New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 60 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

The Star Cop
TémanyitásThe Star Cop
The Star Cop EmptySzer. Ápr. 24 2024, 14:40
Clyde Kalani
Szabad Stoppolt Foglalt

   
Play by
Noah Mills
(de alkuképes)
Születési hely
Hawaii
Kor
35-40 között
Lakhely
Nem rég költözött New Yorkba
Szexuális beállítottság
Ahogy érzed
Családi állapot
Örülnék, ha nem szingli lenne
Csoport
Bűnüldözés
Történetünk
A sztár zsaru. A zsaruk gyöngye. A mesterkopó. És ki tudja még milyen nevekkel illetnek, amiről nem tudok, de az biztos, hogy (szerintem túl) sztárolnak az emberek.
Eddigi karrieredet Washingtonban kezdted, ahol hamar magas rangú nyomozó lett belőled a gyilkosságiaknál. Sokan kiemeltnek, példa értékűnek tartottak, sok-sok cikk született róla, hogy te vagy a sztár, aki minden ügyet mindig megold, minden gyilkost elkap, rekordokat dönt nyomozásaival, profin profiloz, életeket ment, hatalmas karriert futott be és sok híradóba, beszélgetős műsorba hívnak szakértőnek.
Ez volt Washingtonban, csakhogy onnan magánéleti okok miatt át kellett költöznöd New Yorkban, csakhogy itt más a helyzet és más a bűnözés is barátom. Itt nem csak a sima, átlagos bűnözők és pszichopaták tanyáznak cimbora.
Hamarosan itt is elkezdtek jönni a cikkek és a riportok, a TV interjúk és azok a műsorok, ahol szakértőként beszélsz nagy sztár uram, ami nekem nagyon nem tetszik, hiszen foglalod a helyet előlem az újságokban, cimbora.
Jobb, ha te is tudod, hogy itt New Yorkban Mr. C. a SZTÁR. Én vagyok a bűnözők királya, a gyilkosok császára, a rémek réme, a szörny az ágy alatt, a mumus a szekrényben. Nekem jár a hely az újságban! Arról kellene cikkezni, hogy hány embert és hogy öltem meg, hogy éppen milyen borzalmat tettem és hogy mekkora király vagyok, nem arról, hogy te milyen zseniális módon kaptál el egy közönséges pszichopata gyerekgyilkost. Meg aztán kit érdekel a szakvéleményed, ha itt vagyok én és a zseniális zsaroló leveleim?
Meg amúgy is mi az a szupermodell pofi? Ki vagy te, valami GQ szökevény? Mégis milyen szuper zsaru az, aki a top modell magazin címoldaláról ugrott ki? Már eleve azzal a visszataszító bájgúnár képeddel felhúztál engem és ez nem féltékenység, hisz a mosolyod eltörpül az enyém mellett!!
Nem tetszik nekem, hogy ide toltad a képed New Yorkba, ahol én vagyok a góré!

Feltett célom, hogy tönkre tegyelek téged. Megölni talán nem akarlak, de imádok borsot törni az orrod alá és folyamatosan keseríteni az életedet és persze munkát adni neked, neked pedig feltett szándékod elkapni engem és bezáratni egy szigorúan őrzött  elmegyógyintézetbe, ahonnan vélhetően úgyis kiszabadulok, mint eddig mindegyikből még. A börtön se tart vissza hosszú távon. Voltam már sok helyre bezárva. Addig nem nyugszom, amíg térdre nem kényszerítelek és ha kell, ehhez minden eszközt be fogok vetni.
Talán soha nem lesz vége. Talán örökkön örökké játsszuk majd a macska egér játékot. Nekem nem érdekem megölni téged, hiszen túl jól szórakozom azon, amit veled teszek és azon, ahogy kétségbe esetten próbálsz engem a szerinted megfelelő helyre küldeni.

   
livin' in new york

   
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Star Cop YC1mK3b
The Star Cop D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The Star Cop 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Star Cop Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
The Star Cop Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
 
The Star Cop
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Star in the sky ~
» N&H ~ shooting star
» Steelwinged Angels - Sky & Star
» the star of my dreams and nightmares
» a nap of a star - - Joel & Skyler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: