, ahogy hátulról átölelt, és férfiasan dorombolva simítottam kezeim az övéire, miközben oldalt fordítva fejem, nyomtam puszit a buksijára. Azért ő is tudta, hogy kényeztessen, noha megint egy idióta jó voltából alig tudtam kiélvezni. A ránk vetődő árnyékára lettem én is figyelmes, de már előre morcos ábrázattal néztem fel. Nem csak azért, mert rühelltem a tagot, hanem, mert akárhányszor valaki a közelünkbe jött, ösztönösen eluralkodott rajtam a féltékenység, pedig tudtam, hogy Calet nem fogják elvenni tőlem. Az, hogy tudja merre járunk nem csodálkoztam, hiszen még mindig nem sikerült kiszednem magamból a nyomkövetőjüket. Viszont... nekik köszönhetően tudom én is követni merre jár épp Cale. De ezt sosem árulnám el neki. Nekem is kínos.
Szerencsétlenségünkre - vagy sem, ki tudja... - Dommiel is a fedélzeten volt, noha nem azért, hogy bulizzon. Agyilag zokniként a fiatal felnőtteket érintő témákban nem igazán mozgott otthon. Nyilván voltak vágyai, de előbb lekötötte egy tamagohci, mint valami címlap lány vagy fiú. Az alkoholos italokért sem volt oda, így jobbára maximum a svéd asztal desszert részlegénél sündörgött, vagy egy eldugottabb asztalnál nyomkodta visszakapott telefonját. Annyira hülye ő sem volt, hogy tudja, fontos a bizalom, ha azt akarja, hogy néha egyedül is lehessen kint, így hát eljött, annak ellenére is, hogy nem akart. Pedig szívesebben maradt volna a laborban azzal a furcsa lánnyal, akivel nem olyan régen összebarátkozott, persze igyekezve titokban tartani a dolgokat.
Megvártam míg odébb áll, aztán fintorogva egyet le is zártam jelenlétének figyelését, és inkább megfordultam, hogy szemben legyek Caleel. Át is karoltam hátsójánál tartva, ami így vízben, még annyira sem volt nehéz, mintha szárazföldön lennénk.
- Csak irigykednek... Hát még akkor hogy irigykednének, ha tudnák milyen szuper élet elé nézünk... - mosolyodom el, ajkát, aztán állát csókolgatva. A bújásom ellenére nem is kifejezetten a szexre vágytam, hanem a közelségére, arra, hogy ő is szeressen engem. Szép lassan le is buktam vele a vízbe, ahogy lassan csókba forrasztottam ajkaim övéivel és a külső hangoktól, a víz alatt ölelve csókoltam tovább. Hát legalább is addig, míg nem zúgott be pár méterre tőlünk a medencébe egy csupa vér hulla. Amíg fel nem buktunk, addig a rémültséget sem lehetett hallani, viszont többen is sikongatva jöttek a medencéhez, míg akik bent voltak másztak ki. Én is kitereltem Calet, mert a végén még ezt is ránk kenik. Ahogy pedig feljött a felszínre hátára fordulva a férfi, elvágott torokkal, és kinyomott szemekkel, valaki elkiáltotta magát, hogy ez a hajó kapitány. Abban a pillanatban érezhető volt, ahogy a hajó éles kanyart vett, ha nem is nagy sebességgel. Éreztük, mert a hajó alattunk kicsit kidőlt egyik oldalára, bár elesni senki sem esett. Ha bárki is berontott az amúgy belülről zárt vezető helyiségbe, láthatta, hogy a hajó irányítása önműködővé vált. Pontosabban irányította valaki, csak nem konkrétan ott állva. Az okj-s első napjukat töltő biztonságiak persze nem tudták mit kezdjenek a dologgal, így mindenki csak pánikolt, és önjelölt igazságosztók próbálták kitalálni mi tévők legyenek. A hajó ugyanis nagyon úgy tűnt, hogy nem tervez kikötni mostanában. Sőt egyre inkább távolodunk a várostól. Fasza... És most aztán lehetne ujjal mutogatni, csak az a baj, hogy több fura alak is akadt a hajón. Ráadásul volt, akik eddig fel sem tűntek a tömegben. Mint mondjuk a szociopata Dom gyerek, és az eddig egyik asztalnál békésen falatozó Gyda. Ki tudja még ki jött fel a hajóra...?
- Remek... - sóhajtom kissé morcosan, majd Calere nézek. - Mondanám, hogy így legalább előbb elkezdjük a világot látást, de tartok tőle, hogy ez fele annyira sem lesz mókás... pláne, hogy a hajón még egy hibbant gyilkos is van... És nem, itt most nem rád céloztam... - simítok vizes hajába, és részemről akkor ennyi volt a medence, szóval egy kis szárítkozás után fel is öltözöm.


öltözék: x x x zene: - helyszín: Cale's Circus





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Madness and sanity 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Madness and sanity On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Madness and sanity IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Madness and sanity XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
629
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptySzer. Jún. 19 2024, 18:26
The Madness
and the sanity
Öntelten vigyorogtam, hiszen végül is igaza volt, kényeztetésre születtem és örültem neki, hogy ezt végre valaki felismerte és tenni is akar érte, hogy boldog legyek és jól érezzem magam. Hát ez az idő is eljött, végre megtörténik a csoda. És főleg Nate, ami nagy szó volt, hiszen a legutóbb is pont ő tett tönkre mindent.
Eltartott kisujjal tartottam a poharam, megszívtam a szívószálam és legyezgettem magam, mint valami díva.
- Hát mi tagadás, nehezen jött el az idő, de végre felismerted, hogy mi jár nekem - kuncogtam és megemeltem a poharam. Úgy tűnt nagyon is egy rugóra járunk, hiszen ő is azokra a tájakra akart elutazni, ahová én. Ez felettébb feldobta a hangulatom, hiszen ez azt jelentette, hogy biztosan nagyon sok más dologban is egyet fogunk érteni. De ha nem az se baj, mert, ha a kedvemben akar járni, úgyis az lesz, amit én akarok, szóval... az lesz, amit én akarok.
Ahogy teltek a percek és ment előre a beszélgetés, már a csomagolás is szóba került. Végül is igen, egy-két nap az teljesen elég nekem a csomagolásra, olyan sok mindent nem fogok úgyse magammal vinni, főleg, ha nem fogunk megállapodni. Minek vinném el szinte mindenem, ha úgy sem fogunk hosszabb időre megállapodni valahol?
Mikor csókos-nyelves játékba kezdett én is becsatlakoztam. Bolond lettem volna kihagyni a lehetőséget, hiszen hosszú ideje nem történt már köztünk semmi ilyen, így örültem ennek is. A folytatást meg majd valamikorra beidőzítjük, most csak ennyire futotta, főleg, hogy valami kukkoló meresztette ránk a szemeit, amit nem tudtam hová tenni. Ismerne minket? Én még nem láttam...
- Az lehet - válaszoltam. Össze kever... igen. Lehet. De azért nem vagyunk olyan tömeg kinézetű emberek, hogy ezt el is higgyem, de nem adtam jelét annak, hogy gyanakszom. Végül is lehet, hogy csak irigykedik. Ki tudja? Bármi lehetséges.
Nem mondom, hogy viharos gyorsaságú távozás volt ez, de elég hamar döntött úgy, hogy a medencéhez kell menni. Nem mondom, hogy ez gyanús volt, de feltűnő. Nem volt ellenvetésem, szóval követtem őt. Egy kis medencézés majd jó hatással lesz ránk, főleg rá. Bizonyára még mindig kicsit Roman hatása alatt van és paranoiás picit. Majd túl teszi magát ezen az egészen...
A világ minden nyugalmával pihengettünk a medencében, háta mögé úsztam, átöleltem a vállai alatt, arcom nyakába hajtottam és különösen romantikusan pihengettünk, még csókokat is nyomtam vállára, amikor is épp felpillantottam és egy ismerős arcot pillantottam meg. Dioptriás napszemüvegben, meleg időjárásra tervezett kockás ingben, hozzá illő színű hosszú nadrágban. Sportosan elegáns volt, de én utoljára öltönyben láttam őt. Nate felé sandítottam, hiszen sejtettem, ő is felismerte a dokit, aki elrabolt a múltkor mindhármunkat. Igaz, nem személyesen.
Dr. Sebastian Nolan. Egy pohár jeges gin tonicot kortyolgatott, miközben ránk emelte a napszemüveg mögül is jól érezhető sötét tekintetét. Na ő vajon mit keres itt? (Bár Calenek fogalma sem volt róla, de neki volt egy nevelt fia, akit pár hónapja vett maga mellé. Vajon ő is itt lehet a hajón? Ha nem, akkor vajon már bíznak egymásban annyira, hogy Domit egyedül hagyta erre az útra?)
Sebastian nézett minket egy ideig, majd fölényesen elfordult és a koktéllal a kezében elsétált.
- Am... mi folyik itt? Mindenki ránk van állva ezen a hajón? - morgolódtam, majd legyintettem. - Mindegy, ne foglalkozzunk vele. Ha akar valamit, majd kinyírjuk...
Oké, az biztos nem lesz olyan egyszerű, hiszen Sebastian elég nagy falat, főleg, mert okos, jól felszerelt és ravasz. Nehéz falat lenne vele kikezdeni, hacsak nem mesterlövész puskával szedjük le a távolból, szóval én magam nem is erőltettem, hogy megmozduljak és esetleg utána akarjak menni.

Music: Now You See Me | Clothes: Suit| Tag:  @Roman W. Hemlock

   


The most delightful lunatic
Fame is not so impossible for people with charisma, passion and talent. Being famous just means you have fans, and even one or two is enough to make you someone special.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Madness and sanity 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Madness and sanity Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Madness and sanity Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
608
★ :
Madness and sanity Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptyHétf. Jún. 17 2024, 21:53

○ Homecoming ○
Cale, Roman, Shane & Nate

Az szóba sem jöhet, hogy itt maradjunk, ezért is gondoltam, hogy akkor már legyünk mindig mozgásban. Bíztam benne, hogy tetszeni fog neki az ötlet, és örültem, hogy egy pillanatig sincs ellenére. Sima liba... Megölöm Shanet, biztos, ami biztos, aztán kapjuk magunk és elhúzunk a picsába. Ha pedig a repülőn leszünk már én sem leszek ilyen búval baszott, mint amilyen néha most. Nyugi lesz végre...
- Nagyon helyes... - paskolom meg egy féloldalas mosoly közepette hozzám közel eső combját, arra, hogy ne is aggódjon később se. Örültem, hogy lelkes, mert az volt... mármint olyan őszintén jókedvű. Ami kicsit még fura volt, hogy a semmiből történtek a dolgok. Persze hülye lennék tönkre tenni és kérdzősködni, honnan jött neki, hogy akkor mi most együtt, csak... furcsa... Furcsa, hogy két órával ezelőtt még bérgyilkosként várt rám a cirkuszában, most meg úgy emleget - ami baszottul jól hangzik - mint a párja. Ettől függetlenül kiakarom iktatni az utolsó láncszemet is, nehogy nekem lecsapja a kezemről, mert biztos vagyok benne, hogy Shane megállás nélkül próbálkozna. - Megérdemeljük, hogy azok legyünk... - jegyzem meg a pohár mögül megerősítve őt. Azon pedig kifejezetten jót mosolygok, hogy már listákat akar írni, rá is bólintok.
- Ja, de mi meg is érdemeljük... Te amúgy is kényeztetésre születtél... - viccelődöm és nem is teljesen. Vigyorogva cirógatom meg közben combját, mert az még se olyan feltűnő és nem szeretném, ha valaki azért rontaná el a képével a dumcsit, mert fájlalja, hogy mi itt vagyunk egymásnak. De ő mindig is ilyen volt amúgy... tudom, hogy szereti, ha babusgatják, ha szőlő szemekkel etetgetik, ha játszanak vele. Na már most ezt más hol tudná neki megadni...?
- Jaa, az nekem is bejönne... - értem a hideg tájakra. Fasza volna baltával dobálózni, ha a hóba hugyozni a nevünk. Aztán jeges vízben fürdeni és a végén este, a meleg tűz mellett róla enni azokat a kis falatokat. Őszintén szólva bőven akad, amit én is kipróbálnék vele és itt nem feltétlen a perverz dolgokra gondolok. Hanem azokra a havas mozgó padokra vagy mi a tökömre, meg aludni vele a tenger mellett a szabad ég alatt. Tábortűz mellett szép dolgokról beszélni és mályvacukrot sütni, ami aztán úgy is szarrá égne.
- Ott... - vigyorodom el, de nem piszkálódom, mert nem azért vagyunk most itt. A jelenlegi szarságok mellett, most úgy mindig azzal vígasztalom magam, hogy őt nézem, és mondogatom magamnak, hogy ez így most teljesen jó. Jobbára egésznap eltudnám nézegetni, ahogy szopkodja a szívószálat, nézelődik, élvezi ezeket a lassan epilepsziát okozó fényeket.
- Egy-két nap, azalatt pont össze is tudsz csomagolni... - bólintok jelenlegi program tervére, mielőtt rámászom. De még így is diszkréten, szóval senki nem ugathat bele. El is mosolyodok, ahogy lehunyt szemekkel megérzem, hogy ő is felélénkül a nyelv csatát illetően. Széles mosollyal viszonoztam a csókot, majd nyaltam meg alsó ajkát, amibe finoman bele is haraptam.
- A te ajkaidról sokkal finomabb ez a színes lötty... - jegyzem meg kacéran. Már egészen el is merülnék a tarkójának cirógatásában és a ajkai simogatásában, mikor megzavarja valami. Egyből felébresztette bennem az őrző-védőt és lassan elpillantottam a mutatott személy felé. Ez meg mi a picsát keres itt...? Vajon sejt valamit? Ha nem ismeri Romant, akkor mondjuk mindegy. De azt hittem meghúzza magát egy időre. Elég sok ember halt meg miatta.
- Talán csak összekever valakivel... - néztem vissza egyetlenemre, mintha nem is érdekelne a fickó. - De lehet tényleg csak irigykedik... - somolygom gyorsan lehúzva a második adag utolsó kortyait, aztán felállok és megfogom szabad kezét. - Gyere, menjünk ki a medencéhez. Ott levegősebb és van napozó ágy is... Még csak az hiányzik, hogy ránk verje ki... - sandítottam el száj húzva a Róka felé. Ha most Cale nem lenne itt, biztos, hogy oda mennék balhézni. De így egy kurva másodpercig nem akarom magára hagyni. Ha pedig oda is követ, már könnyebben tudom vízbe fojtani. De persze erről nem beszélek...


öltözék: x x x zene: - helyszín: Cale's Circus





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Madness and sanity 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Madness and sanity On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Madness and sanity IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Madness and sanity XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
629
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptyHétf. Jún. 17 2024, 19:40
The Madness
and the sanity
Nem aggódtam, hogy ki kellene adnom némi pénzt, mivel sok volt, most hogy elkezdtem újra felépíteni a kis alvilági hatalmam, de persze nem szívesen költöttem volna a pénzem a poor népre. Mondjuk... ha ezzel növelhetem a szimpátiám, miért ne? A lényeg, hogy imádjanak. Mikor átkarolta a derekam, megindultam vele a hajóra, noha önként is mentem volna, viszont ez így sokkal kellemesebb volt, sokkal romantikusabb. Hadd lássák az emberek, hogy bizony ő az én párom.
Meg is állapodtunk a bárban, ahol ki is kértem a koktélom, amit jólesően, vidáman, gondtalanul kortyolgattam, miközben a közös jövőnket tervezgettem. Nem, egyáltalán nem siettem, hiszen mi már évek óta úgyis egy pár vagyunk, nem? Sajnos a kérdéseimre nemleges választ kaptam, amit nem tudtam hová tenni, noha rövidesen kaptam is rá választ.
Mosolyogtam én is, mikor meghallottam az ötletét, majd bólintottam rá. Elég szépen hangzott, hogy bejárjuk az egész világot, ráadásul tök romantikus is volt. Szinte láttam magunkat összebújni Párizsban az Eifel torony előtt, este, mikor szép a kivilágítás. Csókolódzni. De több országban és nevezetességnél is láttam magunkat, világszerte. Lehet álmodozó voltam, de olyan régóta vártam már, hogy újra együtt legyünk és boldogok...
- Úgy ismersz engem, mint, aki aggódni szokott? - kérdeztem pillogva, hiszen még a feltételezés is abszurd volt, hogy én aggodalmaskodjak. Az nem az én stílusom volt. Nem szokásom. Zömében emiatt is szoktam fejjel menni a falnak. - Nem aggódom, sőt, ki tudom várni. Nagyon várom már, hogy végre tényleg tökéletesen boldogok lehessünk - mosolyogtam. - Addig összeírom egy listára, hogy miket akarok látni. Országok, városok, nevezetességek, stb. Miket akarok kipróbálni, meglátogatni, stb.
Kaptam is az új adag koktélt. Már most nagyon tetszett, hogy milyen jó dolgom van és biztos voltam benne, hogy ennél már csak jobb dolgom lesz, szóval már emiatt megérte.
- Áááá, tök jól hangzik. Mások egy hónapra sem tudnak elmenni, mi meg itt utazó nyaralásként fogjuk élni az életünket. Hát nem panaszkodhatok - vigyorogtam. - Már rég be akartam járni például Skandináviát. Kezdjük arra. Megnézzük a norvég fjordokat, a dán földeket. Tök jó lesz. Aztán jöhet Európa. Párizs, Svájc, Berlin. Jó kis svéd húsgombocok - mosolyogtam, majd grimaszoltam egyet. - Na várjunk... a svédek Európában vannak amúgy? - gondolkodtam el állam simogatva. Oké, földrajz egyes. Majd a piára fogom, ha hülyének fog most nézni.
- Rendben, akkor összecsomagolok, megírom a listám, rendezem a soraim és már indulhatunk is - mosolyogtam. - Miután te végeztél.
Vigyorgásomat karja és csókja szakította félbe, amit legkevésbé sem bántam. Viszonoztam, karommal átkaroltam a válla felett és beszálltam a táncba nyelvemmel.
- Te is nekem, cica - vigyorogtam és nyomtam még egy csókot ajkaira, de idővel kiszúrtam, hogy egy jeges whiskeyt kortyolgató férfi nagyon figyel minket. Meg is böktem Nate vállát és szemeimmel a férfi felé böktem. Észrevétlen, hogy a pasas ne szúrja ki, hogy kiszúrtam.
- Ismered, hogy ennyire néz minket? Mert én még az életemben nem láttam. Vagy csak izgatja a smacink?

Music: Now You See Me | Clothes: Suit| Tag:  @Roman W. Hemlock

   


The most delightful lunatic
Fame is not so impossible for people with charisma, passion and talent. Being famous just means you have fans, and even one or two is enough to make you someone special.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Madness and sanity 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Madness and sanity Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Madness and sanity Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
608
★ :
Madness and sanity Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptyVas. Jún. 16 2024, 20:35

○ Homecoming ○
Cale, Roman, Shane & Nate

Elmosolyodva csóválom meg fejem egojának saját maga csiszolására, de legalább tudom, hogy ebben semmit sem változott. Nehéz is volna javítani a hibákon, ha közben ő meg teljesen kifordult volna magából. Már a kulcsért nyúltam, hogy mielőbb elhúzzunk a vérbe, mikor teljesen indokolatlanul - legalábbis remélem, hogy nem árultam el magam odabent - átölelt. Ráadásul a derekamnál, ami azért többet jelent, mint barátot. Némi zavarodottsággal és megszeppentséggel pillantottam fel rá, de hamar kiderült, hogy nem a személyisége változott, csupán érdeklődik. Kis sunyi, ráadásul ilyen orvul letámadni... Még is kertelés nélkül és ráadásul kínosan őszintén megválaszoltam neki azt hiszem mindent. Egyedül azt nem tettem hozzá, mi lesz, ha ő se viselkedik, és hogy a többi még élő hozzám hasonlónak milyen sorsot szánok. Mentem visszatáncolna, ha tudná, hogy Shane a napokban el fog patkolni. Hülye volt, hogy idejött. Majd ott lövöm át, ahol már korábban is kilyukasztották.
- Ahh, nem... te semmit sem változtál... - csóválom meg lassan fejem egy széles, féloldalas mosollyal, ahogy hol huncut szemeit, hol kívánatos ajkait figyelem. Csak azért nem kezdek el vele flörtölni és kacérkodni, mert egyrészt nem vagyok Roman, másrészt, mert még mindig erőteljesen dolgozik bennem a leléphetnénk már. Onnantól viszont, hogy végre nyeregbe szálltunk, már nem aggódtam, hogy ránk találnak, ellenben mégha elég furcsa és kicsit sem mostra tervezett módon, de örültem a fejemnek, hogy együtt vagyunk. Mármint hogy közelebbi kapcsolatban, mint eddig. Mégha nem is tart ez tán majd holnapig, hát hülye leszek nem kihasználni. Aztán meg megkötözöm, bevágom egy kocsi csomagtartójába, és mire magához tér már egy totál idegen helyen kelhet fel valami puccos ágyban, reggelivel, és persze az én társaságomban.

Bevallom a rögtönzött hajó partihoz érve nekem is felrémlett néhány emlékkép, de hamar elhessegettem. A múltból tanulni kell, nem újra élni. Már pedig mi ezt tesszük. Az, hogy már befelé menet, odakint is sokaknak szemet szúrtunk engem nem különösebben érdekelt. Csak annyira pillantottam vissza, amennyiből meg tudom ítélni, hogy jelent e ránk bárki is veszélyt. Egy dolog, hogy én a "klónjaimra" vadásztam, de rám is vadásznak. Plusz ki tudja nem e játszik már Shane is alvilági nagy kopót, akinek van egy-két rossz fiú a markában. Csak akkor figyeltem fel szemem sarkából, ahogy Cale még rá is tesz egy lapáttal. - Ha ránk cuppannak, akkor az ő számlájukat már te fogod állni, mézespuszi. - szólok oda neki, s ha magától nem indul meg, vagy kell egy kis rá segítés, átkarolom derekánál, míg elindítom fel a hajóra, aztán el is engedem. Még sorban sem kellett állni, mivel most kezdtek el szállingózni az emberek befelé, így a bár pultnál is akadt hely, ami jó, mert legalább nem kell állandóan ide jönni után pótlásért. Kikértük az első italokat és ha őt sem zavarta, maradtunk a seggünkön. Ő koktélozott én meg maradtam a férfiasabb italoknál, így a tűzgolyónál tabascoval. Azért egy-két ilyen korty után már nem is éreztem, hogy aggódnom kéne Shane miatt, noha a felvetődő ötletek, azért hagytak némi kívánni valót maguk után. Annyira, hogy már az elsőnél egyből rá kellett vágnom a választ.
- Nem. - feleltem még a második kérdés előtt. Mivel nem számítottam ilyen gyors haladásra, ezért nem terveztem meg igazán mindent, de az kurva élet, hogy itt nem maradunk. Komoly ábrázatom viszont hamar felváltotta egy mosolyka, hogy tisztázzam magam. - Ez egy unalmas hely, rossz emlékekkel. Nem kell új életet kezdenünk, de miért ne utazhatnánk mindenfelé, nem? Aztán ha megtetszik valahol... - vonok vállat. - ...akár ott is maradhatunk. Gondolom neked sincs ellenedre világot látni... velem... - pillantok fel szemeibe, mert ezidáig jórészt inkább teljes egészében méregettem. Jól néz ki, ezzel nincs is baj, csak úgy emlékeztem, hogy alacsonyabb volt. Sőt biztos. Persze nem baj, csak engem kicsit... frusztrál, hogy nálam is magasabb. És most már nem is olyan kis vézna. De legalább mókás módja lesz így az ágyba küzdeni.
- De előtte még el kell intéznem pár dolgot. Én se akarok folyton másoknak dolgozni, de ahhoz, hogy jó helyem és pénzem legyen, most még ez a helyzet. Plusz akadnak még elintézni valóim magánéletbeli ügyekben is. Ha azok meg vannak, elhúzzunk innen a francba... Elmegyünk mindenféle puccos és kalandos helyre, süttetjük a hasunk majd, meg majd pucéran melegedünk a kandalló előtt. Ilyenek... Jó lesz, ne aggódj... El is felejted majd, milyen volt itt... - legyintek lehúzva az első poharat és intek is az utánpótlásért, illetve, ha ő is kiitta a koktélkáját, neki is hozattam még egyet vagy egy másikat, amit csak akart. - Olyan lesz... mint egy életre szóló nyaralás... - teszem hozzá, csak egy pillanatra levéve róla szemeim, amíg újra ki nem kapom az italom.
- Egy-két napig még itt kell intézkednem, addig, ha kell, te is tudsz intézkedni a dolgaiddal, de utána már megyünk is. Rábökünk a térképre, és elutazunk valahová... - húztam le az ital felét, aztán fél kézzel megtöröltem a szám, majd ugyanazzal ráfogtam tarkójára és ezúttal én csókoltam meg, nyelvemmel átpimaszkodva, oldalról lökve egyet az övén, hogy ne csak a koktélja ízét kelljen kóstolgatnom, de ő is szálljon be a játékba. Közben tarkóján lévő kezem feljebb csúszott rövidre nyírt szőke hajába, amibe belemarkoltam ugyan, csak rövidsége miatt fogást nem nagyon találtam rajta.
- Hiányoztál, te sátánfajzat... - szólaltam meg a csók csata végén, a homlokom az övének nyomva.


öltözék: x x x zene: - helyszín: Cale's Circus





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Madness and sanity 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Madness and sanity On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Madness and sanity IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Madness and sanity XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
629
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptyVas. Jún. 16 2024, 15:36
The Madness
and the sanity
- Nem viccelek, tudom, hogy jól áll. Azért tisztában vagyok a saját szexiségemmel és trendiségemmel. Reálisan látom a vonzerőm - vigyorogtam, mert, hát azért na. Tudom, amit tudnom kell, hitelesen látom magam és a sármom.
Míg ő a motor kulcsát kereste én addig átöleltem őt a derekánál, mert voltak tisztázni való kérdések, amikre választ szerettem volna kapni. Többek közt az, hogy miért tűnt el annyi időre és miért csak most keresett. Oké, hogy lelőtték miattam, én pedig hagytam meghalni, de az még nem ok arra, hogy kerüljön. És azért lássuk be, másfél év elég hosszú lábadozási idő egy pisztolylövésnek.
Laposakat pislogtam válaszán, hiszen nem arra értettem, hogy szóltam neki "Roman" haláláról, hanem arról beszéltem, hogy eltűnt, miután Gyda lelőtte és csak most keveredett újra elő. Jött is a normális válasz, noha nem értettem milyen labor börtönről beszél. Talán Kian laborjáról beszélhetett, ahol én is voltam. Az mondjuk reális, onnan tényleg nem könnyű meglépni.
Igazából meg sem fordult a fejemben, hogy a klón laborra gondolhatott, hiszen Ő Nate! Ő már évekkel ezelőtt is létezett, akkor miért lenne klón?
- Igazad van - értettem vele egyet. Végtére is ő volt a hibás, én csak egy áldozat, miért ne adnék neki igazat? De legalább felismerte a hibákat, amiket vétett, már az is eredmény. Lehet most tényleg minden más lesz. - Egye fene, megbocsátok - vigyorogtam. - Kezdjük újra, azóta már én is sokat fejlődtem. "Felnőttem". - mosolyogtam. Fejlődni valóban fejlődtem, de mondjuk az kicsit kamu, hogy fel is nőttem. Valamilyen szinten még mindig "kicsit" gyerekes voltam.
Meglepett a sisak, hiszen nem szoktam ügyelni a biztonságra. Na meg ha be is verném a fejem, úgyse fájna. Ez a gondolat kicsit megmosolyogtatott.
Ellenkezés nélkül karoltam át a derekát, mert hát én sem akarok menet közben egy kocsi alá esni, továbbá pedig egyébként is jól esik. Rég volt már alkalmam így hozzá bújni, vagy csak megölelni, így én is ki akartam használni a lehetőséget.

Mikor megérkeztünk a hajóhoz deja vu érzésem lett. Sőt. 2x-es deja vu érzésem. Valamiért akár hányszor hajóra szálltunk sosem lett jó vége, így senki nem róhatja fel nekem, hogy lelkem mélyén elfogott némi bizalmatlanság, hogy lehet nem a legjobb ötlet felszállni erre a csodajárgányra, ami ki tudja hová visz és ki tudja mennyi ideig visz. Persze sokat nem foglalkoztam az esettel, csak pillanatnyi vészriasztás volt, egyébként halál nyugodtan szálltam fel a hajóra aggodalmak nélkül. Már megszoktam, hogy problémás páros vagyunk.
A hajó fényeivel viszont nem voltam megelégedve. Kék fények? Miért nem vörös, vagy lila? Sokkal szebb és hangulatosabb lenne, mint az unalmas kék.
Láttam, hogy miként néznek ránk az emberek, így nem is kételkedtem benne, hogy engem imádnak. Ki tudja, talán a rajongóim? Magasba emeltem a kezeim, mintha ünnepelve rózsákat szórnának felém, majd szívecskéket mutattam az embereknek, miközben követtem Natet, hogy valami koktélt kerítsünk.
- Na itt legalább tudják, hogy kell fogadni engem. Akarom mondani minket - mosolyogtam párom felé. - Ők megadják a módját - kuncogtam.
- És mik a terveid? - kérdeztem, mikor már koktél volt a kezemben. - Veszünk egy házat itt a városban? Vagy költözzünk ki külföldre és kezdjünk ott új életet?

Music: Now You See Me | Clothes: Suit| Tag:  @Roman W. Hemlock

   


The most delightful lunatic
Fame is not so impossible for people with charisma, passion and talent. Being famous just means you have fans, and even one or two is enough to make you someone special.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Madness and sanity 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Madness and sanity Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Madness and sanity Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
608
★ :
Madness and sanity Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptySzomb. Jún. 15 2024, 23:33

○ Homecoming ○
Cale, Roman, Shane & Nate

Nem volt kézzel foghatóbb ötletem, a kimozdítására, mint, hogy ünneplésre invitáljam. Olyan helyre viszem, ahová Shane nem követhet minket. Aztán onnan megint olyan helyre, ameddig már nem jön el... Majd kitalálok valamit, valami magyarázatot, hogy miért nem megyünk vissza, miért nem hozom vissza a cirkuszába. Nyilván túl nyálas dolgokkal nem jöhetek, mert az elég hülyén jönne ki, azt pedig nem akarom, hogy tudja, hogy... hát... nah... Mert még túl hülye, hogy megértse, hogy nekem adjon igazat és hogy ne vágyjon vissza ahhoz a baromhoz. Ha ki lenne már iktatva nem aggódnék, mert nem volna választása, de ííígy...
Annak viszont örülök, hogy ilyen lelkesedést vált ki belőle a rögtönzött ötlet. Kifejezetten megnyugtat, mert így már nem lesz nehéz elvinni akármerre is, hogy az életbe nem kapja el Shane, aki ki tudja milyen üzelmekkel dolgozik, ha már illegális műtője van és őrülteket életmenteget. Ez az őrült az én őrültem. Ettől függetlenül azért igyekszem sürgetni, mert ha elszökött, biztosan keresi már. És hát hol máshol kezdené, ha nem itt... A koktélokra csak mosolyogva forgatom meg szemeim. Tipikus Cale.
- Szívószállal, bizony... - mosolyogtam, miközben felidéztem a pillanatot, amikor a bárban babrált a nyelvét használva a szívószállal. Vicces volt, és baromi gyerekes, de pont ezért imádnivaló. És mert piszkálhattam miatta. Annyira mentem volna már, hogy már Romanról is elfeledkeztem, és majdnem át is estem rajta. Tipikus... ez is csak útban tud lenni állandóan...
Igyekeztem nem jelét mutatni mennyire menekülhetnékem van innen, de azért siettem.
- Ne viccelj, tényleg jól áll... Szerintem kényelmesebb is, mint egy öltöny... És igen, motorral együtt elég szexi az összeállítás... - vigyorodtam el, miközben elővettem a motor kulcsát, de az is feltűnt, hogy ő addig se szállt fel. Na már most lehet nem tudja, hogy kell utasként felszállni, vagy egyszerűen fél felszállni, mert azért ez mégsem egy kocsi... Egészen addig még valahol a mosolyom is ott bújkált az arcomon - már csak amiatt is, hogy míg kiértünk fogta a kezem... - míg át nem ölelt. Nem azért lepődtem meg, mert mondjuk rosszul esett, hanem, mert tényleg nem számítottam rá. Úgy értem... igyekeztem nem árulkodni, mert biztos vagyok benne, hogy visszaélne vele. Viszont amilyen váratlanul ért, annyira jól is esett, mert bassza meg Roman és Shane is, én igenis megérdemlem Calet. Sőt, én érdemlem meg egyedül! Roman örüljön, hogy valaki hajlandó volt hozzámenni, Shane meg... hát őt meg aztán hagyjuk is. Egyáltalán nem illettek volna össze... még barátoknak sem. Ismerősnek sem. Egy ideig csak megszeppenve pillogtam le rá, majd fel a szemeibe - lévén, hogy magasabb volt valamicskével - majd kihasználva az alkalmat - mert ki tudja lesz e legközelebb - bátorkodtam átkarolni karjai alatt a hátát mindkét kezemmel.
- Te meg miről beszélsz? Hiszen jöttem, amint írtál... - vonom össze kérdőn, értetlenkedve szemöldökeim, amíg fel nem világosít, hogy egészen másra gondolt. Egy pár pillanatra eltöprengtem a kérdésen, amíg a mellényeinek gombjait fixíroztam, aztán fel néztem rá.
- Hát elsősorban, mert atom nehéz kijutni egy olyan laborbörtönből, ahol kamerán figyelik még azt is, ha éppen szarsz. Másodszor pedig... mert volt időm gondolkodni. Hibáztam, és kicsit túl reagáltam. Félreérthetően viselkedtem veled. Az én hibám volt, hogy elfajultak a dolgok. De idővel rájöttem, hogy igazad volt... Úgy értem, egyszer azt mondtad, hogy mi összetartozunk, történjen bármi is. Kiegészítjük egymást, így vagyunk egy egész. És rájöttem, hogy ez tényleg így van. Megváltoztam, és nem követem el azokat a hibákat ismét. Vigyázni fogok rád, gondoskodom rólad, és nem úgy, ahogy akkor... Nem foglak bántani vagy ilyesmi... Ha pedig baj van, nem kezdek el egyből kiabálni, meg nem tom... verekedni, hanem... leülök veled és megbeszéljük. - mondjuk arra még nem jöttem rá, hogy mindezt most miért mondom el neki. Ha pedig nem értünk egyet valamiben, ő meg hülye, akkor meg szobafogságra ítélem, elektromos rácsokkal az ablakán és a kilincsen. Mire kiböktem az őszinte okokat, már-már el is szégyelltem magam miattuk, mert bőven ráértünk volna még erről beszélni, mondjuk a világ másik felén. De mire bevörösödött volna a búrám tőle, kaptam egy csókot, ami szintén annyira meglepett, hogy először nem is viszonoztam, csak végül ettől vált szép lassan rák vörössé a fejem. A végét viszont sikerült egy pillanatra elcsípnem és viszonoznom. Igaz utána is vörös volt a fejem, és kicsit morcos, illetve a kínos pillanatot megélve, zavart pillantásokat vetettem oldalra, míg végül megköszörültem a torkom.
- Na induljunk, mert elisznak előlünk mindent... - szólaltam meg és a motorhoz léptem. Mivel csak egy sisak volt, ezért azt az ő fejére segítettem húzni. Profi sofőr vagyok, de ha megsérülnénk, inkább én, mint ő. Ő már kapott ma épp eleget. Én pedig elővettem egy fekete napszemcsit és azt vettem fel. Aztán felültem és megvártam, míg ő is így tesz. Ha kellett koordináltam, hová tegye a lábait meg ilyenek. S ha felült, és esetleg, nem tudta volna hol kapaszkodjon... segítettem neki...
Örülök, hogy nem láttam a fejem, bár annak kevésbé, hogy sisak híján viszont majd mindenki más látni fogja, milyen levakarhatatlan büszke vigyor van a képemen, miután átkarolta a derekam, és hát a csók miatt is, amit ugyan elbasztam, de majd kárpótolom. Aztán elindítottam a motort és kerülve a nagy forgalmat, igyekeztem megállás nélkül elérni a célunkat. A kikötőig kellett csak menni, mert ahová viszem, nem egy szimpla klub vagy bár. Ott megtalálhatnak. Ezért egy parti hajóra vittem, aminek ma volt a megnyitója. Tökéletes. Mintha csak minket ünnepelnének. Amíg tart a buli, a hajó nem fog megállni, és amíg nem áll meg, nem fog tudni más felszállni. Belépő ma még nem volt. Így leparkolás után egyből fel is mehettünk.
- Na gyere... Kerítünk neked szívószálas, esernyős koktélt... - szálltam le a motorról. Nem mondom, hogy nem szúrtunk szemet, mert ugyan nem egy színházi előadás folyt a hajón, mindenki kiöltözött, és mivel mi amúgy is jól néztünk ki a ruhákban és a motorral, nyilván csak úgy repkedtek felénk a kacér mosolyok, kacsingatós pillantások főleg nőktől. Nem mintha tartanék néhány hülye libától, de azért Calen tartom a szemem...


öltözék: x x x zene: - helyszín: Cale's Circus





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Madness and sanity 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Madness and sanity On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Madness and sanity IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Madness and sanity XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
629
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptySzomb. Jún. 15 2024, 22:21
The Madness
and the sanity
Bár Nate jól leplezte az érzéseit, alkalmanként azért elcsíptem arcán a valódi érzéseket, amik nekem is jól estek, hiszen ezek szerint Shane nem hazudott és valóban fontos vagyok neki és nagyon aggódhatott értem. Leginkább akkor mutatkozott meg rajta igazán minden, amikor szóba került a késelés, de az érdekes reakciók tovább fokozódtak, amikor Shane került szóba. Jól ismertem milyen érzés a féltékenység, így biztos voltam benne, hogy Nate is féltékeny most.
Nagyon furcsa érzés volt vele beszélgetni. Eszembe juttatta... Shanet. A baleset utáni Shanet. Érdekes volt az egész. Ezek szerint ő lenne az a Nate? Ő lenne az a Shane, akivel akkor együtt voltam és akit lelőtt Gyda? Furcsa. Kicsit olyan volt, mintha Shane több darabba szakadt volna és az egyes személyiségei, az egyes életszakaszai külön testekben éltek volna. Ez érdekes volt.
Nem kételkedtem benne, hogy kételkedett bennem. Végtére is mikor megbízott, akkor is felhozta már, hogy nem lennék képes megölni őt, de most ott hevert a bizonyíték, miszerint Roman halott. Végtére is lángelme vagyok. Most már csak arra kell rávennem Romant és Juliant, hogy költözzenek el az államból. Persze csak átmenetileg és kertek alatt. Lehetőleg magánrepülővel.
A koktélok lehetőségére felcsillantak a szemeim.
- Ooo! - mosolyogtam. - Egy paloma koktélt szívesen innék. Vagy egy tequila sunriset. Vagy egy pink ladyt. Meglátjuk mit kapok. Valami jó hideget szívesen szürcsölgetnék. Kis esernyővel, szívószállal - mosolyogtam és épp fel akartam állni, amikor akrobatikázni kezdett a hullánál. Pislogtam párat, amiért játssza nekem az esetlent. Végül is aranyos volt, ahogy csipkedte magát.
A keze felé néztem és megfogtam, majd felkeltem a székemből és elindultam vele kifelé, majd a motorra pillantottam és vigyorogtam egyet.
- Nos, mit mondhatnék, ezért a pillanatért éri meg bőrdzsekiben tengődni - kuncogtam, majd kíváncsian átöleltem őt a derekánál és a szemeibe pillantottam, még mielőtt a motorra ültünk volna. - Mondd csak, miért bújkáltál mostanáig? - tettem fel a kérdést úgy, mintha annak a Natenek beszélnék, akit annak idején Gyda lelőtt. Hisz talán ő volt az... - Mármint... úgy értem miért csak most jöttél vissza? Tudom, elég csúnya válásunk volt és megértem, ha emiatt nem akartál már keresni, de akkor most miért jöttél vissza? Félre ne érts, örülök és hiányoztál, csak nem értem miért voltál távol olyan sokáig, ha most mégis visszajöttél, hogy velem lehess... - kicsit vártam, majd ha adott választ a kérdésemre, ha nem, csókot nyomtam ajkaira.
Vajon tényleg ő lenne az "igazi"? Az eredeti? Aki olyan sokáig velem volt...

Music: Now You See Me | Clothes: Suit| Tag:  @Roman W. Hemlock

   

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Madness and sanity 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Madness and sanity Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Madness and sanity Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
608
★ :
Madness and sanity Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptySzomb. Jún. 15 2024, 21:20

○ Homecoming ○
Cale, Roman, Shane & Nate

Teljes bizonyossággal nem mertem volna azt mondani, hogy nincs semmi sunyiság a dolog mögött, de úgy tűnt tényleg Roman az. Az ujjáról a gyűrűt le is húztam és felhúztam magamra, még meg is néztem, hogy áll. Nem lesz rá mindig szükség, de most még mókás lesz eljátszani néhány emberrel, hogy én vagyok Roman. Úgy sem tervezek végleg az ő életét élni. Le is dobtam magam a kanapéra, miközben hallgattam kérdésemre adott válaszát... pontosabban meséjét. Tudtam, hogy felfogja hozni Juliet. Miért is ne tenné, elvégre bérgyilkosként ment oda megölni valakit, ahol már megöltek valakit előtte. De nem érdekelte, így nem is "találgattam". Más esetben biztos azzal jöttem volna, hogy a családjukra így is orrolnak páran. Romanra, a férjére és a lányukra is, így nem csoda, hogy elkezdték őket leszedni.
Abban biztos vagyok, hogy Roman nem kímélte, bár azt hittem, hogy Cale gyorsabb és ügyesebb lesz. Kihasználja, hogy Hemlock össze van törve és nem tud gondolkodni. A fojtogatásnál tekintetem nyakára terelődött. Láttam a nyomokat, és kicsit elhúztam rá szám. Meg is ölhette volna... Ha eltöri a nyakát, az csak is az én hibám lett volna. Cale csak annyira, hogy nem lőtte le egyből, ahogy belépett. Dehát ő ilyen... Mindegy. Többet nem hibázok...
Egy percig sem kételkedtem szavaiban, mikor a bosszúról beszélt és hogy játszani akart volna még Romannal. Ez is tipikusan ő. Ha mást mondott volna, az lett volna gyanús. A hátba szúrása hallatán megrándult felső ajkam egyik fele, ahogy némi undorral gondoltam Hemlockra, amiért képes volt ilyen aljas dologra. Miatta haldoklott Cale. Le is üthette volna, de neeem... Az akció dúsra sikerült történetet hallgatva közben felkönyököltem a karfára és kisujjam begyét kezdtem harapdálni, míg a váratlan fordulatot hallva meg nem fagytam a mozdulatban. SHANE?! Ott voltak SHANENÉL?! Ráadásul műtője van?! Ez azt jelenti, hogy annyira nincs elveszve, sőt, egészen feltalálta magát. Ráadásul ismerte Romant, aki persze egyből hozzá vitte. Nem mondom, hogy nem örülök, hogy Braxie él, de annak egyáltalán nem örülök, hogy pont ő hozzá vitte. Combomon lévő kezem magam mellé ejtettem a kanapéra, a lábam takarásában Caletől, miközben ökölbe szorítottam kezem, ahogy hallgattam a folytatást. Ennyit arról, hogy összeszedem magam és kilövöm, mint egy kutyát, mielőtt Cale összefutna vele. Pár mondata erejéig csak az járt a fejemben őt nézve, hogy állítsak azonnal sorompót közéjük. Utána is annyira lekötött annak gondolata, és az a düh, amit éreztem, hogy hiába sántított egy-két dolog, totál elfeledkeztem tovább kérdezősködni vagy gyanakodni. Csupán akkor éreztem kissé kínosnak a dolgot, mikor felhozta annak tényét, hogy Romant valaki más is megverte. Elpillantottam választ helyett, miközben próbáltam semmilyen árulkodó jellel nem elárulni, hogy én voltam. Majd vállat vontam rá. Megkérdeztem volna, hogy Shanet miért nem ölte meg, mikor rendbe hozta, de őszintén szólva így is majd beleőrülök a féltékenységbe és egyenlőre kifejezetten az agyfasz kerülgetne, ha róla kezdene el beszélni. Akkor is, ha rosszakat mondana róla. Külsőleg úgy tűnhetett, mintha a jókedvem elszállt volna, és helyette haragudtam volna, legalább is morcos voltam. Mert így is volt, csak nem Calere haragudtam, hanem a helyzetre és hogy erre most azonnal ki kell találnom valamit. És ha megint keresni kezdik egymást? Nyilván okkal segített neki... Kurva életbe... Olyan ideges vagyok, hogy nem tudok nyugton gondolkodni. Éppen csak nem kezdek el dobolni a lábammal a padlón. Ha most magára hagyom, kurva élet, hogy vagy ő megy vissza vagy Shane jön ide. Ha nem megyek el, furcsán jön majd ki, és magyarázkodhatok.
- El kell ismernem, nem hittem volna, hogy képes leszel rá... - szólalok meg nagy sokára, egy magamra erőltetett mosollyal, mert jelenleg állandóan csak az járt a fejemben, hogy sürget az idő. - Szerintem ezt illő volna megünnepelni, nem? - mosolyodtam el szélesebben. - Elmehetnénk megünnepelni. A koktélokat amúgy is szereted, nem? - kérdeztem, mert úgy emlékszem anno szívesen szürcsölgette azokat az agyon színezett, cukrozott löttyöket. - Ja, ja, menjünk! - ugrottam fel a székből és közelebb léptem hozzá, majdnem még a hullában is elbotladozva. - Találtam egy igazán nekünk való helyett. Most nyílt. Legalább elsőként avathatjuk fel. - nyúltam karja után, ha nem ellenkezett vagy tett valamit, amiért ne tudtam volna megfogni. - Én fizetek. És még haza is fuvarozlak, ha nagyon leinnád magad... Na gyere menjünk már... Kint van a motrom, mehetünk azzal.


öltözék: x x x zene: - helyszín: Cale's Circus





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Madness and sanity 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Madness and sanity On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Madness and sanity IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Madness and sanity XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
629
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptySzomb. Jún. 15 2024, 20:17
The Madness
and the sanity
Még Nate érkezése előtt meg akartam bizonyosodni róla, hogy minden rendben van a kamu Roman terén. A sebek passzolnak, megvannak. A plusz sebek szintén. A gyűrűt átraktam, de azt majd valahogy vissza kell juttatnom neki, nem szeretném, ha Roman megválna tőle. Lehet érzelgős lettem kicsit, de egy gyűrű nekem is sokat jelentene. Valahogy majd megszerzem. Ha minden kötél szakad és csak Nate előtt tudom visszaszerezni, majd azt mondom trófeának kell. Ja, nem. Én bolond, azt a gyűrűt majd Nate veszi magához, hiszen Roman helyébe akar lépni. Nem baj, valahogy meg kell oldanom.
Lényegében minden passzolt, minden tökéletesen a helyén volt egy kis szerepjátékhoz. A biztonság kedvéért hagytam egy levelet az igazi Romannél is, hogy ha magához térne, tudja mi a helyzet.
"Intézem Natet. Ne aggódj értem, tudod, hogy elpusztíthatatlan vagyok. Ha nem is örökre, de egy időre nem lesz rá gondod."
Nate rövidesen meg is érkezett, a motor hangjából tudtam. Bejött, láthatóan elégedetten és nem gyanakodott túlzottan, vagy csak nekem nem tűnt fel. Jókedvűnek tűnt, ami nekem jó. Nem rejtettem el a hullát, nem takartam le, szem előtt volt, elvégre neki szántam. Ráadásul a kutya nem jár erre, a Staten Islandi erdő kellős közepén voltunk. Max egy csapat eltévedt favágó jöhetne ide, de őket meg lelövöm a francba. Nem kellett bújtatnom és takargatnom egy hullát.
- Jobb később, mint soha. Nehéz eset a fickó - sóhajtottam. - Ebben hozzám hasonlít - nevettem, hiszen engem sem volt éppen könnyű megölni. Neki már csak emlékeznie kell rá...
- Köszcsi - igazgattam meg vigyorogva a dzsekim.
Megnézte a hullát, majd kérdezett. Sejtettem. Biztos voltam benne, hogy tudni akarja majd a történetet, annyira ő sem volt naiv, hogy csak úgy vaktában elhiggyen nekem dolgokat. Kár. De szerencsére előre gondolkodtam és kitaláltam a kis fedő sztorimat.
- Hát ez elég érdekes történet - mondtam és leültem, majd keresztbe dobtam lábaim az asztalon. - Elmentem hozzá, miután mi megállapodtunk. De képzeld, valaki megelőzött és megölte a lányát. Nem tudom ki tehette, nem én voltam. De nem is érdekel - ez igaz volt. Nem érdekelt. Nem foglalkoztat a lánya halála és igazából az sem, hogy Nate tette. Már ha tényleg ő volt. - Roman nem volt még otthon, de pont rosszkor jött haza a műszakból és elkezdett rám lőni. Megsérültem, majd rám vetette magát, hogy agyon verjen, illetve megfojtson - meséltem tovább. Talán ujjainak a nyomai még ott lehetnek a nyakamon. Miközben meséltem, észrevétlen igyekeztem figyelni a jelekre, amiket mesél nekem. Hátha arcán láthatok jeleket, hogy mondjuk szomorúságot érez, vagy sajnálatot, aggodalmat, valamit. - De én sem voltam ám amatőr, elkábítottam. Volt a kesztyűmbe rejtve nyugtató tű, amivel elaltattam.
Tudom, akkor azonnal meg kellett volna ölnöm, amíg volt rá lehetőségem, de úgy döntöttem még mielőtt megölöm, vissza adom neki a verést és elbeszélgetek vele kicsit a közös dolgainkról és a múltunkról. Szembesíteni akartam azzal, ki is ő. Mert bizony nem egyszer okozott már nekem kellemetlenséget, főleg azzal, hogy Shane helyébe akart lépni. Megvezetett és gúnyt űzött belőlem. Megkötöztem és mikor felébredt egy karnissal kezdtem verni, de kiszabadult a kötélből és egy késsel hátba szúrt. A vérveszteségtől hamar elájultam.
Fogalmam sincs ezután mi történt, de mikor felébredtem, Shane műtőjében tértem magamhoz. A doki engem is és őt is ellátásban részesített, de ez csak nekem kedvezett. Shane adott nekünk tiszta ruhát, inni valót, stb. Mikor a doki magunkra hagyott minket, egy székkel fejbe vertem Romant és megöltem egy taxist
- ezt a taxit láthatta is parkolni a cirkusz előtt és a kamu Roman fején is ott volt egy szék lenyomata - és a taxiba tettem, hogy ide hozhassam vele. Sajnálatos módon magához tért, de még nem volt annyira magánál, így viszonylag könnyen sikerült ellátnom a baját. Súlyos sérülései voltak, gyenge is volt, nekem erőfölényem volt. Sikerült felül kerekednem, majd megfogtam egy pisztolyt és fejbe lőttem vele - és itt véget is ért a sztori. - Bár tudod egy dolgot nem értek. Hogy kerültünk vajon Shanehez? A doki eljött volna hozzánk? Vagy valaki más jött el hozzánk és avatkozott közbe? Vagy Roman volt az, aki hozzá fordult? Nem tudom. De bármi is történt, az a javamra szolgált. Csak az volt a furcsa, hogy mikor Shane műtőjében magamhoz tértem, Roman testén több sérülés volt, mint amit én okoztam. Ezek szerint járt nála valaki. Talán Shane - vontam meg a vállaim. - Kinézem belőle, hogy a megmentésere siessen. Minden esetre hibáztam és ez majdnem az életembe került. De ebből is tanultam. Máskor nem tökölök annyit.

Music: Now You See Me | Clothes: Suit| Tag:  @Roman W. Hemlock

   

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Madness and sanity 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Madness and sanity Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Madness and sanity Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
608
★ :
Madness and sanity Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptySzomb. Jún. 15 2024, 19:28

○ Homecoming ○
Cale, Roman, Shane & Nate

Szerencséje volt Braxienek. Hatalmas nagy szerencséje, mert folyamatosan nyomon akartam követni, tudni akartam mit csinál, hol, mikor és miért, amikor pedig haldoklott, még inkább tudni akartam, hogy Roman tényleg segít e rajta és hogy hova viszi, mi a biztosíték, hogy rendbe jön. De nem tehettem. Mert még nem voltam olyan nagy kutya, hogy pénzelt és megbízható rabszolgáim legyenek, akik kémkednek utánuk, nekem pedig fontos dolgom akadt. Nyilván aggódtam érte, de nagyobb esélyt láttam arra, hogy rendben jön, mint sem, hogy elpatkol, akkor pedig elég macerás lesz később elintézni, amit el kell. Már pedig ilyen nagy szerencsém sem túl gyakran van. Ugyanis kaptam egy fülest, hogy a napokban látták Shanet. Mármint itt New Yorkban. Az utolsó láncszem, a bagázs utolsó kiirtandó tagja, lévén, hogy Roman halott. Kurvára nem lett volna kedvem kimászni érte Franciaországba, de ez így... mintha még az égiek is rám voksolnának. Akkor még nem tudtam, hogy ezek itt hárman lepaktáltak egymással.
Mikor felhívott kételkedve fogadtam szavait, de arra gondoltam, valamiként csak bizonyítja majd, és ha tényleg ott a teste, amiről meggyőződhetek igazáról, nincs is semmi baj. Mélyen, nagyon a tudatom mélyén azért megszólalt bennem egy kis hang, ami óvatosságra intett, de alig érdekelt. Sőt... le se szartam. Roman halott. Shanet pedig mindenki halottnak hiszi. Lényegében legálisan ölhetem meg.
Motorral mentem, de persze volt nálam hátizsák, pisztoly és mivel "munkából" jövök, lövész puska is. Ha Shane itt van New Yorkban, én megtalálom. Lehetőleg még azelőtt, hogy Cale tudomást szerezzen róla. A motorról leszállva, lekaptam a sisakom és a motorra téve, szépen elsétáltam a legutóbbi kis "tárgyaló" helyiségbe, ahol legutóbb is voltunk, s ahol feltételezem most is van Braxie. Ha ott volt, bekopogtam az ajtó félfánál, majd belépve széttártam kezeim el elégedett mosollyal, bár akkor még ügyet sem vetettem a hullára vagy a zsákra, már ha egyáltalán ott volt.
- Hééé! Hát itt az én jóképű, remek bérgyilkosom! - vigyorgom elégedetten. - Sokadjára csak sikerült... és nézzenek oda, még mindig jól áll neked ez a dzseki... - álltam meg, és leengedtem kezeim. Egyenlőre nem ültem le, mert saját szemeimmel is megakartam bizonyosodni róla, hogy Roman tényleg halott. Tudnom kell, hogy nem vert át. Mert ha így van, akkor pedig tudnom kell, hogy miért vert át. A megbízás miatt? Vagy mert igazam volt és tényleg képtelen kinyírni azt a barmot... Nem tudom le volt e takarva, de ha nem gátol meg benne, úgy szemügyre vettem a testet. Nem vetkőztettem le, csak a halálos sérülését néztem meg, illetve az arcát. Plusz, ami talán a legfontosabb volt, a gyűrűjét, mert, hogy tudomásom szerint egy klón sem házasodott meg vagy hordott jegygyűrűt. Ha az rajta volt, valamelyest megnyugodtam, mert abban azért nem hittem, hogy Roman lett volna olyan hülye, hogy segítsen neki. Mi értelme volna? Ő nem szereti, és ezek szerint Cale se. Újfent elégedett mosoly ült képemre és úgy mosolyogtam fel Calere, miközben felálltam a hullától. Ami kicsit furcsa volt, hogy most egészen jóbőrben volt. Roman biztos, hogy elvitte, hogy megmentsék, de akkor vajon, hogy fajulhattak idáig a dolgok. Nem hagyott nyugodni a dolog.
- Na és te hogy vagy? - kíváncsiskodtam. Vajon beszéltek is a harcunkról, vagy Roman hallgatott róla? Tudja, hogy elmentem oda? - Hogy sikerült végül kinyírnod?


öltözék: x x x zene: - helyszín: Cale's Circus





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Madness and sanity 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Madness and sanity On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Madness and sanity IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Madness and sanity XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
629
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptySzomb. Jún. 15 2024, 17:49
The Madness
and the sanity
Nem egy információ kezdett már derengeni nekem azokról az időkről, amik még nagyon a kezdeti időkben voltak. Azután, hogy kikerültem a kihallgató teremből. A tűz után. A plasztikai sebészek után. De még azelőttről, hogy eltűnt volna a kórházból az autóbaleset után. Lehetséges lenne, hogy megint amnéziája legyen? Miért nem emlékszik a kiberterrorista időszakokról? És az azutáni időkre sem emlékszik. Miért?
A szavai egészen a lelkemig hatoltak. Igaza volt. Felismertem a valóságot és ha éreznék fizikai fájdalmat, talán ez a lelki fájdalom egy komolyabb motorbaleset utáni fájdalommal érne fel. Lelkileg fájt és féltem is, mert érezni kezdtem. A probléma csak az volt, hogy szinte képtelen voltam a pozitív érzések, a jó érzések megélésre. A negatívat viszont dögivel éreztem. Az érzéseim ijesztettek meg. Az érzések, amik hosszú ideje nem voltak már az életem részei. Ha valaha is éreztem szépet és pozitívat, hamar elillantak és semmi sem maradt utánuk, csak fájdalmas, rossz emlékek és üresség. Minden felbukkanó érzés mardosott és kínzott.
Tisztában voltam vele, hogy Shane őszinte és nekem lett egy minimális bűntudatom, amiért kegyetlenül beszéltem vele. Ismét elvesztette az emlékeit és erről talán Rowan tehet. Visszahozta az életbe, de csak részben. Vagy talán Soha nem is Shane volt az a férfi, akivel akkor együtt voltam? Talán tényleg Nate az és nem Shane jelent meg akkor az életemben? De akkor mi a magyarázat a lőtt sebre és a halottfeltámasztásra?
Őszintének éreztem, láttam, tényleg sajnál mindent, még azt is, amiről nem tehet. Talán még Nate és Roman bűnei miatt is ő érez bűnbánást. Nem tudtam nem engedni az érzésnek és megbocsátani. Megbocsátottam neki.
Figyelmesen hallgattam, ahogy Romanről beszél, noha én sosem leszek képes együtt érezni vele. Vélhetően soha nem leszek képes átérezni a fájdalmait és az érzéseit. Nem volt bennem empátia és nem is lesz, így elképzelésem sem volt róla milyen érzés lehet neki, hogy a lánya meghalt. Egyébként is az a fajta ember voltam, akit mások halála inkább szórakoztatott, mintsem megrázott. Igazságtalan lehettem, hiszen én elvártam másoktól az empátiát és a támogatást, noha én sosem leszek képes az empátiát viszonozni.
Az, amit Nate felől mondott elég reálisnak tűnt még az én fejemben is, de ebbe bele sem gondoltam. Miért nem mondta egyszerűen azt, hogy szeret? És miért akart akkor engem is megölni, amikor Roman szövetkezett vele? Érdekes gondolatok voltak ezek. Igazság szerint bele sem gondoltam, hogy foglalkozzak Nate-el, de most Shane szöget ütött a fejembe. Nem ártana kicsit elbeszélgetnem Natel is.

Bár a fürdő elegáns és szép volt, nem pont az én ízlésem. A tus alatt végig a nem rég történt eseményeken gondolkodtam, próbáltam terveket szőni és helyre tenni az érzéseimet, Miután én végeztem és felöltöztem, Shane vette át a helyem a fürdőszobában és míg ő tusolt, vagy fürdött én szépen, lazán, elegánsan ismét megléptem.
Papíron hagytam neki egy üzit az üres forró csokis pohár mellett.
"Hazamentünk, majd kereslek.
Puszi, Braxie Boy.
UI.: El ne tűnj! Nem viccelek, megkereslek!!!!
"
Bizony, az igazak álmát alvó Romant kihúztam az utcára és egy utcával arrébb leintettem egy taxist, akinek elvágtam a torkát, majd befektettem hátra Romant és beültem a volán mögé. A taxit egészen az otthonomig vezettem. Pontosabban két utcával arrébb megálltam, majd az egyik hajléktalan segítségével hazacipeltük Romant, akit lefektettem az ágyamba és jegelni kezdtem a fejét, ahol megütöttem. Azon agyaltam miként kéne megkörnyékeznem Natet, bár tudtam, a lebőgésem után nem sűrűn szeretnék úgy a szemei elé kerülni, hogy legyen lehetősége megalázni. Valahonnan keresnem kell valakit, aki úgy néz ki, mint Roman és megölni. A gond csak az, hogy elvileg Nate már mindenkit megölt, a hullákat pedig eltüntették. Vagy talán még sem? A labort úgy tudom lefoglalta a CIA, miután az FBI leleplezte a szervezetet, de nem kizárt, hogy a kormány valahol rejteget egy-egy Shane copyt. Nate keze nem ér el a CIA-ig, ami nekem jó. A baj csak az, hogy az én kezem sem. Kéne valami összeköttetést.
Felvettem a kapcsolatot a legújabb maffia összeköttetésemmel, hogy hátha megvannak olyan kapcsolatai, amik segíthettek nekem és szerencsére volt egy patológus ismerőse, aki a CIA-nak is dolgozott, így hamarosan megtudtam, hogy a CIA őriz még egy felnőtt Shane klónt, akit kómában tartanak. Jelenleg az NSA Manhattani székháza alsó szintjeiben őrzik, de nemsokára átszállítják majd Langley-be, a CIA központba, Virgina-ba. Ezt a klónt sikerült megszereznem a patológuson keresztül, bár ez rengeteg pénzbe került Prince-nek, amit valahogy majd törlesztenem kell neki.
Magamhoz vettem egy szett ruhát Roman otthonából és átvettem a klón testét, majd a cirkuszomba mentem a ruhákkal és Romannel és a klónnal. Levetkőztettem Romant, de a klónt nem kellett, hiszen ő amúgy is az volt. Tanulmányoztam Roman sérüléseit, majd beadtam neki egy adag altatót, hogy biztosítsam azt, hogy nem fog felébredni, míg én dolgozom.
Igyekeztem úgy ellátni a baját a klónnak, hogy lehetőleg tökéletesen hasonlítson Roman sérüléseire. Elsőnek a halálos lövéseket vittem be neki. Egy homlok lövéssel kezdtem, hogy biztos meghalljon, majd sorra a többi sérülést. Az utolsó egy ütés okozta sérülést is igyekeztem oda bevinni, ahol Romannek voltak, hogy Nate ne fogjon gyanút, de ezzel nem értem be. A pontosság kedvéért még Shane ragtapaszait is feltettem rá oda, ahol most Romannek is vannak, noha Nate aligha tudhat arról, hogy Shane ellátta a sebeinket. Ezután jöhetett a második menet. Feladtam rá a tiszta ruhákat, mintha az ellátás után újra öltözött volna, majd még többet odavágtam. Ököllel, vascsővel, mindennel, hogy sokkal több sérülése legyen, mint Romannek, a többi sérülés pedig elvesszen az újak mellett. Mintha azok után, hogy magunkhoz tértünk volna újra összekaptunk volna és ezúttal megöltem volna. Verekedtünk, majd végül fejbe lőttem és meghalt. Miután a klón megvolt, magamnak is okoztam néhány új sebet, hogy én is hitelesen fessek, majd hazavittem Romant a saját otthonába, hogy Nate ne láthassa meg, hiszen elvileg ő a halott, majd miután otthon kitettem visszamentem a cirkuszba és felhívtam Natet-t, hogy közöljem vele, megöltem Romant, jöhet a testéért a cirkuszba. Míg őt vártam ismét megmosakodtam, csak most a cirkuszban, majd átöltöztem. A Shanetől kapott ruhákat begyűrtem egy autóm csomagtartójába, hogy Nate ne lássa őket meg, majd az új ruhámban visszamentem Nate teste mellé.
Őszintén? Szinte borítékoltam volna, hogy Shane majd a keresésemre indul és a lehető legrosszabbkor fog megjelenni nálam a cirkuszban, amikor Nate is itt lesz. Ismertem már a formánkat, éppen ezért nem is voltam annyira ideges. Sőt. Szinte láttam magam előtt Nate idegbeteg arcát és Shane rémült fejét, amikor meglátja Roman kamu hulláját. Már-már nevetgéltem is, ahogy ezek a képek megjelentek a lelki szemeim előtt.

   

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Madness and sanity 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Madness and sanity Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Madness and sanity Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
608
★ :
Madness and sanity Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptyPént. Jún. 14 2024, 21:53

○ Homecoming ○
Cale, Roman & Shane

Megértettem aggodalmát, csak éppen a jelen körülményeket tekintve nem tartottam logikusnak vagyis inkább... valósnak. Az eddig sem volt kérdés, hogy Cale lábujj heggyel sem áll a valóság talaján, de az már inkább érdekes, ahogyan megpróbál - és olykor sikerül is neki - belevonni másokat képzelgéseibe. Néha még akaratán kívül is. Tény és való, hogy eleget tett ahhoz a mai nap, és máskor is, hogy Roman a torkának essen, mindazon által úgy vélem erre sosem fog sor kerülni. Maximum szóban, mert azt látom és hallom, hogy szájkaratéban folyamatosan ostromolják egymást. De tudni kell ezek mögé látni. Már pedig ezek még csak nem is olyan halvány jelek, hogy ne lehetne látni, hogy egészen másról van itt szó.
Láttam, hogy Cale gyötrődik. Pontosan úgy, mint akkor a cirkuszban. Ebből kifolyólag azt is mertem feltételezni, hogy amiket mond, nem teljesen igazak, csak fél... illetve inkább keresi a megfelelő szavakat, kifejezéseket és talán érzéseket. Nem is dühös, csak bizonytalan. Azért nem szóltam bele mindig, mert ilyenkor hagyni kell, hogy a kúsza gondolatok idővel kicsit tisztábbá váljanak, s hogy mindezt képes legyen szavakba önteni. De ha beleszólnék, elveszítené a fonalat magával, s talán a mondadóm befolyása alatt volna. Csupán arra hívtam fel röviden a figyelmét, hogy megváltozott, mert tényleg megváltozott. Sokszor kereszteztük egymást útját, a későbbiekben mondhatni szándékosan, sokszor voltak gyilkos szándékai, de soha sem esett nekem vagy fenyegetett meg. A cirkuszban egyszer, mikor sikerült kicsit közelebb kerülnöm az igazi énjéhez, és ez megijesztette őt. Furcsa dolog ez, hiszen mindannyian arra vágyunk, hogy végre figyeljenek ránk. Akár világgá is ordítanánk. Mégis... mikor elénk lép valaki és azt mondja, hallak és látlak, hirtelen megijedünk tőle, és sokszor főellenséggé avanzsáljuk. Elcsendesedő, bár a kezében lévő kés miatt, eléggé kétesen hangzó kijelentése nyomán én is a késre pillantok, míg végül fel rá. Nem lepett meg válasz reakciója válaszomra, de jól esett, hisz mind ez két esélyes volt. Vagy örömét leli benne, vagy nem. És ez esetben a nem a pozitív. Mintha még talán bűntudatot is érezne, akár egy apa, aki akaratlan kiabál a hangosan játszó gyermekére. Ez jó. Mert azt jelenti, hogy nem veszett még el teljesen. Az érzései valósak és ő sem engedte el magát teljesen, csak éppen... nem volt, aki fogta volna a kezét. Pontosan én sem tudnám megmondani, mi történt, ami miatt elváltak útjaink, de bennem kellemes - hát legalább ahhoz mérve, hogy egy elítélt tömeg gyilkossal sétálgattam kellemes... - emlékeket hagytak a pillanatok. Nem úgy emlékszem, hogy veszekedtünk vagy verekedtünk volna... Nem váltunk el rosszban, a jelen helyzet és a kés a kezében még is erősen erre utal. Nem bízik meg bennem, mert valaha okot adtam rá, hogy ne tegye. Pedig anno, zokszó nélkül hagyott fel őrült terveivel, hogy megigyunk egy kávét vagy turmixot. Most azonban minden szavából kiérződik, hogy olyasfajta fájdalmat okoztam neki, amin nem tudja magát túl tenni. Bárhogy is próbálkozom, nem jut eszembe, mivel érhettem el ezt a rossz irányt. A cirkuszi tombolása után is jóban voltunk, s óvatosan terelgettem tovább a jó úton. Ezért is esik kissé rosszul, mikor ismételten kiemeli, hogy általam lett valamikor - talán több alkalommal is - átverés áldozata. Ugyanakkor az sem kerülte el figyelmem, ahogy a gondjairól beszélt. A fejében lévő hangokról. Különös, de most először utalt rájuk. Ugyanakkor szomorú, hogy senki sem volt képes azóta sem diagnosztizálni és még ha először kényszerből és kötelezően is, de gyógyszert szedetni vele.
- Igen, ez részben valóban így van. Azért vagyok veled kedves, hogy letedd a kést. Hogy megértessem veled, hogy itt nincs mitől félned, pláne nem tőlem vagy Romantól, aki utolsó erejével is elhozott téged ide, hogy megmentsen. És arról se feledkezzünk meg, hogy még a saját vérét is odaadta, hogy most itt állhass... Azért vagyok veled kedves, mert tudom, hogy legbelül még mindig az a fickó vagy, akit én ismertem meg. Nem a börtönben, nem. Hanem a kocsiban, távolodva az operaháztól. Emlékszel mit mondtál nekem a cukrászda felé haladva? Hogy jó embernek tartasz. - mosolyodom el, ha nem is teljes szélességgel, de a kellemes emlék ösztönösen kanyarít egy kis mosolyt a számra. - És hogy tökéletesen kiegészítjük egymást. Ezért sem ártottál soha nekem. Na már most azt gondolom azóta ezek közül az egyik megállapításod
kételyekbe ütközött. Vagy már nem tartasz jó embernek, vagy pedig talán mégsem egészítjük ki egymást.
- felelem, majd finoman oldalra biccentem fejem kissé. - Ismerlek, Cale. Látom a szemeidben mit érzel éppen, és tudom, hogy mikor érzel csalódottságot vagy fájdalmat. És itt nem a fizikairól beszélek, noha megkockáztatom, hogy ezeket a dolgokat annak is képes vagy megélni. Tudom, hogy csak akkor szenvedsz, ha a valóságba lépve jössz rá, hogy valaki fájdalmat okozott. Felismerem a szemeid puszta csillogásából, hogy mikor félsz igazából, vagy érzed magad magányosnak... úgy őszintén magányosnak. Csak magamat tudom ismételni, mert sajnos akárhogy is erőlködöm, nem tudom mivel okozhattam benned ekkora törést, de nagyon sajnálom, hogy így tettem. Sajnálom, ha megbántottalak, vagy úgy érezted, hogy kihasznállak, esetleg, ahogy előzőleg is mondtad... átvertelek. Isten lássa lelkem, sosem hajtott rossz szándék, ezért sem adtalak fel sosem a rendőrségnek. - teszem tenyerem szívemre, míg másikat a fogadkozás pillanatában fel emelem.
- Tudom. - sóhajtok egy szomorút. - Tudom, hogy nehéz, és egyedül szinte képtelenség legyőzni ezeket a csapdákat. Sajnálom, hogy nem voltam mindig melletted, és nem tudtalak végig a fényben tartani, de ezen még változtathatunk. De csak akkor, ha te is elhatározod magad. - bár magam is tudom, hogy valahol őrültségeket beszélek, mert bár tényleg szüksége volna rá, hogy valaki tartson számára egy gyertyát, amíg kitalál a sötétből, az a helyzet, hogy nem ő az egyedüli ilyen ember, én pedig már megígértem valakinek, hogy segítek leküzdeni a démonait, azért, hogy később ne váljon olyan felnőttél, amilyenné válni fog. Ugyanakkor erőteljesen dolgozik bennem az orvos is, aki nem is a páciens lehetőségét látja meg ilyenkor a másikban, mint inkább a segítségért nyúló kezet, amit akkor, s most sem hagynék elmenni. Pedig már most tudom, hogy túl nagy terhet fogok elvállalni.
Összevonom szemöldökeim, ahogy rátérünk arra, miszerint mindenki ott hagyja. Nem azért, mert nem látom reálisnak a dolgot, ám azt gondolom Cale ezt egészen rossz oldalról közelíti vagy látja meg. Olyan dolgokat vár el egyesektől, amiket egyszerűen nem lehet. Példának okáért itt van Roman. Az pedig bár nem mutatom, kifejezetten felháborító, hogy úgy beszél, mintha én hagytam volna el, miközben ő ment el, hogy bosszút álljon. Nyilván, ha emlékeznék dolgokra, megsem próbálnék ellenkezni, így azonban kifejezetten rosszul esik.
- Cale... - sóhajtok, mielőtt elkezdeném a magyarázkodást. - Te is tudod, és én is, pláne Roman, hogy neki férje és családja van. Törvényes keretek közt, egyszerűen tilos, amire vágysz vagy vágytok. Bármennyire is szeretnéd. Ő már megtalálta azt, akivel összeakarta kötni életét, ebben pedig nem szólhatunk bele, akkor sem, ha érzel iránta... mármint ténylegesen, s nem csak fellángolást. De attól még... nem hiszem, hogy jobban utálna téged, mint mondjuk te őt. Elvégre megmentett, még úgy is, hogy majdnem megölted... Azért ez csak jelent valamit. Próbálj meg látni a sorok közt. Egy kicsit... nem ennyire negatívan belegondolni mások helyzetébe. Nem várhatod el tőle, hogy örökké boldog legyen veled, miközben rátámadtál a családjára, ami láthatóan számára mindig elsődleges dolog lesz az életében, mert ő ilyen természetű és ezzel nincs is semmi baj. Ráadásul... most vesztette el a lányát is. Egy igen fontos és pótolhatatlan darabot az életéből. Van így is elég baja... Nem várhatod el tőle, hogy még ezek mellett rendjén kezelje a kapcsolatotok, vagy az indulatait. - próbáltam megértetni vele Roman helyzetét, bár teljesen talán egyikünk sem fogja tudni átérezni, lévén, hogy se gyerekünk, de még csak háziállatunk se, hogy tudjuk, milyen érzés elveszíteni valakit. Mármint, nem csak szakítani és hátat fordítani valakinek, hanem úgy ténylegesen, visszafordíthatatlanul és váratlanul. - Biztos vagyok benne, hogy hasonlítotok is ebben. Mármint, hogy ő is tele lehet haraggal, indulatokkal, olyan sötétséggel, amely, mint nálad, úrrá lesz rajta, csak éppen akkor, mikor a családját fenyegetik, úgy, mint, amikor mondjuk téged szorítanak sarokba. Az érzés ugyanaz, csak az okok mások. Nos, ami pedig Natet illeti... - kelletlenül nyúlok tarkómhoz, hogy megvakarjam, miközben letekintek Romanra, mert én csak azt tudom mondani, amit ő mondott, ugyanakkor egy részem egy percig sem akarná védelme alá venni azt, aki mindettől függetlenül a halálom akarja. - Roman elmondása szerint... nos... Nate... ő tényleg szeret téged, csak... ugyanabba a csapdába esett, amibe jelenleg te is érzed magad. Roman azt mondta, mikor ide hozott, hogy Nate erősebb volt nála, megtudta volna ölni, de mikor rájött, hogy akkor téged is elveszíthet, elment. Elment, hogy Roman mielőbb segítséget találhasson. Azt mondta megijedt, mikor úgy rád talált. Ezek szerint biztos volt benne, hogy te fogsz nyerni a küzdelem során. Hemlock azt is elárulta, hogy Nate rajtunk kívül már megölt minden hozzánk hasonlót. És nem azért, hogy a helyükbe léphessen, hanem, hogy ő legyen az utolsó, aki rá vagy rám emlékeztet. Mert szeret téged, és jelenleg azért tombol, mert mindenki mást észreveszel, szeretsz és vágysz rá, rajta kívül... Azért akarta veled megölteni Romant, hogy sose hiányold. Hogy akárhányszor az eszedbe jut, mindig gyűlölet töltse meg a szíved, anélkül, hogy visszavágyódnál hozzá. Talán Natet is megszeretné valaki más, csak éppen... nem hajlandó észrevenni, mert ő csak téged akar és bármit elkövetne, hogy figyelj rá. Akár még... számodra csábító küldetéseket is kitalál. Nem védeni akarom, de azt azt vesszük, azt, amit tesz, amit tenni akar, csak is a szerelem nevében teszi. Bele sem gondol, s talán nem is érdekli annyira, hogy ezzel mit okozhat neked, annak, akit szeret. Hogy mit vár majd a kapcsolatotoktól, ha megöl engem és Romant. Bele sem gondol, hogy mi van, ha emiatt elutasítod... Érted már? Csak úgy, mint, ahogy te bánsz Romannal, ő is úgy bánik mindenkivel és veled is, azért, hogy szeresd. Már is nem tűnik túl racionális gondolatnak, igaz? És ő még is annak hiszi... Nem, ahogy te sem, ő sincs magányra ítélve, csupán... szükségetek van abban a sötétségben arra, hogy valaki fényt gyújtson a számotokra. A különbség köztetek az, hogy te most gyűlölet nélkül végig hallgatsz, ő viszont... - nagy eséllyel az első pillanatban fejbe lőne. Az sem biztos, hogy Calere hallgatna, ugyanakkor, abból kiindulva, hogy Cale is tőlem hajlandó csak elfogadni az igazságot, hááát... nem tudom.
Bár a kezemet letettem, s idő közben ő is a kést - bár így nem csak úgy edényeket vehetek, de még majd javíthatom meg az ablakot is, kissé bizonytalanul figyeltem közeledő lépéseit. De nem riadtam meg, vagy tettem volna hátráló lépéseket. Hasonló érzés fogott el, mint a cirkuszban. Pláne a könnyes szemei láttán. Éppen csak kicsit meglepett, mikor nekem esett, bár igazából nem is volt olyan meglepő. Inkább csak... nem is tudom... Olyan rég volt már, hogy így történtek a dolgok. Mivel magasabb volt, ha nem görnyedt meg kicsit, hogy a zakómnak nyomja arcát, úgy én is csak vállára tudtam hajtani arcom, más esetben viszont a fejére. Közben pedig a hátát kezdtem fél kézzel simogatni, miközben másikkal én is szorosan öleltem. Nem vagyok még biztos benne, hogy, amit mondok, abban tényleg hiszek, de...
- Veled maradok... és segítek... Jóvá teszem, amit elrontottam. - bármi is legyen az. Egy ideig még meghittnek is nevezhetném az ölelkezést, míg nem Roman a síri csendben felhorkantott, amire én persze érezhetően megugrottam kicsit, mert azt hittem, valaki van még a konyhában rajtunk kívül. Mondjuk Nate... Aztán lassan el is engedtem Calet, ha ő sem szorongatott már és kicsit megnyugodott annyira, hogy egyik kezem arcára simíthassam és elmosolyodva szemeibe nézhessek. - Nem felejtettem el a forrócsokit, és kapsz mellé valamit, amivel kicsit talán... szebben fogod látni a dolgokat, de előtte... sajnálom, de meg kell kérnelek, hogy fürödj le, mert a ruhádba ivódott vér megszáradni nem száradt meg, viszont kezd eléggé kellemetlen szagú lenni... - köhhintem kelletlenül, mert sajnos ez az igazság. És ahogy picit ellépek tőle, az is kiderül, hogy a sötét pólóján amúgy nem nagyon látszódó vérből mostmár én is kaptam, ahogy megöleltem. Pedig a varrásnál direkt nagyon ügyeltem rá, hogy elkerüljem a piszkolódást. Nyilván nem ő tehet róla, így hozta a pillanat, de ezt már aligha fogom tudni kimosni. El is pillantok Roman felé, akire szintén rá férne egy fürdés, de nincs azaz isten, hogy lemosdassam, amíg alszik, így viszont biztos, hogy se az ágyba, se a kanapéra nem mehet... Talán jobb is, ha addig a konyhában alszik. A padlót még mindig könnyebb felmosni.
- Gyere... - fogtam meg a kezét és elvezettem a fürdő felé, ahová belépve - már ha neki sem volt ellenére, és nem akart a műtőasztalon aludni - elengedtem és elsősorban kerítettem neki törölközőt és legalább valami nadrágot, ami lehet kicsit rövidebb lesz rá, de legalább nem szűk. Még választani is választhatott, hogy zuhanyozni vagy fürdeni akar, mert mindkettőre volt lehetőség. - A varratok miatt pedig ne aggódj, a tapasz alatt nem érheti víz, az pedig víz álló... Aztán utánad én is megmosakszom...


öltözék: x x zene: Waves helyszín: Shane's home





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Madness and sanity 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Madness and sanity On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Madness and sanity IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Madness and sanity XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
629
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptyPént. Jún. 14 2024, 18:28
The Madness
and the sanity
Figyelmesen hallgattam Shanet, hogy mit mondd, de csak részben értettem vele egyet. Bár valóban Nate volt a "közellenség", de nem hittem benne, hogy Roman nem jelenthet ránk veszélyt. Jól ismertem már őt és a fajtáját. Vagy nem? DE! De igen! Ismerem Romant is, őt is és Natet is és mindenki mást is, aki hozzájuk hasonló. Nem is értem néha miért kételkedek a tökéletességemben és a tudásomban.
- Tévedsz! Bántottam őt. Otthon is és itt is. Megint megtettem! Ha most magához tér, akkor bosszút fog állni! Meg fog támadni engem is és talán téged is! Nem hagyhatjuk! Nem hagyhatom! Meg kell halnia, hogy ne árthasson neke...ünk! Meg kell halnia, hogy... - hogy a tetteimnek ne legyen következménye, de ezt nem mondhattam ki. Féltem tőle? Romantől... nem tudom. Talán. De nem is a fizikai erőtől, mert nem éreztem a fájdalmat és a kínokat, inkább a lelkemet féltettem. Talán féltem azzal, hogy szembe nézzek vele azért, amit vele tettem és tenni akartam. Meg akartam ölni, hogy soha többé ne kelljen összecsapnom vele. Nem akartam újra a szemébe nézni. Talán ezt mondják úgy, hogy menekülni akartam a felelősségvállalástól és az érzelmektől?
Lássuk be, Roman elég jó volt hozzám én pedig megint mindent elrontottam. Mindig mindent elrontok, ami szép és jó és fogalmam sincs miért teszem. Oldalról a fejemre fogtam, hogy megpróbáljam csillapítani a sok cikázó, többségében keserű gondolatot és a céljaimra tudjak koncentrálni.
Figyeltem, amint az életjeleit ellenőrzi és elfogott némi düh, amiért Roman életjelei fontosabbak neki, mint én és a parancsaim, de nem engedtem neki, erősködtem, hogy kötözze meg. Addig nem nyugodtam. Persze nem figyeltem annyira oda, hogy lássam, elég gagyin tette. Szándékosan lazán, hogy Roman ki tudjon szabadulni, ha felébred. Az áruló nyavajás.
A beszélgetést igyekeztem személyes vizekre terelni, így a kapcsolatunkról kezdtem kérdezgetni. Vajon tényleg hiányoztam neki? Őszintének tűnt és ez az információ kicsit kezdett megnyugtatni. Kiszúrtam, hogy hezitált, mielőtt válaszolt volna, de azért a kapott felelet őszintének hatott. Talán tényleg láttam rajta némi félelmet. Félt tőlem... pedig nem akarom őt bántani.
- De hisz most sem akarlak megölni... - feleltem viszonylag csendesebben, de érthetően, hallhatóan. Tényleg ennyire ijesztő lennék? Miért éreztetem pont vele, hogy veszélyt jelentenék rá? Vagy csak nem látom magamat kívülről? A késre néztem, majd rá, aztán Romanre, végül pedig újra Shanere.
- Nem te vagy a célpontom... - motyogtam, de már abban sem voltam biztos, hogy Roman a célpontom. Nem akarom őket bántani, egyiküket sem akarom elveszteni, mégis, mintha ez lenne az én belső célom, amit képtelen vagyok kezelni és kontrollálni. De miért? Egyszer így akarok cselekedni, egyszer úgy. Egyszer ezt szeretném, egyszer azt. Egyszer így emlékszem, másszor úgy. Valami nincs rendben és mégis egészségesnek érzem magam. Már, amikor. Néha... néha érzem, hogy gondok vannak velem, de szőnyeg alá seprem a rossz érzéseket.
A nekem nyújtott keze felé emeltem a tekintetem, de nem reagáltam rá.
- Olyan szörnyű az élet, nem? - kérdeztem kis csend után. - Te nem érzed, nem hallod? Amikor minden oldalból befolyásolni akarnak... hallod a kis hangokat, akik magyaráznak. Mintha mindkét vállamon ülne valaki. Tudod, mint a mesékben. A jobb oldalon egy angyalka, a bal oldalon egy kis ördög és súgdosnak az ember fülébe... - megcsóváltam a fejem, majd a plafon felé fordultam. - Megint el fogsz menni. Tudom jól. Mert nem jelentek neked semmit. Csak egy mese vagyok neked, aki ráadásul még flepni is, igaz? Egy rémálom vagyok, aki néha megjelenik neked, amikor épp rosszat álmodsz. Ezt... ezt nehéz elfogadni. Most csak azért vagy ilyen kedves, hogy letegyem a kést. Értek én mindent. Már nem tudsz olyan könnyen átverni, mint régen.
Nehéz ez...
- néztem a késre, majd Romanre, és rá. Hármuk közt cikázott a tekintetem. - Nehéz uralkodni azon a sötétségen, ami bennem kavarog. A tomboló, háborgó koromfekete üresség, ami tele van keserűséggel és gyűlölettel... - gyűlölettel mások felé és saját magam felé is. Utáltam magamat is és másokat is. Bizonyára ezért vagyok mindig feszült. Hogy lehetnék nyugodt, ha még magamat is gyűlölöm? Megszorítottam a kést. - Hiába próbálok szeretni és ragaszkodni, mindenki elfordul tőlem. Te is és Roman is. Nate is. Egyik percben itt vagy nekem, a másikban elhagysz és felém se nézel. Aztán hitegetsz, majd megint elmész. És ő is. - mutattam a késsel Roman felé. - Mindenki fontosabb neki nálam. Mindenkit jobban szeret nálam, mindenkivel többet törődik, mint velem. Pedig mindent megtettem, hogy magamhoz kössem. De látom már, hogy egyedül fogok meghalni, ti csak átutazók vagytok... - mélyet sóhajtottam. - Én vagyok az országút, ti pedig a turisták, akik kedvetekre autókáztok keresztül rajtam. De valakinek ezt a szerepet is be kell töltenie, nem? - emeltem a pillantásom a plafon felé. - Végül is elég üres a lelkem, hogy ne legyen akadály nektek átgázolni rajta. Nem egy zsúfolt szóba, ahol este belerúgtok az asztal lábába.
Ő is csak kihasznált engem
- utaltam itt Natere. - Csak egy eszköz voltam neki, nem több. De végül is, aki bérgyilkosnak áll az ne csodálkozzon, igaz?
De én is hibás vagyok, tudom jól. Mert bántottam. Mert megkéseltem és megvertem. Egyszer eltörtem a lábát is. Eltörtem, hogy ne tudjon elmenni mellőlem. Hát nem érti, hogy csak vele akarok lenni? Miért nem érti a szeretetet?
- kérdeztem, hisz számomra elképzelhetetlen volt, hogy Roman miért nem érzi a szeretetet. Azért törtem el a lábát, hogy ne hagyjon el. Ne menjen el mellőlem. Ez a szeretet. A ragaszkodás. Magam mellett akartam tudni. - Sose fogsz tudni ragaszkodni hozzám - mondtam Shane tekintetét keresve. - A hozzám hasonlóak magányra vannak ítélve - és nem csak Shane. Roman sem. Ahogy Jayda sem tudott szeretni igazán és Fahryne sem. Mindenki elhagy, eldob, senki sem ért meg, pedig én próbálkoztam. Sokszor én is hoztam áldozatokat, de mindenki kifordult mellőlem. Miért?
Roman felé emeltem a fejem.
- Megint elrontottam. Megint meg fog verni, meg fog támadni, megint ellenségként fog kezelni és miért? - tártam szét karjaim. Végtére is okkal. Hibáztam. De ki nem? Mindenki hibázik nem? - meglendítettem a kést, mintha Roman nyakába akarnám dobni, de helyette nekihajítottam az ablaknak heggyel előre.
Mély levegőt vettem, ahogy őket néztem. Nem tudtam, hogy az öngyűlölet, a mások iránti gyűlölet és a végtelen érzéketlen, vagy épp túl érzékeny sötét gomoly akar rajtam erőt venni, vagy az a mélységes magány és elkeseredettség, ami alkalom adtán rám szokott törni.
Ökölbe szorítottam ujjaim és igyekeztem uralkodni a pulzusomon és a légvételemen, nem hagyhattam, hogy most itt mélyre zuhanjak, mégis éreztem, hogy nem várt érzelmi válság kezd el rám törni. Olyan nehéz ez. Egyszerre gyűlölni és szeretni. Gyűlölve szeretni. Amikor az ember lelke mindent és mindenkit utál, mégis néha szomjazza a szeretetet, a törődést és a szerelmet. Egy pokol a lelkem, amit még én sem értek, mégis... talán elvárnám, hogy értsék azt, amit még én sem értek és talán soha nem is fogok. Nem érthetnek meg. Talán sosem. És én sem fogom soha érteni magam. Teljesen nem. Az én lelkem legmélyebb zugait még én sem érthetem meg sosem, nem tudunk olyan mélyre merülni.
Az én szeretetem veszélyes lehet? Veszélyes szeretni és veszélyes, ha szeretek. Olyan vagyok, mint ha a testemen éles, hegyes üvegszilánk kinövések lennének. Úgy ölelek magamhoz, szorítok magamhoz embereket, hogy az fáj nekik. Szúrja őket, karistolja őket, minél szorosabban ölelem őket, annál több és mélyebb sebet ejtek rajtuk. Éles üvegdarabokkal tarkított tenyeremmel simogatom őket, mely karistolja a bőrüket, vágja a húsukat, úgy túrok bele a hajukba, hogy közben pengékkel vágok a testükbe, mint Freddy Krueger. Végül sorra elvéreznek az ölelő karjaimban. Ez... ez tragikus, tudom.
Egy fekete özvegy módjára falom fel őket, de nem tehetek mást.
- Úgy sajnálom... - csóváltam a fejem Romant nézve. Nem érdemelte meg, hogy ezt tegyem vele. És most mi lesz, ha felébred? Rám fog támadni és nekem védekeznem kell és még több kárt fogok tenni benne. - De annyira nehéz uralkodnom magamon. A kényszer. Egyikőtök sem érzi azt a kényszert, amit én érzek, amikor ártok valakinek. Szinte... szinte kötelező. Mintha súgnának, mintha kényszerítenének, valaki követeli, búgja a fülembe, ösztönöznek. Nem lehet ellenállni a vágynak. Én soha nem akartam ezt tenni veletek - mondtam és időközben Shane felé fordultam. - Kérlek, legalább te ne hagyj egyedül. Szeretném elhinni, hogy legalább te velem akarsz még lenni - tettem felé néhány lépést, majd könnyes szemekkel a karjaiba borultam és megszorítottam a zakóját. - Nem akarok magamra maradni...

   

Roman W. Hemlock ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Madness and sanity 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Madness and sanity Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Madness and sanity Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
608
★ :
Madness and sanity Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptyCsüt. Jún. 13 2024, 22:16

○ Homecoming ○
Cale, Roman & Shane

Cale nem beszámítható, tulajdonképpen sosem volt az. Viszont látszik egy idő után vonásain, hangnemében, mikor tehetek felé egy lépést, vagy vehetek el mondjuk tőle egy kést. Már nem ordított, nem toporzékolt és nem szurkálódott a késsel, így vettem a bátorságot egy idő után és eltulajdonítottam tőle azt. Nem vagyok benne biztos, hogy másnak így hagyta volna ugyanezt, de azt gondolom, ehhez nagyban hozzá járult az is, hogy éppen miről beszéltünk. Mert számára komoly témákat feszegettünk, mégha nem is tudja, hogy nagyrészt nem voltam teljesen őszinte hozzá. Hisz az igazság árán már nem élnék. Valamiért úgy emlékeztem, hogy alacsonyabb nálam, de így, ilyen közel érve hozzá, ahogy felnéztem rá, ő pedig le rám, akkor vettem észre, hogy fél fejjel magasabb. Hát ez annyira nem jó, de talán fizikumban én vagyok a jobb. Remélem, hogy még én...
Az, hogy milyen egyszerűen számolt be annak okáról, miért jött vissza, nem lepett meg, ellenben az már igen, ahogy tovább gondolva rájöttem, hogy mindez egyáltalán nem valósult meg. Nem csak, hogy azóta, de még úgy sem, hogy valaki felbérelte arra, amit egyébként is megtett volna. Vajon mi változott? Láthatóan, leginkább a sérüléseiket nézve még mindig rühellik egymást, s közben mégsem teljesen. Hiszen Cale életben hagyta Romant, aki bár hagyhatta volna elvérezni, végül inkább sokat kockáztatva elhozta hozzám. Bolond mind a kettő, de attól még tetteiknek oka van. De nem kérdezek rá. Nem azért, mert nem érdekel, hanem, mert nem érzem itt az idejét. S mert a következő mondattal el is tereli figyelmem. Nem tudtam hová tenni mondatát, s persze mindemellett sajnáltam. Tisztában vagyok vele, hogy ő is rengeteg embert bánt és bántott, de mindig elfog egy keserű érzés, ha azt hallom, hogy az egyik betegem arról beszél, hogy elege van a bántalmazóiból, és bosszút fog állni. Akárkin nem állunk bosszút, de ha már olyan mértékű az a zaklatás, el tudom képzelni mit érezhet. A börtöni kartonjából már akkor is leszűrtem, hogy kölyökként sem volt jobb élete, és bár az nem szerepelt benne, nem csodálkoznék, ha kiderülne, hogy a fizikai bántalmazáson túl, szexuálisan is bántották. Meg is sajnálom akkor ott, és bár keresem a szavakat, hogy mindezt kifejezzen, mint, anno, mikor végül sírásban tört ki a dührohama után, nem tudok mit mondani. Mert ezekre nem lehet olyan vigasztaló szavakat találni, ami könnyíthetne a lelkén.
Nem mintha együtt lettünk volna, ám azzal, hogy képtelen volt letenni a bosszúról és előtérbe is helyezte azt, lemondott arról, hogy... hát... hogy együtt maradjunk Franciaországban. Amit persze megértek, hiszen... azt gondolom, ha barátibb is a kapcsolatunk, így is csupán orvos és betege vagyunk. Voltunk...
Úgy tűnt teljesen megnyugodott, így láttam rá némi esélyt, hogy visszamenjünk a házba, adjak neki valamit, ami könnyebbé teszi majd az elalvását, és közben kitalálom merre és hogyan tovább. Az, hogy megfogtam a kezét hirtelen jött ötlet volt, de a legtöbbel ellentétben rájöttem, hogy rossz. Pusztán bekísérési céllal is megfoghattam volna, de már csak azért is elengedtem, mert az előbb még arról beszéltem neki, hogy igyekszem nem zaklatni, teret adni neki. Így pedig megint úgy tűnhet, mintha irányításom alá akarnám venni. Mondjuk, ha ténylegesen elszánnám magam erre, úgy sem tudnék másként tenni. Mert szüksége van arra, hogy valaki kordában tartsa. Arra viszont nem számítottam, hogy ennyire rossz néven veszi. Fenébe, Shane...
Némileg értetlenkedve néztem rá, majd Romanra és ismételten rá a kérdése nyomán, amit nem tudtam hová tenni.
- Cale... - emeltem meg kezeim, jelezvén, hogy szeretném, ha megnyugodna. - Itt és most jelenleg Nate jelenti a legnagyobb veszélyt ránk... Roman pedig kétlem, hogy bajt keverne. Mármint... persze szokása. De nem hiszem, hogy az életedre akarna törni. Amúgy is van nagyobb gondja is, mint, hogy megint neked essen. Meghalt a lánya, és a gyilkosa még mindig szabadon járkál. Nem támogatom a bosszúkat, pláne, ha gyilkosság, de rövid ismeretségem alatt azt gondolom Hemlock addig nem fog nyugodni, míg a maga módján meg nem bünteti a gyilkost. - arról nem is beszélve, hogy azzal engem is biztonságban tudna, ami nekem is jó, mert őszintén szólva, ha tényleg olyan képzett gyilkos Nate, ahogy Roman mondja, nos... semmi esélyem ellene. Mert se hadseregem, se tech kütyüm. Testőrről pedig nem is álmodozok. Gőzöm sincs miért vált ennyire paranoiássá Romant illetően, de igyekeztem nem átadni magunk ennek az őrültségnek.
- Nyugodj meg, Cale... Roman nem árt nekünk. Ráadásul nagyon rosszbőrben volt, és ahogy elnézem te sem kímélted. Már az is jó, ha holnap este felé magához tér... - nyugtatgatom, miközben azért óvatosan odasétálok Hemlockhoz és leguggolva ellenőrzöm a pulzusát, légzését. A feje nem vérzik, de már így is lehetett egy agy rázkódása. Örülhetek, hogy még él. Szerencsére a szíve ver és úgy tűnik a légzésével sincs gond. Na meg... nem is szívesen kötözném meg, mert bár nem hiszem, hogy Roman gyilkos szándékkal rontana Calenek, viszont még mindig nagyobb biztonságban érezném magam, ha ébren volna és mondjuk kellő távolságban, de köztünk állna. Persze ha nagyon erősködött, megkötöztem, már amennyire tudtam, hiszen ő is le volt sérülve, plusz emelgetni sem szívesen emelgettem, így max a kezeit kötöztem hátra, hogy eleget tegyek a kérésnek. De minél tovább aludt Roman, annál tovább átkoztam, hogy nincs ébren és, hogy egyáltalán ilyen helyzetbe volt képes hozni. Nem tudtam hirtelen mit feleljek, mert ismét ott tartottunk, ahol kint az erkélyen.
- P-persze, hogy... hiányoztál... - felelem, bár hazugság volna, ha azt mondanám végig csak ő járt a fejemben. - Más különben... már az első alkalommal sem mentem volna el megnézni, hogy vagy... - mosolyodom el haloványan, miközben igyekszem azért nem túl szorosra kötni a kötelet Roman kezein. De mit válaszoljak a többire? Úgy érzem, ő még mindig abban a hitben van, hogy volt köztünk valami, s ha most megerősítem, azzal magamat cáfolnám, hiszen korábban elmondtam neki, hogy én ezekben a pletykákban nem hiszek. Ő sem, és még is. Nyilván az sem volna helyénvaló - több szempontból sem - ha azt mondanám, hogy gyűlölöm. Nem is volna igaz és hát... meg is ölne. Az meg, hogy elviselem... Nem tudom... jelenleg, igen, úgy érzem ,mintha kaptam volna ma meglepibe két még csak nem is szobatiszta kölyköt, akikkel csak a baj van. Persze aranyosak meg minden, de én nem is szeretem annyira az állatokat. Közben lassan felállok Roman mellől és Calere nézek. Azt hiszem itt nincs teljesen jó válasz.
- Félek tőled. - feleltem végül komolyan, de jórészt őszintén. - Régebben más milyen voltál... - pillantok itt le utalásképp a kezében lévő késre. - Nyitottabb voltál hozzám. Barátságosabb és mégha mások életét kockáztattad is, engem sosem fenyegettél vagy akartál megölni. - és ez teljesen így is van. Én emlékszem rá. Ő rá. Hogy milyen volt a kiállításon, a kocsiban, az operaházban vagy a kórházban. - Sajnálom, ha a múltban vagy hónapokkal ezelőtt megbántottalak valamivel. Hogy fenyegetést éreztél abban, amit tettem. Mert egy percig sem ez volt a szándékom. Szerettem volna segíteni neked, és... a barátod lenni. Akkor ott úgy is tűnt, hogy azok vagyunk, de... nem tudom... valami ezek szerint még is történt, hogy amióta itt vagyunk, mégha kettesben is, állandóan kést tartasz magadnál, mintha ártani akarnék neked. - válaszoltam.
- Szerinted bántanálak...? - nyújtom felé egyik kezem, hogy odajöjjön hozzám, lehetőleg kés nélkül. Ha pedig nem lát bennem ezúttal fenyegetést és odajön, a kezem is elfogadva, lassan közelebb húzom, hogy átölelhessem derekánál mindkét kezemmel.


öltözék: x x zene: Waves helyszín: Shane's home





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Madness and sanity 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Madness and sanity On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Madness and sanity IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Madness and sanity XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
629
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptyCsüt. Jún. 13 2024, 19:34
The Madness
and the sanity
Felfigyeltem rá, hogy valamilyen szinten sikerült rátapintanom valamire, továbbá észre vettem, hogy eléggé meg is feszült, tehát sikerült megfognom őt. Ideges volt, ám történt valami kis változás, ugyanis láthatóan erőre kapott és "bátorságot" merített. Láttam, amint felém nyúlt, de hagytam neki, hogy megfogja a kezem. Nem ellenkeztem, mert biztos voltam benne, hogy én hamarabb meg tudom őt ölni kés nélkül is, minthogy ő leszereljen engem. Voltak trükkjeim, nem csak a kés. Vannak olyan fegyvereim, amikről neki tudomása sem lehet, mint pl.: a cipőmbe rejtett kés.
Figyelmesen hallgattam első szavait, amik bocsánatkéréssel kezdődtek és magyarázkodásba csaptak. Elég valósághű magyarázatnak tűnt, közben pedig már abba is beleegyeztem, hogy a kést elvegye tőlem. Nem is beleegyeztem, hanem hagytam, nem ellenkeztem. Tudatában voltam annak mit tesz, de nem szóltam bele. Adtam neki esélyt, de résen voltam, figyeltem, reagáltam, ha kellett. Bizakodó voltam, hogy nem átverni akar, de azért szkeptikus is voltam.
Lepillantottam arcába, mikor a vállamra fogott és próbáltam kitalálni a gondolatait, de közben azért válaszoltam is neki a kérdésére. Nem mondom, hogy bűntudatom lett, mert nem lett, de megfordult a fejemben egy kósza gondolat, hogy én is igazságtalan voltam vele, csak épp nem érdekelt. Nem foglalkoztattak az érzései és az, hogy neki, hogy eshetett, ellenben az, hogy nekem, hogy esett az ő tette, na az már foglalkoztatott. Tudatában voltam a "bűneimnek", csak tojtam rá.
- Mert meg akartam ölni Hemlockot és a családját is - feleltem egyszerűen. - Bosszú szomjas voltam és le akartam zárni a korszakot, meg akartam ölni mindenkit, aki bántott - válaszoltam. - De nem téged akartalak elhagyni - tettem hozzá, majd lassacskán visszaemlékeztem arra, hogy korábban még azt mondtam Romannek és a többieknek is, hogy amúgy meg nem érdekelt engem Shane és nem is szeretem, nem is hiányzik, de most már vannak kételyeim. Ez bosszantó volt.
Figyeltem a reakcióit, hiszen az évek során megtanultam, hogy óvatosnak kell lennem vele kapcsolatban, mert képes hátba támadni, amikor már elkezdem megbízni benne. Megfogta a kezem, beszélt, de hamar el is engedte a kezem, amit nem tudtam hová tenni. Pedig már megfordult a fejemben, hogy össze kéne kulcsolnom az ujjaink...
Értetlenül pillantottam rá, majd fújtatva, nagy léptekkel bementem és magamhoz vettem egy másik kést és Roman felé mutattam a hegyével.
- És mi lesz, ha ő felébred?! - kérdeztem emelt hangon felé pillantva. - Meg kell őt ölnünk! Nem hagyhatjuk életben! Mi lesz, ha megtámad minket? - néztem rá, majd Romanre, majd megint Shanere. - Kötözd meg, vagy bilincseld meg, vagy gyorskötözd meg! De csinálj vele valamit! - mutattam a késsel Shane felé, majd elléptem Romantől, hogy mindkettejüktől távol maradjak, ha esetleg felébredne közben. Vártam kicsit, ha pedig igyekezett eleget tenni a kérésemnek tovább mentem a beszélgetésben. - Hiányoztam legalább? Mit érzel irántam? Szeretsz? Elviselsz? Gyűlölsz? - kérdezgettem. Voltak még kérdéseim, de előbb ezekre akartam választ kapni.

   

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Madness and sanity 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Madness and sanity Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Madness and sanity Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
608
★ :
Madness and sanity Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptySzer. Jún. 12 2024, 22:43

○ Homecoming ○
Cale, Roman & Shane

Nem bántásból, de tényleg, viszont Hemlockkal tényleg kéz a kézben jár a baj, és a legnagyobb gond ezzel, hogy fertőz is vele. Ez a napom is telhetett volna kevésbé izgalmasan, vér és őrültek nélkül, de neeem... Ami meg a diszkréciót illeti... hagyjuk is. Hivatkozhatott volna rá, hogy Cale megfenyegette, de ugye, amiről nem tud, azzal nehéz is volna... Most pedig vélhetően ki van ütve - megölni, nem hiszem, hogy megölte volna - és végülis így is az lett, amitől tartottam. Sejthettem volna, hogy így se úgy se járok jobban.
- Nem, persze, hogy nem... - sóhajtom halkan, bár ettől függetlenül nem hiszek neki. Szerintem sokkal gyakrabban fél, mint ő azt gondolja, de egy olyan elfertőződött sebektől zavaros elme, mint, amilyen az övé, aligha tudja feldolgozni a legtöbbet.
- Csak van... - csóválom meg fejem, halkan visszaismételve, már-már újfent egyre kevésbé érdeklődően, mert hamar kiábrándít, ahogy terel a válaszok helyett. Régebben is ilyen volt, de akkor több támpontot adott elemezni. Mindenesetre azért megpróbálom elvenni kedvét az erkélyen való mászkálástól, mely mindkettőnk számára jobb volna. Ő nem fog elvérezni, én pedig nyugodtan elszívhatom a cigim. De ellenkezése nyomán rápillantok. Majd végül szép lassan el, ahogy rádöbbenek, ellenkezhetnék, de ez sajnos pontosan így van. Mármint, hogy nem hagynám meghalni. Akkor sem, ha ez fordítva már nem így lenne. Lehet hülye vagyok, de fontosnak tartom az emberi életeket. Talán hibát követek el, de hiszem, hogy egy nap lesz valami pozitív eredménye is annak, amit teszek. Mindenesetre nem is erősítgettem szavakkal igazát. Felesleges. De a témán túllépve azért a magam módján kérdőre vontam s persze közben finoman arra ösztönöztem, hogy érezze, mennyire útban vannak. Sürgetném az elmenetelüket. De megint terel. Fejlődött. Abból a szempontból, hogy egyszerűen nem résnyi helyet sem hagy, hogy elemezhessem válaszait. Csak azokat, amiket fel sem teszek, mert nem tartom őket fontosnak. Viszont az világos, hogy ő is elhiszi, bár emlékei nincsenek róla, hogy valaha is együtt voltunk. A hiányos emlékeit hallottakból próbálja felépíteni. Hamis képekkel. Nem felelek neki, hagyom, hogy ki poénkodja magát, bár a mennyasszonyos dolog egy csöppet rosszul esik, mégha nem is nagyon értem, és csak szemöldökeim vonom össze rá.
Próbáltam rávilágítani, hogy ezek a képek a fejében tévesek, mert hagyja, hogy befolyásoljak mások, mert olvasott egy mese könyvet és azt hiszi mi vagyunk a szereplői. De azt hiszem ő már túl távol van a realitás talajától. Már a felhőkben sem kapaszkodik. Csak lebeg valahol az űrben. Ezt pedig ő is alátámasztja válaszával. Őrültségeket beszél, de... ezen most biztos nem veszünk össze. Attól a naptól kezdve, hogy elmentem innen, levettem róla a kezem, mint orvos a pácienséről. Túl hosszú pórázra engedtem, túl engedékeny és jóhiszemű voltam vele szemben. Most is az lennék. Elkövettem egy hibát, de tanultam belőle, és a következőnél már jobban odafigyelek. Csak sikerüljön kikerülnöm őt, Natet és terveim szerint mielőbb vissza utaznom Franciaországba. Már ott sem lesz túl biztonságos, de egyenlőre ott találom fel a legjobban magam New York után.
Egészen különös fordulatot vett eztán a beszélgetés. Számítottam rá, hogy ide is eljutunk, de akkor még abban az elképzelésben voltam, hogy Roman társaságában, aki jó fizikumával és a hülye, de legalább jó tématereléseivel rövidre zárja a dolgot. Már akkor hátrálnom kellett volna, mikor ő közelített, csak hát az erkélynek is van egy területe és korlátja, amin meg nem szívesen esnék át, noha nem vagyunk magasan. Nem rémültem meg, inkább csak zavart, hogy ennyire követelőző lett. Féloldalasan állva előtte néztem rá inkább szigorúan, mint sem ijedten. A cigim sem hagytam elpöckölni, elmozdítottam, mielőtt megtehette volna. Arra viszont nem számítottam - pedig bizony számíthattam volna rá - hogy a cigaretta után én jövök. Óvatosan kicsit megemeltem fejem, állam, de csak annyira, hogy ne vágjon meg. Mint mikor ösztönösen tesszük ezt a mozdulatot. De továbbra sem vágtam ijedt képet. Inkább azon tanakodtam mi történt és mit válaszoljak. Valami megváltozott benne néhány röpke másodperc alatt. Nem kellene, hogy érdekelje, még is képes volna megölni, de legalábbis megsérteni. De legalább elkezdte csepegtetni az eddig "eltitkolt" dolgokat. Fájlalja, hogy nem úgy jöttem vissza, hogy nem szóltam neki. Egyenlőre gőzöm sincs miért, de ez már egy olyan dolog, amit érdemes volna boncolgatni, csak nem... ilyen körülmények közt. Ha már tudnám is a választ, sem tudnám elmagyarázni, mert magával kapcsolatosan zavar össze, és az ember nem tudja, hogy, ami a fejében van, az most jelen pillanatban jó vagy rossz válasz e. Mert nem mindegy. Nagyon nem mindegy most, hogy melyik. Éppen ezért is nehéz, s mert nem tudom, mit vár, mit mondjak, ami hihető is, és nem is bántom meg vele. Ő jött vissza, ő szökött meg, mégis engem vádol "hűtlenséggel". Még ezen információkra való reakcióm sem tudom teljesen feldolgozni, hát még mikor rákérdez, én pedig igyekszem jelét sem mutatni - akár sűrű pislogásokkal - mennyire beletrafált. Hisz mi másért, ha nem valaki miatt? Legbelül iszonyatosan ideges leszek, de kívülről nem mutatom. Mint, amikor sarokba próbált szorítani, de a legvégén nem csak, hogy emberek életét mentettem meg, de még egészen jól el is csevegtünk utána.
A baj az, hogy az igazság hallattán is elvágná a torkom. Sőt... akkor esne csak nekem igazán. Ha idegenről lenne szó is, de nem... De a burkolt válasszal sem hiszem, hogy jobban járnék. Láthatóan tiszta válaszra vár, és a torkomnak szegezett kés nyomásából ítélve, valóban fogytán a türelme, ami nála elég egyértelmű végkifejletet jelent. Le kell csillapítanom egyszerre féltékenységét és pillanatnyi dühét is. Hosszútávon mondjuk semmi sem megoldás, ezért nem is abban gondolkodom, ám az is eléggé bezavar, hogy eddig hónapokat terveztem el itt tölteni, aprólékosan mindent megtervez, aztán jött Roman és Nate, akik miatt ez lecsökkent egy, max két hétre... és most itt van Cale, aki csupán egy napot hagyott. Már csak az a kérdés utánam jönne e Franciaországba, hogy megöljön csak azért, mert hazudtam neki? Nyilvánvalóan olyan szinten él benne ez a "se veled, se nélküled" érzés, hogy szószerint már ő sem tudja mit akar. Egy ideig csak megfeszülve nézek rá, mint, aki pontosan tudja mit mondjon, még is nehezen adja meg magát, míg végül engedek és sóhajtok egy halkan. A cigit végül így is kiveszem a számból és a vizes beton padlóra pöckölöm, majd ugyanazzal a kezemmel finoman ráfogok arra a kezére, amivel a kést is fogja. Már ha hagyja...
- Sajnálom... - szólalok meg szemeibe pillantva. - Azért nem kerestelek, mert azt gondoltam elijesztettelek... - feleltem kissé aggodalmas és szomorú arccal. - Elkapkodtam a dolgokat és talán túl atyáskodó voltam, mikor magammal ráncigáltalak Párizsba. Nem kérdeztelek meg, és helyetted döntöttem, de így utólag tudom, hogy hiba volt, mert nem érezted jól magad. Legalábbis... visszajöttél ide... - a valóság és a képzelet egyvelegére volt szükségem, amit magáénak érezhet és talán megnyugszik tőle a lelke is.
- Jót akartam neked. Segíteni. De miután ott hagytál rájöttem, hogy a környezet változás kissé... khm... nos... erőszakos módon történt. Sokat gondolkodtam utána, és igen, visszajöttem, de igyekeztem a háttérben maradni, és a legkevésbé sem zaklatni, mint legutóbb... - ha engedte, hogy ráfogja a kezére, akkor most vettem a bátorságot és beszéd közben ki is vettem kezéből, hogy a földre hajítsam. Így fegyvertelenül pedig már nem aggódtam az erőfölénytől, bár mi tagadás, én sem voltam egy Hemlock. De így közelebb mertem menni és rátudtam fogni finoman vállaira.
- Ha ennyire hiányoztam, miért hagytál ott? - csóváltam fejem értetlenül, félmosolyra húzva ajkaim. Ha ezekkel a kedvére tehetek és boldogan hajtja ma álomra fejét, hát legyen. Holnap meg mire fel kel, már úgy sem leszek itt. A vérveszteség miatt úgy is aludni fog, de talán nem ártana elősegíteni valamivel. Fejbe biztos nem verem, az nem az én módszerem, de talán titokban beadhatnék neki valamit. Ha sikerült lenyugtatnom, megpróbáltam megint csak a fekvésre terelni a dolgokat.
- Gyere... Igyunk valamit. Te kapsz egy forrócsokit, én meg iszom egy teát. Szükséged van a folyadékra. Aztán lefekszünk pihenni, mert azt hiszem ma nem csak nekem volt fárasztó napom... Oké? - engedem le kezeim vállairól, és helyette egyikkel megfogom az ő kezét. Igaz, ezt meg is bánom, és némi átgondolás után, mielőtt esetleg elindulnánk befelé, el is engedem.


öltözék: x x zene: Waves helyszín: Shane's home





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Madness and sanity 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Madness and sanity On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Madness and sanity IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Madness and sanity XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
629
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptySzer. Jún. 12 2024, 21:02
The Madness
and the sanity
A cigit figyeltem a szájában és próbáltam visszaemlékezni vajon cigizett-e mikor együtt voltunk, vagy sem. Érdekes kérdés volt. Nem emlékeztem pontosan. Talán mellettem szokott rá? Mikor megszólalt a kezemben lévő késre néztem, majd pislogtam párat. Tényleg, miért van nálam? Jó kérdés. Talán... talán, mintha külső erők hatottak volna rám, mintha kényszer hatására vettem volna magamhoz. De nem baj. Jó szolgálatot fog még tenni nekem.
- Félni? Azt nem szoktam - feleltem és ez talán még igaz is. Nem voltam félős fajta. Ne mondom, hogy nem volt már rá példa életem során, de az nagyon ritka volt. Sokszor még a halál küszöbén sem féltem. Nem, hogy majd tőle. - Érd be annyival, hogy csak van - utaltam itt a késre és arra, hogy talán még magam sem tudom. Néha csak teszek dolgokat.
- Úgy sem hagynál meghalni. Túl jó szíved van. Még, ha nem is szeretsz, akkor is csak egy ember vagyok, te pedig meg fogsz menteni. Még ha utálsz is... te minden életet megmentesz. Még az enyémet is. Ugye? - mosolyogtam. - Végtére is te minden szörnyet képes vagy szeretni. Még engem is - nevettem. - Ez a te kereszted, Websy. Ezért nem fogsz tudni soha megválni tőlem - vigyorogtam, kérdésén pedig jót kuncogtam.
- Hogy én? És te? Te mit keresel itt? Valld csak be, hogy miattam jöttél vissza New Yorkba! - mosolyogtam öntelten. - Csak nem még mindig belém vagy zúgva, te halott menyasszony?! - kacagtam, de következő kijelentése csak még jobban megnevettetett. - Ugyan, Shane, nézz körbe! - tártam ki karjaim az erkélyen állva, majd a város felé mutattam, mintha a közönségemnek intettem volna. - Egy olyan világban élsz te is, ahol nincs olyan, hogy képzelet, nincs olyan, hogy valóság. Websy. Ezek nem létező fogalmak. Nincs valóság, nincs fantázia, nincs képzelet, se hazugság, se igazság. A valóság az, amit mi annak hiszünk. Igazság az, amit elhiszünk. A világ, amiben élünk, az szubjektív. Nincs objektív valóság. Ez csak az átlag emberek fejében él úgy. De én nem vagyok átlagos. Én ismerem a világot és a világ törvényszerűségeit. Láttam már sok mindent. Többet, mint te valaha is fogsz - feleltem talán kissé nagyképűen. - Most pedig... szépen elmeséled nekem, hogy mi járatban itt, New Yorkban - mondtam és közelebb léptem hozzá, a kés hegyét a cigijéhez érintettem és kipöccintettem vele a szájából. Már ha hagyta.
A kést a torkához emeltem és a hegyével picit megböktem.
- Tudni akarom, miért vagy itt és, hogy miért nem kerestél, ha már itt voltál egy ideje. Azt hittem, ha már egyszer megmentettél és magaddal vittél Párizsba, akkor fontos vagyok neked. Erre te felém se néztél, pedig itt voltál. Miért? Volt valaki, aki többet jelent neked nálam?! Tudni akarom az igazat, különben elvágom a torkod! - fenyegettem nem kicsit dühös tekintettel. - Nyugodtan támadj meg. De ha elvérzek, a te lelkeden fogok száradni. Azt gondolom nem viselnéd jól. Vagy mi lesz? Megvárod, amíg elájulok a vérveszteségtől és aztán megint összevarrsz, csak közben kiszíjazol egy ágyhoz. Az rád vallana. De szerintem hamarabb szúrok én, mint, hogy te lépni tudj. És most Roman sincs itt, hogy megvédjen tőlem. Ő egy ideig még szunyálni fog, de ha felébred is hármat fog látni belőlem egy ideig, szóval nem aggódom - nevettem. A nevetés után már kissé komolyabban szólaltam meg. -  Kétszer nem fogsz elhagyni, ugye tudod?

   

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Madness and sanity 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Madness and sanity Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Madness and sanity Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
608
★ :
Madness and sanity Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptySzer. Jún. 12 2024, 20:13

○ Homecoming ○
Cale, Roman & Shane

Sajnálatos módon nem látok a jövőbe. Ha így lenne, előre tudtam volna, hogy Roman is ugyanabba a kávézóba fog menni, ahová én is jártam régebben egy ideig. Megszokásból mentem vissza, s mert ott a legfinomabb a fehércsokis, fahéjas tekercs és a kávé is. De így belegondolva, több szempontból is butaság volt. Bár az nem, hogy visszajöttem New Yorkba, még ha ideiglenesen is. Egyáltalán mióta jár ez a fickó kávézóba? Lerí róla, hogy függőségektől szenved és az egyik az alkoholizmus. Aki pedig alkoholba fojtja józan lényét, kávézni nem szokott. Azóta is fájhat a fejem. Szokás szerint előbb vett észre ő, mint én őt. Nem bírta megállni, hogy ne másszon a képembe és kíváncsiskodjon, mint egy kisgyerek. Mikor vonakodtam látni lehetett rajta, hogy bőven akad mivel fogást találnia rajtam, így végül elárultam miért vagyok itt. Nagy vonalakban persze... Diszkréció kértem, ő pedig cserébe élt a lehetőséggel, hogy illegálisan rohangáljon hozzám, ha esetleg csúnyán lesérül. Nem vagyok egy profi sebész, de már előző életemben és manapság is előszeretettel ismerkedem meg ezzel a műfajjal is. Most valamivel hasznosabb, mintha elmék gyógyításával akarnék foglalkozni, de azért arra is kerítek sort.
Hallom őket, olykor halkan fel is sóhajtok, mert legtöbb vitájuk nem csak gyermeteg - hiszen kár ilyesmiken rágódni, amikről épp megy a véres vita - másrészt, eszméletlen bosszantó, hogy próbálnék oda koncentrálni, igyekezvén, nem feleslegesen kilyukasztani az így is megcincált bőrt, de amennyit mocorog, még a precizitásom ellenére is előfordul, hogy kissé pontatlanra sikerül a varrás. Szó sincs róla, hogy OCD-s volnék, de ez itt nem egy zsebkendő, amit, ha elvarrunk, nem baj, majd visszabontjuk. Mégha nem is érez fájdalmat, sok vért vesztett eddig is és Roman sem adhat neki túl sokat. Egy idő persze, hogy kissé feszülten feleltem, mert hátráltatott. Mindketten hátráltattak, pedig igazából itt sem kellene lenniük. De a kirohanásom követően egyből visszább is vettem. Jelenleg én vagyok itt az egyetlen értelmes ember, nem kéne lealacsonyodnom az ő szintjükre. Bár most még abban a hitben voltam, hogy munkám végeztével odébb is állnak.
- Nem. - feleltem szűkszavúan, igyekezvén se nem túlságosan belebújni a hasába, bár a vékony tű és cérna miatt könnyebb volt látni közelebbről, illetve a fényt sem kitakarni a fejemmel. De attól még figyeltem rájuk és nem, nem emlékszem, hogy bármikor is megmentett volna, mivel sosem volt rá szükségem. Általában én beszéltem rá, hogy engedje el a túszokat, vagy mentettem ki sajnálatból a rendőrök karmaiból... tűzből.
- Azt erősen kétlem... - tettem hozzá halkabban, kerülve, hogy lehetőleg bármit is válaszoljon még rá. Nem abban kételkedem, hogy Nate vadászni kezdene rám, hanem, hogy Braxton bármit is tehetne ellene. Elvileg nem épp békében váltunk el, ezt pedig remekül bizonyítja a feltételezetten ő okozta lőtt seb hege a mellkasomon. Nem vagyunk jóban. Sosem voltunk igazán. Ma már tudom, hogy őrültség volt gyerekek közé vinni akkor. Mázlim volt, hogy nem lett belőle tragédia. Nem örültem, hogy megint egymásnak estek, de legalább lefoglalták a másikat, mert, ha még csevegnem is kellene a varrás közben, ki tudja nem e rontanám el.
Az utolsó simításokat végeztem a varratoknál, illetve letisztogattam, hogy aztán beragaszthassam egy vízálló, és strapabíróbb tapasszal, mert a tisztálkodás folyamata a gyógyulásnak, bár bőven megelégszem azzal, ha mindezt otthon teszi meg, vagy Romannál, nekem édes mindegy. Viszont lekötött annyira, hogy egy pillanatig sem néztem fel onnan, így nem láttam, hogy Cale felém nézett, ahogy Roman meg felé, aki végül egy halk puffogással szemeit kezdte forgatni. Miután én végeztem és nem túl nagy örömmel, de engedtem Roman kérésének, hogy maradjanak... remélhetőleg csak kora reggelig, én el is végeztem a feladat rám eső részét, így magukra hagytam őket. Nem kisgyerekek - még ha úgy is viselkednek - feltalálják magukat. Én meg végre rágyújthattam. Az már biztos, hogy egy nem is lesz elég, plusz engem is sürget az idő. Eddig is sürgetett, de azzal, hogy Cale tudja, hogy itt vagyok és valószínűleg hamarosan Nate is, igencsak megrövidült az itt töltött időm.
Roman persze továbbra sem értette a köztünk lévő feszültséget, egyáltalán nem kölcsönös távolságtartás és, hogy ki milyen indokból teszi, amit tesz. Nem csoda, és tényleg, em is várom el tőle, hogy tudja.
Azt ugyan nem hallottam miről beszélgetnek, bár azt igen, hogy megy a duruzsolás a konyha felől, ahogy később azt is, hogy már megint törnek zúznak. Na... pontosan ezért akartam őket házon kívülre. Háttal voltam neki, mikor hallottam, hogy jön kifele az erkélyre, és nem üres kézzel, de azért kérdése kicsit megmosolyogtatott. Felelni viszont nem feleltem rá, ellenben rágyújtottam még egy szálra. Lassan a doboz is ki fog ürülni és kizárt, hogy holnap reggelig kibírja cigi nélkül, velük...
- Azon töprengek... vajon azért van nálad a kés, mert félsz tőlem vagy, mert megakarsz ölni? Egyik sem tűnik logikusnak, de attól még mindkettő lehet igaz. - sóhajtom, hogy ajkaim közé csípem a szálat és megnyújtom, míg esetleg válaszol vagy reagál. Ha semmi, az sem baj.
- Ha felszakad a varrat, mert nem bírsz nyugton ülni, nem fogom még egyszer összevarrni. Akkor ott van Hemlock, majd ő megoldja... - figyelmeztetem, de továbbra is az esti fényeket figyelem helyette.
- Mit akarsz, Braxton? Miért vagy még mindig itt? - tettem fel a nagy kérdést, ha másra is terelte volna a témát.
- Te sem hiszed el, amiket mások mondanak, még is úgy teszel, mintha lenne valóság alapja az egésznek. Pedig tudod, hogy nincs... - értem itt ez alatt, hogy én egy nap bűnözővé váltam, ráadásul kapcsolatba kerültünk és végül kis híján elhoztuk a világvégét. Ez a klón dolog is képtelenségnek tűnik. Szóval sok olyan van, ami lehetetlen s bár van, valahogy nehéz elhinni. De az számomra felfoghatatlan, hogy egyikünk sem biztos ezekben a dolgokban, ami áll egy papíron, amit bárki ki találhatott. Az is lehet, hogy nem is ő lőtt le, hanem rám támadtak az utcán, súlyosan megsérültem, kómába kerültem és most tértem magamhoz. Jó, a sírköves dolgokat és a hallotti kivonatot nem tudnám most így megmagyarázni, de manapság talán ezeket sem lehet nehéz hamisítani.


öltözék: x x zene: Waves helyszín: Shane's home





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Madness and sanity 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Madness and sanity On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Madness and sanity IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Madness and sanity XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
629
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptyKedd Jún. 11 2024, 21:25
The Madness
and the sanity
- Ez már-már hagyomány, nem? - nevettem és felemeltem a kezem, mint Hamlett a koponyával a színdarabban. - De ha jól emlékszem ez fordítva is igaz. Én is mentettelek már meg. Vagy nem? - érintettem meg állam elgondolkodva, hiszen az én emlékeim elég megbízhatatlanok voltak. Végül legyintettem. - Mindegy is. Ha nem is mentettelek még meg, akkor meg foglak és kvittek leszünk. Szerintem úgyis megpróbálja majd az a dilis kiontani a te véred is és akkor majd ott leszek és megmentelek - vontam meg a vállaim.
Rövid időre lehiggadtam ugyan, de mikor Roman felhívta a figyelmem, hogy miért is az én hibám nemes egyszerűséggel felemeltem a kezeim és ökölbe szorítva üvöltöttem rá.
- Te szúrtál meg te baromarcú! Nem véreztem volna ki az ajtó alatt, ha nem szúrsz meg! Akkor mégis kinek a hibája volt ez? Te isten átka! - dühöngtem és legszívesebben megfojtottam volna.
Később felvetettem annak a lehetőségét is, hogy Nate maffia főnök legyen, de persze én sem gondoltam komolyan, csak vicces volt.
- Lehet jobban tettem volna, ha otthon maradok, igazad van, de még is jól jártam - mondtam és itt Shane felé sandítottam. Legalább már tudom, hogy itt van New Yorkban.
Azért az meglepett, hogy Shane csak úgy kirakná a szűrömet és be kell valljam, az sem esett jól, hogy ennyire hideg és távolságtartó velem. Ezért még el kell számolnom vele. Tudnom kell mi baja velem. De ahhoz előbb meg kell szabadulnom Romantől.
Shane után pillantottam, ahogy elsétál, majd Roman felé, mikor megszólalt.
- Csak nyűgös - tudtam le ennyivel válaszadást. Nem hittem, hogy utálna, inkább úgy voltam vele, hogy nehezen viseli a tényeket, Azt, hogy ki is ő valójában és azt, hogy vannak mások is, akik hozzá hasonlóak és azt is, hogy amúgy igazából halott.
Hagytam neki, hogy felvigyen az étkezőbe, nem akadékoskodtam. Legalább így kényelmes dolgom van. Amúgy sem szuperálnak most valami jól a lábaim, hála valakinek. Valakinek, aki most kárpótolni próbál. Jó úton halad.
- Azért, mert én úgy tudtam, hogy külföldön van. Nem szólt róla, hogy hazajön - feleltem. Igaz, én sem szóltam neki, hogy visszaszökök Amerikába, szóval oké, egy-egy. De akkor is. Elvártam volna, hogy tudjak róla.
Megmasszíroztam a homlokom, miközben a múltamon gondolkodtam. Annyira terhes volt felidézni bármit is és mindig máshogy emlékeztem.
- Ő akart megölni engem. Féltékeny volt a hatalmamra. Meg akart ölni, hogy mindent megszerezzen, ami az enyém. Nem szeretett, csak a hasznot és a pénzt nézte, a hatalmat, amit megkaphat, ha engem eltesz az útból. Én csak elébe mentem a dolgoknak.
De rafinált volt. Még a gyilkosság előtt össze akart volna házasodni velem, hogy törvényesen örököljön. Kár, hogy túljártam az eszén, mi?
- mosolyogtam, majd felálltam. Úgy tettem, mintha az asztalra kikészített só felé hajolnék, majd egy gyors mozdulattal ráfogtam az asztalra és erőből lökésszerűen megtoltam előre, hogy az asztal túlsó fele Roman mellkasának vágódjon és székestül borítottam fel őt az asztal segítségével. Gyorsan felkaptam a székem és hozzá lépve a szék háttámlájával rávágtam Roman fejére.
- Szép álmokat... - mondtam, majd bicegve, kissé sántikálva elindultam az erkély felé Shane után. - Vajon, ha szendék vicodint, lehetnék én a következő Dr. House? - morfondíroztam hangosan. Séta felé a késtartóból(már ha volt) elvettem egy kést is, noha nem terveztem csak úgy leszúrni őt. De biztos, ami biztos.

Music: False kings| Clothes: Black Casual| Tag:  @Roman W. Hemlock

   

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Madness and sanity 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Madness and sanity Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Madness and sanity Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
608
★ :
Madness and sanity Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptySzomb. Jún. 08 2024, 20:05

○ Homecoming ○
Cale, Roman & Shane

Bár nem mondanám, hogy totál jól voltam, de ettől függetlenül élveztem ezt az elbaszott hármasunkat. A mai így is épp elég sok volt, és lesz is még, szóval szükségem volt egy kis kabaréra. Tudom, hogy a kislányom halála -még hozzá elég durva halála - visszafog még ütni, hogy fájni fog még hosszú ideig és Nate akkor is utálva lesz, ha kín halált hal. De azt is tudom, hogy a gyász fekete fellege csak akkor fog utolérni, ha egyedül maradok és nem lesz mivel lefoglalnom magam. Nem a legjobb módszer a feldolgozáshoz, tudom, de amíg itt vagyok, jobban leköt ez a két hülye, mint hogy otthon zokogjak a sarokban. Nem menekülök, csak... halogatom. Én jót nevettem Cale puffogásán, miközben Shane igyekezett visszanyomni az ágyra.
- Öhmm... - pillantottam odébb, mert így belegondolva, de lehet, hogy kevésbé halálos lett volna. - Hát... nem volt otthon baseball ütő nah... - és ezzel le is tudtam a kifogás gyártást. De nem csak én lettem megcibálva, bár Shanet jobban kiakasztotta. Láthatóan feszkósabb jellem, mint én. Nem is értem, hogy tudott magából így kifordulni egyik nap. Én a részemről jól szórakoztam rajtuk, dehogy ne vágjon ki minket a doki türelmetlenségében, segítettem neki leszedni Calet, noha nem volt könnyű. Aztán volt egy kis vitájuk, hogy menjek vagy maradjak, de végül Shane engedett előbb, mert nem tudta volna visszatartani egyedül Braxiet, ha utánam jön, és akkor annyi a varratoknak. És szerintem, bár hangosan nem mondaná ki, fél is tőle. Fél vele kettesben maradni, mert se bilincs, se szíjjak, Cale meg elvileg a páciense volt. Legalábbis neki ezek a legfrissebb emlékei.
- Tessék?! - csattant fel kissé háborgóan Shane a számonkérés végett, miközben Calere nézett. - Természetesen senki oldalán! - szögezte le. - De éppenséggel most próbálom megmenteni az életed... Megint! - morgolódott, ha nem is kiabálva, de kicsit nagyobb hangerővel. Jóóó, valahol meg tudom érteni. Késő van már, ő meg ki tudja milyen fárasztó tevékenység után tért haza. Biztosan kellemesebb lett volna egy kosár süti és valami jóféle üveg bor az ajtó előtt, mint... mi. Szóval maradtam, és jobb híján próbáltam lefoglalni Calet, legalább addig, míg a varratok nem lesznek kész. Komolyan, mintha egy gyereket kéne lefoglalnom, amíg megkapja az oltását... Hála égnek, hogy ne nyírta rövidebbre a haját, mert így még pont megtudtam neki markolni, bár az is tuti, hogy annyira azért rövid volt, hogyha nagyon kapkodná a fejét, nem tudnám tartani. Szerencsére viszont lehiggadt, legalább is úgy tűnt, hogy nem háborog tovább, így pedig eltudtam engedni, hogy simogathassam az arcát vagy épp a buksiját.
- Óhóó, a te hibád. Csak annyi lett volna a dolgod, hogy kussban légy és lehetőleg ne kelts feltűnést. De neeeem... te nem bírtad ki... ki kellett folyatnod a véres az ajtó alatt, amit persze egyből észrevett. Megcsörgette a telefonod, ami persze nálam csörrent meg, így meg hiába próbáltuk kinyírni egymást... De legalább tudom, hogy félholtan is vagyok olyan erős, mint ő egészségesen... - vonok vállat, bár nem tagadom, ha Nate akkor ott nem döntött volna úgy, hogy inkább elfut, szerintem én is beadtam volna a kulcsot. Nem az ütései miatt, hanem, mert hála Calenek, már előtte is eléggé véreztem.
- De hülye vagy, bazd meg... - röhögtem el magam merész ötletén. Nem a Star Warsos hasonlatán, hanem, hogy Nateből legyen bárki is. - Azt mondtad nincs annyi esze... Hogy lenne már maffia főnök, pláne ilyen farkasos háttér sztorival. Aki másokat koppint, abban nincs kreativitás - vigyorgom, mert azért lássuk be, ez elég őrült ötlet.
Pocakjára tett megjegyzésére én is elsandítottam Shane felé, aki nem nézett rá Calere - mert még mindig a varratokkal bíbelődött - de egy nagyon halovány mosoly azért megjelent arcán, miközben finoman fejét csóválta a mondatra.
- Aztán honnan szüljek neked olyan cukrozott vattát? A nyalóka legalább kéznél van... te kinyitod a szád, én meg beteszem az én nyalókám. Mindenki jól jár... - puffogtam, persze félig se komolyan gondolva. Mármint a puffogást.
- Maradhattál volna otthon is vattacukrot zabálni... - csóváltam fejem szám húzva, de mint tudjuk nem így történt. Közben Shane is elkészült, és hamar meg lett a tisztogatással és a varratok leragasztásával, lekötésével is, hogyha esetleg Cale zuhanyozna, ne érje őket víz.
- Kész. - sóhajtotta, miközben a fém tálcára tette a véres eszközöket. - Mehettek is... - tolta el magát az ágytól a csapig a gurulós asztallal együtt, amin a tálca is volt.
- Mi...? De hát Cale lényegében meg se moccanhat... Te is tudod, hogyha kidobod egy órába se telne és temethetnék... Hát képes volnál kidobni ezt a pofikát? - kaptam egy Cale pofázmányát két oldalt össze szorítva, hogy csücsörítsen és úgy fordítottam fejét a doki felé, aki el se nézett felénk, helyette inkább elmosta az eszközöket és közben láthatóan még mindig duzzogott.
- Jó, akkor menj te. - szólalt meg kissé türelmetlenül, bár ez csak hangsúlyában hallatszódott. Tiszta sor, kettőnk közül engem visel el legkevésbé. Hát ez fájt.
- Ahj már... De ha én lelépek, Cale meg hisztibe kezd, csak én tudom neked lefogni... - nyafogtam, mert nem tudtam más kifogást kitalálni. Egy pár pillanat erejéig nem is szólt, ami nekem azt mutatta, hogy igazat ad, csak nehezen veszi rá magát, hogy bevallja. És még én vagyok a sértődékenyen? Úgy tesz, mintha a fejére hozhatnánk a vesztét... uhm... mondjuk... ebben lehet valami.
- Rendben. - adta be derekát szigorúan. - De nincs üvöltözés, se ámokfutás és ha kihúzzátok a gyufát, nem érdekel, ha el is véreztek, takarodtok innen... - figyelmeztetett bennünket, miután kötényét is levette, majd le se szarva, hogy segítsen, szépen felsétált és lefoglalta magát. Elhúzott szájjal figyeltem, ahogy lelép, majd Calere néztem.
- Nagyon utálhat téged... - csóváltam meg fejem, bár, ha saccolnom kéne, engem jobban. Megvártuk, míg kiürül a vértasak, bekötöztem az infúzió helyét a karján, aztán, ha nem állt neki balettozni, akkor felvettem a karjaimba, és felvittem, mert gondolom nem kell odalent dekkolnunk. Vagy a faszt tudja... Mire felértünk a konyhába már volt kikészítve egy kis vacsora, valami egyszerű tésztás dolog, de Shane addigra kiment az erkélyre cigizni. Én letettem az egyikre székre Braxiet az asztalnál, aztán leültem én is, bár éhes nem voltam, így jobbára csak a mellé kapott gyümölcslét iszogattam.
- Azt megértem, hogy ő miért utál téged... Még azt is, hogy engem miért... De te miért voltál úgy felháborodva, mikor megláttad? - kérdeztem egy kis csend után és persze nem olyan hangosan, nehogy Shane hallgatózzon. - Te jöttél el tőle, nem? Te akartad megölni... - pillantottam Braxiere. Az más tészta, hogy végül nem ő, hanem a barátnője tette meg.


öltözék: x x zene: Waves helyszín: Shane's home





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Madness and sanity 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Madness and sanity On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Madness and sanity IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Madness and sanity XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
629
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptyPént. Jún. 07 2024, 22:34
The Madness
and the sanity
- Milyen szíjak? Meghibbantál? Ráadásul én egy isten vagyok! Szíjakkal úgyse tarthatnál vissza! Engedj már el, hadd verjem szét a képét... ami még maradt belőle! - morogtam, mert hát, ahogy elnéztem, Nate is eléggé helyben hagyta, még ha nem is tépte szét a pofiját.
Végül csak vissza nyomott az ágyra.
Hát jó, annyit el kellett ismernem, hogy tényleg hálával adózhatok Romannek, amiért nem hagyott meghalni, de azért nem fogom megcsókolni a talpát.
- Hátba szúrtál, te szégyentelen! Nem lett volna egyszerűbb fejbe verni egy baseball ütővel? - morogtam. Az mondjuk nem zavart, hogy én előtte kést szúrtam a kezébe, fellógattam és majdnem betörtem a fejét egy karfával. Azt én tettem vele. Az zavart, amit ő tett velem.
A vértasakra néztem, majd rá és bólintottam. Oké, ez tényleg rendes volt tőle. Pedig én sem és valszeg Nate sem hagyhatott neki túl sokat. Jó, rendben, akkor egyelőre nem tépem szét. Majd legközelebb, amikor letelik a hálaidőszak.
Visszafeküdtem, hagytam, hogy tovább varrjon, de mikor tudatosult bennem, hogy Shane az újra felültem nagy lendülettel és most őt ragadtam meg, hogy kicsit megrángassam és számon kérjem, amire hallottam és láttam, hogy Roman is jót nevet. Mi nem nevettünk.
- Hát én se! - vágtam rá. Még, hogy ő nem hiszi el! Nem hagytam magam Shannek leszedni magáról, ellenben Romant sem hagyhattam lelépni. - Maradsz! - fordultam Roman felé, miután Shane kiadta az útját. - Nem mész sehová, vagy én hozlak vissza! - morogtam, mikor Roman elkezdett leszedni Shaneről. - Te meg... Kinek az oldalán állsz?! - kapaszkodtam meg Shaneben, de Roman csak leszedett róla. Szerencséje volt, sérült voltam. Ha egészséges lettem volna, nem tudott volna csak úgy leszedni róla.
- Ohoho! Én is jót akarok nektek, csak még nem tudjátok - morogtam, miközben azért egy picit jól esett a lelkemnek a simi, csak hát a belső feszkó ugye... Dühös voltam. Mindkettőjükre, csak mindkettőjükre más miatt.
- Varrd csak a nyakamba, azt a legkönnyebb! Magamnál sem voltam, mit tehettem róla, hogy elszúrtad? Mondtam neked, hogy nélkülem úgysem sikerülhet. Hagynod kellett volna, hogy segítsek és most nem fájna a fejed. De hát miért is hinnél nekem, ugye?
És mi van, ha alapít egy bűnbandát? Ki tudja, ahány dilis van már ebben a városban... Lehet vesz egy farkas maszkot és valami maffia főnök lesz belőle? Mint az a hülye fehér róka, csak a sötét oldalon. Ő lesz New York Darth Vadere
- nevettem és dúdolni kezdtem a bevonuló dalt.
- Jééé! Ti meg lehettek a klónk katonák! - nevettem feléjük mutogatva. A sérüléseim? Nem foglalkoztattak. Bár Shanet annál inkább. Nem is figyeltem oda a sérüléseimre, mintha nem is lennének. Oké, talán kicsit bolond lehettem...
Lepillantottam a dokira, aki a hasamon lévő sebekkel foglalkozott.
- Na, hogy tetszik? Régebben nem volt ám ilyen szexi. Azóta edzettem kicsit - kuncogtam, majd Roman felé fordultam. - Nyalókát? Meghibbantál? Turmixot kérek és vattacukrot - adtam le az igényeim. Nem voltam nagy nyalókás, de a cirkuszi és vásári édességeket nagyon is szerettem.

Music: False kings| Clothes: Black Casual| Tag:  @Roman W. Hemlock

   

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Madness and sanity 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Madness and sanity Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Madness and sanity Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
608
★ :
Madness and sanity Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptyPént. Jún. 07 2024, 19:49

○ Homecoming ○
Cale, Roman & Shane

Teljesen nem voltam benne biztos, hogy túléli, mert már így is több sebből vérzett, de alapvetően nem volt szándékom megölni. Aztán meg fizethetem a puccos temetését... hát kösz nem. Viszont benne volt a pakliban, hogy elhúzódik Nateel a harcunk, és esetleg Cale közben feldobja a talpát. Kijelentésére, csak szélesen elmosolyodtam, illetve a későbbiek folyamán duruzsoltam neki oda. Egyrészt utálom, mint a szart, felkötném a picsába és figyelném, ahogy himbálódzik, míg meg nem pusztul, azért, mert nem bír leszállni a családomról. Pedig kérhetné szépen is, ha kamurandizni akar. Másrészt viszont, a sok faszsága ellenére azért néha jól tudott jönni, és szinte teljesen biztos vagyok benne, hogyha egy harmadik fél akarna kinyírni, akit nem ismer, vagy nem kedvel nálam jobban, nem hagyná.
- Mi...? Ugyan... mikor volt már az... - somolygom, bár a fejem még fájt, és ami azt illeti a kezem is. - Nem vagyok sértődékeny, se haragtartó. Már rég túl tettem rajta magam, sőt... ami azt illeti... - forgatom meg színpadiasan szemeim egy enyhén zavart mosoly kíséretében, tán még el is pirulva. - Rég találtam már egy másik Braxie fiút, akivel kedvemre játszhatok, piszkálhatom és még csak ellenére sincs... - mosolygom örömtelien, miközben felidéződnek bennem a Carverrel töltött pillanatok. Miattam fog ő is elkanászodni... Be is harapom alsó ajkam a huncut pillanatokra, melyek lelkiszemeim előtt táncikáltak, majd ciccentve visszatértem a valóságba. - Nah, szóval izé... én okkal nem is kerestem már rég a társaságod. Gondoltam te is el leszel nélkülem, én meg pláne, hogy találtam egy fincsi gumicsontot... - vonok egyet vállaimon. Kérdésére azért összevont szemöldökkel, kérdőn nézek rá, mert elsőre nem értem miért aggódik emiatt. Már épp felelném rá, hogy mire véget ér a harcunk ő valószínűleg már úgy is halott lesz, szóval aligha fog belőle bármit is felfogni, de aztán folytatja én meg hirtelen nem tudom mit mondhatnék erre, így jobbára zavartan pillogok rá, majd el oldalra.
- Nem fog megölni... - húztam bizonytalan és kellően zavart mosolyra ajkaim kerülve vele a szemkontaktust. Mondjuk ezzel majdnem mellé lövök, mert ami azt illeti, kurvára nem sokon múlt, hogy kurvára megdögöljek. Mondjuk lehet csak azért aggódik, mert attól tart, ha én kipurcanok, ő már nem jut el dokihoz. Ami valószínű, ha csak nincs igazam az utóbbiakkal és Nate okkal akar a helyembe lépni.
Nem akartam húzni az időt, mert én se voltam a toppon, plusz jó lenne mielőbb letudni Natet, hogy foglalkozhassak Julieval is. Kurva Nate!
- Tudom, babám! - kiáltom vissza neki, miközben írom az sms-t a telefonján. - De aztán nekem smokingban gyere, bazd meg, mert én nem táncolok bohócokkal!

Nem tudtam, hogy ilyen hamar elájult, de talán nem is baj. Bár ami azt illeti, még így is elbaszta a dolgot nekem. De örülhetek, hogy legalább élek. Mire visszatértem a csatából már nem volt magánál, és én is alig, de mondom, megígértem neki, és ha nem is lesz luxus körülmények közt, legalább valaki ellátja. Meg engem is. Shane meg úgy se mond nemet. Már csak azért sem, mert ahogy ajtót nyitott, szinte fellöktem karjaimban Caleel csupa véresen, szarrá vérezve a bejárati ajtó előtti részt is.
Nem mondom, hogy nem volt vita, de a doki amúgy is az a típus, akinek nem csak a szája jár, de közben hála égnek a keze is. Mivel a ház legtöbb helyisége nem volt erre alkalmas, én meg és még egy-két ismerős felszoktuk keresni ezzel azzal, valamit valamiért alapon szokott néha orvoskodni is, lett az alagsorából egy nem túl szép, de legalább felszerelt műtőszoba. Vagy... gyengélkedő. Miközben elkezdte rendbe szedni Calet, elmondta, hogy szedjem magam rendben én is. Viszont vér az nem volt. Szerencsénk, azaz... Cale szerencséjére mindhárman azonosak voltunk. Gondoltam Shane lesz olyan nagylelkű, lévén, hogy én már így is vesztettem egy keveset Cale és Nate jóvoltából is, de azzal mentegetőzött, hogy ő műti majd, így ha közben rosszul lesz, azzal Cale életét kockáztatnánk. Ebből is volt egy kis vita eleinte, de mivel Seby anno amúgy is szépen felturbózta a szervezetem, hogy mégse nézzen ki olyan alkoholista, drogos eredményeim, így végül beadtam a derekam. Cserébe kaptam innit. Amíg meg a doki varrogatta Calet, én odalöktem lábbal egy kis gurulós széket, és leültem Braxie mellé.
- Bosszantó és kicsit sem veszélytelen, amit művelsz... amit műveltek. - dorgált meg a doki, bár hangja jóval nyugodtabb volt, ahhoz képest, ahogy én szoktam anyázni, azért látszott, hogy ideges.
- Mi a fasz? Csak itt ülök... - csattantam fel gyerekesen, bár tényleg nem értettem, miért mondja most ezt nekem. Legalábbis eddig.
- Nem, nem erre gondoltam. De itt sem kéne ülnötök. Diszkréciót kértem, mikor találkoztunk. Mondtam, hogy más ügyben vagyok itt. Erre ide hozod Braxtont? Úgy, hogy közben közlöd, hogy az idióta klónod megakar ölni?! - háborgott, de olyan aranyosan visszafogottan, mint amikor egy kis cica borzolja a szőrét, hogy nagyobbnak tűnjön.
- Hé-hé-hé! Az én szótáramban nincs olyan, hogy diszkréció... max ha dugásól van szó... Másrészt pedig... ő a te idióta klónod... Deee, amúgy igen, a többiben igazad van. - bólogattam egyetértően, amire kaptam egy morcos sóhajt. Jobbára Calet figyeltem, így láttam mikor mocorog, de a doki jobban lekötötte a figyelmem a hülyeségeivel. - Egyébként meg... nem tudhatjuk, hogy nem-e ment volna utánad Nate. Viszont így, hogy Cale talán felépül, van rá esély, hogy úgy is védelmedre kel. Nem hagyná, hogy Nate kinyírjon. Szerintem... aztán lehet, hogy tévedek. - tettem hozzá kicsivel később fixírozva Braxie pofikáját, de ahelyett, hogy arra gyanakodtam volna, hogy felfog kelni, azon agyaltam, hogy vajon felriadna e, ha most beledugnám az ujjam az orrába.
- Ez egy elég hülye és indokolatlan meglátás... - felelte Shane, miközben amúgy leginkább a sebek összevarrására koncentrált. - Annyira nem... - vonok vállat, és szemem sarkából azt kezdem nézni, mit dughatnék poénból az orrába.
- Miért tenné? - kérdezte ő, bár végig Cale sérüléseit figyelve, így úgy tűnhetett, mintha csak kis részt figyelne rám.
- Miért... miért...? Hát tudod. - utalgatok, és bár elmutogatom neki ujjaimmal a kört és a rajta párszor áthaladó mutató ujjam, nem figyel. - Mert dugtatok... és akivel egyszer kefélünk, arra nem tudunk utána ellenségként nézni. Ha többször, már kedveljük... és ha szinte csak vele... az bizony barátom... már mélyebb dolgokról szól. - és mindezt olyan kis romantikusan és édin adom elő, hogy még én is elolvadnék magamtól, ha Shane nem öklendezne egyet, amire hátra hökkölt fejjel pillogok rá. Még mindig nem dolgozta fel a múltját láthatóan. Pedig a talált iratok szerint elég nagy dugó Dani volt. Nem nagyobb nálam, de na... Viszont jól elterelte így a figyelmem a doki, hogy ne vegyem észre Hófehérke magáhoztértét. De azért nem idegeskedtem. Félmosollyal hagytam magam. Sőt, még egy eszkimót puszit is adtam neki.
- Hé! - szólalt meg Shane és kezével igyekezett közénk nyúlni, hogy visszatolja Calet az ágyra homlokánál nyomva. - Mondtam, hogy szíjjazzuk le... - morogtam halkan, mert így most lehet egy-két varrást kezdhet újra. Jahj, hogy ez a pali mennyit tud hisztizni.
- Pff, engem nem érdekel a szóbeli hála... - forgatom szemeim vigyorogva, mikor általa szabadulva, én is visszaülök a kis székre. - Majd meghálálhatod egy gyors cumival... Pláne, hogy a vérem is beáldoztam... - húztam a szám nem túl tetszetősen eme ötletre, és meg is pöcköltem az ágya mellett  lévő kis vér csomagot, ami neki volt bekötve. Shane már így is majd megőszült attól kezdve, hogy berontottam a házba a fél hulla Caleel, és hogy Braxie még itt felüléseket is végez, de mikor újfent nekiállt az öltéseknek, és Cale ismét felült ráadásul most őt szorongatva, majdnem hangos hisztibe kezdett. Az arca legalább is erről árulkodott.
- Ezt nem hiszem el...!! - morgolódott, amin én ha csak halkan is, de nevetni kezdtem. Öcsém... de megnéztem volna őket élőben, mikor még együtt voltak.
- Mi... ez nem... - próbálta meg magyarázni Shane, hogy éppen mi folyik itt, de ideges is volt, zavart is, mert igyekezett szabadulni Cale markából, mielőbb nagyobb kárt tenne magában vagy benne, ráadásul leakarta már tudni az egész műtétet, így viszont lehet dupla annyi idő lesz. Csóri Shane... szerintem a holnapi első géppel megy is vissza.
- Nyugi, Braxie fiú, csak egy gyors heréltetés, hogy végre ne tomboljanak a hormonjaid, és mehetsz is... - vigyorgom, paskolgatva a combját, de el is nevetem magam, követelései nyomán viszont Shane sem hagyhatja szó nélkül a dolgot.
- De! Jobb lesz, ha kimész! - parancsolt rám, egyből Cale után. Én pedig felkelve a székből, megadóan tettem hátrálva néhány lépést. - Nyugi van skacok... én csak oldom itt a feszkót... - poénkodom.
- Kifelé! - ismételte el a doki háborogva. - De látod, hogy nem bír magával... nélkülem nem fogod tudni rendbe hozni... Rosszabb, mint egy kutya, akinek a seggébe dugják a hőmérőt... Bár aztán lehet, hogy nem.... Van hőmérőd? - hülyéskedem, de végül visszaülök, mielőtt Cale kimászna a ágyból és két lépés után belehalna a sérüléseibe, én meg, hogy még a véremet adtam érte. Ha Cale magától nem volt hajlandó, én szedtem le a dokiról, de nem fogtam le vagy ilyesmi, helyette visszaülve, fölé hajoltam buksimmal és a fejét simogattam, mint, amikor a gyerek fosik az orvosnál és az apja próbálja elterelni róla a figyelmét. Igyekeztem én megkomolyodni, dehát akkora poén volt ez így az uccsó pár percben.
- Légy jó kisfiú, Braxie... A doktor bácsi, csak jót akar neked... - markoltam finoman hajába, de csak, hogy biztosan az ágyon tartsam a fejét, ha netán megint mocorogna, vagy megpróbálna lefejelni. - Hála neked... Nate megszökött... De nem haragszom, mert kurvára majdnem ott haltál meg... - motyogtam neki halkabban, mert így is kb olyan közel volt a képem az övéhez, hogy pofázás közben nem egyszer megböktem orrommal az övét. Nem adhattunk neki nyugtatót, se altatót, se fájdalomcsillapítót, mert Shane azt mondta, hogy nem biztos, hogy ezek jótékony hatással lennének most rá. Szóval maradtam én, amíg ő a pociján lévő sérüléseket igyekezett rendben szedni.
- Ha ügyesen kibírod, amíg összevarrnak, mint egy szétcincált plüss macit, kaphatsz egy nyalókát a végén... - mosolygom egy puszit nyomva a szájára. Kb. Shane is egy negyedóra múlva végezni fog. Bár attól még továbbra sem pattoghat Braxie.


öltözék: x x zene: Waves helyszín: Shane's home





If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 2Ay55KV
Clone Wars
There are two kinds of people in the world, my friend: those with a rope around their neck and the people who have the job of doing the cutting.
Madness and sanity 8mKfNsL
Shane & Nathan
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Madness and sanity On5O1SE
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
Past? Present? Future?
No.
Madness and sanity IvtLbqI
I don't choose. Because I don't want to.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Madness and sanity XWT0EQd
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
629
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity EmptyCsüt. Jún. 06 2024, 23:07
The Madness
and the sanity
Nem kis meglepetés volt, amikor valaki befogta a szám. Nem voltam félős típus, de egy kicsit megijedtem. Fájdalmat nem éreztem, de azt igen, hogy valamit belém szúrt valaki. A hangra kaptam csak fel a fejem igazán. Roman? Kiszabadította magát a kis nyavajás és hátba támadt. A szó minden értelmében. A lábaim kezdtek cserben hagyni, de attól még egyszer ezért számolni fogunk. Csak jöjjek rendbe, biztosan keményen megemlegeti még, hogy ezt megtette. Ripityára verem egy fejszével a kis mocskot.
Nem bízik bennem? Vagy ezt hogy érti? Miért basznánk el? Nem értem őt. A puszi szo-szo jól esett, de attól még nagyon dühös voltam. Nem fog megölni, mert rendőr? Az nem jelent semmit, a rendőrök is ölnek, tudom én azt jól. Ha nem öl meg, annak más oka kell, hogy legyen. Talán azért nem öl meg, amiért én sem tettem meg vele és ez a gondolat megmosolyogtat.
- Te kis kamu gép. Valld be, hogy szeretsz - nevettem. Nem is szerelemre gondolok itt, hanem, hogy az élete szerves része lettem és hiányoznék neki, ha nem lennék. Ahogy ő is nekem.
És bevallotta! Ott a szeretlek! Jót nevettem rajta.
- Ah ha ha... hogy te mekkora egy gyíkarc vagy Romee fiú. "Én nem te vagyok". Ezt most értsem úgy, hogy még mindig haragszol, amiért hagytalak meghalni, miután Gyda lelőtt? Azt hittem... azt hittem ezt már rég kitárgyaltuk... - morogtam és olykor-olykor mély levegőt vettem. Kicsit szuszogtam, de nevetni még volt energiám. - Ezek szerint te is pont olyan sértődékeny vagy, mint én. Ráadásul még haragtartó is. Na fene...
A kés után pillantottam, majd fel rá. Talán kissé aggodalmasan is.
- És mi lesz, ha megöl? - kérdeztem. Nagyon magabiztosnak tűnt, de mi van, ha Nate fölé kerekedik és nem lehetek ott, hogy segítsek rajta. - Nem szeretném, ha meghalnál. Akkor már inkább Ő, mint te.
Lecsúsztam a fal mellett, majd onnan néztem fel rá. Igen. Aggódtam. Miatta is és magam miatt is. De főleg magam miatt. Ilyenkor érzem igazán, hogy élek. Szerencsére ritkán kellett ilyen helyzetben tudnom magam. Én szoktam az lenni, aki ott állok az áldozataim felett. Persze az, hogy aggódtam miatta az nem jelenti azt, hogy nem bosszút a tette miatt.
Miután megszerezte, ami kellett neki kiment, az ajtó csukódott, de beszélni beszélt.
"Sosem ártanék neked puszta gyűlöletből". Á, dehogy, nem, soha, Ő nem. Csak mindig. Vagy ez a mai nem az volt? De az volt. És még engem tartanak érzelmileg sivárnak. Hát ez röhej.
- Hiszek neked! - feleltem neki olyan hangon, mint mikor azt mondtam nem vagyok sértődékeny. - De azért kapd be Romee! Ha felépülök, lesz egy nagyon komoly keringőnk, azt ugye tudod?!
Igyekeztem magamnál maradni, de elég sok vért vesztettem, így csak egy rövid ideig tudtam füleimmel követni az eseményeket. Igyekeztem, de egy idő után a vérveszteség maga alá gyűrt.

Fogalmam sincs mennyi idő telt el azóta, hogy elájultam, de kezdtem ébredezni. Nehezen tudtam kivenni mi történik körülöttem, de hallottam két hangot is. Shane? Roman? Mi folyik itt? És hol vagyok? Beszélgettek, de elsőnek nem igen tudtam megállapítani, hogy miről, de aztán tisztult a kép és kivettem a szavaikból, hogy rólam van szó.
Addig nem nyitottam ki a szemeim, amíg nem érzetem magam elég ébernek, de mikor már igen, akkor felpattantak a szemeim és ügyet sem vetve Shane műtögetésére keltem fel részlegesen és nyúltam Romanért és húztam magamhoz a felsőjénél fogva.
- Ooo te kis sunyi patkány, darabokra szedlek! - morogtam és már éppen nyúltam volna valami szúró, vágó eszköz után, amikor jött egy kósza gondolat. Végtére is nem hagyott meghalni. Végignéztem magamon, majd Shanen és Romanon. Lélekben már elvágtam a torkát, amikor... elengedtem. - Rohadt szemét strici - morogtam, majd visszadőltem.
Lehunytam a szemeim és sóhajtottam egyet.
- De azért köszönöm... - motyogtam. - Még se vagy akkora köcsög. Azért csak elhoztál, hogy... - hirtelen nagy lendülettel ismét felültem, amikor kapcsoltam, de most Shane felsőjét martam el és rántottam meg.
- Te rohadt szemét strici #2! Te meg mi a búbánatot keresel itt?! Te nem Békacombföldön sütteted a hasad?! - Roman felé néztem. - Te hogy csempésztél ki engem Párizsba félholtan?! - fordultam Roman felé, majd újra Shane felé. - Vagy mi?! Mi folyik itt?! Bökjétek ki mi van már megint és mióta vagytok ilyen jóban és mit műveltek velem?! Egyszerre épp egy is elég belőletek, de el ne merj menni innen! - néztem Shane felé, mert neki beszéltem, de Roman felé is kinyújtottam a mutató ujjam, mert a ne menjen el részt neki szántam.

Music: False kings| Clothes: Black Casual| Tag:  @Roman W. Hemlock

   
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Madness and sanity 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Madness and sanity 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Madness and sanity Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Madness and sanity Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
608
★ :
Madness and sanity Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Madness and sanity
Madness and sanity Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Madness and sanity
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» My love and sanity - foglalt
» Marvel: Madness Returns
» When does intelligence give way to madness?
» Marcello & Fabiola ~ In the Mouth of Madness
» Cassandra & Toni - Wedding madness

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: