New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
TémanyitásLeo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptyHétf. Feb. 05 2018, 12:03

Leo  & Annie



It's been a long time...


Nem történik semmi. Nem tudom, volt-e már valaha unalmasabb munkahelyem életemben, de tény, hogy már én érzem cikinek, hogy a semmittevés miatt fizetnek nekem. Egy nap, ha húsz ember besétál ide, akkor sokat mondok és azok közül sok olyan, aki nem is akar könyvet venni, csak, kíváncsi. Na jó, akadnak azért könyvmolyok is elég sokan, sőt. Van, aki hetente jön új könyvért, mert már kiolvasta az előzőt, olyankor pedig nem árt, ha felkészült vagyok az új irományok terén, hogy ajánlani tudjak valamit. Szóval, jobb időtöltés híján általában olvasok. Egyébként is olyan tevékenység ez, amit imádok, hiszen az ember bármi lehet, ha könyv van a kezében.
Most éppen egy szexi boszorkány vagyok, akit meg akarnak ölni, mert tisztavérű, de kap maga mellé egy igen szexi mentort. Talán az ilyen hülye könyvek miatt várom én annyira a szőke herceget, hiszen egy-egy ilyen történetben mindig olyan édes pasik vannak. Az életüket áldoznák a nőért, akit szeretnek, ráadásul olyanokat tudnak mondani, hogy az ember már attól, hogy olvassa lefordul a székről és cseppfolyós halmazállapotúvá válik. Nem tudom mit lépnék, ha valaha élő, létező férfitól hallanék hasonló mondatot, mint, hogy "Amióta először megpillantottalak tudtam, hogy téged akarlak. Csakis téged. Senki mást a világon."
Mit nem adnék azért, hogy egyszer valaki így gondoljon rám. Bár, ha komolyabban végig gondolom, cseppet sem lenne most időm szerelmesnek lenni és ez hülyén hangzik, de valóban így van. A hét három-négy napján reggeltől estig melózok, ha pedig nem így van, akkor örülök, ha szimplán van időm létezni. Nincs nekem időm holmi szerelmekre, de azért néha rám tör az érzés, hogy olyan jó lenne valaki, akivel együtt tölthetném a szabad perceimet. Valaki, akire számíthatok, de úgy látom, nekem el kell fogadnom huszonöt évesen, hogy ilyesmire jó darabig nincs esélyem.
-Máris jövök.- kiáltom el magam, ahogy meghallom a picinyke csengő csilingelését az ajtó fölött, majd az utolsó két mondatot még elolvasom gyorsan, végül a lapok közé illesztem a könyvjelzőt és leteszem az asztalra az életem szerelmét tartalmazó könyvet.
Feltápászkodok az üzlet hátsó részében leledző bőrkanapéról, mely ma még csak az én hátsóm által süppedt be picit, majd előre sétálok a kasszapulthoz és kíváncsian pislogok a vásárlóra, akit már a tarkójáról is megismerek, ahogy az egyik könyvet lapozgatja.
-Mit keresel itt, Leo?- még azelőtt hagyják el ajkaimat a szavak, hogy alaposabban végig gondolhatnám, mit is kellene mondanom, közben karjaimat összefonom melleim előtt és cseppet sem kedvesen pislogok az érkezőre. Hiszen fél éve eltűnt szó nélkül s bár nem voltunk kapcsolatban vagy ilyesmi, azért egy "Bocs, le kell lépnem" elég lett volna csak, hogy tudjam, el fog tűnni a francba. Erre most besétál ide. Megőrülök, hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak. Valószínűleg kanos a szentem, hiszen afféle "barátság extrákkal" kapcsolat volt a miénk. Ha kellett valaki az ágyába szólt és én is így tettem, ha épp én voltam magányos, mindemellett pedig egész jól elvoltunk, mint haverok.
Tehát, azt hiszem nem meglepő, hogy így fogadom, miután több, mint fél évvel ezelőtt egyszerűen csak eltűnt egy büdös szó nélkül. És még örülhet, hogy nem vágom hozzá a Harry Potter és a félvér herceg cseppet sem végkony kötetét.
-Jajj, elnézést. De bunkó vagyok. Miben segíthetek a kedves vásárlónak?- váltok mézes-mázos stílusra egy mímelt mosollyal az arcomon, miközben bájosan pislogok Leonelre. Meg tudnám fojtani egy kis kanál vízben, de szerintem ezt Ő is érzékeli.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptyKedd Feb. 06 2018, 00:36



Annie && Leon


Valahogy nem igazán érzem magam még otthon ezekben a pitiáner kis ügyekben a nagyobb bevetés után, és igazából elég dühös vagyok az egész világra, amiért le kellett fokozniuk, és vissza kellett térnem a régi kerékvágásba. Egy apró baklövés volt, amit vétettem, de elég volt ahhoz, hogy azt mondják: adieu. Sajnos nem volt elég időm megtanulni az önkontrollt, de legalább ma szabad vagyok, így kicsit foglalkozhatok magammal is. Hódolhatok az egyik kedvenc hobbimnak, az olvasásnak, és a legjobb az lesz, ha ezt összekötöm egy még kellemesebbel.
Kétszer láttam bemenni a bronxi könyvesboltba hazafelé menet Annie Johnsont, és ami azt illeti, nem váltunk el túl jól. Tulajdonképpen nem váltunk el sehogy, mert én hamar kivontam magam a forgalomból, és egy rohadt szót sem szóltam neki erről. Nem mintha bármivel is tartoznék neki, de jóban voltunk, sőt, több mint jóban, így egy kis lelkiismeret furdalásom is van miatta. Benézek, hátha szerencsém lesz, és ő dolgozik ma. Mert gondolom ott dolgozik. Vagyis abban nem vagyok egészen biztos, hogy csak ott, mert ez a nő mindig tudott meglepetést okozni.
Leparkolom a kocsit az utcában, kipattanok és határozott léptekkel indulok meg a könyvesbolt felé, ahol az ajtót kinyitva, idegesítően édes csilingelő hang csapja meg a fülem. Senki sehol. Megköszörülöm a torkomat, mikor hallom a távolból felcsendülő ismerős hangot, és az egyik polchoz lépek addig, hogy kereshessek valami jó kis olvasnivalót magamnak. Kikapom az egyik, borító alapján érdekesnek tűnőt, és bele-beleolvasok, de hamar megzavar a szőkeség. Pimasz mosollyal végigmérve fordulok hátra, hogy szembe találhassam magam vele.
- Neked is szia. – kezdek bele, miközben felvonom az egyik szemöldököm. – Így kell üdvözölni egy rég nem látott barátot? – fonom össze magam előtt a karomat, és a polc szélének vetem a vállam. Halványan mosolyodom el, és megrázom a fejem. Tudom, hogy most magyarázkodnom kellene, hogy mégis miért léptem le szó nélkül, de hát jól tudja, hogy rendőr vagyok, bármikor bevetésre küldhetnek. Igaz, nem volt a kiképzésem előtt sosem ilyen hosszabb idejű munka, amikor eltűntem a föld felszínéről egy jó időre, legalábbis, mint Leonel Freeman. Aleksej Chenkova volt az álnevem hónapokig, és teljes mértékig azonosulnom kellett vele, amibe nagyon nem fért bele az, hogy összejárjak egy kíváncsiskodó nővel holmi szórakozásért.
- Nem fogok magyarázkodni. – jelentem ki, és széttárom a karom. Szerintem nem lepődik meg rajta, mert sosem voltam az a típus, akit túlzottan érdekel, milyen gondolatai támadnak a másiknak vele szemben. Mondjuk azt azért bevallhatjuk, hogy amíg elszórakoztattuk egymást, igen jól kijöttünk, szóval talán tényleg megérdemelte volna, hogy szóljak neki, nem fog utolérni az elkövetkezendő ki tudja hány hónapban?!
- Igazándiból sok ötletem lenne. – préselem össze az ajkaim, de nagyon is érzékelem, hogy ez az édes, mézes-mázos hang egy belül őrjöngő nőt rejt. – Na, ne legyél már ennyire bosszús, Annie. Kicsit sem örülsz, hogy látsz? – A múltkor, mikor elhaladtam mellette a kocsival, kifütyültem az ablakon, de mire észlelte, már ott sem voltam. Valószínűleg, ha észrevett volna, akkor még mérgesebb lenne, de jó heccnek tűnt. Nem mondom, fél év alatt nem változott semmit, még mindig jó nő, és őszintén szólva, bármikor tárt karokkal fogadnám az ágyamban újból. Szerettem azt a kötöttségek nélküli kapcsolatot, ami köztünk volt, ami tényleg megállt ott, hogy néha lefeküdtünk a másikkal, de egyikünk sem érzett annál többet a másik iránt. Legalábbis remélem. Azt nem viselném szívemen.
- És hogyhogy itt? Egész nap ilyen bájosan fogadod a kedves vásárlókat? – nevetek fel halkan, mert nem igazán tudom róla elképzelni, hogy még akkor is mosolyogva érdeklődik, amikor egy halál idegesítő fószer téved be ide. Bár, szerintem ő is tud még meglepetést okozni…


 Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 1672389139  

✖️ made by Artemis✖️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptyKedd Feb. 06 2018, 10:43

Leo  & Annie



It's been a long time...


Mégis mi a francot képzeltem? Hogy a mai napom esetleg jól alakul? Hogy ma nem fogok agyvérzés közeli állapotba kerülni valami idióta miatt? Nagy lóf*szt. Amikor úgy kelek fel, hogy "Igen, ma minden remek lesz, nem hagyom  senkinek, hogy elcsessze a napomat!" jön az élet, és bemutat nekem. Nem is akárhogy. Leonel? Ez most komoly? Más se hiányzott nekem mára, mint Ő.
Pillanatok alatt felmegy bennem a pumpa, már attól is, hogy felismerem és tudatosul bennem, hogy ez bizony Leo. Mindezek után pedig, még van képe barátnak nevezni magát és pofátlanul mosolyogni rám. Komolyan mondom, legszívesebben odasétálnék hozzá és gondoskodnék róla, hogy az arca úgy nézzen ki, mint aki egy veszett macskát akart megfürdetni a minap.
-Rég nem látott barát? A barátok legalább böffentenek egyet, hogy "Hé! Egy darabig nem látsz majd de ne aggódj értem, minden rendben van!" de te még erre se voltál képes. Értem én, hogy nem volt köztünk semmi és nem tartozol nekem elszámolással, de nehezedre esett volna legalább ennyit mondani?- förmedek rá kissé megemelve a hangom és bár nem akartam, hogy elpattanjon nálam a cérna, a mosolya és a lazasága mégis előcsalogatta belőlem a sárkányt. Azt viszont nem fogom az orrára kötni, hogy halálra aggódtam magam miatta és próbáltam megkeresni. Az kellene még, hogy elbízza magát aztán azzal szívja a vérem, hogy a kicsi Annie aggódott érte.
-Ja, hát azt mindjárt gondoltam. Miért is magyarázkodnál? Nem tartozol nekem semmivel.- puffogok, miközben visszafordulok a pult felé és ott kezdek el olyan papírokat egymásra dobálni meg ide-oda pakolászni, melyekről fogalmam sincs, hogy igazából micsodák. Az is lehet, hogy épp össze-vissza kutyulok mindent, de le kell kötnöm magam valamivel. Végül aztán csodás ötletem támad. Felmarkolom azt a könyvkupacot, mely lekerült a kirakati állványról és helyet keresek nekik. Addig is lefoglalom magam valamivel és nem azon töprengek, hogy most képeljem fel Leot, vagy később. Mindemellett persze, próbálom ezzel is palástolni, hogy valójában borzasztóan örülök neki. Nem zúgtam bele, mikor összejártunk, de szerintem természetes dolog, hogy az ember megkedveli azt, akivel nem egy és nem két kellemes éjszakát tölt el. Amolyan nagyon nagyon jó barát titulust tudnék neki adni, vagy fogalmam sincs, hogy szokták az ilyen kapcsolatokat nevezni.
-Annak örülök, hogy életben vagy, mert bevallom, már azon gondolkoztam, hogy kimegyek a temetőbe és körbe nézek, hátha ott fekszel valahol... persze két méterre a föld alatt.- ecsetelem fennhangon, miközben az egyik sorban sétálgatok és épp lábujjhegyen próbálok visszatenni egy könyvet. Nincs az az Isten, hogy visszabattyogjak a létráért, szóval inkább szenvedek. Addig is levezetem a feszkót és legalább Leot is csak hallgatnom kell, látni nem.
-A vásárlókkal bájos vagyok. Te nem vagy vásárló, ráadásul még csak eszedbe sem jut, hogy talán bocsánatot kérhetnél.- sóhajtok bosszúsan, miközben sikeresen a helyére kerül a könyv, majd az égre emelem a tekintetem és eltöprengek azon, miért vagyok ennyire lágyszívű? Szóba se kellene állnom vele, de annyira én sose tudnék bunkó lenni senkivel. Még olyannal sem, aki amúgy megérdemelné.
-Egyébként miért vagy itt? Gondolom, nem olvasnivalót akarsz keresni, vagy igen?- fonom össze karjaimat újfent, hogy még a testbeszédem is konkrétan közölje vele: én most épp egy sértett nő vagyok.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptySzer. Feb. 07 2018, 02:48



Annie && Leon


Valahogy sejtettem, hogy Annie nem fog tárt karokkal fogadni, ahogy meglát, de most komolyan nem értem, mit várt, amikor olyan hirtelen kellett eltűnnöm? Én sem így terveztem.
- Akartam, csak kurva gyorsan jött minden. Rendőr vagyok, Annie. Kiképeztek, és ez azt jelentette, hogy bármikor egy hosszabb bevetésre küldhetnek. Nem volt időm még telefonálgatni is az összes létező haveromnak, hogy „bocs, eltűnök kicsit”. – vonok vállat, és felveszem az álarcot, ami kérlelő és bocsánatkérő kiskutyaszemekkel párosul. Ez általában bejön a nőknél…
- Aggódtál? Nem volt tele velem azért a címlap, hogy keresnének. – heccelem kicsit, és tudom, hogy nem sokára robban is. Nem az a fajta, aki eltűri sokáig ezt a stílust, és igazából tényleg csak szívatni próbálom kicsit. Bírom a csajt, nem akarom, hogy túlzottan bedurcázzon itt nekem. Figyelem, ahogy a papírokat vagdossa az asztal egyik sarkából a másikba, és elmosolyodom rajta. Mikor elindul a felmarkolt könyvekkel az egyik sorba, lassan utána lépkedem, persze egy percig sem vagyok rest közben végig mérni őt. Felnevetek a felvetésére, és rápillantok.
- Hát persze, hogy aggódtál. Ez aranyos tőled azért. – húzom a szám félmosolyra, és nézem, ahogy szenved a könyvvel, hogy visszapakolja a legfelső polcra. – Segítsek? – érdeklődöm, de aztán végül megoldja egyedül is egy kicsit ágaskodva. – Nagy szerencsétlenségedre nem fekszem még két méterrel a föld alatt, szóval üdvözölj már legalább egy puszival. – kérlelem kicsit, de tudom, hogy a bocsánatkérésem várja. A bökkenő az, hogy én abban nem igazán vagyok jó, de ha máshogy nem képes lehiggadni és lejjebb biccenteni a felhúzott orrát, akkor talán ki tudok nyögni egy „bocsit”.
- És ha könyvet szeretnék vásárolni? Igazából tényleg… - vonok vállat, mert az első indíttatásom egy jó kis kalandregény vásárlása volt, de az már csak hab a tortán, hogy a kiszolgáló személyzet élén Annie áll. És itt is van a bökkenő, tényleg arra vár, hogy elnézést kérjek tőled.
- Na jól van, ne haragudj kedves Annie, hogy szó nélkül eltűntem és nem jöttem elbúcsúzni tőled. Majd valahogy megpróbállak kiengesztelni és újra a kegyeidbe férkőzni. – Persze, hogy ezt is elviccelem, nem is én lennék, ha nem tenném. Azért a humor mögött ott bujkál a komoly szándék is. Nem akarom tényleg, hogy rosszba legyünk, és egyébként is jó társaság volt régebben is, miért ne eleveníthetnénk fel azokat az időket?
- Azért vagyok itt, hogy egyrészt, ajánlj nekem valami baromi jó könyvet, ami az ízlésemnek megfelel, másrészt pedig hogy megpróbáljalak elcsábítani egy békülő italra, ha bezártad ezt a kócerájt. Aztán meg azért is, hogy megérdeklődjem, nincs-e kedved szórakozni kicsit egyszer-egyszer?! – Nem rejtem véka alá a szándékaimat, persze benne van a pakliban az is, hogy: -… Vagy már megtaláltad azóta a szőke herceged? – érdeklődöm, és közelebb lépek hozzá a sorok között megállva előtte, és kikapva a kezéből a maradék két könyvet. Az arcát firtatom kicsit, és ha lopva felles rám, azonnal fogva tartom a tekintetét. Nem lesz nehéz kiengesztelni, tudom, mert már el is kezdődött a folyamat, miszerint kezd megbékélni.
- Stephen King – Agykontroll. Ez jó? – lebegtetem meg köztünk az előbb a kezéből kivett egyik kötetet, és oldalra biccentem a fejem.

  Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 1676852372  

✖️ made by Artemis✖️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptySzer. Feb. 07 2018, 21:33

Leo  & Annie



It's been a long time...


Nem tudom, talán csak az én kicsi egom sérelmezi, hogy engem is a "haverok" közé sorol, akiket nem volt ideje külön-külön felhívni, mert oké, hogy nem volt köztünk semmi komoly, de azért szerintem több volt a mi kapcsolatunk, mint egy szimpla haverság. Ha másért nem, legalább azért szólhatott volna, hogy ne várjam, hogy majd kufircolunk, mert nem lesz a városban. Vagy nem? Csak szerintem lett volna egyértelmű, hogy szóljon?
-Elég lett volna egy sms is....- jegyzem meg továbbra is elég morcosan, annak ellenére, hogy úgy néz rám, mint egy kölyökkutya, akit kidobott a gazdi a szakadó esőbe és neked nincs szíved haragudni rá, amiért épp a te küszöbödet találta meg. Nem barátocskám. Ennyi nem lesz most elég. Ez akkor elég, ha késel egy találkozóról vagy épp, ha valakinek rálépsz véletlenül a lábára. Most nem.
Mikor visszakérdez, nem szólok rá semmit. Csak megállok egy pillanatra, abbahagyom, amit éppen csinálok és úgy nézek rá, amire ők, férfiak, azt szokták mondani, hogy a nők ölni tudnának vele. Nem volt tele a címlap, persze.
-Rendben. Legközelebb feladok egy hirdetést, hogy elhagytam a szabadidős partneremet, aki zsaru.- forgatom a szemeimet, de most már azért megeresztek egy mosolyt, hiszen ezt ő sem gondolhatja komolyan. Mégis mit kellett volna tennem? Felkutatni miatta a fél világot? Hohó! Azért annyira tényleg nem voltunk mi jóban, csupán hiányzott azokon az éjszakákon, mikor épp huncut hangulatomban voltam, mert be kell valljam, az ágyban igen jól tudott teljesíteni. Nem véletlenül vagyok most ennyire durcás ugye.
-Kösz, megoldom.- vágom oda szinte azonnal, ahogy felajánlja a segítségét és már, csak azért is alapon addig küszködök, míg sikerül azt a rohadt könyvet a helyére tenni. Aranyos, hogy aggódtam? Ja, hát tudom én, hogy kibaszott aranyos vagyok. Annyira, hogy még azt is megérdemlem, hogy valaki szó nélkül lelépjen az életemből, még akkor is, ha nem épp egy nélkülözhetetlen szereplője.
-Még ezek után puszit is szeretnél?- vonom fel a szemöldököm, ahogy megállok előtte a könyv visszapakolós mutatványom után, közben kezeimet a csípőmre vágom.
-Igazából ebben az esetben hajlandó vagyok szimpla vásárlóként tekinteni rád.- kezdem el gondosan nézegetni a mellettem lévő polcot, mintha bármi tervem lenne az ott leledző könyvekkel és, csak akkor pillantok rá újra, mikor végre kinyögi azt, amit az első pillanattól kezdve vártam. Jól esik, igen. Szerintem mindenkinek jól esik, mikor a másik ember tartja annyira, hogy hajlandó legyen bocsánatot kérni tőle. Még akkor is, ha nehezen megy vagy épp ő úgy érzi, hogy nincs miért. Én is megtenném ezt fordított helyzetben és megfogalmazódik bennem a kérdés, hogy ő mit lépett volna, ha én tűnök el szőrén-szálán...
-Köszönöm szépen, kedves Leonel. Látod? Nem is volt ez olyan nehéz. Máris szívesebben tárgyalok veled.- eresztek meg egy diadalittas mosolyt, miközben karjaimat összefonom magam előtt, arra pedig inkább nem is reagálok, hogy kiengesztel majd, mert tudom, hogy menni fog neki. Amilyen jól működött köztünk a kémia, nem hiszem, hogy sokáig kellene engesztelgetnie. Igazság szerint meglehetősen furcsa számomra ez az egész, mert hiába, hogy elég sok kellemes éjszakát töltöttünk el együtt, sosem éreztem azt, hogy kialakult volna köztünk bármi is. Pedig nem egy film szól arról, miért is veszélyes ez a barátság extrákkal dolog, nálunk mégsem volt vele probléma.
-Elég részletesen kidolgozott listád van arról, mit is akarsz tőlem.- kúszik szemtelen vigyor az arcomra és természetesen, az utolsó két pont az, ami a leginkább tetszik az egészben. De haladjunk csak sorjában.
-Most őszintén, Leo. Úgy nézek ki, mint aki megtalálta a szőke herceget?- fúrom kékjeimet pillantásába amolyan "ezt te sem gondolhatod komolyan" ábrázattal és, ha hasonlítani akarnék az ezt ábrázoló emotikonra, csak a kis vízcsepp hiányozna a fejem fölül, annyira jól csinálom. Azaz értheti belőle, hogy rohadtul nincs még olyan se, akinek esélye lenne kivívni magának ezt a posztot. Magyarán szabad vagyok, mint a madár.
-Nos, tekintve, hogy ez egy sorozat harmadik része, talán kezdhetnéd inkább ezzel...- pillantok a mellettünk lévő polcra, melynek harmadik sorában található a Mr. Mercedes című könyv, mely a cselekmény szempontjából az első kötetnek számít.
-De persze, mint különálló krimi is megállja a helyét.- vonok vállat elgondolkodva, mert bár nem vagyok oda Stephen Kingért, azért elolvasni ezt is elolvastam, mert maga a krimi műfaj tetszik. Amúgy meg, mi a frászt csinálhatnék itt egész nap?
-És, hogy a békülős-italos kérdésedre is válaszoljak...- sóhajtok egyet, miközben a falon csüngő órára pillantok - ha tudsz még bő fél órát várni rám, akkor jöhet az a pia.- kúszik perverz vigyor a képemre, hiszen nem is én lennék, ha erre most nemet mondtam volna. Mázli, hogy ma még esti műszakom sincs, mivel épp senki sem haldoklik vagy játszik dadust a csapatból, ami miatt be kellene mennem. Ez az egész mondjuk duplán mázli, hiszen Leonak fogalma sincs róla, hogy van másik munkahelyem is. Soha nem dicsekedtem el vele, mert bár tudom, hogy nem prosti vagyok vagy ilyesmi, mégis szégyellem azért egy picit. Tehát, nem reklámozom, ha nem muszáj.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptySzomb. Feb. 10 2018, 06:05



Annie && Leon


Nem, a hisztis nők egyáltalán nem az eseteim, és általában hamar ignorálom őket a közelemből, de tudom, hogy Annie alap esetben nem ilyen, csak most egy kicsit megsértettem azzal, hogy nem szóltam neki arról, hogy lelépek kicsit. Igazából nem léptem le, csak más környezetben kellett mozognom egy ideig, ami azt jelentette, a régi ismerőseim közül mindenkit ki kell zárnom egy kis időre az életemből. Nem mondom, hogy szívesen tettem, de a feladat ezt kívánta meg, így nem volt más választásom.
- Majd ha legközelebb el szándékozom tűnni a földfelszínről, írni fogok. De most nem fogok valószínűleg. Legalábbis egy időre biztos nem. – Nem kötöm az orrára semminek sem az okát, mert ezek pontosan olyan dolgok, amibe nem kell beavatnom és nem is akarom.
- A szabadidős partneredet? – halkan felnevetek az elnevezésen, és a sorok közé követem. Mondjuk jobb, mintha azt mondta volt, hogy a dugópajtiját, vagy mit tudom is én. Felettébb idegesnek tűnik, és morcos amiatt, hogy felszívódtam, de hát most mit csináljak? Na jó, mindjárt kiengesztelem kicsit.
- Hogyne, azt mindig szeretnék, de valamiért olyan sejtésem van, hogy nem fogok kapni – vonok vállat és csóválom a fejem. Ejjejj. Túlragozza a dolgot rendesen. – Persze, hát ez így nem fair, ne haragudj, hogyha veszekedni kell, akkor nem tekintesz vásárlónak, ha meg puszit kérek, akkor rögtön azzá avanzsálódom – vázolom fel elégedetlenül a kialakult helyzetet, miközben hátam az egyik könyvespolcnak vetem, aztán végül kinyögöm azt a nagyon várt bocsánatkérés féle dumát, amit már az elején ki kellett volna, hogy ne fussunk felesleges köröket ezzel kapcsolatban.
- Rendben, most már legalább tudom, hogy milyen varázsmondatokat kell kiböknöm, ha valamiért neheztelsz rám. – vonom fel a szemöldököm, és rögtön oldódni is kezd kicsit a hangulat, így nézelődni kezdek a könyvek között. Rég nem olvastam már, rám fér egy kicsit.
- Sosem érkezem felkészületlenül, Annie. Célirányosan közelítek – vonom a szám pimasz mosolyra. Csípem a csajt, de éppen csak annyira, hogy megmaradjunk azon a szinten, ami még barátságnak mondható. Nem sértődik meg egyikünk sem azon, hogyha éppen mást viszünk ágyba, sőt elszámolással sem tartozunk a másik felé. Ennél többet nem akarnék tőle, és ez nem azt jelenti, hogy kihasználom. Vagy ha igen, akkor kölcsönösen használjuk ki a másikat. Én sosem éreztem annak.
- Hát most miért nézel így? Sosem lehet tudni, Annie. Van rá azért némi esély. Több is, mint gondolnád, de hát még fiatal vagy, van időd végül is, és széles a választék is, csak körül kell nézned. Nekem harminc fele már jól körül kell nézzek. – vonok vállat, bár sosem aggódtam amiatt, hogy nem lesz majd olyan, akivel komolyan megtalálom a közös hangot annyira, hogy el tudjam vele képzelni az egész hátralévő életemet. Na jó, volt már egy-két alkalom, amikor elmerengtem a dolgon, hogy lehet képtelen vagyok a szerelemre, de aztán elhessegettem a gondolatot, mondván, majd jön, ha jönnie kell.
- Jó lesz akkor ez, add csak ide. Elviszem, kell az unalmas napokra. – kiveszem a könyvet a polcról, és kifelé indulok vele a sorok közül, egyenesen Annie után. Szeretem Stephen King regényeit, de sajnos mostanában az olvasásra sem jut sok időm.
Már-már el is felejtem, hogy az imént egy italt ajánlottam fel neki, mert közben nagyon belementünk ebbe a békítős témába, de örülök, amikor reagál rá, és elfogadja a meghívást.
- Helyes. Mondjuk nem tudsz kicsit hamarabb zárni? Már türelmetlen vagyok. – mosolyodom el, és leejtem elé az előbb kivett könyvet, hogy kifizessem. – Mivel nem volt eleinte túl kedves a kiszolgálás, most el kell tekintened a jattól, de még javíthatsz a helyzeteden. – kacsintok rá, és azért persze nem kérem vissza azt a pár centet, így csak otthagyom a pulton.
- Na aztán, minden oké veled? – Inkább róla beszéljünk, mint rólam, nem akarom, hogy elkezdjen kérdezősködni, mert válaszokat úgysem kapna, és félő, akkor megint megharagudna, amiért titkolózom…


  Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 1676852372  

✖️ made by Artemis✖️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptyVas. Feb. 11 2018, 22:20

Leo  & Annie



It's been a long time...


Leonelnek hála, hamarosan úgy érezhetem végre magam, mint aki épp megnyert egy csatát, hiszen épp most nyugtatott meg afelől, hogy legközelebb írni fog, ami szerintem a minimum. Nem kell nekem leírni, hogy hova megy meg miért, csak közölje, hogy eltűnik egy időre én pedig cserébe ugyanígy fogok tenni, ha lelépnék esetleg,
-Miért? Te mi mást mondanál erre?- vigyorodok el én is, ahogy halkan felnevet, de valójában tök komolyan mondtam. Használhattam volna sokkal közönségesebb kifejezést is, de nem akartam, mert nem tekintek magunkra, mint akik pl "kefélni" járnak össze. Annak ellenére, hogy tényleg csak szex volt eddig köztünk, szerintem akár barátoknak is nevezhetnénk egymást. Hiszen, elég sokat szoktunk beszélgetni is a fő tevékenységünk előtt vagy után. Legalábbis, fél éve ez még így volt.
-Maradjunk annyiban, hogy kaphatsz majd puszit, ha kiérdemled.- veszem kissé flörtölősre a stílust, de mit tegyek? Ha csak eszembe jutnak azok a kellemes együtt töltött éjszakáink, legszívesebben bezárnám az ajtót és feleleveníteném a dolgokat itt a könyvespolcok között. Nem vagyok szent, volt már dolgom pár pasival, de tény, hogy Leo igen jól érti a dolgát és naná, hogy ez tetszik. Más kérdés, hogy párnak sose kellene, mert szerintem úgy nem működnénk jól együtt és ezzel azt hiszem, tisztában van ő is.
-Egyébként is... ha veszekedek az nem ilyen és, ha szerencséd van, sose fogod megtapasztalni, milyen is az.- kuncogok halkan, mert tény, elég vehemens tudok lenni, főleg, ha tudom, hogy nekem van igazam. Már pedig bárki bármit mondjon is, most igazam volt. Ennyit szerintem megérdemeltem és azt hiszem, végül ezt ő is belátta. Értékelem is, hogy végül bocsánatot kért.
-Szerintem ez minden nőnél varázsmondat lehet, úgyhogy egy életre jegyezd meg, ahogy azt is, hogy erre Nekem köszönhetően jöttél rá.- vigyorgok, miközben előadom a nagyképű nőszemélyt, de valójában, csak játszom az agyam és bohóckodok, mert a kezdeti neheztelés már tova is szállt. Nem akartam én amúgy se haragudni rá sokáig, csak azt akartam, hogy érezze, aggódtam és rosszul esett, hogy nem szólt. Ennyi. Innentől kezdve pedig újra előjöhet a régi Annie.
-Azt hiszem, meglehetősen tetszetősek a céljaid. Legalábbis, az ivós része biztos. Az, hogy Stephen Kinget olvasol, már kevésbé.- húzom el kissé ajkaimat, mert bevallom, nem gondoltam volna, hogy Leo ilyesmiket olvas. Úgy általában azt se gondoltam volna róla, hogy szokott olvasni, hiszen egy zsarunak mikor lehet ideje ilyesmire? És tessék. Úgy tűnik, hogy ő az a típus, aki, ha teheti, akkor szakít rá időt. Legalábbis gondolom, nem tíz év alatt fogja kiolvasni azt a könyvet.
-Választék, ugyan már... aki normális, azt már gimiben lefoglalták, aki meg nem az, azzal úgyis szívás az élet.- vonok vállat, mintha baromira hidegen hagyna ilyen tök emberi dolog, mint a szerelem, pedig valójában jó lenne már, ha ott tartanék, hogy más gondom sem lenne, mint szerelmesnek lenni. De az a nagy büdös helyzet, hogy nem érek rá ilyesmire. Ahhoz, hogy valaki itt éljen, az Isten pénze se elég, így hát a két meló muszáj, ami mellett se időm se energiám nincs. Ráadásul, melyik pasi nézné jó szemmel, hogy a barátnője egy rúdon táncol?
Magam sem értem miért, de miközben becsipogtatom a gépbe a könyv vonalkódját és odaadom a visszajárót Leonak, ilyen baromságokon jár az eszem. Szavai hatásra persze végül másfelé evickélnek gondolataim.
-Remek. Akkor neked is lesz, amit ki kell érdemelned, meg nekem is.- vigyorgok rá szemtelenül, ahogy szóvá teszi, hogy nem volt megfelelő a kiszolgálás de persze tudom én, hogy csak csipkelődik, mint mindig. Nem is tudnék megharagudni most emiatt, mert őszintén szólva örülök, hogy látom. Ezért is mélázok el komolyabban az iménti kérdésén, mielőtt végül döntenék.
-Hát jó. Ha nagyon szeretnéd, elkezdhetek zárni. Ilyenkor már úgyse szokott jönni senki.- ingatom a fejem, mikor végül sikerül döntenem, de leginkább azzal győz meg, hogy ő milyen türelmetlen. Nem igazán értem, mire is gondolhat pontosan, de mivel én magam is unom már ezt a napot elég rendesen, úgy döntök, hogy zárjunk. Teszek az egészre.
-Persze. Nem mondom, hogy minden tökéletes, de most egész jól megvagyok. Van lakótársam, munkám és a pénzemből is ki tudok jönni... szóval, aránylag jó minden.- ecsetelem, miközben sietve lezárom a pénztárgépet, majd az ajtóhoz sétálok és átfordítom a nyitva táblát. A biztonság kedvéért persze kiaggatom mellé a "technikai okok miatt zárva" feliratot is, majd gyorsan rendet rakok a pulton. Mindez, azt hiszem kevesebb, mint tíz percet vesz végül igénybe.
-Na és veled?- kérdezek vissza, mert őszintén érdekel, hogy jól van-e és, mivel ismerem már tudom, hogy nem fog nekem ódákat zengeni arról, milyen most az élete, meg nem is várom el. Zsaru, és ezt mindig tiszteletben tartottam. A munkájáról nem sokat mesélhet, más meg azt hiszem, vele se nagyon történik, mert a munka teszi ki az ideje nagy részét.
-Egyébként, hogy őszinte legyek, mióta eltűntél, még az is megfordult a fejemben, hogy talán rád talált a szerelem, de sajnálattal hallom, hogy tévedtem.- nevetem el magam, de leginkább amiatt van ez a jó kedv, hogy mindketten pancserok vagyunk ilyen téren. Nem rajta nevettem, hiszen én is úgy állok a szerelmi élettel, mint ő: sehogy. De épp ezért jó, hogy újra megtalált, mert így legalább valamicskét orvosolhatjuk mindkettőnk problémáját.
-Nos, felőlem indulhatunk.- veszem magamra a kabátom, majd kihúzom alóla a hajam, amit meg is igazítok, végül a kulcsaimmal és a táskámmal a kezemben várakozón rálesek.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptyKedd Feb. 13 2018, 16:34



Annie && Leon


Nem vagyok az a haragtartó típus. Komolyan magára kell haragítania az embernek ahhoz, hogy huzamosabb ideig tartsam a távolságot, de hát ugye itt most nem arról van szó, hogy nekem lenne okom a neheztelésre, így hamar nyújtom a békejobbot, hogy ne fussunk felesleges köröket.
- Nem is tudom, de nevezhetjük akárminek, végülis, ha jobban belegondolok, a szabadidős partner helytálló, csak elsőre hangzott furán – húzom a szám széles vigyorra, és elismétlem még egyszer a kifejezést magamban. Teljesen rendben van, ugyanis talán azért a közönségesebb kifejezések nem igazán illenek arra, amit mi most szabadidős partner alatt értünk. Kevés nő van, aki kordában tudja tartani az érzelmeit úgy, hogy a testi kontakt megvan, és esküszöm, nem értem Annie hogy csinálja, de áldom az eget érte, hogy –remélhetőleg még gondolati síkon sem- nem fordítaná komolyabbra az egészet a világért sem. Volt pár kísérletem már az elmúlt években, de általában mindig az lett a vége, hogy én egy faszkalap vagyok, mert kihasználom őket. Könyörgöm, egy szóval sem mondtam, ogy szeressenek belém... Az már más kérdés, hogy nem tudnak ellenállni a sármomnak és az elragadó egyéniségemnek, haha. 

- Még nem érdemeltem ki? Na jó, de akkor azt a puszit már mással együtt hajtom be – emelem égnek a szemeimet, mintha halál ártatlan lennék, és nem gondolnék semmiféle perverzitásra, de hazudnék, ha azt mondanám, tényleg így van. – Persze csak valami finom sütire gondoltam – teszem hozzá egy félmosoly kíséretében. – Ami lehetőleg nem füves süti – hunyorítok, mert tudom, hogy nem tiszta a csaj ilyen téren, és tulajdonképp, mikor találkoztunk, akkor is éppen fűvel bizniszelt az egyik buliban. Még szerencse, hogy jók a meggyőzőképességei, és nem vittem azonnal a fogdába. 

- Hát azt remélem is, hogy nem vívom ki – reagálok a veszekedéssel kapcsolatos megjegyzésére. Nem irigylem a partnerét egy-egy veszekedésben, legalábbis nem azt nézem ki belőle, hogy nyugodt hangnemben veszekszik, de aztán ki tudja, tud még ő is meglepést okozni.
A mutatóujjammal jelzem, hogy rögzítettem a fejemben azt a bizonyos varázsmondatot, bár valószínűleg nem fogom gyakorta használni. Nem azért, mert nem tudnám bevallani, ha hibáztam és bocsánatot kellene kérnem – na jó, bevallom, néha azért az is előfordul -, hanem mert kevés olyan szitu van az életemben, amikor így kellene eljárnom.
- Mi a baj Stephen Kinggel? – érdeklődöm, miközben bele-bele lapozok az említett kötetbe. Én csípem a könyveit, de hát férfiból vagyok, talán ő inkább nekünk való és nem a nőknek, akik a tündérmeséket szeretik könyv formájában –is-. – Vagy most az olvasással van a baj? – ráncolom össze a szemöldököm, miközben utánamegyek. Szeretek olvasni, de kurvára nincs időm rá mostanában. Na, de majd most. A lefokozásnak van némi előnye is talán.
- Hát mondjuk azért ezt nem mondanám, nézz rám. Igazi főnyeremény vagyok! – Kicsit ugyan el vagyok baszarintva, vannak rigolyáim, és az életvitelemmel sem könnyű felvenni a tempót, de ezen kívül minden passzol. – Szerintem inkább a női felhozatallal van a probléma, mintsem a férfiakkal – vonok vállat, de persze nyilván ezt ellentétes szemszögből látjuk mind a ketten. Annie csinos, normális, okos és még sorolhatnám, szóval szerintem nem lesz probléma, egyszer biztos eljön majd neki is a megfelelő ember. Bár remélem, addig akkor nekem is, mert mi lesz velem a kedvenc szabadidős partnerem nélkül?
- Jó, akkor majd kiérdemeljük egymást a végére – vonom fel a szemöldököm mosolyogva, és ráülök a pult szélére. Hasonlóan mutathatok, mint egy gyerek, de a madár se jár most erre, szóval nem érdekel egy cseppet sem.
- Fasza, de ugye már nem terjeszted még kisebb körökben sem az anyagot, Annie?! – teszem fel a kérdést neki kertelés nélkül. Mondjuk nem tudom, mit gondolok, hogy majd azt mondja: „De Leo, terjesztem, de téged ez úgysem érdekel.”? Elég jó emberismerő vagyok mondjuk ahhoz, hogy tudjam, ha valaki hazudik, de nagyon remélem, hogy felhagyott ezzel a melléktevékenységgel. Szemet hunyok felette, de más rendőr nem fog, ha elkapják, és nem szeretném a törékeny testét a rácsok mögött látni...
Reméltem, hogy a hamarabbi zárásra hajlani fog. Már csak nem jön erre a főnök az utolsó pár percben, nem? Bár Murphy-törvénye, hogy mindig ilyenkor kell jönnie annak, akinek nem kéne, meg akkor romlik el valami, amire pont a legnagyobb szükséged lenne, de hát majd most elmormolunk egy imát, hogy ne most legyen ez az alkalom.
- Velem minden jó. Most a manhattani kapitányságon vagyok, áthelyeztek. – Nem nyújtom hosszúra a regélést az életemről, mert ami azt illeti, egy kibaszott katasztrófa most az egész, főleg, hogy végre előléptettek a múltkor – persze erről egy szót sem szóltam senkinek, mert a bevetés rögtön utána jött -, megszabadultam a pitiáner kis ügyektől végre, erre visszafokoznak baszki. Mellesleg Rainával se hangolódtunk még túlzottan egymásra, így az is egy jó kis problémaforrás, de hiszem, hogy idővel majd megoldódik ez is.
A felvetésére hangosan felnevetek, miközben felhúzom a kabátom, és megvárom míg összepakol.
- Hát, tulajdonképp időm sem volt nőre nézni, nemhogy még szerelmes is legyek. Akkor mondjuk szóltam volna, hogy annyi a szabadidős tevékenységnek – vonok vállat mosolyogva. – Legalábbis gondolom. – Nem voltam még olyan helyzetben nagyon, hogy leszállt az a rózsaszín köd vagy mi a franc, és meg kellett szakítanom egy-egy félrekacsintásom, de azért isten látja lelkem, ha komoly kapcsolatra próbáltam adni a fejem valamilyen szinten, akkor igyekeztem nem nézni másra. Talán egyszer volt, hogy mielőtt véget vetettem volna egy pár hónapos kapcsolatnak, már előtte félresiklottam. Nem szándékozom bántani a másik nemet ilyesféle sérelmekkel, kivéve persze, ha ő is azt teszi, akkor nem kontrollálom magam. Már olyannal is volt dolgom, de aztán annak is az lett a vége, hogy a csaj bevágta a hisztit. Azt hitte, neki lehet, én meg majd szépen, karba tett kézzel elnézem, ahogy félrekúr.
- Menjünk – bólintok és elindulok én is, majd a zsebembe nyúlok a kocsikulcsért. – Kocsival megyünk – intek a verda felé, és kinyitom neki a vezető melletti ülés ajtaját, hogy beülhessen, aztán megkerülöm az autót és már indítom is, hogy suhanhassunk egy kicsivel jobb környék felé. Benyomom a rádiót halkan, aztán oldalra pillantok rá.
- Valami kívánság vagy rám bízod magad? – érdeklődöm, aztán el is mosolyodom. – Bár az utóbbin azért elgondolkodnék a helyedben – mondom teljes komolysággal, de persze csak viccelek. Mondjuk ha rám bízza magát, még az is lehet, hogy nem egy kávézóba viszem vagy egy bárba, hanem egyenesen a lakásomra, mert már felidézném azt a bizonyos szabadidős tevékenységet...


  Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 1676852372  

✖️ made by Artemis✖️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptyCsüt. Feb. 15 2018, 22:10

Leo  & Annie



It's been a long time...


Elmosolyodik, mikor végül -ha úgy vesszük- egyetért velem a szabadidős partner megnevezést illetően. Nem azért, mert mindig igazam van, hanem, mert tudom, hogy végül ő is átgondolhatta alaposabban, miként is nevezhetné a mi "kapcsolatunkat" és rájött talán, hogy talán ez a legszolidabb megnevezés.
-Nem, kedves partnerem. Még nagyon messze vagy attól, hogy bármit is kiérdemelj de, ha jól viselkedsz, akárhogy is elsülhet az este.- harapok alsó ajkamba vigyorogva, miközben már gondolatban jócskán előre haladtam a történések kapcsán. Elég jól ismer már, így tisztában van vele, hogy nem igazán kell körbe udvarolnia, hogy elérjen bármit is. Az még talán a legelején volt érvényes, mikor kipattant a fejünkből az első hempergésünk után, hogy talán meg kellene ismételni többször is a dolgot, de egyikőnk sem akar többet. Onnantól pedig mindig, csak annyit igényeltem, hogy ettől függetlenül kezeljen nőként, ne riherongyként, amihez nagyon jól ért. Soha nem volt az, hogy "na gyere ribikém, mert kanos vagyok". Mindig volt valami körítés, mint például, hogy "Gyere át pizzázni meg sörözni!" vagy, hogy "Igyunk meg valahol valamit!". Ahogy most is, szóval talán emiatt is van, hogy már az utalása is kissé beindítja a fantáziám, mert tudom, hogy jól fogom magam érezni, bármi is a terve. Ez az egyezségünk lényege, nem? Szórakoztatni egymást így is meg úgy is.
-Jól van, majd kapsz valami finom sütit.- flörtölök újfent, de a fű említésére elnevetem magam. Emlékszem, mennyire ki volt akadva a zsarukám, mikor elkapott először a kis tasakokkal.
-Miért? A végén még megbilincselsz vagy mi?- duruzsolok kissé közelebb hajolva, de rögtön ezután már haladok is tovább kacér vigyorral a képemen. -A veszekedést pedig... nehéz nálam elérni, hogy robbanjon a bomba, úgyhogy nem kell félned.- sandítok vissza rá mosolyogva és tekintve, hogy mennyi ideig szívtam anyámmal, szerintem ez teljesen korrekt állítás részemről. Nem vagyok egy hirtelen haragú idegbeteg ember. Sokkal inkább vagyok híve a diplomáciai megoldásnak de, ha elpattan az a cérna, akkor ki tudom engedni a hangom és komolyan szitokáradatot tudok levágni, mint egy kocsis. Ehhez viszont nagyon durva dolgot kell elkövetnie a másik személynek, mert inkább próbálok finom és nőies maradni a végletekig.
-Az olvasással semmi baj. Szimplán nekem nem a kedvencem. Nekem ő már túl... pszicho. Nem szeretek rettegve olvasni na meg... jobban kedvelem a romantikus könyveket, ha már az életem tele van tuskókkal és sehol egy herceg, de te férfi vagy. Ti valahogy jobban csípitek az ilyesmit. Háborús könyvek, krimik meg fene tudja.- vonok vállat mosolyogva és inkább nem is próbálom tovább fejtegetni, mi mindenben különbözik a két nem. De így szép ez az egész szerintem. Ha egyformák lennénk, akkor túl egyszerű lenne minden -ami unalmas-, így meg kész izgalom az élet, mert sose tudjuk igazán, mit akar a másik.
-Vigyázz, főnyereménykém! El ne szállj magadtól!- csóválom a fejem nevetve, mikor elkezdi fényezni magát és azt ecsetelni, hogy a nőkkel van inkább a gond, de nem is akarok ebbe se jobban belekötni. Ez ugye még mindig az a nő kontra férfi téma, amire sose lesz tökéletes válasz.
-Ez így szép és jó. Te a nőket okolod én meg a pasikat. Előbb-utóbb majdcsak jutunk egyről a kettőre, nem? Biztos eljön a te és az én időm is.- lesek fel rá bizakodó arccal, teljesen komolyan, hiszen így, hogy kicsit jobban ismerem Leonelt, mint akárki, aki besétál az utcáról tudom, hogy nem rossz pasi ő és biztos, hogy lesz egyszer valaki, akit boldoggá tesz majd. Ahogy nekem is lesz majd valaki, akivel jobban telnek majd a mindennapjaim. Csak türelmesnek kell lennünk és kész.
-Ahogy mindig is.- kacsintok egyet, miközben már elkezdek zárni és eszembe jut, hogy is szoktuk mi kiérdemelni egymást. Tényleg hiányzott már ez a fajta tevékenység, amit Leo személye ígérhet és be kell valljam magamnak, hogy egészen bearanyozta a napomat a megjelenése. Ezt persze nem kötöm az ő orrára. Épp elég, ha én tudom.
-Tiltakozom, uram! Én mindig is olyan ártatlan voltam, mint egy kis angyalka, aki most ugrott le ide egy felhőpamacsról!- nézek rá a legártatlanabb pillantásommal, de szerintem nagyon jól tudja, hogy hazudok, hiszen direkt úgy adom ezt elő, hogy érzékelhesse belőle. Most mit mondjak neki? Hazudjak komoly arccal és adjam elő tényleg a szentet vagy vágjam hozzá őszintén, hogy igenis, árulom még a cuccokat, ha úgy van?
-Nyugi! Nem olyan sűrűn csinálom, de te tudod a legjobban, hogy muszáj valami mellékes, vagy viszlát jó világ! Sajnos, ez van.- vonok vállat, hiszen tudom én, hogy ez nem szép dolog és, hogy a tűzzel játszom, de jelenleg nincs jobb ötletem. Élnem kell valamiből, ráadásul még mindig a terveim közt szerepel, hogy egyszer tovább tanulok, de egyre inkább elérhetetlen ez a terv. Feladni viszont még nem akarom.
-Manhattan? Nagyon fölvitte az Isten a dolgod.- pillantok rá elismerően, hiszen lássuk be, Manhattan nem Brooklyn vagy Bronx. Nem azt mondom, hogy ott vattacukorból van minden, de szerintem kevés olyan zűr van, mint ezeken a környékeken. A gettó nagy része még mindig inkább ide szorult ki, Manhattan pedig a gazdagok környéke. Na mondjuk van az úgy, hogy a gazdagok közt még patkányabb ember van, mint a gettóban ugye...
-Nos, tekintve, hogy arról sem szóltál, hogy eltűnsz, ki tudja?- kuncogok, hiszen ez nem szemrehányás akar lenni már, hanem inkább vérszívás vagy épp piszkálódás, de igyekszem a későbbiekben ezt nem felemlegetni. Most viszont nem tudtam nem kihagyni. Túl magas labda volt.
-De örülök, hogy végül felkerestél, szóval mehetünk is.- jegyzem meg végül, mikor végzek a pakolással és mindent rendbe teszek, hogy végre bezárhassak, majd ahogy kisétál előttem, be is riasztok és már veszem is az irányt az említett kocsi felé.
-Köszönöm.- biccentek illedelmesen, ahogy kinyitja előttem a kocsiajtót és bedobom magam a jobb egybe, hogy aztán kíváncsian, izgatottan neki indulhassunk az estének. Ez az, amin nem rég eltöprengtem, hogy Leo még így is igazi nőként kezel, holott nem a leendő nője vagyok vagy ilyesmi. Nem kell udvariasnak lennie, hogy megfektessen -mert az már meg volt ugye-, meg úgy általában nincs velem komolyabb terve, mégis megadjuk egymásnak a kellő tiszteletet. Nem is értem, hogy nem talált még magának egy komoly nőt, akivel igazi kapcsolata lehetne...
-Mivel soha nem okoztál még csalódást, szerintem rád bízom magam, de egy kikötésem lenne!- pillantok rá komolyan, mintha most valami elképesztően érdekfeszítő dolgot akarnék közölni, de a végére elvigyorodok.-Mindenképp együnk majd valamit, ha lehet, mert lassan éhen halok!- kuncogok, ahogy becsatolom az övemet, végül kényelmesen elhelyezkedek és Leora sandítva várom, hogy felbőgjön a kocsi motorja.


-remélem, nem lett túl zagyva  Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 2081954265  -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptySzer. Feb. 21 2018, 21:16



Annie && Leon


Tulajdonképp mára az ég egy adta világon semmit nem terveztem már Annien kívül. Sőt, már akkor eltervezem, hogy bejövök hozzá, amikor észrevettem kifelé jövet a könyvesboltból. Többször gondoltam rá, mialatt bevetésen voltam, szóval még véletlenül sem mondhatja, hogy nem hiányzott. Nem csak a szex vele, hanem mint barát is, ami azt illeti. Jól el tudunk úgy is szórakozni egymással, ha nincs szex a dologban, az már csak hab a tortán, ha úgy vesszük. Arra mondjuk baromi kíváncsi vagyok, hogy ha majd bármelyikünk szerez valami tartós kapcsolatot, megmarad-e az egész. Mármint a barátság. Extra nélkül.  
- Én mindig jól viselkedem – vonok vállat komoly arccal, persze tudjuk, hogy ez nem mindig van így, sőt az esetek túlnyomó többségében határozottan nincs így. Azért jól hangzik.  
Nem körítek, határozott célzásokat teszek az irányába, de ezt már megszokhatta tőlem, egyáltalán nem érheti meglepetésként a dolog.  
A fű említésére én is elmosolyodom, mert eszembe jut az első este, amikor rajta kaptam a kis tasakokkal... Nem mondom, hogy én sosem éltem vele, de az fiatalabb koromban volt, ma már nem tudnék nekiállni szívni. Az az arc azonban, amit akkor vágott, mikor lelepleztem, na az megért egy misét.  
- Ne is leplezd, hogy tetszene – húzom a szám széles vigyorra mikor közelebb hajol és persze a fantáziám máris utat tör magának a gondolataimban. Nem, nem vagyok perverz állat, hogy nőket bilincseljek az ágyhoz vagy éppen egész más helyekre, de azt nem állítom, hogy teljesen hidegen hagy a dolog.  
Tudom jól, hogy ritka az olyan nő, aki szereti Stephen King regényeit, de tulajdonképp az nem is nekik való. Olvassák csak a sok nyálas, rózsaszín maszlagot, amivel kicsit elhihetik, hogy ők a mese főszereplői. A baj csak az, hogy ezzel együtt sokan átesnek a ló túloldalára és annyira beleélik magukat, hogy már-már elhiszik, hogy tényleg ők a királykisasszonyok.  
- Itt állok előtted – nevetek fel széttárt kezekkel, majd komolyra fordítom a szót – Na jó, viccet félretéve amúgy nem értem, miért nem találsz magadnak pasit, de most komolyan. Mondjuk én nem bánom, csak elmélkedem – nézek le rá, miközben a könyvet lóbálom magam mellett. Lehet, hogy nem jó helyen keresgél. Vagy túl nagyok az elvárásai. Fasz se tudja. Nem értek ezekhez a dolgokhoz, de valahogy nem is érzek indíttatást. Mondjuk lehet, hogy így harminc fele már kéne gondolkodnom a dolgon, és néha már a társkereső gondolata is felmerül a fejemben, hiszen kurvára nincs időm ismerkedni a munka mellett, na meg energiám se. A munkatársak meg ugyebár tabuk, szóval ez tényleg egy rohadt nagy ördögi kör.  
Így, hogy rendes munkája van, arra gondolok, hogy majd ezzel együtt felhagyott az illegalitással, de lehet, hogy tévedek.  
- Persze, te olyan ártatlan vagy, mint a ma született bárány... Nem mondták még, hogy egy zsarut, aki mellesleg még ismer is, elég nehéz átverni? – emelem rá a komoly tekintetem és nem várok ezentúl kertelést. Nem fogom megakadályozni semmiben, nyilván semmi közöm nincs hozzá, de akkor is érdekel, mellesleg jó lenne, ha abbahagyná, mert rossz vége lesz. Én már figyelmeztettem párszor, de süket fülekre találok mindahányszor. Ennél többet nem tudok tenni.  
- Szerintem nem éri meg, de te tudod – vonok vállat és ezzel abba is hagyom a témát, mert nem akarok ezen összekapni vele, mert hát össze tudnék, nagyon is, így jobb, ha ezt kerüljük. Bőven elég volt kettőnk között az eddigi összeszólalkozás mára.  
- Ott volt rám szükség épp – jegyzem meg, hiszen nem erről van szó – Attól, hogy Manhattan, a fizetés így is annyi, amennyi. Szóval nem vitte fel, éppen hogy inkább levitte... – Ennél többet nem akarok neki elárulni, így is félő, hogy felkeltettem ezzel a kíváncsiságát és majd kérdezősködni fog. Remélem elnyomja magában, ha érdekli is. Nem fogok róla beszélni.  
- Mennyit fogsz még reklamálni? – mosolygok rá megingatva a fejem, tudom, hogy csak vicc volt, mégis visszavágok. – Az a lényeg, hogy már itt vagyok és nem menekülsz – kacsintok rá, miközben a lábaim lóbálom a pultról.  
- Te nem döglesz itt meg az unalomtól? – nézek rá. Megőrülnék, az teljesen biztos. A semmittevés az egyik legnagyobb ellenségem. Nekem akció kell, bármi, amin kattoghatok, rejtélyek. Holmi könyvekkel és egy-egy betévedő vásárlóval nem mennék túl sokra.  
Megvárom, míg összepakolja a cuccokat és elintézi, amit kell ahhoz, hogy zárhasson, aztán előre engedem, ellépek, megvárom, míg rendesen bezár és mehetünk is.  
- Merész húzás – mosolyodom el és oldalra sandítok rá vezetés közben. – Én is éhes vagyok... khm – köszörülöm meg a torkom és ártatlan tekintettel meredek előre, de aztán elröhögöm magam.  
- Van egy jó kávézó itt nem messze, ott van minden igényt kielégítő kávé francia péksütivel meg sütivel – vázolom fel a tervet neki, majd körbenézek mégis merre kellene oda eljutni. Kibaszott nagy ez a New York, hiába ismerem már jó ideje, mint a tenyerem, még mindig vannak kételyeim a közeledést tekintve. A megfordulni tilos tábla kiszúrja az ember szemét, és én is látom ám, de mit sem törődve rántom a kormányt gyorsan a megfelelő irányba. Csoda, ha Annie nem dől egyenesen az ölembe a hirtelen irányváltástól.  
- Bocs, de ha nem fordultam volna itt meg, akkor még egy órát kocsikázunk a dugóban – magyarázom a szabálytalankodásom okát, aztán már célirányosan hajtok tovább.  
- Még mindig ugyanott laksz? Csak mert említetted azt a bizonyos lakótársat – érdeklődöm, és kicsit lejjebb halkítom a zenét, hogy halljam a válaszát – Vagy már átpártoltál Manhattanbe? Felvitte az Isten a dolgod? – idézem az előző szavait mosolyogva, de nyilván nem gondolom komolyan. Nem hiszem, hogy még mindig fűvel kereskedne, ha annyira jól élne, hogy a város legelitebb részén költözött össze valakivel. Aztán fasz se tudja, a nők mindig tudnak meglepetéseket okozni... Sőt, mindig igyekeznek is az én legnagyobb örömömre...  


  Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 1676852372  

✖️ made by Artemis✖️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptySzer. Márc. 07 2018, 11:49

Leo  & Annie



It's been a long time...


A "mindig jól viselkedem" mondata hallatán hangosan röhögni kezdek, hiszen ez még viccnek is rossz. Valahogy mindig mindenki ezt mondja, de kétlem, hogy van olyan ember a Földön, akire ez tényleg igaz is lenne. Hiszen zsaru. Alapból nem viselkedhet jól, még, ha a jó oldalt is képviseli. Na nem, mintha én a megtestesült erkölcsösség lennék, csak épp ő arról nem tud. Vagyis, arról igen, hogy árulok ezt-azt, de arról nem, hogy táncolok. Nem is tudom mit szólna, ha rájönne vagy ne adja az ég, meglátna. Lehetne magyarázkodni, legfőképp amiatt, hogy eddig nem mondtam el neki és nem is szándékozok elmondani.
A bilincsek. Na igen. Nem vagyok egy nagy szado-mazo, mert az ostort és egyéb társait, melyekért a Szürke ötven árnyalata rajongói ölni is képesek lennének, én inkább kihagynám, de azt hiszem egy bilincs... nos, elég izgató tud lenni, teljesen mindegy, ki viseli.
-Naná, hogy tetszene. Csodálom is, hogy még nem próbáltuk ki soha.- harapok finoman alsó ajkamba, jelezvén, hogy ez már igen csak beindította a fantáziámat és cseppet sem lenne ellenemre, ha ma este egyrészt bepótolnánk azt az időt, amíg Leon távol volt, másrészt pedig kipróbálnánk azt az apró fém kütyüt is, ami minden bizonnyal vagy van nála, vagy tud seperc alatt szerezni egyet.
-Te lennél a tökéletes pasi?- vonom fel kérdőn a szemöldökeimet, de közben mosolygok. Aranyos, mikor így játsza az egoistát és igazából meg is értem. Jóképű pasi, jó a teste is és még beszélgetni is lehet vele. Sőt. Még én is csodálkoztam rajta eleinte, hogy milyen jól kijövünk, de ennek ellenére eszembe se jutna komolyabb kapcsolatot kezdeményezni. Azok után, amik köztünk történtek kétlem, hogy komolyan tudnám venni, vagy épp ő engem. Jó ez így, ahogy van.
-Nem tudom. Valahogy elkerül a szerelem vagy talán meg sem érdemlem az ilyesmit. Na nem, mintha időm lenne rá egyébként, mert örülök, hogy élek.- vonok vállat, mintha teljesen hidegen hagyna ez az egész szerelmesdi, de igazából elég sokat rágom magam rajta. Az idő halad, de én nem. Még mindig stagnál az életem és sokszor úgy érzem, mintha egy viharos tengeren ülnék egy evezős csónakban és nem haladnék semerre, még akkor sem, ha ezerrel rángatom az evezőket. Csak az nyugtat meg sokszor, ha arra gondolok, hogy örökké nem lehet vihar azon a tengeren. Előbb-utóbb eltűnnek a sötét felhők és kisüt a nap, de annak ellenére, hogy ilyesmi gondolatok lapulnak mélyen bennem, szeretek úgy tenni, mintha cseppet sem érdekelne az egész.
-Nem is akarlak átverni, de amiről nem tudsz, amiatt nem is kell aggódnod, ráadásul hazudnod sem kell miattam, ha úgy alakulna. Szóval, maradjunk annyiban, hogy felhagytam a dologgal.- villantok mellé ezer wattos vigyort és azt hiszem, ezzel le is zárhatjuk a témát. Tud róla, de mégse és emiatt örökké hálás leszek, hogy nem használja ki az alkalmat és csuk le a francba. Mondjuk az neki se lenne jó, hiszen rács mögött elég nehezen tudna velem hancúrozni, mikor úgy tartja a kedve.
-Minden esetre a rendőrségnek jól mehet, ha Manhattanben osztogat szolgálati lakásokat.- nevetem el magam, de közben eltöprengek azon, milyen jó is lenne, ha ott élnék. Egyedül egy hatalmas, gyönyörű lakásban, melynek az erkélyéről csodás kilátás nyílik a városra... Álmodozz csak Annie! Azt még lehet!.
-Nem menekülök én bár, ha azzal felmerülne annak a lehetősége, hogy letepersz és magad alá gyűrsz...- hagyom függőben a mondatot, melyet már, csak azért sem folytatok, mert félő, hogy nem jutunk ki az ajtón, hanem inkább bezárok és elvonulok vele a polcok közé. Gondolom, neki sem lenne ellenére és itt még amúgy sem hancúroztam soha. Fel is írom majd a bakancslistámra.
-Ha nem szeretnék olvasni, biztosan megdöglenék de így elég jól le tudom kötni magam. Keresek valami érdekes olvasmányt és úgy már egész jól elrepül az idő.- pillantok körbe szelíd mosollyal az arcomon, mert annak ellenére, hogy tényleg olyan az egész hely, mint egy siralomház, szeretek itt lenni. Örülök, hogy megcsíptem ezt a melót, mert, ha valamit szeretek, az az olvasás és hol máshol lehetnék jobb helyen ehhez?
-Szerintem a ti megfigyeléseitek még mindig unalmasabbak lehetnek.- vigyorodok el, majd sikeresen bezárok és már huppanok is be Leon kocsijába, ami egészen izgatottá tesz. Mindig jól telnek az ilyen találkák és nem csak annyiról szoktak szólni, hogy gyorsan szexelünk valahol, mint a nyulak. Kicsit olyan, mintha randevúznánk minden alkalommal. Szépen felépítjük az estét, hogy aztán a legvége igazán remek legyen. Tényleg nem értem, miért nincs még neki minimum egy barátnője, ha felesége nem is, hiszen, ha más nőkkel is olyan jó fej lenne, mint velem, már nyert ügye lenne. Talán, azért ilyen velem, mert tudja, hogy nem kell idegeskednie amiatt, hogy sikerül a találkozó, nem lesz semmi komoly és emiatt laza maradhat. Nem tudom.
-Akkor olyan megoldást keress, amivel te is és én is jól lakunk.- sandítok rá kacér pillantással, értve a célzást, hogy alig várja, hogy felelevenítsük az emlékeinket egy-egy ilyen estéről, melyet együtt töltöttünk anno.
-Én nem foglak megbüntetni, nyugi és nem is láttam amúgy se semmit.- nevetek, miközben annak érdekében, hogy ne dőljek el teljesen, tenyeremmel megtámaszkodok Leon combján, másik kezemmel pedig a kapaszkodót fogom.
-Azt hiszem, ezt nevezik rendőrkanyarnak, ugye?- kuncogok még mindig jókedvűen, kezem pedig ott is felejtem pár pillanatig a combján. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vagyok már teljesen bezsongva a gondolattó, hogy fog telni a ma éjszakám. Sosem okozott még csalódást Leon és szerintem most se fog.
-Remek lesz az a péksüti.- bólintok egyet elégedetten és szinte, már érzem is a számban a finom, puha, frissen sült croissant ízét. Imádom az ilyen kis finomságokat és rend szerint én is hasonlókkal tömöm magam. Nincs időm még főzőcskézni se, úgyhogy marad a kajarendelés.
-Bár úgy lenne, de sajnos még mindig ugyanott lakok. A lakótársam... összeköltözött a pasijával, úgyhogy én lettem a főbérlő és azóta van egy új lakó, akivel jól kijövünk és jó fej.- mesélek kicsit részletesebben, ha már érdeklődik, majd elmélázok azon, Raina milyen műszakban is dolgozhat, de azt hiszem, pechemre most otthon van.
-Mehetnénk hozzád is, ha nem túl titkos a lakóhelyed, mert a lakótársam otthon van.- húzom el kissé szomorkásan a számat, hiszen ez eddig eszembe se jutott. Utálok azon gondolkozni, hogy üres-e a lakásom. Szeretnék végre egyedül élni, de ahhoz vagy örökbe kellene fogadnia Bill Gatesnek, vagy bankot kellene rabolnom.


- Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 2624752903 Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 3874598021  -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptyVas. Márc. 18 2018, 18:17



Annie && Leon


Azt hiszem, a mai napomon már csak nyerhetek, ugyanis végre kicsit kiszakadhatok a munkából és az egyik fő hobbimnak hódolhatok, a nőknek. Az egyik kedvencem pedig Annie, szóval azt hiszem, helyben vagyok. A kis incselkedése pedig már fel is villanyoz, de bilincs sajnos nincs nálam a mindennapokban. A rendőrségnél komoly szabályok vannak arra, hogy miket kel leadni a műszak végén, és ebbe a karperec is beletartozik.  
- Majd egyszer ezt is megejtjük – felelem vigyorogva, hiszen persze nem lehetetlen, a rendszert hamar ki tudom játszani, ha úgy van, a bilincs pedig nem tartozik azok közé az eszközök közé, ami hatalmas probléma, ha nincs visszaadva. A fegyverrel már más lenne a helyzet, azért valószínűleg szép figyelmeztetést kapnék első körben, ami nem mondom, hogy hidegen hagy, de nem is annyira hatna meg. Nem tervezek ilyesfajta szabályszegéseket véghezvinni az elkövetkezendően, mert így is eléggé benne vagyok a begyükben a múltkori kis akcióm miatt.  
- Miért, van bármi kivetnivalód? – nevetek fel halkan, mert persze ez az egész vicc, hol lennék én tökéletes? Na jó, néha már-már baromi közel járok hozzá, de azért akad némi kivetnivaló, ha alaposan kutakodunk. El sem tudom mondani, mennyire boldoggá tesz, hogy nem kell azon aggódnom, hogy Annie mikor hisztizik be, vagy kap féltékenységi rohamot, ha ránézek egy jó nőre. Alapjáraton nincs bajom a párkapcsolatokkal, nem arról van szó, csak ahányszor próbálkoztam komolyabban, minden egyes alkalommal kudarcba fulladt az egész, mert én nem bírom a végeláthatatlan hisztiket, amiket levágnak, már pedig legtöbbjük olyan. Szóval én nem a legtöbbet keresem, talán azért van olyan nehéz dolgom. Nem is keresem igazából, majdcsak megtalál, ha úgy van. Nincs időm se rá, leköti a figyelmem a munka.  
- De miért, olyan sokat dolgozol? – kérdezek vissza, hiszen azt azért kötve hiszem, hogy ez a könyvesbolt olyan sok idejét elveszi, amikor fix nyitvatartás van hétfőtől péntekig meg maximum szombat délelőtt és mellesleg csak van valaki más is, vagy ő dolgozik itt egyedül?  
- Jobb is, ha nem tudok semmiről – vonok vállat, végül is sokkalta jobban járunk. Na, persze nem mintha eszembe jutna bármi olyat cselekedni, ami bajba sodorhatná, mert ahhoz túlságosan jóban vagyunk már, hogy ne tudjak átlendülni ezen. Kurvára nem akarok belefolyni semmi ilyesmibe, szóval el is engedem a témát, jobb, ha nem bolygatom egy kicsit sem.  
- Nem, nem adnak szolgálati lakást Manhattanben, még mindig Queensben lakom. Annyira nem jó fejek azért, hogy Manhattanbe költöztessenek – nevetek fel halkan. Előtte is Queensben laktam, de aztán a bevetés alatt máshová kellett, most viszont újra visszatértem a város ezen szegletéhez, csak egy másik lakásba. Utálok költözködni, de az elmúlt két évben elég sokat mászkáltam, ez a hátránya annak, ha az ember nem saját lakásban él. Kurvára leszarják, mit akarsz, csak az a lényeg, hogy nekik jó legyen, és kedvük szerint költöztetgetnek ide-oda. Ezt most egészen szeretem, faszám berendeztem, szóval remélem egy ideig itt maradhatok.  
A következő mondatára felkapom a fejem és széles mosolyra húzódnak az ajkaim. Már meg is fordul a fejemben, hogy most azonnal, kérdés nélkül leteperem, de nem tudom, mennyit járhat erre a főnöke, azt pedig mondjuk jobb nem megkockáztatni, hogy nem rúgatom ki a munkahelyéről. Ennek ellenére a bezárás gondolata megfordul a fejemben és fel is vetem, szóval mégiscsak megkockáztatom. Annie határozottan húzogatja az oroszlán bajszát, pedig nagyon nem kéne, mert tényleg mindjárt azonnal nekiesek itt. Jelentőségteljes tekintettel fürkészem végig és egy percig sem leplezem, hogy mi jár a fejemben, hiszen úgyis tisztában van vele. A válaszát arra értve, hogy hogyan bírja itt ebben az üzletben, már nem is igazán hallom, mert annyira elkalandoztak a gondolataim.  
- Hát, néha nekem is baromi unalmasak, de azért van egy-kettő egészen érdekes sztori, amiken jól el lehet agyalni – mondom egy vállvonás kíséretében. – De ejtsük ezt a munka témát most – terelem is arrébb a beszélgetést, mert mára elég is volt ebből ennyi. Ne beszéljünk a rendőrségről, inkább másról csevegnék.  
- Azon vagyok, kisasszony – mondom, miközben baromi nagy kanyart veszek, hogy elkerüljem a dugót, de aztán már megint nem a kávén meg a croissanton jár az eszem, ahogy lesiklik a tekintetem a kis kacsójára. Újabb kanyart veszek, ezúttal kisebbet, de már nem a kávézó felé igyekszem, hanem a lakásomhoz, de ezt neki még nem kell tudnia.  
- Ez bizony. De igazából csak azért trükköztem, hogy az ölembe borulj – nevetek fel halkan, mert még lehetne valóságalapja is. Vagyok annyira elvetemült, hogy meg is tegyem, még ha most nem is ez volt a szándékom vele.  
- Új lakótárs? Ha jól kijöttök akkor minden jó. Én tuti nem bírnék együtt lakni senkivel. Ismertétek előtte egymást? Mármint úgy biztos nem tudnék senkivel sem összeköltözni, hogy előtte nem voltunk jóban, vagy ilyesmi. Szívás, ha utána derül ki, hogy nem bírjátok elviselni a másikat – Én jobb szeretek egyedül lenni és senkihez nem alkalmazkodni. Mindenkinek egyszerűbb már csak a melóm miatt is, mert sokszor vagyok éjjeles, ebben az esetben pedig fordítva működőm, nappal alszok, és minden kis fos zajra felébredek, ha pedig nem hagynak aludni, akkor ott mindennek vége.  
- Aljas vagy, honnan tudod, hogy bármiféle hasonló terveim vannak ma estére? Lehet, hogy csak beszélgetni akarok – mondom komolyan, mert persze ez is elképzelhető lenne, de a nagy helyzet az, hogy nem kell kábítani senkit, úgyis mindig szex a vége. Ha szar a kedve valamelyikünknek azért, ha jó azért, mindig van rá valami magyarázat.  
- Marha jó kávém van otthon, szóval a dugó elkerülése végett inkább a lakásom mellett döntöttem magamban, ha nem bánod – mondom úgy további tizenöt percnyi autókázás után, miután végre kezdünk kiérni az autók sűrűjéből. Persze a kávé csak sima egyszerű tejeskávé vagy presszó, és ezzel nyilván Annie is tisztában van, de azért mégiscsak jobban hangzik, mintha azt mondanám, hogy szexre vágyom. Most már úgyis tudom, hogy neki is ezen jár az agya, ugyanis az elmúlt fél órában legalább három olyan megjegyzést tett, ami nyilvánvalóan utalt erre.  
Le is parkolok a háztömb előtt, aztán ha ő sem ellenkezik, elindulunk a bejárat felé egyenesen a lakásomra, hogy megfőzzem neki azt a finom kávét, na meg, hogy a szájába vehesse a finom... péksütit.  


  Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 1676852372  

✖️ made by Artemis✖️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptyKedd Márc. 20 2018, 15:01

Leo  & Annie



It's been a long time...


Nem gondoltam volna a mai unalmas nap után, hogy ilyen kellemes estének nézek majd elébe. Eszembe se jutott volna annak a lehetősége, hogy Leon megjelenik de most, hogy itt van, egyre jobb a hangulatom. Mit egyre jobb? Kezdek úgy bezsongni, hogy alig bírom visszafogni magam. Főleg a bilincses téma után, ami azt hiszem, az ő fantáziáját is jócskán megmozgatja. Az arcáról legalábbis ezt bírom leolvasni, meg hát, milyen pasi is lenne az, amelyiket egy ilyen elgondolás nem húzza fel?
-Alig várom.- incselkedek továbbra is és bár eljátszok a gondolattal, hogy ne is menjünk sehova, azért mégse a munkahelyemen akarom letámadni. Egyébként sincs azzal baj, ha tovább húzom az idegeit, ahogy az enyémeket is. Annál édesebb lesz, amikor aztán valóra válik mindaz, amiről most fantáziálgatunk mindketten.
Vicces. Sosem gondoltam volna, hogy lesz valakivel ilyen vagy ehhez hasonló "kapcsolatom", mert nem hittem, hogy működhet az ilyesmi. Erre tessék. Igazából tök jól elvagyunk együtt mindenféle érzelem, hiszti vagy bármi nélkül. Már majdnem, hogy jobb, mint egy igazi, komoly kapcsolat.
-Semmi, semmi. Maga vagy a tökély.- nevetem el magam, de igazából nem tudnék erre mit mondani, ha az én véleményemet kérné ki, hogy ő vajon jó pasi-e? Mármint, külsőre persze, hogy az, másképp szóba se álltam volna vele de, hogy milyen lehet egy igazi kapcsolatban, azt nem tudom, és nem is fogom soha megtudni. Abból viszont, amit tudok róla, simán le tudom szűrni, hogy a maga módján remek pasas. Ha minden csajjal úgy bánik minimum, mint velem, akkor pláne nem értem, miért nincs komoly kapcsolata. Oké, hogy zsaru, de még azoknak is szokott barátnője, menyasszonya vagy felesége lenni.
-Van másodállásom is, így nem sok szabadidőm marad.- vonok vállat, mintha ez így annyira csodálatosan szuper lenne, de őszintén szólva elég sokszor szalad tele a hócipőm az egésszel, és gondolok arra, hogy inkább elmegyek csövezni. Minek erőlködik az, akinél egyértelmű, hogy a karma ellene dolgozik? Ott hagynám a lakást, a melót és elmennék valamelyik aluljáróba.
-Jobb, bizony.- nevetem el magam és legszívesebben agyon ölelgetném, amiért ilyen jó fej, hogy inkább nem is kérdezősködik, nehogy a zsaru énje eluralkodjon rajta és esetleg bevigyen egy csinos kis cellába. Elejétől fogva hálás vagyok neki azért, hogy szemet huny afelett, amit csinálok, és még, csak nem is kérdezősködik. Elvonatkoztat ezen dolgoktól és inkább, csak a kellemes időtöltésünkre koncentrál.
-Szemét ez a rendszer. Pedig megérdemelnétek, hogy luxus lakásokban töltsétek azt a kevés szabadidőt, ami jut a munka mellett.- csóválom a fejem mosolyogva, hiszen csak poénkodok. Igazából nem kellene szerintem egyik zsarunak sem luxus lakás, de olyan azért, ahol szívesen tölti az ember az idejét igen. Nem tudom, milyen lehet a mostani, de biztos vagyok benne, hogy nem egy tágas, világos lakás, ahova szívesen megy haza az ember a munka után. Olyan, csak a milliomosoknak jut.
A megjegyzésem után viszont, kit érdekelnek a lakások? Látom rajta, hogy hatott rá, amit mondtam és persze, én sem panaszkodhatok, mert már úgy felforrósodott a levegő, hogy öngyulladásban fogok elhalálozni. Hiába, nem mostanában volt a legutóbbi alkalom, mikor meglátogatott, más partnerem meg, akivel ilyen jól kijöhetnék egy barátság extrákkal kapcsolatban, na olyan nincs. Szóval, igen. Leon az egyetlen, akinek akkora mázlija van, hogy kiérdemelheti, hogy velem töltsön egy vagy több forró éjszakát. Nem is értem, ez az egész hogy esett meg, mert amúgy sem szokásom akárkivel lefeküdni de azt hiszem, meg volt ennek is az előzménye. Ki emlékszik már arra, honnan jött ez az őrült ötlet?
-Remek. Dolgoztunk már eleget.- bólintok mosolyogva, majd az igen élesre sikeredett kanyar után tök véletlenül olyan helyen felejtem a kezem, amiről tudom jól, hogy ingereli. Volt már pár alkalmam kiismerni, hogy teste mely részei azokat, melyeket érdemes piszkálgatni, ha el akarom érni a célomat és hát... a combja naná, hogy az. Azt hiszem, a legtöbb pasinak az lehet, mert akaratlanul is arra gondolnak, hogy milyen közel került a hölgyemény keze a lényeghez. Centiken múlik az az érintés, amire annyira áhítozik és ez igen idegőrlő dolog lehet.
-Ó, szivi. Ha azt kéred, akár oda is ülök.- nevetem el magam, de tény, hogy szavai hallatán elmélázok azon, hogy talán el se kell mennünk semmilyen lakásra sem. Csodás autója van, dorombol a motor, akár egy kiscica, amitől nekem is dorombolni támad kedvem. Na meg persze mást is csinálni és mi izgatóbb, ha nem egy kocsiban szexelés? A gondolatra bele is harapok alsó ajkamba, de isten őrizz, hogy vezetés közben ilyen marhaságot csináljak. Az kellene még, hogy balesetezzünk egyet. Igazán remek befejezése lenne az esténknek...
-Már korábban is ismertem és igazából, amennyit találkozunk, nem is nagyon tudnánk nem jóban lenni. Általában váltjuk egymást...- vonok vállat, de eszem ágában sincs arról beszélni, hogy éppenséggel Raina is rendőr. Az kellene még nekem, hogy ilyen felajzott állapotban zsarukról meg a szobatársamról beszélgessünk, meg arról, hogy talán ismerik is egymást. Most, mikor már egészen ráhangolódtam a közös esténkre.
-Persze, hogy én is csak beszélgetni akarok. Ez egyértelmű, nem?- kuncogok, miközben a legártatlanabb arckifejezésemet öltöm magamra, mintha tényleg ez lenne a tervem és persze, nem is lenne ennek akadálya, mert volt már rá példa, hogy órákig dumáltunk mindenféle dolgokról. Csak akkor nem voltam ennyire rákattanva, mert nem tűnt el fél évre úgy, mintha a föld nyelte volna el.
-Tökéletesen megfelel a lakásod.- vigyorodok el, majd inkább előre figyelek az útra, hogy megpróbáljam lehűteni magam egy kicsit. Nem akarom én a kabátját leszaggatva belökni a lakása ajtaján, de még ebből sem telt el egy perc sem. Ha így folytatja tovább, biztos, hogy valami hasonló dolog lesz abból a kávézásból.
Végül aztán, mire odaérünk, sikerül valamennyire összeszedni magam, így a kocsiból már úgy szállok ki, mint a nyugalom megtestesült szobra. Kíváncsian követem Leont a bejáratig, majd megvárom, míg sikerül az ajtót is kinyitnia -mert hát zárt ajtón elég nehéz lenne bemennem-, és belépek a lakásba, amint beinvitál. Igazából, csak futva pillantok végig rajta, mivel a kíváncsiság nálam is nagy úr, de nem veszem alaposabban szemügyre. Nem azért jöttem, hogy lakberendezzek, hanem, hogy jól érezzük magunkat mind a ketten.
-Mázlid van, hogy ez mind egyedül a tiéd. Én csak álmodozhatok egy saját lakásról.- sóhajtok mosolyogva, ahogy kibújok a kabátomból és a rendeltetési helyére akasztom, aztán csak várom, hogy mi is lesz abból a kávéból. Meglehetősen durván vissza kell fognom magam, hogy tényleg a kávé, és ne más körül forogjon az agyam, úgyhogy inkább csak szolidan leülök az egyik székre, ami elém kerül. Az a biztos, ha a hátsóm szépen nyugton van.

- Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 2624752903  Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 3874598021   -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptyVas. Ápr. 01 2018, 21:23



Annie && Leon


A másodállás szóra kicsit sem feltűnésmentesen kapom fel a fejem.
- Igen? Éspedig? – kérdezem, mert igencsak kíváncsivá tett, hogy mi lehet az a munka, amivel eltölti az idejét, ha éppen nem itt a könyvesboltban unatkozik. Nem tudom, mennyire kemény az a másik meló, de nekem például sokszor elég egy is, nemhogy még kettőn kelljen helytállnom rendesen. – Akkor gondolom ez a hely sem fizet a legjobban – húzom el a szám, mert nyilvánvaló, hogy akkor nem kellene máshol is dolgoznia, ha ezzel éppen rendesen tudná biztosítani a megélhetését. Vicces és szánalmas egyébként valahol, hogy az embernek ilyen fiatal korában, mint Annie szarrá kell dolgozza az életét. Hol marad idő a szórakozásra?
- Azért remélem nem szippant be teljes mértékig ez a francos munka. Ha mégis, akkor nem kell aggódni, most már lassan teljesen visszatérek és majd néha kizökkentelek az unalmas hétköznapokból – kacsintok rá egy mosoly kíséretében, ám ez a mosoly át is vált egy kicsit dorgálóvá, amikor a „jobb bizony” apró mondatot szúrja felém. Ez megerősített afelől, hogy lenne miért aggódnom, és kurvára nem hagyott fel a drogterjesztéssel teljesen, ami meg kell hagyni, nagyon nem tetszik. Nagyon jól tudja, hogy ezért nem veregetem meg a vállát, sőt, egyenesen megvetem és már többször elmondtam neki, hogy nem kellene ezt művelnie, mert ha csak egyszer is elkapják a zsaruk... Nem szeretném a börtönben látogatni, ha egy mód van rá.
- Majd megadom a főnököm számát, és akkor tálald neki ezt a lehetőséget, hátha rákap és megdob egy luxuslakással az Upper East Side-on. Mondjuk tényleg nem ellenkeznék – mondom kicsit elmerengve, mert persze eddig igazán álmaimban sem gondoltam arra, hogy én valaha majd a gazdag negyedben fogok éldegélni. Egyszerűen nem abból a családból származom, ahol a szülők mindent a seggünk alá toltak, sőt... sajnos a kelleténél hamarabb kellett tőlük megválnom, és így még arra sem volt lehetőségem, hogy azt megengedjem magamnak, hogy a tanulás mellett ne kelljen dolgoznom. Nem volt egyszerű, de így, hogy megedzett az élet legalább nem kell majd azon aggódnom, hogy valaha nem tudok majd boldogulni segítség nélkül.
- Fogom is még ma kérni, ne aggódj, ez csak a felvezetés – mosolyodok el szélesen miután bevettem az éles kanyart, és erre is már megint elkalandoznak a gondolataim. Simán jó ötlet lenne a kocsiban is szexelni egyet, de ahhoz még akár órákat is a kocsiban kéne ücsörögni, hogy kijjebb kecmeregjünk a városból, ahol már nyugodtak a körülmények, ahhoz meg sem kedvem, sem türelmem nincs. Szeretek vezetni, de nem a kibaszott nagy dugóban, a melóban egyébként is sokat ülök a verdában, ami éppen elég arra, hogy random, szabadidőmben ne akarjak kocsikázni.
A lakótársáról kérdezgetem kicsit, hátha azzal elterelem az ő és az én gondolataimat is kicsit.
- Az úgy jó, bár néha azért jó, ha nem az üres lakásba megy haza az ember. Legalábbis vannak napok, amikor én tudnám értékelni. – Na meg olyanok is, amikor biztos a hátam közepére sem kívánnám az illetőt. Szóval azt hiszem, egyenlőre jobb, ha nincs senki a lakásomon, mielőtt még elküldeném a fenébe a lakótársamat melegebb éghajlatra, amikor éppen magányos perceimet szeretném tölteni. Ki tudja, talán a saját nőmet sem tolerálnám sokáig akkor, bár meg kell hagyni egy lakótárs nem egyenlő egy barátnővel.
Annie vevő az ötletemre, így hamar le is parkolok a háztömb előtt és magam elé vezetem őt, hogy aztán felmehessünk a lifttel a harmadikra –hát igen, sajnos nem a huszadikon lakom, ahol a kilátás már olyan csodás lenne, de én megelégszem a lejjebb lévőkkel is, miután úgyis kurva keveset tartózkodom itthon-.
- Nekem sem a sajátom, szóval én sem vagyok nálad sokkal előrébb. Mondanám, hogy gyere rendőrnek, de hm... ilyen alkattal nem ajánlom – mondom, miközben végig pillantok rajta miután levette magáról a kabátot. Egy pillanatig csak fel-le járkálok a lakásban, mire kitalálom, hogy azért mégsem akarom letámadni rögtön, így komolyan felajánlom a kávét.
- Presszó, capuccino, tejeskávé? – érdeklődöm egy kárörvendő vigyor társaságában ahogy lenézek rá, de közben odamegyek a háta mögé és elkezdem kicsit masszírozni a vállait, hogy kellően ellazulhasson. Tudom, hogy neki is pont azon jár a gondolata, mint nekem, de még kicsit azért húzom az agyát, haha.


  Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 1676852372  

✖️ made by Artemis✖️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptyCsüt. Ápr. 12 2018, 12:33

Leo  & Annie



It's been a long time...


Nem szívesen mondanám el Leonnak, hogy mi is a másik állásom. Nem azért, mert attól félek, hogy féltékeny lenne, amiért sztriptízelek -még, ha a fehérnemű rajtunk is marad-, hiszen arra igazán nem lenne oka, meg nem is úgy ismerem, mint aki féltékeny típus lenne. Amúgy sincs köztük semmi komoly, csak szórakozunk egymással.
Nem. Attól félek, hogy elkezdené osztani nekem az észt az erkölcsi normákról meg arról, hogy milyen veszélyes ez az egész, hiszen rendőrként ő is nagyon jól tudja, hogy mik zajlanak egy ilyen helyen. Nem csak a drogról van szó, hanem a különböző piszkos ügyletekről és a veszélyes vendégekről. Emiatt pedig már inkább gondolom, hogy kiakadna. Szóval, jöhet a kegyes hazugság. Megkímélem némi idegeskedéstől. Tudom, szemét vagyok, de nem akarom, hogy esetleg aggódjon miattam. Épp elég, hogy tudja jól a válaszomból, hogy még mindig árulok ezt-azt.
-Pultos vagyok egy bárban, de csak heti három-négy alkalommal.- mondom szemrebbenés nélkül, pedig rohadtul nem akarok Leonnak hazudni. Tisztelem őt annyira, hogy máskor ne tegyem, de most muszáj. Így is tudom jól, hogy aggodalmaskodik és nem tetszik neki a drog ügylet, és borzasztóan jól esik és hálás vagyok azért, hogy törődik velem, de nem akarom, hogy ezen kattogjon. Csak elrontaná az amúgy igen kellemesen induló esténket.
-Ami azt illeti nem sok mindent tudok mellette csinálni, de rád biztos tudok majd szánni időt.- duruzsolom mosolyogva, közben ahogy elsétálok mellette, hogy körbe nézzem a lakást, finoman végig simítok mellkasán. Ismerem már annyira, hogy tudjam, szeret játszadozni. Azaz, most addig fogjuk húzni egymás agyát, míg végül meg nem őrülünk.
-Mondták már, hogy jó a meggyőzőkészségem, de kétlem, hogy annyira jó lenne, hogy meggyőzzem a főnöködet.- nevetem el magam, de természetesen, ha tudnám, hogy sikerrel járhatok, biztosan segítenék, hogy Leon és a többi zsaru a lehető legjobb körülmények között élhessenek. Megérdemelnék, hiszen az életüket kockáztatják értünk, civilekért nap, mint nap. Én nem sajnálnám tőlük.
-Szeretem a felvezetéseket. Fokozzák az izgalmat.- kacsintok rá kacér vigyorral a képemen, miközben immár leróttam a lakásban a tisztelet körömet és alaposan felmértem a terepet. Igazi legénylakás, hiszen mi mást is várhatna az ember egy szingli zsarutól? Látszik, hogy nem sok időt tölt itt és, hogy nem is egy végleges hely, attól föggetlenül, hogy elvileg jó ideig marad.
-Nekem igazából teljesen mindegy. Így is jó, meg úgy is jó.- vonok vállat, miközben a konyhapultnál álló bárszékre ülök és ujjaimmal dobolni kezdek a pulton. Nem, nem unatkozok. Inkább izgatott vagyok, végtére is nem most volt már, hogy találkoztam Leonnal ésés kilátásban volt egy jó szex lehetősége. Igazság szerint azóta nem is volt senkivel se dolgom. Nem szokásom mindenféle pasikat fölszedni, arra meg nem volt időm, hogy hasonló kapcsolatot kiépítsek valakivel. Szóval, ja. Elég izgatott vagyok, de alig várom, hogy még inkább az legyek.
-Pedig, lenne jó és rossz oldala is a közös munkának! Például bármikor elvonulhatnánk egy helyes kis takarító szertárba, viszont fenn állna a veszélye, hogy azon lennék, hogy eltereljem a figyelmed.- harapom be finoman alsó ajkam, miközben Leont figyelem és elképzelem azt a bizonyos közös munkát. Kifejezetten élvezném, az biztos. -Ami pedig az alkatomat illeti, lehetnék én aktakukac is, nem feltétlenül kellene a bűnözőket üldöznöm.- nevetem el magam, de igazából nem is értem, miért nem próbálkoztam még ilyesmivel. Mégis csak rendesebb meló lenne, mint bugyiban táncolni, nem? Oké. Nem feltétlenül a rendőrségnél, de akárhol máshol dolgozhatnék irodában, csak ahhoz ugye kellene a végzettség.
-Legyen tejeskávé, a presszó erős lenne és kétlem, hogy kávé kellene, hogy ébren tartson. - sóhajtok egy kellemeset, ahogy masszírozgatni kezdi a vállamat, közben lehunyom a szemem és elmosolyodok. Mindig is tetszett Leonban, hogy nem az a "na szexeljünk és kész" típus, vagy legalábbis velem sosem volt olyan, hanem inkább megadja a módját.
-Miért nem szerzel be legalább egy kutyát? Akár a rendőrségtől is lehetne kihoznod egyet, nem?- fordulok szembe vele a székkel, ahogy eszembe jut ez a kényelmes megoldás, ami segítene abban, hogy ne legyen egyedül, de nem is kellene senkit elviselnie. Egy kutya tökéletes erre. Odabújik az emberhez, ha kell, ha meg nem, akkor lefekszik a helyére és kész.Mondjuk elég furcsa, hogy ezen gondolkozok, miközben Leon itt áll előttem meglehetősen közel. Próbálom tök lazán kezelni a dolgot, de nem tudom, meddig bírom majd. Izgató, hogy úgyis tudom mi lesz az este végkimenetele, mégis úgy teszünk, mintha csak kávézni akarnánk, közben várjuk a pillanatot, mikor szakad el a cérna a másiknál.
- Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 2624752903  Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 3874598021   -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptyHétf. Ápr. 23 2018, 03:14
+16




Annie && Leon


Nem fogok én hegyi beszédet tartani Annienek arról, hogy mi helyes és mi nem, de meg kell hagyni, ez a könyvesboltos meló meglehetősen rendben van ahhoz, hogy ne egészítse ki egy kevésbé rendben lévővel. A pultozás persze nem veszélyesebb sokkal, mintha bármi mást csinálna, de azért van benne némi rizikófaktor.
- Jól van, az pont elég, bár szerintem így is túlhajtod magad – vonok vállat, de persze ő tudja és van tisztában vele, hogy mennyit éri meg vagy kell dolgoznia. Nyilván neki se sokkal egyszerűbb az élete, mint bárki másnak, főleg úgy, hogy a lakást is fizetnie kell.
- Hát azt remélem is – mosolyodom el, ahogy az ujjai végigszántanak a mellkasomon. Annie is mindig tudta, hogy kell felhúzni a pasikat, nálunk ez pedig oda-vissza működik, ugyanis le sem tagadhatná, hogy már teljesen be van ő is pörögve.
- Csodálkoznék, ha bárkinek sikerülne meggyőznie őket – vonok vállat, de igazából nem is érdekel. Nem feltétlen szeretnék Manhattan kellős közepén lakni a sok felfuvalkodott elittel. Az valahogy sosem volt az én világom, de persze mint mindennek, annak is meglenne az előnye és a hátránya is. Jól elvagyok itt Queensben, ez nyugodtabb is egy fokkal. Azért nem bánnám a saját lakást…
Fülig érő vigyorral hallgatom, ahogy felvázolja az együtt dolgozás képzelgését, ami még belegondolva is durva lenne.
- Áh, akkor esélyed sem lenne, mivel munkatársakkal már csak elvből sem kezdek. Szóval még nagyon leleményes módszerekkel sem biztos, hogy sikered lenne – felelem, miközben figyelem, ahogy a pulton járatja az ujjait. Az apró jelek, amivel az izgatottságát mutatja már engem is felcsigáznak, de már csak azért is megcsinálom neki azt a kávét. – Végül is, lehet, hogy próbálkoznod kellene ilyen munkakörökkel. A takarítószertár mondjuk még a takarítónőknek is közel van – heccelem kicsit, de persze csak viccelek, hiszen nagyon jól tudom, hogy Annienek sokkal több esze van, mintsem takarítgasson valahol. Magas labda volt, le kellett csapni.
Miközben lassan megmasszírozom a vállát, a kezem már-már lejjebb csusszanna a derekához, de közben kimondja a kávét, így arrébb is lépek és a konyhapultot célzom meg, ahol elkészítem neki a kért tejeskávét.
- Nem lenne rossz ötlet, de tényleg nincs időm kutyára. – Kicsit azért elgondolkodom rajta, a németjuhászok amúgy is mindig bejöttek, de azoknak a gazdái azok lesznek általában, akikkel együtt dolgoznak, hogy össze legyenek szokva. – Nem lenne szívem itt hagyni egész napokra egyedül a zárt lakásban. – A kutyának kint a helye, ahol tud rohangálni, és nem a négy fal között. Állandóan azon kattognék nap közben, hogy vajon mit csinálhat egyedül itthon. Inkább nő kéne talán, és nem háziállat…
Ahogy elkészültem a kávéval, lerakom mellé a pultra, de ahogy összeér a kezünk már-már majdhogynem érezni a feszültséget, ami pillanatokon belül kirobban. Kellő ideig húztuk a másik agyát, most már kezd nem kellemessé, hanem egyenesen idegtépővé válni, hogy itt állunk a másiktól egy méterre és csak futjuk a köröket, miközben mindketten tudjuk, hogy mi a legfőbb célja a spontán találkánknak. Egy cinkos vigyorral közelítem meg szemből és férkőzöm a combjai közé végigsimítva az egyik kezemmel rajta egészen a derekáig, onnan pedig az álla alá nyúlok, hogy felemelhessem a fejét és megcsókolhassam. Az érzékiség körülbelül három pillanatig megy, aztán leszáll a vörös köd és elragad a hév, így már követelőzőbben húzom a szék szélére és csókolok a vállgödrébe. Az illata betolakszik az orromba és kellemes érzéssel tölt el, az ujjaim pedig már a felsője aljánál járnak, hogy pillanatokon belül lekaphassam róla az anyagot. Mivel a konyha most sehogy nem bizonyul megfelelő helynek a szexre, így felkapom a pille súlyát, és befelé igyekszem vele a háló irányába, két csók között, lábbal kitapogatva az ajtót, hogy aztán hangos koppanással érjen a falhoz, Anniet pedig óvatosan, de annál nagyobb hévvel döntöm az ágyra.


  Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 1676852372  

✖️ made by Artemis✖️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptyCsüt. Május 03 2018, 10:23

Leo  & Annie



It's been a long time...


Túlhajtanám magam? Meglehet. Sőt. Életem nincs a két meló mellett de, ha nem akarok kint csövezni az utcán, akkor muszáj ezt tennem. Sajnos, én nem számíthatok se szülői támogatásra, se semmi másra. Az egyetlen reményem, hogy a nagyszüleim talán nem zárnak majd ki az örökségből azért, amit anyám elkövetett anno. Hiszen én szoktam velük beszélni és azt hiszem, talán még szeretnek is. Na mondjuk nem lennének rám büszkék, ha tudnák, hogy mit csinálok, ebben biztos vagyok.
-Ne aggódj. Bírom én a hajtást.- kacsintok egyet vigyorogva, majd megadva magam a késztetésnek, hogy megérintsem végre Leont, végig simítok mellkasán. Ebben az egészben az a legizgatóbb, hogy kész türelemjátékot játszunk, holott szívem szerint már a kocsiban neki estem volna.
-Értek én a meggyőzéshez. Vagy nem?- duruzsolok szemtelen vigyorral, miközben elég közel hajolok hozzá, mintha meg akarnám csókolni, de az utolsó pillanatban elfordítom a fejem és beharapom alsó ajkam. Annyira jó érzés, hogy tudom, milyen hatással vagyok rá. Hiszen látom a pillantásából, ahogy ő is láthatja szerintem az enyémből. Mégis csak zsaru a drága.
-Szerintem meg sikerülne becsalni téged valami sötét kis zugba, hogy aztán szórakozzunk egy jót, végül úgy tegyünk, mint akik nem is ismerik egymást.- vonok vállat, ahogy ellenkezek az állításával, de valóban, a nyakamat tenném rá, hogy munkatárs ide vagy oda, nem tudna ellenállni. Főleg így, hogy van közös múltunk. Az már mondjuk más lenne, ha csak ott ismerkednénk meg, de erre meg már ugye nincs esély.
-Gondolod, hogy ilyen múlttal felvennének akár takarítónőnek is a rendőrséghez? Hiszen priuszom van...- sandítok rá amolyan "ébresztő drágám" pillantással, sunyi vigyorral a képemen. Felesleges úgy tennie, mintha nem tudna róla, mert biztos vagyok benne, hogy már akkor, mikor először találkoztunk, utánam nézett és talán már többet tud rólam, mint én magam.
-Ezért lenne jó, ha kutyás rendőr lennél. Vihetnéd magaddal melózni.- vigyorodok el és el is képzelem Leont egy gyönyörű német juhásszal, vagy épp egy malinois-val, amit ugye előszeretettel használnak a rendőrök, mert brutál okos egy dög. Imádnivalóak.
A kutyákról viszont hamar elterelődnek a gondolataim, ahogy a kávémról is. Mégis ki a f*szt érdekelne a kávé, ha egy ilyen pasas közelíti meg úgy, mint egy ragadozó az áldozatát? Egy pillanatra még a lélegzetem is visszafojtom, ahogy lábaim közé férkőzik csípőjével, s amíg végig simít combomon, az arcát figyelem. Tuti, hogy legalább annyira meg van már veszve, mint én. Ha nem jobban. Épp ezért nem is ellenkezek egy pillanatig se, nem húzom tovább az idegeinket, mikor állam alá nyúl és megcsókol. Inkább csak forrón viszonzom, míg kezemmel ismét mellkasát veszem célba és lesimítok a hasán át egészen az övcsatjáig. Ha akarnék se tudnék már tovább játszadozni és incselkedni. nincs az az Isten.
Mikor egészen közel húz magához és felkap, átkarolom nyakát, lábaimat pedig csípője köré zárom, és be nem fejezve a nyaka, ajkai vagy épp álla csókolgatását, hagyom, hogy a hálószoba felé vigyen. Legalábbis, úgy sejtem, hogy arrafelé haladunk, biztos pedig, csak akkor leszek ebben, mikor egy puha matracon landolok.
A vér máris dübörög a fülemben, ahogy rám telepszik, kezem pedig finoman fenekébe markol, ezzel is közelebb húzva az ölemhez. Halkan felsóhajtok, mikor egymáshoz simulunk, kezem pedig tovább tapogatózik egész a pólója alá, amit a simítással egyetemben le is húzok róla finoman. Mit finoman? Szinte leszaggatom róla, mert már nem igazán van rá szükség...
- Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 2624752903  Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 3874598021   -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptySzer. Május 30 2018, 23:10
+18




Annie && Leon


- Egy percig sem aggódtam, úgy tűnt? – kérdezem egy mosoly kíséretében. Ami azt illeti, tényleg érdekel, mivel teszi magát tönkre. Nem attól félek, hogy elveszítek egy szexpartnert az életemben bármi hülyeség miatt, hanem inkább attól, hogy hülyeségbe keveredik, és mint barátot veszítem el. Sok mindent láttam én már ahhoz életemben, hogy tudjam, milyen helyzeteket teremthet a drog vagy éppen más illegális dolog. Még ha azt is mondja, hogy pultozik valahol, nem vagyok benne egészen biztos, és valami azt súgja nekem, hogy egy részét elhallgatja a dolgoknak előttem. Kár, hogy egyszer úgyis kiderül, mert általában a dolgok anélkül, hogy utánuk járnék, megtalálnak valahogy.
A gondolataimat nagyon is tudja, hogyan kell elterelni, ugyanis rögtön beveti a kényes témánál az érintés aduászt, amire csak egy lapáttal rátesz a kérdésével.
- Elképzelhető, hogy van némi érzéked hozzá – felelek fülig érő vigyorral az arcomon, ugyanis nagyon okosan tereli a gondolataimat a hálószoba felé. A következő mondata megadja az utolsó előtti lökést is, amire már meg sem szólalok, csak szólásra nyitom a szám.
- És mindenki el is hinné – vonom fel a szemöldököm és legszívesebben most azonnal leteperném itt, de még... kell egy kávét csinálnom. Persze nem mintha, olyan kurva fontos lenne, de ezzel is húzom kicsit a beteljesülés előtti édes perceket, amik csak hozzájárulnak ahhoz, hogy egyre inkább rákattanjunk a másikra.
- Priuszod? – kapok a mellkasomhoz, mintha először hallanék a dologról, vissza is lesek rá a pult mögül. – Még a végén el kell tiltanom magam tőled – mosolygok rá, miközben csinálom a kért kávéját.
A gondolataim kicsit arrébb terelődnek, ahogy a kutyák jönnek szóba, de nem is nagyon bánom, mert így legalább három percig nem robbanok fel az izgalomtól. Meggondolom a dolgot, de már párszor megtettem és mindig arra a következtetésre jutottam, hogy jobb lesz nekem állat nélkül. Elég nagy vagyok én anélkül is. Mármint állat.
- Jó, de azt a kutyát nem mindig cipelhetem magammal. Bizonyos bevetésekhez kell, valamelyikhez pedig nem. Szabadidőmben meg megint csak itthon van, míg én általában nem tudok megülni a seggemen – ecsetelem neki a dolgot, de ahogy kész a kávé, odacsúsztatom elé, azt viszont már nem igazán tudom kivárni, hogy még el is kortyolgassa. Úgyis forró. Jó lesz az hidegebben is.
Eleinte még csak óvatosan közelítem meg, habár pontosan tudom, hogy már neki is egy órája legalább ugyanaz jár a fejében, mint nekem. Annienek mindig is voltak piszkos gondolatai, az ártatlan külső nem minden. Hamar fel is kapom az ölembe, hogy a hálószobámba igyekezzek vele és az ágyra döntsem. Fölé kerekedve végig simítok az arcán, aztán újabb csókot nyomok az ajkára, majd a nyakára lejjebb és lejjebb, mígnem a melltartója anyagának peremén szántok végig a nyelvemmel. A nadrágom már jó ideje kezd szűkössé válni, de most már elértem azt a szintet, amikor már nem igazán van helyem. Ki is csatolom a nadrágjának az övét, hogy aztán a segítségével lerángathassam róla azt is, hozzásegítve ezzel magunkat ahhoz, hogy egyre kevesebb anyag válasszon el minket egymástól. A testem már bizsereg az érintéseitől, és már kezdek teljesen bezsongani, így kicsit sem vagyok megfontolt. A fogammal szántok végig az állának peremén, hogy aztán ismét összetalálkozzanak az ajkaink.


  Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 1676852372  

✖️ made by Artemis✖️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" EmptyKedd Júl. 24 2018, 13:50

Leo  & Annie



It's been a long time...


+18

Csak egy sejtelmes mosollyal reagálok kérdésére, hiszen biztos vagyok benne, hogy amennyiben nem aggódna, nem is mondaná, hogy túlhajtom magam, viszont sosem vallaná ezt be. Ő? Aggódni? Ugyan már.
-Biztos, hogy van érzékem hozzá...- válaszolok szemtelen vigyorral és gondolatban már ott is járok abban a sötét takarítószertárban vagy épp egy üres irodában, ahol Leon és én két meló közt elszórakoznánk. De kellemes időtöltések is lennének, csak épp nem sok esély van rá.
-Látod, milyen rossz kislány vagyok? Nehogy téged is bele vigyelek a rosszba. - kacsintok is egyet, ha már ő is színészkedik, hiszen, ha valaki tisztában van a múltammal, hogy miféle előéletem van a rendőrségnél, akkor az épp ő.
- Viszont, amikor szabadidőd van és visz a véred, vihetnéd őt is. Amúgy is könnyebb kutyával csajozni. Hát nekem kell megtanítanom az ilyen csalafintaságokat?- biccentem kissé oldalra a fejem a kérdésem mellé, hiszen kétlem, hogy ő ne ismerne mindenféle praktikákat. Biztos vagyok benne, hogy minden ujjára juthatna egy nő, ha akarná. Vagy épp jut is, hiszen ezt én nem tudhatom.
Azt viszont tudom, hogyan kell viselkednem ahhoz, hogy végül elvesztse a fejét és rám vesse magát. Ha valamihez értek, akkor az ez. Az a dolgom, hogy kacér legyek, de persze a rúdon táncolva a folytatás elmarad. Most viszont érkezik a heves reakció, a finom csók, mely végül egyre forróbbá válik, majd a huppanás az ágyon.
A csókok és a nyelvével szántott ösvények a bőrömön, csak még inkább felajzanak. Nem beszélve arról, ahogy egyre több helyen simul végre egymáshoz csupasz, forró bőrünk. Tenyerem végig is simít izmos hátán le egészen a fenekéig, amibe finoman bele is markolok és így húzom közelebb magamhoz. Azon a páár ruhadarabon keresztül is, ami elválaszt még minket egymástól, érzem keménységét ez pedig csak még jobban feltüzel. Hüvelykujjaim a farmer peremébe akasztom és finoman elkezdem letolni róla a nadrágot, jelezvén, hogy arra már nincsen szükség végül, ha sikerül, felülre küzdöm magam.
Ajkamba harapva pillantok le rá, miközben kicsatolom melltartómat, ami végül az ágy mellett landol, én pedig hozzásimulok egy újabb forró csók erejéig. Tenyerem felfedező útra indul testünk között s egészen a boxerig meg sem áll, ott is csak egy pillanatra, amíg sikerül az anyag alá nyúlnom. Onnantól az út ismét szabad, férfiasságát érintve pedig halkan sóhajtok egyet és gyengéden alsó ajkába harapok. Annyira kívánom már, hiszen nem először kóstolok bele, milyen is egy forró éjszaka Leonnal. Nagyon jól ismerem már és talán épp emiatt vagyok így bezsongva, hiszen tudom jól, milyen remek köztünk az összhang az ágyban.
-  Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" 2451935670 -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend" Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Leo & Annie - Bookshop is the best place to meet with an old "friend"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» H & R - Same place, same time
» I know your favourite place
» A place where we're passed all the hurting
» riley & bae┃place of liberty
» PUMPS bár - Annie & Kay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: