New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Whenever I catch a knowing smile
TémanyitásWhenever I catch a knowing smile
Whenever I catch a knowing smile EmptyKedd Ápr. 16 2024, 10:48



Emmalynn&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

A mai napra megbeszéltünk Emma-val egy újabb találkozót, de kivételesen nem én rohantam hozzá, és nem is az Aunt Marie’s-ben találkoztunk, hanem nálam, a lakásomon. Nem kellett sietnie egyikünknek sem, így tökéletes ráértünk ma egy tényleges tesós napot tartani. Délelőtt beugrottam azért, hogy elintézzem, amit kell, de aztán robogtam is bevásárolni, aztán haza, hogy főzhessek valami finomat. Nem biztos, hogy Emms élni akar majd a lehetőséggel, de ha mégis, legalább lesz valami főtt kaja is itthon. A kávé is készen volt már, így minden adott volt ahhoz, hogy vendéget fogadhassak.
Sajnáltam őt, amiért felfüggesztették, hisz nagyon fontos neki a munkája és imádja ezt csinálni, de annak örültem, hogy így nem kellett attól tartanom, a beszélgetés közepén megcsörren a telefonja és el kell rohannia. A ruhái, a néma mobil és az oldott hangulat mind-mind azt jelezték, hogy most szabad volt, és végre tényleg csak egymásra tudunk figyelni. Sosem haragudtam rá azért, ha el kellett rohannia, vagy lemondott valamit, félreértés ne essék, csak végre jó érzés volt, hogy letudta a munkái nagy részét, és egy hónapig, még ha kényszerből is, de pihenhet.
-Szóval most már jobban vagy? Biztos? És akkor… ez azt jelenti, hogy hamarosan indultok is Atlanta-ba Reilly-vel? –vontam fel a szemöldököm, kérdő kíváncsisággal vizsgálgatva a vonásait. Némi gondolkozás, és egy jó nagy korty tejeskávé után aztán ismét megszólaltam.
-Képzeld, nekem is lesz programom majd! Remy meghívott a következő fellépésükre a bandájával, illetve kitaláltuk, hogy utána akár meg is ihatnánk valamit. Még úgy sem voltam soha, hiába szeretem a zenéjüket a netes számok alapján. Nagyon jó a dallam, a hangzásvilág, nem túlzásba vitten nyávogós, és a szövegeik is ütnek. Nem csak egy-egy, hanem mindegyik, ha az ember figyel rá. –szóval összességében hiper lelkes voltam, és már alig vártam.
-Sőt! Azt is felajánlotta, hogy nem kell taxiznom, vagy saját kocsival mennem, mert majd elvisz, ha nem bánom, hogy korábban ott leszek. Mármint… úgy korábban, hogy akkor, amikor a zenészek érkeznek. Szóval összességében tök jó, csak… ezer éve nem voltam koncerten, és fogalmam sincs, mit kellene felvennem… -haraptam bizonytalanul az alsó ajkamba, tanácstalanul és némileg segítségkérően nézve a húgomra. Emmalynn mindig csinos, patika megjelenésű, és nagyon jó divatérzéke van. Nem azt mondom, hogy én nem tudok öltözködni, vagy nem vagyok összeszedett, mert erről szó sincs, egyszerűen csak… nem igazán szoktam ilyen helyekre járni, és ezer meg egy éve nem vettem fel olyasmit, ami vagányabb, vagy lazább ruhadarab lett volna. Az otthoni farmer-póló/pulcsi kombó nem számít.
-Nem szeretnék az utolsó pillanatban összerakni valamit, hogy „jólvanazígy”, vagy mondjuk emiatt feltartani őt, miközben már indulnunk kellene. Persze sötét lesz, szóval igazából mindegy lenne. Mármint… nem totál világosban fognak játszani úgy sem, de attól még a közérzetemnek nem… mindegy. –inkább beleittam a kávémba, mert baromira kezdtem túlragozottnak érezni ezt az egészet. Egyébként sem kellene ezzel ennyit foglalkoznom… ugye?

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Whenever I catch a knowing smile 52
Whenever I catch a knowing smile Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Whenever I catch a knowing smile
Whenever I catch a knowing smile EmptySzer. Ápr. 17 2024, 11:39
Music: Lemon tree
Location: Sierra's home, Queens, NYC
Partners: sis' powa ♡
Equipment: macaron

- Si, a doki már a múltkor is megmondta, hogy szépen gyógyulok, semmi akadálya Atlantának. Azóta nem változott semmi. Minden okés. Jól vagyok. - vagy talán lobogtassam meg az orvosi papírokat, hogy elhidd?
- És igen, ezt jelenti. Nem tettünk le róla, hogy elhúzzunk innen egy kicsit, sőt. Nagyon várjuk. Már egy csomó dolgot megbeszéltünk, hogy hol fogunk lakni, mit csinálhatnánk, miket nézhetnénk meg. Még a Polaris-ba is elmegyünk. Tudod, az a forgó étterem, azzal a tök menő kilátással. - magyaráztam lelkes mosollyal. Biztosan gyönyörű lesz.
- Tényleg! Te voltál már autósmoziban? Tudom, hogy például itt Queens-ben is van, szóval elvileg nem akkora nagy ritkaság, hogy Atlantáig kellene miatta menni, de... én még sosem voltam. - kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz, és mennyire élvezhető így egyáltalán filmet nézni. De maga az élmény biztosan jó, hisz még sosem volt részem benne, és ez a lényeg.
- Markot elbúcsúztatják a haverjai, kiheveri, aztán pár nap múlva megyünk is. Hamar vége lesz a kényszer szabadságunknak, így ki kell használnunk minden másodpercét. - az is lehet, hogy még ráhúzok egy hetet a saját visszatérésem előtt. Nem tudom.
Amikor úgy kezdte a mondatot, hogy "képzeld!", érdeklődve vizsgálgattam az arcát. Nem szokott ennyire lelkes lenni, amiről süt, hogy alig várta, hogy elmondhassa. Mennyire cuki már ilyennek látni. Mosolyt is csalt vele az arcomra.
- Komolyan?? Nahát! Szóval a dög unalmas kis Fellowes-nak mégis csak vannak tökei, és talán mégse olyan halál uncsi. Széép. - villantottam valamiféle elismerő vigyort. Azért szobrot nem emelnék neki, de mindenképp haladás.
- Szeretem az indie és a pszichedelikus rockot is, szóval szerintem is jó zenét tolnak. Ami azt illeti, egyszer én is szívesen meghallgatnám őket élőben. Ezer éve nem voltam semmilyen koncerten, ami elég gáz. Ha visszajöttünk Markkal, intézhetsz nekem is egy jegyet. Mármint nem ingyen persze!! - mindenképp kifizetném, hogy ezzel is támogassam őket. 
- Meghívás egyenesen a backstage-be? Mázlista. Oda csak nagyon kevesek jutnak be. - még ha nem is épp egy Rolling Stones, de akkor is.
- Meg... végül is figyelmes tőle, hogy elvinne. - legyünk pozitívak. Örülök, hogy nem hagyja taxizni.
Arra, hogy fogalma sincs, mit kellene felvennie, csak hanyagul legyintettem. 
- Nyugi, Si. Ne félj, amíg engem látsz! - dobtam be a számba egy macaront, amit egyébként én hoztam neki ajándékba, de ez csak részlet kérdés.
- A legjobb emberrel sodort össze a sors. A húgod megoldja a ruha kérdést. Csak annyit kell tudnom hozzá, hogy... ez valami randi? Ha már utána megisztok vele valamit. Mivel ti nem csináltok ilyet csak úgy, nekem nagyon randiszagúnak hangzik. - nem tudom, hogy ő minek gondolja, de talán ő is így látja, mint én.
- Szóval veheted sejtelmesen dögösre a figurát. Egy indie koncerten amúgy is belefér a coachella életérzés. - izgatottnak és idegesnek tűnik a találkozó miatt, még a ruhából is ügyet csinál. A pupillái is durvábbak, mint egy drogosnak, ha róla beszél. Ezek szerint neki is bejön a srác, nem csak fordítva. Érdekes.
- Van pár göncöm, mutatom mire gondoltam. - nyitottam meg két képet is, hogy el tudja képzelni.
- Szerintem valami ilyesmit kellene összehoznunk akár a te, akár az én ruháim közül. De felőlem vásárolni is elmehetünk. - ráadásul rajta nem lesz annyira oversize sem, had essen le Fellowes álla, mit rejteget ez a Larson főnökasszony. 
- Akár a bakancs helyett vehetsz hozzá magassarkút is, hogy lágyabb, nőiesebb vonalat kapj. A farmerral az olyan lezserül elegáns. - a póló alá nadrágnak mindenképp azt választanék. Kabátban rá bízom, hogy az jön be neki jobban vagy egy bőr változat. Ő tudja a saját ízlését, én csak tanácsadó vagyok.

Outfit links: 1; 2
Sierra & Emma Larson
BEE




"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_o6fix2i5y01sotrar_250
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
Whenever I catch a knowing smile Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: Whenever I catch a knowing smile
Whenever I catch a knowing smile EmptySzer. Ápr. 17 2024, 17:59



Emmalynn&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-Persze, tudom... -de ettől még nem tudok nem aggódni érte. Nem egy egy helyben ülős, nyugton maradó típus, ahogy az sem, aki beköltözött hozzá. Ha meg egymás alá adják a lovat, mert el akarnak tűnni New York-ból, akkor azzal megint nem vagyunk előbbre.
-Azta. Reilly és egy Polaris kaliberű étterem? Nem semmi. Lehet, hogy mégis csak előnyös az, hogy beköltözött hozzád. -villantottam rá egy ártatlan, angyali mosolyt. Valamiért nem tudom elképzelni egy olyan helyen, főleg, hogy a a képek alapján tényleg nem egy semmitmondó, semennyire sem elegáns étterem. De Emms lelkesedése olyan aranyos volt, hogy egészen át ragadt rám is.
-Autósmoziban? Azt sem tudom megmondani, moziban mikor voltam utoljára, nem még ilyen helyen. Szóval akkor ezek szerint Mark elvisz téged egy ilyen helyre is? -ha nem ismerném őket, ezek a programok hangozhatnának randinak is, nem csak barátokként való városnézésnek.
-Nagyszerűen hangzik. -ez az elbúcsúztatás, ha már azzal kezdődik, hogy napokig kell kihevernie a dolgot.
-De örülök, ha izgatott vagy. Rád fér egy kis utazás. -van rá lehetőségük, és az elmúlt időszak eseményei után meg is értem, ha nem akarnak itt maradni a városban.
-Jajj már! Remy nem unalmas. -legalábbis én nem tartom annak.
-Jó!!! Mindenképp!! Legalább nem érezném magam annyira bután a tömegben legközelebb. Az ember általában ilyen helyekre ismerőssel megy, nem? -én pedig az egyetlen, akit ismerni fogok, az Remington lesz. Mert hiába jönnének mondjuk a húgai vagy a barátai, foglalmam sincs, hogy kik ők. Ezen a részén kicst izgulok, de... jó élmény lesz. Azt hiszem.
-Igen, egészen menőnek is érzem magam. -nevettem el magam a dolgon. Tényleg jó érzés, hogy bemehetek oda, ahova nem mindenki tud, akit csak úgy elhívnák egy ilyen koncertre. Arra, hogy figyelmes tőle ez a cipelgetés, csak bólintottam. A legfigyelmesebb!!!
-Randi? Öhm... nem tudom. Talán. Remélem? Fogalmam sincs!!! -nekem is eszembe jutott, de nem vagyok benne biztos.
-A koncertre az ember elhívhatja a barátját is, szerintem. De az, hogy utána vagy ott, vagy máshol igyunk meg valamit... én is abból indultam ki, hogy talán akkor ez nem... sima baráti találkozó? -pislogtam rá bizonytalanul. Nagyon-nagyon rég óta nem tetszett nekem senki sem, szóval ez most mondhatni megint új, fura érzés.
-Vásárolni?! Dehogy megyek el emiatt pénzt költeni! Meg az olyan... erőlködés szagú, nem? -néztem rá kérdő bizonytalansággal, a fejemet rázva. Szeretnék jól kinézni, talán még tetszeni is a sokat emlegetettnek, de emiatt nem fogok csak úgy dollárokat kiszórni az ablakon.
-Öhm... hmmm... -az alsó ajkamat rágcsálva néztem végig a képeken, próbálva kitalálni, hogy pontosan mit is gondolok erről az egészről.
-A farmer-magassarkú kettős tetszik, azt meg is vettem azonnal. Vagy még azon gondolkoztam, hogy van egy bakancs szerű magassarkúm, az is lehetne hozzá egészen jó megoldás...? Viszont a neccharisnya nagyon nem az én világom. Szerintem nekem ennyire nem állna jól, és kényelmetlenül érezném magam benne, szóval esetleg... nem is tudom. Keverhetnénk a második képen, feketés harisnyás megoldást az első képen lévő hosszabb póló-farmerkabát megoldással. Azt hiszem... -pislogtam magam elé úgy, mint akinek túlpörgött az agya és már csak az hiányozna, hogy kifüstöljön a fülén keresztül.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Whenever I catch a knowing smile 52
Whenever I catch a knowing smile Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Whenever I catch a knowing smile
Whenever I catch a knowing smile EmptySzer. Ápr. 17 2024, 19:21
Music: Lemon tree
Location: Sierra's home, Queens, NYC
Partners: sis' powa ♡
Equipment: macaron

- Dehogy! - vágtam rá.
- Mármint... előnyös, mert így kevésbé érzem fenyegetve magam az állatkínzó Shaw-féle balfaszoktól. Ketten erősebbek vagyunk. - ez nyilván hasznossá teszi a beköltözését.
- De Mark magától ilyen. Nem én befolyásoltam. Sosem tennék vele ilyet. És attól még, hogy felvesz valami nem hétköznapi ruhát, a személyisége ugyanaz marad. - megsúgnám.
- Az, hogy ki visz el kicsodát elég relatív. A Polaris az én ötletem volt. Az autósmozit ő említette, én lecsaptam rá. Együtt megyünk, szóval ezek ilyen közös programok. Ha neki nem lenne kedve jönni valahová, elvinném én magamat is. Nem vagyunk összenőve. Ha ő szívesebben maradt volna mondjuk a háznál egy üveg sörrel, mintsem hogy egy puccos étteremben egyen, engem egyáltalán nem zavart volna. - de így lelkiekben rákészülhet a fine dining estre, és a családi emlék miatt fontos is neki az a hely.
- Én is így gondolom. - kelleni fog ez az utazás. Ki kell szakadnom innen, és csak magamra, az életre koncentrálni, távol a megoldandó ügyektől. Amúgy is lesz saját kis magán nyomozásunk, amin dolgozhatunk. Unatkozás kizárva. Mert ha be is iktatnánk egy kis henyélést, azt sem unalomként élném meg. A semmi is lehet szórakoztató, ha célja van.
- Aztán ha visszajöttem, veled is szeretnék valami tartalmasabb programot. Mark szerint be kellene pótolnom veled a kimaradt szülinapot. Jót tenne nekünk. Szerinted? - pillantottam rá kérdőn.
- Még ha nem is a szabadulószobával. Főleg, hogy most már jobb idők is vannak. Mehetnénk kirándulni akár. Így játszhatna a kedvencem is, ami téli gyerekként sosem adatott meg szülinapi jutalomként: Vezetés terepen, aztán túra az erdőben. - azt mondta, hogy új dolgokat akar kipróbálni, szóval itt a lehetőség.
Arra, hogy "Remy nem unalmas", csak elnéző mosolyra húztam a szám. Hááát persze. Bár neki lehet, hogy tényleg nem. Ezt nem érthetem. Sosem voltam olyan, mint Sierra.
- Ööö.... bocsiii. De kimondta, hogy veled akarok menni? Te csak kísérgesd Fellowes-t. - egyáltalán nem lesz egyedül most sem, szóval nem szükségesek az ismerősök gyertyatartónak. Főleg nem én!
- Én majd felhergelek pár részeg gyökeret az első sorban egy kis pogózásra. - mintha illene ahhoz a zenéhez. De hát bizonyos pia mennyiség után egyeseknek ez már nem számít.
Érdekelt, hogy ő randiként éli-e meg ezt a kis "megihatnánk együtt valamit" húzást Fellowes részéről. Ooooh, de még mennyire!
- Reméled??? - vonogattam a szemöldököm tenyérbemászó képpel.
- Mennyire cuki vagy már!! Imádlak!!! - jól megölelgettem volna, ha olyan típus lennék. Ezt nyugodtan odaképzelheti. Az arckifejezésem célzott rá.
- Egyébként szerintem, ha randinak érzed, akkor az is. Tutira nem egy sima beszélgetős, iszogatós, baráti találkozó. Nem egy hülye picsa vagy, akinek minden pasitól félre rezonál a radarja, amit a lába között vezérelnek. És Fellowes sem olyan srácnak tűnt, aki minden "idegen" csajt elhív a koncertjére. A backstage-be! Az elit hely! A közeli barátoké, a családé. A barátnőké. Leendő barátnőké. - vontam fel a szemöldököm az alsó ajkamba harapva.
- Ne már!! Miért lenne erőlködés szagú? Ha WC-spray-t használnál deónak, na az az erőlködés szagú. Az hogy új ruhát veszel az alkalom miatt, kifejezi, hogy fontos neked az esemény, a meghívó személy, és hajlandó vagy pénzt is költeni rá. Nem ilyenen kell spórolni, Si. Higgy nekem. - nem vagyok egy rózsaszín shopping királynő, de időnként tényleg terápiás.
- A bakancsos magassarkú is király, én adom. Ahogy a szett-keverést is. A necc harisnya meg nem erőszak, ha necces. Nyugodtan vegyél sima feketét. Vehetsz akár háromnegyedes, szakadt farmert is, ha abban kényelmesebben érzed magad. Nem kell mindent is kipakolnod, ha neked az fura. A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben. Attól magabiztos leszel, és csak még lehengerlőbb lesz az amúgy is pozitív kisugárzásod. Felcsapod a mosolyodat, aztán már gyönyörű vagy. Nem kell ezt túlgondolni. Az egyszerű nagyszerű. - komoly pasit akar fogni, nem valami egyéjszakás seggfejet.
- És egyébként milyen a srác? Mesélj kicsit róla. - ha neki fontos, és szerinte megérdemli, hogy törje magát miatta, akkor végül is engem is érdekel, miféle.
Sierra & Emma Larson
BEE




"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_o6fix2i5y01sotrar_250
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
Whenever I catch a knowing smile Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: Whenever I catch a knowing smile
Whenever I catch a knowing smile EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 11:26



Emmalynn&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-Nem mondtam, hogy befolyásolnál rajta bármit is. Csak azt, hogy hatással van rá a beköltözése hozzád. -pillantottam rá teljesen komolyan. Alapvetően nem hiszem, hogy bárki másért csinálna ilyesmiket. Ugyan én nem ismerem annyira, de nem egy túl bizalomgerjesztő egyén, és kétlem, hogy csak úgy becuccolna másokhoz, azt meg főleg, hogy elvinné őket ilyen-olyan helyekre.
-Szerintem sokat mondó, hogy nem akart inkább otthon maradni egy sörrel, hanem elmegy veled ezekre a helyekre. -ott nem lenne muszáj vele lennie, mert ezek nyilvános helyek, és nem tudná csak úgy megtámadni senki sem Emma-t.
-Wow, ez a Mark egy igazi életvezetési tanácsadó. -pislogtam magam elé némileg tényleg őszinte meglepettséggel.
-De egyébként igaza van. Nem vagyok gyakorló túrázó és nem vagyok oda a mindenféle nehéz terepen való vezetésért, de szívesen elmegyek veled. Jó lenne, ha tudnánk együtt több, minőségibb időt is tölteni, mint mondjuk most, vagy annál a múltkorinál. Jó érzés, hogy egyikünk sem rohan semerre. -címeztem is neki egy lelkes mosolyt.
-Az a baj, hogy ki is nézném belőled ezt a húzást. De én nem az egész estére gondoltam, csak a koncerten a tömegben való tombolásra. -nyilván nem rángatnám oda magammal Remy-hez, vagy utána valahova, ha nem akarná. Amúgy se jönne, ha nem szeretne. Emma nem megalkuvó típus, plusz egyébként látatlanban is érezni az ellenszenvét Remy-vel szemben. Nem hibáztathatom érte, én sem vagyok oda Mark személyiségéért és lényéért már csak úgy önmagában sem.
-Hmm... hát... végül is igen, igazad lehet. Nem maga a meghívás az, ami igazán... különlegessé, vagy mivé teszi, hanem az, hogy ki hívott meg, és hogyan, meg hova. -ettől még mindig lehet, hogy én randinak érezném, ő meg annak, hogy jóban vagyunk és szívesen lógna velem munkán túl is, de remélem, hogy inkább Emma-nak van igaza. A koncertre magára meghívhat mást is, vagy meghívathatja magát más is, de az, hogy már a backstage-be is betekintést kaphatok, az olyan... más.
-Szóval azt mondod, hogy költsek egy csomó pénzt egy olyan ruhára, ami kifejezetten egy alkalomra van szánva, és ez nem erőlködés szagú? -vontam fel a szemöldökömet némi nem túl jól leplezett szkepticizmussal. Ahogy aztán kifejtette, hogy mindent keverhetek mindennel, végül csak bólintottam, az alsó ajkamat rágcsálva.
-Mégis csak el kell mennem vásárolni. Nem hiszem, hogy bármi ehhez hasonló megbújna a szekrényem legmélyén. Szóval amíg Mark kiheveri a haveri búcsúztatóját, eljössz velem valami... egyszerűen nagyszerűt nézni? -pislogtam rá egy aranyos mosoly és nagy szemek kombinációjával, magamhoz véve egy általa hozott, isteni finom macaron-t.
Meglepett a kérdése, hogy egyébként milyen srác. Nem számítottam arra valamiért, hogy szeretné, ha mesélnék róla neki. Persze nagyon jó testvérek vagyunk, és bármit elmondhatunk egymásnak, amit akarunk, de ettől még váratlanul ért maga a kérdés.
-Remy egy nagyon klassz srác, tényleg. Okos, kedves, figyelmes, intelligens. Van humora, ami szerintem nagyon fontos. Meghallgat, és elmondja a véleményét, még akkor is, ha az lehet, hogy sértően hatna, vagy megutálhatná érte a másik. Ezt nagyra értékelem, ahogy azt is, hogy tényleg lehet vele értelmesen is beszélgetni. Ambiciózus, és ahhoz képest, hogy egyébként művészlélek, két lábbal a földön jár, ami nagyon fontos ahhoz, hogy átlásd a dolgokat és ne ringasd magad hamis vágyálmokba. Ahogy kivettem a szavaiból, nagyon fontosak neki a barátai és a családja is. A húgai, a bandája, és persze Aziel is. Ráadásul nagyon törődő és segítőkész is. Elvégre képes volt azért előbb visszajönni a nyaralásából, hogy ne kelljen taxizgatnom, vagy tömegközlekedéssel mászkálnom. Minden alkalommal, amikor találkozunk és beszélünk egymással, azt érzem, tényleg figyel rám és arra, amit mondok. Nem mellesleg pedig egyáltalán nem játssza meg magát, ami megint csak plusz pont. Én sem vagyok ez a típus. Hiába az FBI-os múlt, vagy bármi, én csak egy nő vagyok a szomszédból, és kicsit azt érzem, hogy ő is csak a srác a szomszédból, aki imád zenélni és ennek is él. Egyébként is imádom, amikor erről beszél, egyszerűen átragad az emberre a lelkesedése. -pillantottam rá egy mosollyal, miután befejeztem a mesélést róla.
-De ha már pasik és egyebek... milyen együtt lakni Mark-al? -és nem arra gondolok, hogy rendetlen-e vagy ilyesmi. Mindketten elég szabadszelleműek, a húgomról bizton állíthatom ezt, Mark pedig hasonlónak tűnik nekem. Így biztosan furcsa lehet nekik ez az összezártság, vagy egyébként... pont, hogy nem.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Remington Fellowes ölelést küldött

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Whenever I catch a knowing smile 52
Whenever I catch a knowing smile Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Whenever I catch a knowing smile
Whenever I catch a knowing smile EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 14:22
Music: Lemon tree
Location: Sierra's home, Queens, NYC
Partners: sis' powa ♡
Equipment: macaron

- Célozgatsz valamire vagy mi van veled? - húztam össze a szemeimet.
- Azt hittem, utálod Markot, most meg már lassan itt fényezgeted nekem. - hitetlenül forgattam a szemeim. Reilly eddig sem igazán volt köztünk téma, ezután sem lesz. Elég ha én ismerem őt.
Annak viszont örültem, hogy hajlandó volt belemenni a tereptúrába.
- Okés. Részemről akkor ezt le is beszéltük. - dörzsöltem össze a tenyereimet lelkes mosollyal.
- Azt hittem, hogy te a backstage-ben fogsz tombolni. De felőlem lehet róla szó. Nem én fogom elrontani a tesós csapatást. Megnéznélek pogózás közben. - vigyorogtam rá aljasul.
- Sierra. Ne akard, hogy erre reagáljak. De tudod mit... az nem én lennék. Szóval... Majd amikor férjhez mész, a menyasszonyi ruhán fogsz rinyálni? Azt se veszed fel többször, mégis egy vagyont költesz rá. Ne legyél már ennyire körülményes. Egy csini ruhába nem halsz bele. Amúgy sem kell drágának és zsír újnak lennie. Feltalálták az ilyen színvonalasabb turikat is, vagy tévedek? Mi ketten nem ugyanazon a bolygón élünk? Segítség. - temettem az arcomat a tenyereimbe.
- Naná, hogy megyek. Kérned sem kell. - akkor is vele mennék, ha Mark nem heverne ki semmit. Nem értem, miért hiszi, hogy attól hogy beköltözött hozzám őrzővédőnek, mindent együtt csinálunk. Van saját életünk. Például a múltkor is beültem vele abba a fura cukrászdába, pedig Mark otthon volt. Ügyesen feltalálta magát, és kocsit meg motort szerelt.
Csendben hallgattam őt, ahogy Fellowes-ról mesélt.
- Mhm. Végül is... tök jó fejnek hangzik. Megértem, hogy miért kedveled őt. - vontam vállat.
Aztán megint Markkal jött. Kezdtem azt érezni, hogy direkt szopat.
- Hát... jó. - szerintem ez nem meglepő infó. Magától is kitalálhatta volna.
- Az elején a gondolatát is utáltam, hogy a nyakamra másszon, és elvegye a privát teremet. Legszívesebben agyonlőttem volna ezért. - én csak egyedül akartam lenni, utálni a világot, sajnálni magamat meg ilyenek. Elvette ezt tőlem.
- De aztán kábé úgy két perc után már nem zavart. Szeretek vele lenni, és most egy csomót lehetek, ami egyébként elég király. Jókat lehet vele beszélgetni, partner minden hülyeségben, de tudja, mikor kell békén hagynia. Mintha ott sem lenne. Megért engem, azt hiszem. A sorozat darálásban verhetetlenek vagyunk, lassan mesterszintre fejlődik a gyökér videó játékokban, és hát sosem unatkozunk. Így nem tudok rá rosszat mondani. - ahogyan eddig sem.
- Vagy mit hittél? Hogy majd rájövök, hogy egy igazi, tapló, idegesítő, agresszív, erőszakos, önző seggfej, akivel képtelenség együtt élni? Hát sajnos ki kell ábrándítsalak. Mark rendes pasi. Ezután is együtt dolgozunk majd, és később is lesznek még közös vadászataink. - nem változott meg semmi.
- Jaj már tudom, mire megy ki a játék. Nem akarunk egymástól semmit, ha erre vagy kíváncsi. Bár egyébként az álomnője valamiért olyan, mint én... Nyugi! Örülhetsz. Olyan, de nem én. Szóval nem kell izgulnod.
Sierra & Emma Larson
BEE




"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_o6fix2i5y01sotrar_250
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
Whenever I catch a knowing smile Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: Whenever I catch a knowing smile
Whenever I catch a knowing smile EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 15:41



Emmalynn&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-Emms, én nem utálom Mark-ot. -sóhajtottam lemondóan.
-Nem kedvelem, mert vannak vele szemben fenntartásaim, de nem utálom őt, tekintve, hogy személyesen nem ismerem. -az más kérdés, hogy nem is nagyon akarom.
-És nem fényezem. De ha igaza van, akkor igaza van. -vontam meg a vállamat. Tényleg jók lennének a bepótolt, közös programok és az is tény volt, hogy random emberekért nem menne el ilyen puccosnak számító helyekre.
Örültem ennek a túrázós dolognak, és végül annak is, hogy csak sikerült megértetnünk egymással a koncertes csapatást is.
-Na azt én is megnézném. Szuper kínos lenne. -bár ki tudja. Lehet, ha leitatnak, akkor valami koncertek pogozós boszorkányává változom.
-Hát de az más. Azt bérelni is lehet, vagy valami. De amúgy... ez jogos. A turik eszembe sem jutottak, pedig imádok ilyen kincseket keresni. Annyira klassz cuccokat találni! -ráadásul, aki nem egy XS méret, annak még inkább. Annyi vagány, bevállalós darabot látni, amiket az ember mondjuk nem venne fel, de azért elképzeli, hogy mi lenne, ha...
-Szuper vagy, köszönöm!!! -kapott is tőlem egy hálás mosoly-ölelés kombót, mert én viszont ilyen vagyok. Utálok vásárolni, de annál jobban már csak egyedül utálok vásárolni.
-Nagyon is az!! Remy nagyon szuper srác, és ember is. Tényleg! Nem tudok rá rosszat mondani. -mindenkinek vannak szar napjai, és mindenki tud ideges lenni, vagy idegesítő, de ez ezzel jár. Az élet már csak ilyen. Ha valakit nagyon-nagyon szeretsz, akkor hajlandó vagy a kisebb dolgok felett szemet hunyni.
Csendben hallgattam Emma beszámolóját Reilly-ről, és egészen aranyosnak hathatott volna az, hogy mennyi mindenben partnerek, amíg el nem ért oda, hogy mire számítottam ezzel kapcsolatban. A tekintetem mosolygósból azonnal aggódóra, majd kérdőre váltott, és úgy néztem rá, mintha legalább nem egy nyelvet beszélnénk.
-Én csak... kíváncsi voltam, hogy hogy jöttök ki egymással. Mindketten szabadszájúak, szabadszelleműek vagytok, és simán lehetett volna, hogy nem jöttök ki jól. -de nem így van.
-Viszont... mi ez az álomnős izé? Ezt te egyáltalán honnan tudod? Mi az, hogy olyan, de nem te? -körülbelül úgy nézhettem ki, mint azok a tipikus, semmit sem értő mesefigurák, akiknek a feje felett kérdőjelek lebegnek és félre döntött fejjel akarnak rájönni bármire is.
-Én öhm... légyszi, ne húzd fel magad, de... ideges vagy? Történt... valami? Vagy... azért vagy frusztrált, mert Mark olyat szeretne, mint te, csak szerinted nem téged? -mindegy, hogy hogyan értelmezi a kérdést, de nem szeretném, ha ez az együtt lakás bármiféle értelemben károkat okozna benne. Emma kemény, de ez sok esetben csak a külső váz, biztosan akad olyan, ami benne is hagy némi nyomot. Ezek alapján például Reilly és az álomnője, aki olyan, mint Emma, de mégsem ő.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Whenever I catch a knowing smile 52
Whenever I catch a knowing smile Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Whenever I catch a knowing smile
Whenever I catch a knowing smile EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 17:08
Music: Lemon tree
Location: Sierra's home, Queens, NYC
Partners: sis' powa ♡
Equipment: macaron

- Nem vagyok ideges, csak... - hagyta el egy sóhaj a számat.
- Öhm... fuh... ez egy... nagyon hülye sztori. - temettem az arcomat a tenyerembe.
- És igazából nem is akarok róla beszélni. - ráztam meg a fejemet.
- Na jó... Markkal nagyon sokat beszélgettünk. Mindenről. Aztán egyik nap akaratlanul is elkezdtük megtervezni ezt az atlantás kiruccanást. Oké, hogy mi spontán toljuk, de ha már szóba került, akkor megállapodtunk pár fix dologban. Például a már említett Polaris-ban is. Bedobtam, hogy azt mindenképp szeretném látni, mert biztosan gyönyörű a kilátás az esti, kivilágított városra. Mark mondta, hogy szívesen elvisz. Állítólag jó hely, mert hogy a szülei is jártak oda még annak idején. Na mindegy. És akkor ezekből az jött, hogy régen milyen volt a férfi-nő viszony, milyenek voltak a kapcsolatok, és hogy ez mennyire kihaló félben van. - ezt Sierrának sem kell bemutatni, mivel ő is hasonlóan gondolkodik ebben.
- Ahogy így ezt boncolgattuk, valahogy elkezdtük azt fejtegetni, hogy melyikünk szerint milyen lenne az ideális "jelölt" egy harmonikus, komoly, hosszútávú kapcsolathoz. Kinek mit jelent a szerelem és hasonlók. A leírásaink tökéletesen illettek a másikra. Ami elég sokkoló és durva felismerés volt. Nekem mindenképp, mert nem hiszem, hogy valaha is gondoltam volna rá így. Vagy csak nem akartam tudomást venni róla, nem tudom. Mindig fontos része volt az életemnek, de ezt te is tudod. - csak épp nem kerestem rá magyarázatot, hogy miért.
- Igazából már csak egyetlen dolog volt, amiben nem tudhattuk, hogy illünk-e egymáshoz. Bár a közös célok, az intellektuális, a lelki és az érzelmi faszságok a legfontosabbak, de azért a szex is egy elég sarkalatos pont, hogy ne lehessen csak úgy elsiklani felette. Én olyan pasit akarok, aki el tudja érni nálam, hogy ne csak fontos legyen és ne csak szeressem, hanem szenvedéllyel érezzem ugyanezt. Szóval ismersz. Tettem neki egy elég egyértelmű ajánlatot, ami elvileg visszautasíthatatlan kellett volna, hogy legyen. Ő meg... semmi. - köszörültem meg a torkomat. Annyira ideges, szomorú, csalódott meg akármilyen leszek, ha csak rá gondolok.
- De legalább már tudom. Nem különösebben viselt meg. Most már. Aznap éjjel viszont végig ezen agyaltam. Nem gondolnám, hogy baj lenne velem. Egyszerűen csak ezek szerint Reillynek a szuper dögös, 170+-os, nagy mellű, párductestű, bombázó modell nők jönnek be. - vontam vállat.
- Nekem meg lehet, hogy a szőke, barna szemű pasik, ki tudja. Eddig nem gondolkodtam ezen. - de mindent összezavart. Minek kevert bele olyan dolgokat, amik igazak voltak kettőnkre? Elég konkrét példák voltak.
- Ettől még ugyanúgy imádom őt, mint eddig, nem változott semmi. Csak jó lett volna, ha az a Valaki pont épp Mark lehetett volna. Eddig is különleges helye volt az életemben, de akkor még inkább az lehetett volna. Egy pillanatig kicsit elhittem. Sosem voltam szerelmes, de ha mégis megtörténhetett volna, jó lett volna, ha pont Vele. - mindig fontos volt.
- Jó. Kicsit haragszom rá. Nem azért, mert nem én kellek neki, hanem mert egy ideig elhitette velem, hogy igen. Aztán meg mégsem. Ez elég nagy szemétség volt. Rohadtul megalázó. Azt hiszed, érted a másikat, bízhatsz benne, egyenesen kommunikál, te is megteszed, erre kiderül, hogy csak félreérthető volt, te meg naivan, ostobán bedőltél neki. Felkínálod magad, ő meg lepiszkál a tálcáról.- forgattam a szemeimet.
- Igazán hozzá tehette volna, hogy bár a hasonlóság megtévesztő lehet, de ne vedd magadra. Totál idiótát csináltam magamból előtte, ő meg hagyta. - fontam össze a karjaimat magam előtt. És most már Sierra is tudja. Remek. Hurrá. Inkább nyírt volna ki az a szekta.
Sierra & Emma Larson
BEE




"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_o6fix2i5y01sotrar_250
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
Whenever I catch a knowing smile Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: Whenever I catch a knowing smile
Whenever I catch a knowing smile EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 19:53



Emmalynn&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

Arra, hogy nem akar beszélni erről a katyvaszos sztoriról, csak finoman megszorítottam a kezét egy bíztató mosollyal. Ha nem tudom, hogy mitől ennyire feszült, mi történt közöttük, nem tudok neki segíteni sem. Vagy legalábbis megpróbálni. Még sosem voltam sem Emma, Reilly meg aztán főleg nem, hogy értsem őket, de szerettem volna a tőlem telhető legjobb segítség lenni a számára.
Csendben hallgattam végig, ahogy elkezdte felvázolni, pontosan mi is történt, és miről is van szó. Azt tudtam, hogy vannak fix programjaik, hisz szóba került ma már a Polaris, vagy épp az autósmozi. Az új volt, hogy Mark szülei is jártak ott. Habár Emms ezen elég gyorsan túllendült, én elraktároztam az agyamban a dolgot, mert ez nekem elég fontos, apró kis részletnek tűnt.
Aztán szóba jöttek közöttünk a férfi-női szerepek, illetve valahogy az is, hogy melyikük milyen társat szeretne maga mellé. Kiderült, hogy tökéletesen egybevágtak ezek az elvárások, sőt. Lényegében végig egymásra gondoltak, csak még sosem gondoltak bele jobban. Értettem, hogy ez miért lehetett annyira sokkoló Emma-nak. Ő próbálkozott kapcsolatokkal, de aztán végül inkább dolgozott, a munkájának élt. A megugorhatatlannak hitt dolgait kiderült, hogy a főnöke végig meg tudta volna ugrani, ha már korábban felfigyeltek volna egymásra. Ez még egészen szépnek és különlegesnek tűnt, de aztán sikerült neki ledobni az atombombát. Elég sok erőfeszítésbe telt még nekem is, hogy megőrizzem a nyugalmamat és ne rázzam meg jó alaposan, hogy mégis mit gondolt. Értem, hogy szeret tapasztalatból építkezni, de esküszöm, Reilly most nagyot nőtt a szememben azzal, hogy nem ment bele ebbe az egészbe.
Miután végigért a mondandóján és beközölte azt is, hogy totál idiótát csinált magából, amit Mark hagyott is neki, vennem kellett egy mély levegőt. Nagy szemekkel meredtem magam elé, pislogtam párat, aztán őt kezdtem el vizsgálgatni.
-A legnagyobb szeretettel mondom Emms, hogy teljesen rossz úton vagy. -engedtem meg magamnak egy elnéző mosolyt.
-Ez Mark-tól a lehető legjobb reakció volt, de komolyan. Tudom, hogy te hogy gondoltad, és nem hibáztatlak érte, mert nincs is miért, de... mások a helyedben örülnének, hogy nem élt vissza a lehetőséggel. Simán gondolhatta azt, hogy ez valami fura teszt, vagy csak szivatod, vagy valami. Hidd el nekem, hogy neki sokkal nagyobb erőfeszítésbe telt visszafogni magát, mint amennyire szívesen rád vetette volna magát. -pedig valószínűleg benne is tudatosult, hogy a húgom neki a megfelelő ember.
-Abból kiindulva, hogy szerinted milyen lehet Reilly típusa... volt neki valaha olyan kapcsolata, amiben szerette is a másikat, vagy csak egy csinos, fizikai szükségleteket kielégítő valaki volt mellette? Ha ez utóbbi, akkor ez nem a világ vége, sőt. Ez csak azt bizonyítja, hogy nagyon fontos vagy Mark-nak, és nem szeretne elcseszni vagy... talán elsietni semmit. -ami amúgy nagy mázlija, vagy levadásznám a fenébe.
-A többi nő nem olyan, mint te, Emma. A legtöbben kelletik magukat, és húzzák a pasi agyát, mielőtt ilyen ajánlatot tesznek. Ha meg ezzel állnak elő, utána jól felképelik a pasit, mert élt volna vele. -ráztam meg a fejemet egy sóhajjal.
-A lényeg, hogy szerintem Reilly szeret téged a maga fura, ősember módján... -gyorsan meg is jelent egy bocsánatkérő mosoly az arcomon. Nekem mindig valami ilyen jut eszembe róla.
-Ha így gondolkodsz róla, akkor az azt jelenti, hogy te is szeretnél tőle valamit, és zavar, hogy ő talán nem. Hagyd, hogy... nem is tudom. Azt érezze, hogy van esélye nálad, nem vágta el magát, és nem csak a barátja szeretnél lenni. Ha szerintetek a hagyományos szerepek és kapcsolatok a nyerőek, akkor ebben is képviselheted ezt. Végre valaki igazán megdolgozna azért, hogy az övé legyél, és nőként bánna veled. Nem hiszem, hogy őt annyira le tudnád dominálni. -pillantottam rá kérdő várakozással, amolyan... megerősítást várva.
-Elvisz étterembe, ráadásul oda, ahová a szülei is jártak anno. Nem pedig otthon marad sörözni. Plusz a mozira is beadta a derekát, és ki tudja, mire, amiről még nem beszéltél. Nekem ez ilyen... randis programnak tűnik. -akkor is, ha kitekerve működik ez a kettő.
-Az egyetlen igazi buktató köztetek talán a munkátok lehet... -mert gyanítom a végtelennek tűnő korkülönbséget meg hasonlókat magasról le se szarják.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Whenever I catch a knowing smile 52
Whenever I catch a knowing smile Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Whenever I catch a knowing smile
Whenever I catch a knowing smile EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 20:59
Music: Lemon tree
Location: Sierra's home, Queens, NYC
Partners: sis' powa ♡
Equipment: macaron

Felvont szemöldökkel és totális értetlenséggel meredtem rá, mikor kijelentette, hogy szerinte teljesen rossz úton vagyok, ami Markot illeti. Szerinte a lehető legjobb reakció volt. Aha. Mert ő aztán már csak tudja.
- Oh, tényleg? Te nem voltál ott. Hát rohadtul nem úgy nézett ki, mint aki hú de nagyon szenved a nagy visszafogottságában. - még az a hülye kávé is jobban érdekelte, mint én.
- Tisztázzuk. Mások nincsenek a helyemben, és én sem vagyok mások helyében. Én én vagyok. Ilyen. Pont ilyen. Nem érdekelnek más nők és az agymenéseik. Szóval ha azt gondolta rólam, hogy tesztelgetem, vagy ilyen gennyláda dologgal szívatom, akkor csak gratulálni tudok neki. Ez elég sértő. És remek bizonyítéka annak, hogy mégsem ismer. - megmondtam, hogy nem vagyok egy átlagos nő. Főleg nem gondolkodásban. Ez nem jutott el az agyáig???
- Nem tudom, milyen nők a típusai, és hogy miféle kapcsolatai voltak ezelőtt. Sosem érdekelt a családi állapota. - nem foglalkoztam vele, mert lényegtelen volt.
- Iiiigen... és? Én is szeretem őt. Ez nem kérdés. De barátilag is lehet fontos valaki. - tudom, hogy én is fontos vagyok Marknak, ezt sosem vontam kétségbe. De ez nem egyenlő a szerelemmel. És akkor ez volt terítéken, nem a szimpla érzelmek és kötelékek.
- Sierra.... nagyon cuki vagy, hogy vigasztalni próbálsz vagy mi ez az egész. De nincs rá szükség. Nem érdekel Mark. Nem sírom tele a párnámat miatta. Nekem bőven jó, ha csak barátok maradunk, mint eddig. Az életem része, beszélhetek vele, tudhatom, hogy jól van. Nekem ez bőven elég. Egyszer már baromira hülyét csináltam magamból azzal, hogy rohadtul egyértelmű voltam vele. Ennél egyértelműbb nem tudok! Ha ebből nem sakkozta össze, hogy lehetett volna esélye nálam, csak neki lehetett volna mindig is, akkor nem tudom, mit kellett volna még csinálnom. Szóval nem! Nem fogok semmiféle női praktikás, csábítgatós idióta jeleket küldözgetni, mint valami ábrándos kis picsa. Hogy még hülyébbnek tűnjek a szemében? Az ki van zárva! Nem akarom elásni magam nála. Nem vagyok kislány. Nem hiszek a szerelemben. És nincs is rá szükségem. Ezt az álomvilágos maszlagot meghagyom neked, és őszintén kívánom, hogy légy benne boldog. Ezt neked találták ki, nem nekem. - vettem egy mély levegőt, mert már kezdett kiborítani ez a Mark téma. Nem akarok még egyszer hinni ebben, aztán elveszíteni, mielőtt még az enyém lehetett volna. Egyszer is sok volt.
- Én is elvittem étterembe, ahol a nővérem dolgozik. Halálra whiskyztem magam vele. Ledaráltam vele vagy három sorozatot. Egy ágyban aludtunk. Mégsem volt randis program egyik sem. Sierra... ezeket csak bele akarod magyarázni. Nekünk nem írtak romantikus regényt Markkal. Az én életem nem olyan, mint a tiéd. Te magad is megmondtad, hogy nem vagyok olyan, mint a többi nő. Szóval légyszi, ne beszélgessünk a nem is létező szerelmi életemről. - azt már nem tudtam hozzátenni, hogy különben fogom magam és most azonnal haza megyek.
- A munkánk? - döntöttem oldalra a fejemet.
- Mármint úgy érted, hogy kirúgnak minket, mert a felettesemmel kavarok? Erre már én is gondoltam, miután megtudtam, hogy talán Shaw tehet a szektás bukásomról. Aki képes volt hidegvérrel megölni a macskáját, abból bármit kinézek. Benne van, hogy bedob egy szaftos pletykát, és örökre elintézi a nyomozói pályafutásunkat. A saját sorsom nem igazán érdekelt, csak Marké. Munkahelyem akármennyi lehet, de belőle csak egy van az életemben, és nem akarnám elveszíteni. Semmiért. Nem akarnék rosszat neki. Engem például zavart, hogy miattam felfüggesztették, de úgy tűnt, hogy őt nem különösebben érdekli. Sőt. Nem hiszem, hogy megviselné, ha valami más munkát kellene találnia magának, és soha többé nem lenne köze az igazságszolgáltatáshoz. Majd szerel kocsikat vagy motorokat. Mark egy életművész. - csodálom és imádom érte.
- Egyébként szerintem már eleve ütőkártyát adtunk a kezébe azzal, hogy kitaláltuk, együtt megyünk Atlantába, nem is kevés időre. Úgyis híre megy, és mindenki elkezd mindenféle valótlanságot kombinálni. Én valahol lélekben már felkészültem rá, hogy arra jövünk vissza, hogy soha többé nem kell felvennünk a szolgálatot, mert Shaw kicsinál minket. De ha Markot ez nem zavarja, akkor engem meg aztán főleg nem. Majd kitalálunk valamit. Nekem ott a CIA-s megbízóm. De még mindig lehetek fordító vagy tolmács, ha rendőr, nyomozó, ügynök már nem is. Mindig volt valahogy, és ezután is lesz. - néztem rá halvány mosollyal.
- De köszönöm, hogy aggódsz értem. És Markért is. Sokat jelent.
Sierra & Emma Larson
BEE




"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_o6fix2i5y01sotrar_250
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
Whenever I catch a knowing smile Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: Whenever I catch a knowing smile
Whenever I catch a knowing smile EmptyPént. Ápr. 19 2024, 09:55



Emmalynn&Sierra
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-Emma! Az, hogy nem vagy olyan, mint a többi nő, jelenthet nagyon sok dolgot. Neked nem túl nehéz pasi aggyal gondolkodnod. Ha tényleg nem akart csak úgy rád ugrani, akkor valószínűleg annak oka volt, és nem az, hogy nem tetszel neki. Lehet, hogy csak szimplán nem akart mindent elcseszni, mert mondjuk azt tanították neki, hogy udvaroljon egy nőnek, és ne azonnal leteperje. Értem, hogy te tapasztalni szeretsz dolgokat és az alapján dönteni, de vonzalomban és szerelemben nincs se logika, se megmagyarázható dolog. Tegyük félre a kémiát egy kicsit, és csak nézzük a dolgok érzelmi oldalát. Mark úriember volt, és ezért minden nő összetenné a két kezét. Te vagy az az egy, akit többre tart annál, mintsem gondolkodás nélkül rád vesse magát, legyél bármennyire vonzó is a számára. –főleg, hogy most láthatja őt teljes, nőies valójában. A szóhasználata, a gondolkodásmódja elég férfias és pasis, ahogy sok hobbija is, de Emma alapvetően az egyik legnőiesebb nő, akit ismerek. És tényleg az, nem abban merül ki, hogy magamutogató és társai.
Azt inkább nem akartam kimondani, hogy lehet, hogy azért volt lényegtelen, mert felszínes kapcsolatai voltak eddig a kedves hadnagynak, vagy nem jártak össze a hétköznapokban úgy, mint most. Ha valamelyikük összeszedett volna egy komolynak tűnő dolgot, lehet, hogy hamarabb kibukott volna, mennyire nem csak kollégák, vagy mondjuk barátok.
-Én nem erre gondoltam. Dave is a barátja, de teljesen másképp áll hozzátok. –és biztosan nem azért, mert Emma nő. Mármint nem abban az értelemben, hogy amiatt nem viszonyul hozzá ugyanúgy, mint a haverjaihoz. Simán kinézném belőle, hogy mindegy, mi a neme, ha Emma olyan lenne, mint bármelyik haverja, akkor nem csinálna meg érte ilyesmiket. Aggódik érte, rábeszélte, hogy vegyen vissza, elviszi Atlanta-ba, előtte pedig becuccolt hozzá. Ezek nem egyszerű dolgok, főleg egy olyasvalakitől nem, mint Mark Reilly. Olyan, mint egy állandóan összegömbölyödött sün, ami mindenkit távol tart. A húgommal szemben mégsem ilyen. Nem lehet vele seggfej, azt nem engedné neki.
-Sajnálom, hogy így gondolod. –tényleg. Nem volt jó hallani, hogy nem hisz a szerelemben és nem fog úgy tenni, mint valami „ábrándos kis picsa.”
-De ha van rá esély, hogy vette a jeleidet, csak összezavarodott, vagy mit tudom én, most, hogy nem tudja, hová tegye ezt az egészet, mert úgy viselkedsz vele, mint korábban, talán már nem mer lépni. Valljuk be, hogy egyikőtök sem túl egyszerű eset. Beszéltetek róla egyáltalán, amióta történt ez az… egész? –mert ha nem, akkor sajnos sanszos, hogy nem tudják egymás jeleit értelmezni. Mindkettő a nyers őszinteség bajnoka, és a mindent kimondásé, most valamiért mégis olyanok, mint a középiskolások a suliban, akik először lesznek szerelmesek. Bár talán… tényleg így van.
-Nem voltak randis programok, mert eddig még nem csapott benneteket arcon a valóság. Valamiért eddig egyikőtök sem gondolt így a másikra. Nem akart, nem tudott, nem mert. Mindegy, minek nevezed. De ez változhat. Most, hogy már mindketten tudjátok, hogy a másik nektek a tökéletes, képesek lennétek úgy tenni, mintha ez nem is lenne fontos?! –pislogtam rá határozottan, de azért némileg aggódó bizonytalansággal. Annyira szeretném, ha jól érezné magát és nem nyomná rá a bélyegét a hangulatára ez az egész. Ha nem zavarná, akkor nem lenne tőle ideges. Nagy különbség van aközött, hogy barátként elmentek valahova, vagy rájössz, hogy talán szereted a másikat, nem csak úgy, mint egy kedves ismerőst. A kezdetektől fogva kell lennie köztük valamiféle… kapocsnak, ha Mark őt akarta maga mellé, Emma pedig ennyire nagyon kötődik hozzá. Nem erről híresek, és most, hogy szembe jött a „rideg” valóság, nem tudnak mit kezdeni ezzel.
Csendben hallgattam végig azt, hogy kifejtette, mennyire nem zavarná, ha nem lenne többet nyomozó a róluk keringő valós, vagy téves dolgok, illetve pletykák miatt. Aranyos és baromira megható mondat volt, hogy munkahelye lehet másik, de Mark csak egy van. Ez annyira… különleges volt. Főleg olyasvalakitől, aki ennyire oda meg vissza van a munkájáért. Egy ideig csendben figyeltem őt, aztán úgy döntöttem, hogy közelebb húzódom hozzá, és megölelem. Tudom, hogy nem egy tapogatós, ölelkezős fajta, de most valahogy muszáj volt meglépnem ezt.
-Persze, hogy aggódom. A húgom vagy, a legfontosabb a világon. Mark meg… neked fontos. Plusz most nagyot nőtt a szememben. –akkor is, ha tudom, hogy Emma ezzel nem feltétlenül ért egyet.
-Nem szeretnék beleszólni, tényleg. De nagytesós tanácsként annyit tudok mondani, hogy beszélnetek kéne. Lehet, hogy ő nem így látja. Simán lehet, hogy benne van a para, hogy a munkád miatt sosem kezdenél vele. Mondanám, hogy talán le kéne mondanotok Atlanta-t, de semmi értelme nem lenne. De ahhoz, hogy pontosan tudjátok, mit gondol a másik, előbb vagy utóbb valamelyikőtöknek meg kell törnie a néma szenvedést. Mert akármit mondasz, ez az. Ha csak az egyikőtök akar többet, akkor simán lehet egy önmarcangolás a közös kiruccanás, ahol, igenis romantikusnak hangzó, programokat csináltok együtt. Nem ismerek nálatok nyersebb, őszintébb, magabiztosabb, határozottabb embert. Szerintem ehhez is így kellene hozzá állnotok. Tudjátok, mit akartok. Vagyis… én úgy gondolom, hogy mindketten tudjátok.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Whenever I catch a knowing smile 52
Whenever I catch a knowing smile Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Whenever I catch a knowing smile
Whenever I catch a knowing smile EmptySzomb. Ápr. 20 2024, 08:22
Music: Lemon tree
Location: Sierra's home, Queens, NYC
Partners: sis' powa ♡
Equipment: macaron

Sierra nagyon aranyos volt, értékeltem az igyekezetét, és egyáltalán nem szerettem volna megbántani őt, de mindez csak ábrándos, kislányos feltételezgetés volt a részéről, egyáltalán nem konkrétumok. Nincs semmiféle alapja, ami alátámasztaná.
- Legyen igazad. - hagytam rá a dolgot egy vállrándítással elintézve. Nem fogom azt gondolni, hogy Mark csak rendes akart lenni, aztán meg jól pofára esni. Megint. Nem tudom, mi lett volna ebben a kihasználás. Mindenki józan volt, senki nem kényszerített senkit semmire, közös megegyezéssel történt volna. Azért vannak az alkalmak, hogy kihasználjuk őket. Ha nem működött volna, legalább tudnánk.
- Dehogy beszéltünk. Mégis mit kellett volna ezen? - ha lehet, inkább szóba se hoznám. Csak felejtsük el mindketten, és minden maradjon a régiben. Nem akarom, hogy innentől furán nézzen rám, és valami hülye gyökér, naiv picsának gondoljon. Mi van, ha azt hiszi, hogy így akarok rajta keresztül feljebb jutni? Oh baszki. Neeh. Mégis beszélnem kell vele. Nem akarom, hogy ilyen tévképzetei legyenek rólam!!!
Az, hogy lényegében eddig is randis programjaink voltak, csak nem így neveztük, hanem leginkább sehogy, elgondolkodtató volt. Egy pillanatig. Nem szerettem volna belemerülni ebbe. Az is spekuláció.
Sierra hirtelen ölelése mosolyt csalt az arcomra, és viszonoztam is azt. Annyira nagyon szeretem őt. Nem is kívánhatnék magamnak jobb testvért vagy barátnőt. Mindig ott voltunk, és mindig itt leszünk egymásnak.
- Szupi. Legalább ennyi haszna volt. - hogy Mark ezzel a húzással nagyot nőtt a szemében. És ha nekem fontos, akkor mondhatni, hogy neki is. Ennek végül is örülök. Sierra is beláthatja, hogy Mark nagyon nem olyan, mint amilyennek előítéletes szemmel, külsőre tűnik. Szerettem ezt a munkamentes együtt lakást is. Végre jó volt napokig nyugodtnak és kiegyensúlyozottnak látni Őt. Senki sem próbált meg véletlenül vagy szándékosan az agyára menni. Leghamarabb csak a hülye játékokon húzta fel magát. 
Mark nem egy parázós típus. Miért most kezdené el? De végül is mindegy. Költői kérdés volt. 
- Atlantát nem fogjuk lemondani. Ez más miatt is nagyon fontos. - azt sajnos nem árulhatom el, miért. Meg kell találnia a lezárást, hogy végre megszabadulhasson az őt kísértő múltjától. Addig nem fog tudni továbblépni, amíg nem kapja meg a válaszokat. Én pedig segíteni fogok neki.
- Nem tudom, Mark mit akar, én meg pláne nem akarok semmit. Csak nyugalmat, a régi életünket. Nekem az is bőven megfelelt. - nem kell túlbonyolítani.
- De... jó. Ha túléli és kiheveri a mait a haverjaival, majd beszélek vele. - ez elkerülhetetlen. Nem fogok vele másként bánni és viselkedni, mint eddig. Kedvelem, fontos nekem, szeretek vele lenni. Macerás és felesleges hülyeség lenne azt tettetni, hogy nincs így. Semmi se változik, nem leszek távolságtartó. Minden lehetőség ugyanúgy adott, mint eddig volt. De reménykedni nem fogok olyasmiben, ami talán nem létezik, és sosem történik meg. De igyekszem nyitott maradni felé. Ezt megígérhetem.
- Lezárhatjuk a témát? Utálom az ilyen érzelmi picsogásokat. Főleg, ha rólam van szó. Szóval... mit mondtál, mit is főztél? Ettől a sok szarságtól kajás lettem. - pislogtam ártatlanul, végigsimítva a hasamon.
- Amíg tömöm a fejemet, közben elmesélhetnéd, hogy milyen szuveníreket szeretnél Atlantából. A meglepiken kívül persze. Képzeld! Az autósmozi előtt van egy bolhapiac, és .... 
Sierra & Emma Larson
BEE




"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_inline_o6fix2i5y01sotrar_250
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
Whenever I catch a knowing smile Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Whenever I catch a knowing smile Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: Whenever I catch a knowing smile
Whenever I catch a knowing smile Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Whenever I catch a knowing smile
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» At the end there will be a bright smile ~
» Smile today, cry tomorrow ~ Jem and Jules
» smile for the picture, won't you be a good sister?
» smile for the camera // phoenix & dusty
» Share a Smile - Jayla & Benjamin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: