New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Magnolia Cleaver
TémanyitásMagnolia Cleaver
Magnolia Cleaver EmptyKedd Márc. 05 2024, 22:55
Magnolia Zinnia Cleaver
“Create your own sunshine always.”

Karakter típusa
Saját, többnyire
Teljes Név
Magnolia Zinnia Cleaver
Becenév
Nolie, Nola, Lola
Születési hely
New York
Születési idõ
2001. december 13.
Kor
22
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
a láthatatlan lány
Tanulmányok
NYU Stern School of Business (még nem végzett, az utolsó évet tapossa)
Foglalkozás
személyi asszisztens, diák
Munkahely
Beaumont Hotel & Spa
Hobbi
könyvek, utazás, tánc (kikapcsolódásként újabban táncórákat is veszek), keresztrejtvény, főzés, természetjárás, filmek, autózás, fotózás

Csoportom:
üzlet

Jellem
Apám egyszer azt mondta, olyan vagyok, mint egy szeretni való, bolyhos kiskutya. Ártatlan és játékos, és ha bántják, harap, de még akkor is aranyos. Azóta is igyekszem ezt bóknak venni, de azért nem értek vele teljesen egyet. Nem vagyok sem olyan jámbor, sem olyan naiv, mint egy ma született bárány, vagy egyéb kis jószág, és ez nem sértés akar lenni a kisállatokra mert egyébként imádom őket. Persze, mi tagadás, valóban még mindig bennem él az a kislány, aki időnként rácsodálkozik új dolgokra, gyermeki örömmel és rajongással képes fogadni bármit, amit kap, és nem veszett ki még belőle a bizalom mások felé, ezért néha talán túl hiszékeny is. Ám én sem vagyok mindig egy mosolygós energiabomba. Rossz napjaimon befelé fordulok, és valószínűleg egy istenért sem fogsz tudni kicsalogatni a sarokból, ahová bekucorodtam egy könyvvel, egy bögre teával vagy egy pohár borral, meg a szorosan magam köré tekert takaróval. És bár szeretek hinni az emberi jóságban, nem jelenti azt, hogy mindent elhiszek másoknak, hogy bárki képes volna az orromnál fogva vezetni, de ha mégis megpróbálnád, és rájövök, biztos lehetsz benne, hogy nem fogok szelíden mosolyogva bólogatni, sőt, talán úgy megorrolok rád, hogy még egy kicsinyes bosszút is kiötlök ellened. Ami azt illeti, makacs természetem van, ha valamit egyszer eldöntöttem, véghez is viszem, nehezemre esik a véleményemet megmásítanom. És lobbanékony is vagyok, aki gyakran előbb cselekszik, mint gondolkodna. Majd miután hibát halmoz hibára, sűrű bocsánatkérések közepette koslat utánad.
Szeretek fényképezni, és a szabadban tölteni az időt, kinn a természetben, de beérem egy kis kerttel is, amit művelhetek. Gyakran dúdolgatok, amit sokszor észre sem veszek, szóval ha idegesít, szólj rám nyugodtan. Szeretek főzni is, és pár dolgot ügyesen el is tudok készíteni, de mivel legtöbbször csak kísérletezem, nem ritkán valami katasztrófa a vége.

Avataron:
İlayda Alişan

Múlt
A gépek monoton csipogása mellett egyszerűen elnyom az álom, majd arra riadok valamikor hajnali öt óra tájt, hogy ugyanabban a pózban ülök még mindig a kényelmetlen kórházi székben, két tenyerem között anyám kezével, mint éjfél körül, amikor ide leültem. Óvatosan elhúzódom, anélkül, hogy akárcsak véletlenül is felébreszteném, majd lassan felállok, és az elgémberedett izmaimmal nyújtózva, a szemeimet dörzsölgetve indulok ki a folyosóra. Az ajtón kilépve azonban, majdnem összeütközöm apámmal, és kevésen múlik, hogy a kezében tartott kávét rám nem löttyinti.  
- Kincsem, hát te még itt vagy? - kérdezi csodálkozással a tekintetében.
- A helyes kérdés inkább az, hogy te mit keresel itt ilyenkor? Azt hittem, hazamentél. - A hangom inkább féltő, mint dorgáló. Neki is többet kéne pihennie.
- Úgy volt, de végül olyan fáradt voltam, hogy elnyomott az álom a parkolóban. De drágám, neked nem egész három óra múlva óráid lesznek, nem? - érdeklődik, és közben megindul velem visszafelé, a váró irányába. - Haza kellene menned előtte átöltözni, mert nagyon gyűröttnek nézel ki. Tessék, azt hiszem, erre neked most nagyobb szükséged van – nyomja a kezembe az automatából vásárolt eszpresszót. - Majd én hozok egy másikat - teszi hozzá, és próbál mellé mosolyogni is, de az a kis aggodalmas ránc a szemöldökei között akkor sem tűnik el.
- Történt valami? Az orvosok tudnak már végre valami újat? Ugye nem...? - fürkészem az arcát szinte riadtan, mert érzem, hogy valami van. Megtudott valamit, amiről még nem beszélt. Remélem, nem rossz hír, de folyton a legrosszabbtól tartok.
- Nem, még semmi... Vagyis az állapotával kapcsolatban még mindig semmi... De, te is tudod... már két hónapja vizsgálják, és még mindig csak a tüneteket kezelik, nem jutottunk közelebb a gyógyuláshoz. A kórházi számla pedig közben egyre nagyobb lesz. Az étterem meg nem megy olyan jól, hogy abból mindezt fizetni tudnánk. A bátyád már így is lassan két váltásban állja ott a sarat, de... - Finoman megérintem a vállát, hogy magamra fordítsam a figyelmét, és megnyugtassam, mielőtt kikezdené a vérnyomását az idegeskedés.
- Megoldjuk, apa. Keresek újabb diákmunkákat, vagy... félreteszem a sulit, és szerzek egy rendes állást, aztán... - Apám a fejét rázza, és feltartja a kezét, ezzel belém fojtva a szót.
- Nem, Nolie, hamarosan végzel, nem hagyhatod éppen most félbe a tanulmányaidat! Azt hiszem, van egy jobb ötletem: ideje behajtani Beaumont-on egy régi szívességet...

livin' in new york



— Smile
“Create your own sunshine, always.”

Caesar Harlow and Bastian Beaumont imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Magnolia Cleaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Magnolia Cleaver Aeebcf9d2b672e19148167d5153748086302a51a
Magnolia Cleaver 0bdb3869df707679a960c253b439c38bc80808b6
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
“Enjoy small things,
cherish moments.”
★ családi állapot ★ :
Magnolia Cleaver 37925708d4d168e376af10a45308b84408b5c122
I'm in love with someone

who doesn't know I exist
I stare from afar in my
hand-broken heart

while I play pretend
★ lakhely ★ :
♡ Brooklyn
★ :
Magnolia Cleaver 02374d9d8d959e7c37c8a5d58f6149ea380e048c
★ idézet ★ :
Kindness is always fashionable.”
★ foglalkozás ★ :
♡ personal assistant
★ play by ★ :
♡ İlayda Alişan
★ szükségem van rád ★ :
You're that 'nothing'
when people ask me
what I'm thinking about.
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
Magnolia Cleaver 7a591f1f04df2756b3a798d29229b68f2a33e6ec
TémanyitásRe: Magnolia Cleaver
Magnolia Cleaver EmptySzer. Márc. 06 2024, 00:35
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Nolie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon aranyos, kis tündéri lánykával érkeztél közénk, akit én már így első pillantásra is nagyon nagyon kedvelek.  Magnolia Cleaver 3874598021
A bájos külső viszont nem egy gyenge jellemet takar, amire úgy gondolom, hogy nem csak azért lesz szükséged, hogy egyszerre helyt tudj állni az iskolában, jelen tudj lenni a családod mellett a bajban, hanem még (úgy hallottam), hogy egy olyan főnököt fogsz kapni, aki kicsit sem egyszerű eset. Lehet, hogy gyakrabban fogsz bort kortyolgatni tea helyett olvasás közben, ha már huzamosabb ideje leszel mellette...  Magnolia Cleaver 2081954265
Az egész családod előtt le a kalappal, hogy ennyit dolgoztok, hogy anyukád gyógyulásáért mindent meg tudjatok tenni.   Magnolia Cleaver 1159569709
Nagyon remélem, hogy minden jól alakul majd a számodra és a régi barátokat felkeresve kicsit könnyebb lesz majd a helyzetetek. Magnolia Cleaver 2451935670
Sok sikert kívánok az utolsó évedhez a suliban, az új munkahelyedhez illetve az egész családnak! Hajrá, futás! Már úgyis várnak rád! Magnolia Cleaver 3756308786

Színt és rangot admintól kapsz majd, a foglalókat és a játékteret azonban máris beveheted. New York már a tiéd is!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Magnolia Cleaver ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Magnolia Cleaver 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Magnolia Cleaver Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Magnolia Cleaver 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
Magnolia Cleaver 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Magnolia Cleaver 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
Magnolia Cleaver De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
 
Magnolia Cleaver
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: