New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

our history // Mel && Maxi
TémanyitásRe: our history // Mel && Maxi
our history // Mel && Maxi EmptyKedd Ápr. 23 2024, 21:32

Max & Mel
- You make me Feel like I'm livin' a teenage dream -
Érdekes, hogy a barátaim között akad nem egy olyan, aki kevésbé spontán és bevállalós, mint én. Komolyan, úgy kell őket néha noszogatni, hogy legyenek már benne egy kis őrültségben, pedig szerintem ahhoz, hogy túléljük ezt a kurva komoly világot, muszáj néha őrültnek lenni. Különben totál befásulsz. Igaz, nekem mostanában kevés időm van arra, hogy éljek, hiányzik is nagyon, de most végre sikerült kis időt szánnom Lenara, erre lelép idő előtt. Max miatt. Hihetetlen.
- Azt sejtettem, hogy nem akárkit – vágom rá égnek emelt tekintettel. Oh, hát igen, Maxim tudom, nem arról híres, hogy bárkivel leállna, talán nála első tényleg a külső, ha az nem fogja meg, akkor cseszheti bárki is. Mondjuk némiképp igaza is van ebben, mert hiába is mondja mindenki, hogy nem minden a külső, ha nem vonzódsz valakinek a kinézetéhez, a kisugárzásához, a fene megette az egészet.
- Ja, látom, hogy nagyon formális vagy – hümmentek, ahogy végig mérem a ruházatát. – Kivéve persze azt ott – bökök a fejemmel a kezében lévő üveg felé, ami hogyha bárkinek is nem szúrna szemet messziről, hát közelebbről egész biztosan lebukik vele Max, mert ide érzem az alkohol illatát. – De miért akarod, hogy elnyeljen a föld? – emelkedik meg a szemöldököm. Annyira azért nem lehet szar a helyzet. Vagy de?
Közben persze rájövök, jobban mondva Max emlékeztet, miért is vagyok itt, így lassan bólogatok, de mire a mondata végére ér, már el is gondolkozom azon, hogy vajon akarja-e tényleg Lena, hogy bármiféle köze legyen hozzá? Mármint ha egy numerára vágyik, oké... De ha bármiféle kapcsolat-szerűséget akar, akkor talán rossz a kiszemelt.
- Tényleg? És ez működik a nőknél? – csodálkozom el őszintén. Nem tudom, lehet, hogy én öregszem egy kicsit, de ha nekem idejönne és a szemembe mondaná, hogy csak meg akar dugni, vélhetően úgy elhajtanám, hogy vissza se nézne. De ez én vagyok persze, vannak olyan lányok, akiknek ez bejön. Persze nem akarom, hogy a barátnőmet csalódás érje, de azt sem, hogy mikor majd megkérdezi, mire mentem, hápogjak neki a semmiről.
- A barátnőmnek bejössz. Elvileg matcheltetek a tinderen, de gondolom nem tartod számon pontosan őket – pillantok rá oldalra. – Most csak azért én vagyok a küldönc, mert a szél szétfújta a haját – nevetem el magam lehajtott fejjel, mert hát ez a duma azért nem semmi, bárhonnan is nézzük. – Nem tudom, mit mondhatnék, nagyon jófej csaj, bulizós, aranyos, tényleg... de szerintem nem egy kósza éjszakát szeretne bárkitől is – konstatálom hangosan, mert ezt tudnia kell, bár én is csak sejtem, bár azt elég erősen. Lena szerintem kapcsolatra vágyik, amit az én véleményem szerint Maxtól nem fog megkapni, de ki tudja?! Ne rajtam múljon, ha arról van szó, hátha éppen most akar megkomolyodni a mellettem ülő is. Egyszer csak eljön az a pillanat is, nemde? – Szóval igazából a lényeg, hogy én megteszem, amit megkövetel a haza, de ha úgy alakul, hogy ráhajtasz és összetöröd a szívét, egész biztos kinyírlak – nézek rá ártatlan mosollyal az arcomon. Megteszem, biztos is. Nem szeretem, ha a hozzám közel álló emberekkel packáznak, így nem is tudom, miért adom meg a lehetőségét ennek, de azt sem akarom hallgatni Lenától, hogy miért nem szóltam egy jó szót az érdekében, ha már egyszer ismerem...


- 518 szó // outfit -




Sometimes, it's not the song that makes you emotional,
it's the people and things that come to your mind
when you hear it.
mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
our history // Mel && Maxi Capture-1610705683013

our history // Mel && Maxi Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
our history // Mel && Maxi 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
our history // Mel && Maxi Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
our history // Mel && Maxi 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
TémanyitásRe: our history // Mel && Maxi
our history // Mel && Maxi EmptyKedd Ápr. 09 2024, 23:49

Mel

Max

Azt szeretném hinni, hogy minden pillanatot megéltem az életben, hogy megragadtam minden egyes ki mozzanatot, ami nem veszik majd el azzal, hogy én egyre kevesebbet tudok majd ezekből nyújtani magamnak. Mert tudom, hogy egy önző fasz vagyok és nem szeretnék mást csak azt, hogy én olyan élményeket gyűjtsek, amik felemelnek, de ez a nap. Ez az élet, ami most kezd kibontakozni erősen szar. Meg lehet szokni, sőt szeretni is lehet, de céljaim voltak és egészen biztos nem az, hogy most a munkám közben kirittyentve egy parkba üljek le, hogy lehúzzak egy olya italt, amit totál illegális ezen a helyen. Sok a gyerek, sok a kutyát sétáltató kamasz és nem a jó példa az, amit most látnak, ha rám néznek. Bár ez közel sem érdekel, mert ez a kis idő az énidő, mintha olyan nagyon el tudnám engedni a jövőbeli dolgaimat. Mindig itt lebegnek a szemem előtt, aztán valami mégiscsak lyukat üt bennük. Amikor belekúszik a mocskos múlt és azt kiáltja, hogy itt vagyok és én nem megijedek, sokkal inkább elmosolyodok, de azáért mondok egy cifrát, ami nem annyira szimpatikus a körülöttem lévő világnak.
A lány akinek a feneke megcsillan egy kis fénydugárként a napomban és a velem szembe lévő kis mosolyka fogja ma fellendíteni a napom, ez nem is kérdés. Annyira vigyorog rám Mel barátnője, hogy már szinte én érzem magam kínosan, de állom és figyelem, mikor kapom meg azt a tekintete, amire kíváncsi vagyok ennyi év után. Tudom, hogy én nem vagyok jó barát alapanyag, nem szeretek sokáig senkit megtartani, régebben még talán elvoltam ezzel az unalmas kis létezéssel, mondjuk Mel mellett nem volt nehéz. Mára már mellette sem tudnám letenni a seggem és ez nem az ő hibája, mert ő okos, szép, és istenem, mennyire nyúlékony, isten áldja a táncos életét. Na jó koncentrálok, mert a pia ennyire hamar nem üthet ki, bár lehet segített volna, ha eszek előtte valamit, nem baj ez lesz a vacsorám is, ha így haladok.
Nem telik sok időbe, hogy felhívjam magamra a figyelmet, vagyis a lány hívja fel Mel figyelmét rám és máris érzem, hogy megindulnak, de mintha hezitálnának. Beleiszok egy jó nagy kortyot az italomba és igyekszem nem azt figyelni mi folyik köztük, mert az igazság az, hogy nem érdekel, ha én vagyok a téma, sok jót nem mesélhet neki rólam az exem, bár nem rosszban váltunk el, azért tudja mennyire jól szórakozok egy egy lánnyal és sosem hosszútávon.
- Csak a jó csajokat szuggerálom Édes ezt ne felejtsd el. – kacsintok rá, miközben levágódik mellém, és mintha megint a gimiben volnánk, fel sem tűnik, hogy mennyi ideje nem láttam, nem érzem magamat olyan idegennek mellette, mint egy két régi osztálytárs mellett. Nyilván változott ő is, de csak előnyére, bár most kehet kicsit híján leszek a bókoknak, mivel tudom, hogy ennyi idő után pont neki mindegy mit mondok olyan simán átlát rajtam, hogy kár lenne.
Felnevetek amikor oldalba bök és felé fordulok, anyám kinyírna ha látná, hogy ülök ebben a drága szerelésben, de kell ez az idő, amikor éppen nem egy sznob fasz vagyok, aki mindenki felett kell, hogy érezze magát csupán mert a neve szerepel az épületen, amiben a munka folyik. Mel szemében tudom, hogy nem vagyok más, mint a legtöbb lány szemében és ez, most meglepő módon jól esik, mégha nem is mindig pozitív ez az érzés.
- Én élek, vagyis alig, mint látod felvettem apám munkáját is, vagyis azon vagyok, szeretném is ha elnyelne a föld, de sajnos még nem tette meg, de már úton vagyok lefelé. – mutatom neki az üveget miközben megint húzok belőle, már óvatosabban kell, mert a szédülés kezd megjelenni, bár még alig, mert ennyi Maxim Wood-ot nem teríti le, vagy hát kis tudja.
- Dögös vagy, még minidig, mi volt az az előbbi kis nem is tudom mi a csajjal? Úgy tűnt, mint aki ide akar jönni, aztán egyszer csak eltűnt, mit mondtál rólam? Tudod változtam, már nem hitegetem a csajokat, hogy akarok valamit, elmondom egyenesen, hogy mik a céljaim. – vonom meg a vállam nevetve a korábbi helyük felé nézve. Tudja milyen vagyok, nem kell tenni a szépet, egyszerűen csak igyekszem nem bunkó lenni, de ha ránézek akkor, ha őszinte akarok lenni nem is tudnék, olyan kedvesnek és normálisnak tűnik, és nem tudom megmagyarázni miért járt velem ez a lány.


BEE
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
our history // Mel && Maxi B22c2aafe2b7108b88e4166555c0d883

our history // Mel && Maxi 76fd5c8dec302b63735decd41ac3b7ca
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
our history // Mel && Maxi 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
our history // Mel && Maxi Top-gun-maverick-miles-teller-dancing-bradley-khjmd3nvx2b1cp0o
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Miles Teller
★ hozzászólások száma ★ :
396
★ :
TémanyitásRe: our history // Mel && Maxi
our history // Mel && Maxi EmptyKedd Márc. 26 2024, 21:08

Max & Mel
- You make me Feel like I'm livin' a teenage dream -
Az utóbbi időben elég nehéz összeegyeztetnem a munkát a szórakozással és a kapcsolataim ápolásával, de tényleg igyekszem, még ha néha úgy is érzem, hogy az életem az összeomlás kapujában toporog. Utálom hallgatni a megvető mondatokat, például, hogy „mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen” és a többi szépség, mert nálam jelenleg nem ez a helyzet áll fent. Persze értem én, vannak ilyen szituációk, de ez most épp kicsit más.
Szóval most pont van még kis időm, mielőtt dolgozni mennék estére, így úgy voltam vele, hogy ideje összefutni Lenaval, ha nem is sokáig, de legalább egy kis duma legyen már, ne csak a telefonon keresztül.
- Szóval igen, anyám teljesen ki van akadva, amiért nem vagyok képes egy kicsit pihenni, meg azon is, hogy a nagybátyámmal tartom a kapcsolatot, de anyám már csak anyám marad, csak nem értem, miért kell mindenen állandóan pattognia. Komolyan nem tudom, hogy milyen lehetett fiatalkorában, vagyis de, keringenek legendák, de nem tudom, akkor lehet, hogy az évek kiölték belőle a lazaságot – magyarázom neki, miközben belekortyolok a kezemben lévő papírpohárba.
- Aha.
- Aha? Lena? Figyelsz te rám egyáltalán, mi ba... – szakad félbe a mondatom, ahogy rápillantok és meglep, amit látok, ugyanis fülig ér a szája, de eközben látom rajta, hogy valami nem stimmel.
- Bocs, figyelek, csak... mindegy. Szóval anyád kiakadt? – tereli vissza a témát, de most már túlságosan felspanolta bennem a kíváncsiságot ahhoz, hogy ne járjak utána, így hátrapillantok a vállam fölött, mert vélhetően ott kell keresnem a lényeget. Mikor azonban összetalálkozik a tekintetem Max vigyorgó képével, visszafordulva elkerekednek a szemeim.
- Lena! Azt ne mondd nekem, hogy közöd van hozzá... – Kicsi a világ, azt jól tudom, hogy Maxim Wood mostanra nem az a gimnazista srác, akivel engem anno összesodort a sors, hanem egy sokkal csapongóbb életmódot folytató pasi.
- Sajnos egyelőre nincs, bár Tinderen matcheltünk. Lehet, hogy rá kéne írnom. Annyira jóképű, de nem tudom, lehet, hogy élből elutasítana, így inkább csak nézegetem egyelőre. – Nem bírom megállni, hogy a kiszélesedő vigyorommal ne kapjak a fejemhez, majd inkább belekortyolok a kávémba, mert elsőre úgy gondolom, talán jobb, ha csendben maradok, de nem igazán ebből a fából faragtak ugyebár.
- Most mi van, ismered?
A kérdésére bólogatni kezdek, de nem akarom elkeseríteni vagy éppen eltántorítani a szándékaitól amiatt, mert Max az exem, mert az már tényleg elég régen volt, ami köztünk történt. Lassan tíz éve. Jó ég, erre rágondolni is sok. Szóval én nem fogom megakadályozni semmiben.
- Szerintem ne írj rá, inkább menj oda hozzá. Bár Lena... szerintem vigyázni kell vele – figyelmeztetem a biztonság kedvéért, hogy ne mondhassa, hogy én nem szóltam előre.
- Áh, nem megyek. De nézd meg, ahogy néz... és az a mosoly!
- Jó ég, akkor gyere, majd én bemutatlak – nyúlok a könyöke után, amire arrébb is ugrik egy fél métert.
- Dehogyis, Mel! Nem erre készültem, nem úgy vagyok felöltözve, a hajam is összevissza fújta a szél.
- Ne szórakozz már. Elszalasztanád a lehetőséget?
- Amúgy is mennem kell mindjárt, találkoznom kell az egyik egyetemi professzorral a beadandó miatt. – Na jó, ez kamu. Eddig még semmi dolga nem volt. Úgy hümmentek, amiből kihallhatja, hogy nem hiszek neki. - De szólhatnál pár szót az érdekemben, ha már úgyis ismered. De várd meg, míg eltűnök a kanyarban. – Csak kapkodom a fejem erre a gyors indulási szándékra, azt sem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. – Fussunk össze még a jövő héten, ha ráérsz – mondja és egy puszit nyom az arcomra, aztán már indul is.
- Jól van Lena, és mit mondjak rólad? Csak rosszat? – vonogatom meg a szemöldököm, aztán megingatom a fejem és újra megfordulok, hogy most már odainthessek Maxnek és persze el is indulok felé, hiszen elég rég nem láttam már. Persze nem akkor láttam utoljára, mikor együtt voltunk a gimis éveinkben, de utána azért eléggé másfelé sodort minket az élet és a barátságunk is lassan elsínylődött.
- Az a hobbid újonnan, hogy egyedül ücsörögsz egy parkban és csajokat szuggerálsz? – kérdezem, mikor odaérek hozzá és kérdés nélkül le is vágódok mellé a fűbe. – Ja várj! Ez nem is újkeletű dolog – emelem fel a mutatóujjam egy széles mosoly kíséretében, miközben kicsit oldalba bököm a könyökömmel. Hiába teltek el évek, mióta nem láttam, azért amíg tartott a barátságunk, már kezdett kialakulni a jelenlegi személyisége, szóval van némi rálátásom a dologra.
- Nem gondoltam, hogy pont beléd botlok ma délután, mi újság, azt hittem már, elnyelt a föld – pillantok rá oldalra, ahogy végig is mérem közben, hogy mi is az, ami miatt lobbiznom kellene most itt Lena érdekében. Szerintem úgy öt éve nem láttam az insta posztjain kívül, szóval az nem most volt. Rengeteget változott, meg kell hagyni, természetesen előnyére. Az biztos, hogy szép évek voltak a gimiben, de már régen nem ugyanazok vagyunk, hiszen akkor még szinte csak gyerekek voltunk.    

- 786 szó // outfit -




Sometimes, it's not the song that makes you emotional,
it's the people and things that come to your mind
when you hear it.
mind álarcot viselünk
Melody Sharp
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
our history // Mel && Maxi Capture-1610705683013

our history // Mel && Maxi Be3c9ac4f5455c5d3df9aa88a97b66c1b6771685
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
broken wings
★ családi állapot ★ :
our history // Mel && Maxi 16ccc50f1dfc192451fc1d37dfc33f0e09d98d8a
I said I'm done with you
But I can't help it when I lay down,
still think of you
Keeps me awake at night and
Why do I let it get so far?
How do we end with broken hearts?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
our history // Mel && Maxi Fdcaea9e54861afdfdb243f2977755561e056c8f
★ idézet ★ :
Dance is the hidden
language of  
the soul
★ foglalkozás ★ :
bartender (Hotel Artemis és Emperor)
★ play by ★ :
Ester Exposito
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
our history // Mel && Maxi 60daff408a3398e62c537cb4405fa1df57296428
Témanyitásour history // Mel && Maxi
our history // Mel && Maxi EmptyCsüt. Márc. 21 2024, 18:56

Mel

Max

Majd ma lesz felesleges 2 órám, amikor magamra tudok fókuszálni és nem a cég ühyeit intézem, csak egy gyors kávé vagy a tinder húzógatása jobbra balra, mert estére már arra sincsen kedvem, hogy mást húogassak a virtuálsi csajokon kívül. Nagyon gáz tudom, még egy hete még meztelen nőt sem láttam, Kaia is rendeesn kicsinálja az agyam ez a hülye új rpojekt, a tervek, hogy nem leszünk együtt, mint amennyit muszáj, az heti 4 nap aktív együttlét, de nem abban az értelemben, amiben nekem még feküdne is. Kurvára leegem van már, és a nap közepén nem kellene a park közepén leülnöm a dugi piámmal a zsebembe, mert egrészt vüntedentő, másrészt dolgoznom kellene. De már sötétedik, ilyenkor maximum a pediofilok fognak betrálálni, de neki lehet nagyobb a bűnük, mint nekem valaha. Mekkora szívás, hogy a kor előrehaladtával az élet nem irgalmasabb hanem unalmasabb lesz.
Ahogy leülök a parkba eszembe jut egy két emlék, még a fiatalabb koromból, amikor ugyanennyire hadilábon álltam a szexxel, mint most, amikor nem tudtam mit akarok kezdeni magammal, vagyis de mindig is én akartam lenni a következő Meta alapító vagy valami olyasmi, de nem tudtam milyen lesz a magánéletem, akkor volt barátnőm, most azt sem tudom mit kezdjek azzal aki van, de közben gyűlöl, hiszen a színjáték közel sem igazi kapcsolat.
Beleiszok az üvegbe, ami kívülről nem mutatja, hogy olyan szereket tartalmaz, amitől majd reményeim szerint lesz egy nyugodt estém, na jó, csak whiskyt, de az is el tud altatnia megfelelő mennyiségben, emrt már ágyba tornát aligha várok. Ha anyám megneszeli, hogy csajjal vagyok, aki nem Kaia azt hiszem még a rendőröket is rám hívja, nehéz eset a szülőkkel a kapcsolat még akkor is ha már ezer éve nem is lakom velük. Elvárások vannak, és azokat teljesíteni kell, amiből nincsen kibúvó.
- Baszki! - csúszik ki a számon egy hangos káromkodás, mire egy gyermekével sétáló anyuka kapja felém a mérges tekintetét, de azt a segget felismerem bárhonnan, évekig volt a kezem melegítője és most hogy itt van nem tudom eltéveszteni. Igaz akkor még nem voltam ennyire hajhász, mint most, de mindenki változik, biztos ő is más lett, kár, hogy a nagy szerelemből alakult barátságunk is megfakult, de most tökéletesen le tudja kötni majd az agyam, főleg, hogy őszintén örülök annak a fenéknek nekem háttal és a vigyorgó barátnőjének is, aki miatt szerintem lassan ő is oda fog figyelni, mert a csaj nagyon ismerős, de a piros feje, amikor rám vigyorog és én vissza már sejteti velem, hogy vagy megfektettem vagy meg akarom.


BEE
mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
our history // Mel && Maxi B22c2aafe2b7108b88e4166555c0d883

our history // Mel && Maxi 76fd5c8dec302b63735decd41ac3b7ca
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
our history // Mel && Maxi 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
our history // Mel && Maxi Top-gun-maverick-miles-teller-dancing-bradley-khjmd3nvx2b1cp0o
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Miles Teller
★ hozzászólások száma ★ :
396
★ :
TémanyitásRe: our history // Mel && Maxi
our history // Mel && Maxi Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
our history // Mel && Maxi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Let's make history. Lita & Ezra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Staten Island :: Utcák és parkok-
Ugrás: