New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 60 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Psychological assistance
TémanyitásPsychological assistance
Psychological assistance EmptyKedd 5 Márc. - 18:19
It is very deceptive if we freeze at one feeling and do not react there and then. And then the other thinks he got away with it. You can do it again and again and again.
Psychological assistance
A napok egyre csak mentek, az ügyeket pedig sorra oldottuk meg a csapatommal. Szerencsére mostanában semmi komoly sorozatgyilkos nem ütötte fel a fejét, aki igen csak komoly gondot okozott volna. Ennek részben örültem, részben nem.
Részben örültem, hiszen ez azt jelentette, hogy kevés ember halt meg különösen kegyetlen gyilkosság által, viszont jelenleg nem láttam magam előtt kihívásokat, így picit meg voltam zuhanva, hiszen kiaknázatlannak éreztem a képességeim.
Sok volt a szabadidőm, talán ez lehetett az oka annak, hogy alaposabban körbenéztem a környezetemben és jobban odafigyeltem az emberekre, a kollégákra és szemet szúrt, hogy amióta Jaydának új párja van rohamosan megugrottak a kórházi kezelései. A napokban pont egy ilyen eset miatt kellett nekem és Killiannek vigyáznunk a lányára. Alapos okom volt azt feltételezni, hogy valami nem stimmel náluk odahaza és Jayt bántalmazza az új párja. Nem volt ő ennyit orvosnál. Nevezhetjük ezeket balesetnek, szerintem más van a háttérben.
Lehet csak az én fantáziám játszadozik velem, de tartottam magam annyira profinak a szakmában, hogy lássam az összefüggéseket és tudjak helyesen következtetni. Eddig még mindig bejöttek a megérzéseim is. Szerintem Jayda párja egy bántalmazó. A viselkedésén is észrevettem, hogy nem olyan már, mint, amikor megismertem. Éreztem, hogy olyan, mintha nagy terhek lennének rajta, az érzelmei pedig hullámzóak voltak és gyakrabban láttam rosszkedvűnek, maga alatt, mint nem. Valami gondok voltak nála, csak nem beszélt róla, éppen ezért kaptam az alkalmon, hogy miután visszatért a táppénzről, nekem pedig továbbra sem volt túl sok komoly munkám, úgy döntöttem leülök vele társalogni a magánéleti dolgairól. Tudom, hogy nem rám tartozik, de bizonyos szempontból a felettese voltam és ha én úgy ítélem meg, hogy a magánéleti dolgai erősen kihatnak a munkahelyi dolgaira, akkor bizony nem árthat elbeszélgetnem vele kicsit. Mert bizony az otthoni esetleges bántalmazások és a mérgező kapcsolata érződött a munkahelyen is. A viselkedése, a táppénzek, szabadságok a kórház miatt... ráadásul a gyereke is nálam, akarom mondani nálunk landolt.
Kezdtem kicsit megelégelni a problémákat és szerettem volna pontos képet is kapni a helyzetéről. Biztos voltam benne, hogy nem lesz túl készséges, de meg kellett próbálnom a dolgok mélyére ásni.

Mikor beértem a központba és kitöltöttem a jelenlétit közelebb hajoltam a recepciós kisasszonyhoz.
- Figyeljen Dana, ha esetleg megérkezne Jayda Winters nyomozó, akkor küldje be hozzám az irodámba. Lenne vele egy fontos beszélgetésem, az az első, hogy reggel nálam kezd.
- Rendben, Dr. Sinclair. Baj történt esetleg?
- Azt még én magam sem tudom pontosan. Ennek szeretnék én is a végére járni.
- Rendben felügyelő úr. Akkor Winters nyomozó magánál kezd. Mondani fogom neki - bólintott.
- Köszönöm - biccentettem, majd felmentem az irodámba és lepakoltam, előkészítettem a laptopom, mindent bekapcsoltam, ami a munkavégzéshez kellett, majd kényelembe helyeztem magam a székemben és rátelefonáltam Rupertre.
- Figyeljen Rupert, ma reggel megbeszélés lesz az irodámban, szeretném, ha nem zavarnának meg. Az eligazítást kicsit eltoljuk, mondjuk két óra múlva keressen meg. Nem tudom meddig fogok tartani és mire jutok, de inkább több időt mondok rá, mintsem kevesebbet és a beszélgetés alatt csörrenjen meg a telefonom. Ha hamarabb végzek, úgyis szólok. Kérem, szóljon erről Racheléknek is.
Hogy halad a Chandler házaspár utáni vizsgálat? Remek, akkor menjen el és beszéljen Mrs. Chandlerrel, vigye magával Rachelt is, Bastion pedig nézzen utána a lőfegyvernek. Ezzel ellesznek, amíg én itt lerendezem Jaydát. Remek. Köszönöm
- letettem a telefont és most már készen álltam Jay fogadására is, ha megérkezne.

Hurtful actions are like roots that just spread, branch out and crawl everywhere under the surface, entangling the entire life of the offended person.


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Psychological assistance Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Hope: the high point.
Dread: the bottom.

I think life is somewhere in between.
Psychological assistance 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
What I find out is so depressing
You walk a dark path
a sleeping pill in your hand
Even if they ask, your answer is short
I am well thank you. That sounds false.


Ghost world where you live.
Reality is catching up.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Psychological assistance Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.
Psychological assistance Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Médium - gyilkossági nyomozó (tanácsadó)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
Psychological assistance 777fde53c14ccf1e75b5f190f552371fa493950b
TémanyitásRe: Psychological assistance
Psychological assistance EmptySzer. 6 Márc. - 17:28

"Don't limit yourself. Many people limit themselves to what they think they can do. You can go as far as your mind lets you. What you believe, remember, you can achieve."


.


Mi lehet rosszabb annál, minthogy a felettesed irodájában kell kezdened a napot? Őszintén szólva, nem sok minden. Kicsit olyan érzésem támadt, mint mikor gyerekként édesanyám a teljes nevemen szólított és magához hívatott. Tudod, hogy az soha sem jelent jót, ha anyád a neveden szólít. Hát abban sem lehet semmi jó, ha reggel úgy kezdhetem a napot, hogy mehetek a főni irodájába. Persze lehet csak túlreagálom, mint mostanában mindent és valójában csak egy új ügyet akar a nyakamba sózni. Aminek meg igazából még örülnék is, hiszen mostanában örömmel vetem magam bele a munkába, vagy igazából bármibe, ami elvonja a figyelmem saját magamról és saját ostoba gondolataimtól. Bármi jobb, mint magammal bezárva lenni. Sokkal szívesebben foglalkozom mások gondjaival, mint a sajátommal. De mi van akkor ha valami végzetes hibáról akar velem beszélni?

- Jó reggelt! - Szólalok meg, de csak miután jókislány módjára megkopogtattam az ajtaját, és még türelmesen várok is pár másodpercet, mielőtt berontanék, mert ugye nem most akarom magamra haragítani. - Hívatott? - Teszem fel a nagy kérdést, amire igazából választ nem várok, hiszen még szép, hogy hívatott, másképp nem is lennék itt. Általában nem járok ide be... Legalábbis nem ok nélkül. Őszintén szólva beszélni sem beszélek vele túl sokat, inkább csak akkor ha nagyon muszáj, főleg mióta... Van mit rejtegetnem. Nem szívesen nézek szembe vele. Tudom, hogy nem hülye, tisztelem is érte, én pedig nem tudom mennyire tudom elrejteni előle mindazt amit nem akarom, hogy lásson.

- Ma nem késtem el. - Vigyorgok rá idétlenül, hiszen elég egy ügyetlen kijelentés volt ez, de sajnos mindketten tudjuk, hogy a késés a véremben van és szerintem már ő is direkt fél nyolcat mond nekem kezdésnek, nem pedig nyolcat, mert így abban reménykedik, majd időben betalálok. Mondjuk nem direkt csinálom, legtöbbször Lara-nak köszönhető, meg az iskolának. Aztán a túlórát sem vetem meg, szóval legalább igyekszem behozni magam. Ősszintén megmondva, fogalmam sincs, hogy mit akar most tőlem, de azon kapom magam, hogy egyre idegesebb leszek. Pedig nyomozóként már igazán tudhatnám, hogy ez csak nagyobb okot adhat neki arra, hogy gyanúsnak találjon... bármiben is. - Fogalmam sincs, hogy miért vagyok itt... Minden rendben? - Kérdezem végül kicsit bizonytalanul, miközben próbálom az arcát fürkészni és levonni bármiféle következtetést. Valószínűleg belőle jobb színész lenne, mint belőlem, mert az ő arcáról az ég világon semmit nem lehet leolvasni. Míg az enyémről jelenleg mindent.

.

To: Horatio | Outfit: This | ♫: Head Down

BEE


Jayda


Winters

Horatio R. Sinclair imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Psychological assistance Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Psychological assistance OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Psychological assistance 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Psychological assistance LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Psychological assistance GJGF9aV
TémanyitásRe: Psychological assistance
Psychological assistance EmptyPént. 8 Márc. - 12:34
It is very deceptive if we freeze at one feeling and do not react there and then. And then the other thinks he got away with it. You can do it again and again and again.
Psychological assistance
- Jöjjön be - mondtam a kopogás hallatán, majd mikor Jay belépett, tekintélyt követelően kihúztam magam a székben. Láttam rajta, hogy nagyon is ideges, fél és nem tudja mi vár rá. Nem tudja miért hívattam őt, de valószínűleg automatikusan valami lecseszésre asszociálhat. Nem is alaptalanul. De most éppen nem kimondottan egy szidalom miatt van itt.
Nem azt mondom, hogy aggódom érte, de cseppet sem tetszik az, ami mostanában körülötte történik és ezek az események befolyásolják a munkahelyi viselkedését is.
- Igen, így van, hívattam magát. De nem a késések miatt - mondtam és persze ez igaz is volt. Bár a hócipőm tele volt a késésekkel. amik hozzá köthetőek voltak, de ugyanígy tekintettem mások késéseire is. Kiborító volt. Azért nem volt egy betarthatatlanul bonyolult munkarendje a rendőrségnek és bár Jaydának megvoltak a maga mentségei, kifogásai, valahogy nehéz volt szemet hunynom felette. A magam módján próbáltam mindig belátó lenni, de az én türelmem is véges volt.
Most azonban mégis csak a munkahelyi dolgaitól részben független témával kerestem őt meg. Sajnos a magánéletei gondjai miatt voltam kénytelen megkeresni őt.
A kérdése nyomán végigmértem őt, majd felvontam az egyik szemöldököm.
- Ez kontextus függő kérdés, de érdekes, hogy pont maga teszi fel nekem. Én fordítva tenném. Szóval hadd kérdezzem meg, minden rendben? - tettem fel most én a kérdést. Mert bizony valami nem volt rendben, kár lenne tagadnia.
A válaszát nem vártam meg, folytattam a beszédet.
- Nézze Miss. Winters, semmi közöm ahhoz, hogy kivel él együtt, vagy mivel tölti a szabadidejét, de az ön jelenlegi kapcsolata kihatással van a munkahelyére is. És ez rendkívül zavaró. Ha a párja bántalmazza önt, terrorizálja, ahhoz úgy gondolom a rendőrségnek is köze van.
És kérem, ne mondja nekem, hogy erről szó sincs és ne akarja bemesélni nekem, hogy önök boldog párkapcsolatban élnek, mert nem fogok hinni önnek. Ugyanis ez eddig nem volt az ön életében. Mármint ön más életmódot folytatott, nem volt ennyit kórházban, orvosnál, megsérülve és a személyisége sem volt ennyire megzuhant. Mindez azóta van, hogy felbukkant az a különös pasas az életében. Mondja, mi történik önök között? Mit művel magával az a férfi?


Hurtful actions are like roots that just spread, branch out and crawl everywhere under the surface, entangling the entire life of the offended person.


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Psychological assistance Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Hope: the high point.
Dread: the bottom.

I think life is somewhere in between.
Psychological assistance 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
What I find out is so depressing
You walk a dark path
a sleeping pill in your hand
Even if they ask, your answer is short
I am well thank you. That sounds false.


Ghost world where you live.
Reality is catching up.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Psychological assistance Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.
Psychological assistance Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Médium - gyilkossági nyomozó (tanácsadó)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
Psychological assistance 777fde53c14ccf1e75b5f190f552371fa493950b
TémanyitásRe: Psychological assistance
Psychological assistance EmptyHétf. 11 Márc. - 12:56

"Don't limit yourself. Many people limit themselves to what they think they can do. You can go as far as your mind lets you. What you believe, remember, you can achieve."


.


Automatikusan gondolkozni kezdek, hogy mégis mi más oka lehetett annak, hogy az irodába hívatott már korán reggel, ha nem a késésekről van szó. Ami persze még ha nem is mindennapos, de elég sűrűn előfordul, így aztán nem lepődtem volna meg ha egy fejmosást kapok értük. Ám minden jel arra utal, hogy másról van szó. Ami viszont meglep, mivel tudtommal nem követtem el semmit, ami miatt seggberúgás járna, hacsak nem feledkeztem volna meg valamiről. - Hát oké... - Válaszolom végül, kétségtelenül idegesen ülök le az íróasztala előtt tátongó székre. Igyekszem nem túlgondolni a helyzetet, de nagyon nehezemre esik nem negatívan gondolkoznom, miközben az életem így is már darabjaiban van és szinte minden kihullott már a kezeim közül. Meg sem lepne ha most a munkám is kihullana... Bár lehetséges, hogy Lara a gond? Talán nem szívleli, hogy Killian-re bíztam őt? Persze, mikor felhívtam Killiant, fogalmam sem volt, hogy ezzel egyben a  felettesem fog a lányomra vigyázni és így utólag belegondolva, talán nem kellett volna, de... Nem mintha sok választásom lett volna.

- Mi? - Kérdezem ügyetlenül, bár nincs időm ezen tovább gondolkozni, Horatio nem ad sok időt a válaszadásra, nem is kavargatja a forró kását, szinte azonnal kiböki, hogy mit is akar. Ami először szinte teljesen letaglóz, esküszöm még a szám is tátva marad egy pillanat erejéig. Magam sem tudom, hogy azért mert ténylegesen aggódik miattam, vagy mert milyen jó már a megfigyelő készsége?! Basszus... most erre mit mondjak? Tudok egyáltalán megfelelő választ adni? - Uh... Hát ez most meglepett. - Nyögöm ki nagy nehezen, két nyelés között, fogalmam sincs, hogy mit mondhatok el neki. Mennyit mondhatok el ami még megfelelő lesz és nem is túl sok? Nem fog rögtön bilincsbe verni és lecsukni engem is... Mindenre felkészültem, de erre nem. A fejmosásnak lehet jobban örültem volna.

- Tudom, mostanában sok minden történt és nem tagadom, belekevertem magam némi problémába... Kicsit rám is járt a rúd, de... ez nem az amire gondol. - Kezdek bele végül a magyarázkodásba, bár még mindig nem tudom, hogy mit mondjak, szóval próbálok inkább kitérni a kérdései elől és inkább arra koncentrálni amit úgyis hallani akar. - Elnézést ha ez ráment a munkámra, igyekszem nem behozni ide az otthoni problémákat. - Tehetséges vagyok a kínos kérdések nem megválaszolásában. - És sajnálom, hogy Lara is az ön nyakába hullott, esküszöm nem tudtam, hogy... Remélem nem okozott túl sok kellemetlenséget. Nem igazán volt más lehetőségem. - Aztán remélhetőleg egy kis bocsánatkérés és Lara-ra való áttérés elfeledkezteti arról, hogy a bántalmazómról akarjon beszélgetni, mert kétlem, hogy az jó ötlet lenne. Akkor sem ha már nincs is az illető az életemben, aligha lenne jó ötlet róla beszélgetnem a főnökömmel, aki már így is többet tud, mint kellene.

.

To: Horatio | Outfit: This | ♫: The Feeling

BEE


Jayda


Winters

Horatio R. Sinclair imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Psychological assistance Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Psychological assistance OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Psychological assistance 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Psychological assistance LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Psychological assistance GJGF9aV
TémanyitásRe: Psychological assistance
Psychological assistance EmptyCsüt. 14 Márc. - 18:56
It is very deceptive if we freeze at one feeling and do not react there and then. And then the other thinks he got away with it. You can do it again and again and again.
Psychological assistance
Minden figyelmemet Jaydának szenteltem és a problémának, aminek igyekeztem utána járni. Nagyon kíváncsi voltam, hogy mi áll a háttérben és valamiért minden porcikámban azt éreztem, hogy a válaszok a jelenlegi párjához vezetnek, hiába próbál meg tagadni, ferdíteni, fedezni.
Végtére is elismerte azt, hogy problémái vannak, hogy problémákba keverte magát, a kérdés már csak az volt, hogy mik ezek a problémák, hogy mik a forrásai.
Ha nem az, amire gondolok, akkor mi?
- Nem ezt mondtam. Nem mondtam, hogy behozza a problémáit, hiszen a saját feszültségét nem másokon gyakorolja le és nem büntet másokat a saját gondjai miatt, egyszerűen csak munkaképtelenné tették magát a sérülései. Többek közt - igazítottam helyre a téves gondolatait, mert az ő meglátásai nem voltak teljesen helytállóak. Elvégre a magánéleti gondjait tudtommal nem vetítette ki az itteni életére. - Ezek a problémák, amikbe belekeverte magát már nem egy alkalommal fizikai sérüléseket okoztak magának. És ezek azóta vannak, amióta az a fura férfi felbukkant az ön életébe és elég nehéz nem arra gondolni, hogy ő teszi ezt magával. De jól esne, ha akkor maga első kézből elmesélné nekem akkor mi van a háttérben. Mi történik maga körül.
Lara miatt pedig ne aggódjon
- emeltem kezem és kis mosoly jelent meg ajkaimon. - Még jól is jött a jelenléte. Larának hála felszínre kerültek olyan információk Killian oldalából, amikre az ön lánya nélkül aligha derült volna fény. Szóval még hálás is vagyok magának. Egy pimasz, huncut, minden hájjal megkent lánya van, de rendkívül okos és rafinált és jó meglátásai vannak, éles esze és neki hála talán még közelebb is kerültünk egymáshoz. Killian rejtegetett előlem egyes információkat, életeseményeket, amiket Larának hála tudtam meg. Nem lehetek elég hálás, mert ez egy újabb mérföld kő volt a magánéletemben. Szóval lehet a jövőben még ki is kölcsönözném magától egy adott időintervallumra. Néha jó, ha megjelenik nálunk pár óra, napra. De az, hogy így alakultak a dolgok, nem jelenti azt, hogy önnek nem kell nekem most beszélnie. Szeretném, ha megnyílna nekem és elmesélné mik azok a zűrzavarok az életében jelenleg, aminek az ok-okozati láncolata károkat tesz önben - dőltem hátra a székemben.
Hurtful actions are like roots that just spread, branch out and crawl everywhere under the surface, entangling the entire life of the offended person.


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Psychological assistance Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Hope: the high point.
Dread: the bottom.

I think life is somewhere in between.
Psychological assistance 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
What I find out is so depressing
You walk a dark path
a sleeping pill in your hand
Even if they ask, your answer is short
I am well thank you. That sounds false.


Ghost world where you live.
Reality is catching up.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Psychological assistance Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.
Psychological assistance Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Médium - gyilkossági nyomozó (tanácsadó)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
Psychological assistance 777fde53c14ccf1e75b5f190f552371fa493950b
TémanyitásRe: Psychological assistance
Psychological assistance EmptyCsüt. 21 Márc. - 11:33

"Don't limit yourself. Many people limit themselves to what they think they can do. You can go as far as your mind lets you. What you believe, remember, you can achieve."


.

Meglepetten nézek a férfira, nem teljesen értem, hogy most akkor mi is a probléma. Hogy mondhatja azt, hogy munkaképtelen vagyok? Jó, persze nem tagadom, volt egy-két sérülésem amivel gyengélkednem kellett és nem tudtam dolgozni, de azért nem mindennapos a dolog, ráadásul az már hetekkel ezelőtt volt. Azóta meg gürizem, mint egy idióta mert inkább fojtom magam munkába, minthogy otthon üljek és a saját problémáimon gondolkozzak. Az tény, hogy nem éppen csattanok ki a boldogságtól és szarok az emberekre magam körül, de nem vagyok munkaképtelen. És bár egyáltalán nem tetszik amit mond és még csak egyet sem értek vele, mégis hagyom, hogy megmagyarázza magát, hiszen annyi tisztelet van bennem iránta, hogy nem vágok hőbörögve a szavába.

- Oké, igaza van. Volt egy-két balesetem az elmúlt időszakban... - Nem mondom ki amit  hallani akar, de jól megnyomom a baleset szócskát, hogy rájöhessen mire gondolok. - De arról biztosíthatom, hogy az a bizonyos fura férfi már nincs az életemben és nem is lesz többet. - Nem teljesen tudom, hogy mit vár tőlem. Csak nem akarja, hogy elmeséljem mit tett velem és mit nem. Vagy? Őszintén szólva nem igazán tudok rajta elmenni, nem értem minek köszönhetem most ezt a fene nagy aggódását, nem gondoltam volna, hogy őt bármi is érdekelné, ami nem Killian lenne. - Szóval ha csak amiatt aggódik, hogy az utóbbi időben túl sokat gyengélkedtem, akkor ígérem, mostmár nincs miért aggódnia. - Bólintok egyet, hogy ezzel is biztosítsam őt. Kétlem, hogy igazából aggódna értem, tuti csak az érdekli, hogy dolgozni tudjak, így aztán remélhetőleg megkapta amit akar és nem kérdezősködik tovább.

- Óh, nem tudtam, hogy Lara-nak ilyen nagy szerepe van az életükben. - Ismételten meglepetten pillogok, szinte alig hiszek a fülemnek. Most komolyan agyonra dicsérte a lányom? Ő? - Igen, ő egy nagyon különleges kislány. De mit tudott meg Larának hála? - Értetlenül csillannak meg szemeim, fogalmam sincs, hogy miről lehet szó. Olyan sokszor még aligha találkozhatott Killiannel, hogy titkaik lehetnének a kislánnyal. Most valamiről lemaradtam? Vagy esetleg a mekis jelenetre gondol, amire ugyebár egyikünk sem volt túl büszke. Nos, remélem, hogy nem vetette a tíz éves lányomat egy komoly kihallgatás alá. - Mi az, hogy ki is kölcsönözné tőlem? - Nagyon igyekszem elrejteni a felháborodásom, hiszen nem akarok tiszteletlen lenni, de... A lányom nem egy kikölcsönözhető film. Mi a...? - Ezt minden tisztelettel mondom, de... Ugye tudja, hogy Lara nem kölcsönözhető? Mármint... ő egy kislány. - Mondanám, hogy örülök, hogy sikeresen eltereltük a témát a bántalmazásokról, de őszintén szólva ez sem tűnik sokkal jobbnak. Ha nem a felettesem lenne, valószínűleg már rég bemutattam volna neki a középső ujjam és elküldtem volna a fenébe.

.

To: Horatio | Outfit: This | ♫: La-la-la

BEE


Jayda


Winters

Horatio R. Sinclair ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Psychological assistance Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Psychological assistance OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Psychological assistance 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Psychological assistance LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Psychological assistance GJGF9aV
TémanyitásRe: Psychological assistance
Psychological assistance EmptyVas. 24 Márc. - 13:38
It is very deceptive if we freeze at one feeling and do not react there and then. And then the other thinks he got away with it. You can do it again and again and again.
Psychological assistance
Félre értés ne essék, nem volt bennem őszinte aggodalom Jayda iránt, pusztán csak eleget tettem a munkahelyi kötelességemnek, mely a rangomból adódott, na meg annak a minimális kíváncsiságnak, mely bennem lappangott aziránt, hogy mi van az életében.
A szavait úgy értelmeztem, hogy félig-meddig elismerte a vele történteket, de nem akarta nyíltan kimondani, hogy mi van a háttérben. Biztosított is róla, hogy az a férfi már nincs az életében. Mertem is remélni, hogy nem olyan hülye, hogy rendőrnő létére benne maradjon egy bántalmazó kapcsolatban, ellenben érdekelt volna, hogy vajon miért ennyire titokzatos még mindig. Ha véget vetett a kapcsolatnak, miért nem hajlandó róla beszélni?
Voltak még kérdések, de legalább - ha hihettem neki - a férfi már nincs az életében. De vajon miként keveredett vele alapból kapcsolatba?
- Rendben, ez a válasz eléggé megnyugtató. Akkor feltételezem a jövőben már ez a férfi a "balesetek" már nem lesznek az élete részesei, így már nem fogja semmi sem gátolni önt abban, hogy jól végezze a munkáját és idővel helyre álljon a rend az életében és a munkájában.

A beszélgetés tovább terelődött Larára és arra, hogy mi volt akkor, amikor a lánya nálunk vendégeskedett. Természetesen nem voltam rest elmesélni neki az igazságot.
- Nos, megtudtam, hogy volt egy kisebb verekedés, amiben Killian is nagy szerepet játszott. Nos... ideges voltam a páromra, de nem lett semmi baj belőle. Azt megértem, hogy maga nem beszélt róla nekem, de azt nehezen viseltem, hogy Killian nem beszélt róla nekem. Larának hála fény derült ezekre az információkra.
Szóvá is tettem, hogy kikölcsönözném Larát, de láthatóan ezt nem viselte jól, vagy csak félre értette.
- Oh, várjunk-várjunk, értem én, hogy mi itt a probléma, igen. Ne úgy tekintsen önre, mint egy könyvtárra és Larát sem tekintem egy könyvnek, ami kézről kézre jár. Csak arra céloztam, hogy bizonyos időközönként, amikor a helyzet megkívánja elkérném Larát mondjuk egy hétvégére - mondtam, mintha teljesen természetes dolog lenne, hogy a szülők csak úgy kölcsön adják a gyerekeiket.


Hurtful actions are like roots that just spread, branch out and crawl everywhere under the surface, entangling the entire life of the offended person.


He hides in the light
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Horatio R. Sinclair
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Psychological assistance Tumblr_inline_oyq7q1Jy9O1uvee7b_400
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Hope: the high point.
Dread: the bottom.

I think life is somewhere in between.
Psychological assistance 4d3c2fd79add2fa5ea877dd077f903f88d7d0de8
♫ :
What I find out is so depressing
You walk a dark path
a sleeping pill in your hand
Even if they ask, your answer is short
I am well thank you. That sounds false.


Ghost world where you live.
Reality is catching up.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Psychological assistance Tumblr_inline_oyq7n62Sdc1uvee7b_400
★ idézet ★ :
And for a moment it seemed to me
as if I also were buried in a vast grave

full of unspeakable secrets.
Psychological assistance Tumblr_pwcobpSM6A1s535xbo2_400
★ foglalkozás ★ :
Médium - gyilkossági nyomozó (tanácsadó)
★ play by ★ :
Jonathan Groff
★ hozzászólások száma ★ :
242
★ :
Psychological assistance 777fde53c14ccf1e75b5f190f552371fa493950b
TémanyitásRe: Psychological assistance
Psychological assistance EmptySzer. 27 Márc. - 17:08

"Don't limit yourself. Many people limit themselves to what they think they can do. You can go as far as your mind lets you. What you believe, remember, you can achieve."


.

Félreértés ne essék, tisztelem Horatiot, mint felettesem és eszembe sem jutna tiszteletlenül beszélni vele. Ugyanakkor le sem tagadhatom, hogy mennyire összezavar a viselkedése. Egyszer úgy tesz mintha történetesen érdekelné, hogy mi van velem, ami valahol normális is lenne, hiszen ő felel értem. Felelősséggel tartozik értem és még sok-sok emberé a rendőrség körein belül. Aztán mégis csak amiatt érdeklődik, hogy jól tudjam végezni a munkámat. Tehát szarik rá, hogy valójában mi is folyik az életemben, addig ameddig be tudom tolni a pofám és elvégezni a munkám. Isten óvjon valami nagyobb lebetegedéstől, de tőle aztán meg is halhatnék, ha a szellemem továbbra is munkába tud majd állni. A csalódottságomat igyekszem elrejteni, amennyire csak tudom, bár az tény és való, hogy sokkal többet vártam volna tőle. Mégsem szólok semmit, már rég elfogadtam, hogy egyedül vagyok a nagyvilágban.

- Ne aggódjon, nem fog a jövőben a munkámra kihatni semmi. Igyekszem majd odafigyelni. - Aztán reménykedjünk, hogy nem leszek rákos vagy valami hasonló. - Rend az életemben talán soha nem lesz, de próbálok végetvetni a baleseteknek meg a gyengélkedéseknek. - Bólintom szinte robotszerűen, még a nyelvembe is harapok, hogy nehogy véletlenül többet mondjak, mint szeretnék. Jól tudom, hogy azzal csak rontanék a helyzetemen, semmiképp sem javítanék. Aztán mikor Killianre és Larára terelődik a téma, egy hatalmas koppanás kíséretében esik le, hogy miről is beszél a főni. Hát arról... - Óóó! - Mormogom ügyetlenül, valamiért eszembe sem jutott, hogy Killian nem mondta volna el neki az esetet. Mondjuk nem hiszem, hogy nekem kellett volna.

- Őszintén szólva, mikor az eset történt, nekem fogalmam sem volt, hogy önök ketten... - Nem fejezem be a mondatot, elég egyértelmű, hogy mire akarok kilyukadni vele. - Csak később jöttem már rá, akkor meg már késő volt. Nem igazán tudtam, hogy mit mondhattam volna, sajnálom. - És bár tényleg nem az én dolgom volt, mégis elnézést kérek, hiszen éppen annyira elmondhattam volna, mint amennyire Killian is. Azért meg csak nem haragszik, hogy nem hagytam, hogy a párját bevigyék az őrsre. - Örülök, hogy Lara ilyen segítséggel volt a számukra és nem bánom ha néha látogatóba megy önökhöz, de... Nem szeretném ha a lányomat kihallgatások alá vetnék, meg egyéb... - Némileg félve ejtem ki a szavakat. Azt nem bánom ha leszarja, hogy mi történik velem. Ám nem szeretném, hogy a lányom felé is hasonló felelősséggel lenne. Ő még csak egy kislány, akinek a dolga, hogy szórakozzon, nem pedig egy felnőtt pár gondjainak megoldásával foglalkozzon. - Ő még csak egy gyerek. Tehát kérem, kezeljék is úgy. - Ezek után meg főleg nem szívesen hagynám náluk Larat. De ha benne nem is, Killianben bízok annyira, hogy tudjam, tud felügyelni a lányra.

.

To: Horatio | Outfit: This | ♫: La-la-la

BEE


Jayda


Winters

Horatio R. Sinclair imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Psychological assistance Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Psychological assistance OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Psychological assistance 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Psychological assistance LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
Psychological assistance GJGF9aV
TémanyitásRe: Psychological assistance
Psychological assistance Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Psychological assistance
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: