New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Isa & Dave | a marathon
TémanyitásRe: Isa & Dave | a marathon
Isa & Dave | a marathon EmptySzer. Május 01 2024, 20:36

Dave & Isabel

Ugyan nem tartom magamat rosszindulatú embernek, azzal mégis tisztában vagyok, hogy a barátnőimmel hajlamosak vagyunk pletykálni és megbeszélni olyan dolgokat - akár másokkal kapcsolatban is -, ami egyesek szerint mégis undokságnak minősülhet. Ettől függetlenül ha bárki kérdezi, én szeretném leszögezni, hogy soha senkinek nem akartam úgy igazán rosszat. Például sok nagyon fura emberrel ellentétben én nem hiszek a boszorkányságban és nem álltam még éjfélkor a tükör előtt, hogy megidézzek, adott esetben megátkozzak valakit, hiába a latin-amerikai vonal a családban, a brujería-t még a nagymama sem támogatja. Utoljára a húgommal főztünk szerelmi bájitalt, úgy hat éves korunkban. Ha manapság el is követek valamit, normál esetben nem azért teszem, hogy más embereknek ártsak. Hogy túlságosan a saját fejemmel gondolkodom-e? Persze! Van aki nem a sajátjával teszi?
Talán hajlamos vagyok megfeledkezni arról, hogy amit én jónak gondolok mások szemében talán nincs így és ebből kerekedtek ki azok a félreértések, amik az eddigi több, mint húsz évemet időről időre felforgatták. Finn mindig azt mondja, hogy túlságosan forrófejű vagyok és inkább úgy kellene szemlélnem a világot, ahogyan ő is teszi, hidegvérrel és jóval nyugodtabban. Nekem erre mindig az a válaszom, hogy az ő higgadtságával születni kell, az én születésemkor pedig egyszerűen nem álltak olyan formán együtt a csillagok és bolygók, hogy ez lehetséges legyen.
Épp emiatt a forrófejűség miatt is lakom jelenleg Davenél és foglalom el napról napra egyre inkább a vendégszobáját - és ezzel együtt valószínűleg a szabadidejét és a türelmét is, a földszintről érkező, személyemet megidéző kiáltás alapján. Az elején hasznosnak tartottam ezt a környezetváltozást, mert volt időm gondolkodni a viselkedésemen és azon, hogy vajon Anának kellene-e annyira aggódnia miattam, amennyire elmondása szerint teszi, elvégre ha hibát követek el, az a sajátom lesz. Aztán persze unalmassá vált, hogy csak a saját életemen gondolkodjak és Jadievel, vagy épp Cleoval közösen fejtegettük az élet nagy dolgait - pont, mint most is.
- Jadie! Le kell tennem, Dave hazaért és épp engem keres - a lábamat lóbálva, hason feküdtem az ágyon. Már csak egy magazin hiányzott előlem, de mielőtt felhívtam volna a legjobb barátnőmet, épp úgy akartam tenni, mintha az egyetemi óráimra készülnék, ezért az egyik menedzsment könyv feküdt nyitva előttem, összefirkált sarkokkal. - Később visszahívlak. - Cuppogva küldtem puszit a vonal másik végére majd nyomtam ki a hívást, hogy nagyjából édesapám kopogásával egy időben tudjak felülni az ágyon.
- Gyere be nyugodtan! - szólaltam meg kicsivel hangosabban a szokásosnál, csak hogy biztosan meghallja, még ha egyébként tisztában voltam is vele, hogy nincs baj a hallásával.
- Mi történt? - Kíváncsian pillantottam rá, még a fejemet is félrebillentettem, nem törődve a vállamon végig szánkázó sötét tincseimmel, amelyek csiklandozták a bőrömet. Amikor azonban a megbeszélendő helyzethez kaptam némi magyarázatot, már a hajamba fúrtam az ujjaimat és igyekeztem olyan arckifejezést vágni, mintha kicsit is szégyellném magam a történtek miatt.
- Ami azt illeti... - megköszörültem a torkomat, közben erőltettem az agyamat, hogy előálljak, valamilyen magyarázattal, ami akár még elfogadhatóvá is tenné a Dave által meglehetősen negatív színben feltüntetett szituációt. - Terveztem, hogy szólni fogok róla. - Nem túl erős kezdés, igaz? - De előtte ki akartam próbálni, hogy működik-e és a megfelelő embereket dobja-e fel nálad. A férfi oldalán még sosem jártam az app-nak. - Azt persze ezen a ponton inkább nem említem meg, hogy az egész semmiben nem különbözik férfi és női oldalon és a sajátomon már van rajta tapasztalatom. - Megmutassam a profilod? - Megemeltem a telefonomat, csak hogy jelezzem mennyire készen állok a feladatra, ha elfogadja a felajánlásomat.


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Isa & Dave | a marathon Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Isa & Dave | a marathon Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Isa & Dave | a marathon 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Isa & Dave | a marathon 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Isa & Dave | a marathon 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásIsa & Dave | a marathon
Isa & Dave | a marathon EmptyKedd Ápr. 23 2024, 19:44

isabel and dave
“Fatherhood is a marathon, not a sprint.”



- Isabel! - kiáltok bele a lakásom csendjébe, amint belépek az utcáról. Becsukom magam után az ajtót, majd a kulcsaim hangosan csörrennek a cipőspolc tetején levő tálban, ahogy kicsit ingerültebben teszem le őket, mint szoktam. Tudom, hogy Isa itthon van, láttam az utcáról a fényt a vendégszobából, ami jelenleg az ő birodalma, mióta azt kérte, hogy hozzám költözhessen. És eddig nem is volt semmi gond azzal, hogy együtt élünk, örültem neki, hogy végre ilyen módon is az életem része lett, megtapasztalhattam ezt is, milyen a saját lányommal egy fedél alatt lakni. Annyi mindenről lemaradtam, és ez most egy új kaland, és új fajta felelősség, amit eddig tárt karokkal fogadtam. Ma azonban átlépte a határt, és tudom, sejtem legalábbis, hogy csak jót akart, a jó szándék vezérelte, de nem mehetek el szó nélkül a történtek mellette, mert ilyet egyszerűen nem tehet. Azt nem mondanám, hogy dühös vagyok... bár egy kicsit talán tényleg haragszom. Kellemetlen helyzetbe hozott engem és Mariont is. Ráadásul nem kértem Isa segítségét. Sosem volt ilyen téren gondom, és nincs szükségem arra, hogy a nevemben bármit intézkedjen. De nem a harag az, ami dominálja az érzéseimet jelenleg, inkább egy féle szorongás. Még sosem kellett elővennem a szülőkártyát. Azt sem tudom, hogyan kell. Nem vagyok sem lobbanékony, sem szigorú ember. Már régóta nem. Határozott igen, azt a munkám meg is követeli, gyorsan és magabiztosan hozni döntéseket. De arról fogalmam sincs, hogyan kellene beszélnem a saját lányom fejével, ha rossz fát tett a tűzre. Már rég elmúlt tizennyolc - húsz is, ami azt illeti - felnőtt nő, bőven lekéstem arról, hogy én neveljem. Mégis a lányom, akinek még lenne mit tanulnia az életről, ahogy ezt a mai példa is bizonyítja.

A bőr dzsekimet a fogasra függesztem, aztán megindulok az emeletre. Minden egyes lépcsőfokkal igyekszem egyre inkább türelmet erőltetni magamra. Azon voltam úton hazafelé is, hogy kiszellőztessem a fejemet, hisz a bárban Marionnal legurítottunk egy-két italt is, és épp ezért vállalkoztam arra, hogy több utcán át gyalogoljak. Semmiképpen nem szeretnék semmi meggondolatlant tenni vagy mondani, de ezt muszáj tisztáznunk.  

Kopogtatok néhányat a lányom szobájának ajtaján, csak úgy rátörni nem akarok, nem az én stílusom volna, és a helyzettől függetlenül nem is volna indokolt. - Isa, beszélnünk kell! - kukkantok be hozzá, amint jelt adott magáról. - Meg tudnád nekem magyarázni, kérlek, hogyan lehetséges az, hogy az egyik kolléganőmet jobbra húztam Tinderen, miközben nem is vagyok fent semmilyen társkeresőn? - fordulok szembe a lánnyal karjaimat összefonva a mellkasom előtt. - Ha jól sejtem, ebben a te kezed van...

BEE


In a room full of art, I'd still stare at you.

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dave Connor
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Isa & Dave | a marathon C14b6d2199acf229546d2b873462be60ce066ece
Isa & Dave | a marathon 29dab8aa04e7dc39de33a1cf00588ff8832eb559
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Do not judge my story
by the chapter you walked in on.
♫ :
Dreamin
★ családi állapot ★ :
Isa & Dave | a marathon A9ff083ca685658b9ca6c677ebc7432592add7c4
Fate may have brought us together,
but it's my
heart that wants us
to stay together
forever
.
★ lakhely ★ :
• Manhattan
★ :
Isa & Dave | a marathon 2d666cf46f8ed6fa685558e33147d5b83dc09732
★ idézet ★ :
Don't limit your challenges ;
challenge your limits.
★ foglalkozás ★ :
Trauma surgeon and Chief of Surgery at NewYork-Presbyterian
★ play by ★ :
• Matt Czuchry
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Isa & Dave | a marathon Fec52e73c046b34e8a5fbe86fb72ef98b04dabe1
 
Isa & Dave | a marathon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» hallucinate ⋆ Dave & Isa
» and now? - Dave and Lu
» Dave Connor
» what do I do ☆ Dave & Isabel
» Dave&&Sarah - No need for help,Doc .

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások :: Dave Connor lakása-
Ugrás: